Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Derby bude podruhé naše!

28. října 2014 v 15:08,  FanBlog,  SpartaCorps

631.jpg

Sparťanky, sparťané, příští neděli se odehraje v naší Sportovce druhé derby sezóny. Bude to těžký zápas, doufám, že plný emocí a bojovnosti, jak se na boj o Prahu sluší a patří. Proto Vás potřebujeme, ne doma u počítače, ale přímo v Chrámu. Potřebujeme Vaše hlasivky i ruce, ať hráči s velkým S na dresu tu podporu cítí, a to tak důležité vítězství nám vybojují.

Nebylo to pokaždé, že se zápasy se Slávií povedly jak na ledě, tak i v hledišti. Když se derby konalo v námi „oblíbené“ O2 aréně, šlo to poznat víc. Jistě, byli tam turisté atd., ale i tak.  V našem Chrámu to ale občas také skřípalo, což je bohužel chyba. Přece, je to zápas největší, i když v posledních letech je pro někoho větší soupeř brněnská Kometa, pro mě je boj o vládce Prahy to nejvíc.

Podle Ticketportalu je k dispozici stále dost lístků. Chápu, že ještě je týden čas, ale proč to nechávat na poslední chvíli. Lidi, opravdu je nutná co největší účast nás, co vyznávají modrou, žlutou a rudou. Přece nenecháme fanoušky a diváky z Vršovic, aby se k nám hrnuli a skupovali lístky pro sebe!

Takže, v neděli 2. listopadu 2014 od 17 hodin ve Sportovní hale na Výstavišti v Holešovicích. Ať je nás Sparťanů co nejvíc! Aktivním fanděním podle megafonistů pomáhat ke gólům a k celkovému vítězství našich hokejistů na ledě i mezi námi v kotli a na tribunách.

První derby bylo naše po výsledku 5:2, tak proč neurvat i druhé a nepokračovat v tradici – ACS taky svůj zápas se Slávií vyhrála!

SPARTA FOREVER!!

Autor: Roman alias SpartaCorps

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.