Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Z moravské metropole bez bodu

5. října 2013 v 00:50,  FanBlog,  Kaca Ptackova

525.jpg

Zdravím všechny čtenáře z řad Sparty i z řad Brna (nepochybně jim to neunikne a budou pár dní okupovat zdejší web), kteří nedočkavě čekají na report z utkání HC Kometa Brno – HC Sparta Praha.

Dnešní výjezd začal okolo 14té hodiny, kdy skupinka 10ti Sparťanů ve dvou vozidlech opustila hlavní město a vydala se na největší český tankodrom s názvem D1. Po celkem plynulé cestě jsme se okolo 17té hodiny dopravili do Brna, kde už na nás netrpělivě čekal soupeř nejen na ledě, ale i v hledišti.

Před začátkem zápasu padlo pár piv, urážek a v 18:10 při vstupu do haly jsme si vyslechli všem již dobře známé: „Pražský kurvy“ „Vy kurvy co vás tak málo“ a mnoho dalších velmi lichotivých přivítání na konto Sparty. Náš kotel obsahoval přibližně 20 fanoušků Sparty, naštěstí jsme nebyli nuceni se o svůj prostor dělit s fans Brna.

První třetina se díky Karlu Pilařovi vydařila v náš prospěch, a my jsme mohli doufat v tříbodový úspěch … bohužel ne na dlouho. Druhá třetina byla v duchu sparťanských chyb, které brněnští hokejisté potrestali, a stav byl 2:1. Třetí třetina již byla bez gólové nadílky z obou stran. Je nutno vyzdvihnout naprosto skvělý výkon Pepise, bez kterého bychom z Brna odjížděli s daleko větším počtem branek v naší síti.

Po zápase jsme opět byli vyprovázeni velmi slušnými a duchaplnými výrazy ze stran fans i ze stran security. Po necelých třech hodinách jsme se opět ocitli v našem krásném HLAVNÍM městě a rozešli se do svých domovů doufat, že příště přijedeme i se třemi body. 

 

Autor: Káča Ptáčková

Foto: Lenka Trubačová

 

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.