Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Kolaps v hledišti. Proberme se, sparťané !

18. února 2013 v 00:45,  FanBlog,  Becherka

487.jpg

Tento článek se netýká včerejší prohry v Litvínově, ale totálního kolapsu v hledišti. Pokud nemáte zájem číst článek popisující stav našeho směšného supportu, tak nemusíte - nikoho nenutím.

Do Litvínova nás přijelo cca 100 (nevím kolik přesně), ale zvukový projev našeho kotle působil spíše dojmem 20 lidí co chtějí podpořit Spartu. Smutná to věc. Slečny hrající si na fanynky raději čumí do mobilu na Fejsbůk nebo hrají hry. Pánové halekají v autobusech či mimo stadion a když už navštíví sektor hostí, tak jen s rukama v kapsách nebo pivem v ruce. Jsem naprosto zhnusen tímto (NE)projevem našich ,,fans" a bohužel už nevím jak s tím bojovat.

Já osobně patřil mezi podobné...bohužel, ale už je tomu nějaký pátek co jsem řekl, že budu podporovat svůj oblíbený klub a tak i činím. Je mi jedno jak vypadá hokej, neřeším zda prohráváme, ale ze všech sil se snažím Spartu podpořit. Ocenil bych, nejen já, aby se po přečetení každý fanoušek zamyslel o svém přístupu k fandění. Navštěvovat kotel není jen machrovinka či zajištění si vstupu do haly s nejlevnější vstupenkou, jde o to aby člověk fandil, nechal na stadionu hlasivky (ne věčným nadáváním na brankáře soupeře nebo rozhodčího), zkrátka podpořil svůj klub tak moc jak to jen jde.

LIDI, PROSÍM VÁS, POJĎME KONEČNĚ UKÁZAT JAK VYPADÁ RUDÉ PEKLO. Přijďte podpořit Spartu v úterý 19.2. proti Vítkovicím. Připravte vlajky, šály, dresy a hlavně hlasivky. To samé v neděli 24. v Perníkově. Jedeme vlakem, bude nás tam plno, tak ukažme ostaním jak se má fandit.


Autor: Becher

Foto: Tomáš Havelka


NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS. 

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.