Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Deset aneb play off je naše!

30. ledna 2013 v 18:30,  FanBlog,  SpartaCorps

480.jpg

Zápas s Kometou sliboval vyostřený hokej, ale co bylo nejdůležitější, jestli se povede historický rekord hokejové Sparty v podobě deseti výher v řadě. Také bylo fajnové vidět opět na ledě Dominika Pacovského po dlouhé době.

První třetina byla z naší strany bojovná, šlo to, kluci stříleli, a podařila se i výhoda. To když jeden chytrák z Brna bodnul jednoho našeho holí, takže dostal5 ado konce. Takže jsme měli šanci nastřílet víc gólů, ale podařil se jen jeden. Měli jsme i převahu v počtu střel, ale do kabin se šlo za stavu 1:0

Druhá třetina byla ukázkou toho, na co si nerad ve svých hodnoceních stěžuji. Ale napřed se povedla krásná kombinace Sachy, který dal na Ivana Rachůnka, ten naznačil střelu, ale krásně našel zakončujícího Angela Krsteva. Sparta vedla 2:0 a „Deset“ se blížilo. Jenže se režie ujal rozhodčí Husička, který nás stále a dokola cpal do tří, do čtyř. Z těch výhod bohužel tým z Moravy vyrovnal na 2:2. Před koncem  ještě dostal hráč komety 10 minut za nesportovní chování. Ale plno faulů nebylo vůbec písknuto, například filmování jistého Čermáka. To úplně volalo po Oscarovi… Po dvou třetinách to bylo 2:2 a byl čas na druhé pivo na nervy.

Závěrečná část byla za začátku taková vyrovnaná, ale podle mě naši bojovníci chtěli vítězství víc. Vítězný gól zařídil ve velké formě hrající Dan Přibyl, jehož trefa byla vysvobození z pekla pod řízením Husičky. Naopak druhý hlavní Hribik podle mě kompenzoval ty tresty od kolegy. Byly to ještě nervy, ale chvilku před koncem střílel Peter Jánský a dorazil Míra Forman. Takže to bylo 4:2, DESET bylo doma a potvrzení toho, o čem jsme na začátku sezony, kdy se nedařilo nic, skoro jen snili: SPARTA MÁ JISTÝ PŘEDKOLO PLAY OFF!!

 

Na konec takové dvě rýpnutí:

 

  1. To co jsem říkal v neděli se stalo: Přijela nenáviděná kometa z Moravy a kde je policie, která takovou silou hlídala nás a Motoráky?? U metra jedno auto, dobře, uznávám, že jich bylo víc u Chrámu, ale stejně. V metru jich bylo jen pár, pak asi tři na Florenci a až na Hlavním nádraží přišlo komando, asi aby se neřeklo.

 

  1. Jako fandit Spartě je fajn, taky rád do Chrámu chodím už několik let do sektoru na  stání, ale sakra, dneska se v kotli pletli puberťáci, kteří sice fandili, ale spíš tam jen seděli, váleli se tam, málem shazovali ostatní a strašně se divili, že mi to vadí. Nechtěl jsem tam vyvolávat nějaký konflikty, ale fakt mě to štvalo. Nervy jsem měl už takhle z hokeje, z pruhovaných a ještě řešit tohle? Kde se vůbec vzali? Najednou přijdou – že by jen kvůli tomu, že přijel jistý tým z Brna? OMG

Takže jsme šestý, je to paráda, ale kluci makejte dál, ať je hokejová Sparta zdrojem jen radosti a hrdosti.

SPARTA FOREVER!!

Autor: Roman alias SpartaCoprs

Foto: Kasnarka 

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS.  

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.