Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Do Liberce hodina cesty...

5. prosince 2012 v 08:30,  FanBlog

444.jpg

Ptáčková se začíná na facebooku chlubit, že pojedou do Liberce s Alešem sami, ale kdepak! Naše věrná parta se rozhodne pro výjezd do Liberce a nenecháme je v tom samotné! Do Liberce máme posádku čtyřčlennou a sraz je určen na 16:49 u auta. Aleš mi během úterního dopoledne píše, zda jedeme, jelikož objednává lístky a na mě padá nostalgická nálada. Před pár lety jsme Aleše neznali a dnes mi píše, zda opravdu jedeme a kolik chceme zamluvit lístků. 

Cesta je tentokrát bez benzínky a v 17:54 jsme v cílové stanici Liberec. Jako vždy parkujeme kousek od haly vedle vlakového nádraží a vydáváme se děsivým podchodem k Tipsport areně. Alešovi voláme, zda by nám mohl donést lístky a vstup probíhá bez problémů – ani zde nás neprohledávají a nevyptávají se na obsah kabelky. Ihned u vchodu narazíme na místí bar, ve které se vždy stavíme. Dávám si Cuba libre, řidič nealko Mojito, Martin alko Mojito a Anička, jelikož ještě není plnoletá, stojí v ruce s oblíbenou coca-colou a popcornem. Do kotlíčku (a to ještě přeháním!) přicházíme v dobré náladě, ale nikdo z nás nečeká plné sedačky našeho sektoru. Rozhodneme se pro stání v zadní straně, což Ptáčková ihned zakazuje a nutí nás jít níž – aby bylo všech 20 fanoušků pohromadě. Ano, v sektoru hostí se nacházelo kolem 20 sparťanů – jeden ze slabších výjezdů, které jsem dlouho nezažila! Ale není se čemu divit, když jsem si den před tím četla na internetu reakce pár fans, že nikam nepojedou, neboť je už den před zápasem jasné, že ti naši kluci nezvítězí! Aha, radujme se tedy proto, kolik fanoušků věří a věrně fandí..

V našem kotli se nenachází ani jeden buben a občasné fandění si bere na starost Aleš. Klasické „Sparta“ se střídá s občasným „hoši bojovat“. Ptáčková se snaží připojit k místním roztleskávačkám – ještě pár tréninků a určitě se dostane do širší nominace! Samozřejmě si nenechám ujít místní stánek se zapečenými bagetami, na který se vždy velice těším. Během třetí třetiny máme první pokus při vyvolávání Pepy Jandače – bohužel nereaguje, ale druhý pokus už je úspěšný a směrem k našemu kotlíčku zatleská. Co mě snad nejvíce pobavilo, byla reakce jedné místní liberecké fanynky, když při vysoké holi zakřičela směrem k nám dost jasně a zřetelně – ofsajd! K tomuto se hodí přirovnání Ptáčkové, která prohlašuje během druhé třetiny velice výstižnou větu – ta slečna, která sedí támhle dole, tomu hokeji rozumí stejně jako já modelingu! I přes menší potíže na konci třetí třetiny se děkovačky chopí Aleš. Hráči sice mají tendenci ihned odjet do šatny, ale to se nikomu z nás nelíbí a tak se všichni naši hrdinové dnešního večera vrací na led. 3 body jsou naše a opět stoupáme tabulkou! Cesta domů probíhá bez problémů a ve společnosti Totálního nasazení. Anička usíná kousek za Libercem, zbytek si sděluje dojmy a především doufáme, že se vítězství bude v pátek opakovat! A já hlavně doufám v to, že si dlouho na internetu nebudu číst komentáře „věrných“ fanoušků, jak moc té naší Spartičce, věří..

 

Kachnička

NÁZOR FANOUŠKA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S POSTOJEM REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS. 

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.