Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Otevíráme registrace a prodlužování členství v SHS

11. června 2024 v 16:37,  Aktuality

932.jpg

Vážíme si všech Sparťanů, kteří v podpoře Sparty udělali nebo chtějí udělat krok navíc a podporují oficiální spolek, který má za svůj hlavní cíl pozvednout aktivní podporu na zápasech hokejové Sparty.

Chceme ještě více cílit na jednotu, a proto od nové sezóny rušíme rozdělení na Yellow a Red členství a nadále nabízíme pouze jednu možnost volby – buď jsi, nebo nejsi bojovník, stojící bok po boku se svými druhy, kteří se chtějí podílet na posouvání společného výkonu na tribunách. Buď jsi, nebo nejsi členem SHS.

O prodloužení členství nebo o nové si můžeš zažádat ve svém profilu nebo během registrace. Cena zůstává stejná, tedy 500,- Kč na jednu sezónu nebo 1500,- Kč na 4 sezóny.

Výhody členství v SHS

Jako člen SHS budeš součástí komunity, která má stejný cíl. Žádný nápad, jak zlepšit podporu hokejové Sparty nebude nevyslyšen. Ne u všech podnětů dojde k jejich realizaci, ale za každého člověka, který přemýšlí, jak naše aktivity posunout, jsme rádi. Je jenom na tobě, jak moc aktivní chceš být. Během sezóny je hodně příležitostí, jak své nápady přednést, ověřit, i uvést do praxe. Na zápasech většinou nemáme jako aktivní fanoušci čas vyslechnout všechny návrhy a pokud je nechcete poslat písemně, ideální prostor je na akcích SHS. Od nové sezóny chceme jejich počet zvýšit, garantujeme minimálně zahájení a zakončení sezóny. Ale v plánu je toho víc.

Další příležitostí, kde se tmelí kolektiv, jsou výjezdy. Členové SHS mají na většinu hromadně organizovaných výjezdů slevu. Věříme, že v následující sezóně si hodně výjezdů užijeme nejen v rámci Extraligy, ale i v hokejové Lize mistrů. Naprosté většině výjezdníků se členský příspěvek za sezónu na těchto slevách vrátí i s úroky. Navíc při atraktivních výjezdech, kdy převažuje poptávka nad nabídkou, mají členové SHS přednostní právo. Muselo by se sejít hodně náhod, aby člen SHS neměl šanci získat lístek na výjezd play-off.

Další výhody budou přibývat během následující sezóny, kdy plánujeme představit nový web a věnovat se rozvoji našeho Discord serveru. Aktuálně jsme při diskuzi o výše členského příspěvku přihlédli k tomu, že začínáme co se týče výhod „při starém“. Je ale možné, že od další sezóny dojde k lehkému navýšení, proto doporučujeme využít možnosti si členství předplatit na delší dobu.

Pár oficialit na závěr

V pondělí 27. 5. proběhlo zasedání vedení SHS, které schválilo nové stanovy spolku. V rámci jejich úprav došlo především k formalizaci rozhodování o výši a splatnosti členského příspěvku a zrušení revizní komise.

Na tomto zasedání bylo také rozhodnuto o výši a splatnosti členského příspěvku. Výše členského příspěvku byla stanovena na 500,- Kč na jednu sezónu nebo 1500,- Kč na 4 sezóny. Splatnost byla stanovena na 31. 10., což znamená, že stávajícím členům, kteří nezaplatí členský příspěvek do tohoto data, členství zaniká.

Členové SHS, kteří by měli zájem nahlédnout do celého zápisu z tohoto zasedání, o to mohou požádat na e-mailu shs@spartans.cz (a bude jim vyhověno). Na novém webu budou zápisy ze zasedání vedení přístupné členům bez nutnosti o to žádat.