Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

SHS: obnovy členství a přijímání nových členů

26. dubna 2024 v 21:02,  Aktuality

no-picture.jpg?1

Zdravím Sparťani,

mnozí jste si všimli, že je na webu momentálně pozastavená možnost žádat o členství i o jeho prodloužení. Nemusíte se bát, jde opravdu o dočasný stav a všichni budete mít možnost si členství na další sezonu nebo sezony obnovit i přidat se k nám, pokud členství zatím nemáte.

Žádosti jsou pozastavené z několika důvodů. Jedním z nich je příprava nového webu, který doufáme, že spustíme začátkem příští sezony, a který přinese nové možnosti výhod pro registrované uživatele i pro členy.

Zároveň v průběhu června proběhne schůze vedení SHS, kde budeme změny v členství diskutovat. Nemusíte se ale bát, nepůjde o žádnou revoluci, spíše o lehkou úpravu v prezentaci členství, jeho výhod, apod. Stejně tak budu na této schůzi navrhovat úpravy stanov. Opět jde spíše o vyjasnění některých vágních bodů, žádná výrazná změna ve fungování spolku se nechystá. Přijde mi ale rozumné, abychom nové členy přijímali už pod novými stanovami a nemohl si tak nikdo stěžovat, že hned po zaplacení nového členství se mu něco změnilo. I když věřím, že nové výhody budou přijaty kladně.

Je mi jasné, že byste rovnou chtěli vědět co se chystá, ale nechci tu prezentovat něco, co není čistě na mně a co může v rámci diskuze vedení doznat změn. Proto prosím o trpělivost, hned jak se na finální podobě členství domluvíme, budeme vás informovat.

Spartě zdar!

Kony

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.