Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparťanské pivo

12. března 2024 v 12:00,  Aktuality

924_2.jpg

Na letošní play-off jsme se rozhodli postarat o pitný režim výjezdníků. Spojili jsme proto síly s Hákovým parním pivovarem a oblékli jejich 11° ležák do slušivého kabátku. Výsledkem je limitovaná edice 1000 parádních plechovek Sparťanského piva, které si může vychutnat každý, nejenom ti, co s námi pojedou na výjezdy.

Jedná se o nefiltrovaný a nepasterovaný ležák s hořkou, ale osvěžující chutí. Jeho základ tvoří Plzeňský slad a o hořkost a chuť se starají chmely Agnus, Kazbek a světoznámý Žatecký poloraný červeňák. Jde o craftové pivo, které si ale vychutnají i zastánci tradičního českého ležáku.

Aktuální informace

V hospodách jsou poslední kusy plechovek.

Kde pivo sehnat?

Sparťanské pivo bude vždy možné sehnat na výjezdech na play-off. Podrobnosti budou uvedené vždy u informací k výjezdu.

Zároveň jsou plechovky k dispozici i v následujících podnicích v Praze, Odolene Vodě a Mlékojedech u Litoměřic:

Hákovna Craft beer pub - Legerova 72, Praha (u metra I.P. Pavlova)

Poslední kusy plechovek seženete už pouze zde!

Otevírací doba je v pondělí až čtvrtek 17 - 22 hodin, v pátek a sobotu od 17:00 do půlnoci, v neděli je zavřeno. Kromě Sparťanského piva zde můžete ochutnat další piva z Hákova parního pivovaru, k dispozici je vám 12 píp. Více informací na webu https://hakovna.cz/.

Vyprodáno! U Malého Berlína - Šimáčkova 9, Praha (Holešovice)

Otevírací doba je v pondělí až neděli 11 - 23 hodin. Kromě Sparťanského piva si zde můžete vychutnat vynikající Plzeň a dobře se najíst. Více informací na webu https://www.umalehoberlina.cz/.

Vyprodáno! Opera Restaurant - Náměstí Vítězslava Hálka 90, Odolena Voda - Dolínek

Otevírací doba je v pondělí až čtvrtek a v neděli 14 - 22 hodin, v pátek a sobotu od 14:00 do půlnoci. Kromě Sparťanského piva zde můžete ochutnat další piva z Hákova parního pivovaru, mají zde 6 píp. Více informací na webu https://www.operarestaurant.cz/.

Vyprodáno! Hákův hostinec Mlékojedy - Mlékojedy 41 (u Litoměřic)

Otevírací doba je ve středu, čtvrtek a neděli 17 - 22 hodin, v pátek a sobotu 17 - 23. Kromě Sparťanského piva zde můžete ochutnat další piva z Hákova parního pivovaru na čtyřech pípách, většinou 10°, 11° a černou třináctku doplněné speciálem dle aktuální nabídky. Hostinec je hned vedle pivovaru, takže přímo u zdroje :-).

Vyprodáno! Osobní předání

Pokud by vám ani jedna možnost nevyhovovala, můžete napsat na kony@spartans.cz a domluvíme se na osobním předání.

Cena

Jedna půllitrová plechovka stojí 55 korun, pokud si koupíte six pack (6 plechovek), dostanete ho se slevou za rovných 300 korun. Celý výtěžek z prodeje piva půjde na aktivity SHS, tedy na podporu fandění na domácích i venkovních zápasech.