Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Jak se stát novým členem SHS nebo prodloužit členství

15. dubna 2020 v 18:46,  Aktuality

831.jpg?1

Sparťané,

čas neúprosně letí a jsou tomu již 4 roky, co jsme kompletně změnili strukturu našeho spolku a tím i členství. Je to až neuvěřitelné, ale první vlna registrovaných členů na čtyřleté období touto sezónou končí a to se týká mnoha z vás (členství končí oficiálně 30.6.2020 a "naše" nová sezóna začíná 1.7.2020).

Proto mi dovolte vyzvat vás k dalšímu prodloužení. Letošní sezóna skončila nečekaně, velmi brzy a vlastně bez výrazného výsledku. Všichni ale cítíme, že Sparta je konečně po letech na dobré cestě a máme se na co těšit. A to je umocněno i tím, že nás čeká opravdu bohatá sezóna, neboť Sparta si zahraje kromě extraligy i Ligu Mistrů a Spengler Cup, takže o pořádnou porci hokejových zápasů nebude nouze.

A i to může být důvod, proč se přidat k nám, k Sparta Hockey Supporters, jakožto největšímu uskupení věrných fanoušků. Členství v SHS kromě oficiálních výhod přináší i jednorázové zvýhodnění v podobě nejrůznějších akcí.

Dovolte mi připomenout, že členství v SHS není jen o výhodách, které nabízíme, ale především o tom být součástí určité komunity, jít společně za stejným cílem a v neposlední řadě podporovat naše aktivity a to i finančně, jelikož všechno něco stojí - choreografie, kde patříme mezi extraligovou špičku, dotované výjezdy, abychom mohli jezdit vlastním busem a nestálo to výjezdníky příliš mnoho, techniku pro spíkra a bubny a další.

Více o členství v sekci Podmínky registrace.

Technické informace:

  • členské příspěvky podle druhu členství (Yellow = 500 Kč; Red = 1500 Kč) posílejte na náš účet 2601061262 / 2010; jako variabilní symbol uveďte 2020+čtyřmístné SHS ID, které jste si zvolili při registraci (v případě dvouciferného čísla doplňte nulami před, např. VS pro SHD ID 33 bude 20200033) - konkrétní platební údaje Vám přijdou v automatickém emailu po odeslání žádosti o členství
  • členství bude potvrzeno, jakmile zkontrolujeme připsání příspěvku na našem účtu (kontrolujeme zpravidla denně)
  • k využití výhody "mít SHS logo na permici" pro Red členy je potřeba, abyste měli členství potvrzené před tím, než budete o permici u Sparty žádat - zaměstnanci zákaznického centra budou mít přístup k seznamu platných Red členů k ověření - více o permanentkách na webu Sparty

Druhy a výhody členství SHS:

Náhled permice s logem SHS:

 

Přeji nám všem sílu a energii do fandění, pevné nervy v této divné době a už se na vás těším nejpozději na startu nové sezóny, nejlépe už na letních výjezdech do zahraničí v rámci Ligy Mistrů.

Proč? Protože Sparta!

Rikki #13, předseda SHS