Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

SHS pomáhá: Plyšákiáda pro dětské oběti nehod

22. listopadu 2016 v 21:21,  Aktuality

773.jpg

Stát se to může každému. Dopravní nehoda nebo krizová situace se stane většinou náhle. Dospělý se s ní jakžtakž vyrovná, u dětí je to horší. Sparta Hockey Supporters se rozhodlo ve spolupráci s Prahou 7 dětským obětem nehod pomoci. 

Sparta Hockey Supporters pořádá při pátečním utkání proti Plzni (2. prosince) sbírku plyšáků. Ty pomohou hasičům a záchranářům při krizových situacích zmírnit dopady na psychiku malých dětí.

Spousta z vás si doma schovává z dětství plyšové hračky. Často se na ně jen práší, už vám nedělají radost. Teď mohou pomoci a vy také. Stačí jen přinést plyšovou hračku na utkání s Plzní (pátek 2.12. od 18:30), kde se budou vybírat.

Výběrčí místo bude před vchodem č. 3 (vstup pro permanentkáře).

Po domluvě se starostou Prahy 7 (Janem Čižinským) apelujeme na to, aby byli plyšáci v co nejlepším stavu, kvalitně vyprané a zabalené po jednom v igelitu, ideálně úplně nové.

FB výzva P7

Zapojte se s námi i vy! Tato akce je čistě naše iniciativa tak ukažme, že to dokážeme, i když nám konkurují jiné kluby (např. na stejnou sbírku bude vybírat i AC Sparta Praha jako klub).

SHS tým

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.