Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Objednávejte šály Sparta Hockey Supporters

9. září 2015 v 15:30,  Aktuality

692.jpg

Sliby se mají plnit a to nejen o Vánocích. Sparťané, existuje jedna neuzavřená kapitola společenství Sparta Hockey Supporters, na kterou se již delší dobu prášilo. Střih. Připravujeme pro Vás pokračování šál Sparta Hockey Supporters! Neváhejte a objednávejte.

Pojďme se podívat zpátky do minulosti. První a dosud poslední várka šál Sparta Hockey Supporters byla vytvořena na začátku roku 2012, tehdy si našla cestu skoro ke stovce příznivců, kteří tak zakoupením přispěli na pomůcky k výrobě chorea v Holešovicích a na podporu autobusových výjezdů.

Jaké budou parametry šály?

Typ: Šála pletená s možností vystihnout větší detaily

Rozměr: 145 x 18 cm

Motiv:
Přední strana

Zadní stranaCena: 300,- Kč

Chtěli bychom požádat zájemce o připravované šály, aby nám zaslali na redakční email redakce@hs-sparta.cz závaznou objednávku a počet kusů k výrobě do konce září 2015. Do předmětu emailu uveďte prosím poznávací značku např. „Šála“ nebo „Šály“.  Zisk z prodeje šál Sparta Hockey Supporters bude rozdělen dle potřeb činností spojených se supportem na domácích zápasech a výrobě choreografií. Po uzavření a zaslání objednávky budeme zájemce informovat o stavu objednávky a poté možnosti převzetí samotné šály.

Prosíme o serióznost všech fanoušků, zasílejte nám pouze objednávky šál, které chcete sami opravdu využít, nebo udělat sparťanským dárkem radost někomu jinému. Děkujeme.Za redakci Sparta Hockey Supporters

KubaSF

Foto: archiv Sparta Hockey Supporters

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.