Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Pátá, právě teď odbila nám!

9. října 2014 v 21:22,  Aktuality

619.jpg

Nebojte, nepřišli jste o žádný zápas Sparty, ve kterém nám odbila pátá… Pětka je pro dnešek číslo zajímavé z pohledu našeho webu SHS - ten, díky Vám všem, slaví další narozeniny. Sluší se říci, že i letos máme pro Vás malé překvapení. Tentokráté v podobě vylepšené mobilní verze stránek, která aktuálně prochází testováním a již brzy se dočká nasazení do ostrého provozu. Můžete se těšit na obvyklé články, diskusní fórum a tabulku, také na přehled odehraných a nadcházejících zápasů, článků o Spartě z dalších webů, fotogalerii a v neposlední řadě na jednoduchý přehled chorálů. Do konce roku pak chystáme drobná vylepšení i stávajícího webu a v delším horizontu se dočkáte celkové modernizace a třeba i několikrát avizované tipovačky.

Stejně, jako každý rok, jsme pro Vás připravili pár zajímavých čísel. Stránky za dobu fungování navštívilo 200 000 unikátních návštěvníků, kteří se na web vrátili téměř milionkrát! Věříme, že na miliontou návštěvu nebudeme již dlouho čekat. Celkově bylo zobrazeno téměř 3,5 milionu stránek a v naší diskusi můžete najít skoro 100 000 příspěvků. Oficiální Facebook SHS k dnešnímu dni čítá 4.175 fanoušků. Tímto jsme načali pátou tisícovku a věříme, že ji díky Vaší pomoci můžeme brzy překonat. Co vy na to? Oslovte své přátele, známé nebo rodinné příslušníky. Pomozte rozšířit komunitu sparťanských fandů.

Závěrem bychom Vám chtěli opět poděkovat za přízeň, bez Vás by byly stránky pouze mrtvou schránkou! Pokud se chcete aktivně podílet na obsahu tohoto webu, určitě budeme rádi za každou Vaši připomínku, článek nebo námět, který nám zašlete na redakční email (redakce@hs-sparta.cz).

Za redakci přejeme webu další úspěšné fungování a Spartě konečně vytoužený titul!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.