Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Představení nových funkcí diskusního fóra

20. října 2013 v 16:00,  Aktuality

533.jpg

Obsahem tohoto článku bude přiblížit Vám nové funkce diskusního fóra, které byly aplikovány v průběhu uplynulého týdne. Vzhledem k neustále stoupajícímu počtu příspěvků jsme zavedli dvě nové možnosti - Blokovat vybrané uživatele (případně blokovat i reakce na tyto diskutující) a Pamatovat poslední přečtený příspěvek. Obě nové funkce naleznete v sekci Můj účet.

Pamatujte, že nastavení v Můj účet slouží jako defaultní nastavení po přihlášení uživatele, úpravy na stránce diskusního fóra pomocí lišty ,,možnosti:" jsou aplikovány pouze na jedno aktuální přihlášení a po odhlášení budou resetovány do defaultního nastavení. Toto je odpověď na otázku: ,,Proč nemohu nastavit Pamatovat poslední přečtený příspěvek přímo v diskusním fóru, ale musím jít do nastavení Můj účet?"

Nastaveni-fora

Pokud si aktivujete funkci Pamatovat poslední přečtený příspěvek, budete po přihlášení automaticky přesměrování na Vámi posledně viděný počin některého z diskutujících. Funkce si pamatuje vždy nejaktuálnější příspěvek ze stránky, kterou jste navštívili. Pokud jste však viděli nejaktuálnější příspěvek z celého fóra (1. strana), na další komentáře (ze starších stránek) se již tato funkce neaplikuje.

Blokace

Možnost Blokovat vybrané uživatele lze zapnout opět v sekci Můj účet -> Nastavení diskusního fóra. Pokaždé tak bude aplikován seznam blokovaných uživatelů, dokud si tuto možnost v nastavení účtu zcela nevypnete nebo dočasně (pro aktuální přihlášení) zneaktivníte přes ikonky (tři šedí panáčci) přímo v diskusním fóru. Po zapnutí Blokace lze přidávat jednotlivé diskutující do nechtěného seznamu tak, že kliknete na ikonku černého přeškrtnutého panáčka u jeho avataru (viz obrázek). Pokud budete chtít takto přidaného uživatele opět odstranit ze seznamu a přečíst si jeho názory, kliknete na jeho jméno pod nadpisem ,,Diskusní fórum", kde se seznam blokovaných uživatelů zobrazuje.

Vedle ikonky, která signalizuje, že je aktivována blokace, naleznete ještě další - ta rozšiřuje blokační možnosti. Po kliknutí na obrázek šedivých panáčků s nápisem ,,RE" se zapne filtrace příspěvků, které reagují na blokované uživatele, takže neuvidíte ani tyto komentáře. Dalším kliknutím na tuto ikonu možnost vypnete. Pokud chcete obě blokační možnosti mít zapnuté defaultně, musíte nastavení aplikovat v sekci Můj účet -> Nastavení diskusního fóra. Seznam blokovaných uživatelů se neresetuje, nemusíte si tak při každém přihlášení znovu vybírat, které uživatele chcete odfiltrovat.

Nastaveni-fora-2

Mobilní verze stránek těmito možnostmi zatím nedisponuje, ale v rámci dalších aktualizací budou funkce implementovány. Sledujte proto náš web a Facebook, kde Vás budeme o všem informovat.

 

Redakce Sparta Hockey Supporters

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.

Následující zápasy

 • 27. února - 18:00
  14.png
  KLA (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 1. března - 16:00
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29