Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta Hockey Supporters startují!

8. října 2009 v 00:00,  Aktuality

53.jpg

Buly je vhozeno. Přesně v 00:00 8. Října 2009 se začala OFICÁLNĚ psát historie webu Sparta Hockey Supporters. Věříme, že se stane užitečnou součástí sparťanské fanouškovské rodiny a že zde naleznete vše potřebné a i to co zatím kdekoliv jinde chybí. Zároveň budeme vděčni za jakékoliv vaše připomínky a návrhy na zlepšení.

Na co se můžete těšit? Samozřejmostí budou pozvánky na duely a následné reportáže. Objevovat se budou i nejrůznější prohlášení, komentáře i informace o chystaných fanouškovských projektech. Nebudou chybět ani všemožná upozornění na chystané chorea či chorály.

Dále budou publikovány fotogalerie z domácích i venkovních zápasů Sparty. Proto je každá fotka, kterou nám pošlete na redakční mail redakce@hs-sparta.cz vřele vítána.

Vítány jsou I videa.  Ať už jako koláž, či jen krátký záběr kotle.

Pro každého fanouška Sparty bude dozajista zajímavá sekce Chorály. Zde budou shrnuty všechny současné i případné nové chorály. Takže pokud nějaký zaslechnete během zápasu, ale nebudete si jisti slovy, koukněte se do této sekce a máte vystaráno.

Možná zlatým hřebem stránek bude Fórum. Prozatím jsou připraveny základní sekce, nové budou přidány podle zájmu. Zároveň prosíme všechny návštěvníky aby se vyjadřovali slušně a s respektem k jiným názorům. Fórum bude přihlašovací, to znamená, že bude třeba se nejprve registrovat.

V levém sloupci naleznete statistický přehled. To znamená kalendář zápasů a pod ním aktuální tabulka extraligy. V tom pravém pak jsou bannery odkazující na spřátelené weby, chat pro každého návštěvníka a krátké zprávy.

Závěrem už jen jedno. Tento web i jeho redakce je nezávislá, ale zároveň spolupracuje s FanClubem HC Sparta Praha. Redakci nejde o vytváření nějaké skupiny, prvotní je snaha o nezávislé informování o událostech okolo nejlepšího hokejového klubu v ČR.

SPARŤANSKÁ KREV KOLUJE NÁM V ŽILÁCH.

-redakceSHS-

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.