Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Jsme s Vámi již čtvrtým rokem!

9. října 2013 v 00:14,  Aktuality

529.jpg

Před více než čtyřmi lety se pár nadšenců z řad příznivců hokejové Sparty sešlo nad myšlenkou vytvořit nezávislý web, který by přinášel informace širší sparťanské veřejnosti a zároveň jí umožňoval přímo se podílet na jeho obsahu. Několik měsíců poté vznikla první verze webu SHS. Stránky si ihned po svém spuštění získaly své příznivce a vášnivé diskutéry, kteří začali postupně vytvářet vlastní komunitu. Snaha redaktorů přicházet se zajímavými články byla odměněna vzrůstající oblibou stránek, za kterou bychom Vám všem chtěli moc poděkovat. Jsme velice rádi, že diskusní fórum Sparta Hockey Supporters není jen nástroj k anonymní diskusi fanoušků, ale pomáhá také navazovat nová přátelství mezi nimi v reálném světě.

Webové stránky prošly v posledních letech řadou změn, k těm nejvýraznějším patří dozajista změna designu a vytvoření verze pro mobilní zařízení. Historickým milníkem je ovšem letošní spojení s FanClubem HC Sparta Praha. Partnerství s FanClubem přinese sjednocení komunikačních kanálů sparťanských fanoušků, nově se tak všechny potřebné informace dozvíte na webových stránkách Spartans.cz (HS-Sparta.cz) a facebookové stránce SHS. Pokud byste se chtěli stát členy FanClubu hokejové Sparty a využívat tak řady výhod s tím spojených, můžete v rámci klasické registrace SHS využít také online přihlášku právě do FanClubu.

Cílem pro další měsíce je navyšovat počty členů komunity; k této aktivitě můžete napomoci i vy - sdílením příspěvků na sociálních sítích, ,,lajkováním“ článků a všeobecným šířením povědomí o webu SHS. Pokud máte vlastní stránky a rádi byste podpořili snahu naší komunity, kontaktujte nás prosím na redakčním emailu (redakce@hs-sparta.cz). Pro své fanoušky samozřejmě neustále vymýšlíme další zlepšení a nové funkce, které časem implementujeme a o kterých budete předem informováni. Stále platí výzva pro všechny, kteří by rádi posílili náš tým redaktorů. Pokud nechcete nebo se necítíte na dlouhodobou spolupráci, můžete využít možnosti zaslat svůj článek do rubriky Fanblog. Chcete se podílet jiným způsobem? Jsme otevřeni vašim nápadům, které můžete zasílat na redakční email.

Jak již bývá zvykem, pro statistiky tu máme pár zajímavých čísel. Stránky SHS doposud navštívilo přes 156 000 unikátních návštěvníků, kteří se na web vrátili téměř 800 000x a zobrazili přitom přes 2 600 000 stránek. Průměrná návštěva Spartans.cz trvá 8 minut. Nejvíce návštěv (4 346) bylo dosaženo 26. ledna 2011. Diskusní fórum již obsahuje více jak 63 000 příspěvků od 549 autorů, kterým bylo uděleno 7 000 +/- hlasů. Nejvíce příspěvků (507) bylo napsáno 25. září 2013, nejvíce uživatelů (46) se zapojilo do diskuse 19. března 2013. Nejnovější možnosti online registrace do FanClubu využilo 37 fanoušků. Facebook SHS čítá k dnešnímu dni 3 320 fanoušků.

Ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň a těšíme se na další společné roky při podpoře našeho oblíbeného klubu - HC Sparta Praha.

 

Redakce Sparta Hockey Supporters

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.