Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Obránce Milam prodloužil smlouvu se Spartou

11. dubna 2012 v 17:56,  Aktuality

393.jpg

Po svém příchodu do hokejové Sparty se okamžitě zařadil mezi klíčové obránce. V uplynulé sezoně nasbíral 22 bodů, z čehož osm bylo za vstřelené branky. Ve středu dopoledne stvrdil TROY MILAM podpisem nové smlouvy svou spolupráci s pražským klubem i pro příští ročník. „Ve Spartě jsem moc spokojený, rád budu dál odvádět ty nejlepší výkony v jejím dresu,“ říká americký bek.

Troy MilamSparta se tedy dál může spolehnout na autora pěti přesilovkových gólů a muže, který nevynechal v uplynulém ročníku jediný zápas. „Troye jsme brali před minulou sezonou na pozici ofenzivního obránce, což z velké části splnil. U zahraničních hráčů a zvlášť zámořských je důležité, jak se aklimatizují v českém prostředí a jak zapadnou do týmu. V tomto ohledu nebyl s Troyem jediný problém, a proto jsme se rozhodli pokračovat ve spolupráci,“ říká Josef Jandač, kouč a sportovní manažer klubu.

Sám jednatřicetiletý Milam si na extraligu rychle zvykl a patřil k oporám vítěze Prezidentského poháru. „Český hokej je na vysoké úrovni a domácí soutěž je kvalitní, odehrál jsem mnoho těžkých utkání a myslím si, že se nám docela dařilo. Jen škoda play off,“ vypráví Milam. „I to je důvod, proč chci zůstat. Zaprvé se mi ve Spartě líbí a jsem tu spokojený a zadruhé je třeba v příští sezoně odčinit brzké vypadnutí z play off,“ tvrdí odhodlaně zámořský obránce. Novou smlouvu podepsal na jeden rok.

Zdroj, foto: hcsparta.cz

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.