Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Měsíc nového webu SHS a mobilní verze stránek

10. listopadu 2011 v 14:31,  Aktuality

317.jpg

Projekt SHS oslavil již 2. narozeniny a jako dárek obdržel nový vzhled a vylepšení. Jak si vede nová verze stránek? Na to se vám pokusíme dát odpověď v následujícím malém souhrnu. Od neděle 9. října 2011 si zobrazilo stránky 5399 unikátních návštěvníků. Celkově bylo při 20 756 návštěvách zobrazeno přes 100 000 stránek. Další statistiky viz obrázek Přehled návštěvníků.

SHS-mesic

Za měsíc fungování nového designu bylo napsáno 5 365 příspěvků do diskusního fóra a bylo uděleno 2274 +/- hlasů. Rodina diskutérů se rozrostla o 33 nových uživatelů, automatické přihlašování si aktivovalo 42 ze 120 registrovaných, kteří se zatím do nového fóra přihlásili. 

Mobilní verze stránek

Pokud vlastníte chytrý mobilní telefon, jistě jste si všimli, že existuje také mobilní verze SHS webu (http://m.hs-sparta.cz). V této, zatím zkušební verzi, si můžete prohlížet novinky a přispívat do diskusního fóra nebo si prohlédnout aktuální tabulku.

Stále můžete posílat své připomínky a nápady k novým stránkám na již známou adresu redakce@hs-sparta.cz.

Věříme, že nám zachováte přízeň!

 

Tým SHS

 

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.