Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

POMOZTE TVOŘIT CHOREO, nový tým začínáme tvořit již nyní!

28. ledna 2011 v 12:00,  Aktuality

256.jpg

Choreografie a celková prezentace Sparty. Záleží vám na ní? Pokud ano, přinášíme opět po roce nabídku všem fanouškům Sparty, kterým není lhostejná atmosféra v Tesla aréně. Naším cílem je i přes nepříznivé výsledky dokázat, že sparťané v tomto ohledu patří mezi nejlepší fanoušky v republice. Předejte se k nám!

Transparenty a nejrůznější choreografie můžete vidět na stadionu Sparty a občas i na venkovních utkáních od sezony 2005/2006. Od té doby se dění okolo této tvorby vyvíjelo, ať už pozitivně či negativně. Před novou sezonou je cíl jasný. Sestavit partu, která bude mít čas a chuť se výrobě chorea věnovat, přinášet vlastní nápady a napravit mírný úpadek, který byl v poslední sezoně znát.

Noví členové nemusí být zrovna graficky zruční, i když právě kreslíře hledáme ze všeho nejvíc. Potřeba je však i praktická výpomoc, nejrůznější lepení a přípravy, které zvládne i ten největší „dřevák“. 

Nemusíte se bát, že by vás tvorba transparentů nějak více finančně zasáhla. Je zajištěna podpora od vedení HC Sparta Praha ohledně nejrůznějších materiálů a spolufinancovat pomáhá i sparťanský Fanclub. Naopak vám můžeme spoustu věcí nabídnout.

obrazekJAK

Přislíbit můžeme dopředu určité bonusy, ať už formou volných vstupenek v případě vaší aktivity či jiné bonusy. Osvědčeným členům skupiny si mohou zakoupit zvýhodněné permanentní vstupenky – motivace do budoucna. Navíc se zde můžete seznámit s novými lidmi, nakouknout do zákulisí holešovické arény a být novou hnací silou této skupiny. Není to je jen práce a námaha, ale také zábava a projev srdařství vůči oblíbenému klubu.

Můžeme přijmout každého, bez rozdílu věku či pohlaví. Každá pomocná ruka je pro nás dobrá. Vzhledem k tomu, že s nabídkou přicházíme již v průběhu letošní sezony, máte se po domluvě termínu možnost podívat, jak samotná tvorba probíhá.

V případě vašeho zájmu se ozvěte na emailovou adresu choreohcs@gmail.com nebo konkrétně na Hans005@seznam.cz . Budeme se těšit na vaše reakce.

Nedopusťte, aby na Spartě panovala tichá a ponurá atmosféra jako před několika lety. Potřebujeme vás!


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.