Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

POTVRZENO: Podlešák do Budějovic, možná do konce roku

9. září 2010 v 15:45,  Aktuality

201.jpg

Celé hostování Martina Podlešáka se ubírá směrem, který si málokdo přál. Podle informací webu hokejového klubu HC Mountfield se vedení Jihočechů dohodlo se Spartou na konečné podobě hostování Martina Podlešáka. Martin odchází na jih Čech do konce října, novinkou v celém transferu je možnost uplatnění opčního práva Českých Budějovic na Podlešáka do konce extraligového ročníku. Vedení Sparty prý upravilo podmínky hostování k dnešnímu datu, kdy byla smlouva oficiálně potvrzena.

Vytáhlý forvard se právě ve Spartě dostal do velkého hokeje a po zahraničním angažmá zde od mistrovské sezony 2006/2007 působil. Ač se Podlešák příliš často bodově neprosazoval, sparťanskému publiku utkvěl v hlavě především jako obrovský bojovník, skvělý obranář a sparťanský srdcař.   

Martin Podlešák u mikrofonu SHS: Sparta je pro mě vším


V Českých Budějovicích bude působit pod bývalým trenérem Františkem Výborným a zahraje si po boku dalších exsparťanů. Na jihu Čech totiž působí František Ptáček, René Vydarený či Jakub Langhammer.


Redakce SPARTA HOCKEY SUPPORTERS přeje Martinovi mnoho dalších úspěchů a těší se na brzký návrat Martina Podlešáka do svého domova v Holešovicích!


Připomeňte si vůbec první rozhovory s tímto útočníkem na našem webu.

obrazekJAK

obrazekJAK


Foto: hs-sparta.cz

Text: AdminJ

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.