Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
spida0816 +17
10.05.21 v 12:03

reakce na karlos: ,,To snad ani nemůžeš myslet vážně*NE* Z Čiliaka se stal..." zobrazit příspěvekTo snad ani nemůžeš myslet vážně *NE* Z Čiliaka se stal regulérní cedník a navíc bude mít podle mne dost vysokou gáži. Tady už se s golmanama vyzkoušelo od posledního titulu snad všechno. Jediné co se od posledního titulu nevyzkoušelo je to, aby se dala šance mladýmu golmanovi. *METAL* Netvrdím, že bychom měli udělat z někoho nezkušeného jedničku(ale nevadilo by mi to). Tvrdím, že můžeme mít jednoho kvalitního a jako dvojku někoho nadějného. A černé scénáře o zranění a podobně si nechte. Nebo angažujte pro jistotu 5 kvalitních golmanů *FUCKU* "

Tak pět brankářů je blbost, to je jasný, ale nemůžeme se spoléhat jen na kluka, sice šikovnýho, ale bez zkušeností s play off zápasy. Chraň bůh nechci zranění přivolávat, ale musíme mít v záloze kvalitní plán B. Čiliak byl jen nástřel, protože zatím opravdu žádného zkušeného a volného brankáře nevidím. Když se objeví samozřejmě jiný kvalitní brankář, tak budu jedině rád. Vím, vyzkoušely se všemožný pokusy, a to jsou volání že zoufalství. *SILENY*

+1
otaznik2
spida0816 +17
09.05.21 v 22:48

reakce na Laurik20: ,,Tak to já brankáře moc dobře nevidím. Saláka mám rád, ale..." zobrazit příspěvekTak to já brankáře moc dobře nevidím. Saláka mám rád, ale líbil se mi k němu někdo rovnocený.. sázelo se u nás poslední sezony na vyrovnané dvojice. To letos nevidím. Ostatní už také začínají pořizovat rovnocennější dvojice- třeba Třinec, Pardubice nebo Plzeň.."

Tak já jsem taky rozhodně pro vyrovnanější spolehlivou brankářskou dvojici. Nevím, zda by to bylo úplně terno, ale když jsme Motoru pustili Pecha s Piskáčkem, tak by k nám mohl přijít třeba Čiliak, který tam u nich skončil a Neužil by byl pojistkou v případě zranění, ale jak říkám, nevím nakolik by to bylo reálné, i když je pravda, že od posledního titulu zatáčky před Vídní už tolik nezáří, ale je to téma do pranice... *CERTIK* *THISISSPARTA*

otaznik3
spida0816 +17
25.04.21 v 20:00

Krásně by se koukalo na budoucí útoky Sparty ve složení Sobotka - Horák - Řepík, Chlapík - Simon - Kaše, Zikmund - Tomášek - Buchtele, Doležal - Forman - Dvořáček

Bohužel je to utopie, ale zajímavé by to bylo... *THISISSPARTA* *FLAGHC*

-1
otaznik4
spida0816 +17
25.04.21 v 19:45

Já jsem celkem zvědavej, jestli se Sparta bude snažit získat adekvátní náhradu za Machyho a vytvořit tak rovnocenné brankářské duo se Sašou nebo to tak nechá a počítá s ním jako jasnou jedničkou a Neužilem jako dvojkou. *SALA*

otaznik5
spida0816 +17
25.04.21 v 19:34

reakce na Schaschek: ,,Mě na tom zaujalo, že my jsme snad jedni z mála ze špičky,..." zobrazit příspěvekMě na tom zaujalo, že my jsme snad jedni z mála ze špičky, kteří nemají farmu.

Třinec - F/M
Liberec - Benátky
Hradec - Kolín
Brno koupilo licenci na druhou ligu aby mohlo dávat šanci mladým hráčům, což si myslím, že je super nápad.

Myslím, že bychom měli mít taky farmu. Jen mi je teda bytostně proti srsti mít jí ve Slávii
:-D to snad radši pustit chlup a domluvit se s Kobrou, Letňany, kýmkoliv... :-D "

Taky nechápu, proč jí nemáme. Za mě by klidně mohla být v těch Litoměřicích, tam by mi to i dávalo smysl. Souhlasím, hlavně ne Slavie, to je prostě proti srsti, přišlo by mi to jako zvrácenost *FUCKU* *KICKSLAVIA*

otaznik6
spida0816 +17
17.04.21 v 19:21

reakce na Hanzi88: ,,Na druhou stranu ke Košťálkovi a 450 tisíc. Pochybuju, že třeba..." zobrazit příspěvekNa druhou stranu ke Košťálkovi a 450 tisíc. Pochybuju, že třeba Řepík s Horákem tu mají nižší platy. Je to top ofenzivní extraligovej bek. Nějak nevidim, kdo by ho mohl případně nahradit. Pýcha dal přednost Boleslavi, Rutta pokud nesežene angažmá v NHL, tak by asi tady nehrál taky za o moc nižší plat. Zas pokus se Zámorskym? Kterej sice měl top sezony, ale u nás mu to tehdy nevyšlo."

Nevím no, ofenzivních top a hlavně volných obránců bude málo, za Košťálka adekvátní náhradu nevidím, aktuálně dostupní podle elite prospects třeba Graňák z Hradce nebo Pyrochta z Vítkovic. Škoda, že nevyšel ten Pýcha.

otaznik7
spida0816 +17
04.04.21 v 17:51

reakce na Honza: ,,Tak zlepšilo se to, že jsme nedostali bůra :-D. Ale taky jsme nic..." zobrazit příspěvekTak zlepšilo se to, že jsme nedostali bůra :-D. Ale taky jsme nic nevylepšili.
Tak nějak se obávám, že nás může zachránit buď covid v Liberci a nebo zázrak. "

Jak říkám, Liberec nebude jako my a nepustí doma dva zápasy, tipuji max. jeden a buď to pak doma urveme na 2:3 a ještě se o to poperem a nebo se holt už vidí hráči na dovolené, a budou to mít už u nich na salámu. Kor jestli prohrajeme i třetí zápas.

otaznik8
spida0816 +17
04.04.21 v 17:34

Tak pánové a je to zase v ha...u. No nalijeme si čistého vína, věřit budu až do konce, ale realisticky je hotovo, Liberec hraje výborně takticky, hrajeme strašně v křeči, Liberec jen perfektně brání a využije svoje příležitosti, my prostě nic. Rád bych věřil, že je ještě čtyřikrát porazíme, ale vyhrát dvakrát po sobě v Liberci s tímhle je trochu scifi. Tipuji maximálně jednou. :-!

otaznik9
spida0816 +17
03.04.21 v 19:48

Po dnešku jsme určitě na..aný všichni Sparťani, nebyl to dobrý výkon, dlouhodobě na Liberec neumíme zahrát, to je prostě fakt. Přál jsem si po zápasech v Praze naše vedení 2:0, ale nakonec budeme hodně rádi za 1:1, s čímž jsem před sérii realisticky počítal. Pokud to zítra začneme pořádně mydlit, hlavně zlepšit pohyb a důraz, pak z toho budou přesilovky a něco tam už spadne. Ale takhle by to určitě nešlo. Saša by si taky měl dávat víc bacha na to vyjíždění, často se mu to stává, že je dost mimo brankoviště po zákrocích a pak chybí v bráně na dorážky, tohle si myslím, že je jeho slabina a Liberec si toho taky už jistě všiml. :-( Zítra vyhrát je nutností, jinak to bude dost špatný, V Liberci budeme rádi taky za jednu výhru si myslím...

-1
otaznik10
spida0816 +17
01.12.20 v 22:07

Dobrý večer všem Sparťanům,

Jsem jak to říct slušně, rozčarovaný z toho, jak se poslední dobou Sparta prezentuje. Jandač mi přijde, že si na střídačce začal hrát na sólo hlavního kouče a Hořavu zastiňuje a navíc to dělá pěkně na h... *KOSA* a nereaguje na situaci během zápasů a v přípravě na soupeře, jak by bylo třeba. Je to jak na houpačce, spíš na sestupné křivce a bojím se, že příchod Sobotky byl krokem vedle a jen to uškodilo. Nechápu pointu tří centrů v prvním útoku. Říčku bych vrátil, ten aspoň maká a Sobotka si to jen přišel odklouzat, bez vůle a nasazení, žádné emoce, srdce, nic. Nedělá to uvnitř týmu dobrotu. Machy nic moc, hlavně venku, obrana je slaboučka, dokud se nevrátí aspoň Jurčina s Pavelkou, tak se to asi nezlepší. Ten rozdíl mezi námi a Třincem, Libercem, Plzní je alarmující, všude jsme pomalejší, ve všech směrech. Nemáme ani potřebný respekt u soupeřů. Když to nejde, nepritvrdime, jsme jako baletky, jenom s techniky uspět nejde Útoky bych vrátil zpátky a Sobotkovi zamával. Klidně ať víc chytá Neužil, horší to být dozadu snad nemůže, Je potřeba hlavně zlepšit obranu, to je základ všeho. V Budějovicích vyhrát bude už povinnost, jinak bych začal zvonit na poplach být Hlinkou a Tonem a přemýšlel o personálních změnách (Jandač, Sobotka) nebo aspoň návratu k minulým pořádkům v sestavě. Rousek-Tomasek-Repik, Pech-Forman-Buchtele, Sukel-Horak-Kudrna, Dvořáček (Vitouch)-Ricka-Zikmund. Máme moc centrů, jeden defenzivní kvalitní brousek by byl třeba, ale to by nesměl na střídačce hrát na trenéra tragéd bez smyslu reagovat na průběh zápasu Pepek z Loděnice *CERTIK* *KOSA* *SILENY*

+4
otaznik11
spida0816 +17
05.09.20 v 17:02

Když se už musí kontumovat zápasy v letním hokejovém poháru, což samozřejmě celou akci ještě víc degraduje, tak mám obavy, aby pokud se vůbec extraliga rozběhne 18. září, tak o Vánocích nebylo více odložených zápasů, než kolik jich bude chybět do konce základní části podle kalendáře. Bojím se, že se ani tahle sezóna nedohraje, maximálně se s problémy odehraje část sezóny a pak to zase stopnou, protože s nárůstem respiračních onemocnění se během podzimu a zimy výrazně zhorší situace okolo covid 19. Bude se plošně testovat a v karanténě budou všichni.

+1
otaznik12
spida0816 +17
05.09.20 v 16:52

Dobrý den všem Sparťanům,

Ten koronavirus mě už začíná silně vytáčet, sport to zasáhlo takovým způsobem, že větší bramboračku jsem ještě v životě neviděl! Aktuálně fotbalový národní tým. Myslím si, že celkově je situace neregulérní. Tohle nemůže nikoho bavit. Měli tuto reprezentační sezónu úplně odpiskat a soustředit se jen na ligové soutěže. I na poháry. Hrát na jeden zápas bez odvety mi nepřijde fér. Když už hrát champions League, Evropskou ligu, Ligu národů, tak turnajove v zemi, nejlépe na neutrální půdě, kde je šíření toho klaunoviru minimální nebo pod kontrolou, tak jak se teď poháry dohrávaly v Lisabonu a Německých městech. Bez diváků by stejně bylo jedno kde, i kdyby na Kamčatce, tak by to bylo fuk. Jednadvacítka hrát se Skoty nemůže, sami hranou s Chorvaty, čili bych to asi vyřešil tak, že by se měl sestavit ligový tým vyjma hráčů Plzně, Sparty a Slavie, doplněný krajanky, kteří nebyli v nominaci na Slovensko plus realizační tým domácí Olomouce a bylo by to. Při nejhorším by to odkopala i domácí Sigma, jinak nevím, jak by to chtěli řešit, tolik možností zase není. *OMG*

+1
otaznik13
spida0816 +17
06.08.20 v 20:04

Dobrý den Všem Sparťanům,

Musím uznat, že kádr fotbalové i hokejové Sparty mi nalévá optimismus do žil. V obou týmech vidím velký potenciál a naději na úspěch. Fotbalová Sparta má aktuálně tým, který je schopný hrát i s více herními systémy než dvěma a trenér Kotal to dobře ví, stačí vybrat to správné rozestavení v závislosti na síle soupeře a podle toho, zda bude hrát doma či venku. Doma proti slabším týmům by se mělo hrát 3-5-2, ideálně takto: Heča - Štětina, Čelůstka, Hancko - Moberg Karlsson, Dočkal, Krejčí (Sáček), Trávník, Krejčí - Hložek, Kozák. Při rozestavení 4-3-3, Heča - Vindheim, Čelůstka, Hancko, Hanousek - Moberg Karlsson, Dočkal (Sáček), Krejčí (Plavsic) - Polidar, Kozák (Tetteh), Hložek (Minčev), 4-5-1: Heča (Nita, Holec) - Vindheim, Čelůstka, Hancko, Krejčí - Moberg Karlsson, Dočkal, Sáček (Krejčí), Trávník ( Karabec), Hložek - Kozák ( Tetteh, Minčev, Juliš) atd. možností je spousta. Když se to dobře uchopí a hráči budou správně pokrývat prostory a budou dřít, bude to dobré. *FLAGSPA*

+1
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So