Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
spida0816 +11
28.06.20 v 16:25

Martin Mincev může být zajímavou akvizicí jak do útoku, tak na křídlo, jakoby se Sparta už sichrovala před odchodem Adama Hložka do ciziny. Hlavně aby prodloužila s Kangou a zaplatila Hancka. Štětina se vedle něho výrazně herně zvednul. Uvažoval bych i výhledově o návratu Juliše. *SALA*

otaznik2
spida0816 +11
28.06.20 v 16:12

Dneska jsem bohužel přesvědčen o tom, že se sparťanska série výher přetrhne. Mazánci už titul nezískají, ale o motivaci mají postaráno i díky porážce v semifinále poháru na Letné, které to budou chtít samosebou oplatit. Dalším faktorem bude určitě uctění památky Mariana Cisovskeho a v neposlední řadě Sparta dle mého bude spíš šetřit síly na finále poháru v Liberci.

otaznik3
spida0816 +11
28.06.20 v 15:53

Nehledě na klubovou příslušnost se sluší vyjádřit upřímnou a hlubokou soustrast rodině a blízkým Mariana Cisovskeho. Se zákeřnou nemocí dokázal bojovat dlouhých šest let, byl to bojovník do poslední chvíle, nevzdal to. Za mě palec nahoru a odpočívej v pokoji. *BRAVO*

+1
otaznik4
spida0816 +11
06.06.20 v 07:41

reakce na MichalM: ,,No on třeba takovej Bednář za Spartu hrál...........:-) "

Jj, pak jsem si to uvědomil, blbej příklad, ale prostě ho i tak považuji prostě za slávistu. :-U l

otaznik5
spida0816 +11
05.06.20 v 18:04

Jarda Jágr toho dokázal hodně, ale příště je neodmyslitelně spjatý s Kladnem a do Sparty nepatří. To je to samé, jakoby za Spartu hrál třeba slávista Bednář nebo Červenka, Žižka, Čajánek nebo Hamrlík že Zlína atd. Jde jen a jen o peníze, akorát by zabíral místo v kádru, rozházel kabinu, stejně by všechno neodehrál a použitelnej by byl max do přesilovek a dívat se na něj jak půlku zápasu vysedává s bolistkama na střídačce, to mě fakt neláká.

+2
otaznik6
spida0816 +11
05.06.20 v 17:53

Dobré odpoledne,

Musím říct, že dnešní rozhodnutí svazové generality jsem bohužel očekával. Připojuji se k názoru většiny, že tento krok nepomůže, naopak spíš ublíží. Pro extraligu je to prostě špatně. Základní část v podstatě ztrácí na významu. To by rovnou mohli hrát s dvanácti týmy předkolo play off. Osobně bych zachoval model přímého postupu a sestupu nebo i baráž první s posledním bez play down a nechat 14 týmů a časem snížit na 12 dle ekonomické situace nejslabších klubů, kteří by neměli odpovídající stadion či např. nesplňovali kritéria finančního dna apod. Liga potřebuje atraktivitu a kvalitu, rozšiřování by byl nesmysl. Rozšíření by dávalo smysl jedině tehdy, kdyby se liga rozšířila nebo vyměnila o kvalitní týmy z jiných soutěží, něco jako EBEL liga, Salzburg, Vienna Capitals ano, ostatní nemá význam.

+1
otaznik7
spida0816 +11
03.06.20 v 18:49

S Raumou očekávám vyrovnaná utkání. Důležité bude, kde se bude hrát první zápas, ale počítám, že v Praze, jelikož byla Sparta ve druhém koši a týmy z prvního koše budou mít výhodu odvety v domácím prostředí.

+1
otaznik8
spida0816 +11
03.06.20 v 18:45

Banské Bystrice je určitě škoda, člověk by aspoň zavzpomínal, ale nedá se nic dělat. Obecně se slovenský hokej podle mě řítí do propasti, tak jako Slovan, který musel opustit KHL, nebo kdysi Poprad. Nicméně i projekt Lev Praha byl jen výstřelem do tmy. Byť to finále myslím s Magnitogorskem bylo super. Nejsou tam finance ani správní lidé, kteří by to správně vedli.

otaznik9
spida0816 +11
03.06.20 v 18:36

reakce na MartinMegadeth: ,,Mám stejný názor: švédskému soupeři bych se pro první kolo..." zobrazit příspěvekMám stejný názor: švédskému soupeři bych se pro první kolo rád vyhnul. Jelikož se mi ale přání pravidelně neplní, tak si tipnu starou známou Frolundu. *FUCKU* Škoda, že se účasti v hokejové LM vzdala Banská Bystrica. Letos uplyne 35 let od památného výjezdu fotbalové Sparty do BB: byla by to stylová vzpomínka. Počítám, že o pár starší kamarádi by mě lámali, abychom si udělali výjezd. *KSICHT* "

Tak nakonec finská Lukko Rauma, sice to není Švédsko, ale i tak je to určitě soupeř z kategorie těch těžších. Když to klapne, tak dál bude čekat vítěz z dvojice Mnichov - Ilves Tampere, čili podobně těžký soupeř. Kliku jak od blázince ale měli jak Liberec, tak Třinec, oba dostali jedny z nejlehčích možných soupeřů, jak polské Tychy, tak běloruský Junost Minsk jsou týmy, přes které postoupit se rovná povinnosti.

+1
otaznik10
spida0816 +11
03.06.20 v 17:35

reakce na rad55: ,,Frölunda HC – ta by nebyla vůbec od věci. Hrát s ní venku/doma..." zobrazit příspěvekFrölunda HC – ta by nebyla vůbec od věci. Hrát s ní venku/doma by bylo mnohem lepší! A ta motivace! *SALA*
No uvidíme jak si s námi los pohraje."

Tak zrovna proti ní bych se o motivaci rozhodně nebál, to je pravda. Dvojzápas je hlavně daleko férovější než to finále u jednoho ze soupeřů. Když už, tak by se mělo finále hrát na neutrální půdě a každý rok měnit pořadatele. *CERTIK*

otaznik11
spida0816 +11
03.06.20 v 17:17

reakce na frafont: ,,Chtěl bych Curych, případně Mnichov, ale spíš to vidím právě..." zobrazit příspěvekChtěl bych Curych, případně Mnichov, ale spíš to vidím právě na Švédsko. Ale zase jestli to chceme celé vyhrát, tak je jedno, koho nám dají, musíme všechny rozebrat na součástky *SALA* "

Souhlas. Kádr podle mě na to máme, nebuďme alibisti, ten tým sílu na úspěch má.

otaznik12
spida0816 +11
03.06.20 v 17:15

Z kádru hokejové Sparty mám dobrý pocit, myslím, že Ton s Hlinkou přivedli do týmu kvalitní hráče. U Romana Horáka je předpoklad, že by jako první centr měl být jedním z tahounů mužstva a hodně se na něj těším, co předvede. Díky tátovi má ke Spartě blízko, tak doufám, že se prosadí a bude ho plný led. Obzvlášť spolupráce v prvním útoku s Řepíkem a asi Kvapilem by mohla být hodně dobrá. Zikmunda vidím ve druhém útoku s Rouskem a Tomáškem, třetí beze změny Pech-Forman-Buchtele a čtvrtá Šmerha-Sukel-Kudrna. Navíc tam bude ještě Říčka, Dvořáček, Vitouch, Pšenička... Rozhodně bude kam sáhnout a kombinovat složení. *FLAGSPA* Pro tuhle sezónu bude dobře mít široký kádr. Neznámou pro mě je obránce Jeřábek, ale vedle Milana Jurčiny by se mohl vytáhnout, tak jako Tomáš Dvořák minulou sezónu. Každopádně souhlasím, že jednoho fešáckého produktivního beka do přesilovky by to ještě chtělo, byť i tak je obrana za mě kvalitní. Košťálek-Pavelka, Dvořák-Jurčina, Kalina-Piskáček, Jeřábek-Poizl, Jandus.

+1
otaznik13
spida0816 +11
03.06.20 v 16:43

Dobrý den všem Sparťanům, jak vidíte ten dnešní los CHL? Dal bych malou tipovací soutěž, pokud se to do šesti stihne. Tipuji, že dostaneme Zurich. Hlavně by bylo fajn se vyhnout Švédům. *SALA*

otaznik14
spida0816 +11
01.01.20 v 23:33

Tak přáním by byly samozřejmě tři body, ale iVary letos nehrají vůbec špatně a očekávám vyrovnaný duel a branky na obou stranách, útok máme dobrý, ale vzadu to bez Jurčiny skřípe. Je vidět, že Dvořákovi chybí stabilní parťák. Osobně bych uvítal návrat Pavelky z Litvínova, mladíci typu Janduse či Poizla jsou příslibem do budoucna, stejně tak trojice Dvořáček - Pšenička - Vitouch. Nemám křišťálovou kouli, ale aspoň o gól bychom vyhrát mohli a měli. Tipují osobně 3:4 a branky Skuhravý, Griger, T. Rachůnek a za Spartu Tomášek, Pech, Růžička a Blain
*FLAGHC*

Přejděte na další stránku, kde budou načteny příspěvky z archivu
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<07 / 2020>>
Po
Út
St
Čt