Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
slajer -44
20.02.20 v 14:11

reakce na PLHA: ,,Dnešní den střídá špatnou zpráva ještě ta..." zobrazit příspěvekDnešní den střídá špatnou zpráva ještě ta horší.

Začnu tou horší ve věku 76 let zemřel pro mě jeden z největších symbolů Sparty Jarda Šíma. Díky za všechno - Šíma byl, je a navždy bude BŮH.

Vašek Kadlec musel v pouhých 27 letech ukončit kariéru. To je hrozná škoda, ale osobně jsem již moc v jeho návrat nevěřil, kolena to je svinstvo. Tak hodně štěstí bez kopaček."

Jsem dříve narozen a tak si ho pamatuju když ještě hrál, byl jsem hotovej z jeho masky! Správně napsáno - Šíma byl, je a navždy bude Bůh!!!!!! *THX*

+1
otaznik2
slajer -44
16.02.20 v 08:20

reakce na Amphicyoni: ,,Jílek VEN!!! Král taktiky, mistr střídání, destruktor mnohých..." zobrazit příspěvekJílek VEN!!! Král taktiky, mistr střídání, destruktor mnohých negativních rekordů... *KOSA* *NAPR**** "

Je to hrůza pod ním ale koho za něj? Přesunout tam Kotala? Jen aby nenapadlo ty blb.e ve vedení vzít M. Haška!

otaznik3
slajer -44
05.02.20 v 15:56

Tak se všichni userte, je tady (bohužel né Debustrol [:-} ) ale Jandač!!! *VYKULENY*

-3
otaznik4
slajer -44
04.02.20 v 11:02

reakce na slajer: ,,Taky jsem tenkrát po tomhle zápase táhnul domu nasr.nej! 2:0 to..." zobrazit příspěvekTaky jsem tenkrát po tomhle zápase táhnul domu nasr.nej! 2:0 to bylo hned v začátku, pak se ještě vedlo 3:1, přesto to prom.dali a Jandač řekne, že jim brzký vedení spíš ublížilo!

*MIMO* "

Reakce na Schaschek 21:13.

otaznik5
slajer -44
04.02.20 v 11:00

Taky jsem tenkrát po tomhle zápase táhnul domu nasr.nej! 2:0 to bylo hned v začátku, pak se ještě vedlo 3:1, přesto to prom.dali a Jandač řekne, že jim brzký vedení spíš ublížilo!

*MIMO*

otaznik6
slajer -44
03.02.20 v 19:47

reakce na loupák: ,,No, ale zase to neni "skopčák" tak zrovna ty bys mohl být..." zobrazit příspěvekNo, ale zase to neni "skopčák" tak zrovna ty bys mohl být spokojenej :-D :-D "

S Hořavou jo ale ne s Jandačem!

otaznik7
slajer -44
03.02.20 v 19:36

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, naprostý souhlas: pakliže se Jandač ve Spartě objeví,..." zobrazit příspěvekHomolko, naprostý souhlas: pakliže se Jandač ve Spartě objeví, tak samozřejmě musí platit, že v momentě, kdy skončí Hořava, tak končí i on. Aby se nám v Holešovicích zase neuhnízdil na dlouhé roky (v roli hlavního trenéra) jako mě v bývalém bydlišti mravenci faraóni. *POSILOVNA* Teď to beru tak, že chodit Hořavovi pro pivo a párek, venčit mu psa, stavět kužely nebo dělat čulibrka na tom není moc co zkazit. Ale jako samostaného hlavního trenéra už ho ve Spartě nechci vidět. Leda by předtím na nějaké štaci přesvědčil, že se změnil, ale to se nestalo ani u národního týmu ani v Magnitogorsku. *FRAJER* "

Nejhorší je, že Hořava ho chce jako rovnocennýho parťáka, takže by v podstatě tím hlavním trenérem byl i když ve dvojici. Takhle to těžko bude fungovat. *MIMO*

otaznik8
slajer -44
31.01.20 v 11:53

reakce na Averon: ,,Když nad tím tak přemýšlím, tak by nový trenér opravdu mohl..." zobrazit příspěvekKdyž nad tím tak přemýšlím, tak by nový trenér opravdu mohl být Kari Jalonen.

Ve středu Ton v O2 mluvil, že trenéra měnit nebudou. V tu dobu si myslím, že akorát Kari Jalonen odešel z Bernu. A když Sparta prohrála a zjistili, že Jalonen je volný, tak Kruppa vyhodili.

Jalonen už Spartu zná ze Lva. Zná prostředí, zná lidi. Za mě je to super trenér, který to už několikrát dokázal. Jediný problém si myslím by mohli být finance, ale tak Kelner by to mohl zaplatit.
"

No to by byla asi teď nejlepší volba, když byly prachy na Kruppa, měli by je mít i na Jalonena. *FLAGSPA*

otaznik9
slajer -44
31.01.20 v 11:44

reakce na Medvěd: ,,Ano, budiž, ale to nemůžeš vztahovat k osobě U. Kruppa! To se..." zobrazit příspěvekAno, budiž, ale to nemůžeš vztahovat k osobě U. Kruppa! To se prostě nedělá."

Jasně, připouštím, že všichni němci nejsou špatný, jako jinde, všude jsou dobrý a špatný.

otaznik10
slajer -44
31.01.20 v 11:36

reakce na loupák: ,,Hele vaši rodině Němci něco provedli?"

Vždycky to byli vůči nám hrubiáni, němci nedělají malý chyby, jen velký s katastrofálníma následkama, ty by měli být hodně pokorný, teď zase blbnou a ženou to do extrému -s multikulti, dieslama, elektrárny, no to jen tak na okraj.

otaznik11
slajer -44
30.01.20 v 20:46

reakce na karlos: ,,Musím říct, že pro mne je vyhazov trenérů velké překvapení...." zobrazit příspěvekMusím říct, že pro mne je vyhazov trenérů velké překvapení. Nečekal jsem to a myslel jsem, že Krupp tady sezónu dokončí. Je pravda, že jsme se do těch sra.č.ek propadali čím dál víc. Progres a zlepšení žádné. I když jsem byl s píše pro odchod Kruppa, musím říct, že mám posmutnělou náladu. Charizma ten chlap měl neskutečný. Škoda, že trénování mu zdaleka nešlo tak dobře. Chybět mi nebude. Ale vím už teď, že se o něm nikdy nebudu vyjadřovat tak jako třeba o Jandačovi.
Někdo tu psal, že horší už to bejt nemůže...Já myslím, že platí pořekadlo, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. A bude hůř nebo bude líp? To teprve uvidíme, ale pokud by tu Krupp zůstal, nikdy bychom se to nedozvěděli. Já věřím, že nás změna může nakopnout. V 80% případů to funguje. Takže pokud se zlepšíme, neznamená to automaticky, že hráči trenéra odstřelili. Pokud se nezlepšíme, neznamená to automaticky, že problém nebyl v trenérovi.
Psalo se zde o hledání trenéra s chladnou hlavou....Myslím, že by nebylo od věci ani řešení, že Ton s Hlinkou dojedou celou sezónu. U kluků by oba dva měli mít respekt, do konce sezóny chybí měsíc a v play off už můžeš trénovat jedině tak přesilovky. A v nich oba patřili k nejlepším hráčům, takže maj klukům co předat.
Uwemu rád poděkuju, i když tady vlastně nic světoborného nepředvedl. A pokud sem nahlíží i vedení Sparty, doufám, že jste zaznamenali ohlasy na případné angažování Jandače *KOSA* *KOSA* Taky věřím, že díky Tonovi tahle varianta nehrozí.
"

Mně teda chybět nebude, měli ho vyrazit už v minulý sezóně, nic tu nepředved, na charisma skopčákum slušně řečeno kašlu! Co Hořava nebo V. Sýkora? S Jandačem souhlas, o tom snad ale ani prokristapána neuvažujou... *SALA*

-2
otaznik12
slajer -44
30.01.20 v 11:19

reakce na frafont: ,,https://sport.aktualne.cz/fotbal/sparta-bez-kangy-uz-na-jare-gabonsky-..." zobrazit příspěveksport.aktualne.cz/fo...
No dobrý - Kanga možná odejde už teď, s Dočkalem to bude taky bůhvíjak (že teď nastoupil do srandamače s Ústím, nic neznamená). Hlavně že se jako cíl vyhlásilo 2. místo a k tomu případně vyhrát MOL Cup - a kdo nás k tomu jako dovede? Frýdkové, Trávníci, Hanouskové a podobný křoví? *KOSA* "

Ať si černoušek jde když chce, aspoň za to něco kápne a není tam taková z.urvená zima. A ti Frýdkové a spol na ten druhej flek klidně mají když se porovná co je v Plzni a v Jablonci. *KICKSLAVIA* *SALA*

otaznik13
slajer -44
29.01.20 v 18:20

reakce na rad55: ,,Jarůšek, Bukarts a ani Černoch se pravděpodobně do Sparty už..." zobrazit příspěvekJarůšek, Bukarts a ani Černoch se pravděpodobně do Sparty už nikdy nevrátí. (Tedy můj názor).
Pavelka a Michnáč možná.
Pokud se zázrakem neobjeví nějaký brusič, tak jsem zvědav, kdo půjde na ty střídavé starty v PO. *ANO* "

To by byla chyba, hlavně u Jarůška. A Bukarts by se teď taky hodil. *KICKSLAVIA*

otaznik14
slajer -44
18.01.20 v 17:49

reakce na Leo: ,,Ať si říká každý co chce, ale český tým má mít českého..." zobrazit příspěvekAť si říká každý co chce, ale český tým má mít českého trenéra. "

V hokeji určitě, je to nekoukatelný pod skopčákem! *CERTIK*

-6
otaznik15
slajer -44
12.01.20 v 20:18

reakce na RazoR: ,,Příspěvek byl smazán správcem fóra"

Prej "já jsem dnes celkem spokojenej"...co si za sparťana, když se za to stydíš a raduješ se z prohry!Transparent byl trefnej ! Se třeba pos.r z Kladna a Jágra!!!! *NAPR****

+2
otaznik16
slajer -44
28.12.19 v 20:07

reakce na Gapin: ,,Mysleni desetiletyho ditete... *FUCKU* "

Jestli takhle budou pokračovat tak to slavný předkolo budou hrát, pak si vzpomeň na to desetiletý dítě

otaznik17
slajer -44
28.12.19 v 19:10

Sedmibodovej náskok na 7.místo je při týhle současný mizérii nic moc! 6 hráčů v sestavě Hradce co byli ve Spartě nepotřebný! *MIMO*

otaznik18
slajer -44
28.12.19 v 17:50

Mám zkaženej večer! "20" prohrála s p.sranejma skopčákama, pěkně si to hoši zkomplikovali... *MIMO*

+1
otaznik19
slajer -44
28.12.19 v 12:57

reakce na albertrezek: ,,Doufám že proti Hradci bude větší nasazení a žadný zbytečný..." zobrazit příspěvekDoufám že proti Hradci bude větší nasazení a žadný zbytečný chyby *FLAGHC*
"

To doufám taky a doufám, že "20" zopakuje tu parádu co předvedla proti rusákum a porazí i skopčáky! *DRINK*

otaznik20
slajer -44
23.12.19 v 14:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Kristova noho: Pán Bůh s námi a zlý pryč !!! *MIMO* *MIMO* *MIMO*..." zobrazit příspěvekKristova noho: Pán Bůh s námi a zlý pryč !!! *MIMO* *MIMO* *MIMO* Pilaře bych bral, ale tak před deseti lety, když postoupil s Hradce Králové do kapr ligy a hned v prvním kole rozhodl parádní střelou zápas proti Spartě. Ten kluk je profesionální lazar a navíc zjevně velice svérázný charakter do kabiny. Na Letné je těch problémů asi málo, že se další ještě intenzivně hledají. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

To nemá cenu se nějak vzrušovat nad tím, co tam ohledně přestupů vymejšlí tvarohový Tomáš a jeho trenérský bůh Jílek. Ano, ještě víc lazarů, ku.va to se tam všichni v ACS dočista zbláznili? *CERTIK*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 27. února - 18:00
  14.png
  KLA (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 1. března - 16:00
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29