Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
sestnactletbidy -25
22.07.22 v 12:15

reakce na karlos: ,,Za kritikou sudích si stojím. Míče jasně v autu, přešlapy při..." zobrazit příspěvekZa kritikou sudích si stojím. Míče jasně v autu, přešlapy při autech, zdržování golmana od první minuty :-! otírání míčů ručníky, žluté začal dávat až po 2 jasně žlutých zákrocích.
Na našem výkonu fakt nevidím vůbec nic pozitivního. Proti těmhle nekopům si nevytvořit převahu by už bylo úplně trapné. Měli jsme ale pouze 2 větší šance, tutovku žádnou. Mně zkrátka včera hoši přesvědčili, že je lepší zahít pouze na to pivko a fotbal vynechat. "

Naopak. Sice byl často na obě strany nepřesný, ale bylo sympatické, jak se nepodělal z tribun a z klasických hereckých etud letců Wiesnera, Kuchty a zejména experta Haraslína :)

-1
otaznik2
sestnactletbidy -25
12.07.22 v 13:58

reakce na Kimi R.: ,,Tak to vím i já, ale kromě toho, že to měl být údajně konflikt..." zobrazit příspěvekTak to vím i já, ale kromě toho, že to měl být údajně konflikt s Hronkem, ale kdo je viník a není to nevím. Tak jsem se chtěl optat, jak jsi zjistil, že je Simon špatný do kabiny. "

Vzhledem k tomu, kdo se pak omlouval a kdo odjel domů je viník jasný. Nicméně to nic neukazuje na to, že je špatný. Jednou uletět může každej.

otaznik3
sestnactletbidy -25
07.07.22 v 16:05

reakce na rad55: ,,Celkem jednoduše můžu vysvětlit rozdíl mezi pce a Spartou. My..." zobrazit příspěvekCelkem jednoduše můžu vysvětlit rozdíl mezi pce a Spartou. My chceme farmu ,,po ruce", což jsou Letci. Ti si to ale musí uhrát, aby postoupili.
Zatím co pce a jejich b-tým? Šaškárna! Celý spolek považuji za béčkový *FUCKU*
"

Tos musel vymýšlet dlouho :)). Já ti řeknu jiný rozdíl. Pce nečekají patnáct let na titul a půlku jejich line-upu tvoří odchovanci *METAL*

-1
otaznik4
sestnactletbidy -25
03.07.22 v 21:55

Řepík, Sobotka, Horák, Kaše, Forman, Thorell, Tomášek, Forman, Buchtele, Přibyl, zájem o Simona, Frka, Fleka málo hvězd *FUCKU* *FUCKU*

-1
otaznik5
sestnactletbidy -25
03.07.22 v 21:53

reakce na SpartaCorps: ,,ať si tam nasere ještě víc "hvězd", u nás to bejvalo..." zobrazit příspěvekať si tam nasere ještě víc "hvězd", u nás to bejvalo taky a jak to dopadlo...."

A ted tady není? Podle jmen samozřejmě ano. V pce skončili Sedlák a Blumel..

-2
otaznik6
sestnactletbidy -25
25.06.22 v 11:45

reakce na frafont: ,,https://sparta.cz/cs/clanek/jan-kuchta-prichazi-na-spartu-39592 A..." zobrazit příspěveksparta.cz/cs/clanek/...
A je to - i kdyby jenom na tu jednu sezónu, tak beru. Teoreticky se v útoku může sejít duo Kuchta - Čvančara a to teda bych nechtěl bejt v kůži soupeře, co je má bránit - trefovat se dokážou oba a navíc to jsou takoví ti hajzlíci, ne leklý ryby *SALA*
Jo, ještě jedno: vypálit rybník sešívkám - k nezaplacení. Na všechno ostatní je tu Mastercard *KSICHT* "

Velká chyba Rosického. Kuchta ani Čvančara nejsou žádní jaderní inženýři ani hráči do dobré kabiny. Průsery otázkou času. To bude buď absolutní jackpot nebo totální fiasko, které zničí celou kabinu. Velký a možná zbytečný risk..

-1
otaznik7
sestnactletbidy -25
22.06.22 v 12:52

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tohle kupovaní fakt nesnáším. Když si to nevybojuješ sám tak..." zobrazit příspěvekTohle kupovaní fakt nesnáším. Když si to nevybojuješ sám tak tam nemáš co dělat.. "

Máš pravdu. Kometa, Hradec okamžitě vyhnat na pole, kam patří..

otaznik8
sestnactletbidy -25
13.06.22 v 13:10

reakce na toci87: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/415502  To je normální..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

To je normální magor, jsem rád, že tu nikdy nebyl, i když se o tom párkrát spekulovalo"

Je fakt, že loňský striptér a letošní kurevník jsou o trochu menší zlo to je pravda :))

-1
otaznik9
sestnactletbidy -25
10.06.22 v 12:18

reakce na ReiN: ,,Hlavně si to neškrábej, to bude dobrý, uvidíš :-) "

Copak já o mě nejde. Ale schválně se zeptej u Gřegořků nebo u Gulašů :)

-1
otaznik10
sestnactletbidy -25
10.06.22 v 11:48

Měl tu být Brízgala jako dvojka ke Kovářovi. Ale Ton s Hlinkou a Barčou jak jsou v tom prostředí nováčci, tak nevěděli, jak to často mívá Kovář s manželkama a přítelkyněma spoluhráčů. Poté, jak to zjistili, tak je Kořenář logická volba. Do Vánoc bude chytat Kovář a až někomu na vánočním večírku vohobluje starou, tak se odstěhuje do Švédska a sezonu dochytá Kořenář. Dobrá práce managementu *CERTIK* *CERTIK* *CERTIK*

-1
otaznik11
sestnactletbidy -25
08.06.22 v 08:16

reakce na Kimi R.: ,,Kořenář za mě dobrý, ale je mi teda líto Brízgaly. Ale údajně..." zobrazit příspěvekKořenář za mě dobrý, ale je mi teda líto Brízgaly. Ale údajně už má vyjednáné hostování v ELH.Takže třeba letos kolem Vánoc nepřijde žádný brankář :-D Ani se Tonovi nedivím, že ho podepsal. Ono brankář z NHL je brankář z NHL. Kovář se zraní a budeme rádi, že ho máme."

Golman z nhl je teda hodně odvážné označení pro někoho, kdo tam má 12 startů :-D

-1
otaznik12
sestnactletbidy -25
07.06.22 v 22:15

reakce na papi35: ,,Moc nevím, co si o tom tahu s golmanama myslet. Doufal jsem, že..." zobrazit příspěvekMoc nevím, co si o tom tahu s golmanama myslet. Doufal jsem, že dají ještě příležitost Kubovi Neužilovi, kterej tady loni zachytal skvěle a Ton tvrdil jak ve Spartě neřekl poslední slovo. Bojím se, že na víc slov už to nebude a za mě je to veliká škoda. "

Tonóšů zas kecal. Že mu to ještě žerete :)

-2
otaznik13
sestnactletbidy -25
05.06.22 v 20:06

reakce na rad55: ,,https://www.sport.cz/clanek/hokej-ostatni-po-haskovi-s-hadamczikem-pot..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/clanek/...
No to je výběr, mě se nelíbí ani jeden."

To nevadí. Ty tomu stejně moc nerozumíš :-P

-6
otaznik14
sestnactletbidy -25
31.05.22 v 12:07

reakce na Ex1tus: ,,Flek v rozhovoru pro iSport ke Spartě: „Tam se nakonec čekalo, jak..." zobrazit příspěvekFlek v rozhovoru pro iSport ke Spartě: „Tam se nakonec čekalo, jak se vyjádří David Tomášek. A jelikož se rozhodl zůstat na Spartě, mají jádro týmu tak nějak postavené a já už bych tam asi neměl tu pozici, nebo by museli někoho vyřadit. No, prostě to tam nevyšlo."

Takže evidentně to řešil zahraničí > Sparta > co zbyde dál/Vary (protože by se vrátila lajna Gríger-Rachůnek-Flek). Lepší info než přímo od hráče asi nenajdeme, takže tolik k relevanci komentářů tady. "

Jojo...."S Liborem jsme si sedli už dávno před mistrovstvím světa, všechno probrali a na angažmá se moc těším. Fanoušci jsou v Brně výborní, těším se až budeme vyhrávat zápasy a po nich si společně zařveme," přeje si Flek....Tomášek teda fakt neprodloužil dlouho před MS :))

-1
otaznik15
sestnactletbidy -25
29.05.22 v 22:35

reakce na Koty: ,,Jasně… chce do zahraničí a upíše se tragickému týmu z dolní..." zobrazit příspěvekJasně… chce do zahraničí a upíše se tragickému týmu z dolní poloviny tabulky. To by dávalo ohromný smysl. *FUCKU* "

Tak chtít může, ale taková hvězda, aby si mohl v dnešní době vybírat dobré nabídky z venku to fakt není. Navíc už není úplně mladej *FUCKU*

-1
otaznik16
sestnactletbidy -25
29.05.22 v 18:20

reakce na Hanzi88: ,,Jako že by byl Flek jinak špatnej? To asi ne "

ten už má podepsáno v brně :)

-1
otaznik17
sestnactletbidy -25
29.05.22 v 10:31

A Roncek Knot skončil v Rusku. Ten by se mezi ty slávisty taky hodil :))

-1
otaznik18
sestnactletbidy -25
29.05.22 v 10:30

reakce na Hanzi88: ,,Kuba Flek tak to se ví a jako unpopular opinion, ale místo Chlapíka..." zobrazit příspěvekKuba Flek tak to se ví a jako unpopular opinion, ale místo Chlapíka by byl neskutečnej Červenka, ale měl si snad říct o nějakou hroznou raketu"

Jo a ještě Furch do brány a Růža na lavičku a mohlo by se skandovat "Slávie do toho", "Slávie do toho" *METAL* *METAL* *METAL*

-1
otaznik19
sestnactletbidy -25
26.05.22 v 00:28

Jarda Jágr prý ráno trefil tramvaj s nápisem spartu nezastavíš a zastavil jí :))

-1
otaznik20
sestnactletbidy -25
10.05.22 v 14:45

reakce na rad55: ,,Podle dobře informovaného zdroje měly mít Pardubice letos..." zobrazit příspěvekPodle dobře informovaného zdroje měly mít Pardubice letos minimálně bronz. Jinak v klubu nezůstane kámen na kameni. Zvolili vysloveně skvělou koncepci. *FUCKU* "

Tak to je zajímavé, že se nic takového neděje. Kostra týmu zůstala pohromadě, z prvních tří pětek skončili jen tři hráči a jede se koncepčně dál. S plno odchovanci. Zřejmě to bude ten zdroj, který tvrdil, že Nakládal má podepsáno v Hradci že?? Dobře informovaný *FUCKU* A kecy spartafans, že se tam jde díky lásce ke klubu působí hezky. Ono totiž do sparty chodí hráči jako Kaše, Moravčík nebo Sobotka atd kvůli lásce ke klubu. Šestnáct let pro smích *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

-1
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
25
27
29
30
31