Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
maxistr +9
20.10.20 v 18:16

reakce na carlos3: ,,Tohle je solidní komedie. Řeči o provokaci mi přijdou k smíchu,..." zobrazit příspěvekTohle je solidní komedie. Řeči o provokaci mi přijdou k smíchu, co se týče toho "provokatéra", tak už o tom psali, že to byl člen antikonfliktního týmu a na záběrech nikde nebylo vidět, že by něco dělal. Pravdu se nemusíme dozvědět, ale spíš budu věřit tomu, že to byl nevinný člověk, který si sundal vestu antikonfliktního týmu a radši ujel v policejním autě, než abych věřil tomu, že ti slušní kluci, kteří přijeli vyzbrojeni vším možným, se nechali jen vyprovokovat (zvlášť když zdůrazňuje, že byli vyprovokováni, jako kdyby tam nejeli s úmyslem udělat bordel).
Co se týče odchodu, tak policie dopředu avizovala, že některé ulice budou uzavřeny, zrovna o Pařížské to bylo rozhodně známo dopředu. Sledoval jsem celou demonstraci živě, viděl jsem záběry z několika různých zdrojů a naprostá většina lidí náměstí opustila úplně bez problému, tak je Ujčík holt bez orientačního smyslu, když není schopen najít cestu, kterou jde většina.
A jeho vyjádření o rouškách - "Rouška je osobní věc každého", to už je obzvlášť vydařené prohlášení. Osobně roušku nemusím, venku to platí dvojnásob, nicméně to je demonstrace, kde je hlava na hlavě, takže tady to smysl rozhodně má. Efekt roušky pochopí i malé dítě, tak nechápu takové vyjadřování. Navíc když už bych chtěl jít demonstrovat, tak se chovám podle platných pravidel, protože pokud je nebudu dodržovat, tak tím dávám náboje tomu, kdo s demonstrací nesouhlasí.

Sám za sebe bych se rád zúčastnil demonstrace na podporu hokejových klubů, aby mohli hrát, nebo alespoň trénovat, klidně i bez diváků. Ale chtěl bych pouze demonstraci, kde se budou dodržovat nastavená pravidla, která nejsou zas tak omezující, a aby se to nezvrhlo v popírání roušek apod., což se bohužel stane z každé podobně plánované akce.
"

Byl jsem tam. Nevím jak kdo, ale já o tom, že některé ulice budou k odchodu uzavřené jsem nevěděl. Na to jsem hodně citlivý. To jsem viděl naposledy na Národní v roce 1989. A jak asi může dopadnout setkání ostrých hochů, když jim policie začne bránit v odchodu např. Pařížskou? Druhá otázka je, proč tam ti těžkooděnci vůbec zasahovali? Jediné co jsem viděl, že se použilo pyro, tak jak to znám ze stadionů. Podle mne, kdyby se to vše vybouchalo a shořelo, tak by šli všichni domů ..

+1
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30