Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
903.jpg
loupák +335
12.04.19 v 14:22

reakce na chuli: ,,Tak ona Mediální *** zase potřebovala bejt zajímavá ... tam..." zobrazit příspěvekTak ona Mediální *** zase potřebovala bejt zajímavá ... tam tvdí,že je mu pokřik Jude slavie u ***e že to neřeší ..,ale přitom je to bytostně sere .. *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* "

Nesere je to vůbec, je jim to uplně stejně u ***e jako nám "Pražské kurwy" Řeší to media, disciplinárky, vedení klubů, co já vim kdo ještě, ale kotlům je to u řitě.

903.jpg
loupák +335
11.04.19 v 22:04

Jestli má někdo problém s Jirkou Černochem, ať se přihlásí, jsem ochoten dát mu po tlamě.

903.jpg
loupák +335
11.04.19 v 22:00

reakce na frafont: ,,Sparta má zájem skoro o celou ligu, druhá věc je, kdo z těch..." zobrazit příspěvekSparta má zájem skoro o celou ligu, druhá věc je, kdo z těch hráčů má zájem o Spartu *KSICHT*
Jinak management je sice schopnej všeho, ale Černoch do Brna - co by tam jako dělal? Náhradního maskota? Ti mají sestavu nadupanou."

Tak tyhle kydy si nech ty ***e *NAPR****

903.jpg
loupák +335
06.04.19 v 01:25

reakce na Gapin: ,,Tak ty co prodlužujou smlouvu, tak to je asi dobře, protože to byli..." zobrazit příspěvekTak ty co prodlužujou smlouvu, tak to je asi dobře, protože to byli jedni z těch lepších.
Setrvání Sedláčka ale moc nechápu. Mít dvojici Machovský-Sedláček je na extraligu trochu nadstandart.
A pak mě trochu zaráží ta formulace článku:

"uvádí sportovní manažer Michal Broš."
"zní z vedení sportovního úseku klubu."
"konstatuje sportovně-technický manažer Tomáš Vrábel."
"uvádí vedení sportovního managementu klubu."

Tak jako kdo to teda vede? To do toho fakt krafoou všichni?"

Můžou se přihlasit ti kdo Gapina omínusovali prosím. Zajímalo by mne proč, mám totiž stejný názor jako on co se tedy těch formulací týká. Golmanská dvojice mi tedy taky přijde nadstadartní, ale pokud to mezi nimi nebude dělat problém, tak může být.

903.jpg
loupák +335
04.04.19 v 12:50

reakce na Schaschek: ,,Taky netrpělivě čekám na informace z klubu, ale nemyslím si, že..." zobrazit příspěvekTaky netrpělivě čekám na informace z klubu, ale nemyslím si, že se dozvíme něco z čeho si sedneme na zadek.

Btw: kdo jde na juniorku dneska? ;-) "

*SALA*

903.jpg
loupák +335
03.04.19 v 16:02

reakce na jongormisa: ,,Kde se da sledovat finale junioru a zaslechl jsem že sparta ma zajem..." zobrazit příspěvekKde se da sledovat finale junioru a zaslechl jsem že sparta ma zajem o žalčika *FLAGHC* "

V Holešovicích.

903.jpg
loupák +335
02.04.19 v 22:11

reakce na jongormisa: ,,Nemužu se dockat konce tydne as oznami info v kadru *SMILESPA* "

Na to se vyser, do konce týdne nás čekaj důležitější věci. Finále na Spartě nemusíme zažit leta. Takže ve čtvrtek všichni do Holešovic. *THUMBSUP* za tu úpravu času. *THUMBSUP*

+1
903.jpg
loupák +335
27.03.19 v 20:10

reakce na jongormisa: ,,Kde vlastne skoncil dominik volek a adam chlapik (pokud to..." zobrazit příspěvekKde vlastne skoncil dominik volek a adam chlapik (pokud to vite)"

Adam Chlapík musel s vrcholovým hokejem skončit kvůli problémům s třísly, tuhle sezonu myslím odehrál pár zápasů za Kobru. Dominik Volek byl naposled pokud vím v Letňanech, ale to je mírně řečeno linej lempl a pravděpodobně dává před hokejem přednost obhospodařování Kikiny Plíškový.

903.jpg
loupák +335
22.03.19 v 11:55

reakce na karlos: ,,To určitě může a pravděpodobně u některých asi i je. Ale že..." zobrazit příspěvekTo určitě může a pravděpodobně u některých asi i je. Ale že by tolik hráčů spadlo do podprůměru najednou a v jednom týmu? Tomu odmítám věřit, musí tam být minimálně ještě nějaký další důvod.
Já jsem Kruppa nekritizoval po celou dobu co jsme hráli. Byl jsem ochoten zkousnout nekoukatelný hokej, pokud by přinesl úspěch, ale úspěch se nedostavil. Naopak sezóna opět skončila fiaskem a nám opět po roce jako prvnímu týmu skončila sezóna. Když jsem viděl předváděnou hru, skomírající přesilovky a v podstatě od trenéra žádnou snahu cokoli změnit, jsem pro konec Kruppa. Taktéž proto, že on asi nemá v oblibě tvořivé hráče, proto pořád mluví o dělnících(dřevácích) a jak musíme bojovat..... A když nám vyletí Rousek, tak ho nechá hrát s nekonstruktivními spoluhráči, dává mu mnohem menší ice time, než hráčům s daleko horší výkonností. Nikde nevidím důvod, proč by u nás měl tento trenér zůstat. Že má vizi. Jakou?? Vytvořit tým dřeváků, co budou nahazovat puky a dojíždět je?? Bylo by velmi zajímavé vidět v tom jeho systému Dana Přibyla, ten by asi chudák trpěl.
Diskutuje se, kdo by případně měl přijít na post trenéra, kdyby Krupp skončil. Dostanu asi několik mínusů, ale za mě téměř kdokoliv. Já jsem přesvědčený, že o moc horší by to být nemohlo. Ale otázka trenéra je podružná, dokud bude na Spartě "blbá nálada" a ta tam bude, dokud se nerozkryjí vlastnické vztahy a dokud se z lidí se budou dělat blbci. A to se nestane, dokud tam bude Bříza. Pamatujete na jeho prohlášení, jak budeme v hale doma?? Velký howno, přizpůsobujeme se každé akci, která se v hale odehraje. Dovolí, aby se v hale promenádovala kdejaká svoloč, která si koupí lístky kamkoli se jim zamane. Ve Spartě už se opravdu změnilo snad úplně vše, mimo jediného postu.
"

No já nevim no "o moc horší by to být nemohlo" . Podle mého názoru, pokud by měl přijít nový trenér, tak kvůli tomu, aby to bylo lepší. Takže trenéra pod kterým "by to o moc horší nebylo" si strč do zádele *KSICHT*

+2
903.jpg
loupák +335
20.03.19 v 12:40

reakce na kvcr: ,,Martine, stejně jako cedak tady rozhodně nesouhlasím. Uwe Krupp..." zobrazit příspěvekMartine, stejně jako cedak tady rozhodně nesouhlasím. Uwe Krupp přišel do Sparty ještě před Machovským, byl tedy u všech posil a mohl se k nim vyjadřovat. Stejně tak si podle jeho slov sedli s Břízou a s Brošem nad strategií, pokud tedy klubu chybí vize, měl by přiznat spoluzodpovědnost. Podle mě vize klubu nechybí, jen je to spíš halucinace, protože cíl a prostředky k jeho dosažení jsou značně nekompatibilní. Jediné, u čeho Uwe Krupp nebyl, byla první vlna vyhazovů pro loňské sezóně. Už i Švrček odešel, když tu byl. Po celou dobu sezóny od něj slyšíme "Posily nejsou na pořadu dne, pracuji s tím, co mi dá klub k dispozici", "Posily ano, ale musí mít smysl", "Asistenta pro ofenzívu potřebujeme, ale musíme vybírat pečlivě". Já mu neberu, že musí pracovat s velice průměrným kádrem, ale nějak jsem nezaznamenal, že by se příliš dral o to ho doplnit. Může mi ho být svým způsobem líto, protože podle dostupných informací jsou jeho lidské kvality vysoké, ale profesně tenhle ročník nezvládl a nemám důvod si myslet, že by se to příští sezónu mělo radikálně změnit. I kdyby to bylo tak, že klub letos šetřil, aby napřesrok mohl přivést opravdové bomby, nějak se mi nechce věřit, že bychom se s tímhle hokejem mohli v Extralize nějak výrazněji prosadit. "

Tvé rozbory jsou vesměs velice zajímavé, ale tady máš několik nesmyslů. Např. "Krupp přišel do Sparty ještě před Machovským" na to jsi např přišel jak? Machovský byl se Spartou domluvený už někdy od ledna 2018, mám dojem, že i tou dobou to tady někdo tehdy anoncoval snad Lukáš. A myslím, že na skladbu kádru Krupp opravdu žádný vliv po svém příchodu neměl, kádr byl v tu dobu již hotov, jedinou výjimkou je Zach Sill. On kádr se netvoří v květnu, kdy se ta jména oznamují, ten už se tvoří dávno před tím. Jak jsi přišel na to, že Krupp se nedral o to kádr doplnit? Máš nějakou štěnici v Holešovických kancelářích? Nebo máš dojem, že by Kruppova snaha o doplnění kádru probíhala online na stránkách isportu? *MIMO*

+2
903.jpg
loupák +335
16.03.19 v 17:26

reakce na jongormisa: ,,Nevi nekdo jak je to s břizou"

Prej ho unes Okamura a chce výkupný 4 Vašky Klause mladší *CERTIK*

903.jpg
loupák +335
16.03.19 v 12:50

Je docela zábavný si pročitat ty noční příspěvky jak stoupá hladinka alkoholu *OCHLASTOVE* tak to někdy trochu pozbývá smyslu. Tedy až na synka, tam je to vždycky jasný a smysluplný :-D Já budu tu hrůznou sezonu zapijet až dnes a zrovna dumám jestli se k ní vyjádřit za strízliva nebo za nestřízliva *DRINK*

903.jpg
loupák +335
16.03.19 v 12:45

Ty vole, že to tomu trollovi žerete. Když na něj nebudete reagovat jak malý Jardové, tak ho to přestane bavit.

+1
903.jpg
loupák +335
15.03.19 v 14:53

Ty vole jděte do ***e s nějakou Slawijí, koho tohle tady zajímá do *** *KOSA* *KOSA*

+2
903.jpg
loupák +335
08.03.19 v 10:17

reakce na Mrazík: ,,Hlavně, ono se to podivnými výsledky na konci základní části..." zobrazit příspěvekHlavně, ono se to podivnými výsledky na konci základní části hemží každý rok. Regulérnost s posledními třemi čtyřmi koly dostává značně na frak.

Já hlavně nevím, k čemu se tu pořád kde kdo upíná. Pokud spadneme do sajrajtu, tak máme pramalou šanci spadnout do baráže (tudíž není o co hrát) a pokud se dostaneme do předkola, vyfičíme co by dup, protože na to nemáme výkonnost.

Takže je defacto naprosto fuk, kde skončíme.

8-) "

Totální vrchol podivných výsledků byla v loňské baráži remíza Varů s Ropákama, oba potřebovali bod k udržení Extraligy a světe div se skončilo to po 60 minutách 0-0 *PEKLO*

903.jpg
loupák +335
08.03.19 v 10:09

reakce na Mrazík: ,,Hlavně, ono se to podivnými výsledky na konci základní části..." zobrazit příspěvekHlavně, ono se to podivnými výsledky na konci základní části hemží každý rok. Regulérnost s posledními třemi čtyřmi koly dostává značně na frak.

Já hlavně nevím, k čemu se tu pořád kde kdo upíná. Pokud spadneme do sajrajtu, tak máme pramalou šanci spadnout do baráže (tudíž není o co hrát) a pokud se dostaneme do předkola, vyfičíme co by dup, protože na to nemáme výkonnost.

Takže je defacto naprosto fuk, kde skončíme.

8-) "

Do baráže už ani spadnout nemůžem, tam se hraje jen o 18 bodů a máme náskok 26 na Chomutov.

903.jpg
loupák +335
07.03.19 v 20:38

reakce na Gapin: ,,Pepek jede na dovolenou :-D tenhle telocvikar fakt nezklame :-D "

Abys šel pomalu koupit chléb se solí, ať je ztraceného syna čím přivítat *KSICHT*

+2
903.jpg
loupák +335
06.03.19 v 18:04

reakce na Schaschek: ,,https://www.novinky.cz/krimi/clanek/charouz-policie-me-nezadrzela-nejs..." zobrazit příspěvekwww.novinky.cz/krimi... zajímavý... "

Zkáza HCS právě začala *SMILESPA*

903.jpg
loupák +335
06.03.19 v 14:04

reakce na Laďa74: ,,Je mi Kruppa upřímně líto…Co asi v této „těžké hodině“..." zobrazit příspěvekJe mi Kruppa upřímně líto…Co asi v této „těžké hodině“ prožívá?! Se svou německou důkladností a „tahem na branku“ se snažil (snaží) Spartě vtisknout určitý herní projev. Zpočátku fungoval, byť asi není jednoduché takhle hrát každý zápas...Od listopadu ale už šlo zase všechno z kopce. Z hráčů se staly labilní mátohy, kterým se občas zadaří…☹. Ach jo, a to měla být tahle sezóna odrazovým můstkem k lepším zítřkům…! *OCHLASTA* "

Ona třeba opravdu bude paradoxně bude odrazovým můstkem k lepším zítřkům 8-)

903.jpg
loupák +335
26.02.19 v 12:42

reakce na RazoR: ,,Presne tak jsem to myslel. Kdo je tedy ten "vyvoleny" kdo..." zobrazit příspěvekPresne tak jsem to myslel. Kdo je tedy ten "vyvoleny" kdo muze vedet celou pravdu a diskutovat s vedenim a kdo je tedy ten plebs, podezrely z mozneho uniku informaci do medii, kteremu se hodi jen oklesteny online prenos? Pokud to rekli komukoli z vas, tak ta informace uz neni tajna. A tajne informace by urcite nerekli ani vam. Takze kde je problem? Kde berou jistotu, ze to nevynesete ven vy, navic kdyz uz ted se tu vybiraj lidi, kterym se to rict mozna muze. To nedava smysl. "

Ježiš ty jsi fakt natvrdlej. Tady si může plkat v podstatě kdo chce. Na schůzku jdou, ale lidi opravdu prověřený, tudíž vedení SHS + plus pár vybraných kotelníků. Co je na tom k nepochopení kristova noho?

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<04 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30