Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
903.jpg
loupák +437
22.09.20 v 13:33

reakce na MartinMegadeth: ,,Tak to chce větší konzumaci vitamínů, ale syrových, a ne těch..." zobrazit příspěvekTak to chce větší konzumaci vitamínů, ale syrových, a ne těch po destilaci. *KSICHT* Chápu, že hráči nemůžou žít v bublině, ale docela by mě zajímalo jak mají kluby ošetřeno kam hráčům chodit zakazují nebo aspoň nedoporučují. Registroval jsem, že s tím už začínají pro své zaměstnance některé firmy a divil bych se kdyby fotbalové a hokejové kluby něco podobného nezvažovaly. Včera jsem telefonicky hovořil se sestrou pracující v jedné nadnárodní společnosti a ta mi mezi řečí oznámila, že už dva týdny mají zakázáno pro blaho své, svých kolegů i zaměstnavatele chodit do barů, klubů, hospod a na diskotéky. A pak mají soupis míst kam jim zaměstnavatel vstup nedoporučil jako jsou kina, obchodní centra, větší akce a podobně. Obědy a večeře pro odpolední směnu vozí dovážková služba a zaměstnanci si mohou během pracovní doby objednat domů nákup, který si mají nechat přivést až ke dveřím. A nejvíc mě dostalo, že kdo bude přistižen a nahlášen, že se pohyboval v zakázaném místě, bude finančně potrestán. *SILENY* Zajímalo by mě jak bude vypadat samotný kontrolní a nahlašovací mechanismus v praxi. I když nadnárodní firma asi nebude mít problém najmout nějaké externisty, aby vymetali pajzly v okolí jestli všechny ovečky spořádaně dbají předpisů svého chlebodárce. *FUCKU* "

Vitamíny konzumuji i syrové, díky za zájem o mé zdraví, až se uvidíme, máš u mne rumíka :-D . Každopádně v obchodních centrech se díky své práci pohybuji několikrát týdně a nevím o žádném, kde by byl kvůli karanténě zavřen jeden jediný krám, nevím o žádném kde by byl vytrasován jediný přenos nákazy, to je neuvěřitelná chiméra. Obchodní centra jsou vesměs nové stavby, s tou nejlepší vzduchotechnikou, minimálně ta ve kterých se já pohybuji a nemám důvod pochybovat, že i ta ve kterých se nepohybuji, páč tam nemáme žádnou prodejnu, opravdu dbají na dodržování hygienických pravidel, všude dezinfekce, roušky, byl jsem svědkem osobně třeba na Černém Mostě jak ochranka upozorňuje partičku mladých, aby se snažili dodržovat ve frontě u KFC rozestupy. S nikým cizím, tam nejsi v žádném delším kontaktu, a počítadla zákazníků v našich prodejnách bohužel taky jasně ukazují, že Obchodní centra rozhodně nejsou přeplněná. Takže starost, že fotbalista nebo hokejista nebo kdokoliv jiný bude nakažen při kávičce v OC je naprosto zbytečná.

903.jpg
loupák +437
21.09.20 v 07:41

reakce na MartinMegadeth: ,,Včera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do..." zobrazit příspěvekVčera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do bubliny. Nevím přesně jak si to představoval a hlavně kdo by to měl zaplatit, to napsat neráčil. Hráči odsouhlasili vesměs snížení platů a být ještě v izolaci od rodin to si umím představit na pár týdnů v play-off, ale v řádu měsíců na základní část to mi připadá neproveditelné. A nejen kvůli finanční náročnosti. Co mě zaujalo nejvíc byla nenápadná vsuvka o hráčích co chodí na kafíčka do obchodních center. To snad ani není možné taková neprofesionalita. *NAPR**** Tu výzvu klubům měl dle mého názoru spíš směřovat, aby byla snaha maximálně využívat co nejvíc volných termínů. Pro předehrávky mezi kluby co mají kvůli karanténě soupeřů volno. V tabulce tím sice vznikne ještě větší maglajz, ale zároveň vzniknou další volné termíny pro odložená utkání. Na dnešek se domluvil na předehrávce domluvil Litvínov s Hradcem Králové, na úterý Litvínov s Třincem. Tohle mi připadá jako schůdnější cesta. *OK* Z čeho mám velké obavy je Hovnáček. Ledva se zmínil nouzový stav, zase obživl a začal vymýšlet a šířit moudra. Tenhle blb je schopen zavřít stadiony a třeba i přerušit rozehrané ligy. Pro nás je neštěstí, že má velkou rozhodovací pravomoc. *KOSA* "

Já nějak nedokážu pobrat co je špatného na tom dát si v obchodním centru kafe *NE*

903.jpg
loupák +437
17.09.20 v 13:58

reakce na Mušín: ,,A nevíš přesně proč?  Zrovna u něj by to byla strašná..." zobrazit příspěvekA nevíš přesně proč?
Zrovna u něj by to byla strašná škoda :-! "

Ton mu slíbil brusle na míru a vůbec je neobjednal.

+3
903.jpg
loupák +437
23.06.20 v 11:57

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/sparta-david-hancko.A200621_175..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/fotbal/...
Jako ta částka není zrovna nízká, ale hráč má zájem tady bejt, kvalitu má, je mladej, takže velká šance, že ho když tak ACS následně pošle do světa ještě za víc. Obecně jestli sem pánové tahají Hanousky, Součky, Polidary a podobnej průměr a následně nevyužijou možnost získat na naše současný poměry velmi nadstandardního hráče, tak ať se jako teda jdou vycpat :-P"

Můžu se zeptat jestli jsi Polidara viděl někdy hrát, nebo to je pro tebe jen neznámé jméno?

+1
903.jpg
loupák +437
10.06.20 v 07:30

reakce na frafont: ,,Pavelka je zraněný, Krejčí hrál naposled na začátku prosince a..." zobrazit příspěvekPavelka je zraněný, Krejčí hrál naposled na začátku prosince a od té doby je/byl taky zraněný, takže ti dva by úplně přesně zapadli do stylu současné Sparty (zaopatřovací ústav a místo pro několikátý restart po zranění). Pavelka sice má u Turka platnou smlouvu až do 30. června 2021, ale to nevadí, to by se vyřešilo :-P S tím Petráškem nevím - možná bych ho i bral, ale za jasnou prioritu vzadu teď beru setrvání Hancka (tj. využít opci a zaplatit tu sumu, i kdyby 5M v evropských), to je obránce jak víno, jakého jsme dlouho neměli. Ale obávám se, že Hancka ti naši umělci nejspíš nechají odejít a bude se to vzadu lepit Štetina - Plechatý/Costa nebo tak něco *KOSA* "

Hancko teď po korona přestávce výborný, ale tvrdit po 3 povedených zápasech, že je to hráč za 5 mio v eurech, tak to není ani náhodou. Naopak Petrášek v nejlepším věku, sledoval jsem ho ve Viktorce Žižkov a už tam byl dominantní a pokud mám zprávy od lidí z Viktorky, kteří ho sledují i v Polsku, tak je to bez přehánění stoper pro repre. Smlouvu má mám dojem ještě na jednu sezonu ale i tak, by určitě byl o parník levnější než Hancko a kvalita stejná. Na druhou stranu je fakt, že Hancko je mladý a je tam poměrně reálný jeho další prodej ven, kde by se investice mohla vrátit, každopádně, ale ne 5 mio v eurech, max polovina a to ještě se skřípěním zubů.

+1
903.jpg
loupák +437
04.06.20 v 17:48

isport.blesk.cz/clan...

903.jpg
loupák +437
04.06.20 v 17:46

Jj #68 už u nás klepe na dveře kabiny *SMILESPA*

903.jpg
loupák +437
12.05.20 v 20:10

reakce na Sparťan777: ,,Zdravím všechny Sparťany, Tak za mě by jsme mohli podepsat..." zobrazit příspěvekZdravím všechny Sparťany,
Tak za mě by jsme mohli podepsat tyto obránce, Austin anebo Roth, velmi kvalitní hráči. Mějte se všichni fajn a ať žije Sparta Praha *SALA* "

Ty vole vám tady jebe s tím Rothem? :-!

+4
903.jpg
loupák +437
09.05.20 v 14:16

reakce na Kimi R.: ,,Mě napadl V.Roth ."

No ty vole :-!

+1
903.jpg
loupák +437
04.05.20 v 21:39

reakce na karlos: ,,Pokud hrál za Spartu, nepamatuji si, že by se Černoch nesnažil......." zobrazit příspěvekPokud hrál za Spartu, nepamatuji si, že by se Černoch nesnažil.... Ale evidentně máme rozdílné názory a asi nemá cenu to nějak hrotit. Moje poslední poznámka k tomuto tématu - mnohem raději tu budu mít "průměrného hráče" se Sparťanským srdcem, než průměrného hráče, který se za Spartu nepřetrhne.
"

Jirka Černoch patří do Sparty. Tak to prostě je. Srdcař jako #88.

903.jpg
loupák +437
17.03.20 v 12:15

reakce na Pedro_Oak: ,,Dle spekulací na Elite  Buchta společně s Říčkou do Varů."

Dle jinejch spekulací někde na Facebooku Buchta do Pardubic. Všechno jsou to plky, počkal bych až na 1. května.

903.jpg
loupák +437
06.03.20 v 15:40

reakce na rad55: ,,myslím, že tohle si ani Ujčík nevezme sám na triko. Počká se na..." zobrazit příspěvekmyslím, že tohle si ani Ujčík nevezme sám na triko. Počká se na sraz celé disciplinárky (ta se má sejít za 14 dní) a ta to jako neaktuální záležitost smete."

Ujčík je takový hovado, že bych se nedivil ničemu.

903.jpg
loupák +437
06.03.20 v 11:31

reakce na Canuck: ,,Ja myslim, ze v Livinove budou zdrzovaci taktika aby se jejich zapas..." zobrazit příspěvekJa myslim, ze v Livinove budou zdrzovaci taktika aby se jejich zapas prodluzoval a nekolik minut pred koncem bude jasny vysledek z Brna. A pak, jestli podle scenare remizujou a pak vyhrajou hosty, muzou oba jit do ***e s kecami o fair play ve Varech."

Včera prý byl viděn Šlégr před půlnocí, jak pobíhá po stadionu, povoloval šroubky u dvířek na střídačku, natrhával sítě v bráně a dnes v 17:58 na to upozorní sudí. Než to všechno opraví, bude v Brně odehraná první třetina *SMILESPA*

903.jpg
loupák +437
06.03.20 v 11:29

Dneska všichni povinně panáka na zdraví #88 *DRINK*

903.jpg
loupák +437
18.02.20 v 22:31

reakce na Gapin: ,,Zejtra si da Mira88 88 bazenu aby ho to zase preslo. A Buchta mu bude..." zobrazit příspěvekZejtra si da Mira88 88 bazenu aby ho to zase preslo. A Buchta mu bude nosit flasky s pitim, protoze ten mel taky naznak ze by si prastil...
JANDAC VEN!"

Kdybych u tebe neměl ten rum, tak ti za trest vychlastám tu vitamínovou bombu co máš ty u mne *SILENY*

903.jpg
loupák +437
17.02.20 v 22:40

reakce na Gapin: ,,Ja sem ale nemiril na konkretni osobu. Bylo recnicky receno, a ne ze..." zobrazit příspěvekJa sem ale nemiril na konkretni osobu. Bylo recnicky receno, a ne ze se to vytratilo behem posledniho tydne."

No to ti tak žeru :-D

903.jpg
loupák +437
17.02.20 v 19:55

reakce na Gapin: ,,Kdyby jsme to uměli nebo spíše chtěli řezat jak už tu bylo..." zobrazit příspěvekKdyby jsme to uměli nebo spíše chtěli řezat jak už tu bylo několikrát zmíněno, jako za dr. Wohla, tak by simulanstkej krypl Gulašů sbíral zuby z ledu po pěti minutách a zbytek jeho spoluhráčů držkou leštil plexisklo.
Jenže jsme tým sluníčkářskejch připos.ranců a teď ještě umocněný největším sluníčkem Jandačem tak co asi čekáš? Nás by takhle řezali i Benátky a Litoměřice.
Tohle zase Uwemu nešlo upřít, za něj se to alespoň trochu řezalo a hlavně před bránou solidně čistilo. Kam to najednou zase zmizelo, může si každý domyslet sám."

Může za to Kalousek. Ty vole, ty jsi jak posedlej *SILENY*

903.jpg
loupák +437
16.02.20 v 10:53

reakce na Amphicyoni: ,,Světový rekord a osobák snad o 12 vteřin, tak určitě... Rossija..." zobrazit příspěvekSvětový rekord a osobák snad o 12 vteřin, tak určitě... Rossija *KSICHT* "

Tedy musim říct, že já fakt nerad někoho podezřívám. Ale tohle je fakt maso *SILENY*

903.jpg
loupák +437
14.02.20 v 12:34

Jirka Smejkal, dostal od *** Ujčíka dva zápasy.

903.jpg
loupák +437
13.02.20 v 17:37

reakce na Amphicyoni: ,,To není vůbec o strachu, ale že tvůj vlastní hráč bojuje proti..." zobrazit příspěvekTo není vůbec o strachu, ale že tvůj vlastní hráč bojuje proti tvému týmu. Takže odpověď na tvůj dotaz: ano, přijde mi to naprosto normální. Naopak si myslím, že aktuální praxe je (ne nutně vždy, ale většinou) chyba. A myslím si to dlouhodobě, letošní sezóna mi to jen potvrzuje. Nebýt Jarůška, Klímy, Bukartse, tak asi máme o pár čistých kont více, ale to vem čert. Někteří hráči se proti vlastnímu týmu nevydají ze všeho, někteří jsou naopak přemotivovaní a končí to jak včera. Já osobně bych při hostovačce proti vlastnímu klubu ani hrát nechtěl. To, že se pak Klíma chová navíc jako naprostý idiot, je jen třešnička... Ještě možný scénář ze včerejška: Klíma zraní Machovskýho, Košťálek na něj skočí a ve vzájemný bitce skončí jeden se zlomeným nosem a otřesem mozku a druhý se zlomenou rukou. A přijdeš o 3 vlastní hráče... *KOSA* "

No tak hraje proti svému týmu. No a co? Ten tým ho aktuálně nepotřebuje, někam ho šoupnul, aby hrál, tak hraje. Co to jako je za argument, že nebýt Bukartse, Jarůška, Klímy tak máme o pár nul víc? Tak jsme je tu měli nechat a mohli jsme mít třeba o pár bodů víc, nebo třeba taky ne, to asi těžko rozlouskneme. Nepotřebovali jsme je, tak holt máme o pár nul míň.
Chápu, že ty bys na hostovačce proti svým hrát nechtěl, já zase ano, abych ukázal, že udělali chybu, když mne poslali hostovat. Toto konkrétně bych asi nechal na hráči, protože každej jsme jinej.

-1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 27. září - 17:20
  10.png?1
  BOL (venku)
  Extraliga (26.kolo)
 • 29. září - 18:00
  7.png?1
  PCE (venku)
  Extraliga (5.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
21
22
23
25
26
28
30