Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
903.jpg
loupák +448
07.01.21 v 20:03

reakce na Schaschek: ,,Kucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel..." zobrazit příspěvekKucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel sparťanskeho rodu! *SALA* zatím ho máme na jipce (narodil se o měsíc a půl dřív), ale je to už teď bojovník a věřím, že se ze všeho vylíže. Držte palce!! *THX* "

Velká gratulace, byl jsem teď trochu mimo sociální sítě, až dnes mi to vyskočilo na Instagramu. Dávám si tedy, s drobným zpožděním panáka na Tomáškovo zdraví, ať vám dělá samou radost.

903.jpg
loupák +448
29.12.20 v 12:47

No bude leden, to by bylo, aby Sparta nepřivedla golmana.

+1
903.jpg
loupák +448
16.12.20 v 12:23

reakce na Schaschek: ,,Ale zpátky k Formanovi, kterého ani nenapadlo, že by proti svým..." zobrazit příspěvekAle zpátky k Formanovi, kterého ani nenapadlo, že by proti svým nemohl nastoupit. „Když jsem odcházel, mluvil jsem s Jardou Hlinkou a ptal se ho na to. Říkal, že mě pouštějí proto, abych hrál, a ne aby mě nechávali sedět. Každý zápas je pro mě dobrý.“

"Věřím, že mi angažmá v Českých Budějovicích může pomoct. V létě jsem měl nějaké zranění, pak jsem nedostával tolik času na ledě a nemohl se do toho pořádně dostat. Výkonnost určitě nebyla taková, jakou by si představovali trenéři i já sám,“ hlásí na závěr.

snad to vidí skutečně takhle a není zahořklej :) Bylo super vidět kolik ice-timu v Budějkách má. Pak až se vrátí, tak bych ho viděl k Buchtelemu a Pechovi."

Se mi zdálo, že snad hrál ve dvou lajnách, přijelo jich málo (jen 10 útočníků) a Míra byl na ledě skoro pořád. Podle mne byl jeden z nejlepších hráčů na ledě, měl tam sice asi dvě zbytečné ztráty puku, ale kdo nic nedělá nic nezkazí.
Co se mi líbilo moc, jak byl v soubojích u mantinelů úplně markantní rozdíl v tvrdosti našich, pokud tam byl Forman a pokud tam byl jiný hráč Motoru, to jsem se musel chvilkama úplně smát.

+1
903.jpg
loupák +448
11.12.20 v 15:48

Já sem tak nasranej, že víc už to snad ani není možný.

903.jpg
loupák +448
05.12.20 v 17:36

Bohužel něco na tom jeho příchodu asi bude, protože už to píše na Twitteru Ondra Kuchař a ten má informace spolehlivé.

903.jpg
loupák +448
05.12.20 v 17:34

reakce na Ex1tus: ,,Já bych byl za příchod Poláška rád, a dokonce dokážu i..." zobrazit příspěvekJá bych byl za příchod Poláška rád, a dokonce dokážu i pochopit za jakých okolností k nám před měsícem nepřišel a proč to teď šlo. Představuji si to tak, že chtěl do Sparty s tím, že zase na měsíc, aby se když tak porozhlédl jinde. To už se Tonovi s Hlinkou podruhé nelíbilo, řekli teda, že aspoň do konce sezony, nebo nic. Myslel, že přestup bude reálný, rozhodl se tedy pro Vítkovice (a podle mě na tom není nic špatného). Jenže po měsíci zjistil, že to ven asi nepůjde a zůstane v ČR (a když už, tak chce být ve Spartě). V tu chvíli by naplnil podmínku od našich manažerů a půjde k nám. Ve Vítkovicích měl super čísla, my obránce potřebujeme = jsem rád. *METAL* Pokud už by jeho lítání skončilo a zůstal u nás aspoň i příští rok, o to líp. Jen doufám, že nebude mít výstupní doložku do zahraničí - v tu chvíli už bych tak šťastný nebyl."

No to je tedy vysvětlení jak "pojď na mne z boku". Já tedy budu raději, když budou hrát Jandus s Miklišem, než tenhle ***.

903.jpg
loupák +448
05.12.20 v 16:17

reakce na Koty: ,,Polášek je volný!!"

S tím jdi do ***e.

903.jpg
loupák +448
01.12.20 v 23:00

reakce na Amphicyoni: ,,To si vážně někteří myslíte, že je Říčka zdravotně úplně..." zobrazit příspěvekTo si vážně někteří myslíte, že je Říčka zdravotně úplně v pořádku a jako jediný z útočníků nenastupuje? Zase trochu s rozumem. *SALA* "

Já si to nemyslím, podle toho co vím má Říčka svalové zranění.

+1
903.jpg
loupák +448
01.12.20 v 19:41

reakce na SpartaCorps: ,,Obrana jako by nebyla, sice dali dva goly, ale.... ani tu bitku..." zobrazit příspěvekObrana jako by nebyla, sice dali dva goly, ale.... ani tu bitku nevyvolaj...ale uz vidim, jak to ***i na fb hodej na Machyho..."

Romane, ale vždyť on nic nechytí. Obrana dneska strašná, to bez debaty, ale pak by tam měl gólman něco taky chytit a on v poslední době chytí možná v Holešovicích dvaadvacítku,ale jinak nic.

903.jpg
loupák +448
29.11.20 v 18:29

Jim tam Jandač před tou přesilovku maloval výčep ve svý putyce, podle toho jak to odehráli.

+1
903.jpg
loupák +448
27.11.20 v 19:16

Dneska výbornej výkon. A poprvé se mi líbil i Sobotka. Hodně prospělo to procházení lajn.

903.jpg
loupák +448
24.11.20 v 19:26

#nezastavíš

+1
903.jpg
loupák +448
22.11.20 v 18:06

reakce na Amphicyoni: ,,Absencí je sice mraky, ale i tak by sestava mohla být lepší. V..." zobrazit příspěvekAbsencí je sice mraky, ale i tak by sestava mohla být lepší. V základu už chybí snad jen kouzelník Trávník. :-! "

Rozhodně lepší o Nitu.

903.jpg
loupák +448
20.11.20 v 21:47

reakce na Koty: ,,Rozmr-danej mančaft.... Jandač ven!!! "

A podle čeho soudíš, že to jde za Jandačem?

903.jpg
loupák +448
20.11.20 v 20:16

Úplně zbytečný ro***ání fungujícího mančaftu :-!

+4
903.jpg
loupák +448
18.11.20 v 16:21

Nikam nejde ***.
isport.blesk.cz/clan...
*SMILESPA*

+1
903.jpg
loupák +448
17.11.20 v 15:57

reakce na marek17: ,,Nevíte proč není na soupisce Forman? Měl zranění, ale z toho se..." zobrazit příspěvekNevíte proč není na soupisce Forman? Měl zranění, ale z toho se snad už dostal, tak by mě zajímalo proč nehraje.. snad ho neodstřihli. "

No už mne s tím ty dva čuráci začínají pěkně srát.

903.jpg
loupák +448
20.10.20 v 21:53

reakce na cedak: ,,V žádném případě nebudu rozporovat, že štíty a meče nebyly..." zobrazit příspěvekV žádném případě nebudu rozporovat, že štíty a meče nebyly to pravé, a i když mně se kampaň "nezastavíš" nelíbí od začátku, nic proti ní nemám protože chápu, že míří na jinou generaci. Zrovna tam chápu, že se nemůže dokola zpívat Sparto, my tě nikdy neopustíme, což ostatně taky nebyl ten nejgeniálnější z textů. Ale dalo se za tím stát, mluvení tady toho pána se mi prostě nelíbí a nevidím nejmenší důvod, proč bych se s ním měl nějak ztotožnit. Tolik můj názor, nikomu ho nevnucuji."

Můžu se zeptat co jsi za rok narození? Měl jsem vždycky pocit, že jsme tak stejně staří a za mne je kampaň "Nezastavíš" úplně super a Marpovo intro doslova pecka, tak jsem teď trochu rozhozen, že mám fakt špatný odhad.

903.jpg
loupák +448
07.10.20 v 14:56

reakce na Mandor: ,,https://www.seznamzpravy.cz/clanek/glosar-sparta-vycarovala-pavelku-gr..." zobrazit příspěvekwww.seznamzpravy.cz/...


Tedy jestli je tohle pravda, tak se mi to vůbec nelíbí. Pak se těžko můžeme divit tomu, že spousta hráčů do Sparty prostě nechce."

Tohle Mádlovo plácání, bych nebral nijak zásadně vážně. Potřebuje něco napsat, tak si cucá z prstu příběh, jak tam sám píše, podle indicií. Tak podle indicií si můžeš vymyslet co se ti zrovna hodí.

+1
903.jpg
loupák +448
22.09.20 v 13:33

reakce na MartinMegadeth: ,,Tak to chce větší konzumaci vitamínů, ale syrových, a ne těch..." zobrazit příspěvekTak to chce větší konzumaci vitamínů, ale syrových, a ne těch po destilaci. *KSICHT* Chápu, že hráči nemůžou žít v bublině, ale docela by mě zajímalo jak mají kluby ošetřeno kam hráčům chodit zakazují nebo aspoň nedoporučují. Registroval jsem, že s tím už začínají pro své zaměstnance některé firmy a divil bych se kdyby fotbalové a hokejové kluby něco podobného nezvažovaly. Včera jsem telefonicky hovořil se sestrou pracující v jedné nadnárodní společnosti a ta mi mezi řečí oznámila, že už dva týdny mají zakázáno pro blaho své, svých kolegů i zaměstnavatele chodit do barů, klubů, hospod a na diskotéky. A pak mají soupis míst kam jim zaměstnavatel vstup nedoporučil jako jsou kina, obchodní centra, větší akce a podobně. Obědy a večeře pro odpolední směnu vozí dovážková služba a zaměstnanci si mohou během pracovní doby objednat domů nákup, který si mají nechat přivést až ke dveřím. A nejvíc mě dostalo, že kdo bude přistižen a nahlášen, že se pohyboval v zakázaném místě, bude finančně potrestán. *SILENY* Zajímalo by mě jak bude vypadat samotný kontrolní a nahlašovací mechanismus v praxi. I když nadnárodní firma asi nebude mít problém najmout nějaké externisty, aby vymetali pajzly v okolí jestli všechny ovečky spořádaně dbají předpisů svého chlebodárce. *FUCKU* "

Vitamíny konzumuji i syrové, díky za zájem o mé zdraví, až se uvidíme, máš u mne rumíka :-D . Každopádně v obchodních centrech se díky své práci pohybuji několikrát týdně a nevím o žádném, kde by byl kvůli karanténě zavřen jeden jediný krám, nevím o žádném kde by byl vytrasován jediný přenos nákazy, to je neuvěřitelná chiméra. Obchodní centra jsou vesměs nové stavby, s tou nejlepší vzduchotechnikou, minimálně ta ve kterých se já pohybuji a nemám důvod pochybovat, že i ta ve kterých se nepohybuji, páč tam nemáme žádnou prodejnu, opravdu dbají na dodržování hygienických pravidel, všude dezinfekce, roušky, byl jsem svědkem osobně třeba na Černém Mostě jak ochranka upozorňuje partičku mladých, aby se snažili dodržovat ve frontě u KFC rozestupy. S nikým cizím, tam nejsi v žádném delším kontaktu, a počítadla zákazníků v našich prodejnách bohužel taky jasně ukazují, že Obchodní centra rozhodně nejsou přeplněná. Takže starost, že fotbalista nebo hokejista nebo kdokoliv jiný bude nakažen při kávičce v OC je naprosto zbytečná.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 17. ledna - 17:30
  19.png
  TRI (venku)
  Extraliga (36.kolo)
 • 19. ledna - 18:30
  37.png
  CEB (doma)
  Extraliga (37.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
4
6
7
9
11
13
14
16
18
20
21
23
25
26
27
28
30