Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
903.jpg
loupák +427
17.03.20 v 12:15

reakce na Pedro_Oak: ,,Dle spekulací na Elite  Buchta společně s Říčkou do Varů."

Dle jinejch spekulací někde na Facebooku Buchta do Pardubic. Všechno jsou to plky, počkal bych až na 1. května.

903.jpg
loupák +427
06.03.20 v 15:40

reakce na rad55: ,,myslím, že tohle si ani Ujčík nevezme sám na triko. Počká se na..." zobrazit příspěvekmyslím, že tohle si ani Ujčík nevezme sám na triko. Počká se na sraz celé disciplinárky (ta se má sejít za 14 dní) a ta to jako neaktuální záležitost smete."

Ujčík je takový hovado, že bych se nedivil ničemu.

903.jpg
loupák +427
06.03.20 v 11:31

reakce na Canuck: ,,Ja myslim, ze v Livinove budou zdrzovaci taktika aby se jejich zapas..." zobrazit příspěvekJa myslim, ze v Livinove budou zdrzovaci taktika aby se jejich zapas prodluzoval a nekolik minut pred koncem bude jasny vysledek z Brna. A pak, jestli podle scenare remizujou a pak vyhrajou hosty, muzou oba jit do ***e s kecami o fair play ve Varech."

Včera prý byl viděn Šlégr před půlnocí, jak pobíhá po stadionu, povoloval šroubky u dvířek na střídačku, natrhával sítě v bráně a dnes v 17:58 na to upozorní sudí. Než to všechno opraví, bude v Brně odehraná první třetina *SMILESPA*

903.jpg
loupák +427
06.03.20 v 11:29

Dneska všichni povinně panáka na zdraví #88 *DRINK*

903.jpg
loupák +427
18.02.20 v 22:31

reakce na Gapin: ,,Zejtra si da Mira88 88 bazenu aby ho to zase preslo. A Buchta mu bude..." zobrazit příspěvekZejtra si da Mira88 88 bazenu aby ho to zase preslo. A Buchta mu bude nosit flasky s pitim, protoze ten mel taky naznak ze by si prastil...
JANDAC VEN!"

Kdybych u tebe neměl ten rum, tak ti za trest vychlastám tu vitamínovou bombu co máš ty u mne *SILENY*

903.jpg
loupák +427
17.02.20 v 22:40

reakce na Gapin: ,,Ja sem ale nemiril na konkretni osobu. Bylo recnicky receno, a ne ze..." zobrazit příspěvekJa sem ale nemiril na konkretni osobu. Bylo recnicky receno, a ne ze se to vytratilo behem posledniho tydne."

No to ti tak žeru :-D

903.jpg
loupák +427
17.02.20 v 19:55

reakce na Gapin: ,,Kdyby jsme to uměli nebo spíše chtěli řezat jak už tu bylo..." zobrazit příspěvekKdyby jsme to uměli nebo spíše chtěli řezat jak už tu bylo několikrát zmíněno, jako za dr. Wohla, tak by simulanstkej krypl Gulašů sbíral zuby z ledu po pěti minutách a zbytek jeho spoluhráčů držkou leštil plexisklo.
Jenže jsme tým sluníčkářskejch připos.ranců a teď ještě umocněný největším sluníčkem Jandačem tak co asi čekáš? Nás by takhle řezali i Benátky a Litoměřice.
Tohle zase Uwemu nešlo upřít, za něj se to alespoň trochu řezalo a hlavně před bránou solidně čistilo. Kam to najednou zase zmizelo, může si každý domyslet sám."

Může za to Kalousek. Ty vole, ty jsi jak posedlej *SILENY*

903.jpg
loupák +427
16.02.20 v 10:53

reakce na Amphicyoni: ,,Světový rekord a osobák snad o 12 vteřin, tak určitě... Rossija..." zobrazit příspěvekSvětový rekord a osobák snad o 12 vteřin, tak určitě... Rossija *KSICHT* "

Tedy musim říct, že já fakt nerad někoho podezřívám. Ale tohle je fakt maso *SILENY*

903.jpg
loupák +427
14.02.20 v 12:34

Jirka Smejkal, dostal od *** Ujčíka dva zápasy.

903.jpg
loupák +427
13.02.20 v 17:37

reakce na Amphicyoni: ,,To není vůbec o strachu, ale že tvůj vlastní hráč bojuje proti..." zobrazit příspěvekTo není vůbec o strachu, ale že tvůj vlastní hráč bojuje proti tvému týmu. Takže odpověď na tvůj dotaz: ano, přijde mi to naprosto normální. Naopak si myslím, že aktuální praxe je (ne nutně vždy, ale většinou) chyba. A myslím si to dlouhodobě, letošní sezóna mi to jen potvrzuje. Nebýt Jarůška, Klímy, Bukartse, tak asi máme o pár čistých kont více, ale to vem čert. Někteří hráči se proti vlastnímu týmu nevydají ze všeho, někteří jsou naopak přemotivovaní a končí to jak včera. Já osobně bych při hostovačce proti vlastnímu klubu ani hrát nechtěl. To, že se pak Klíma chová navíc jako naprostý idiot, je jen třešnička... Ještě možný scénář ze včerejška: Klíma zraní Machovskýho, Košťálek na něj skočí a ve vzájemný bitce skončí jeden se zlomeným nosem a otřesem mozku a druhý se zlomenou rukou. A přijdeš o 3 vlastní hráče... *KOSA* "

No tak hraje proti svému týmu. No a co? Ten tým ho aktuálně nepotřebuje, někam ho šoupnul, aby hrál, tak hraje. Co to jako je za argument, že nebýt Bukartse, Jarůška, Klímy tak máme o pár nul víc? Tak jsme je tu měli nechat a mohli jsme mít třeba o pár bodů víc, nebo třeba taky ne, to asi těžko rozlouskneme. Nepotřebovali jsme je, tak holt máme o pár nul míň.
Chápu, že ty bys na hostovačce proti svým hrát nechtěl, já zase ano, abych ukázal, že udělali chybu, když mne poslali hostovat. Toto konkrétně bych asi nechal na hráči, protože každej jsme jinej.

-1
903.jpg
loupák +427
13.02.20 v 16:53

reakce na Schaschek: ,,Ano, mě to přijde naprosto normální. Je to tvůj kmenový hráč...." zobrazit příspěvekAno, mě to přijde naprosto normální. Je to tvůj kmenový hráč. To není o tom jestli se ho bojíš nebo ne. Jde o to, že hráče, kterýho zaměstnáváš necháš hrát proti sobě. To je na hlavu ne? Bylo by daleko víc logické poslat hráče na hostování s tím, že proti mě si nezahrajou.

Navíc (jak jsme včera měli možnost vidět) jeho účast na ledě vyústila v zranění našeho hráče. Furt ti to přijde normální? Zaměstnávat někoho, kdo ti (jako soupeř) zraní vlastního hráče (tedy vlastně spoluhráče)...?

Mě to prostě normální nepřijde. Jednou ten hráč patří nám, tak proti nám nemá hrát. To, že pak raduje po gólu jak naprostej *** bez špetky pokory je věc druhá. "

Dohadovat se nebudu, každý to vidíme jinak, za mne je to v pořádku. Tyhle smlouvy jsou, co se mne týká směšný.
Zranění Machovského je samozřejmě nešťastný, ale je to prostě hokej, kdyby tam nebyl Klíma, byl by tam někdo jiný.
S tou radostí po gólu to zbytečně přeháněl, o tom žádná.

903.jpg
loupák +427
13.02.20 v 14:33

reakce na Schaschek: ,,Vezmu to trošku obsáhleji.  Dneska za mě slušný výkon..." zobrazit příspěvekVezmu to trošku obsáhleji.

Dneska za mě slušný výkon Sparty, který devalvovala maximálně tak impotence v útoku. Někdy jsi prostě herně lepší a prohraješ, protože nevyužiješ šance zatímco soupeři tam spadne všechno. Takže až sem jsem s dnešním zápasem v pohodě.

Hlavu mi neberou jiné dvě věci:

1. Ve fotbale bylo vždycky pravidlem, že kmenový hráč prostě nenastoupil proti svému týmu. Nám naši kmenový hráči dávají góly a nikdo se nad tím nepozastaví, protože co? Protože jsme zase Mirci Dušínové. Ať už to, že pustíme tři hráče v momentě kdy přijde nový trenér na repre sraz přes to, že nepodáme protest v momentě, kdy nás zařízne sudí.

2. Otázka Mirků Dušínů se týká i bodu číslo dvě. Jak je do vole ***e vůbec možný, že nám Klíma zrakví gólmana a nic se mu nestane? Místo toho slavení jak kdyby vyhrál Stanley Cup měl ležet v krvi bez zubů! 99 ze 100 týmů by mu dalo po hubě, my jsme ten stý tým. A kdyby se náhodou objevil argument, že nechtějí mlátit hráče se kterým strávili celou přípravu, tak rovnou říkám, že je to bullshit! Tohle si prostě hráč nesmí dovolit. Zase jsme dali soupeři signál, že si necháme všechno líbit!

I houpací kůň by pochopil, že takhle slavit góly do sítě týmu, kterému patřím, je prostě špatně kór po tom co jsem mu vyřadil gólmana ze hry. O Nedomlelovi jsem si (krom bitek) nemyslel nikdy nic dobrýho. Když tu byl, tak jsem v každém střídání trnul, že to posere (což se ve většině případů i stalo), takže tím provokováním fanoušků na konci mě ani nepřekvapil. Jak on tak Klíma asi nebudou nejostřejší tužky v penálu, ale nějakou pokoru k týmu ze kterého jsem přišel bych očekával.

Takže za mě dobrý výkon z naší strany, ale všechno přebilo to naše přizdi***ství a neschopnost pomstít zákrok na gólmana. S tím ať jdou fakt do ***e *NAPR**** "

Já tedy jen k tvému bodu 1. protože, od leckoho tady jsem toto čekal, ale u tebe mne to překvapilo.
Opravdu je normální, že někam pustím hráče, protože se mi nevejde do sestavy (tudíž mám spoustu lepších) ale bojím se ho tak, že do smlouvy si dám zákaz startu ve vzájemných zápasech? Opravdu tahle fotbalová *** někomu přijde normální? Ten hráč tam jde proto, že chceme, aby hrál, no tak hraje, a je jasný, že se proti nám hecne, no a co, tak se hecnul, dobře nám tak. To fakt budeme brečet jak nějaká modrobílá hromada hoven?

-1
903.jpg
loupák +427
10.02.20 v 11:13

reakce na karlos: ,,Vykašlete se na nějakého Zárubu. Důležité je, že se trefil..." zobrazit příspěvekVykašlete se na nějakého Zárubu. Důležité je, že se trefil Honza a navíc dát takhle důležitý gól v repre, to něco znamená *THUMBSUP* Je skvělé, že si přenesl střeleckou formu do repre a snad mu to bude pálit dál i za Spartu. *THISISSPARTA* *SALA* "

Přejme mu to, jen je potřeba počítat s tím, že kvalitní výkony v repre, znamenají většinou odchod z extraligy.

903.jpg
loupák +427
05.02.20 v 21:56

Chtěl bych se vás všech zeptat a předesílám, že nejsem žádnej Jandačův advokát.
Je tu někdo, kdo po tom prohraném domácím finále s Libercem stál v hale a sice plnej smutku, ale těm klukům tleskal? Opravdu tehdy nešla ani trocha toho potlesku, toho poděkování za skvělou sezonu, která jen o fous nedopadla i za Jandačem?

903.jpg
loupák +427
05.02.20 v 16:22

reakce na Schaschek: ,,Hlavně se do psí prd.le nikdy nemělo stát, že se sem vrátí. Ten..." zobrazit příspěvekHlavně se do psí prd.le nikdy nemělo stát, že se sem vrátí. Ten člověk má absolutně nulovou sebereflexi. Ještě řekne, že tu odvedl dobrou práci ty voe... :-! "

Tak neodvedl tu jen špatnou práci, to špatný se jen líp pamatuje. Když nás vytáhl z hoven po výměně se Sýkorou LEV - Sparta byl nošen na rukách, kotel v Holeškách každej zápas skandoval "Pepa Jandač" a čekalo se, až z lavičky mávne. Ta finálová sezona taky rozhodně nebyla špatná, finále by s tím lazaretem nevyhrál asi ani Chuck Norris.
Jasně taky toho dost ***, víme to všichni, ale prostě budu věřit, že Ton s Hlinkou, potažmo Hořava ví co dělají.

+1
903.jpg
loupák +427
05.02.20 v 16:06

reakce na Schaschek: ,,Taky nebudu vyskakovat dva metry do vzduchu a řvát Jandač ven (byť..." zobrazit příspěvekTaky nebudu vyskakovat dva metry do vzduchu a řvát Jandač ven (byť si to myslím), ale vypadnutí s Brnem v momentě, kdy jsme měli nejlepší tým v lize (podle jmen a hlavně podle výdajů na áčko) mu NIKDY nezapomenu.

"

Tak jasně, tohle máme v sobě asi všichni, ale je to pryč. Raději budu věřit, že jsme jim to letos schopni vrátit a těšit se na to, než se pořád vrtat v něčem co tu bylo před půl stoletím, nadávat a bejt naranej. To k ničemu nepovede.

+2
903.jpg
loupák +427
05.02.20 v 15:57

Já se k všeobecné nevoli nehlásím. Jak už jsem tu psal, dává mi to smysl, a hejtit to budu případně, až po sezoně.

+1
903.jpg
loupák +427
05.02.20 v 15:21

a je tu

isport.blesk.cz/clan...

903.jpg
loupák +427
03.02.20 v 21:32

reakce na Schaschek: ,,Já teda nevím, ale pokud hodnotíme jednu sezónu a prohrané..." zobrazit příspěvekJá teda nevím, ale pokud hodnotíme jednu sezónu a prohrané finále, tak dejme tomu. Ale nelze zapomenout na tu bezmoc a frustraci se kterou jsem šel z Holešovic po vypadnutí s Kometou když jsme vedli 2:0 v rozhodujícím zápase. Jak zpráskanej pes! A tenhle pocit (byť ne tak silnej) jsem měl hodněkrát za jeho vedení. Takže tyhle kecy mě pěkně serou.


Navíc jste se před vaším odchodem k reprezentaci nerozešli ve zlém, že?
Nerozešli jsme se ve zlém a myslím, že jsem tam v rámci možností odvedl velmi dobrou práci. Samozřejmě jsem si ale přál konec se ziskem poháru, což se nepovedlo. Proto by mě lákalo to zkusit znovu. Tím neříkám, že bych byl velkohubý a šel do Sparty s kecama, že musí být jedině titul. Týmů, které o něj chtějí dneska bojovat, je daleko víc."

Tak, ale zase třeba cesta z Plzně po vyhraným semifinále, nebyla uplně blbá. Souhlasím s Amadeem, nebudu to hejtovat, když to ještě ani nejede, počkám si až na konec.

+1
903.jpg
loupák +427
03.02.20 v 19:43

reakce na slajer: ,,Nejhorší je, že Hořava ho chce jako rovnocennýho parťáka,..." zobrazit příspěvekNejhorší je, že Hořava ho chce jako rovnocennýho parťáka, takže by v podstatě tím hlavním trenérem byl i když ve dvojici. Takhle to těžko bude fungovat. *MIMO* "

No, ale zase to neni "skopčák" tak zrovna ty bys mohl být spokojenej :-D :-D

+2
Další stránky:

Vladimír Zábrodský

zabrodsky.jpg

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<04 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30