Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
krvolak +28
05.12.22 v 17:30

Tak konec kariery se, naštěstí, u Vorase nekoná. Podle jeho slov je ale velmi nepravděpodobné, že by v blízké době nastoupil.

I tak je to, oproti včerejším spekulacím, “dobrá” zpráva.

otaznik2
krvolak +28
03.12.22 v 21:00

reakce na kvcr: ,,Odehráli jsme dva těžké zápasy s kvalitními soupeři, oba..." zobrazit příspěvekOdehráli jsme dva těžké zápasy s kvalitními soupeři, oba skončily dobře pro nás. Výborné reportáže ze zápasů píše v sekci Novinky Maximus, takže se podívám spíš na trendy než na detaily z jednotlivých zápasů. Jediný tým, který nás dokázal v útoku ubránit, byl Třinec - bylo na nich vidět, jak moc chtějí vyhrát, vytáhli na nás to nejlepší, co umí. Tady se ukázalo, že to vepředu musíme ještě trochu zvednout. Proti Hradci jsme naopak měli tutových šancí na deset gólů a jen naše střelecká nepohoda a výborný gólman Hradci umožnila odjet s těsnou porážkou.

Myslím, že se zlepšujeme zápas od zápasu. Miloš Hořava mluvil v rozhovoru o štěstí, ale u něj je to takový folklór, on by to prohlásil i o zápase s Kladnem. Vzadu hrajeme aktuálně snad nejlíp, co za dlouhou dobu pamatuju, ani v oslabeních soupeře nepouštíme do soustavnějšího tlaku, navíc z nich umíme pohrozit, zejména dvojice Horák-Forman. Obránci nám začínají mnohem líp zakládat útoky, nebo je dokonce sami rozjíždějí (Jandus, Němeček). Jsem rád, že výkonnost zvedají Krejčík s Kempným, bylo by super, kdyby u nás využili všechen svůj potenciál. Stálicí letošní sezóny jsou zatím gólmani, kteří pustí jen to, co se opravdu chytat nedá. Tohle je po pěti zápasech pod novými trenéry neskutečný pokrok a příslib do budoucna. Ve všech zápasech jsme byli aktivnější, skvěle bruslili a oproti minulým sezónách přidali na tvrdosti vepředu, což zřejmě jde za Hansem Wallsonem. Pokud to dokážeme dopiplat a zažít, aby se některé automatismy staly ještě rychlejšími, můžeme do téhle extraligové sezóny ještě výrazně promluvit. Osobně jsem s proměnou Sparty moc spokojený.

Na závěr bych chtěl poděkovat Milanovi Jurčinovi za spoustu dobré práce pro Spartu. Podle hráčů i trenérů výborný parťák na ledě i v kabině, vždycky pozitivně naladěný a připravený odevzdat to nejlepší pro tým. Navíc si na sebe vzal mentorskou činnost a podporoval mladíky v našem týmu. Jak sám píše, roky nezastavíš, to už asi všichni známe, tak mu tímto přeju všechno nejlepší - možná se ve Spartě někdy objeví v jiné roli.

Teď nás budou čekat venkovní zápasy na horkých kluzištích, to se zase bude hrát trochu hůř, tak přeju týmu, ať se s tím popasuje se ctí. Pořád potřebujeme každý bod, právě jsme si ověřili, jak těžko se stoupá tabulkou ze 12.místa, i když ztráta na první pohled hrozivě nevypadá. "

K tomu vztahu Milana s kabinou - promo tým chtěl včera ten ceremoniál zrychlit a zjednodušit tím, že by se s ním fotil jen Řepík a pár kluků. To všichni hráči odmítli s tím, že s ním chtějí mít poslední fotku všichni. *THUMBSUP*

+6
otaznik3
krvolak +28
02.12.22 v 12:37

reakce na Romis: ,,Myslím si,že o Jordána tady nikdo nestojí.Ani ne tolik kvůli..." zobrazit příspěvekMyslím si,že o Jordána tady nikdo nestojí.Ani ne tolik kvůli tomu,že hrál KHL,ale protože kdo koukal na poslední MS tak viděl,že Jordán byl nejhorší obránce.Pomalý,neohrabaný,rozehrávka mizerná,tvořivost nula.Myslím,že takové obránce už máme-:) :-D "

Já bych ho nechtěl především kvůli východnímu angažmá.

Ať si tu ruskou svin.i vezmou do Brnele/Trzyniece, tam charakterově zapadne na jedničku. :-D

otaznik4
krvolak +28
30.11.22 v 17:27

reakce na SpartaCorps: ,,Příba má něco s ramenem a ještě Patera řikal že to je na..." zobrazit příspěvekPříba má něco s ramenem a ještě Patera řikal že to je na dlouho *SORRY* "

Sám včera řekl, že do čtrnácti dní by měl být zpátky. Včera dopoledne byl na ledě na individuálku s Jurčinou.

+3
otaznik5
krvolak +28
14.11.22 v 17:49

reakce na Schaschek: ,,Místo aby se za svýho hráče postavil, tak ho veřejně lynčoval..." zobrazit příspěvekMísto aby se za svýho hráče postavil, tak ho veřejně lynčoval na Twitteru. Teď najednou úplně obrátí. Já se mu fakt divím, že po tom všem co na něj Dědek naházel, se vrací zpátky a nejde právě třeba do těch Vítkovic."

Ono by stačilo, kdyby DD Real držel hubu. ..

Mně tohle přijde jako lose-lose pro Dědka i Mandáta. U svéprávných je Dědek za nevěrohodné k(K)oště, co si nevidí do huby. A Mandát je něco podobného, pokud se nepletu, tak se tehdy vyjadřoval i k těm Dědkovejm výlevům na TW. Kdyby měl zbytky cti, tak buď zkusí tu AHL, nebo jde v Čechách jinam.

+2
otaznik6
krvolak +28
14.11.22 v 16:50

reakce na Schaschek: ,,Jo, to jak si vytrucoval odchod do Plzně, to jsem mu dlouho..." zobrazit příspěvekJo, to jak si vytrucoval odchod do Plzně, to jsem mu dlouho zazlíval. Ale teď je ten hejt na něj fakt nespravedlivej po tom létě."

No, tohle stejně nevidím.
Nejde ani tak o to, že si vytrucoval ten odchod. Ale že se jako fňukna a flákač choval už delší dobu před tím odchodem. Akorát těžil z toho, že má talent. Hráči s takovým charakterem mi prostě vadí.

Naprosto odlišný případ třeba od Formiče, který zase tolik talentu neměl, ale všechno si musel sám vybojovat a oddřít. A teď je z něj jeden z TOP komplexních hráčů v extralize.

otaznik7
krvolak +28
14.11.22 v 16:46

reakce na Schaschek: ,,Strašnej ***, ale svý příznivce si to najde no 8-) vůbec..." zobrazit příspěvekStrašnej ***, ale svý příznivce si to najde no 8-) vůbec nespekuluju o přínosu Mandáta, bude podle mne hrát dobře. Ale když na něj naházím kupu hoven na Twitteru, tak mám být chlap a stát si za tím a ne, že úplně otočím a ještě machruju jak někomu dávám druhou šanci. Já se Mandáta zastával od začátku (koks fakt neberu jako něco co ti dlouhodobě zvýší výkon, kdyby tam měl sypku tak neřeknu ani ň) a on se k němu zachoval jak k onuci a teď ze sebe najednou dělá geroje, co dává druhou šanci. Napsal už k tomu 30 tweetů nebo jen 10? 8-) "

Jo, úplně přesně.


Já koks odsuzuju stejně jako všechny nelegální drogy. Jejich uživatel je pro mě špinavá fetka. Ale to smýšlím jen o něm jako o člověku, ne o hráči. Určitě bych mu za to nedával dvouletý distanc. Měl maximálně dostat flastr od policajtů, od klubu a padák z klubu, ale ne takhle dlouhou stopku.Když trochu odbočím, tak zrovna jsem si nad tématem Vrána, Mandát a ten mladý kluk, co ho podepsal a hned vyhodil Boston říkal, jak jsou ti amíci pokrytečtí. :-D

Oni bez problému dál platí hráče, který měl problém pravděpodobně s drogami, zastávají se ho a mluví o dalších šancích… A o pár dní později ty stejné orgány spustí mediální shitstorm a dotlačí Boston k tomu, aby anuloval kontrakt s klukem, který ve 14 letech někoho šikanoval a absolutně mu zazdí druhou šanci. :-D

otaznik8
krvolak +28
14.11.22 v 16:32

reakce na Schaschek: ,,Jedna perlička - Mandát je zpátky u Parbuzen. Ten Dědek co s ním..." zobrazit příspěvekJedna perlička - Mandát je zpátky u Parbuzen. Ten Dědek co s ním tehdy naprosto vyj.ebal a vůbec se za něj nepostavil ho teď vítá zpátky s velkohubými prohlášeními o druhé šanci, pokrytec jeden."

Kdyby se za něj jen nepostavil, to by bylo celkem ok. :-D Ale on do něj veřejně na TW/v novinách jebal, jak zklamal jeho i klub, a že nikdy nedostane druhou šanci, a že je to exemplární případ. :-D

+1
otaznik9
krvolak +28
14.11.22 v 16:31

reakce na Schaschek: ,,Jo, Sýkora to popletl. Ale jako tvl strefovat se neustále do Simona,..." zobrazit příspěvekJo, Sýkora to popletl. Ale jako tvl strefovat se neustále do Simona, kterej měl v létě prostě trable, což se všeobecně ví. Potřebuje čas, bude dobrej."

Třeba bude, ale pro letošek už tomu nevěřím. Je listopad, posun moc vidět není.

Dva týdny zpátky jsem o něm mluvil s exsparťanem, co s ním seděl v kabině Áčka celou dobu před odchodem a během odchodu do Plzně. Ve zkratce je to ubrečenej frajírek, co neudělá nic navíc. Takovej hráč ve Spartě nemůže být můj oblíbenec. A věřím, že nebude oblíbenec ani Varadi.

otaznik10
krvolak +28
14.11.22 v 16:12

reakce na SpartaCorps: ,,Tak na isportu nějakej sýkora vyblil že je Michal Kempný bez..." zobrazit příspěvekTak na isportu nějakej sýkora vyblil že je Michal Kempný bez kondice a má nadváhu, tak se hned na IG ohradil
:-! :-! *PEKLO* "

Já si to vykládám jako Sýkorovu nepřesnost a nepozornost editora. :-D

Protože ve stejném odstavci zmiňuje i Simona. A popis “Je známo, že je bez kondice, má i nadváhu.” do posledního písmena sedí na Simona… :-D

otaznik11
krvolak +28
14.11.22 v 14:35

reakce na Kubajs: ,,Podle čeho soudíš jestli někdo podává, nebo nepodává výkony?..." zobrazit příspěvekPodle čeho soudíš jestli někdo podává, nebo nepodává výkony? Podle bodů?
Jsou i jiné atributy hry, ale přijde mi, že tím, že Kaše přišel z AHL od něj všichni čekají 70 bodů, nikdo nevidí jak se rve a bojuje pro tým. Tohle hodnocení moc nechápu *NE*
Pochopil bych to u Simona, ale rozhodně ne u Kašeho."

Hlavně toho letos neměl šanci moc předvést. Když to vypadalo, že by se mohl chytit i bodově (vůbec nezpochybňuji jeho bojovnost a černou práci), tak se dlouhodobě zranil.
Ještě v Litvajzu byl o berlích.

otaznik12
krvolak +28
14.11.22 v 12:24

reakce na Koudy: ,,600 000,- měsíčně? to jsem nečekal, že trenér bere tolik..." zobrazit příspěvek600 000,- měsíčně? to jsem nečekal, že trenér bere tolik *VYKULENY* "

Rozhodně to jsou lépe investované peníze než do nemohoucího Simona. :-D

otaznik13
krvolak +28
10.11.22 v 15:23

reakce na chuli: ,,Mě řekněte proč nikdo nechce k hořavovi? "

Nic komplikovaného bych za tím nehledal. Prospal žije s rodinou na Floridě, Švédovi se nechtělo do Česka.

otaznik14
krvolak +28
10.11.22 v 14:43

reakce na Dave624: ,,Ale prostě furt on je nejvyšší, on do toho cpe ty peníze, on chce..." zobrazit příspěvekAle prostě furt on je nejvyšší, on do toho cpe ty peníze, on chce Varadu tak ať to rozhodne a ukončí všechny spekulace a dohady a ať frajerum na ledě začne peklo. Od minulý soboty nemáme trenéra je čtvrtek odpoledne a minimálně dva tréninky v ***i. Příští středu hrajem v Třinci a tímhle způsobem dostanem debakl jak Kladno protože nebudem na nic připravený "

A máš info od nějakýho insidera, že o něj Pražák maximálně stojí? Nebo to bereš jako jistou věc podle článku v novinách?

otaznik15
krvolak +28
10.11.22 v 13:12

reakce na SkinNboneZ: ,,Kdyz tak vidim jak se Hlinka s Tonem zuby nehty brani Varadovi a..." zobrazit příspěvekKdyz tak vidim jak se Hlinka s Tonem zuby nehty brani Varadovi a radeji budou asistenta shanet Horavovi po celem svete jen aby nemuseli podepsat Varadu,tak si nejsem jistej jestli jim jde vic o dobro Sparty nebo o dobro svoje.Prece jen by s prichodem Varadi hrali ve Sparte druhe housle a pocitam,ze to jim jejich ega nedovoli.Oba je uznavam a jsou pro me Spartansky legendy,ale tohle protahovani Sparte jen skodi.Cas se krati a furt nic.Mozna,ze uz je i Varada z toho pristupu znechucenej a nezbyva nic jineho nez Horava s nekym kdo bude mit zrovna cas a chut.Skoda uz mohli minimalne dva dny trenovat s novym trenerem a takhle houby.Aby jsme se toho trenera vubec dockali tento tyden."

Já bych se s těmi narážkami na dvě největší legendy Sparty za poslední dobu krotil.
Můžeme si myslet, co chceme. Můžeme si přečíst, co chceme. Ale u těch jednání osobně nejsme, takže bych vůči nim kritický nebyl.
Od jejich příchodu do funkcí se jim docela daří a to jejich budování kádru má víceméně správný směr, holt teď přišla větší krize. Tyhle narážky mi totiž už začínají trochu připomínat fotbalové fanoušky, kteří takhle naráželi na TR a postupem času mu začali nadávat do č.uráka a do z.mr.da. Nerad bych, abychom se k tomu snižovali my ve vztahu k Toňákovi a Hlínovi.

Já se tu požadavků VV docela zastávám, ale skutečnost může být značně odlišná od toho, co se teď dočítáme na Sportu/iSportu. Nezbývá nám tedy než počkat, jak to dopadne. Pak určitě vyplavou další podrobnosti a teprve pak můžeme být kritičtí vůči konkrétním lidem z managementu.

+2
otaznik16
krvolak +28
10.11.22 v 08:57

reakce na Karl von Bahnhof: ,,Protože chce mít (pochopitelně) vyšší kompetence a pokud by tomu..." zobrazit příspěvekProtože chce mít (pochopitelně) vyšší kompetence a pokud by tomu tak bylo, tak ti 2 by vlastně neměli co dělat ;-). "

Jako že by Varaďa trénoval Áčko, dohlížel na celkový chod mládeže, řídil scouting, jednal s posilami, komunikoval na přímo s Pražákem, ladil a podepisoval smlouvy?

Že by Toňák s Hlínou neměli žádné kompetence je hloupost.

otaznik17
krvolak +28
10.11.22 v 08:01

reakce na Laurik92: ,,Přesně tak. Nikdy jsem nebyl Varadi fanoušek, ale musím uznat, že..." zobrazit příspěvekPřesně tak. Nikdy jsem nebyl Varadi fanoušek, ale musím uznat, že má vše po čem tady každý dlouhé roky pod Jandačem i pod Paterou volá. Proto nechápu ten skeptický pohled k jeho angažmá.
Má úspěšný systém. Vyhrál tituly. Má dlouhodobou vizy. Neřeší jen samotný A-tým, ale celkovou koncepci organizace a návaznost na ,,farmu,, a mládež. S týmem žije a za hráče se pere, viz.scéna v zápase proti nám, kdy u střídaček tahal někoho od nás za dres. Zároveň je přísný a neodpustí odfláknutý zápas ( a že těch máme každou sezonu dost ) Taky se tu volá po emocích na střídačce, ne solných sloupech - Jandač, Patera. Prostě Varaďa má vše, co potřebujeme. Jestli do toho nezasáhne zahraničí a naše vedení si ho nechá utéct, jen kvůli svému pohodlí a zachování kompetencí, bude to za mě jejich největší chyba a těch poslední dobou přibývá. "

Jo! Ta provázanost s týmy z nižších soutěží mi u nás hrozně chybí. Sice máme spolupráci se Sokolovem a náš majitel vlastní Letňany (s ambicí postupu do 1. ligy, zatím tu 2. drtí), ale moc toho nevyužíváme.
Mám pocit, že v Letňanech teď dokonce nemáme vůbec nikoho.

otaznik18
krvolak +28
10.11.22 v 07:53

reakce na Kimi R.: ,,Ne, podle mě to bylo normálně v žč a myslím, že se sápal na..." zobrazit příspěvekNe, podle mě to bylo normálně v žč a myslím, že se sápal na Pecha pokud si to dobře pamatuji "

Aha. :-D

Ale kdyby u nás tohle udělal s Košťálkem, tak bych mu za to přičetl kladné body. :-D

otaznik19
krvolak +28
10.11.22 v 07:47

reakce na Kimi R.: ,,Jo jen se chtěl prát s pár našema hráčema během utkání :-D..." zobrazit příspěvekJo jen se chtěl prát s pár našema hráčema během utkání :-D :-D "

To bylo během toho vyhroceného zápasu v Praze ve finále? :-D

otaznik20
krvolak +28
10.11.22 v 07:44

A co se jeho morálního kreditu týče, tak si nevybavuji (případně mě prosím opravte), že by se VV někdy nelichotivě vyjadřoval na konto Sparty. Na rozdíl od uplakánka Pešána.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 29. ledna - 17:20
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (43.kolo)
 • 31. ledna - 18:30
  18.png
  KVA (doma)
  Extraliga (33.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
 
1
2
4
5
7
9
11
12
13
14
16
18
19
21
23
24
26
27
28
30