Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +988
13.02.22 v 17:56

Že by Chlapík přece jen nastartoval i Doležala? Kéž by *POSILOVNA* Každopádně Filip hraje neskutečně *THUMBSUP* A cením si na něm, že i když má podepsáno ve Švajzu, hraje pořád naplno. Je to skvělý hráč a jasný profík *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*

+1
otaznik2
karlos +988
13.02.22 v 17:02

Chlapík dnes táhne těžké břémě. Ten Doležal se v této sezóně už asi nechytí. I když mu to Chlapík dal do jasné tutovky, stejně to nedá *PEKLO* To i Míra, kterému se až tolik nedaří, se dokáže z Chlapíkovi dobré nahrávky trefit *BRAVO*

+1
otaznik3
karlos +988
13.02.22 v 16:58

reakce na Dave624: ,,Filda to teď hezky dal Mirovi a je to 0:2 :-) "

Filda?? To jako vážně?? *MIMO* *MIMO*

otaznik4
karlos +988
13.02.22 v 15:18

reakce na MartinMegadeth: ,,Dík za informaci, to mi úplně ušlo. Tak aspoň že tak. Ta jeho..." zobrazit příspěvekDík za informaci, to mi úplně ušlo. Tak aspoň že tak. Ta jeho prasárna na Rohlíka byla vrcholně hnusná. :-! "

Myslím, že pokud by ten kluk z Brna neregistroval včas Camaru, dopadl by mnohem hůře než Rohlík. Trest Hollanda je v pořádku, trest Camary, vzhledem k tomu, jak vypadal a že ho udělal ihned po 2zápasové stopce, je naprosto směšný. Ujčík je prostě šmejd :-! :-!

+2
otaznik5
karlos +988
13.02.22 v 15:15

reakce na Kubajs: ,,Mě se v tom článku nejvíc líbilo, že ona má 5 děti a je jimi..." zobrazit příspěvekMě se v tom článku nejvíc líbilo, že ona má 5 děti a je jimi časově strašně moc vytížená, ale pak říká, že kvůli instagramu je i 7 hodin denně na mobilu :-D "

Přečíst celý ten rozhovor mi dalo hodně práce. Je to fakt jedno velké moudro za druhým. Přesně jsi to trefil s tou Deniskou *ANO* *ANO* Ona si to tedy paní Saláková vůbec neuvědomuje, což je pochopitelné, při jejím intelektu *MIMO* *MIMO* Její přiznání, že tráví 7 hodin na mobilu mluví za vše. To je manželka a matka k pohledání *SILENY* Ale zase třeba je Salák rád, že už teď ví, co rozhodně nebude dělat po skončení kariéry *METAL* *METAL*

+1
otaznik6
karlos +988
13.02.22 v 13:05

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Ujčiku ty jsi hovado! "

Já jsem tipoval, že Camara dostane 5 a víc zápasů. Ale zapomněl jsem na jeden detail, který jsi zmínil. Ujčík je howado *FUCKU* Vyjímečně souhlasím s Kotym, pokud by ten magor Camara toho kluka trefil, bylo to na ukončení kariéry.

otaznik7
karlos +988
11.02.22 v 20:48

reakce na Schaschek: ,,Přesně tak. Podruhé, doufám, že přijde odveta!"

Tak i když po bitce vypadal hůř Dvořáček, odnesl to asi mnohem víc ten šmejd Jánošíkův *KSICHT* *KSICHT*

+1
otaznik8
karlos +988
11.02.22 v 20:46

reakce na Coocen: ,,Velmi pěknej výkon bez olympioniků, pohyb, kombinace, souboje,..." zobrazit příspěvekVelmi pěknej výkon bez olympioniků, pohyb, kombinace, souboje, všechno nám šlo. Machy zachytal, mohl mít čistý konto, ale Jurčina ho pěkně sundal, tak jako na pohodu :-) Akorát pořád nechápu nasazování Prymuly, ten fakt nehraje nic. Příbu jsme viděli na tréninku, měl by hrát ,místo Prymuly. To je nebe a dudy. Super 3 body!"

Uvědom si, že jsme hráli proti marné Boleslavi. Machovský měl za celý zápas maximálně 3 těžší zákroky. Nasazování Prymuly mi dává mnohem větší smysl, než nasazování Doležala. Od něj jsem čekal mnohem mnohem víc. Prymula je mlaďas a proto jeho zapojení je pro mne v pořádku. Vyloučení Jurčiny bylo naprosto nesmyslné. Opřel se do hráče v držení kotouče, žádný úder do obličeje. Vylučují ho jen proto, že je velkej.
3 body super, ale pořád máme hodně co napravovat.

+1
otaznik9
karlos +988
11.02.22 v 08:48

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Mě ženský hokej začíná hodně bavit, před olympiádou jsem si..." zobrazit příspěvekMě ženský hokej začíná hodně bavit, před olympiádou jsem si říkal že to bude ostuda a že nemáme žádnou šanci. Holky mě ukázali úplně pravý opak, svoji bojovnosti, drželi při sobě. Mají trenéra který ví co chce narozdil od pesana u mužů.. Vůbec nelituji že jsem si musel přivstat a sledovat to, konečně mám radost z reprezentace trošku, holky fakt zaslouží uznání. *THUMBSUP* "

Nemyslíš, že bojovnost na ledě by měla být především záležitostí hráčů?? Pešána nesnáším, ale v tomhle na něj vinu neházím. Pokud pod tím šaškem kluci nechtějí hrát, neměli na olympiádu vůbec jezdit. A pokud už tam jeli a oblékli národní dres, musí zkrátka udělat vše pro úspěch *CERTIK* A ten nejjednoduší důkaz, že chtějí uspět je bojovnost *KOSA* Nemusí se dařit herně, ale musí tam být vidět nasazení. Holky taky nepředvedli žádnou hitparádu. Prohráli zbytečně s Japonkama, nevyužili mraky přesilovek, alespoň to odbojovali.

otaznik10
karlos +988
10.02.22 v 09:10

reakce na Hcspikr255tgh: ,,U nás chytil úplný houno, a jinde je za hvězdu. To už tak je... "

I u nás měl dobré zápasy. Především loni na konci základní části zaskočil za Machovského velmi dobře. V play off už ale opět předvedl slabší stránku, no a v letošní sezóně nepřevedl vlastně nic. Číslama patřil k nejhorším v extralize. Z jednoho zápasu ve Švédsku bych z něj nedělal hvězdu *METAL*

otaznik11
karlos +988
04.02.22 v 08:59

Ujčík je fakt retard. Asi dostal od Dědka nějaký sníh *FUCKU* Nesleduji ostatní týmy a nevím tak co se děje v jiných zápasech, ale zdá se mi, že těch ataků na naše top hráče pořád přibývá. A naše reakce je pořád nulová
*KOSA* A je zřejmé, že se musíme chránit sami. Od disciplinárky se dočkáme spíš potopení než pomoci :-! :-! :-!

+1
otaznik12
karlos +988
02.02.22 v 20:20

Z včerejší výhry mám převelikou radost. Dnes jsem zkouknul sestřih a ukázali jsme vše po čem jsem volal *THX* Akorát Machovský nepředvedl žádný top výkon. S Litvínovem ale chytal skvěle. Ovšem 1 zápas ze 3 je málo

+1
otaznik13
karlos +988
02.02.22 v 20:17

reakce na Vena: ,,Věcná, kde je ten uřvanej amplijón, to dostal ban nebo je zalezlej..." zobrazit příspěvekVěcná, kde je ten uřvanej amplijón, to dostal ban nebo je zalezlej v kanále? Zas vyleze až prohrajem. *FUCKU* *FUCKU* *KICKSLAVIA* "

Vys.er se na to vyvolávání deb.i.lů *KOSA*

+2
otaznik14
karlos +988
31.01.22 v 15:25

Člověk na chvíli vypadne na dovolenou a co se toho najednou stane. Výhru v Olomouci jsem sledoval pouze online, ale i tak jsem měl radost z jasné výhry *THUMBSUP*
Nesdílím všeobecné nadšení z příchodu Tomáška a toho Rusa. Střílení gólů není náš problém. Ten je úplně někde jinde. Když se ještě vrátí Doležal, kdo bude hrát 4.lajnu? Aby tohle neudělalo víc škody než užitku.

+1
otaznik15
karlos +988
28.01.22 v 20:11

reakce na Radek Ady: ,,Jestli to vubec nekdo bude... uz to i tady nejak utichlo a nikdo nic..." zobrazit příspěvekJestli to vubec nekdo bude... uz to i tady nejak utichlo a nikdo nic nenaznaci ani"

Po všem co tu zaznělo....myslíš, že má fakt význam, aby do brány teď někdo přicházel?

otaznik16
karlos +988
28.01.22 v 14:02

reakce na Mrakomor: ,,Cítím to podobně. Až si říkám, proč vůbec ten rozhovor..." zobrazit příspěvekCítím to podobně. Až si říkám, proč vůbec ten rozhovor dával. Sám už delší dobu prohlašuje, že komunikaci s médii nevyhledává, a teď přijde s popisem zoufalého stavu mužstva, neschopnosti realizačního týmu ho změnit a vlastně i rezignací na snahu to dál zkoušet. Jestli se třeba ještě odpoledne nedozvíme, že zase někam utekl. A po tom, jak popsal svůj zájem o dění v klubu, by mi to asi ani nevadilo…
Na druhou stranu je třeba ocenit alespoň jeho upřímnost, i když se to teda nečte vůbec dobře..."

Já v tom tedy moc upřímnosti nevidím. Že je Hořava podivín se vědělo, ale že dokáže vyprodukovat tohle? *MIMO* Z jeho slov necítím absolutně žádnou sounáležitost s klubem. Přesně jak píše Homolka, ten chlap neleží na JIP. Má po operaci koleno a určitě by na tréninkách mohl být a vnášet tam svoje pohledy a myšlenky. Podle mne by měl být i na zápasech. Ne na střídačce, ale v kabině, kde by ke klukům mohl promluvit, zápas sledovat na streamu nebo v TV a vždy o přestávce opět s klukama mluvit. Kdyby mluvil kriticky k týmu, sebekriticky k sobě. Ale spíš než kritiku mi to připadá, že se střílíme do vlastní nohy. Za sebe musím říct, že mě Hořava dost zklamal.

+2
otaznik17
karlos +988
27.01.22 v 18:50

reakce na rad55: ,,https://www.hokej.cz/kluby-odsouhlasily-prevzeti-extraligy-od-sezony-2..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/kluby-o...
Tak to jsem zvědav jaký posun to bude znamenat."

Jaký asi? Už nyní je několik představitelů klubů ve vedení hokeje a jak to vypadá? Vede to s jejich požehnáním estébák a celý hokej jde i s jejich přispěním do prde.l.e :-! :-! :-!

+1
otaznik18
karlos +988
27.01.22 v 07:11

reakce na Leo: ,,Člověk až někdy žasne jak ten Pe***k mluví hezky a popravdě,..." zobrazit příspěvekČlověk až někdy žasne jak ten Pe***k mluví hezky a popravdě, až by se člověku zželelo a koupil by si ho. Ale v tom mě něco probudí a ten zlý sen byl ale hroznej *KSICHT* "

Jo??? Kolik si četl těch rozhovorů s Pepou?? Ten by měl mít naopak zákaz dávat rozhovory. Pravda je, že tento rozhovor jako jeden z hodně mála vyznívá z jeho strany normálně *METAL*

otaznik19
karlos +988
26.01.22 v 16:54

reakce na Mušín: ,,Už to jsou 2 dny , kdy prohlašovali někde na fan stránce, že..." zobrazit příspěvekUž to jsou 2 dny , kdy prohlašovali někde na fan stránce, že nový gólman bude do 48h q kde nic tu nic.
Nás napínají *CERTIK* "

Ať žádný golman nechodí a nechají Machovskému klid. Včera ukázal, že chytat umí.

+1
otaznik20
karlos +988
25.01.22 v 21:13

Kristepane, on už je tady zas *MIMO*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. září - 17:00