Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +988
18.02.22 v 19:29

reakce na Patriot: ,,Zku.vený brněnský piče! Bijte Brno!*KOSA* Stejně jako oni na..." zobrazit příspěvekZku.vený brněnský piče! Bijte Brno! *KOSA* Stejně jako oni na Kašeho, my na Muellera!"

Di už do hajzlu ty skrytej asiate, na Kašeho tam nebyl žádný faul. Prostě se mu blbě šprajcla brusle.

otaznik2
karlos +988
18.02.22 v 18:39

Tak je to ještě horší než jsem čekal. Ta síla tam není, to je evidentní. Ale to se dalo čekat. Jen nerozumím tomu, že když jsme vyšťavení, tak že se snažíme hrát ten kombinační hokej a necháme hráče Komety ujet do brejku. V téhle situaci bych čekal, že naopak my budeme zodpovědně bránit a čekat na brejky.
Dnes mě jakýkoli bod z Brna potěší. Moc nechápu, že jsme dopustili, abychom hráli takhle našlapaný týden.

otaznik3
karlos +988
18.02.22 v 18:12

reakce na Patriot: ,,Klasika. Ten americkej vořežprut nehrál a na nás se..." zobrazit příspěvekKlasika. Ten americkej vořežprut nehrál a na nás se "zázračně" objeví v sestavě 8-) "

A co jako?? Je po viróze, bude zase přetahovat střídání.....jedinečná šance toho využít *SALA* *SALA*

otaznik4
karlos +988
18.02.22 v 12:01

reakce na kvcr: ,,Včerejší výsledek sice nevypadá nijak přesvědčivě, ale výkon..." zobrazit příspěvekVčerejší výsledek sice nevypadá nijak přesvědčivě, ale výkon pro mě přesvědčivý byl. Zase jsme soupeře většinu zápasu dostávali pod tlak, takže měl na rozehrávku minimum času a podle toho ta jejich hra vypadala. Do brejků, což je jejich výstavní disciplína, jsme je nepustili vůbec. Minimálně první gól byl dost laciný, my jsme naopak hodně šancí spálili a góly tak padly jen z těch nejtutovějších. Taky myslím, že Lukeš podal hodně nadprůměrný výkon.

Hrají nám všechny lajny, absolutorium samozřejmě zaslouží Filip Chlapík, ale skokanem roku je pro mě zatím Šmerha. Motá bekům hlavy, je schopný přihrát do tutovky, dovolí si drzou kličku a jeho herní projev začíná trochu připomínat Lukáše Pecha. Když si vezmu poměr cena/výkon, bude patřit k nejlepším kaufům.

Pořád je ale co zlepšovat, hlavně vzadu. V posledních dvou zápasech jsme dostali čtyři góly z dorážek z brankoviště a s tím je potřeba něco udělat, protože to jsou góly, které v play-off rozhodují zápasy. Asi by to bylo lepší, kdyby hráli Němeček s Jurčinou, ale ti minule hráli, takže si musíme nalít čistého vína a zapracovat na tom.

Dneska máme Brno a to bude určitě těžší zápas, asi by bylo dobré trochu prostřídat sestavu a rozložit síly. Uvidíme, jestli dokážeme udržet nasazení, ten los je teď drsný. Ukáže nám to, jak jsme na tom fyzicky a doufám, že dobře. "

Hrát v úterý zápas v Praze, ve čtvrtek taky, v pátek v Brně.....to už není o trénovanosti. Kluci včera v 9 večer skončili zápas, do postelí se dostali nejdřív v 10. Dnes přesun do Brna a v 18:00 zápas s Kometou. Tedy 21 hodin po skončení jednoho zápasu nastupujeme ke druhému zápasu a to po 200km cestě. Dnes to bude o vůli a ne o fyzičce. Tohle se nedá natrénovat a tělo přece jen potřebuje nějakou regenaraci, o které s nyní nedá mluvit. Počítám, že budeme mít těžké nohy. Oživit by to teoreticky alespoň trochu mohl Tomášek.... Kluci bojujte *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik5
karlos +988
18.02.22 v 07:01

reakce na Mandor: ,,A přečetl jsi si to? Ona to vysvětluje celkem přesně "

Jako že Sparta může za opětovné propuknutí nemoci jejího syna? Kdyby o sobě nedávala vědět hned na začátku (přátelák v Budějovicích) a pak hlavně v Blesku, tak by o tu pipku nikdo ani nezavadil. *PEKLO* *CERTIK* jenže když se chce živit instagramem a tráví tam kvůli tomu 7 a víc hodin denně, tak je jasné, že potřebuje jakoukoli pozornost a i ta negativní se počítá *METAL* Je prostě kráva nebeská a jestli je pravdivé rčení, že kde nic není ani smrt nebere, tak je i nesmrtelná *FUCKU* *FUCKU*

+4
otaznik6
karlos +988
18.02.22 v 06:53

reakce na SpartaCorps: ,,Milan se asi jen nevešel, i když to mrzi když se konečně vrátil..." zobrazit příspěvekMilan se asi jen nevešel, i když to mrzi když se konečně vrátil a David dostal od ***a ujcika dva zapasy…"

To jako vážně?? Nikde jsem zmínku o trestu pro Davida nezaznamenal. No, tak to Ujčík opravdu potvrdil že je ultra pra.ůrák, howado všech howad a dost pravděpodobně dostal nějakou motivaci od narkobarona z pardubic :-! :-! :-!

otaznik7
karlos +988
17.02.22 v 23:09

Mimochodem...proč zase nehrál Jurčina a Němeček?

otaznik8
karlos +988
17.02.22 v 23:07

Kopačky nám servírují jednu lahůdku za druhou. S tímhle neskončíme ani do třetího místa.

+1
otaznik9
karlos +988
17.02.22 v 23:04

reakce na Gapin: ,,Salámová je klasická ukázka primitivní kravky.  By mě..." zobrazit příspěvekSalámová je klasická ukázka primitivní kravky.
By mě zajímalo, čím jemu nebo jí Sparta nějak ublížila. Prachy tu měli jedny z největších v extralize. "

Měla by se raději věnovat dětem a ne trávit čas na instagramu, kráva jedna nebeská. Sašo, ty musíš mít doma peklo. A já ti to moc přeju *FUCKU* *FUCKU*

+3
otaznik10
karlos +988
17.02.22 v 21:02

Dostáváme moc gólů dorážek na brankovišti. Tam musíme být víc důrazní *KOSA* Hudáček dnes jeden laciný gól.....takže asi spokojenost, budeme mít vyrovnanou brankářskou dvojici *METAL* Ne, teď vážně. Hudáček na mě pořád působí mnohem jistěji než Machovský.
Jinak zápas byl, jak správně poznamenal Homolka, takový nemastný neslaný.....žádné emoce, ani nasazení se mi nezdálo stoprocentní. Snad jsme si to šetřili na zítřek na ty smradlavý frustráty z Brna. Bude to těžký zápas, takže rychle do peřin, odpočinout si, zítra pokud možno bezproblémový přesun do Asie a tam vyhrát za 3 body *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik11
karlos +988
17.02.22 v 19:19

reakce na Coocen: ,,To že hraje Prymula v základu sice nechápu, ale nějak to v..." zobrazit příspěvekTo že hraje Prymula v základu sice nechápu, ale nějak to v kontextu 4 lajn zkousnu. Proč proboha hraje ale přesilovky? Proč radši nehraje Forman, Stoljarov, Šmerha? Vždyť ten kluk ještě nic nepředvedl, tohle fakt vůbec nechápu."

Třeba proto, že je velikej a dokáže stínit před golmanem? Já absolutně nechápu, co Ti na něm vadí. Ten kluk maká a nechává na ledě všechno. Je to mlaďas a odchovanec.

+1
otaznik12
karlos +988
17.02.22 v 19:15

reakce na Smogis: ,,Otázka, zda je lepší skončit 4 než 5... Z 5 místa bysme dostali..." zobrazit příspěvekOtázka, zda je lepší skončit 4 než 5... Z 5 místa bysme dostali nejslabší tým na rozjezd.. Z 4 místa bysme čekali na nejlepšího z osmifinále, který by byl rozjetej... Paradoxně bysme pak hralo 4 s 5 týmem "

No, už jednou jsme na rozjetý tým z předkola doplatili. Ale spouštíte tady hodně předčasné úvahy. Jsme pořád ještě na 6.místě a ke 4.místu nám pořád ještě kus chybí.

otaznik13
karlos +988
17.02.22 v 19:11

reakce na Agbonlahor: ,,Jojo copak jsem říkal odborníčci? Vlastně to nebylo na hlavu..." zobrazit příspěvekJojo copak jsem říkal odborníčci? Vlastně to nebylo na hlavu což? Trochu objektivity by občas neškodilo :)))"

Ty že si na hlavu??To my přece víme, tak nám to neopakuj a běž do pr.ele *FUCKU*

otaznik14
karlos +988
16.02.22 v 16:59

reakce na rad55: ,,Útok na čtyřku vidím jako teoreticky možný, nejvíc proti budou..." zobrazit příspěvekÚtok na čtyřku vidím jako teoreticky možný, nejvíc proti budou Budějky.
V každém případě se nesmí polevit a udělat pořádnou šňůru a hlavně na konci nezakopnout o Kladno.
*SALA* "

Tak toho se nebojím, že pokud by Kladno potřebovalo body, že je s námi nezíská *METAL*

otaznik15
karlos +988
16.02.22 v 12:40

reakce na Schaschek: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-olympijske-hry-zoh-2022-hokej-n..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

„Domácí liga se proměnila v domov důchodců, kterému dominují hráči nad 35 let. Česká seniorská i mládežnická reprezentace od roku 2014 zapomněla, co to znamená vyhrát mezinárodní medaili. A z kdysi kvalitní české trenérské školy zbyl jen název.“

Smutný, že to vidí už i ta ruská verbež a tady si jedeme v duchu klidu a teplíčka. "

Já bych to jen doplnil - velký smrad, ale hlavně že je teplíčko a klid na to jejich nicnedělání :-! :-! :-!

otaznik16
karlos +988
16.02.22 v 09:58

reakce na loupák: ,,Nechci se plést, ale jak tady někteří tepete Jandače, že..." zobrazit příspěvekNechci se plést, ale jak tady někteří tepete Jandače, že nechytal Hudáček po nule v Litvajzu, mám dojem, že hlavní slovo v nasazování golmanů má Bingo. Chápu, že Jandač je oblíbený terč, ale nerozhoduje o všem. A na pindání o hlavním trenérovi vám kálím, mají nějak rozdělené kompetence a těch se předpokládám drží."

Jo a o nasazování útočníků rohoduje Hlinka, o nasazování obránců Hořava a Pepa je tam jen na ozdobu *MIMO* *MIMO* Tohle s Ti úplně nepovedlo *NE* *NE*

otaznik17
karlos +988
16.02.22 v 07:16

reakce na Schaschek: ,,Záleží jestli bude Plzeň práskat."

Myslím, že spíš ne. Ten kluk odjel na střídačku a vypadal pouze lehce otřeseně. Pokud by tu srážku s ním udělal třeba Šmerha, myslím že by rozhodčí ani nevylučovali. Přece jen v tomhle mají Němeček nebo třeba Jurčina velkou nevýhodu. Jsou oba velký a někdy od nich soupeři odletí jak hadrové panenky. Typický příklad bylo vyloučení Jurčiny v Mladé Boleslavi na konci utkání.

otaznik18
karlos +988
16.02.22 v 07:12

reakce na Gapin: ,,Absolutně nechápu že Hudáček dneska nechytal. Tohle může..." zobrazit příspěvekAbsolutně nechápu že Hudáček dneska nechytal. Tohle může vyplodit snad jen Jandač.
Po vychytaný nule ho nechá sedět. Logicky se nabízelo aby odchytal dva zápasy po sobě. Už jen kvůli tomu aby se vidělo jak zachytá proti silnějšímu soupeři a ne jen proti v rozkladu hrajícímu Litvínovu.
Stejný jak se Sedláčkem. Ten taky vychytal nulu a za odměnu hned seděl."

On to Sedláček zmiňoval i v nějakém rozhovoru, že ve Spartě odchytal dobře zápas, i on se cítil v dobré formě a další utkání bez vysvětlení seděl *CERTIK* *PEKLO* Pokud to je pravda, můžeme tady mít 5 nejlepších golmanů světa a fungovat nám to nebude *NE* *NE* *NE*

otaznik19
karlos +988
16.02.22 v 07:10

reakce na Schaschek: ,,Proč přišel? Umíš si představit, že tu zůstane dvojka Machy x..." zobrazit příspěvekProč přišel? Umíš si představit, že tu zůstane dvojka Machy x Cichoň? Umíš si představit, že se Machovský zraní a zůstane tu pouze Cichoň? Každej manažer by udělal to samý co Ton po odchodu Saláka."

Asi Tě nepřekvapím.....já si to dokážu představit. Za prvé zranění golmanů nejsou až tak častá a za druhé by ten kluk třeba alespoň mohl ukázat, co v něm je. Já předpokládám, že něco umět musí, a že není v kádru Sparty jen tak náhodou. Zatím dostal šanci ve dvou zápasech, ve kterých odehrál celých 60 minut. Za těch 60 minut dostal 3 góly a procento úspěšnosti má jen o něco málo nižší než Machovský.

otaznik20
karlos +988
15.02.22 v 22:07

reakce na Agbonlahor: ,,Nebyl to úder do hlavy? No když myslíš :)"

Já se držím hesla hlavně nemyslet *FUCKU* *FUCKU*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. září - 17:00
    16.png