Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +523
01.01.21 v 11:45

reakce na Gapin: ,,Jo panove, jenze predpoklad aby se stalo to, co tady jmenujete, je..." zobrazit příspěvekJo panove, jenze predpoklad aby se stalo to, co tady jmenujete, je potreba se zbavit hlavne dvou veci.

Covidu a Jandace.

Otazkou je, ktera z nich je realnejsi..."

Tvůj příspěvek v 6 ráno a takhle slušný? *OCHLASTOVE* Uniká mi něco?

+1
otaznik2
karlos +523
31.12.20 v 22:54

Přeji všem Sparťanům do nového roku především pevné zdraví a také návrat k normálnímu životu........kotelníkům, aby mohli pekelně fandit na stadióně *THISISSPARTA* nám ostatním fanouškům, abychom mohli být u toho a občas si taky zařvat *SALA* a abychom se v hale společně mohli radovat *THX* nebo být nasraní *KOSA* ale hlavně, abychom to prožívali společně *BRAVO* čert vem titul *CERTIK* ne že bych ho nebral všema deseti, ale momentálně bych ho klidně oželel, pokud bychom zase mohli být spolu. Držte se a jakmile to půjde, doufám, že vyprodáme halu *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik3
karlos +523
31.12.20 v 11:50

reakce na Medvěd: ,,Tak jo, včera odpoledne jsem koukat nemohl, viděl jsem to nadělení..." zobrazit příspěvekTak jo, včera odpoledne jsem koukat nemohl, viděl jsem to nadělení až večer ze záznamu. Než jsem stačil nějak přispět, zjistil jsem, že spousta nas*anejch už to napsala za mě.
Medvědova věštba: bude konec ledna, Sobotka nejspíš vyhučí, tím přestane existovat náš elitní útok (který má problém skórovat poslední dobou v přesilovkách), začne stavba nových útoků. Možná se vrátí Forman a s nově přeskládaným týmem se pokusí naši trenéři o pokračování krásného, oko potěšujícího hokeje. I když možná Salák něco vychytá (protože netuším kdo jiný), tak soupeři na náš krásný hokej nebudou brát ohled a smáznou nás v playoff jen to hvízdne.
Takže mé přání do nového roku je jasné: kéž bych byl totálně mimo :-P
pf2021 "

Přemýšlel jsem o tom.... [:-} možná že nám v play off covid může pomoct. Bude se hrát ještě pravděpodobně bez diváků a to by nám mělo nahrávat. Proti žádnému soupeři se diváci tak nevyhecují jako proti nám. A bez divácké podpory nebudou mít soupeři takové nasazení. No a my s bezkontaktním krasohokejem můžeme uspět *PRVNI* Ale asi spíš ne *NE* Pokud chceme uspět, musíme to odmakat na krev *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*
A takové zápasy, jako jsme předvedli posledních dnech se v play off ani v základní části nesmí opakovat *NAPR**** *NAPR****

otaznik4
karlos +523
31.12.20 v 06:53

reakce na ToM: ,,Asi půjdu trošku proti proudu, ale ono i tady to už zanělo. Jen na..." zobrazit příspěvekAsi půjdu trošku proti proudu, ale ono i tady to už zanělo. Jen na gólmana bych to neházel, myslím, že i Machovský několika zákroky přispěl k vedení 3:0. Pak ten gól, jasný, to byl děs, no... :( Ale byli jsme ve vedení, přišla přestávka, bylo potřeba hrát v klidu, pomoci gólmanovi... Ale celkově je problém jinde, už se to stává dost často, tohle mužstvo neumí hrát takovej ten, slovy kdysi legendy Petra Tona, "buzerantskej" hokej, kdy se soustředíme i na obranu, soupeře nepustíme do větších šancí, znechutíme mu to... Tohle Sparně dlouhodobě chybí a je otázka, zda jsou tu hráči ochotní tohle přijmout a ne hrát jen hokej "co baví"... Ono je i potřeba na ledě přidat více toho "nepříjemnějšího" hokejového umu a to tady moc nevidím. Bez tohoto by tu pohořel i lepší gólmani než je Machovský. Na oko hrajeme sice pěknej hokej, ale v momentě kdy nad soupeřem nemáme jasnou převahu jsme v pytli a naprosto neumíme změnit herní rytmus a zareagovat na vývoj zápasu..."

Samozřejmě že prohra nejde jen za golmanama. Takový Němeček na tom má taky velký podíl. U něj jsem si všiml , že těch minel má každý zápas několik. Správně píšeš, že neumíme reagovat a změnit tempo hry. To jsme ale s Jandačem neuměli nikdy.
Čtu tady chválu na náš styl hokeje. Ano, kouká se na to krásně, ale chybí mi tam něco z dílny Hořavy. Takhle to je pouze Jandačovina.

+1
otaznik5
karlos +523
30.12.20 v 19:04

reakce na frafont: ,,Machy si teď trošku zapepisoval*MIMO* :-D "

Není to letos poprvé a určitě to při jeho formě není naposled *METAL*

+1
otaznik6
karlos +523
29.12.20 v 20:27

reakce na MartinMegadeth: ,,Sobotka působí jako rybí krev, ale při pohledu do statistik i na..." zobrazit příspěvekSobotka působí jako rybí krev, ale při pohledu do statistik i na jeho působení na ledě mu nemám co vytknout. Je u všeho důležitého. Pomohl nám dát dohromady první útok, ze kterého jde strach a to po několika letech kdy jsme takovou lajnu neměli, začala nám fungovat přesilovka, má víc než kanadský bod na zápas, silné vhazování a tak dále. Z jeho příchodu jsem byl dost rozpačitý, ale teď bych byl moc rád kdyby zůstal do konce sezóny. *OK* Jandus naplňuje svůj potenciál. Hraje výborně, protože dostal konečně příležitost: důvěru a prostor na ledě. To si troufnu říct, že v loňské sezóně neměl. Roste z něj výborný bek. *THUMBSUP* "

Já tolik optimistický nebudu. Pokud by hráč formátu Sobotky s daným ice timem něco nepředvedl, bylo by to smutné. Mně pořád vadí především to, že na konci ledna můžeme první lajnu řešit znovu...... Pokud by podepsal do konce sezóny, asi bych to bral, takhle mám pořád pochybnosti.
Vím, že podle čísel máme nejlepší přesilovky, ale ty mě také zatím moc nepřesvědčují.....jakmile na nás hraje soupeř aktivně, většinou je to zlé. Pamatuji si sezónu, kdy jsme také měli nejlepší přesilovky v lize a pak jeden pán odněkud z loděnic v novinách brečel, že mu je zlý soupeř přečetl a také díky tomu jsme vypadli z play off.
Asi už jsem měl za poslední roky tolik očekávání, že budu teď spíš pesimista a budu doufat, že se mýlím.

+1
otaznik7
karlos +523
29.12.20 v 16:51

reakce na Gapin: ,,No tak to je klasika, my vzdycky privedeme golmana kterej bud..." zobrazit příspěvekNo tak to je klasika, my vzdycky privedeme golmana kterej bud nechytal, byl zranenej nebo mel kdovi proc herni pauzu. Idealne ho hned nacpat do zapasu a nejlip do takovyho kde to utok odklouze a obrana se bude bat zvednout trochu ramena a nechat si nasypat idealne bura.
Jinak abych zase Salaka hned nezatracoval, z tech vsech golmanu co sem za posledni leta prisli je mezi tema lepsima, jen jeho prichod mi pripada ponekud zbytecny. Ale pokud Machovsky v lete veme drahu a Salak zustane, tak to nebude tak spatnej tah."

Já moc nechápu, kam by bral Machovský dráhu.....teda respektive kde by po něm tak prahli. Zatím tady nějaké extra nadstandartní výkony nepodával a nepodává. Jsem dost zvědavý, jak se nyní budou golmani točit, to leccos napoví o tom, zda Salák přišel jako budoucí náhrada nebo jako okamžitá náplast.

otaznik8
karlos +523
29.12.20 v 15:56

reakce na Gapin: ,,A Jandacovsky pripos.rankovani zacina...."

Myslel jsem, že tahle šaráda-tradice s golmanama skončila s Břízou. Evidentně ne *NE* *METAL*

otaznik9
karlos +523
22.12.20 v 16:54

Chystám se na obě S *BRAVO* Doufám, že oba týmy vyhrajou *SALA* Fotbal uvidím na outů a na hokej budu po očku koukat na noutbůku. Tak směle do toho a zašlapat Liberec do trávníku a Zlín do ledu *KOSA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

+1
otaznik10
karlos +523
20.12.20 v 20:00

reakce na frafont: ,,Vyjádření "máme na to bojovat o playoff" za mě není..." zobrazit příspěvekVyjádření "máme na to bojovat o playoff" za mě není nic, co by extra vybočovalo. To jsou spíš klasické diplomatické řeči - přece neřekne "tým je poslední a jsou to dřevácí, ještě že se nesestupuje". Jinak tím, že postupuje dvanáct ze čtrnácti, tak ČB rozhodně aspoň na předkolo mají, pokud se tam nerozsype úplně všechno (teda pokud playoff vůbec bude)."

Mě spíš děsí věta " Takový je hokejový život. Být tak dlouho v jednom týmu je už docela výjimka. Obzvlášť na Spartě, kde je složitější vydržet "

Tak Vám nevím.....docela se konce ledna bojím. Věříte, že se Míra opravdu vrátí??

otaznik11
karlos +523
17.12.20 v 12:43

reakce na Schaschek: ,,Ale zpátky k Formanovi, kterého ani nenapadlo, že by proti svým..." zobrazit příspěvekAle zpátky k Formanovi, kterého ani nenapadlo, že by proti svým nemohl nastoupit. „Když jsem odcházel, mluvil jsem s Jardou Hlinkou a ptal se ho na to. Říkal, že mě pouštějí proto, abych hrál, a ne aby mě nechávali sedět. Každý zápas je pro mě dobrý.“

"Věřím, že mi angažmá v Českých Budějovicích může pomoct. V létě jsem měl nějaké zranění, pak jsem nedostával tolik času na ledě a nemohl se do toho pořádně dostat. Výkonnost určitě nebyla taková, jakou by si představovali trenéři i já sám,“ hlásí na závěr.

snad to vidí skutečně takhle a není zahořklej :) Bylo super vidět kolik ice-timu v Budějkách má. Pak až se vrátí, tak bych ho viděl k Buchtelemu a Pechovi."

Klasická diplomatická odpověď. Jinou bych ani od Míry nečekal. Přece jen má to správné srdíčko *SALA* Trochu se obávám toho, jestli bude chtít vyměnit 22 minut/zápas za 8-10 minut ve Spartě *METAL* Trochu mě překvapilo to, že píše "šel jsem za Jardou". Očekával bych, že Jarda bude ten kdo za ním s trenérem přijde a přednese mu jejich záměr. Míra zpět, Jandač ven *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

+2
otaznik12
karlos +523
14.12.20 v 11:44

reakce na Schaschek: ,,Sukel je ale centr ne křídlo..."

Aha, tak to vše vysvětluje *METAL* Ve 30ti vymetat s jedním z posledních srdcařů hostování je trapné. Navíc s ohledem na to, že má čísla velmi solidní. Já čuju Jandačovinu *KOSA* *CERTIK* a proto Jandač ven *FUCKU*

otaznik13
karlos +523
13.12.20 v 19:27

reakce na Schaschek: ,,Já trošku nechápu, že z toho někdo viní Sobotku. Ok, taky..." zobrazit příspěvekJá trošku nechápu, že z toho někdo viní Sobotku. Ok, taky neskáču metr vysoko, že tu je. Na rozdíl od Vondrky ale taky něco hraje. Ale kdyby to bylo jen Sobotkou, tak proč by to nebyl Dvořáček nebo Zikmund? Jedna věc je brát to srdcem a v tom případě mě to taky sere, že jde na hostování zrovna on. Pak je tu ale mozek a ten říká, že mu to může jen pomoct zdravě se naštvat, ukázat, že na to má a vrátit se ještě silnější 8-)

Asi stárnu, ale v tomto případě si myslím, že mu to fakt může pomoct a moc mu přeju aby se dal dohromady a byl ten starej dobrej Míra."

Tady s Tebou musím nesouhlasit *NE* Padlo tady třeba jméno Sukeľ....ten by pro mne byl mnohem vhodnější adept. Možná Míra neměl úpně oslnivou formu, ale průser to také nebyl. Navíc s tím časem na ledě se těžko budeš dostávat do nějaké top formy. Tak hlavně, že jsme s ním podepsali dlouhodobou smlouvu *METAL* Trochu tady vidím paralelu s Růžičkou.....s minimem času na ledě po něm chtěli zázraky a o dost víc bodů. Pro mne je Míra jeden z hráčů, u kterého se tohle stát prostě nesmí. Dost mě to mrzí a obávám se jeho úplného konce ve Spartě. Snad se mýlím *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik14
karlos +523
10.12.20 v 12:02

Tak Sobotka prodloužil o další 2 měsíce. Co z toho získá Sparta za výhodu? Já tam zatím žádné plusy nevidím. Bodů v tabulce bychom získali plus mínus stejně s ním či bez něj. Pokud by zůstal na celou sezónu, bral bych to. Takhle je to pořád 50:50 nebos píš 70:30, že někam zmizí. Do té doby bude mít jeden z nejvyšších ice timů, bude hrát přesilovky či oslabení. A první lajna se bude po jeho odchodu skládat a sehrávat znova. Třeba nakonec zůstane, ale já tomu moc nevěřím a podpis smlouvy pouze na 2 měsíce mě v tom utvrzuje.

+1
otaznik15
karlos +523
07.12.20 v 15:21

reakce na Anguilla: ,,Nejvíc na tom mě štve že Slávisti si pochopitelně na mě smáli..." zobrazit příspěvekNejvíc na tom mě štve že Slávisti si pochopitelně na mě smáli jaknhned po zápase po SMS ale co je horší kamarádi v práci mi to dali sežrat a slyšel jsem to celou směnu ten náš výkon a smáli jse mi furt dokola dneska počítám že to bude zas....Mě nesere že se prohrálo s tím jsem počítal ale jak prohráli že se na to totálně vysrali a já se v práci za ně musel propadnout studem."

Tak ono už to trvá 4 roky.....4 roky potupy a vysmívání se. Kurw.a kdy už si to kluci na hřišti uvědomí, že tím trpíme o dost víc, než je zdrávo. Kdy předvedou v derby výkon hodný dresu a jménu Sparty? *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* Naše podpora Sparty nepolevuje ani v těžkých časech (a že už fakt trvají hodně dlouho) a máme za to plné právo chtít, abysme už byli zase vítězové, ze kterých půjde strach a který budou všichni ostatní nenávidět *SALA* *SALA* *SALA* Otázka je, jestli je to možné s Křetínským na pozici majitele *MIMO* *MIMO*

+1
otaznik16
karlos +523
07.12.20 v 08:38

reakce na slajer: ,,Já jsem spokojenej, jak hráli komeťáci nás nemusí zajímat, jo,..." zobrazit příspěvekJá jsem spokojenej, jak hráli komeťáci nás nemusí zajímat, jo, byli slabí ale to je jejich problém, přejeli jsme je a hotovo! *FLAGHC* "

Mě Kometa taky nezajímá, ale včera zkrátka byli slaboučký a neporazit je doma by byla ostuda. Uvidíme, jak si povedeme za týden v Plzni. Zatím mi hokejky připomínají kopačky....slabší soupeře porazíme, ale s těmi silnějšími pravidelně hoříme...
Ještě k Poláškovi...pokud nemá výstupní klauzuli, jsem rád, že tu je. Pokud v průběhu sezóny odejde, budu dost nasranej.

otaznik17
karlos +523
07.12.20 v 08:35

Kopačky tomu opět nasadili korunu. Takhle se prostě o body nebojuje, to je pohrdání nejhezčím dresem *PEKLO* Přece každému muselo být jasné, že Slavie bude favorit a tak jsme k tomu také měli přistoupit. Hrát pozorně v obraně, bez hrubých chyb a počkat si na chybu. To se nám jakž takž dařilo do neproměněné penalty. Pak už jsme jen tvořili trapný komparz :-! Nejhorší je to, že i tak si Slavie nevytvořila žádný drtivý tlak. Pouze se dobře pohybovala a my jsme jí svými hloupými chybami umožnili dávat góly. Chyba Dočkala a Hanouska před třetím respektive druhým gólem, to se fakt nevidí ani v dorostu. I první gól byl naprosto zbytečný. Ten roh, ze kterého dal Sima gól hlavou, vůbec nemusel být. Stačilo bývalo, pokud by dobře komunikoval Nita s obráncem, který před ním ten míč odehrál na roh. Bránění Simy bylo taktéž velmi trapné. Pokud hoši nezačnou od poctivé a tvrdé dřiny, bude v polovině soutěže opět o titulu rozhodnuto.

otaznik18
karlos +523
06.12.20 v 19:39

Já moc obecné nadšení nesdílím. Kometa byla fakt slabá. Sobotka mě pořád nepřesvědčuje. Nasazení slabé, sice hraje s hlavou nahoře, šikovné ruce, ale to nasazení tam není.

-2
otaznik19
karlos +523
05.12.20 v 16:40

reakce na loupák: ,,S tím jdi do ***e. "

Souhlas. Beka teda potřebujeme, ale ne takového , který nám zdrhne při prvním zacinkání měšcem někam jinam.

otaznik20
karlos +523
05.12.20 v 16:37

reakce na Gapin: ,,Hele sakra chlapy neni mezi vama nakej playboy, kterej by pani..." zobrazit příspěvekHele sakra chlapy neni mezi vama nakej playboy, kterej by pani generalni Snopkovy vysvetlil, ze takhle proste NE!!! "

Já myslím, že doma už jednoho playboye má. Podle mne by naopak mohla mít slabost pro chlapáka Tvého ražení *METAL*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne