Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +535
25.01.21 v 11:56

reakce na Schaschek: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/390373/doc..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Nechápu na co si hraje primadona. Žádný hráč není víc než tým. Akorát to vypadá, že ty zvěsti, že chtějí starší hráči odstavit trenéra, jsou pravdivé. "

Myslel jsem, že Bořek je větší charakter. Ale koukám, že to bude fakt primadona. Pokud je jen trochu sebekritický, musí vidět, že hraje dost velkou tužku. A je vcelku jedno, jaké jsou pokyny od trenéra, jeho forma i fyzička je velmi nízká. Pořád má dobré standartky, ale to přece nestačí. A on po delší době sedí na lávce a hned je panáček uražený...... Jak říkám pro mě velké zklamání. Pokud by takhle chtěl pokračovat, tak ať hledá kde nechal tesař díru *FUCKU* *FUCKU*
Po včerejším výkonu jsem čím dál víc přesvědčený, že ani Kotal už nemá Spartě co dát a že své možnosti už vyčerpal.

otaznik2
karlos +535
24.01.21 v 21:29

Tak teď jsem si to ještě pustil. Ten šmejd po Pechovi šel celou dobu a věděl moc dobře co dělá *CERTIK* Tohle se už nesmí nikdy opakovat *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

otaznik3
karlos +535
24.01.21 v 21:25

reakce na Schaschek: ,,Koukal jsem na toho Pecha. Nepřišlo mi, že by se ho nikdo nezastal...." zobrazit příspěvekKoukal jsem na toho Pecha. Nepřišlo mi, že by se ho nikdo nezastal. Spíš mi tam chybí to, že si toho Šidlíka někdo nenajde při dalším střídání až vyleze z trestný. Zase při tomhle stavu by to mohlo znamenat oslabení a ztrátu zápasu. Těžko říct no. "

No, ono už tam moc prostoru nebylo, když se na led vrátili na 14 vteřin a šlo se do prodloužení. Tenhle zápas bych klidně ztratil, protože teď se chleba neláme. A když neukážeme hned, že si tohle nesmí nikdo dovolit, tak se dá očekávat, že se to bude v lepším případě opakovat v horším se to bude stupňovat. Nedokážu si představit, že by se takhle povedlo vyřadit Gulaše, Holíka, Vránu nebo kohokoli jiného z top hráčů jiných klubů. Asi všichni si pamatujeme (ne)potrestání Plzně za likvidaci 2 hráčů. Měli bychom co nejdříve dát všem najevo, že tohle si nebude nikdo beztrestně dovolovat *KOSA* *KOSA* *KOSA*

otaznik4
karlos +535
24.01.21 v 19:29

reakce na frafont: ,,První gól je spíš vina ostatních hráčů, že tam nechali tolik..." zobrazit příspěvekPrvní gól je spíš vina ostatních hráčů, že tam nechali tolik volnýho místa. Původně jsem taky myslel, že Machy nějak pepisoval, ale z opakovačky bylo vidět, že ta rána byla dost prudká (i to sestřelilo láhev s pitím, pokud jsem dobře viděl). A vyrovnání se dalo čekat, ono už těsně předtím tam byly dvě (nebo tři) situace, kdy jsme měli kliku, že Boleslavák nedokázal doklepnout puk v podstatě do prázdný."

Střela z úhlu, od mantinelu.....to musí kvalitní golman chytit. Bohužel Machovský předvádí hodně nevyrovnané výkony. Poslední dobou se zdálo, že chytil formu. Ale dnes to z něj docela vypadávalo a ten první gól zkrátka musí chytit. Zatím ukazujeme charakter a dokážeme to i tak zvládnout.
A opět jsme předvedli zbytečné fauly, toho bychom se fakt měli vyvarovat. Ale faul Dvořáka jsem teda nepochopil. Dvořák jel a boleslavák do něj najede z boku, trefí ho do kolena a Dvořák jdeven *MIMO* *MIMO*

otaznik5
karlos +535
24.01.21 v 18:36

reakce na Amphicyoni: ,,Dobrej trest pro Boleslav za ten antihokej, kterej v prodloužení..." zobrazit příspěvekDobrej trest pro Boleslav za ten antihokej, kterej v prodloužení povýšili na ještě vyšší úroveň. Teď ještě ACS. *SALA* "

No nevím....hodně se mi to sekalo, ale fakt antihokej hrála Boleslav? Mně to tedy spíš připadalo obráceně, minimálně víc než polovinu zápasu. Vedli jsme 2:0 a klasicky jsme vyklidili pole *CERTIK* no a pak už jsme to nechytili. Pravda je, že první gól jde asi za Machovským a druhý jasně za Jandusem. Chyba to byla obrovská, ale stane se....
V prodloužení bylo jasně vidět, že Boleslav chce jít do nájezdů a tak pouze tahali čas. Naštěstí vyrobili stejnou hrubku jako my a tak bereme 2 body.
Co mě teda nas.r.a.l.o nejvíc byla bitka Pecha *PEKLO* *PEKLO* Jak se tohle může stát?? Našeho tahouna si tam podává nějaký hovado a my na to čumíme. Sice tam byl náznak Říčky na ochranu, ale toho hned odtáhli a konec. Pech se musel bránit sám a tak, aby nebyl za sraba se tomu postavil v rámci svých možností *THUMBSUP* Jenže my pak přijdeme na zbytek 3.třetiny o tahouna, který to třeba mohl zvrátit v náš prospěch. Pokud si tyto věci budeme nechávat líbit a nebudeme se stejně mstít na nejlepších hráčích soupeře, bude si to dovolovat čím dál víc šmejdů *PEKLO* Svoji nečinností jim k tomu dáváme svolení :-! :-! :-!
Musíme stát při sobě a každý šmejd to musí vědět *THISISSPARTA* a hlavně každej šmejd musí poznat, že pokud něco takového přijde, bude ho to mrzet *KOSA* *KOSA*

otaznik6
karlos +535
24.01.21 v 13:15

reakce na Schaschek: ,,Tvl prej plouží. Lepší vedení puku jsem už dlouho neviděl 8-) "

A na Tebe působí jeho pohyb na ledě nějak živě....dynamicky? Na mě to fakt působí tak, že se tam plouží. Nicméně vedení puku, hlava nahoře, přehled, výběr místa.....moc lepších hráčů v extralize nebude.

otaznik7
karlos +535
24.01.21 v 13:13

reakce na rad55: ,,já nikde o 88 nenacházím sebemenší zmínku, tak doufám, že..." zobrazit příspěvekjá nikde o 88 nenacházím sebemenší zmínku, tak doufám, že máte lepší info než já. *ANO* "

Konec ledna je až za týden. Pokud jsi sledoval zápas s Brnem, tak tam Ton mluvil o tom, že se vrací. Jsem moc zvědavý, zda se dostane do sestavy. Myslím, že Říčka, Sukeľ, Kudrna určitě nehrají lépe než Míra. Já osobně bych dal mimo Sukeľa a Říčku bych posunul do 4. lajny. Andrej mi hodně přirostl k srdci, s tím bych se také nerad loučil.

+1
otaznik8
karlos +535
24.01.21 v 08:39

Já si se Sobotkou popel na hlavu sypat nebudu. Neměl jsem vůbec žádnou radost, když podepsal smlouvu na měsíc a pak do konce ledna. Pokud by odešel, byl bych nasraný. Takhle to beru, ale mnohem raději bych byl, pokud by do konce sezóny podepsal hned na začátku.
Uznávám, že má šikovné ruce, hraje s hlavou nahoře a ukazuje se jako přínos. Z počátku se mi zdál velmi vlažný, ale asi je to jeho styl. Vypadá, že se na ledě plouží, ale puk mu málokdy někdo sebere.

otaznik9
karlos +535
24.01.21 v 08:33

reakce na kvcr: ,,Určitě, součástí přípravy na play-off by měl být i trénink..." zobrazit příspěvekUrčitě, součástí přípravy na play-off by měl být i trénink nájezdů. Ono je sice pravda, že v play-off se hraje prodloužení dvacet minut s pěti hráči, ale i tak na nájezdy dochází poměrně často. Viděl jsem v poslední době pár našich nájezdů a tam máme určitě co vylepšovat. Teď je takový moderní trend, že se na nájezdy jezdí zboku a pomalu, což určitě má svoje možnosti, ale poslední dobou mám pocit, že z toho zas až tolik gólů nepadá. Cílem pohybu dopředu při trestňáku by mělo být to, aby se brankáři nepodařilo couváním sladit rychlost s útočníkem, tzn. když nezacouvá včas, dá se jít do blafáku, když zacouvá brzy, je víc místa na střelu. Je tedy určitě dobré přibrzdit, případně zrychlit - a k čemu jsem se chtěl dostat, je to, že si myslím, že je lepší jet nájezd přímo a ve vyšší rychlosti. Má to své nároky na techniku, ale pro brankáře je to komplikace, na všechno má míň času. Samozřejmě pak je ještě potřeba nahrát nějaký pohyb a gólmana rozhýbat. Je pěkné, když se povede nějaká extravagance jako ten gól bekhendem v Třinci, ale většinou to zabere právě jednou, podruhé už to bude brankář čekat. O moc efektivnější je umět nějakou technicky míň náročnou variantu tak dobře a rychle, že ji prostě gólman nestihne. Jako čítankový příklad z minulosti můžeme vzpomenout Toňákův bekhendový blafák. Uznávám, že doba je jiná, ale princip myslím zůstává stejný. V hodnocení po zápase v Třinci zaznělo, že se na tuhle činnost zaměříme, tak doufám, že stejně jako se to děje v jiných činnostech, posun uvidíme i tady. "

Podle mne jsou nájezdy především o šikovnosti rukou. A tu trénováním můžeš o maličko zlepšit. Ale neznamená to, že když je budeš trénovat, stane se z Tebe mistr nájezdů. Nebo si myslíš, že Ton měl natrénované?? *MIMO* Toňák byl pan hokejista, ten by to sehrál i poslepu *THUMBSUP* *THUMBSUP*

otaznik10
karlos +535
22.01.21 v 21:37

reakce na Gapin: ,,No já sem neřikal nic :-)"

Fakt ne?? Ani JANDAČ VEN ?? *METAL*

+1
otaznik11
karlos +535
22.01.21 v 20:34

reakce na Schaschek: ,,Jj zbytek zápasu jsme si je zas vodili my, ale i tak jsme měli z..." zobrazit příspěvekJj zbytek zápasu jsme si je zas vodili my, ale i tak jsme měli z ***e kliku na konci. Škoda, že jsme neproměnili šance a museli se bát do poslední chvíle o výsledek. "

Přesně tak, ten zápas měl být rozhodnutý do 50. minuty.....takhle je to vítězství možná cennější. Každopádně zasloužená výhra. *SALA* *SALA* Mně udělala velkou radost *THX*

+1
otaznik12
karlos +535
22.01.21 v 20:28

reakce na Schaschek: ,,Naše štěstí, že Kometa hrála jen posledních deset minut. Tam..." zobrazit příspěvekNaše štěstí, že Kometa hrála jen posledních deset minut. Tam nás zavřela neskutečně. Několik tyčí atp. Ale historie se neptá. Čekal jsem od nás trošku víc než opalování puků, ale co už 8-) "

To si myslím, že naopak my jsme nehráli.....Začátek a konec byl z naší strany špatný, ale po většinu zápasu jsme byli lepší. Barinka mě teda hodně zklamal. To Brno snad zkurwí úplně každého :-! :-!

otaznik13
karlos +535
22.01.21 v 20:26

reakce na Schaschek: ,,Já bych letos toho Jandače zas tolik nezatracoval. Taky nejsem jeho..." zobrazit příspěvekJá bych letos toho Jandače zas tolik nezatracoval. Taky nejsem jeho fanoušek, ale nějak postupem času mě sere trošku míň. Co vím ze zákulisí, tak je tam třeba rozdíl oproti loňsku v tom, že společně s Hořavou na tom stadionu bydlí prakticky a hodně tím žijí, zatímco když tam byl Uwe, tak jel po tréninku hned domů atp. A hlavně (což mě překvapilo nejvíc) je to prej právě Jandač, který nabádá hráče k vyšší agresivitě :-D bohužel jak on, tak Hořava nejsou zrovna ti, kteří by chtěli být na výsluní, oba chtějí co se týče vztahu s fanoušky (novináři) být vidět co nejméně, takže tohle se ani ven moc nedostane. Je to škoda, možná bychom malinko změnili názor, ale jestli to tak chtějí... Já tím, že je tam Jandač společně s Hořavou, tak jsem daleko klidnější než kdyby tam byl Jandač sám 8-) "

Smutné by bylo, pokud by Jandač nechtěl konečně udělat ve Spartě úspěch a nedělal pro to maximum. Už tu byl tak dlouho a tolik toho podělal, že mu nic jiného nezbývá. Jeho největší úspěch bylo finále, které by s tím týmem udělala i pokladní.
To že nechce být moc vidět je taky dobře. Zatím jsem od něj totiž neslyšel nebo nečetl jediné prohlášení, kde by se nebrečelo, kde by si nestěžoval a ve kterém by projevil byť jen špetku pokory.
Tomu že nabádá hráče k vyšší agresivitě se dá věřit, ale už nevěřím tomu, že by někoho pochválil za bitku. Mně zkrátka k srdci nepřirostl a asi se tak ani nikdy nestane *NE* *NE*

+1
otaznik14
karlos +535
22.01.21 v 12:15

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, díky jako obvykle za zajímavý příspěvek. Dle mého..." zobrazit příspěvekKolego, díky jako obvykle za zajímavý příspěvek. Dle mého názoru při zvyšujícím se počtu soupeřů, kteří proti nám jezdí vyloženě bránit, vzrůstá potřeba Tebou zmíněné aktivity beků i měnění místa obránců s útočníky. Kromě správně zmíněné menší čitelnosti herního projevu Sparty tohle přesně vede k rozhýbání soupeřových borců. Překonávat čtyři sloupy na červené nebo obranné modré na úzkých kluzištích je složitá věc. Jak se povede je dostat do pohybu, zvyšuje se šance, že některý z nich udělá chybu, zapomene se, nezachytí nástup svého hráče, nevykryje správný prostor a podobně. I když je s tím spojené určité riziko, rozhodně je to správný směr kudy se ubírat. *OK* Doufám, že se nový směr se promítne i do efektivity přesilových her, kde mi přes celosezónní velice dobré procento úspěšnosti připadalo v posledních utkáních, že poněkud otupěla údernost Sparty. První lajna se přestala tolik prosazovat, dost možná se stala pro soupeře čitelnou. Vzhledem k blížícímu se play-off je třeba mít přesilové hry co nejvariabilnější, aby se na nás soupeři těžko mohli připravovat. Nerad bych se dočkal stejné situace jako na konci první sezóny pod vedením Jandače, kdy přesilovka sice Spartě v základní části fungovala, ale jen jedním způsobem přes střílející Milama a Sersena, na což bylo Brno ve čtvrtfinále precizně Venerou připraveno. Sparta tak přišla o zásadní zbraň a Jandač se místo plánu B věnoval lkaní do médií. *FUCKU* S Němečkem budu souhlasit. Když si ho Hořava přivedl, bral jsem ho jako poctivého defenzivního beka, který směrem dopředu velkou parádu vyvíjet nebude, ale jeho bodovým příspěvkem jsem velice příjemně překvapen. K Neužilovi bych si dovolil závěrem jen malou poznámku: málokdo si uvědomí, že je mu šestadvacet. Tudíž ten důraz na budoucnost bych až tolik nekladl, byť samozřejmě má ještě prostor ke zlepšení. Nicméně už je ve věku, kdy nejeden brankář zastává/al několikátý ročník ve svém klubu jasnou roli jedničky. *POSILOVNA* "

No, pak tedy otázka zní, proč u nás Neužil je, když už je v nejlepším "sportovním věku" ? Proč vůbec máme nějakou dvojku? Pokud chceme takhle řešit každým rokem golmany, tak ať je jako dvojka Bingo. No a v lednu může vždy přijít nějaký "zkušený golman", abychom měli před play off jistotu *MIMO*
Jde o ten každoroční (ne)systém. Ještě ani jednou se neukázal lednový příchod golamana jako přínosný a už vůbec jsme kvůli tomu neudělali úspěch. Takže za mě jsou ta jasně vyhozené prachy.

otaznik15
karlos +535
22.01.21 v 08:20

reakce na Kimi R.: ,,https://hokej.cz/kam-pujde-spacek-pardubice-asi-ne-variantou-svedsko-n..." zobrazit příspěvekhokej.cz/kam-pujde-s... ..... Asi by to byla už nenažranost , ale myslím , že by druhá lajna Rousek - Špaček - Tomášek nebyla od věci 8-) "

Koukal jsem na něj, a že by to měla být nějaká extra posila, to si nemyslím.....

otaznik16
karlos +535
22.01.21 v 07:48

Tyhle teorie o vypadnutí a zranění golmanů.......s tímhle přístupem by bylo nejlepší mít pro jistotu v kádru Machovskýho, Hrubce, Saláka, Kváču, Vejmelku, Dolejšího a pro jistotu ještě Mrázka *KSICHT*
Podívej se, který mančaft má vyloženě zkušenou dvojici golmanů? Třeba v Liberci je jedničkou Kváča. Ten Kváča, který odchytal svoje první extraligové utkání u nás. A Tvoje názory, jak by se měl golman vypracovat.....tréninky, hostování v Chance lize a po roce až dvou šance v extralize..... *MIMO* na to se Ti každej rozumnej golman z vysoka vykálí *FUCKU* A i když se na to náhodou nevykašle, tak rozhodně ztratí výkonnost a je po něm.

otaznik17
karlos +535
21.01.21 v 18:26

reakce na Gapin: ,,Co se týče Neužila, tak co jsem ho viděl chytat, tak chytal..." zobrazit příspěvekCo se týče Neužila, tak co jsem ho viděl chytat, tak chytal vždycky velmi slušně.
A k tomu příslibu do budoucna. Je to sice hezký, ale je to věc, která je ve Spartě vždy potrestána a odměněna letním odchodem nebo odchodem ještě v probíhající sezoně. Takovejch golmanů tu bylo, co měli být příslib do budoucna. Sedláček, Lukáš, Honzík... a mohl bych pokračovat. Před sezonou kecy o nadějném příslibu do budoucna a v lednu klasická kudla do zad s dovětkem "nezkušenost v playoff"."

Máš recht *ANO* Mě by jen zajímalo, kde se takové zkušenosti v play off podle Jandače dají nabrat? *MIMO* Já jsem si včera kladl otázku, proč musel přijít Salák? Kuba chytal opravdu slušně *THUMBSUP*

otaznik18
karlos +535
20.01.21 v 07:37

reakce na Koty: ,,Letos ho vyhrajeme!! Máme kapitál a konečně tým! *METAL* "

To jsme měli i v roce 2016 a stejně jako tehdy, máme i nyní na lavičce jistého teoretika, který zatím není kompatibilní s celkovým vítězstvím *METAL* Musíme jedině doufat, že ho Hořavova aura přetluče a pak by se snad mohlo zadařit *PRVNI*
Mluvit ale nyní o titulu je velmi předčasné. Poslední zápasy s Třincem a Brnem, které se mohly blížit nasazením PO, jsme prohráli. Uvidíme hned v pátek, jak se popasujeme s Kometou.
Souhlasím s názorem, že Pech by si za své výkony, a to nejen v této sezóně, titul opravdu zasloužil. Je před námi ještě dlouhá cesta, ale určitě je letos v našich silách dojít až na konec *POSILOVNA* *PRVNI* Nesmíme ale nikdy couvnout, uhnout ani o krok, překonat všechny překážky a všechny soupeře zadupat dol ledu *THISISSPARTA* *SALA* *THISISSPARTA*

+1
otaznik19
karlos +535
18.01.21 v 12:34

Včera jsem dal přednost hokeji před fotbalem. Viděl jsem tedy závěr a něco málo o přestávce. Měli jsme tam 3 nadějné průniky po pravé straně, z toho 2 od Vindheima byly velmi nadějné a myslím, že je řešil špatně, že se z toho dalo vytěžit víc. Bod z Ostravy asi není v této situaci velká ztráta, ale zráta 9 bodů na Slávii je už moc. Pravděpodobně další rok bez šance na titul.

+1
otaznik20
karlos +535
18.01.21 v 09:29

Tak já jednou pchválím Machovského a on hned předvede zákrok alá mávátko *MIMO* Naštěstí se Kacetl ukázal jako frajer a tak nám to vykompenzoval *METAL* Machovského minela přišla v nejhorší možný moment a tam se lámal chleba. Víc než bod už z toho pak podle mne nešel vydolovat. Musíme si uvědomit, že jsme hráli v podstatě na ledě lídra tabulky a tak se ten bod pro mě jeví jako vcelku dobrý. Nájezdy jsme určitě mohli zvládnout lépe, ale já bod beru *SALA* *SALA*

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So