Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +535
01.02.21 v 16:38

reakce na kvcr: ,,Tak on Machy venku taky často pustí jeden laciný gól a rozehrávku..." zobrazit příspěvekTak on Machy venku taky často pustí jeden laciný gól a rozehrávku s hokejkou má myslím ještě trochu horší. Je pravda, že Salák měl včera tak dva až tři těžké zákroky a jinak toho na něj moc nešlo. A puk z něj párkrát vypadnul, to máš taky pravdu. Když si ale vezmu, že je to jeho druhý zápas letos a ještě po nějaké viróze, proti rozehraným hráčům soupeře, nebylo to špatné. Potřebuje praxi, aby se do toho zase dostal a je samozřejmě otázka, jestli se to stihne včas. Jeho čísla z posledních let jsou skvělá s ohledem na soutěže, kde jich dosáhl - nikdo nemládneme, ale pokud se do takové formy dostane, mohl by být plnohodnotnou alternativou Machyho. To si myslím, že Neužil zatím být nemůže, leda za cenu velkého (a podle mě zbytečného) risku. Navíc si myslím, že jestli Machy vyloženě nevyhoří nebo se nezraní, play-off odchytá celé. Nic nelze vyloučit, ale pokud by se trenéři rozhodli do play-off pro Jakuba Neužila jako dvojku, dost by mě to překvapilo. "

No, zase na druhou stranu.....Neužil v zápasech co nastoupil taky vyloženě nevyhořel.

otaznik2
karlos +535
01.02.21 v 15:51

reakce na kvcr: ,,Díky, jsem rád, že to vidíme podobně. Samozřejmě na hledání..." zobrazit příspěvekDíky, jsem rád, že to vidíme podobně. Samozřejmě na hledání trenéra teď není nejlepší doba, musel by odejít od rozdělané práce. Kromě Holoubka se mluvilo i o Svědíkovi, který má zatím za sebou dobré výsledky. Ale jak už jsem psal i dřív, trenéři (a to poměrně uznávaní) se u nás v poslední době mění hodně často a možná je čas udělat vítr i v kádru. Souhlasím ale s tebou v tom, že u Kotala nemám pocit, že by to směřovalo někam k výraznějšímu kvalitativnímu posunu, který potřebujeme. Patří mu velký dík za to, že Spartu převzal v dost velkém rozkladu a slepil ji dokupy, ale zatím jsem v herním projevu neviděl nic nového, co by nás někam posouvalo - snad kromě zodpovědnější obrany.

U Plavšiče jsem to myslel tak, že se přejít jeden na jednoho aspoň pokouší - byť je jeho častým záměrem spíš vykoledovat si faul. Často i vysimulovat. Ono co je platné, že po lajně umí jezdit jako motorová myš, když pak nedá přesný centr. A když dostane balón do brejku, potřebuje na gól tak pět šancí. Přesto je dost platný aspoň tím, že z těch faulů okolo vápna může Bořek posílat centry, které jsou hodně nebezpečné. Když ale trenér nepostaví Bořka ani Plavšiče, přičemž Hložek a Sáček jsou mimo hru, pak té kreativity moc očekávat nemůžeme.

Samozřejmě tohle všechno padá i na Rosu. Koho lepšího ale má ještě do týmu přivést ? Čelůstka s Pavelkou jsou reprezentanti otlučení kvalitními soutěžemi, měli by být vidět mnohem víc (tedy aspoň Pavelka). Každý post máme zdvojený až ztrojený - i když to samozřejmě spoustě posil moc nekope. Předpokládám, že změny v kádru se konzultují s trenéry a nečetl jsem nikde žádné vyjádření, že by se nepořídily posily, o které si trenéři řekli. Já mám pořád Rosu jako Sparťana tělem i duší a nechal bych ho tam s tím, že by měl k ruce dostat někoho, kdo má hodně zkušeností. Pak by asi mohl i on růst rychleji. "

Jenže Čelůstka s Pavelkou nejsou zrovna ti, kteří by měli tvrdit ofenzívu. To jsou defenzivní hráči a i díky tomu a samozřejmě díky Nitovi dostáváme už o dost méně branek.
A třeba příchod Ládi Krejčího se zatím vůbec nevyplácí. Teď je těžko soudit, zda jsou bídné výkony týmu vlivem bojkotu nebo špatné trénovanosti a špatně zvolené taktiky. Já si myslím, že je to od každého něco.....Pokud se nemýlím, říkal Kotal, že chce hrát především 3-5-2, ale nemá problém hrát 4-4-2 a bude to vždy přizpůsobovat soupeři. Pokud to tak je, tak se mi zdá, že hrajeme pořád se stejným soupeřem *MIMO*

otaznik3
karlos +535
01.02.21 v 13:13

reakce na kvcr: ,,To je hodně ran najednou, přeju brzké uzdravení. Já jsem dostal..." zobrazit příspěvekTo je hodně ran najednou, přeju brzké uzdravení. Já jsem dostal jen tu poslední od kopaček a i když jsem se nechystal k ACS cokoli psát, bublá to ve mně už dlouho a sobotní estrádu už nějak nemůžu rozchodit. Neskutečně mě dožral pozápasový rozhovor s trenérem, ze kterého jsem vyrozuměl, že jsme vlastně byli lepší, jen jsme nedali góly.

Vím, že na krásu se nehraje, ale fotbal pod trenérem Kotalem jí vykazuje tak málo, že to snad musí vadit i dalším Sparťanům. Hrajeme vyrovnané zápasy s týmy jako Opava, Karviná či Bohemka, a to i doma. Od silných týmů jsme dostali trojky. Ano, máme hodně zraněných, ale v sobotu bylo na place minimálně pět reprezentantů a odehrát takovou selanku proti týmu ze sestupové zóny mi přijde neomluvitelné. To, že dostáváme málo gólů, bych připsal na konto spíš výborným zákrokům Nity a nemohoucnosti soupeřů, než naší obraně. A dopředu je to totální zoufalství: po zranění Hložka zbývá jediný tvůrce hry Dočkal a toho to už zdá se taky přestalo bavit (tím se ho nezastávám, jak řekl Miloš Hořava, nikdo není víc než tým). Přejít jeden na jednoho si dovolí pouze Karlsson, Plavšič (a ti hrají půlku zápasu a čím dál víc to drbou) a Hancko (a ten o míč poměrně často přijde). Nemít Juliše (který je na Spartu až neuvěřitelně produktivní) a Dočkalovy centry, byli bychom schopní vyprodukovat maximálně gól za zápas.

Jsme sice druzí v tabulce, ale podle mě je to spíš dílem mnoha šťastných náhod než nějakou dominancí, navíc ty výkony jdou setrvale dolů. Kotalovi jsem stejně jako jiným trenérům přál, aby uspěl, ale zatím to z mého laického pohledu spíš vypadá, že jsme ztratili další čas. Možná ten druhý flek i doplácáme, ale o nějaké šanci uspět v Evropě nemůže být řeč. Podle mě je (zase) čas na nějakou razantní reakci klubu - buď vyměnit realizační tým nebo půlku kádru, ale nějaká větší změna by přijít měla, jinak budeme poklidným krokem pokračovat na cestě do pekel. "

Souhlasím s Tebou, že Kotalovy rozhovory jsou prapodivné a vidím v nich velmi málo sebereflexe. Myslím, že co Spartě mohl dát, to Kotal dal. Víc toho asi nedokáže. Bohužel nevidím v naší lize vhodného adepta, který by Spartu měl převzít. Možná Holoubkovi bych dal ještě šanci. Při té jeho první epizodě na pozici hlavního trenéra toho moc dokázat nemohl. Ani Rosický mě na své pozici nepřesvědčil.
Nesouhlasím s tím, že by Plavščič dokázal kohokoli obejít. Ten kluk místo, aby využil svůj dar - rychlost a sprintoval po lajně, tak zasekává míče a směřuje doprostřed hřiště a v drtivé většině o něj přijde a ještě vždy upadne a svíjí se tam jak postřelený. Potenciál ten kluk má obrovský, ale nevyužívá ho.
A souhlasím s výměnou půlky kádru. Nebo ne úplně výměnou, ale mělo by dojít k postupnému obmněňování a doplňování vhodných hráčů....a to jsme oklikou zpátky u pozice hlavního trenéra a sportovního ředitele.

otaznik4
karlos +535
01.02.21 v 07:18

reakce na Gapin: ,,Sundermann byl jeden z nejlepších trenérů hned po Uhrinovy, který..." zobrazit příspěvekSundermann byl jeden z nejlepších trenérů hned po Uhrinovy, který Spartu od revoluce trénovali. Byl to pes na fyzičku jako kráva. Tenkrát hráči vzpomínali na Uhrina, že za něj se taky v přípravě makalo, ale to co zažili pod ním bylo peklo. Bylo to taky vidět hned v zápasech po přípravě, kdy jsme každýho uběhali a soupeři od 60. minuty tahaly nohy. Myslím že to po něm vzal Jarabinský, ale na titulu měl Sundermann zásadní podíl, protože ten tým těžce těžil ze zimní přípravy. Škoda, že se pak Mach ukázal jako ukázkovej křivák. Na takhle atletickou a běhavou Spartu byla radost pohledět. Něco co už asi nikdy neuvidíme. Nedovedu si představit, že by pod ním hrál třeba Dočkal :-D
Vzpomínám si tenkrát měla Sparta hrát někdy v únoru přípravu na Proseku (kde začínal Rosický), jenže jak bývalo zvykem, tak zimní zápasy se hrály většinou na škváře. A Sundermann se kousnul, že na zmrzlý škváře hrát nebude, protože by se hráči mohli zranit. Já tenkrát zdrhnul ze školy abych ten zápas stihnul a když jsem tam přišel, tak nikde nikdo. Jen místní správce hřiště Zdenda Smištík (mimochodem bývalý hráč Sparty a velký srdcař) lítal kolem tý škváry a nadával co to Spartu trénuje za magora, že na tom hřišti dřel celej týden, aby bylo připravený k zápasu :-D :-D :-D "

No jo, zápasy na škváře.....to by ti dnešní dezoláti čuměli, kdyby je na tom nechali hrát. To by bylo bebíček *ZACHRANKA*
Myslím, že by nebylo od věci, aby se do realizačního týmu začlenil týpek podobný Sundermannovi, který by při excesech podobných sobotě zakročil a vzal si hochy do parády. Nejlepší medicína by asi byla ta, kterou tady popisoval Martin.....na pár dní k pásu, odpoledne trénink a to by panáčci asi zírali *OMG*
Píšeš, že Dočkal by pod Sundermannem hrát nemohl. Já se obávám, že s tímhle přístupem nemůže Dočkal hrát pod nikým. Musím říct, že jsem se v něm hodně zklamal *CERTIK* *KOSA*

+1
otaznik5
karlos +535
01.02.21 v 07:11

reakce na Schaschek: ,,Němec dneska skoro 15 minut, 1 bod a v +/- +2. Zatím dobrý."

Ale jinak souhlas.....sice začátek, ale čísla zatím dobrá. Jen ať mu to vydrží nebo ideálně, ať to ještě zlepší *POSILOVNA*

otaznik6
karlos +535
01.02.21 v 07:10

reakce na Schaschek: ,,Němec dneska skoro 15 minut, 1 bod a v +/- +2. Zatím dobrý."

A nebylo to spíš včera ? *KSICHT*

otaznik7
karlos +535
31.01.21 v 11:14

reakce na Tomidlo1: ,,Souhlasím s Vámi. Já prostě zastávám názor, že zahraniční..." zobrazit příspěvekSouhlasím s Vámi. Já prostě zastávám názor, že zahraniční hráči i trenéři tu prostě úspěšní nikdy moc nejsou a ve Spartě určitě né (Slováky neberu jako zahraničí, přece jenom je to kus naší krve) Když si vezmeme ti cizinci co tady byli a stali za starou botu, kromě Blaina to byl výstřel do tmy, ať už to byl Taylor (2015/2016) nebo Sill, Delise (2018/2019) nebo minulej rok Ville Koistinen, ale co do teď nechápu je ten trejd s popelářama Bukartse za Vránu to byl trejd se kterým se ještě do teď budím ze spaní *NE* *NE* *PEKLO* :-| :-| "

A co takhle Sundermann? říká Ti to jméno něco? A pak třeba Sabolič, Milam...nic? Blain vystřelil v prvním roce působení a pak zvadnul. A v Hradci toho nyní taky moc nepředvádí.

+4
otaznik8
karlos +535
30.01.21 v 21:38

reakce na Tomidlo1: ,,Hrůza je slabé slovo ale do te doby co tam bude sedět ten oligarcha..." zobrazit příspěvekHrůza je slabé slovo ale do te doby co tam bude sedět ten oligarcha tak nic lepšího než max 3 místo nemůžeme čekat
Hokej je názorný příklad od te doby co jsou u nás legendy klubu tak ten tým šlape
Jsou tam skvělý hráči kvalitní trenérské složení a šlapeto
Jsem názoru ze Hořava je nejlepší trenér co mohl kdy ve sparte od posledního titulu být a ať je Jandač sebe blbější se svými kecy tak jediný dokázal aspoň to ze jsme v O2 dokázali v základní části prohrát za nula pouze jednou

Takže vyměnit toho oligarchu pak přátele to bude fungovat protože z fotbalové sparty se nebude kseftovat ale bude se vyhrát a hlavně tvrdé makat
Když porovnam kvalitu hokejové a fotbalové sparty to se nedá porovnat hokejisti mají luxusní zázemí fotbalisti mají kulové a pak ty výsledky mají vypadat *VYCEP* *VYCEP* *VYCEP*
Konec hlášení ????????"

Ty máš úvahy.....Rosický není legenda klubu?? Ve fotbale nemají hráči špičkové podmínky?? Kdyby Křetínský chtěl, tak si koupí BILLu a bude v ní nakupovat jen on sám *MIMO* , takový má prachy.
Čím dál víc se ukazuje, že Křetínský je největší zlo Sparty. Jemu jde snad opravdu pouze o ty pozemky na Letné.
A ještě k hokeji.....včera jsme tady psali o pokoře. A Tvoje vychvalování jak v hokeji vše šlape a vše je skvělé, je dost předčasné *METAL*

otaznik9
karlos +535
30.01.21 v 20:53

reakce na Tomidlo1: ,,Za ty dnešní blitky na Němce si to jen zaslouží  Nejdřív..." zobrazit příspěvekZa ty dnešní blitky na Němce si to jen zaslouží
Nejdřív ho posilaj do ***e a teď se můžou *** ze je spokojenej
Nechci vidět co by se dělo kdyby jim dal gól to by byl těžkej záchvat *NAPR**** "

A co bys čekal od zamindrákovanejch vidláků?? Já na jejich zápasy nekoukám, tak nevím, co tam povídali a upřímně je mi to ukradený.

otaznik10
karlos +535
30.01.21 v 20:41

reakce na Anguilla: ,,To fotbalová Sparta taky je mi z toho zle..."

Nedivil bych se, pokud by přišlo něco podobného i u nás *KOSA* *PEKLO* *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****
www.sport.cz/fotbal/...

To co hoši předvádí je k zblití. Téměř nikdo z nich si nezaslouží nosit ten krásný dres. Kde je nějaká hrdost?? Vypráskal bych Vás na čele s Dočkalem. Můžete mít problém s čím chcete....s trenérem, s vedením, se spoluhráči.....ale na hřišti zkrátka musíte alespoň makat ne tam dělat Spartě ostudu. Uvědomte si, že máte věrné fanoušky, kteří Vás sledují, kteří Vám fandí, kteří se za Vás perou a kteří jsou opakovaně, a díky Vám bohužel zaslouženě, terčem posměchu rádoby fanoušků všech ostatních týmů.
Kotal kdyby měl trochu soudnosti, tak s tím zkusí něco udělat. Raději bych postavil kompletní dorost, než tam nechat ty rádoby fotbalisty, aby si z toho dělali ***. A když to neumí rozprášit, měl by být soudný a odejít. Mělo by rázně zakročit i vedení. Myslím, že chlapci měli velké štěstí, že se hraje bez diváků *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

+1
otaznik11
karlos +535
30.01.21 v 20:33

reakce na Tomidlo1: ,,Zatáčka u Vídně dneska za nula *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

A co jako?? Nechovej se jako ty vidláci, kterým je jedno, že jim chcípla koza, ale hlavně aby chcípla i sousedovi *FUCKU*

+1
otaznik12
karlos +535
29.01.21 v 21:14

reakce na Schaschek: ,,Tvl taky nejsem fanda Jandače, ale vy byste na něj svedli i to, že..." zobrazit příspěvekTvl taky nejsem fanda Jandače, ale vy byste na něj svedli i to, že venku prší...

Beky má na starosti Hořava ne Jandač. "

No, Jandač je prostě ........Jandač. U nás třeba kvůli němu sněží a já jsem strávil 2 hodiny odklízením sněhu. Pak jsem musel jít fandit Spartě a zítra ráno to musím jít doklidit *POSILOVNA* Takže Jandač ven a titul na Spartu *PRVNI*

Musíme si přiznat, že tým máme velice dobrý. Našlápnuto máme pěkně, ale všichni moc dobře váme, že play off je jiná soutěž. Věřím, že letos můžeme dojít daleko, možná až na vrchol....ale cesta tam je dlouhá a trnitá. Jak správně píšeš, potřebujeme k tomu pokoru *SALA* a pokora znamená to, že o tom zatím nebudeme mluvit. Do konce je totiž ještě hodně móóóóóóóóc daleko. Škoda, že nemůžeme do haly.

otaznik13
karlos +535
29.01.21 v 21:06

reakce na Schaschek: ,,Tvl za to vyloučil toho Řepíka? Vždyť to žádná sekera nebyla!..." zobrazit příspěvekTvl za to vyloučil toho Řepíka? Vždyť to žádná sekera nebyla! *KOSA* "

Ono těch podivných vyloučení bylo dnes víc než dost. Zku.vená Plzeň a zku.vený Gulaš. Dnes jsme jim měli dát mnohem víc než 4 góly. Dobrý výkon, chlapci *THUMBSUP* *THISISSPARTA* *SALA*

otaznik14
karlos +535
28.01.21 v 13:48

reakce na Schaschek: ,,Němec podepsán. Ani nějak nevím zda z toho mám mít radost nebo..." zobrazit příspěvekNěmec podepsán. Ani nějak nevím zda z toho mám mít radost nebo ne. Každopádně pokud je zranění Piskáčka dlouhodobé, tak to smysl dává. Němec je bek využitelný i v přesilovce.

Pořád platí, že před třemi, pěti lety bych ho tu bral vsema deseti. Teď z něj rozhodně nějakou přehnanou euforii nepociťuju. "

Taky z toho nejsem bůhvíjak odvázaný.....musíme doufat, že Ton a Hlinka vědí co dělají. Volali jsme tady po nadstandartním bekovi....že by to měl být Němec se mi moc věřit nechce. Ale třeba tady chytne novou motivaci a může jít výkonostně nahoru. Nu což, sice jeho minulost je strašná, ale přejme mu nyní úspěch. *POSILOVNA* *POSILOVNA*

otaznik15
karlos +535
27.01.21 v 13:30

reakce na Mrakomor: ,,Já bych to pochopil, nemusí být spokojený, že s jeho kvalitou a..." zobrazit příspěvekJá bych to pochopil, nemusí být spokojený, že s jeho kvalitou a momentální fazónou hraje třetí lajnu, i když chodí navíc na přesilovky. Poslední dva roky byl nejproduktivnější v týmu a mít Řepíkův ice time, byl by na špici i letos, a to se kolem něj v půlce zápasů točili hráči s nesrovnatelnou kvalitou. I když by mě to neskutečně mrzelo, moc bych se mu nedivil..."

Vytíženost by určitě mohl mít vyšší, ale není to zas až tak špatný. Nevím, kolik mu může Motor nabídnout? Sparta mu podle mne nabídne slušný peníze. No a ono dojíždět do Budějovic není žádný terno. Protože když má 4 děti, tak si nemyslím, že by celou rodinu tahal do Budějovic. No, uvidíme.....já věřím, že zůstane. A nebo když teď udělá se Spartou titul *PRVNI* , tak ať potom třeba i jde. To bych mu za zlé neměl. Ale mnohem raději ho tu uvidím i nadále *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik16
karlos +535
26.01.21 v 21:05

reakce na MartinMegadeth: ,,Z fotbalu mám rovněž smíšené pocity. Mohli jsme vyhrát v..." zobrazit příspěvekZ fotbalu mám rovněž smíšené pocity. Mohli jsme vyhrát v pohodě o tři góly, kdybychom měli v koncovce víc štěstí a kvality, stejně jako zápas mohl skončit remízou nebo porážkou, kdyby nás vzadu několikrát nepodržel vynikající Nita. Prvních pětadvacet minut na Letné bylo z mého pohledu velice bídných. Pak se Sparta probrala, chvílemi měla hra nějaké parametry, ale pořád čekám na znatelně větší kvalitu. Velká škoda přímáku Moberga Karlssona: skončit míč v kase, byl by to gól měsíce. A navíc do šatny, z toho by se Boleslav těžko vzpamatovávala. Říkám si, že Karlsson by snad se svojí kopací technikou mohl zvládnout proměnit i desítku. *FRAJER* Vyzdvihnout musím i Vitíka: na osmnáctiletého kluka vzadu opět spolehlivý výkon bez chyb. Jsem rád, že ho Kotal nechal v základu, i když se mu vrátil Čelůstka do hry. Třetí ligová nula za sebou potěšila, ale nebyla by bez Nity. Furt je to taková dietní podívaná. Teď má Sparta týden čas bez vloženého zápasu, aby Kotal s týmem zapracoval na nedostatcích a o víkendu proti klokanům předvedla kvalitnější výkon. Co se týká Dočkala, beru s velkou rezervou co se objeví v médiích a na různých webech, zejména pokud výtvory plodí partičky židočínských honibrků. Ale v neděli prostě každý viděl, že na střídačce se tvářil Plivnik jak bacil koukající do lékárny, kapitánskou pásku od Pavelky odmítl s kyselým ksichtem a ze hřiště se po utkání vytratil jak smrad. Zatím si budu radši myslet, že měl špatný den a po utkání ho tlačilo ho*no v poslední zatáčce, tudíž měl důvod spěchat do šatny. Ale pokud by měl mít takových dní víc, bude mu muset na Letné někdo co nejdřív hodně důrazně promluvit do duše. A tím rozhodně nemyslím Kotala. Když to nepomůže, tak ho pustit na hostování pro zbytek jara do Karviné, Opavy nebo Teplic, aby se vžil do reality kapr ligy a uvědomil si, že za to jeho ho*no co na hřišti na svoje poměry v letošním ročníku nabízí má v klubu královské podmínky. *POSILOVNA* "

Já tedy musím říct, že jsem byl po zápase s Boleslaví nas.r.a.n.e.j hodně. Výkon byl podle mne hodně slabý. Zdá se mi, že nás maj soupeři hodně načtený, vylezou na nás s presinkem a my nevíme co s tím.....Pořád se snažíme kombinovat a hodně to zavání průserem. Nita, ač chytá skvěle, tak hru nohama nemá nejsilnější. A naši hráči ho kolikrát dostávají do složité situace.
V tomto zápase mě zklamal i Karabec, čekal jsem od něj víc odvahy a kreativity. Vím je mladý, ale působil na mě strašně zakřiknutým dojmem. Viděl jsem ho už mnohem živějšího a fotbalovějšího... Vitík roste parádně, tak hlavně ať mu to vydrží. Pavelka už od 60.minuty fyzicky absolutně nestíhal a chvílemi to bylo hodně vidět. No a korunu všemu dal Dočkal, tohle hodně podělal. Čekal jsem, že se od něj třeba objeví nějaké prohlášení, kde se omluví.....že reagoval přehnaně, že ho to mrzí..... Pokud to ještě zopakuje, souhlasím s Tvým návodem na hostovačku v Karviné či Opavě *NAPR****

otaznik17
karlos +535
26.01.21 v 20:54

reakce na MartinMegadeth: ,,Totálně zpackaným amatérským sportovním rádoby výzkumem a..." zobrazit příspěvekTotálně zpackaným amatérským sportovním rádoby výzkumem a touto šarádou se z Hniličky stal nedůvěryhodný strejda, který by měl jít od válu. Pokud se Hnilička rozhodl, že se přidá k prasatům u koryt, tak by měl vědět, že když tato prasata od koryt vymýšlí restrikce a nabádají deset milionů občanů tohoto státu, aby je dodržovali, a k tomu apelují na jejich morálku, svědomí a zodpovědnost, tak v první řadě by právě ta prasata od koryt měla jít dodržováním všech nařízení příkladem. Zejména pokud jsou tak pitomá, že je při jejich porušování někdo přistihne. *NAPR**** Ono by to celé vypadalo jinak kdyby Hnilička veřejně vystoupil, přiznal vinu, slušnou formou se nazval idiotem a věnoval zdravotníkům do fondu nějakou slušnou sumu, ale ne ucmrdnutý padesátník. To je jako by kdokoliv z nás dal pětikorunu. Místo toho mlží, vymýšlí ptákoviny a chová se jak pako. :-! Když se v této zemi v době nouzového stavu lepí drakonické tresty v podobě nepodmíněných flastrů za krádeže několika housek nebo čokolád v obchodech, stejně drakonicky by se mělo postupovat i proti provinilým prasatům u koryt. Namátkou krajský policejní ředitel by už dnes měl být na dlažbě bez jakéhokoliv odstupného a nároku na jakékoliv výslužné. Když se zastavím u celé NSA tak do teď nechápu co má smysl vymyslet další úřad s trafikou pro dvacet, třicet nebo kolik parazitů, když taková instituce de facto supluje jeden z odborů na ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. To snad stačilo z Hniličky udělat náměstka ministra a v příslušném ministerském odboru vyměnit pár parazitů. *MIMO* "

Nemáš pravdu s tím MŠMT, za nich to bylo tak, že dotaci na činnost Ti poslali v listopadu, do konce roku jsi ji musel utratit a do ledna vyúčtovat.... Máš pravdu s tím průzkumem.....to byla velká fušeřina a chtělo to hodně fištróna, aby to někdo vymyslel *MIMO*
A jako poslední vsuvku k tomuto tématu mám prohlášení Sparty a Slavie.....pochopil to někdo?? Na co si ti vocasové Křetinský a Tvrdík hrají? To se chystají do politiky nebo co? Když zavřou Berbra, tak ani nepípnou a teď vydávají společné prohlášení :-! :-! Tím za sebe končím téma Hnilička *KOSA* *KOSA*

otaznik18
karlos +535
26.01.21 v 16:03

reakce na Gapin: ,,Jasně tohle já nekritizuju, že tam šel, taky si občas zajdu na..." zobrazit příspěvekJasně tohle já nekritizuju, že tam šel, taky si občas zajdu na pivo na černo. A vím o spoustě dalších. Ale my nejsme představitelé tohohle státu, jsme jen obyčejní lidi. Pokud vládnoucí garnitura něco chce aby dodržoval prostý lid (zvláště když obrovské množství lidí ještě šikanuje), tak to musí hlavně dodržovat sama a nebo se alespoň u toho nenechat nachytat. "

A na obyčejný lid musí být přísnost *NAPR**** *NAPR****
Já Ti rozumím, máš pravdu.
Já se jen bojím, aby ten co přijde po něm makal pro sport stejně....pravdu má určitě i Hrdina, že Hnilička není jedinej, kdo to může dělat. Jenže je jeden z mála sportovců, který šel s Babišem. A je jasný, že Babiš si tam dosadí někoho loajálního, což automaticky neznamená schopného. Spíš naopak.

otaznik19
karlos +535
26.01.21 v 14:16

reakce na Gapin: ,,Je mozny ze Hnilicka nejaky prachy pro sport vyjednal, ale to co..." zobrazit příspěvekJe mozny ze Hnilicka nejaky prachy pro sport vyjednal, ale to co udelal je proste neomluvitelny. Zvlaste v momentalni dobe, ktera je a muzu na mit na celej covid nazor jakej chci. A on to sam moc dobre vi, jeste si vymejsli hovadiny jako ze tam nepil a mysli si ze to nejakej 50tis. odpustek na charitu uvede v zapomneni.

Hrdina to rika moc dobre, ze takovej clovek ma pokud je chlap rezignovat na vsechny funkce a stahnout se z verejnyho zivota, je videt ze zil kus zivota v civilizaci a ne v CR kde se tohle moc nenosi nebo se spis po nejaky dobe za to dostava slusna trafika.

www.sport.cz/plus/cl..."

Asi máš pravdu. Je to veřejně činná osoba.

Já musím přiznat, že mně osobně by nevadilo, pokud by zůstal. Mně totiž vůbec nevadí, že někdo někam jde na pivo, setká se přáteli, nedodrží zákaz nočního vycházení. A když mi to nevadí u "obyčejných lidí" nevadí mi to ani u politiků. On nikde nekázal jako Prymula, aby lidi dodržovali opatření. A mně to nevadilo ani u toho Prymuly. Mně vadilo, že Prymula tam evidentně řešil s efkem nějaký šméčko. A bohužel Hnilička teď taky bude těžko vysvětlovat, jestli tam už nepřipravovali rozdělování dotací alá Pelta.

Je to prostě zkurw.e.n.á doba. Lidi na sebe bonzují jak diví, předbíháme se ve frontě na vakcínu, perou se o respirátory. Zkrátka se vrací komoušství v celé své kráse.
Všude se píše, že Hlilička a spol se také chovají jako komunisti, ale to přece není pravda. Oni udělali to, co dělají tisíce lidí každý víkend.....sejdou se někde v garáži, nakoupí pivko a prostě sedí a klabosí s kamarády. Jenže tady ten kamarád měl hotel a ty blbci, co tam dorazili nevědí, že existujou závěsy. *METAL*

otaznik20
karlos +535
25.01.21 v 17:53

reakce na rad55: ,,Hnilička to pěkně Zamastil. Podle mě už nebude mít takové..." zobrazit příspěvekHnilička to pěkně Zamastil. Podle mě už nebude mít takové páky *KSICHT* "

Já se v amatérském sportovním prostředí pohybuju a musím říct, že udělal kus práce a podařilo se do sportu dostat slušné peníze. Myslím, že hodně udělal i pro profisport. Pokud by měl nyní v čele agentury skončit, byla by to velká škoda. Udělal chybu, tohle by si dovolit neměl. Vždyť mu muselo bejt jasný, že je někdo nabonzuje. Z toho se totiž stává opět národní sport a ten k.o.k.ot Babiš si akorát mne ruce.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne