Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
karlos +131
Včera v 21:08:38

reakce na Schaschek: ,,Než začneš mít tyhle debilní soudy na mě, tak věz, že nikdo..." zobrazit příspěvekNež začneš mít tyhle debilní soudy na mě, tak věz, že nikdo nemluví o 17ti tisících, ale o spodním prstenci, který má cca 8?...

Bříza si může říkat co chce, názor si udělám sám. A věř, že s mými názory jsem jeho (a další lidi ze Sparty) několikrát konfrontoval - kór v situaci, kdy si sem hostující fans jezdí jako nikam jinam v ČR. A ať Bříza mluví jakkoliv, tak můj názor je takový, že pokud jsme tak líní, že nedokážeme vyprodat spodní prstenec v předprodeji, tak nám o tu Spartu zas tolik v globálu asi nejde. Jinak bychom toto nedopustili. V Praze je hodně lidí přes mega a my se tu bavíme o osmi tisících, který nedokážeme vyprodat proboha.

A upřímně už mě tohle dohadování pěkně sere. Namísto toho, abychom se semkli, tak si stěžujeme jak malá děcka, že ti ***i z Brna budou rozlezlý všude. Myslíš, že mě to nesere? Dívat se na ty jejich ***ý dresy a držky? Sere mě to strašně. Ale předně hledám chybu v našich řadách.

Můžeme tu tisíckrát psát o tom, proč nemáme v provozním řádu, že může sekuritka kvůli bezpečnosti přesunout návštěvníka zápasu do jiného sektoru (a tohle by tam být mělo a já budu opět s tímto názorem odpovědné lidi konfrontovat), ale ve finále, když nejsme schopni vyprodat 8 tisíc míst na (nyní) největšího rivala, tak nám to asi patří. A věř mi, že já jsem ten poslední, koho by tohle nechávalo klidným. Furt na SHS sdílíme věci ohledně lístků, propagujeme ze své vůle tento zápas, protože nám není lhostejný, že tam bude hodně lidí z Brna a pak mi tu někdo napíše, že skáču Břízovi na špek a podobný ***viny, to fakt jděte do hajzlu :-! :-! "

Nebrečím, nestěžuju si. Semknout jsme se měli, když došlo ke stěhování a už tenkrát jsme měli dát Břízovi najevo, že to nedělá úplně dobře *NAPR**** Bylo tu už několikrát napsáno, že asi jiná varianta nebyla. Jde o to, jak to bylo uděláno a podáno. Mluvíš o tom, že jsme líní a nejde nám o Spartu...... Já mám pocit, že od té doby co je ve vedení Bříza tak především jemu nejde o Spartu. Už jen tím stěhováním otrávil spoustu fandů, kteří to stěhování zkrátka neskousli. Mrazík je asi jasný příklad. A Bříza místo aby cílil na tyto Fanoušky, tak se přesměroval na čumily, kteří přijdou, utratí prachy a odejdou. Nekecaj, nestěžujou si, že vedle nich sedí banda tupounů, kteří fandí soupeři.
Já třeba jsem mimopražskej. Samozřejmě, že bych se nějak do Prahy pro lístek dostal nebo bych někoho zaúkoloval. Bohužel v Praze žije tolik náplavy z různých koutů, že tohle opatření o prodeji pouze v aréně je k ničemu, pokud se nemusí prokazovat třeba bydlištěm. Tihle sedláci tady skoupí tolik lístků, o kolik si jejich opičí kamarádi napíšou :-! Kdyby šlo vedení Sparty o fanoušky, tak minimálně udělají alespoň některé z opatření, jaké zmiňuje Martin. Nechtěl sem Tě na.sr.at, ale nesouhlasím s tím, že si za to, že se u nás po hale beztrestně promenáduje kdejaká lůza, můžeme sami. *NE* *NE*

otaznik2
karlos +131
14.10.18 000 21:34

reakce na Mandor: ,,Ale stalo, bylo uplne normalni ze na dlouhych stranach bylo mraky..." zobrazit příspěvekAle stalo, bylo uplne normalni ze na dlouhych stranach bylo mraky fanousku soupere. "

V Holešovicích bylo někdy víc než 2 tisíce hostujících fanoušků??

+1
otaznik3
karlos +131
14.10.18 000 08:08

reakce na Discosaurus: ,,Nikdo, ale nechce aby jsme vyprodali halu pro 17000 lidí, stačí..." zobrazit příspěvekNikdo, ale nechce aby jsme vyprodali halu pro 17000 lidí, stačí abychom vyprodali dolní prstenec, kde je kapacita kolem 7000-8000 lidí a to už přece není tak nemožný ne? Když ti vidláci budou nahoře, tak nás vůbec nemusí zajímat, protože tam žádnej extra rambajz/support (řikej tomu jak chceš) neudělaj.... Jenže my ani ten prstenec dole nevyprodáme, takže budem muset čumět na ty nechutný modrobílý šály rozlezlý po celý hale... Příznávám, že nejsem žádnej výjezdník, byl jsem jenom na jednom výjezdu a to v Plzni, ale když porovnám to co mají hosté v právě třeba v Plzni a to co mají u nás, tak se nestačim divit.... Chápu peníze jsou peníze, ale myslim si, že by bylo fajn, kdyby hostující sektor byl mnohem menší než je teďka..."

On by se ten spodní prstenec samozřejmě vyprodal, ale ne takovou dobu předem. Proč se tohle nikdy nestalo v Holešovicích ????

otaznik4
karlos +131
13.10.18 000 23:17

reakce na Schaschek: ,,Nezlob se na mě, ale předně jsme močky my, kteří neumíme..." zobrazit příspěvekNezlob se na mě, ale předně jsme močky my, kteří neumíme vykoupit místa včas. Tady v Praze mají všichni na všechno dost času a pak brečí, že se na ně nedostalo nebo že vedle byl nějaký hostující ***. Skalní mají většinou permice, ale mě neskutečně irituje, že to do lidí cpeš horem spodem (jak lidi ze Sparty, tak my z SHS) a pak se dočkáš toho, že to stejně houfně skupují ***i ze zatáčky. Protože v Praze jsou lidi zvyklí řešit všechno na poslední chvíli, do poslední chvíle se rozhodují jestli na ten hokej jdou nebo nejdou. Nějaký patriotismus tady prakticky nefunguje. Já jsem hrdý Pražák a hrdý sparťan, tak to bylo, je a bude. Ale když vidím patriotismus jinde (hlavně Morava), tak se úplně stydím, kolik lidí to tady v Praze má u prde.le. Ono se asi není úplně čemu divit, když se sem serou všichni vidláci právě z těch ***í na Moravě, kteří logicky nemůžou k Praze cítit žádný vztah a pak jdou podpořit hostující tým. Navíc tady můžou vesele nakoupit lístky v předprodeji kamarádům, kteří přijedou jako hosti, že jo.

Nevím zda je to technicky možné, ale pokud by se přidalo do vstupních podmínek, že může pořadatelská služba přesadit návštěvníka na jiné místo, tak by se tím mnohé vyřešilo. Minule jsme se tam div neřezali vedle kotle s nějakými burany, kteří si tam koupili lístky *KOSA* Dopadlo to tak, že sekuritka udělala kordón, který je odděloval.

Každopádně první je potřeba chybu hledat u nás, kteří jsme neskutečně líní si to vykoupit. Pokud bychom to vykoupili, tak nemusíme vůbec nic takovýho řešit."

Tak se to Břízovi přece jen povedlo :-! :-! Vnutil i kovaným Sparťanům to, že si za to vlastně můžeme sami, že nevyprodáme blbou arénu pro 17000 lidí. Od všech bych to podlehnutí čekal, od Tebe ale ne *NE* *NE* 17000 nevyprodá doma na základní část ani ta přiblblá Kometa, když bude mít takovou mega blbou halu. Jste fakt blázni, když se od Břízy necháte vmanipulovat do té pozice, že jsme vlastně joudové, kteří nevyprodají pouhých 17000 míst a můžeme si za to sami, že se nám tady producírují po hale tisíce opic ze zatáčky :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!

-1
otaznik5
karlos +131
12.10.18 000 12:00

reakce na Mandor: ,,A co by jsi s tim chtel delat? Meli jsme moznost halu vykoupit a..." zobrazit příspěvekA co by jsi s tim chtel delat? Meli jsme moznost halu vykoupit a nedokazali jsme to. No a kdo si koupi na netu listky system opravdu nezjisti.
Mozna by se dalo zmenou navstevniho radu zakazat noseni fans veci do jineho nez urceneho sektoru pro hosty. Ale jestli budou lidi chtit fandit nebo porvavat blbosti (Brno) tak s tim tezko neco nadelas.
"

Sami vykoupit halu pro 17000 lidí ??? To myslíš vážně. To se povede pouze tak ve finále extraligy a když se to proti Liberci povedlo, tak stejně všude byli po hale rozlezlí Liberečáci s bílíma ručníkama a mávali tady jak o život. I když proti mongolům z Brna to nic nebylo. Ti se tu producírují tak, že si klidně sednou vedle kotle a producírují se, kde se jim zamane. Jak tu byli naposledy tím vlakem, to bylo moc výživný. A vedení Sparty nic neudělá. V tomhle je ta hala úplně na ho.w.no., škodí nám a vždy tady na tom bude dobře soupeř, za kterým jede dost diváků.

otaznik6
karlos +131
17.09.18 000 08:37

Zápas ve Vítkovicích jsem neviděl. V pátek jsem byl přítomen. Z toho co jsem viděl na vlastní oči v pátek jsem úplně odvázaný nebyl. Pozitiva: jistý golman, soudržnost, bojovnost, výborná a efektivní střelba. Negativa: mnoho nepřesností, pomalý pohyb, tým působil unaveně, špatné přesilovky, statické oslabení.

Většina z negativ může být způsobená náročnou přípravou, která asi byla špatně načasovaná a tak lehkost v pohybu se teprve dostaví. Nepřesnosti budou, doufám, s každým odehraným zápasem ubývat. Přesilovky i oslabení mi přišli stejné jako v minulé sezóně.....takové nemastné neslané. Když ale vidím, jak kluci dokáží pálit od modré, tak nevím, proč něco vymýšlet nějaké složité šablony.
Potěšil i RI, který jsme měli vysoký a i včera ve Vítkovicích jsme byli v RI lepší než domácí a to jsem u Sparty dlouho neviděl *THUMBSUP*
Suma sumárum, začátek soutěže tak 50 na 50. Není to na velké jásání, ale není to ani žádný průser. Věřím, že se to bude zvedat a půjde to *SALA*

otaznik7
karlos +131
23.08.18 000 23:45

reakce na frafont: ,,Hele, já jsem ho uznával jako hráče, ale co může probůh dát..." zobrazit příspěvekHele, já jsem ho uznával jako hráče, ale co může probůh dát Spartě ve funkcionářské oblasti, když tam má kvalifikaci v podstatě nula nic... Asistenti a manažeři a podobně na každou ptákovinu, to je děs."

Ten tam přišel jen proto, aby se zavřela huba kritikům, že ve Spartě nejsou srdcaři *FUCKU* *FUCKU* Pokud ze Sparty nezmizí několik lidí z vedení(nejlépe asi všichni), tak se toho moc změnit nemůže.

+1
otaznik8
karlos +131
07.08.18 000 14:41

Jak vidíte přípravný zápas s Vary ?? Obávám se, že nám Filip ukáže, koho že jsme to vyštvali...... Když se podívám na kolonku příchodu 4 obránců(já mezi nimi nevidím žádného top beka) a 2 útočníků, tak se hrozím, jak bude vypadat naše produktivita, které už v předešlé sezóně byla hodně slabá *MIMO*

otaznik9
karlos +131
07.08.18 000 14:36

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Včera jsem tak trochu a naivně čekal jestli..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Včera jsem tak trochu a naivně čekal jestli Sparta nepřetransformuje svůj hněv po ostudném vyřazení ve druhém předkole EL a nepomstí se na Slovácku. Že by na něj vlítla, přikovala ho k vápnu a nedala mu vydechnout dokud nepovede o dva až tři góly. Z toho jsem byl rychle vyveden. Po velice dobrém a bojovném výkonu ve čtvrtek se včera na Letnou vrátila nudná a uspávací klasika. Nějaké větší nároky snesl výkon Sparty tak pětadvacet minut ve druhé části prvního poločasu. Jinak to bylo zase uspávání hadů. *MIMO* Po jedné ze dvou nejhorších ligových sezón za uplynulých 35 let, dvojím trapném vyřazení v předkole EL a vyrovnání největší historické blamáže v poválečných evropských pohárech čekám aspoň plnou porci bojovnosti, snahy vyhrát o co nejvíc gólů a pobavit diváka, jemuž je tým a klub za poslední roky sakra dlužen. Ještěže Slovácko bylo včera opravdu zoufalé a nepomohlo mu ani štěstí v podobě videa nebo nějaká náhoda. Od kádru v hodnotě přes půl miliardy korun s hráči co mají gáže, individuální kvalitu a zkušenosti jako Stanciu nebo Kanga prostě čekám proti týmům jako Opava nebo Slovácko mnohem víc než utrápené vítězství a maximálně průměrnou podívanou. *KOSA* "

Daniel to celé pos..l angažováním Itala a korunu tomu nasadil jeho neodvoláním během podzimu, pak ho ještě nechá udělat zimní přípravu, aby ho následně konečně vyhodil. Ale místo toho, aby velmi rozvážně hledal trenéra do konce jara, tak angažuje Hapala, o kterém jsme všichni věděli, že to není trenér pro Spartu, což dokázal měrou vrchovatou během jara. No ale vyhodí ho až na začátku nové sezóny. Tohle nemůže vymyslet normálně myslící člověk. Ten Dan snad něco zobe, protože jinak si to nedokážu vysvětlit.
Výkon hráčů může odrážet celkovou náladu v klubu, která asi nebude úplně optimální. Pravda je, že pokud bych byl na lavičce jako trenér já nebo Ty nebo kdokoli jiný(Gapin by na ně určitě platil), tak už jen kvalitou kádru a šikovností jednotlivých hráčů musíme Slovácka, Opavy a další dávat s prstem v nose i bez určení taktiky.

otaznik10
karlos +131
02.08.18 000 08:41

reakce na MartinMegadeth: ,,Dovolil bych si jen malou vsuvku, řekněme trochu na obranu dvojice..." zobrazit příspěvekDovolil bych si jen malou vsuvku, řekněme trochu na obranu dvojice Bříza - Broš. Ono je těžké nabízet uplatnění hráči, kterému sice ve Spartě skončila smlouva, ale v hlavě nosí možnost další hráčské kariéry. Hlinka na jedné straně uvádí v rozhovoru, že mu možná na konci srpna nebo v září hlava řekne dost, ale zatím se připravuje jako by příští sezónu měl plnohodnotně odehrát. To vedení přesně nemůže vědět s čím může u Hlinky počítat a co by mělo vlastně nabídnout. I když rozchody s Břízou po neúspěšné sezóně by vydaly nepochybně na velice zajímavou dizertační práci, pak bych situaci zatím nedramatizoval. Nikde není psáno, že si Hlinka nemůže střihnout ještě jednu, dvě dobré sezóny za Kladno, za Motor nebo třeba někde venku a následně se zařadit do aparátu na Spartě. Franta Ptáček dle mého názoru odešel za výrazně méně standardní situace v rozehrané sezóně, ukončil kariéru a je zpátky ve Spartě. A doufejme, že bude mužem na svém místě, protože s jeho předchůdcem si zjevně Sparta šlápla do slušného lejna. *FUCKU* "

Na obranu dvojice Bříza - Broš není co napsat. To, že Jarda prohlásí něco o možném pokračování kariéry přece neznamená, že si ho nemůžou pozvat nebo mu zavolat a pobavit se o možných variantách další spolupráce. Nejen, že by to bylo slušné, ale bylo by to i logické. Jenže od té doby co je vedení Bříza, tak Sparta zametá se svými ikonami jako s hadry na podlahu a my na to už jen tupě koukáme a věříme, že se to možná někdy zlepší. S Břízou se to ale nikdy nezlepší. Naopak je to rok od roku horší :-! :-!

+3
otaznik11
karlos +131
23.07.18 000 17:53

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, definitivním odchodem Řepíka ze Sparty (byť jeho..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, definitivním odchodem Řepíka ze Sparty (byť jeho setrvání pro příští sezónu nebylo příliš pravděpodobné) dle mého názoru vyvstala potřeba ještě posílit útok. Třináct "plnotučných" útočníků plus pětice mladých, "něco" mi při pohledu na soupisku Sparty v útočných vozbách pořád chybí. Čekal jsem "pořádnou ránu" místo Hlinky a typově podobný hráč a střelec Řepíkovi by se také hodil, ale uznávám, že obojí je velice těžký a nevděčný úkol pro Broše s Kruppem. Je po půlce července, není všem dnům konec. Věřím, že čerti, Broš a Krupp nikdy nespí. *KSICHT* "

Já to tipuju tak, že už nepřijde nikdo. A je to možná lepší, protože každá "top" posila by v nás mohla vzbuzovat falešné naděje. Takhle když vyletíme, tak se alespoň můžeme uklidňovat tím, že jsme na víc neměli. Ovšem nevím, zda to není na Spartu málo. Jdeme úplně odlišnou cestou než ACS. Ti přivedli trenéra nýmanda a k tomu top hráče. My top trenéra a nikoho. Jaký bude výsledek......nevím. Zajímalo by mě, jaký má Sparta rozpočet ?? Myslím, že sklouzává k průměru ligy(herně už tam je dávno) a o kolik má třeba vyšší rozpočet Brno ??

otaznik12
karlos +131
13.06.18 000 11:57

reakce na frafont: ,,Zrovna do obrany se sáhnout muselo, protože těch beků ze soupisky..." zobrazit příspěvekZrovna do obrany se sáhnout muselo, protože těch beků ze soupisky 17/18 v podstatě polovina odešla. Teď máme obránců dvanáct, z toho jsou čtyři kluci věkem do 21 let (Jandus, Jeřábek, Zeleňák plus Kalina), tři jsou ty posily. Nemůžeme mít půl obrany "mateřskou školku"."

Špatně jsi mě pochopil. Už v minulé sezóně nám chyběl tvořivý bek a nevím, zda jsou ti Kanaďané tak dobří, že to zvládnou a budou tvořivými beky. Pokud nebudou hrát v prvních 2 lajnách a nebudou přínosem do obrany i do útočné fáze, pak mi jejich příchod nedává smysl. Jestliže by měli hrát třetí či čtvrtou lajnu, tak pak je podle mne lepší hrát s mateřskou školkou a vychovávat si své hráče.

otaznik13
karlos +131
12.06.18 000 23:06

Já tedy musím říct, že zatím mě příchozí jména moc optimismem nenaplňují. Nevím, cizinci, pokud přijdou, by měli být tahouny. A to si nejsem jistý, že tito budou. Ve 4.lajně můžeme přece obouchávat naše kluky. Ale vše ukáže teprve čas a průběh sezóny. Minulý rok jsem byl spíš optimista a jak to dopadlo *MIMO* Tak se letos třeba budu zase mýlit a bude to dobré *SALA*

otaznik14
karlos +131
01.06.18 000 17:48

reakce na chuli: ,,David Kočí na led !!!!!!!!*BOXER* *BOXER* *BOXER* "

Je fakt, ze ve Sparte se stavaji i z tech nejvetsich rabijaku krotci beranci [:-} A taky je fakt, ze uz si zvykame na to, ze jsme za otloukanky....mimo domaciho zapasu 22.12 s Kometou.

otaznik15
karlos +131
01.06.18 000 16:50

reakce na Mrazík: ,,Vzhledem k jeho chatrnějšímu zdraví jedině dobře, tak to bylo..." zobrazit příspěvekVzhledem k jeho chatrnějšímu zdraví jedině dobře, tak to bylo myšleno.

Jinak si myslím, že bek je to dobrý, ale ztotožňuji se s Martinem, že pro Olomouc, nikoliv pro Spartu.
"

Panove, zase nemuzeme mit 7 kvalitnich tvorivych beku. Nekdo se taky musi umet poprat, zastat se spoluhracu *BOXER* A na to byl Svrcek dobry a kvalitativne dostacujici. Me bude chybet, byl to srdcar. Pravda, byl hodne zraneny, ale i tak mi bude chybet.

otaznik16
karlos +131
31.05.18 000 22:01

reakce na Mandor: ,,Pevně doufám, že tahle "posila" nikoho ve Spartě..." zobrazit příspěvekPevně doufám, že tahle "posila" nikoho ve Spartě nenapadne. Pokud ano byl bych asi dost otrávenej. Ten kluk je sice šikovnej, ale povahově bída s nouzí na druhou.
www.sport.cz/hokej/k...
"

Přesně tak. Už tu jednou byl a ukázal se v celé své kráse. Hokejista vynikající, ale zmetek podrazáckej. Raději 3 průměrné, ale charakterově kvalitní kluci, než tenhle rozmazlenej fracek *METAL*

+1
otaznik17
karlos +131
28.05.18 000 12:56

reakce na frafont: ,,Posily do obrany by to chtělo, ale něco pořádnýho - zatím..." zobrazit příspěvekPosily do obrany by to chtělo, ale něco pořádnýho - zatím padají jména jako Coufal, Jemelka, Ďurica, ti první dva sice nejsou špatní, ale hráči pro Spartu ani omylem, Ďuricovi je 36 nebo kolik, ten by se sem šel akorát vyprdět před důchodem. Ve vlastních zdrojích Sparty (mládež) taky nějak nevidím nikoho, kdo by okamžitě dokázal vytrhnout ten trn z paty."

Ono by to chtělo někoho pořádného do obrany rozhodně také v HC. Vypadá to, že posilovaní kádru jsme už asi ukončili. Pokud ještě s někým jednají, tak už to asi nebudou žádná esa, protože ty nejlepší už podle mne mají podepsáno......

otaznik18
karlos +131
23.05.18 000 12:44

reakce na Gapin: ,,Co se týká Mikuše asi bych na něj nesypal nadávky, protože..." zobrazit příspěvekCo se týká Mikuše asi bych na něj nesypal nadávky, protože úplně stejně jako on se prezentuje na ledě, tak přesně takovej pocit k němu mam já. Bez emocí, leklá ryba apod. Možná je to v něm jako člověku, tak za to bych mu nenadával.
Jen nevim co si Zábranský ráno přisypal do kafe nebo do čaje, že po něm tak zatoužil. Zábranskýho mám za velice schopnýho a teď se dá říct velmi úspěšnýho majitele. Nehledě na to, že se do brněnskýho stylu vůbec nehodí. Občas dá gol, ale to je asi tak všechno. Budou v Rondu ještě koukat :-D"

Tak tak. On je tak leklý, že by mu ty ani nadávky nevadily. Ale musím se přiznat, že pokud bude příležitost, rád si zakřičím, co si o něm myslím *FUCKU* Projevil se přesně tak, jak celou dobu ve Spartě vystupoval. Jen je mi záhadou, že jsem to viděli pouze my. Tenhle člověk mi fakt chybět nebude a Kometě ho přeju *METAL*

otaznik19
karlos +131
01.05.18 000 01:53

Kecal, kecá a kecat bude. *METAL* *METAL*

otaznik20
karlos +131
25.04.18 000 12:34

reakce na Schaschek: ,,Dnešní hodnocení ve..." zobrazit příspěvekDnešní hodnocení ve Sportu:

img.blesk.cz/img/2/f...

Btw: věta "Zásadní problém Sparty je však jinde, v atmosféře, v naladění zaměstnanců na stejnou vlnu s vedením" je tak moc pravdivá, že by se měla tesat do kamene.

A pokud jsou moje informace pravdivé, tak lidi, kteří pro Spartu dýchali v managementu dost možná skončí. Tudíž - ti srdcaři, kteří jediní snesli v sezóně přísnější měřítko si z rozmaru majitele (majitelů) budou balit kufry. Dobrý co?

Pamatuju si poslední dvě titulové sezóny a Sparta se prosadila i díky tomu, že táhla za jeden provaz. Od posledního ledaře, přes recepčního a sekretářku až po hráče a vedení.

Tohle mi tam strašně chybí a je mi z toho smutno. "

Bude mezi nimi i Bříza??? To je asi hloupá otázka..... Kdepak, ten si ještě klidně dovolí vyhazov srdcařů obhajovat jako nutný krok k proměně Sparty. Pravda je, že se Břízovi Spartu podařilo změnit zásadně, ovšem z pohledu opravdového fanouška bohužel k horšímu, možná i k nejhoršímu, protože horší už to ani snad být nemůže.
Pamatuji si stěhování do outůčka, jak Bříza vystoupil s argumenty, že nic jiného nezbývá atd atd........ Žádné vysvětlení, proč jsme se to dozvěděli z novin. Pak ujištění, že budeme v outůčku doma a budeme mít přednost. Proto na podzim hrajeme x zápasů za sebou venku, aby v hale proběhly koncerty a pak naflákáme 7 domácích zápasů do 1 měsíce. To je výhoda jak prase. Vždyť my ani nevíme, komu vlastně ve skutečnosti patříme...... Dávám tomu rok dva a Bříza Spartu totálně zničí.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 20. října - 15:00
  6.png
  LIT (venku)
  Extraliga (11.kolo)
 • 21. října - 15:00
  13.png?1
  BRN (doma)
  Extraliga (12.kolo)

Kalendář akcí

<<10 / 2018>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
6
8
10
11
13
14
15
16
17
18
19
22
24
25
26
29
30