Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
karlos +321
30.05.20 v 13:31

reakce na frafont: ,,No podle mě jsou na tom (bohužel) ty týmy líp, protože mají..." zobrazit příspěvekNo podle mě jsou na tom (bohužel) ty týmy líp, protože mají aspoň trochu fotbalisty. ACS to už nějakou dobu má tak, že v kádru jsou dohromady tak dva až tři opravdu fotbalisti a zbytek atleti a běhači odnikud nikam. Třeba zrovna ten Kanga je jeden z pár opravdu fotbalistů v ACS, můžu si o něm a jeho vystupování myslet všechno možný, ale v podstatě nebejt jeho, tak za podzim máme těch získanejch bodů půlku (možná ani ne) a teď by se hrálo fakt o záchranu. A ti dezoláti jako Sáček, Krejčí, Štetina by nejspíš se svejma výkonama měli problém se prosadit do sestavy i v tom Slovácku. A posily to taky moc nevylepšily - Vindheim měl za celou dobu tady kolik, tři povedený akce? Karlsson není o moc lepší a navíc podle některejch ohlasů je to od něj v tréninku i v přípravách hrůza. Teď pro novou sezónu přijdou ti Součkové a Polidarové, to bude to samý v bleděmodrým."

My dva si evidentně nerozumíme. Že jsou ve Spartě ve vedení nýmandi, na tom se asi shodneme. Ale že by byli až tak hloupí, že budou kupovat hráče za miliony, když mají hodnotu maximálně několik set tisíc?? Třeba Hanousek, Trávník a další měli i jiné nabídky než od Sparty a také jiné kluby za ně byly ochotny dát vcelku vysoké finanční částky. Podle mého názoru máme, co se týká jmen, kádr kvalitní. Že jména neznamenají automaticky úspěch, to dokazujeme měrou vrchovatou. Jsem přesvědčenej, že se i s tímhle materiálem dá, s vhodně zvolenou taktikou, hrát do 5.místa naprosto bez problémů.

otaznik2
karlos +321
30.05.20 v 08:39

reakce na MartinMegadeth: ,,Rozhovor s Mírou Formanem je úžasný, až jsem musel zamáčknout..." zobrazit příspěvekRozhovor s Mírou Formanem je úžasný, až jsem musel zamáčknout několikrát slzu v oku. Važme si takových borců: v dnešní době, kdy hráči běžně ob dva roky mění klub a jsou i pašáci co za sezónu zvládnout vystřídat tři adresy (a není to u nich výjimka), je taková věrnost a vztah ke klubu něco neskutečného. Deset let v kuse ve Spartě nevydržely ani takové páky jako byl Bříza, Žemlička nebo Hrdina. A to Forman není žádný dřevák co má hokejku na opírání, aby nemohl pomýšlet na velice solidní angažmá v zahraničí. CSKA Moskva nebo Petrohrad by to asi nebyly, ale určitě by se bez problémů uchytil ve Finsku, Švédsku nebo Švýcarsku. Doufám, že bude Míra odměněn za svoji věrnost a dočká se ve Spartě aspoň jednoho titulu a případně i nějakého dalšího velkého triumfu! *PRVNI* *PRVNI* *PRVNI* Míro, díky Tobě vím, že hráči, o kterých jsem četl nebo na které jsem chodil v dětství a mládí co cedili krev za Spartu, ještě nevymřeli! *THX* *THX* *THX* "

Ano, Míra nás utvrdil v tom, že Sparťanské srdce pořád bije *THISISSPARTA* Taky mu přeji a s ním celé Spartě titul *PRVNI* A to nejlépe hned příští sezónu *SALA* Přestupní vody se v poslední době poněkud uklidnily. Uvítal bych jejich menší rozčeření v podobě top obránce směrem k nám *POSILOVNA*

+1
otaznik3
karlos +321
30.05.20 v 08:36

reakce na frafont: ,,Tak Kanga opravdu není bůhvíjakej rychlík, Tetteh sice možná..." zobrazit příspěvekTak Kanga opravdu není bůhvíjakej rychlík, Tetteh sice možná umí bejt rychlej, ale zase to následně bezpečně zmastí v zakončení, Hložek by potřeboval chvíli odpočinout, ne že ho budou věčně cpát do základu a tím ho úspěšně utavěj, DMK má výkony jednou jo, třikrát ne. A já psal o záloze a jako sorry, ale materiál jako Dočkal, Sáček, Krejčí, Trávník, to je opravdu rychlostně na pravěk typu 80. let, možná na první půlku devadesátek, ne na dnešní dobu. A že s aktuálním kádrem by šly lepší výsledky - jo, možná by se z toho dalo vykouzlit čtvrtý až pátý místo, víc ne. Nemůžeš hrát o pomyslnou bednu (a už tuplem ne o titul), když máš většinu kádru materiál, kterej má kvalitu tak na střed tabulky, někdy ani to ne."

Aha, tedy mi chceš říct, že Budějovice, Slovácko, Boleslav, Ostrava a Jablonec mají mnohem lepší kádr než Sparta? A Olomouc či Bohemka ho mají srovnatelný se Spartou? Tak nevím, jeden z nás asi nerozumí fotbalu *MIMO*

+1
otaznik4
karlos +321
29.05.20 v 09:29

reakce na frafont: ,,Propracovanou defenzívu a brejky - no jo, jenže na to nejdřív..." zobrazit příspěvekPropracovanou defenzívu a brejky - no jo, jenže na to nejdřív musíš mít hráče. Část první: ACS má obranu už nějakou dobu poněkud děravou, vidí to snad i slepej, že je potřeba v obraně posílit, ale kupuje se osmapadesátej střední záložník. Část druhá: na brejky potřebuješ rychlostní typy a my máme plnou zálohu šnečích chodců, který by předběhla i stoletá babka s holema."

Právě naopak, na propracovanou defenzívu nemusíš mít top hráče, na to můžeš mít dřeváky. Ale musíš na to mít trenéra. Obrana není záležitostí pouze obránců, ale celého týmu. A brejky...Tobě přijdou Hložek, Karlson, Kanga nebo Teteh pomalí ?
Já jsem svým příspěvkem chtěl říct, že s dobrou taktikou bychom mohli dělat, i se stávajícím kádrem, mnohem lepší výsledky.

otaznik5
karlos +321
28.05.20 v 07:15

Tak jsme včera začali hůř než jsme skončili. Chvílemi jsme vypadali jako banda školáků, která je spolu poprvé na hřišti. Čekal jsem tedy od Kotala mnohem větší progres ve hře, ale ono to vypadá spíše na zhoršení. Nechápal jsem ani jím určenou sestavu a už vůbec ne střídání.
Pravdou ovšem je, že tenhle tým nemá vítězného ducha. Je typologicky špatně poskládaný a Bořek ve stávající formě nás opravdu nespasí a evidentně to ani nedokáže ukočírovat na hřišti. Co nechápu je to, že ještě nikdo nezjistil, že nemáme na to někoho přehrávat a nenaordinuje hráčům propracovanou defenzívu s brejky a směrem dopředu jednoduchou hru. Včera ve druhé půli šel do vápna jeden pořádný centr a byl z toho gól. My se to většinou bohužel snažíme prokombinovat středem jako Barcelona. Nic proti klukům, ale na to fakt nemají.

+1
otaznik6
karlos +321
16.05.20 v 07:01

reakce na rad55: ,,tak si myslím, že nastane průvan v soupisce, 17 útočníků je..." zobrazit příspěvektak si myslím, že nastane průvan v soupisce, 17 útočníků je zbytečně moc, navíc prý mají dostávat šanci mladí, což teď prohlašuje i Pavel Šrek.
Jsem zvědav jak tohle dopadne....."

Pokud by měl odejít třeba Dvořáček, to by mě mrzelo. Obzvláště kdyby ho měl nahradit Šmerha nebo Zikmund.

+2
otaznik7
karlos +321
16.05.20 v 06:58

reakce na Schaschek: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/379165/hradec-..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Jak jsem říkal... 8-) "

Myslím, že může ukázat, že zvládne být důležitým centrem. Já mu přeju, ať se mu daří. Nám asi herně chybět nebude, útok máme našlapanej.

otaznik8
karlos +321
14.05.20 v 08:02

reakce na Kimi R.: ,,Zahrajem si takovou hru . Jak by jste poskládali útočné formace ?..." zobrazit příspěvekZahrajem si takovou hru . Jak by jste poskládali útočné formace ? Za mě . Kvapil,Horák,Řepík - Rousek , Tomášek , Sukel - Buchtele,Pech,Forman - Říčka,Zikmund,Kudrna (Šmerha,Vitouch,Dvořáček,Přibyl)"

Asi by to tak mohlo být *ANO* Někdy před 2 týdny jsem v souvislosti s příchodem Šmerhy a Zikmunda psal o tom, že podepisujem hráče do 4. lajny a schytal jsem mínusy. To mi samozřejmě nevadí. Ale jsem rád, že to někdo takhle poskládal a je vidět, že jsem měl (asi) pravdu. Jsem zvědavý na další návrhy a budu sledovat, kolikrát se Zikmund objeví v prvních 2-3 formacích.
Jinak příchod Horáka je super. Pokud by se povedlo takové zvučné jméno i do obrany, bylo by to přímo skvělé *SALA*

-1
otaznik9
karlos +321
12.05.20 v 12:05

reakce na Jacob.: ,,Co ten Hudáček ? Četl jsem že se stále rozhoduje... mohl by jít..." zobrazit příspěvekCo ten Hudáček ? Četl jsem že se stále rozhoduje... mohl by jít do Sparty ne ? *THUMBSUP* "

Co jsem měl možnost slyšet a přečíst si o něm, tak za mě nebrat *NE* *NE* *NE*

otaznik10
karlos +321
04.05.20 v 07:42

reakce na Hanzi88: ,,Černocha se snažit letos jsem viděl leda tak ve vzájemnym zápase..." zobrazit příspěvekČernocha se snažit letos jsem viděl leda tak ve vzájemnym zápase za Vary. Mám ho rád, ale je třeba dát prostor jinejm, už to neni žádnej talentovanej mladík. Že by to byl "hajzlík" sem si teda taky nikdy nevšim. Takovejch průměrnejch hráčů jako on tu bylo za ty roky desítky, jen mi je "záhadou" že on se tu držel tak dlouho."

Pokud hrál za Spartu, nepamatuji si, že by se Černoch nesnažil.... Ale evidentně máme rozdílné názory a asi nemá cenu to nějak hrotit. Moje poslední poznámka k tomuto tématu - mnohem raději tu budu mít "průměrného hráče" se Sparťanským srdcem, než průměrného hráče, který se za Spartu nepřetrhne.

otaznik11
karlos +321
03.05.20 v 21:01

reakce na Hanzi88: ,,https://hokej.cz/rozhodnuto-kapitan-vytisk-opousti-vitkovice-karieru-b..." zobrazit příspěvekhokej.cz/rozhodnuto-...

Sem s nim!!!! *THISISSPARTA* "

No a Výtisk, že by pro nás byla posila.....s tím si tedy dovolím absolutně nesouhlasit *NE*

+1
otaznik12
karlos +321
03.05.20 v 20:56

reakce na Hanzi88: ,,Černoch určitě no :-D :-D stačí se podivat na statistiky jeho a..." zobrazit příspěvekČernoch určitě no :-D :-D stačí se podivat na statistiky jeho a Zikmunda. Přichází jako náhrada za Smejkala a i on tu hrál v té elitní lajně, tak nevim proč by nemohl i Zikmund, přijdou určitě bohužel i zranění, disciplinární tresty (Ujčíku *NAPR**** ) atd"

Musíš si ty statistiky přečíst celý.....Černoch odehraných 328minut/11bodů a ve statistice+- má +2. Zikmund odehraných 926minut/30 bodů a -12. Nějak nevidím o tolik větší přínos.
Znovu zdůrazňuji, že přeji(tak jako vždy) všem příchozím, ať se jim daří a věřím taky Tonovi s Hlinkou, že vědí co dělají. V případě těchto dvou zatím hledám ten přínos....snad mi to ukážou na ledě. Za mě musím říct, že mi hajzlíkové typu Jirky u nás chybí.

+1
otaznik13
karlos +321
03.05.20 v 20:22

Koho z těchto hráčů by měl Zikmund nahradit v prvních 3 lajnách ?? Kvapil, Řepík, Sukeľ, Forman, Pech, Buchtele, Rousek, Tomášek, Kudrna, Říčka. O Šmerhovi vůbec nemluvím. Myslím, že Michnáč nebo Černoch by tu udělali stejnou parádu. Jirka Černoch určitě, ten by se za Spartu bil do poslední kapky krve. Otázka je, o kolik jsou ti noví hráči levnější? Přeji jak Zikmundovi, tak Šmerhovi, ať se jim daří. Ale budou mě teprve muset přesvědčit o tom, že jsou přínosem.....

otaznik14
karlos +321
03.05.20 v 13:33

reakce na rad55: ,,Uvidíme jak se projeví ten mladej a Zikmund nebude mydlit čtvrtou..." zobrazit příspěvekUvidíme jak se projeví ten mladej a Zikmund nebude mydlit čtvrtou lajnu."

V prvních dvou lajnách pro něj místo nevidím. Podle mne bude na rozhraní 3-4 a když budou všichni zdraví, vidím ho spíš do té čtvrté. Ale třeba mě překvapí a budu se muset omluvit.
Očekávám nějakého top beka. Útok si myslím máme dostatečně silný.
Můj názor na Jirku Smejkala byl zpočátku dost kritický, protože podle mne nepodával výkony, které jsem čekal a zdálo se mi, že na to chvílemi kálel. Po návratu z Chomutova už to od něj bylo mnohem lepší.
Počínání svazu a jeho rozhodnutí o rozšíření extraligy, 2 letech nesestupování, to chtělo hodně fištróna. Možná že by pánové mohli ten matroš, co tam hulí, prodávat. Vydělali by prachy a neměli by takový jalový nápady.

otaznik15
karlos +321
02.05.20 v 20:42

Tak co říkáte na příchody? Mně se zdá, že zatím jen podepisujeme hráče do čtvrté lajny. Nejsem přesvědčený, že je úplně nutně potřebujeme. *METAL*

-3
otaznik16
karlos +321
26.04.20 v 19:47

reakce na rad55: ,,v každém případě nám v sezoně centr občas scházel a pokud..." zobrazit příspěvekv každém případě nám v sezoně centr občas scházel a pokud jsem to zaznamenal dobře, byl to impulz od trenérů.... Věřme, že vědí co činí. Když to porovnám se Súkelem, tak ten v první lajně rozkvetl, nejpatrnější rozdíl mezi nimi byla rychlost."

Tak Růžička by třeba tak rozkvetl, pokud by dostal víc času v první lajně. Moc nechápu, proč jsme ho tedy brali. Bodově nevyčníval nikdo, nejlepší naši jsou ve druhé desítce extraligy. Čistě statisticky, pokud jsem dobře počítal, byl Růžička nejlepší v poměru odehrané minuty/body. Nechci to hrotit, ale uniká mi, proč ho tedy brali. Třeba Smejkal byl v minulé sezóně mnohem větší průser, Sukeľ se ukázal až v poslední části sezóny. Do té doby byl nevýrazný. Tím končím úvahy na téma Růžička. Mně tedy chybět bude, já s jeho výkony byl spokojený.

otaznik17
karlos +321
25.04.20 v 22:01

reakce na Schaschek: ,,Řešíte tady body, ale problém je, že měl plat prvního centra a..." zobrazit příspěvekŘešíte tady body, ale problém je, že měl plat prvního centra a hrál 4..."

Tak on by třeba rád hrál prvního centra, nemyslíš?? Já myslím, že body by měly být tím rozhodujícím faktorem. Co se týká statistik, tak byl s průměrem stráveným na ledě až na 20.místě, s celkový časem na ledě byl na 16.místě. S tím časem udělat 26 bodů není zas tak zlý. Byl na 3.místě v úspěšnosti střelby. A vím, že se v průběhu sezóny objevil článek, kde mu spočítali, že byl produktivnější než v minulé sezóně. Myslím si, že jsme ho odstřelili dost brzy. Otázka je, jak moc mu chtěli snížit smlouvu a taky jak moc chceme a musíme šetřit.

+2
otaznik18
karlos +321
23.04.20 v 13:54

reakce na Schaschek: ,,Taky jsem to slyšel stejně jako to, že chtěl prostě hodně..." zobrazit příspěvekTaky jsem to slyšel stejně jako to, že chtěl prostě hodně peněz, který mu v týhle situaci asi dát nemůžeme (nebo nechceme). Těžko říct. Dokud se to oficiálně nepotvrdí, tak jsou to stejně jen spekulace."

Musím říct, že Blain mi byl sympatický a také jeho výkony byly více méně stabilní. Pravdou je, že čísla mu oproti loňsku lehce spadla. Pokud chce hodně peněz, nedá se nic dělat.
jsem zvědavý, jaká jména představíme my.....ale vzhledem k nabitému kádru neočekávám žádná velká esa. I když jeden top bek by byl super. V útoku si myslím, že jsme na tom velmi dobře.

+1
otaznik19
karlos +321
23.04.20 v 10:41

reakce na MartinMegadeth: ,,Mám podobný názor: že extraliga začne ve stanoveném termínu,..." zobrazit příspěvekMám podobný názor: že extraliga začne ve stanoveném termínu, tomu celkem věřím. Ale že to bude s diváky, tak na to bych si nevsadil. Pro mě bude velký otazník jak začnou reagovat lidi až se situace poněkud uklidní a poměry uvolní: například skončí aspoň na liduprázdných ulicích, chodnících, v parcích nebo v lesích doba "náhubková". Jestli v lidech nezůstane po mnohatýdenní masáži strach chodit na akce, kde se schází velké množství obecenstva. Neříkám, že by přístup ke Covidu-19 mělo být přehlížení, podceňování nebo bagatelizace: kde to zkusili, tam se se zlou potázali, ale to co předvádí u nás Centrální Mozek Republiky (Prymula, Hamáček, Vojtěch) s cíleným navozováním atmosféry hysterie, strachu a paniky to je opačný a velmi obludný extrém. A divil bych se kdyby aspoň na určité části společnosti nezanechal následky. *MIMO* "

Možná by pomohlo, kdyby Schachek a spol slíbili, že nebudou vytvářet v hale aerosol a my ostatní, kteří ho občas vytváříme s kotlem také ne *SILENY* *SILENY* *SILENY*
Budeme sedět, chroupat pop corn a tiše sledovat zápas. Pouze při gólu v síti soupeře se bude smět zatleskat *KSICHT* Žádné plácání si rukama se sousedy
*NE* *NE* nebo všichni u vstupu dostanou roušky a roubík *NAPR****

Jsem moc zvědavý jak to nakonec bude. Už se těším, až si budu moct zakřičet *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik20
karlos +321
18.04.20 v 09:34

reakce na SkinNboneZ: ,,No ja bych se toho nebal. Od pulky cervna do pulky zari je to 3 mesice..." zobrazit příspěvekNo ja bych se toho nebal. Od pulky cervna do pulky zari je to 3 mesice a za tu dobu ted hodlaji z uplne vsechno zavreno udelat uplne vse otevreno.Takze to problem nebude. Ja mam spis obavu, ze az se v cervnu vsechno otevre a lidi zacnou kaslat na rousky a hygienu, tak se tady rozjede druha vlna a bude nemocnych a mrtvych supem daleko vic nez ted. A pak bud to nechaji prirozene projit anebo se zase utahnou srouby na maximum. Ovsem to predvidat nedovedu, do hlavy jim nevidim.
:-U :-U :-U "

Tipuju, že Tebe to taky trochu zmasírovalo, ne?? Jak budou lidi kašlat na roušky? Ty myslíš, že je máme nosit celý léto? A i v nich budeme fandit, ne??

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30