Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
karlos +742
Dnes v 07:13:52

reakce na rad55: ,,Nojo, buď bude mít Kvapil spoluhráče, nebo výměna za Neužila...." zobrazit příspěvekNojo, buď bude mít Kvapil spoluhráče, nebo výměna za Neužila. Možná se najde jiné řešení. Setrvání Saláka asi nebude nejlepší signál do kabiny."

Salákovu smlouvu nikdo z EL nepřevezme. Tedy výměna za Neužila je podle mne bezpředmětná. Navíc všichni vidí v jaký je "formě" a tak se moc zájemců nepohrne. Na rozdíl od Kvapila nemusíme Salákovi doplácet celou smlouvu. Pokud mu dokážou hrubé porušení, je tam podle mne vyhazov bez doplatku, nebo alespoň by měl být.

otaznik2
karlos +742
Včera v 15:54:11

reakce na paul68: ,,Protože jsme teď desátý, tak proto.*FUCKU* Když budeme v..." zobrazit příspěvekProtože jsme teď desátý, tak proto. *FUCKU* Když budeme v osmičce, vadit mi to nebude. *THUMBSUP* *FUCKU* "

Trochu pokrytecké, ne?

+1
otaznik3
karlos +742
Včera v 14:40:49

reakce na ReiN: ,,Kdybychom ale chtěli něco změnit tak si necháme Neužila a..." zobrazit příspěvekKdybychom ale chtěli něco změnit tak si necháme Neužila a necháme ho chytat. Sparta ale jede jinou taktiku *FUCKU* "

Já se taktice golmanů ve Spartě - jejich příchodů a odchodů, snažím porozumět již víc než deset let a stále se mi to nedaří *MIMO*

otaznik4
karlos +742
Včera v 14:39:14

reakce na Gapin: ,,Vy jste dobráci teda musím říct :-D prej Machovský - Neužil -..." zobrazit příspěvekVy jste dobráci teda musím říct :-D prej Machovský - Neužil - Cichon :-D

Právě jste odsoudili Pepka z Loděnic k absolvování naprosto bezesných nocí, s nejistým výsledkem ráno ve spodním prádle.
"

Hele, a co oslovit Rolinka? Prostředí zná..... [:-} [:-}

otaznik5
karlos +742
Včera v 14:37:48

reakce na paul68: ,,Hlavně doufám, že z toho Řezníček a spol., neudělají svý..." zobrazit příspěvekHlavně doufám, že z toho Řezníček a spol., neudělají svý pravidla (že postoupí jen 8týmů a bude se hrát jen čtvrtfinále, atd.) *FUCKU* "

A proč ne?? Lepší odehrát kompletní play off, než odehrát zkrácené série na 2 vítězné zápasy včetně předkola.

otaznik6
karlos +742
Včera v 14:35:42

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jenže Machy taky není moc oporou, a tu by jsme ted potřebovali co..." zobrazit příspěvekJenže Machy taky není moc oporou, a tu by jsme ted potřebovali co nejvíc když jsme v tabulce tam kde jsme..."

Možná mu odchod Saláka může pomoct. Bude mít pozici jedničky a to někteří golmani potřebují, aby podávali stabilní výkony. Vím, že tady převládá názor, že potřebujeme 2 vyrovnané a dobré golmany. Já tento názor nesdílím. Zkoušeli jsme to v posledních 10ti letech mockrát a ani jednou to nevyšlo. Co to tedy zkusit konečně změnit ?

otaznik7
karlos +742
Včera v 12:16:28

reakce na ReiN: ,,No tak to úplně nevím jestli aspoň třetina hráčů tohle..." zobrazit příspěvekNo tak to úplně nevím jestli aspoň třetina hráčů tohle kritérium u nás splňuje"

Nedělejme se iluze, že u nás jsou hráči především kvůli penězům a v jiných klubech hrají především kvůli srdíčku *METAL*

otaznik8
karlos +742
Včera v 12:14:41

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Omikron se zdá být tak nakažlivý že to vypadá že to asi chytne..." zobrazit příspěvekOmikron se zdá být tak nakažlivý že to vypadá že to asi chytne každý... Hodně zápasů se odkládá takže se ani moc nedivím že se hrát nebude."

Na druhou starnu, pokud to populací(i tou hokejovou) proběhne opravdu rychle, je šance, že na konci února už bychom mohli do haly ve větším počtu. Možná i maximálním *SALA* *SALA* Tak hlavně abychom se dostali do play off a mohli si jako fanoušci ještě prár zápasů užít.

otaznik9
karlos +742
Včera v 12:06:12

reakce na ReiN: ,,"Už když jsem do Sparty přicházel, říkal jsem si, že by..." zobrazit příspěvek"Už když jsem do Sparty přicházel, říkal jsem si, že by bylo skvělé v tomto klubu zakotvit na delší dobu." *NE* *NE* "

Víš co, Sašo, jdi do p.r.d.e.l.e *FUCKU*

+9
otaznik10
karlos +742
Včera v 11:23:34

reakce na ReiN: ,,No manželka odjela "na rychlo" do Dubaje, kde na instagramu..." zobrazit příspěvekNo manželka odjela "na rychlo" do Dubaje, kde na instagramu píše že to vůbec nebylo v plánu atd atd.. Jde třeba o to, že měl příznaky a sral na to, těžko říct"

No, podle vyjádření manželky bych to tipoval na nějaký jeho úlet........

+1
otaznik11
karlos +742
Včera v 11:23:03

reakce na Jacob.: ,,Salák =..." zobrazit příspěvekSalák = www.svt.se/sport/ish..."

Ať si ho tam užijou, psychouše *METAL*

otaznik12
karlos +742
Včera v 10:22:14

reakce na Schaschek: ,,Ať táhne, kripl *KOSA* "

Přiznám se, že mě chybět nebude. Výkonnost měl slabou a smlouvu určitě slušnou. Jsem zvědavý, jaké bylo to porušení smlouvy.

otaznik13
karlos +742
Včera v 10:20:26

reakce na loupák: ,,Tak už..." zobrazit příspěvekTak už offiko
www.hcsparta.cz/clan..."

Já myslím, že nám karanténa(rozuměj pauza) v současné situaci může jenom pomoct. Musím přiznat, že z naší karantény mám stejný pocit jako z karantény Třince.

otaznik14
karlos +742
Včera v 07:35:03

reakce na Schaschek: ,,Sorry ale ne. Obětovat sezónu? Jak dlouho čekáme na úspěch?"

Jasně, i když to stojí za starou bačkoru, musíme pořád a rvát se o úspěch *SALA* *SALA* Pořád je šance, že se to zlomí. Ale musíme pro to udělat na ledě všechno *THISISSPARTA*

otaznik15
karlos +742
Včera v 07:33:18

reakce na Schaschek: ,,Ono jde taky o hru v obraně...  2005/2006: Ptáček,..." zobrazit příspěvekOno jde taky o hru v obraně...

2005/2006: Ptáček, Černošek, Hanzlík, Vykoukal, Stehlík, Tabaček, Pilař...

To je zkušenost jak prase.

"

Ano, zkušená obrana je super. Ale vždy brání celý tým a taky někdo musí stanovit účinnou obrannou taktiku. myslím, že letos nemáme ani jedno

otaznik16
karlos +742
Včera v 07:29:52

reakce na Schaschek: ,,Koho bys chtěl? Když ne Machovský, tak Salák je rozhodně..." zobrazit příspěvekKoho bys chtěl? Když ne Machovský, tak Salák je rozhodně nadprůměrný gólman na extraligu. Z těch co se tu za ta léta vystřídali určitě někdo byl na extraligu nadprůměrný a přesto jsme vždy shořeli."

Když jsou nadprůměrný, proč teda mají silně podprůměrná čísla? Ano, naše obrana nebude nejsilnější v extralize. Ale že by byla nejslabší?To přece taky ne. Přesto máme téměř nejvíc obdržených gólů. A ze zápasů co jsem viděl, tak se o žádném zápase v EL nedá říct, že by ho vychytal golman. A určitě bych našel několik zápasů, které nám golmani prohráli. Snad jen v CHL se najde zápas, který vychytal golman.

otaznik17
karlos +742
17.01.22 v 17:43

V Liberci 2 z těch prvních 3 gólů jdou jednoznačně za golmanem a tím se asi ten zápas rozhodnul. Je škoda, že nás golman nepodrží, když to nutně potřebujeme a třeba se zrovna nedaří týmu. Kdyby Machovský vytáhnul nějaký podobný zákrok jako proti Smoleňákovi v pátek, určitě bychom v Liberci neprohrávali 3:0. Jenže to je přesně o tom.....Machovský proti Hradci vytáhl parádní zákrok za stavu 3:1 a i kdyby tu šanci nechytil, bylo by to 3:2 a my bychom podle mne Hradec stejně smázli, protože jsme byli mimo cca 5ti minut jasně lepším týmem. My tyhle zákroky ale potřebujeme za stavu 0:0. I v Liberci předvedl dobré zákroky, jenže to bylo za stavu 3:0, kdy už to stejně nic neřešilo.

+1
otaznik18
karlos +742
17.01.22 v 17:41

reakce na kvcr: ,,To bych řekl, že nemusel, stačí pár k těm skoro dvěma útokům..." zobrazit příspěvekTo bych řekl, že nemusel, stačí pár k těm skoro dvěma útokům ze Sokolova. Ostatně i v Poláškově rozhovoru je zmínka o viróze v kabině. A že jsme to vydrželi do konce, to je pravda, ale ve třetí třetině už Liberec hrál na jistotu. To, že nás k ničemu nepustili, by se myslím v plné formě nestalo. Já v téhle situaci s absencemi, které máme, a informacích o viróze v kabině z více zdrojů, dokážu prohru v Liberci skousnout. Tam se nehraje dobře ani v plné formě. Můžu se samozřejmě mýlit, do zdravotního stavu týmu nevidím. Tuhle sezónu máme (pokolikáté už ?) skoro pořád víc jak pět hráčů na marodce - a nepamatuju, si, že by v nějakém zápase mohli hrát všichni klíčoví hráči. Jestli se to vyřádí teď a v rozhodujících fázích budeme zdraví, budu jen rád. "

Já prostě nemohu souhlasit. Ale ok, chápu Tě, že je pro Tebe lepší věřit tomu, že za prohrou stojí viróza v týmu a ne klasický propadák, kterých jsme v této sezóně předveli už víc než dost. Taky bych tomu chtěl věřit, ale nejde mi to.

otaznik19
karlos +742
17.01.22 v 14:45

reakce na kvcr: ,,Na zápas v Liberci jsem se docela těšil, ale bohužel to byl první..." zobrazit příspěvekNa zápas v Liberci jsem se docela těšil, ale bohužel to byl první zápas, kde jsme letos byli horší a prohráli jsme zaslouženě (i když na samém konci jsem ještě doufal). Zejména pasáž do našeho gólu na 3:1 jsme byli zralí na ručník. Chyběla energie, síla, rychlost. Je to jen můj odhad, ale vypadalo to, že se nám v týmu ta viróza rozlezla, proti minulému zápasu chyběli sice jen Forman a Přibyl, ale po jednom střídání šel dolů Dvořáček a po první třetině Pavelka (to se myslím dost podepsalo na našich přesilovkách). V podstatě nám chybí dva útoky a tři beci ze základu (Moravčík, Pavelka a Matuškin) a to se muselo někde projevit, zejména když Liberec nastoupil v plné síle. Určitě jsme si mohli víc pomoci v přesilovkách, ale i tak nás Liberec výrazně přestřílel a z jejich přesilovek nám šla hlava kolem (ty kombinace na jeden dotek mají secvičené moc dobře).

Ani nemám pocit, že bychom první lajny moc tavili, rozložení ice time není příliš nerovnoměrné, spíš jsou ta vysoká čísla způsobená tím, že jsme hráli prakticky na tři útoky. Byly tam vidět hrubé chyby před góly, ale ty bych přičetl té celkové fyzické nepohodě. Asi by bylo dobré tenhle zápas hodit za hlavu a nerýpat se v něm, podle mě byly ty absence až moc znát a hlavně celý tým působil dost malátným dojmem. Nemyslím si, že jsme přetrénovaní, proti Hradci jsme působili úplně jinak. Ani si nemyslím, že bychom to vychladili, ta snaha tam vidět byla. Doufejme, že se do zápasu s Vary někdo uzdraví a nelehne nám zbytek týmu. Pokud je to opravdu jen běžná viróza, pak by mohlo být v už pátek líp.

"

To by musel mít tu virózu celý tým. A pokud by ji měl, nedokážu si představit, co by pak s námi provedl Liberec na konci zápasu, kdy bychom už nutně museli být úplně grogy.

otaznik20
karlos +742
17.01.22 v 12:09

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Proč furt na někoho útočit, řešme raději hokej, problému máme..." zobrazit příspěvekProč furt na někoho útočit, řešme raději hokej, problému máme fakt dost.. 8-) "

Obávám se, že my tady to fakt nevyřešíme *NE* Rozebíráme to zprava, zleva, odzadu, zepředu, zdola, zhora......a nic. Kluci si to stejně odehrají, jak chtějí.....někdy skvěle a pak hned na ho*no. Šmrdláme 10.místo. Teď nás čekají 4 zápasy a pokud z nich neuděláme minimálně 10 bodů, tak jsme na tom 10.místě fakt právem *METAL*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 21. ledna - 17:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (44.kolo)
 • 23. ledna - 16:00
  14.png
  KLA (doma)
  Extraliga (45.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
8
10
11
12
13
15
17
19
20
22
24
26
27
28
29
31