Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
karlos +130
07.08.18 000 14:41

Jak vidíte přípravný zápas s Vary ?? Obávám se, že nám Filip ukáže, koho že jsme to vyštvali...... Když se podívám na kolonku příchodu 4 obránců(já mezi nimi nevidím žádného top beka) a 2 útočníků, tak se hrozím, jak bude vypadat naše produktivita, které už v předešlé sezóně byla hodně slabá *MIMO*

otaznik2
karlos +130
07.08.18 000 14:36

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Včera jsem tak trochu a naivně čekal jestli..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Včera jsem tak trochu a naivně čekal jestli Sparta nepřetransformuje svůj hněv po ostudném vyřazení ve druhém předkole EL a nepomstí se na Slovácku. Že by na něj vlítla, přikovala ho k vápnu a nedala mu vydechnout dokud nepovede o dva až tři góly. Z toho jsem byl rychle vyveden. Po velice dobrém a bojovném výkonu ve čtvrtek se včera na Letnou vrátila nudná a uspávací klasika. Nějaké větší nároky snesl výkon Sparty tak pětadvacet minut ve druhé části prvního poločasu. Jinak to bylo zase uspávání hadů. *MIMO* Po jedné ze dvou nejhorších ligových sezón za uplynulých 35 let, dvojím trapném vyřazení v předkole EL a vyrovnání největší historické blamáže v poválečných evropských pohárech čekám aspoň plnou porci bojovnosti, snahy vyhrát o co nejvíc gólů a pobavit diváka, jemuž je tým a klub za poslední roky sakra dlužen. Ještěže Slovácko bylo včera opravdu zoufalé a nepomohlo mu ani štěstí v podobě videa nebo nějaká náhoda. Od kádru v hodnotě přes půl miliardy korun s hráči co mají gáže, individuální kvalitu a zkušenosti jako Stanciu nebo Kanga prostě čekám proti týmům jako Opava nebo Slovácko mnohem víc než utrápené vítězství a maximálně průměrnou podívanou. *KOSA* "

Daniel to celé pos..l angažováním Itala a korunu tomu nasadil jeho neodvoláním během podzimu, pak ho ještě nechá udělat zimní přípravu, aby ho následně konečně vyhodil. Ale místo toho, aby velmi rozvážně hledal trenéra do konce jara, tak angažuje Hapala, o kterém jsme všichni věděli, že to není trenér pro Spartu, což dokázal měrou vrchovatou během jara. No ale vyhodí ho až na začátku nové sezóny. Tohle nemůže vymyslet normálně myslící člověk. Ten Dan snad něco zobe, protože jinak si to nedokážu vysvětlit.
Výkon hráčů může odrážet celkovou náladu v klubu, která asi nebude úplně optimální. Pravda je, že pokud bych byl na lavičce jako trenér já nebo Ty nebo kdokoli jiný(Gapin by na ně určitě platil), tak už jen kvalitou kádru a šikovností jednotlivých hráčů musíme Slovácka, Opavy a další dávat s prstem v nose i bez určení taktiky.

otaznik3
karlos +130
02.08.18 000 08:41

reakce na MartinMegadeth: ,,Dovolil bych si jen malou vsuvku, řekněme trochu na obranu dvojice..." zobrazit příspěvekDovolil bych si jen malou vsuvku, řekněme trochu na obranu dvojice Bříza - Broš. Ono je těžké nabízet uplatnění hráči, kterému sice ve Spartě skončila smlouva, ale v hlavě nosí možnost další hráčské kariéry. Hlinka na jedné straně uvádí v rozhovoru, že mu možná na konci srpna nebo v září hlava řekne dost, ale zatím se připravuje jako by příští sezónu měl plnohodnotně odehrát. To vedení přesně nemůže vědět s čím může u Hlinky počítat a co by mělo vlastně nabídnout. I když rozchody s Břízou po neúspěšné sezóně by vydaly nepochybně na velice zajímavou dizertační práci, pak bych situaci zatím nedramatizoval. Nikde není psáno, že si Hlinka nemůže střihnout ještě jednu, dvě dobré sezóny za Kladno, za Motor nebo třeba někde venku a následně se zařadit do aparátu na Spartě. Franta Ptáček dle mého názoru odešel za výrazně méně standardní situace v rozehrané sezóně, ukončil kariéru a je zpátky ve Spartě. A doufejme, že bude mužem na svém místě, protože s jeho předchůdcem si zjevně Sparta šlápla do slušného lejna. *FUCKU* "

Na obranu dvojice Bříza - Broš není co napsat. To, že Jarda prohlásí něco o možném pokračování kariéry přece neznamená, že si ho nemůžou pozvat nebo mu zavolat a pobavit se o možných variantách další spolupráce. Nejen, že by to bylo slušné, ale bylo by to i logické. Jenže od té doby co je vedení Bříza, tak Sparta zametá se svými ikonami jako s hadry na podlahu a my na to už jen tupě koukáme a věříme, že se to možná někdy zlepší. S Břízou se to ale nikdy nezlepší. Naopak je to rok od roku horší :-! :-!

+3
otaznik4
karlos +130
23.07.18 000 17:53

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, definitivním odchodem Řepíka ze Sparty (byť jeho..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, definitivním odchodem Řepíka ze Sparty (byť jeho setrvání pro příští sezónu nebylo příliš pravděpodobné) dle mého názoru vyvstala potřeba ještě posílit útok. Třináct "plnotučných" útočníků plus pětice mladých, "něco" mi při pohledu na soupisku Sparty v útočných vozbách pořád chybí. Čekal jsem "pořádnou ránu" místo Hlinky a typově podobný hráč a střelec Řepíkovi by se také hodil, ale uznávám, že obojí je velice těžký a nevděčný úkol pro Broše s Kruppem. Je po půlce července, není všem dnům konec. Věřím, že čerti, Broš a Krupp nikdy nespí. *KSICHT* "

Já to tipuju tak, že už nepřijde nikdo. A je to možná lepší, protože každá "top" posila by v nás mohla vzbuzovat falešné naděje. Takhle když vyletíme, tak se alespoň můžeme uklidňovat tím, že jsme na víc neměli. Ovšem nevím, zda to není na Spartu málo. Jdeme úplně odlišnou cestou než ACS. Ti přivedli trenéra nýmanda a k tomu top hráče. My top trenéra a nikoho. Jaký bude výsledek......nevím. Zajímalo by mě, jaký má Sparta rozpočet ?? Myslím, že sklouzává k průměru ligy(herně už tam je dávno) a o kolik má třeba vyšší rozpočet Brno ??

otaznik5
karlos +130
13.06.18 000 11:57

reakce na frafont: ,,Zrovna do obrany se sáhnout muselo, protože těch beků ze soupisky..." zobrazit příspěvekZrovna do obrany se sáhnout muselo, protože těch beků ze soupisky 17/18 v podstatě polovina odešla. Teď máme obránců dvanáct, z toho jsou čtyři kluci věkem do 21 let (Jandus, Jeřábek, Zeleňák plus Kalina), tři jsou ty posily. Nemůžeme mít půl obrany "mateřskou školku"."

Špatně jsi mě pochopil. Už v minulé sezóně nám chyběl tvořivý bek a nevím, zda jsou ti Kanaďané tak dobří, že to zvládnou a budou tvořivými beky. Pokud nebudou hrát v prvních 2 lajnách a nebudou přínosem do obrany i do útočné fáze, pak mi jejich příchod nedává smysl. Jestliže by měli hrát třetí či čtvrtou lajnu, tak pak je podle mne lepší hrát s mateřskou školkou a vychovávat si své hráče.

otaznik6
karlos +130
12.06.18 000 23:06

Já tedy musím říct, že zatím mě příchozí jména moc optimismem nenaplňují. Nevím, cizinci, pokud přijdou, by měli být tahouny. A to si nejsem jistý, že tito budou. Ve 4.lajně můžeme přece obouchávat naše kluky. Ale vše ukáže teprve čas a průběh sezóny. Minulý rok jsem byl spíš optimista a jak to dopadlo *MIMO* Tak se letos třeba budu zase mýlit a bude to dobré *SALA*

otaznik7
karlos +130
01.06.18 000 17:48

reakce na chuli: ,,David Kočí na led !!!!!!!!*BOXER* *BOXER* *BOXER* "

Je fakt, ze ve Sparte se stavaji i z tech nejvetsich rabijaku krotci beranci [:-} A taky je fakt, ze uz si zvykame na to, ze jsme za otloukanky....mimo domaciho zapasu 22.12 s Kometou.

otaznik8
karlos +130
01.06.18 000 16:50

reakce na Mrazík: ,,Vzhledem k jeho chatrnějšímu zdraví jedině dobře, tak to bylo..." zobrazit příspěvekVzhledem k jeho chatrnějšímu zdraví jedině dobře, tak to bylo myšleno.

Jinak si myslím, že bek je to dobrý, ale ztotožňuji se s Martinem, že pro Olomouc, nikoliv pro Spartu.
"

Panove, zase nemuzeme mit 7 kvalitnich tvorivych beku. Nekdo se taky musi umet poprat, zastat se spoluhracu *BOXER* A na to byl Svrcek dobry a kvalitativne dostacujici. Me bude chybet, byl to srdcar. Pravda, byl hodne zraneny, ale i tak mi bude chybet.

otaznik9
karlos +130
31.05.18 000 22:01

reakce na Mandor: ,,Pevně doufám, že tahle "posila" nikoho ve Spartě..." zobrazit příspěvekPevně doufám, že tahle "posila" nikoho ve Spartě nenapadne. Pokud ano byl bych asi dost otrávenej. Ten kluk je sice šikovnej, ale povahově bída s nouzí na druhou.
www.sport.cz/hokej/k...
"

Přesně tak. Už tu jednou byl a ukázal se v celé své kráse. Hokejista vynikající, ale zmetek podrazáckej. Raději 3 průměrné, ale charakterově kvalitní kluci, než tenhle rozmazlenej fracek *METAL*

+1
otaznik10
karlos +130
28.05.18 000 12:56

reakce na frafont: ,,Posily do obrany by to chtělo, ale něco pořádnýho - zatím..." zobrazit příspěvekPosily do obrany by to chtělo, ale něco pořádnýho - zatím padají jména jako Coufal, Jemelka, Ďurica, ti první dva sice nejsou špatní, ale hráči pro Spartu ani omylem, Ďuricovi je 36 nebo kolik, ten by se sem šel akorát vyprdět před důchodem. Ve vlastních zdrojích Sparty (mládež) taky nějak nevidím nikoho, kdo by okamžitě dokázal vytrhnout ten trn z paty."

Ono by to chtělo někoho pořádného do obrany rozhodně také v HC. Vypadá to, že posilovaní kádru jsme už asi ukončili. Pokud ještě s někým jednají, tak už to asi nebudou žádná esa, protože ty nejlepší už podle mne mají podepsáno......

otaznik11
karlos +130
23.05.18 000 12:44

reakce na Gapin: ,,Co se týká Mikuše asi bych na něj nesypal nadávky, protože..." zobrazit příspěvekCo se týká Mikuše asi bych na něj nesypal nadávky, protože úplně stejně jako on se prezentuje na ledě, tak přesně takovej pocit k němu mam já. Bez emocí, leklá ryba apod. Možná je to v něm jako člověku, tak za to bych mu nenadával.
Jen nevim co si Zábranský ráno přisypal do kafe nebo do čaje, že po něm tak zatoužil. Zábranskýho mám za velice schopnýho a teď se dá říct velmi úspěšnýho majitele. Nehledě na to, že se do brněnskýho stylu vůbec nehodí. Občas dá gol, ale to je asi tak všechno. Budou v Rondu ještě koukat :-D"

Tak tak. On je tak leklý, že by mu ty ani nadávky nevadily. Ale musím se přiznat, že pokud bude příležitost, rád si zakřičím, co si o něm myslím *FUCKU* Projevil se přesně tak, jak celou dobu ve Spartě vystupoval. Jen je mi záhadou, že jsem to viděli pouze my. Tenhle člověk mi fakt chybět nebude a Kometě ho přeju *METAL*

otaznik12
karlos +130
01.05.18 000 01:53

Kecal, kecá a kecat bude. *METAL* *METAL*

otaznik13
karlos +130
25.04.18 000 12:34

reakce na Schaschek: ,,Dnešní hodnocení ve..." zobrazit příspěvekDnešní hodnocení ve Sportu:

img.blesk.cz/img/2/f...

Btw: věta "Zásadní problém Sparty je však jinde, v atmosféře, v naladění zaměstnanců na stejnou vlnu s vedením" je tak moc pravdivá, že by se měla tesat do kamene.

A pokud jsou moje informace pravdivé, tak lidi, kteří pro Spartu dýchali v managementu dost možná skončí. Tudíž - ti srdcaři, kteří jediní snesli v sezóně přísnější měřítko si z rozmaru majitele (majitelů) budou balit kufry. Dobrý co?

Pamatuju si poslední dvě titulové sezóny a Sparta se prosadila i díky tomu, že táhla za jeden provaz. Od posledního ledaře, přes recepčního a sekretářku až po hráče a vedení.

Tohle mi tam strašně chybí a je mi z toho smutno. "

Bude mezi nimi i Bříza??? To je asi hloupá otázka..... Kdepak, ten si ještě klidně dovolí vyhazov srdcařů obhajovat jako nutný krok k proměně Sparty. Pravda je, že se Břízovi Spartu podařilo změnit zásadně, ovšem z pohledu opravdového fanouška bohužel k horšímu, možná i k nejhoršímu, protože horší už to ani snad být nemůže.
Pamatuji si stěhování do outůčka, jak Bříza vystoupil s argumenty, že nic jiného nezbývá atd atd........ Žádné vysvětlení, proč jsme se to dozvěděli z novin. Pak ujištění, že budeme v outůčku doma a budeme mít přednost. Proto na podzim hrajeme x zápasů za sebou venku, aby v hale proběhly koncerty a pak naflákáme 7 domácích zápasů do 1 měsíce. To je výhoda jak prase. Vždyť my ani nevíme, komu vlastně ve skutečnosti patříme...... Dávám tomu rok dva a Bříza Spartu totálně zničí.

otaznik14
karlos +130
21.04.18 000 08:26

www.hcsparta.cz/clan...

Predsedo, je to dobry, stoupa to. Takhle tu soutez dojivosti vyhrajeme..... *ANO*

otaznik15
karlos +130
18.04.18 000 21:58

reakce na Gapin: ,,At hledam jak hledam nikde ani zminka o tom, ze by ve Sparte..." zobrazit příspěvekAt hledam jak hledam nikde ani zminka o tom, ze by ve Sparte pokracovat nechtel. Je to stale dokola. Odsud ho vypakujou na hostovani s tim, ze se vrati. Po sezone vyjde najevo, ze mu skoncila smlouva a novou mu nenabidnou.
Jelikoz je tenhle postup a stav trvalejsiho razu, nemuzu to napsat jinak
Briza ven!!!"

*ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO*

otaznik16
karlos +130
16.04.18 000 20:28

reakce na MartinMegadeth: ,,Sparta si včera dle mého názoru vyhrát zasloužila a chybělo ji k..." zobrazit příspěvekSparta si včera dle mého názoru vyhrát zasloužila a chybělo ji k tomu buď ubránit rohy Plzně nebo nastřílet aspoň tři kousky. Je pořád na čem dělat a co zlepšovat. Na druhé straně si myslím, že proti Slávii, proti Dukle nebo v Plzni předvedla Sparta pasáže hry, které snesly dost vysokou laťku náročnosti. Něco co Sparta pod vedením Il Cretina nedokázala nabídnout ani omylem. Hapal není můj oblíbenec, ale nechci mu upírat, že zlepšení na Spartě vidět je. Nicméně diametrální rozdíly mezi prvním a druhým poločasem a bídné bránění standardek soupeře to jsou věci, které si žádají zásadní nápravy. Za mě včera Spartě patří velké poděkování, že když šel mančaft v Plzni na plac, po hodně dlouhé době nebyl připodělaný (jako třeba při posledním výjezdu předloni na podzim za Holoubka) a šel vyhrát. *THUMBSUP*

Bilance Sparty v Plzni je příšerná a doufám, že včerejší remíza je prvním krůčkem k jejímu rapidnímu zlepšování a zlepšení. Za minulých pět sezón celý bod, před včerejškem tři porážky v řadě s celým jedním vstřeleným gólem. Poslední výhra Sparty v Plzni je ze srpna 2011, předposlední ze srpna 2006. Takhle ničemná snad Sparty nebyla ani za mého dětství při výjezdech do Prešova a do Banské Bystrice. *NAPR**** "

Úplně s Tebou nesouhlasím, posledních cca 15minut první půle se Sparta podělala a pustila Plzeň do velkého tlaku. Naštěstí se o přestávce srovnala, ale přesto dostala gól v začátku druhé půle *MIMO*
Co mě hodně zaujalo, byla benevolence rozhodčího směrem k Bakošovi a Krmenčíkovi za jejich neustálé komenty a rozhazování rukama, aby následně Hovorkovi za jedno máchnutí rukou napral žlutou. Navíc Krmenčík rozerve Štetinovi dres a zase nic a ještě ukazuje, že má jít Štetina ze hřiště :-! :-!
Co jsem nepochopil, bylo nasazení Biabianyho *NE* *NE* Ten kluk prostě nechce, nezasprintuje, nezabojuje, hraje alibisticky. Potenciál v něm je, ale nechce ho ukázat, tak bych ho sviňskym krokem poslal ať hledá, kde nechal tesař díru *NAPR**** *NAPR****

otaznik17
karlos +130
16.04.18 000 20:21

reakce na MartinMegadeth: ,,Kamaráde, typický "divný" konec hráče ve Spartě...." zobrazit příspěvekKamaráde, typický "divný" konec hráče ve Spartě. Navíc hráče co měl ke klubu vztah. Nepochopím, že ho Sparta před rokem uvolnila do Plzně a po jejím velice zvláštním jednání do Mladé Boleslavi, protože by neměl místo v prvních dvou útocích, tak aby se jinde ohrál pro budoucnost. Rok se sejde s rokem a my najednou zjistíme, že Martinovi Procházkovi končí za dva týdny smlouva. Nemůžu si pomoct, ale tady je nějaká disharmonie. Něco prostě nefunguje. *MIMO* "

A kdo jediný je celou dobu, kdy zapojování mlaďasů nefunguje a hráči se Sparťanským srdcem prapodivně končí, ve vedení Sparty?? Pokud ty konce nejsou ve velké většině z rozhodnutí Břízy, a já jsem přesvědčen, že ano, tak s tím minimálně celou tu dobu souhlasí. Ať tak nebo tak........už jsem to tu dlouho nepsal *SILENY* Bříza ven *FUCKU* *FUCKU*

+1
otaznik18
karlos +130
13.04.18 000 18:00

reakce na Schaschek: ,,Sorry, ale pokud dostaneš nabídku a chceš podepsat jinde, tak je..." zobrazit příspěvekSorry, ale pokud dostaneš nabídku a chceš podepsat jinde, tak je základní slušnost to tomu klubu aspoň oznámit. A ne mu nezvedat telefony. A když už, tak to má oznámit agent."

Oboustraně slušné a férové jednání by mělo být samozřejmostí. Otázka je jak slušně a férově se Sparta chovala k Samimu a jestli on jen neoplácí stejnou mincí. Myslím, že se pravdu stejně nedozvíme.

otaznik19
karlos +130
13.04.18 000 17:33

reakce na Schaschek: ,,Mě to taky mrzí, ale neházej to hned na ně. Nikdo z nás nemá..." zobrazit příspěvekMě to taky mrzí, ale neházej to hned na ně. Nikdo z nás nemá info jak to bylo a těch scénářů je několik.

1. Nabídli mu smlouvu, která se mu zdála málo lukrativní, tak odešel.
2. Chtěl se vrátit domů za rodinou.
3. Nechtěl dělat dvojku za Machovským.
4. Sparta mu smlouvu vůbec nenabídla.

Podle mých informací se má skutečnost tak, že mu Sparta nabídku dala a vůbec neví o tom, že by Sami podepsal jinde. Dva dny ho a jeho agenta nahání a neberou jim ani jeden telefon...

Takže než tu hned plivat na Spartu, tak by se to chtělo zamyslet nad tím, že to skutečně může být jinak než se to tváří."

Za to jak se k němu celou sezónu chovali a pak sem ještě tahaj někoho jinýho, tak se ani nedivím, že na ně s.e.r.e *FUCKU* *FUCKU*

otaznik20
karlos +130
12.04.18 000 14:15

reakce na kvcr: ,,Mně šlo o to, aby se hráč dověděl, jaké s ním má Sparta..." zobrazit příspěvekMně šlo o to, aby se hráč dověděl, jaké s ním má Sparta dlouhodobé záměry - a za tím si docela stojím, aspoň já bych to rád věděl. Vyhodnocení podmínek je samozřejmě vždycky subjektivní záležitost stejně jako u spousty jiných zaměstnání, kde se výkon nedá objektivně a neomylně změřit. Názor trenéra může ovlivnit spousta faktorů a i pohoda celého týmu. S tím hráč musí počítat, i mladíci to dobře znají ze žákovských mužstev. Ale když se dopředu dozvědí, že by je klub rád viděl v týmu za tři roky jako tahouny, je to signál, že mají šanci se prosadit. Samozřejmě můžeme namítnout, že takhle může klub "motivovat" každého, aniž by to myslel vážně, ale nevěřím, že by si to kterýkoli trenér či manažer lajsnul. Tím se vracím zpátky k tomu hodnocení, trenér musí mít důvěru nejenom managementu, ale i hráčů. A když mu ti hráči začnou hromadně utíkat třeba i pod smlouvou, je to pro management signál, že něco není v pořádku. Jako ostatně i v běžných zaměstnáních. Jsem si samozřejmě vědom toho, že tady maluju logický, emocí prostý svět, kde se každý chová rozumně. I v hokeji jsou kamarádi, pak další lidi, kterým příslušný člověk dluží laskavost, informátoři a intrikáni. Ber to tedy s rezervou jako můj utopický názor.

Jinak s charakterními jedinci naprosto souhlasím, soudržnost je v hokeji často důležitější než kvalita.

Určitě souhlasím i s rolí trenéra coby psychologa, ale po posledních sezónách bych se rozhodně přimlouval za angažování psychologa profesionála. Nevím, co se hráčům dostalo do hlav, ale drží jim to tam už dlouho a žádnému z mnoha členů realizačních týmů se to z nich nepodařilo dostat. S takhle nadupanými soupiskami prohrát devět zápasů play-off v řadě a vyhnout se play-out na poslední chvíli, to už je z mého pohledu hodně vážný problém."

Rozumím Ti, ale to co popisuješ je asi fakt ideál. Poslední odstavec plně podepisuju.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 23. srpna - 17:30
  5.png
  SLA (venku)
  Příprava 2018 (příp.)
 • 28. srpna - 18:00
  7.png?1
  PCE (doma)
  Příprava 2018 (příp.)

Kalendář akcí

<<08 / 2018>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
3
4
5
6
8
10
13
14
15
16
19
20
21
22
24
25
26
27
29
30
31