Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
karlos +188
02.12.19 v 21:26

reakce na Gapin: ,,Že sem tak smělý, mohl by mi někdo vysvětlit, kde se vzala..." zobrazit příspěvekŽe sem tak smělý, mohl by mi někdo vysvětlit, kde se vzala taková aura kolem Jurčiny, že je to nějakej bitkař?
Co jsem hledal, tak nějaká zmínka o něm a o bitce, je asi patnáct let stará, ještě prohraná.
Jestli se pletu, tak se omlouvám.
"

Já to nemyslím tak, že je bitkař, ale má k tomu, aby zmastil Houdka, ideální proporce. A působí na mě tak, že je rád za šanci ve Spartě a dělá pro úspěch maximum. Věřím, že kdyby se něco podobného s Kvapilem odehrálo dnes a on byl na ledě, tak ač není bitkař, byl by tam místo Honzy Piskáčka.

+1
otaznik2
karlos +188
02.12.19 v 15:54

reakce na Schaschek: ,,Tyhle zajeba.ý buzeran.ský betonářský hokeje bych zakázal! Komu..." zobrazit příspěvekTyhle zajeba.ý buzeran.ský betonářský hokeje bych zakázal! Komu se tohle líbí? Oni brání v pěti modrou čáru. Nikdo kdo má rád hokej a všech pět pohromadě, tak by na Zlín podruhý nepřišel, hnus! :-!

Jsem z toho úplně znechucenej. Rychle zapomenout a v sobotu všichni do Pardubic! "

Na tyhle typy betonujících týmů by to chtělo něco vymyslet.....možná je pustit víc do hry, nechat je, aby nás opticky zatlačily a vylezly ze svých ulit. Je to samozřejmě trochu risk, že se můžou prosadit nějakou střelou od modré, ale zrovna tak je risk do nich bušit a nechat je ujíždět do brejků. Jinak se proti nim prosadit je vždy těžké, pokud tam nespadnou 2-3 rychlé góly.
Vyhazovat trenéra teď může jenom blb *METAL* Sice nehrajeme žádnou ofenzivní parádu, ale sérii, kterou máme, tak ta nejde udělat jen s pomocí štěstí *NE* *NE* Tam už něco být musí a určitě je pod tím podepsaný i trenér. Je super, že dokážeme obracet zápasy a převrátit na svou stranu vyrovnané duely *THUMBSUP* Teď budeme mít trochu těžší období bez Řepíka, ale věřím, že si s tím poradíme. Jsem hodně zvědavej, v jaký formě se vrátí Kvapil, ta pauza je fakt dlouhá..... Doufejme, že se úplně vyléčí a bude co nejdřív postrachem soupeřových obran.
A chtěl bych požádat Jurčinu.....až budeme hrát s Plzní, tak možná nastoupí nějaký Houdek.....podívej se mu, prosím, na zoubek *BOXER* *BOXER*

+1
otaznik3
karlos +188
29.11.19 v 22:11

Dnes to byl zápas rozdílných třetin. V první jsme jasně dominovali a mělo to být mnohem víc než 1:0. Bohužel si Machovský vybral slabší chvilku a tak se třetina dohrála 1:1. malou omluvou mu budiž to, že toho na něj šlo fakt málo a musel být hodně studený.
Ve druhé třetině jsme začali velmi profesorsky a rázem jsme byli horší a Kladno šlo do vedení. Nepodělali jsme se z toho a zaslouženě jsme zápas otočili *THUMBSUP*
Co mě štve je vyloučení po bitce na 2+2+10. To nemůžou vymyslet nějakej osobní trest na 5 minut *MIMO* ? Takhle ty kluky vyřadí na třetinu ze hry :-!
Mám velmi dobrý pocit z Jurčiny. Dnes tedy měl 2 zbytečné fauly, ale jinak se mi ten kluk líbí *THISISSPARTA*
Kladnu bych doporučil, aby si místo Rytíři dali do názvu skokani, protože tolik skoků za zápas, to se jen tak nevidí. Naštěstí jim to rozhodčí nežrali a tak je přece jasné, že nám nadržovali *KSICHT* *KSICHT*

+2
otaznik4
karlos +188
28.11.19 v 10:53

Šňůru máme parádní, ale musíme opravdu zůstat na zemi. Tady padají přirovnání se sezónou 15/16. Tehdy jsme předváděli parádní hokej a soupeře jsme leckdy rozebrali do šroubku. Myslím, že letos to taková hokejová podívaná zdaleka není *NE* *NE* Ale možná je to lepší, protože se mi zdá, že dokážeme na svou stranu překlopit i zápasy, kdy se úplně nedaří nebo kdy nejsme tolik dominantní. A to je pro případné play off mnohem lepší průprava než porážet soupeře rozdílem třídy. Věřím, že letos bude konečně play off dlouhé.....co dlouhé *OCHLASTOVE* nejdelší za posledních 13let *PRVNI* *PRVNI* )

+2
otaznik5
karlos +188
27.11.19 v 20:28

reakce na Schaschek: ,,Ty vole Sedlo chytá jak bůh a pak mu tam spadne tohle 8-) "

Takhle skákavý puk hrát hokejkou, to si hodně věřil *MIMO* Je možná dobře, že se taková situace stala. Zápas jsme nakonec zvládli a on si uvědomí, že nemůže podcenit ani to nejlehčí nahození. Sám nejlépe ví, že tohle se mu příště stát nemůže *NE* *NE* protože ztratit zápas takovýmhle gólem, to by bolelo *NAPR**** *NAPR****
Když si člověk zavzpomíná na ty doby, kdy si tady mávátko házelo puky do brány, tak tohle byla nechytatelná rána *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*

+2
otaznik6
karlos +188
22.11.19 v 21:35

reakce na Schaschek: ,,Acs zase stupidní individuální chyby. Ale nemůžu se ubránit..." zobrazit příspěvekAcs zase stupidní individuální chyby. Ale nemůžu se ubránit dojmu, že být v situaci po faulu na Kozáka Slávie nebo Plíseň, tak jim jí na VARu schválí. Holt jsme vyklidili pozice už i v zákulisí... "

S tím nesouhlasím *NE* Plzni i Slávii se pískají penalty, které nejsou. Jenže tohle prostě penalta byla. Tady by nikdo nemohl říct ani slovo, kdyby ji rozhodčí písknul. A je jedno jestli Plzni, Slávii nebo třeba Dolní Lhotě. Problém je v tom, že se nám v plné nahotě vrátily staré časy. Aneb jak kdysi pravil klasik Ivánek.....silnější pes m.dá. Je smutný, že Křetínský se svým kapitálem, svýma konexema nedokáže alespoň zajistit, aby Spartu neřezali. Možná že je mu to v podstatě jedno. Hotel se bude stavět, tak vo co de, že? :-! :-! :-!
Moc nerozumím tomu, že aktivně dokážeme hrát z celého zápasu cca 25minut. To přece není o fyzičce, to je o přístupu a za to by zasloužil celej tým *NAPR**** *NAPR**** Individuální chyby Kay a Mandjecka byly strašidelný, když pak Mandjeck nesmyslně fauluje, rozestoupí se ve zdi Kozák se Sáčkem *MIMO* To je fakt k pos.r.ání. S tím Jílek asi nic dělat nemůže. Ale měl by dokázat, aby všichni hráli od začátku naplno a ne až když nám teče do bot.

+1
otaznik7
karlos +188
17.11.19 v 20:46

reakce na Schaschek: ,,Bohužel, odnesli jsme to jen my *NA**** "

Tak v prosinci jim to vrátíme i s úrokama *BOXER* *THISISSPARTA* *BOXER*

otaznik8
karlos +188
17.11.19 v 20:25

reakce na Schaschek: ,,Dva body, dva zatčení, ***í domácí provokatéři a ***í..." zobrazit příspěvekDva body, dva zatčení, ***í domácí provokatéři a ***í fízlové! *KOSA* "

Tak doufám, že alespoň byli i minimálně 2 seřezaní provokatéři *NAPR**** *NAPR****

otaznik9
karlos +188
17.11.19 v 20:23

Po zápasech v Třinci a doma s Kometou se mi zdálo, že se naše předvedená hra zvedá a dá se na ni koukat. Ovšem nyní už je to zase taková šavlovačka, kde pohledných akcí moc není. Nicméně body sbíráme a to je podstatné. V zápase s Hradcem jsem si za celý zápas pouze jedinkrát všiml Sukeľa a to když jeli s Buchtelem 2 na brankáře a on místo aby připravil téměř jistý gól pro spoluhráče, tak to vzal na sebe a podělal to. Navíc pak hned přišlo vyloučení Honzy a to jsem byl hodně vytočenej a říkal jsem si, že zatím nám toho Sukeľ moc nepředvedl. A ejhle on v dalším zápase dá 2 góly *MIMO*

+1
otaznik10
karlos +188
14.11.19 v 14:14

reakce na Schaschek: ,,Ty voe přečetl sis cos napsal? :-! Přijde ti adekvátní oslavovat..." zobrazit příspěvekTy voe přečetl sis cos napsal? :-! Přijde ti adekvátní oslavovat asistenci na gól proti svýmu klubu? To jako vážně? To, že je hala zasr.ná dobytkem ze zatáčky je pouze a jenom chyba nás, že si nedokážeme halu vyprodat sami."

Přečetl jsem si to špatně, protože tam mám 2 chyby....místo mně(3.pád) jsem napsal mě a vynechal jsem mne....je to pro (mne) mnohem...… *SILENY* *SILENY*
Za myšlenkou jako takovou si stojím. Neadoruji Jágra, ale dokážu pochopit, že mu lidi tleskaj. Nesouhlasím s Tebou, že je naše chyba, že nevyprodáme arénu sami. Třeba v tom finále s Libercem bychom ji určitě zaplnili mnohem víc. Jenže liberečáci neměli žádné omezení v nákupu lístků. A určitě si dobře pamatuješ, jaké bylo omezení prodeje lístků z jejich strany a kolik lístků nám dali k dispozici :-! :-!
Nic, za svým názorem si stojím, tleskání Jágrovi mě fakt nenasere.

-3
otaznik11
karlos +188
14.11.19 v 10:42

Jarda Jágr je fenomén a ještě dlouho bude. Mě naopak nevadí, že přišlo hodně čumilů, kteří ho chtěli vidět a třeba mu i zatleskali při jeho asistenci. A co, že na sobě měli dres Sparty? Nikomu jinýmu z Kladna netleskali a naopak se alespoň radovali i z gólů Sparty. Je to pro mnohem přijatelnější varianta, než když je hala zas.r.aná dobytkem ze zatáčky. nebo když si vzpomenu na finále, kdy nám tam mávali bílejma ručníkama liberečáci :-! :-!

otaznik12
karlos +188
12.11.19 v 13:09

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolem Jílka mám minimálně vážné pochybnosti a rozhodně bych si..." zobrazit příspěvekKolem Jílka mám minimálně vážné pochybnosti a rozhodně bych si na něj nevsadil, že on bude tím kdo Spartu nakopne z krize do čela tabulky. Pro začátek aspoň k obhajobě třetího místa a k tomu třeba k triumfu v Českém poháru. I když ne úplně se všemi Tvými výhradami souhlasím. Dle mého názoru zmatečné točení se sestavou posledních pět, šest zápasů ustalo. Naopak se ji povedlo ustálit. Nějaká tvář a systém se v občasných pasážích hry vidět nechá. Bohužel je to stále jen občas. Posun oproti velice nepovedenému létu určitě nastal. Sparta si přeci jen drží vyšší laťku než při tragických výkonech proti Slovácku nebo v Liberci, případě při vrcholně chaotických vystoupeních v Mladé Boleslavi nebo proti Olomouci, kdy dvakrát tuším po sobě nestačily k výhře ani tři vstřelené branky. Nicméně těch zbytečně ztracených zápasů, nyní tedy venku, se stejnými průvodními jevy: dobrá hra, nevyužité šance, ztráta vedení, vyklizení pole, zoufalé bránění s koncem v podobě remízy v nejlepším případě je prostě moc. Tohle se nelepší. Na Spartu pořád stačí hrozně málo, aby se sesypala jako domeček z karet. Prostě bych čekal, že po dvaceti soutěžních utkáních a čtyřech měsících uvidím zásadnější progres, jistější mančaft, sebevědomější herní projev a mnohem větší psychickou vyzrálost. Taky musím konstatovat hrubou nespokojenost s Jílkem. *NAPR**** Do konce podzimu přijede na Letnou Dynamo České Budějovice, Sparta jede do Příbrami, na Letnou dorazí Mladá Boleslav a Sparta jede do Ostravy. A nic méně než deset bodů neberu. A takhle by měl jasně znít i úkol vedení pro Jílka: méně než deset bodů znamená automaticky zásah do realizačního týmu. Ať už by šel Jílek od válu úplně nebo by se přesunul do pozice asistenta nového trenéra. Na druhou stranu řeknu jednu věc jasně: rád bych si poslechl debatu aspoň dvou, tří odborníků seznámených se situací ve Spartě, aby se vyjádřili jestli je vůbec reálné očekávat ze sr**ky v jaké se klub poslední tři roky nachází zásadní zlepšení během půl roku a případně jaká je reálná minimální doba kdy by mohlo dojít k trvalejšímu zlepšení. S názorem Rosického, že po působení Il Cretina se bude klub dávat dohromady dva roky naprosto souhlasím. Jeho působení ve Spartě lze přirovnat k jediné věci: k morové ráně ve středověkém městě. Ale nutno je dodat, že Hapal nebo Ščasný to byla léčba na úrovni středověkých mediků, kteří mor uměli tak maximálně vykuřovat. Il Cretino je v ( ! ) už přes půldruhého roku a moc smysluplné práce jsem od jeho odchodu na Letné neregistroval. Do letošního léta prakticky žádnou. A přitom kdyby po vypakování Il Cretina dojel předloňskou sezónu Ščasný a jaro 2018 se využilo k intenzivnímu hledání pořádného trenéra, už jsme mohli být o rok dál. Jenže to je pořád dokola: pomalu každý půlrok je Sparta v bodu s výhledem zlepšování se. A mě už to sakra nebaví. *NAPR**** "

Já bych vzal do trenérského týmu poplašňáka Franze a bylo by o motivaci v každém zápase postaráno *SALA*

otaznik13
karlos +188
12.11.19 v 13:06

Z Jurčiny mám dobrý pocit a jsem rád, že zůstává. Snad si výkonnost udrží anebo ještě lépe ji zvýší *THUMBSUP* U Marka jsem se bál, že tu nevydrží a bohužel nevydržel. Jeho radost z každého gólu Sparty mi dávala naději...…..Nedá se nic dělat. Nadstandartní nabídku dostal a pokud ji nevyužil, jeho věc. Jen jsem nikde nenašel, že by si už s někým dalším plácnul. Teoreticky se tak asi může stát, pokud naplní jeho finanční představy,že skončí v jiném extraligovém týmu.....je to tak??? To bych viděl moc nerad *NE* *NE*

+1
otaznik14
karlos +188
10.11.19 v 20:05

reakce na MartinMegadeth: ,,Mě včera vypekla dráha a zase jednou mi připomněla, že ČD je..." zobrazit příspěvekMě včera vypekla dráha a zase jednou mi připomněla, že ČD je hlavně Času Dost! Tudíž jsem viděl jen posledních pětadvacet minut z Jablonce, což byla velká bída a velká křeč. Ani nevím jestli mám mít vztek, že Sparta získala jen bod a prohospodařila dvou gólové vedení, nebo spíš radost, že brala aspoň bod, jelikož od vyrovnání jsem čekal na ránu z milosti v podobě třetí branky Jablonce. *MIMO* Vést ve 20. minutě 2:0 a zápas nevyhrát je ne omluvitelné selhání! Kdyby se to stalo jednou, ale zápasy venku to je nekončící seriál promarněných a nevyužitých možností a příležitostí. V Plzni remízový zápas: nebýt Lischkovo selhání na úrovni krajského přeboru Sparta by brala bod. V Teplicích se nechalo v pohodě vysoko vyhrát, včera se opět přišlo o vítězství v jasně vyhraném zápase. Jen z těch tří výjezdů mohlo a spíš mělo být 7 bodů, Sparta přivezla celé 2. To je pořád dokola jak u blbečků na malém dvorečku. Za 16 kol se Spartě jednou povedlo vyhrát dva zápasy za sebou. Šňůra aspoň tří nebo čtyř vítězných utkání je nedosažitelným cílem. S tím ovšem na třetí nebo dokonce druhé místo můžeme zapomenout. Po dvaceti soutěžních zápasech bych očekával výraznější posun! *NAPR**** "

Já tedy musím říct, že jsem nezaregistroval ve hře Sparty žádný znatelný posun. Naopak je to pořád dokola *PEKLO* dobrá hra, vedení, připo.sranost, ztráta vedení, prohra či remíza. Já za sebe říkám, že Jílkovi už nevěřím, za tu dobu už by měl dokázat mužstvu vtisknout nějakou tvář. Ale já žádnou tvář nevidím. Vidím zmatečné točení se sestavou, zbytečně ztracené zápasy a nevidím jakýkoli náznak systému v naší hře.

otaznik15
karlos +188
04.11.19 v 12:46

reakce na cedak: ,,tak určitě, poslední dva zápasy vypadaly tak, jak bychom chtěli,..." zobrazit příspěvektak určitě, poslední dva zápasy vypadaly tak, jak bychom chtěli, i když ten obrat byl o velkém štěstí, ale to k tomu taky patří. Protože nedělní odpoledne stále občas nestíhám, sledoval jsem od druhé třetiny v TV a musím konstatovat, že i výrazy Antoše se Zárubou, když to přepojili do studia po skončení zápasu, byly k nezaplacení. Seděli jak zmoklý slepice :-) ¨
Jediná věc, co mě na tom přenosu nakonec mrzela, je náš nechutně strakatý led, nikdo další v extralize nemá ty reklamy tak výrazně a navíc tak barevně. Ale pokud budeme hrát tak jako včera, tak ať ta bílá z ledu klidně zmizí nadobro :-)"

Tady bych si dovolil nesouhlasit. Byl bych raději, kdyby zmizely ty barvy a led by zase byl led a ne reklamní plocha. A vůbec nejraději bych, kdyby zmizela ta nechutná BILLA z našich dresů. Oboje je ale nereálné a nezbývá než se s tím smířit.

otaznik16
karlos +188
04.11.19 v 12:42

reakce na Sepp: ,,Já Tě nepotřebuju nasírat, jsme oba na jedné lodi... Taky jsem..." zobrazit příspěvekJá Tě nepotřebuju nasírat, jsme oba na jedné lodi... Taky jsem ještě dneska vysmátej z tý včerejší parády. A kdyby to Spartu mělo zocelit a vlít jí to do žil sebevědomí do zbytku sezony, tak jenom dobře. Jen jsem prostě upozornil na to, že oni si z toho nic moc dělat nemusí, protože z dlouhodobýho hlediska jsou prostě někde jinde. A ten "sněhulák" má celkem dobrý čísla, když tak na to koukám. Sem tam se i sebelepšímu gólmanovi nepovede zápas a on včera, kromě gólu na 2:4, chytal velmi dobře, stejně jako Kváča v pátek. Akorát to halt na nás, naštěstí, nestačilo. Taky vůbec nemám rád Kometu, ale můj respekt za to, jak posledních cca 5 let dělají hokej, mají, čísla nelžou. A o to je včerejší zápas a jeho výsledek ještě lepší."

Možná jsme na jedné lodi, ale vůbec si nerozumíme *NE* *NE* Ten sněhulák může mít sebelepší čísla, pro mě to bude pořád sněhulák. K nikomu, kdo obléká dres Brna, nebudu chovat žádnou úctu *FUCKU* Jedinou výjimkou byl Ton. A už vůbec nebudu uznávat blba z Brna, který neumí ani objektivně zhodnotit zápas a v přesvědčení své jedinečnosti mele nesmysly.
Jak dělají hokej?? Několik posledních sezón měli vždy mnohem plnější měšec na hráče než my a proto dělali hokej lépe ? *MIMO* *MIMO* A když my pak podepíšeme Kvapila, Řepíka a další, tak v komentářích pod články čtu od těch vidláků názory, jak si kupujeme žoldáky. Za ně přece vždy hráli jenom srdcaři za dobré slovo *SILENY* *SILENY*

+1
otaznik17
karlos +188
04.11.19 v 09:44

reakce na Sepp: ,,Chápu euforii po včerejšku, ale jedna vlaštovka jaro nedělá,..." zobrazit příspěvekChápu euforii po včerejšku, ale jedna vlaštovka jaro nedělá, takže host z nejlepšího fans tábora ve známém vesmíru má, bohužel, pravdu. Kometa si dlouhodobě se Spartou vytírá pr*el a bilance v PO (a to je ta skutečně důležitá část sezony) hovoří zcela jednoznačně a nesmlouvavě. Vždyť z naší strany už tam nutně musí být nějakej mindrák, kterýho se jen tak nezbavíme. Včera super, všechna čest, ale chleba se bude lámat jindy a pak si teprve povíme. A Vejmelka může klidně spát, on jim zápas neprohrál."

Chápu, že jsme z vyspělé části Evropy a měli bychom se chovat kultivovaně. Ale uznávat tady nějaké Brno :-! :-! :-!
Ten koko.t. ze zatáčky mele howna. Já jsem psal o včerejším zápase a o rozhovoru, ve kterém ten sněhulák píše totální nesmysly *METAL*
O sérii s Brnem v play off se tady popsalo už mnoho stránek. To můžeme případně vytahovat, pokud na ně v paly off zase narazíme. A Vejmelka ať si spí klidně, mně je to šumák *KSICHT* On nás dostal do zápasu, když pustil druhý gól. Tady se diskutuje o aktuálním dění, proto tady a teď řešíme včerejší zápas. Až se bude lámat chleba, budu tady řešit lámání chleba. Máš pravdu, že jedna vlaštovka jaro nedělá.....ale...… taková vlaštovka jako včera, může změnit ráz celý sezóny - otočený téměř ztracený zápas, kolektivní výkon, zastali jsme se jeden druhého. Pro Tebe je to možná jedna vlaštovka, pro mě velmi důležitý fakt a velká naděje do dalších bojů. Už v Třinci jsme hráli velmi dobře a včera to zopakovali. Nenas.r.al mě asijský přispěvatel a nenasereš mě ani Ty. Já si užívám včerejší výhru a ještě chvíli si ji užívat budu. *FUCKU*

+1
otaznik18
karlos +188
04.11.19 v 07:42

Ten Vejmelka musí být úplně blbej…… "do 50. minuty jsme byli lepším týmem" Ty tele brněnský, měli jste jenom z ***e kliku a lepší jste rozhodně nebyli *FUCKU* *FUCKU* Pouze Sparta měla smůlu a trefovali jsme toho modrobílého sněhuláka. Ten pak ale ukázal svoje "schopnosti" a neandrtálskou povahu a pustil nás do hry. Už si určitě myslel, jak je hotovo a viděl se, jak drandí po D1 do zatáčky. Doufám, že sis tu cestu užil a že se Ti o tomhle zážitku bude dlouho zdát. *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* A před spaním Ti může Plekanec vyprávět pohádku o tom, jak jste byli na Spartě do 50. minuty lepší *METAL* *METAL* A až se vzbudíš hrůzou, tak zjistíš, že to ale nebyl sen *KSICHT* nebo vlastně byl, ale krásný a pro nás *SALA* *SALA*

+1
otaznik19
karlos +188
03.11.19 v 19:08

reakce na Gapin: ,,Nevim kam Kroupa cumi. Nemame dneska golmana, Machovskymu tam spadne..." zobrazit příspěvekNevim kam Kroupa cumi. Nemame dneska golmana, Machovskymu tam spadne kazdy ho.no. Po druhym golu mel bejt venku. "

Dneska oba golmani měli slabší den. My jsme byli v poli jasně lepší, ale dlouho to vypadalo, že góla nedáme ani z těch nejvyloženějších šancí a jim tam spadlo do čeho plácli. Načasovali jsme to ale skvěle a takhle je sejmout 15 vteřin před koncem *THUMBSUP* *THUMBSUP* *THUMBSUP* Díky Sparto za tenhle zážitek *THX* *THX* *THX* Neandrtálcům sklaplo a dostali na *** *NAPR****

+1
otaznik20
karlos +188
02.11.19 v 22:01

reakce na Schaschek: ,,Neviděl jsem. Co tam mlel? Že mu Renda Hradilů pomohl méně než..." zobrazit příspěvekNeviděl jsem. Co tam mlel? Že mu Renda Hradilů pomohl méně než obvykle? 8-) "

Myslím, že rozhodčí jim pomohli víc než dost. Ale na náš výkon to zkrátka nestačilo. Takhle jsem Spartu ještě v této sezóně neviděl zahrát. Od začátku zápasu jsme si šli za 3 body a předvedli jsme sebevědomý výkon od začátku do konce. *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* Po takovým výkonu by mě nemrzela ani prohra. Ale my zaslouženě vyhráli *THUMBSUP* *THUMBSUP* *THUMBSUP*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 7. prosince - 15:00
  7.png?1
  PCE (venku)
  Extraliga (25.kolo)
 • 8. prosince - 16:00
  43.png
  OLM (doma)
  Extraliga (26.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
21
23
24
25
27
29
31