Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
karlos +131
12.01.19 v 14:17

reakce na Mrazík: ,,Já se někdy nestačím divit. Nedaří se nám, dlouhodobě se..." zobrazit příspěvekJá se někdy nestačím divit. Nedaří se nám, dlouhodobě se nedaří, a někteří tu mají pocit, že se vše změní zápas ze zápasu. Nezmění, takhle rychle jistě ne. Ten tým si potřebuje začít věřit a pomalu pak přidávat hokejovost. Prostě zatím zaplaťpánbůh za to, že se vyhrává, i po hnusným hokeji!!!
Nedávno se tu žehralo nad tím, že nevyhráváme a když vyhrajeme dva zápasy za sebou, zase se tu blekotá, že to není hezkej hokej. ……..
Klíma první zápas super!!!!! Ale zatím skákat radostí nebudu, Jarůšek taky první zápasy zářil a pak začal upadat. Pokud si Kevin bude schopnej udržet současnou formu, tak to bude posila, kterou potřebujeme. … Nicméně za první zápas má u mě *OK* "

Ja nevolam po krasnem hokeji. Ten jsme hrali za Jandace a bylo to k nicemu. Ale hrat na nahodu a spolehat jen na golmana je taky blby. 2 zspasy jsme urvali, ale s jakymi souperi. Uvidime ted Trinec. Treba nam to pujde lepe....pral bych si to. Ale na 1-3 goly se dlouhodobe vyhravat neda.

otaznik2
karlos +131
12.01.19 v 08:14

Tímto se chci omluvit Břízovi *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* Nákup Sedláčka byl evidentně dobře promyšlený tah. Pokud by totiž včera chytal Sedláček a ne díra Kašík, tak jsme opět doma nevyhráli. I když postupem času jsme z Kašíka opět udělali díky naší nemohoucnosti zase top golmana. Jediný světlý okamžik včerejšího zápasu byla 4.lajna a nejvíc Klíma no a pak tradičně Machovský, jo a ještě Forman za to jak šel trestat prasárnu Zlína *THUMBSUP* Vše ostatní je hra na náhodu. Necháváme se dostat pod tlak od podprůměrných týmů. Celkem by mě zajímalo, kolik času trenéři věnují přesilovkám a oslabením, tady se mi zdá, že jsme vyloženě tragický. Zrcadlo nám asi nastaví zápas s Třincem. Moc bych si přál, aby naše výkony měly vzestupnou tendenci, ale zatím to na zlepšení nevidím.
Ještě bych doplnil něco málo k Honzíkovi. Ten kluk u nás nedostal vůbec šanci. My se totiž pořád pasujeme na čelní příčky a k tomu "nutně potřebujeme top golmana". Tak koupíme mladého nadějného Homzíka a jediné co tím dokážeme, je to, že klukovi zničíme kariéru a oslabíme soupeře. A v poli přitom hrajeme čím dál větší sračku. Kdyby se tady už dávno rezignovalo na hokusy pokusy s golmany, výsledky by horší být nemohly a my bychom třeba měli stabilního golmana na 2 až 3 roky.

otaznik3
karlos +131
10.01.19 v 13:50

reakce na Schaschek: ,,Mě zas přijde, že ty toho Břízu vidíš i když otevřeš lednici..." zobrazit příspěvekMě zas přijde, že ty toho Břízu vidíš i když otevřeš lednici nebo koukneš do skříně. Začíná mi to tu připadat jako, že Bříza může za něčí ***ej život. To, že někdo schvaluje krok příchodu dalšího gólmana neznamená, že něco žere Břízovi. Každý má právo na svůj vlastní názor. Za mě třeba je to pojistka v případě, že se Machovský zraní. A ještě jedna věc add Bříza - tady se automaticky bere jako viník všeho. Přitom pokud by se člověk trošku zajímal o dění okolo týmu, tak by věděl, že Krupp není dlouhodobě spokojený s Honzíkem a Honzíka jako dvojku nechtěl. Ostatně mu řekli, že si má hledat nové angažmá. Jediné riziko příchodu Sedláčka je v tom, že nebude spokojen s pozicí dvojky a bude dělat dusno. Ale nebojím se, že by pod Kruppem hrál (chytal) někdo, kdo by dělal dusno v kabině."

Jo jo, Bříza mi hodně leží v žaludku, to je pravda. Nemyslím, že bych měl ***ej život a někoho(Břízu) bych z toho vinil. Mimo moje Sparťanství je můj život celkem v pohodě. Já se o Spartu zajímám v rámci možností dost. To že není Krupp spokojený s Honzíkem jsem nikde bohužel nečetl. Ale mám několik řečnických otázek. Proklepl si Krupp kádr již před svým příchodem? A pokud ano, proč se řeší Honzík až nyní? Proč Honzíka vůbec do Sparty brali?(pokud si dobře pamatuji, padala slova o budoucnosti, že je nadějný golman atd.) Proč přišel loni Laco a čemu to pomohlo?? Tyhle kolotoče s brankáři se ve Spartě dějí od dob Břízy-funkcionáře. Moc by mě zajímalo, jak by se tvářil on jako golman, kdyby mu tohle dělali tehdejší bafuňáři. Bříza je ve Spartě dlouho a problémy Sparty a jejich řešení se nápadně opakují, bez ohledu na obsazení funkce manažera či trenéra. Já za tím zkrátka vidím Břízu a (nejen)proto ho nemám rád. Je to můj názor, nikomu ho nevnucuji, ale mám právo ho sem napsat jako kdokoli jinej.

otaznik4
karlos +131
10.01.19 v 07:42

Na tomhle trejdu vydělalo Brno(zbavilo se drahého Kašíka), Zlín(získal skvělého golmana, který asi jinde chytat neumí), no a pak všichni naši sousedi v tabulce, protože blb Bříza sem přitáhne dobrého golmana, kterýho vůbec nepotřebujeme. Jeho příchod může rozhodit stávající dvojici a rozjebe to jediné, co nám alespoň trochu fungovalo. Být Honzíkem, tak jdu za Břízou a přetáhnu ho hokejkou za tu prasárnu. To bylo keců jak je David perspektivní a oni mu za celou dobu vůbec nedali čuchnout. Břízo, byl jsi skvělý hráč, ale jako funkcionář a člověk jsi křivák a hrobník. S Tebou Spartu nečeká nic dobrého.

otaznik5
karlos +131
09.01.19 v 19:58

Já se nestačím divit *MIMO* To už jste všichni od Břízy tak zblblí, že věříte tomu, že tohle může přinést něco dobrého?? Loni jsme měli a i letos máme spolehlivého golmana a vedení(Bříza) přivede Sedláčka(Laca). Zůstanu už pouze u letoška.....Scénář je daný a na žádném konci nevidím přínos pro Spartu z příchodu Sedláčka.
1) Machovský se nezraní a bude chytat pořád. Sedláček další smlouvu nepodepíše a Machovský zůstane i na další sezónu.
2) Machovský se nezraní a bude chytat pořád. Po sezóně odejde, Sedláček prodlouží smlouvu a budeme mít golmana, který půl roku nechytal.
3) Machovský se brzy zraní, Sedláček bude chytat a s naší formou stejně končíme v předkole nebo play out.
Zlín potřeboval prachy na Kašíka a tak pustil(jistě ne laciného) Sedláčka. No a my(Bříza) ho hned vezmeme, protože golmany je přece potřeba rozjebávat a nenechat je chvíli v klidu, že pane Břízo *FUCKU* *FUCKU* Proč ty prachy zkusit použít na kvalitního centra nebo střelce, to je přece škoda *PEKLO* *PEKLO* Lepší je to utratit za golamana, kterýho v současné situaci potřebujeme nejméně. Tady se už uvažuje, že Machovský odejde, Sedláček bude příští rok jednička a prý Honzíka vyhodit a přivést Filipa Novotného. Vy si fakt myslíte, že ten kluk by sem ještě vlez?? To by musel bejt úplně blbej :-! :-! Když tu byla největší díra z celé extraligy, nevděčný poušťák, co si házel puky sám do branky, tak se tyhle čachry s golmanama neděly. Jsem z jednání a přístupu Sparty už fakt hodně znechucenej. Tohle prostě není normální a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.

+1
otaznik6
karlos +131
06.01.19 v 20:35

Tři body v naší situaci jsou zlatý.....výborně zachytal Machovský, což je pro mě jedno pozitivum, druhé pozitivum byl výkon Kumstáta, který především v oslabeních dokázal, že ještě může být užitečný, třetím pozitivem byla bojovnost a blokování střel. Jinak to byla zase jedna velká bída. Naši beci nejsou schopní(nebo nemohou) rozehrát pořádně puk, pak se téměř nedostaneme k ohrožení branky a už vůbec nejsme schopni udržet útočné pásmo. Když se beci snaží prudce rozehrát, končí to velmi často icingem. Vyhráli jsme díky bojovnosti, Machovskému a Konrádovi, který pustil 2 velmi laciné góly.
Mně nevadí, že nás Olomouc přestřílí. Ale že se za 2 třetiny téměř nedokážeme dostat ke kloudné kombinaci v útočném pásmu a že když jsme pod tlakem, nedokážeme ani jednou ujet do brejku, to mi moc optimismu nedává. S tímhle stylem hry se moc úspěchu udělat nedá. Štěstí nebudeme mít pořád. Uvidíme co kluci předvedou se Zlínem *SALA*

+2
otaznik7
karlos +131
05.01.19 v 14:01

reakce na Schaschek: ,,To je snad jasný. O2 Arena nemůže ležet ladem, když jsou v tom..." zobrazit příspěvekTo je snad jasný. O2 Arena nemůže ležet ladem, když jsou v tom zájmy vysoce postavených lidí...s tím, že tam hrajeme jsem se už smířil. Je to pro nás lepší aspoň v tom, že se tam dá dělat lepší choreo. Ale to přece neznamená, že si to nemůžeme udělat hezký. Je super, že tam všude vlají sparťanské vlajky. Mě ale zajímá, zda tam chodí sparťani nebo čumilové a tady už si tak jistý nejsem. Přesně jak píšeš. My tečeme ty vole a nějaký mamrdi se tam pusinkují na kostce a půlka haly jim aplauduje? Za stavu, kdy náš tým prohrává! Kde to jsme ty vole?! Co za sortu lidí tak *** chodí? Tyhle ***iny typu Kiss me a veškerý program alá USA, kde fandí na povel je proti všemu, co chceme jako SHS zastupovat. Vidím to i na tom kotli. Pokud není lepší zápas, tak si tam koupí lístek kdejaký nýmand, cizinech - prostě kdokoliv bez vztahu ke Spartě. Do kotle! Pak se můžeme přetrhnout a ten projev prostě dobrý nebude! Jistě je to přímo úměrné tomu, co se děje na ledě a tam se dějí hrůzostrašné věci. Ale furt se nemůžu zbavit dojmu, že do O2 Areny chodí daleko víc gaučáků a lidí, kterým je Sparta úplně u ***e. A bohužel se nemůžu zbavit ani dojmu, že Bříza a spol. cílí na vysokou návštěvnost a je jim úplně jedno, kdo to bude. Hlavně, že tam utratí svoje prachy. Jasně, byznys je byznys. Ale furt to musí jít ruku v ruce s nějakým srdcařstvím. A ne, že to postavím na show a to hlavní (sportovní výkon) je upozaděn. Myslíš si, že mě to nesere? Že tam zápas co zápas na tom ***ým stupínku sleduju totálně nasrané a znuděné lidi z výkonu na ledě? Už takhle je to těžký a když pak vidím jak se půl haly raduje z hoven typu Kiss me, tak mi je stydno a zcela reálně uvažuji, že se na pozici speakera po DESETI letech vykašlu... :-! "

No pokud se na to vykašleš i Ty, tak to je odstranění poslední překážky na cestě Sparty k totální komerci. K tomu mohu dodat jen toto...Břízo, táhni už do hajzlu a nech Spartu Spartou. Jako šéf jsi za 10 let dokázal pouze vyštvat skalní hráče a skalní fanoušky *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+1
otaznik8
karlos +131
05.01.19 v 13:49

reakce na Schaschek: ,,Naprosto souhlasím. Kumstát je bohužel už mimo a kdo jiný by..." zobrazit příspěvekNaprosto souhlasím. Kumstát je bohužel už mimo a kdo jiný by pomohl mladým nadějím nabrat zkušenosti než Pech..."

Kumstáta mám rád a myslím, že má tým u co dát. Souhlasím i se zapojování mlaďasů, po tom celou dobu volám. Ale vše se má dělat vyváženě. S Pechem by měl hrát Kumstát/Jarůšek/Forman..... a k nim jeden mladej. 2 mladý a 1 zkušenej to není moc dobrý řešení. To těch zkušeností moc neposbíraj. Když se podívám na statistiky Kumstáta, ak je má mnohem lepší než ti, kteří pořád nastupují. Jeho odstřelení uprostřed sezóny nechápu. Ale třeba se jedná o zranění a on se do sestavy vrátí.... Pokud ne, bude to další neslavné loučení dlouholetého hráče, který pro Spartu něco odvedl a rval se za ní ze všech sil. Tedy další zametení s hráčem tak nějak po břízovsku :-!

otaznik9
karlos +131
05.01.19 v 13:37

reakce na Gapin: ,,Tak ono se to dá brát tak i tak. Ale nemyslím že by zrovna Míra..." zobrazit příspěvekTak ono se to dá brát tak i tak. Ale nemyslím že by zrovna Míra byl ten, kterej ukazoval na ostatní aby si za ně mohl schovávat."

Nemyslel jsem to tak, že Míra se schovává za ostatní. Jen mi ta kritika Kruppa pasovala na to Mírovo vyjádření. Asi jsem jen paranoidní....Každopádně ten vzkaz byl pro někoho konkrétního, to je jasné. Že je ten vzkaz drsný, je víc než jasné a proto je podle mne i jasné, že to v týmu někdo ro***á.v.á

otaznik10
karlos +131
05.01.19 v 10:04

Nevidíte v té odpovědi Kruppa narážku na Míru Formana?? On přece po zápase prohlásil, že si každý hráč musí sáhnout do svědomí.......

Nechybí Spartě tahoun, který zabere v kritické situaci?
Slyšel jsem už takový názor, ale já v kabině osobnosti vidím. Nemáme jednu lajnu, které bych řekl, běžte na ledě a rozhodněte. Musíme být silní jako tým, proto od každého hráče potřebuju ještě pár procent navíc. Kdo si ale chce jen krýt zadek a ukazovat akorát na ostatní, co by měli dělat lépe, ať se radši sbalí a jde domů. Ať ani nehraje hokej. Vážně, je spousta jiných zaměstnání...

otaznik11
karlos +131
04.01.19 v 22:12

reakce na toci87: ,,Plzeň pardubice 11:1 Takhle se to s nima hraje po 5 minutach 2:0..." zobrazit příspěvekPlzeň pardubice 11:1
Takhle se to s nima hraje po 5 minutach 2:0 a byl klid
Ale prostě zase klasika nahecovali se a predveli heroicky vykon na spartě a oe te doby dvě jasný prohry"

Myslím, že tedy proti nám Pardubice moc heroický výkon nepodali. Byla to srač..a z obou stran a my jsme byli jednoznačně horší.

+1
otaznik12
karlos +131
03.01.19 v 22:08

reakce na Schaschek: ,,Čert vem nářky na O2 Arenu jako budovu. Beztak s tím nic..." zobrazit příspěvekČert vem nářky na O2 Arenu jako budovu. Beztak s tím nic neuděláme, že tam hrajeme. Ale vedení Sparty by mělo mít zájem abychom se tam cítili dobře. Já se tam cítím jak v cirkuse a z prezentace je mi akorát tak stydno :-! "kiss me" je na pomyslném žebříčku úplně nahoře hned nad šíleně hlasitou disko hudbou... :-! "

Když vidím, jak ty lidi mávají do kamery za jakéhokoli stavu, jak se ochotně cicmaj......myslím, že nás normální fanoušky má Bříza na háku. Nemyslím si to, vím to. Jsme mu od začátku úplně ukradení. Nestáli jsme mu ani za oznámení o stěhování. Já Břízu nemám rád za to co ve Spartě za ta léta (ne)dokázal a jak to ještě prezentuje. Na mě nepůsobí jako dobrý šéf. Ať už svými rozhodnutími(sledování zápasů po vyřazení v minulé sezóně) nebo svými vyjádřeními(také v minulé sezóně - za vše můžou hráči) Jaký je vlastně přesný důvod, proč nemůžeme hrát v Holešovicích???

otaznik13
karlos +131
03.01.19 v 08:39

Za složení týmu je odpovědný Broš s Kruppem, oba tedy zcela jistě mají svůj díl viny na současných problémech. Krupp navíc tvoří taktiku, trénuje hráče, nacvičuje s nimi přesilovky(i když to tak nevypadá). Začátek sezóny vypadal slibně, nehráli jsme nic oslnivého, ale vyhrávali jsme zápasy, když jsme proměnili šance, hráli zodpovědně dozadu, podržel nás golman a měli jsme i štěstí. Teď už neproměníme ani ty nejtutovější šance, nehrajeme obětavě jako na začátku sezóny, zodpovědně už vůbec ne, golman už nás také tolik nedrží a štěstí už nemáme vůbec. A co s tím?? Tady nepomůže trejd 2 až 3 hráčů. Už v minulé sezóně byly k vidění podobné problémy a nehnul s tím ani Franta. Místo radikálního řezu kádrem, především v té zkušenější a starší části přišli hráči do 4. pětky. Třeba Sill je mi vyloženě sympatický, ale ztotožňuji se s názorem, že ve 4. pětce se mají obouchávat mladí odchovanci. Jediný, kdo odskákal minulou sezónu, byl bohužel Jarda. A to si troufám tvrdit, že by v té současné sezńě byl pro tým větším přínosem než Kumstát, Jarůšek, Vrána, Klimek ač mám všechny celkem rád.

+1
otaznik14
karlos +131
01.01.19 v 09:32

reakce na MartinMegadeth: ,,Haleluja! Tak konečně Sparta vyhrála a získala tři body, k tomu..." zobrazit příspěvekHaleluja! Tak konečně Sparta vyhrála a získala tři body, k tomu navíc doma! I když upřímně přiznávám, že ( ! ) mám zpocenou jak za letního parna a do poslední vteřiny jsem měl i nohy sevřené v pěst! Jdu si dát pivo a doufat, že se snad začne zase vyhrávat. Ale bude to chtít střílet aspoň 3-4 góly za zápas. *PIVO* *PIVO* *PIVO* "

A taky se budeme muset vyvarovat chyb v obraně. V této disciplíně hodně vyniká Honza Piskáček. Ten co je schopný vyprodukovat za minely, to je fakt síla *MIMO* Jsem moc rád, že se podařilo zlomit černou sérii, ale jak všichni víme, tak jedna vlaštovka jaro nedělá. Musíme to výsledkově potvrdit a udržet se na dostřel první šestce. V zápase s Boleslaví to byla opět přehlídka zahozených šancí. V tom se musíme zlepšit, protože dlouhodobě se na 1 gól vyhrávat nedá.
Přeji celému sparťanskému národu do nového roku 2019 pevné zdraví a především zachování toho duševního při sledování hokejových i fotbalových zápasů. *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik15
karlos +131
30.12.18 v 09:54

reakce na viki: ,,isport.blesk.cz/clan...  Já osobně si myslím, že udělal, co..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...
Já osobně si myslím, že udělal, co udělal a jak to cejtil a to jeho monstrózním přesunům so šaškárny, jak již tu zdomácnělo rovněž moc nefandím. Myslím však, že tím medializoval problém, kterej nevidím jen já a to nepatřím mezi zatrpklý kňourali typu bůůůůmetazlítkovicenec, to jsou *** pražský :-(. Určitě nejsem sám, kdo delší dobu pozoruje, co se stane, když na to na chvilku vlítne a přitvrdí Sparta a jak ostatní ihned využijí vyloučení, které by na druhou nebylo. Pramení to z při***osti svazu a celkového trendu dělání z hokeje florbal. Dlouho jsme vyčítali Spartě, že hrajou líbivej neefektivní hokej bez srdce. Letos se začalo z ostra a hra beků se mi i docela líbila (Uwe nikdy nebyl máslo), ale začalo se nám to pískat a občas fakt zbytečně a ze zbytečných vyloučení padaj zbytečný góly. Já bych toho humbuku kolem Břízy udělal možná v médiích víc, využil toho a ještě přitvrdil, aby si pruhovanci své někdy zvláštní verdikty rozmysleli. Jinak celkově to situaci asi neomlouvá, něco se zas děje v kabině, ale myslím že tímto ulítnutím nervů Bříza píchnul do jednoho ze spouštěčů neúspěchu a pocitu zmaru ze zbytečných gólů, extraliga má docela úroveň a když dostanete v přesilovkách dva góly, při čemž o jedné z nich hóóódně pochybujete, tak v prvních pár zápasech zkousnete hořkost a jedete dál, ovšem když to začne být cíleným pravidlem v každém zápase, tak nervy rupnou, tomu se nedivím."

Tak s tím moc nesouhlasím. Možná na začátku sezóny byl dost vylučovaný Blain za nově zavedený přestupek "pozdní dohrání". Ale v posledních zápasech to jsou zbytečná vyloučení za vysoké hokejky, podražení, mnoho hráčů....... nic co by souviselo s tvrdou hrou. A tvrdou hru jsem od Sparty neviděl už dlouho. Proč se to třeba s Pardubicemi nikdo nepokusil nakopnout bitkou už během první nebo druhé třetiny. Lidi by to rozpumpovalo a určitě by se daleko více chytli s kotlem, který jediný se snažil zápasem něco udělat. Zkrátka když je to mrtvý, musí to někdo probudit *BOXER* *BOXER*

otaznik16
karlos +131
28.12.18 v 23:35

reakce na loupák: ,,A komu tim prospějeme?"

Kdepak asi udělali soudruzi z NDR chybu??

Ale teď vážně. Tohle už je zmar. Nevím, jestli chtějí odstřelit trenéra nebo co za tím je?? Proč alespoň nebojujeme?? Proč se hned v první nebo druhé třetině neporveme, abychom to nakopli?? Proč prostě něco nezměníme?? Přesilovkové formace jsou tragické a když už si šance vypracujeme, tak to co nepromění Vrána je už do nebe volající. Nerozumím tomu, co se stalo s ostrostřelcem Košťálkem *MIMO* Po zranění jsem od něj neviděl kloudnou střelu, od ostatních beků ji ani nečekám a ti také nezklamou, ti se zmůžou tak maximálně na slaboučká nahození, která ani k bráně nedoletí. Rozehrávka je tragická jak od beků tak od útočníků, vůbec nám to nelepí. Ale přece když se takhle strašně moc nedaří, tak je jeden jediný recept, jak to zlomit *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* žrát led, střílet z každé pozice, dorážet a rvát se před bránou, věšet soupeře po mantinelech *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* Krasobruslením nic nevyhrajeme, kdy jim to dojde?? Jediná povedená akce dnešního večera bylo choreo *THUMBSUP* *THUMBSUP* Jinak to byla jedna velká s.r.a.č.k.a. od začátku do konce. Já teď nechci od hráčů a vedení žádné prohlášení, já chci vidět bojovníky, kterým jde o výsledek a o Spartu *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik17
karlos +131
28.12.18 v 20:06

reakce na Gapin: ,,Tak jsou vanoce Proc někoho nepodarovat...."

Vánoce už byly. Ať zapomenou na vánoční pohodu a začnou to alespoň řezat *KOSA* *KOSA*

+1
otaznik18
karlos +131
26.12.18 v 20:34

reakce na Gapin: ,,Nedelejte histerky. Az nam budou na zada dejchat Pardubice tak muzete..." zobrazit příspěvekNedelejte histerky. Az nam budou na zada dejchat Pardubice tak muzete zacit. Rozdil mezi 4.-11. mistem je 6 bodu (zatim bez zapasu Ol-Br), kde byla pred 3-4 zapasama prave plzen, se ta tabulka meni kazdym kolem.
A hlavne hrajem na co mame, to ze je ten utok slabej tady pisu dva mesice. S tim udela hovno i Kroupa.
Mozna by mel Bros min kecat do novin a nekoho konecne privezt."

Útok slabej ?? Jména Pech, Vrána, Forman, Buchtele, Jarůšek, Kudrna....to vše jsou hráči, kteří mají vysokou kvalitu a měli by sbírat dostatek kanadských bodů. Je mi záhadou, že se bodově přestalo dařit všem *MIMO* Když si vzpomenu, jak se tady loni uvedl Jarůšek a jakou má výkonnost teď....... Elitního střelce bychom potřebovali, ale ten na trhu asi volný nebude.

otaznik19
karlos +131
26.12.18 v 19:26

Je to s námi špatný......ty šance co neproměníme, to už je do nebe volající. Na 2 góly se v hokeji vyhrává těžko. Máme hodně zbytečných vyloučených. Jestli teď neuděláme doma oba prosincové zápasy za 6 bodů, bude to už hodně kritické.

otaznik20
karlos +131
22.12.18 v 07:04

reakce na karlos: ,,Takže jsme měli repre pauzu, uzdravilo se nám několik marodů a my..." zobrazit příspěvekTakže jsme měli repre pauzu, uzdravilo se nám několik marodů a my ve Vítkovicích předvedeme takovou bídu :-! Tam nebyla bojovnost, nasazení, nic. Viděl jsem tedy pouze 3.třetinu. Nemáme ani jednu silnou lajnu *NE* , která by dokázala soupeře nějak zmáčknout. "

Tak jsem si přečetl vyjádření trenérů a prý se jednalo o vyrovnaný zápas. Tímto se tedy omlouvám za kritiku. Ale ve třetí třetině to rozhodně vyrovnané nebylo, za tím si stojím.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 18. ledna - 17:30
  18.png
  KVA (venku)
  Extraliga (36.kolo)
 • 20. ledna - 15:30
  6.png
  LIT (venku)
  Extraliga (37.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
1
3
4
5
7
8
9
10
12
14
15
16
17
19
21
23
24
25
26
28
30
31