Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
karlos +590
25.09.21 v 12:19

reakce na Schaschek: ,,https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/2751430-hokej-ma-noveho-sefa..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/hokej/o...

škoda, přál jsem mu to."

Ač jsem ho jako bafuňáře ve Spartě úplně nemusel, tak věřím, že by měl hokeji co dát. Ale je logické, že vyhrál Francouz, to je přece jedna z nejhokejovějších zemí *MIMO* *MIMO*

otaznik2
karlos +590
25.09.21 v 12:16

reakce na Koty: ,,Tak na tom jejich fóru je snad každý autista ne? "

Největší podle mne budeš určitě ty *KSICHT* Běž zkrátka se svými tipy i komentáři z cizích diskusí do hajzlu *FUCKU*

otaznik3
karlos +590
25.09.21 v 12:14

reakce na Patriot: ,,Taky fakt *MIMO* "

Vy musíte být 2 v 1 jinak to snad není možný.

otaznik4
karlos +590
23.09.21 v 11:54

reakce na Schaschek: ,,Jinak je to přesně jak píše Martin. Kolik let je Král v českém..." zobrazit příspěvekJinak je to přesně jak píše Martin. Kolik let je Král v českém hokeji? 15, 20? Není to spíš špatná vizitka novinářů, že to vyšlo najevo až po tak dlouhé době? Možná kdyby Kuchař řešil skutečně důležité věci a ne jeden pokřik proti jeho Třinci, tak by to mohlo spatřit světlo světa daleko dříve.

Další dno je Jágrovo prohlášení, že ho to nezajímá. Frajer co má ze zištných důvodů 68 na dresu teď alibisticky mlčí a dělá, že se ho to netýká. Úplně to koresponduje s tím, co říkají lidi, kteří s ním měli co do činění. "

Není to první a asi ani poslední Jardovo alibistické vyjádření k nějakému problému. O něčem to rozhodně svědčí.

otaznik5
karlos +590
22.09.21 v 11:45

reakce na Mortimer22: ,,Kdyby ten pokrik nebyl nenavistny, tak ho v takove situaci nebude..." zobrazit příspěvekKdyby ten pokrik nebyl nenavistny, tak ho v takove situaci nebude nikdo kricet. Vychazi z toho, ze Polaky a Zidy berou ti, kdo to krici, za neco menecenneho - proto to pouzivaji jako urazku. Ze to bylo jen jednou a trosku, ze ten clanek to nafouknul aby z toho byl clickbait, ze Smrt Sparte je horsi, je jina vec. Snad se nemusime snizovat na uroven ruske propagandy (vygoogli si "whataboutism"). Ale rikat, ze to neni rasismus je, slovy klasika, typicky alibismus."

No jo no, co se dá dělat, Tebe už dostali. Ale neboj, mě nedostanou. Až se ze mě stane opravdový rasista, dám Ti vědět *FUCKU*

+2
otaznik6
karlos +590
21.09.21 v 14:56

reakce na Schaschek: ,,Roušky? Respirátory? Nemyslím, že to bylo nějak hodně..." zobrazit příspěvekRoušky? Respirátory? Nemyslím, že to bylo nějak hodně dodržováno. Podle mě je největší problém v tom, že jsou zápasy obden. Sparta nemá tolik prodaných permanentek, takže pro lidi, co si kupují lístek, tak se jim to prodraží a už si budou zápasy vybírat. A ruku na srdce Boleslav nebude nikdy lákadlo ať je první nebo poslední. Ten klub jako soupeř nikoho nezajímá, i když reálně je to klub co podle mě bude v TOP6 a s naší marodkou v obraně je reálná možnost, že budeme tahat za kratší konec."

Ono ty série doma, když máš marodku a ne úplně se daří, tak jsou krajně nevýhodné. A to jak pro klub, tak pro tým, tak pro fanoušky. Klub tratí na vstupném, protože nepřijde tolik fans z důvodu který jsi popsal. Tým by měl bodovat doma, jenže když ti zrovna vyjde marodka na tuhle sérii, máš po bodech, s méně fanoušky není taková atmosféra, která hráče vyburcuje k lepším výkonům. A fanoušci...vidí špatné výsledky, fanoušky to stojí víc peněz v krátkém časovém úseku. Kdyby se dařilo, asi by situace byla o něco lepší.

+1
otaznik7
karlos +590
20.09.21 v 19:45

reakce na Schaschek: ,,Přesně jsem čekal jestli to budou ty mediální krysy dále..." zobrazit příspěvekPřesně jsem čekal jestli to budou ty mediální krysy dále přiživovat a je to tu:

isport.blesk.cz/clan...

Zajímalo by mě jestli se Třinec omluvil Spartě za zranění Pavelky nebo za ty unfair souboje dva na jednoho v bitce. To bych od pšonků čekal asi moc ale.

Btw: Kuchař je prej náplava z Třince, to by mnohé vysvětlovalo.

"

S.r.á.t na celýho zkur.enýho neumětela Kuchaře. Myslí si, že se na tom zviditelní, šmejd jeden. Ján znovu říkám, že na tom, co zaznělo, a nutno připomenout že pouze jednou a pouze na chvíli a navíc po obrovské křivárně třineckých šmejdů, není podle mne nic rasistického. A navíc hned přišla omluva Sparty. Já jsem nikdy neslyšel žádnou omluvu za pokřiky smrt Spartě a že několikrát zazněly i v momentě zranění hráče Sparty.
S podobnými pisálky jako je šmejd Kuchař se brzy dostaneme do stavu rasismu, jako ve Skotsku. Když někoho podříznou fanoušci konkurenčního klubu, nevěnuje se tomu zdaleka taková pozornost, jako vymyšlenému "rasismu" :-! :-! :-!

+3
otaznik8
karlos +590
20.09.21 v 11:33

reakce na Schaschek: ,,Zítra nás čeká Boleslav, dá se čekat ještě horší..." zobrazit příspěvekZítra nás čeká Boleslav, dá se čekat ještě horší návštěva. Ono taky když hrajeme teď obden doma, tak se asi nic moc čekat nedá. Navíc neatraktivní Boleslav, která je sice za mě tým na TOP 4, ale hodně hodně neatraktivní soupeř vyznávací defenzivní styl pod taktovkou Rulíka s Paterou. Zápasů s nimi jsem viděl hodně a z větší části to vždy bylo o úporném bránění a defenzivě a moc hokejové krásy to nepřineslo. Bojím se, že zítřejší návštěvnost bude jedna velká blamáž.

Osobně jsem to čekal lepší i na Třinec a Plzeň. Zajímalo by mě do jaké míry se na tom podepsala nutnost prokazovat testování (očkování). V září sice nikdy na Spartě tolik lidí nechodilo a čím dále v sezóně se to zlepšovalo, ale čekal jsem v obou zápasech tak o 2 tisíce lidí víc. A v obou případech bylo i míň hostů než v minulosti. "

Nízké návštěvy jsou problém všude. Viz třeba Třinec s Kometou.

+1
otaznik9
karlos +590
19.09.21 v 18:06

reakce na Medvěd: ,,No, tak stejně jako s takovýmto hokejem nemůžeme myslet na titul,..." zobrazit příspěvekNo, tak stejně jako s takovýmto hokejem nemůžeme myslet na titul, tak s fotbalem je to stejné, ne-li horší. Taky ani náhodou."

U hokeje je to ještě velmi předčasné to posoudit. U fotbalu už se ovšem jedná téměř o jistotu. Absolutně nemáme tým, který má hlad po vítězství. Máme tým manekýnů, co si jen chce zahrát fotbal. A někteří z nich nemají na hřišti co dělat - Vindheim, Pavelka. Hložek je vyšumělej.

otaznik10
karlos +590
18.09.21 v 08:03

K zápasu samotnýmu mohu napsat to, že jsem byl po dlouhé době fakt moc rád v hale a rád jsem si zakřičel.
Nechápu, že po našem aktivním nástupu jsme polevili a pak už se do zápasu nedostali. Viděl jsem mnoho zbytečných ztrát v našem obranném pásmu, pasivní přístup při hře v oslabení. Ač golmani za góly asi úplně nemohli, myslím, že něco navíc chytit měli. Ale formu neměli ani golmani soupeře. Jenže my jsme některé situace dost přehrávali. Prohráli jsme s kvalitním soupeřem, ale dostat doma sedm gólů je dost. No noc, je začátek sezóny. Počkám si, jak se to bude vyvíjet dál. Tým se mi zdá dobře poskládaný. Líbilo se mi i to, jak jsme stáli za sebou, to je pozitivní.
Vrána mi potvrdil, že je opravdová krysa a zákeřný šmejd. Víc k tomu psát nebudu.

otaznik11
karlos +590
18.09.21 v 07:47

Je to fakt smutný, jak si společnost nechává pomalu vnutit, že je rasistická a tak jakýkoli pokřik, který se byť jen trochu přiblíží tomu jejich rasismu, je okamžitě v novinách rozebírán daleko víc, než cokoli jiného. Dokonce se v tu chvíli zapomíná i na Covid *SILENY* *SILENY* A protože pokřik zazněl na Spartě, objevuje se napříč všemi fanoušky ostatních klubů odsouzení tohoto pokřiku.
Těch fanoušků, od kterých na každém stadióně v republice, kde hraje Sparta někdy skandovali "smrt Spartě" To je v pořádku?? Ano, podle všeho přát někomu smrt, je naprosto v pořádku. Ale pokřik "polský Židi" je strašný, nechutný, antisemitský.
Za mě se nestalo nic strašného. Horší by bylo, pokud se řvalo něco o plynu, to by bylo nechutné. Hlavně si nenechme vnutit, že jsme opravdu rasisti. Nejsme. To ostatní jsou přízemní pokrytci. :-! :-! :-!

+2
otaznik12
karlos +590
17.09.21 v 07:26

reakce na frafont: ,,Druhou půli jsem si pustil a to teda byla "lahůdka" -..." zobrazit příspěvekDruhou půli jsem si pustil a to teda byla "lahůdka" - nebejt toho, že tam bylo vidět logo a nápis EL, tak si člověk myslí, že je to zápas Zlína s Příbramí (nebo něčeho podobnýho) v český lize."

No, obávám se, že v zápase Zlína s Příbrami by asi bylo víc šancí :-! já jsem z výkonu Sparty zklamanej. Z Kodaně se měly přivézt 3 body. Nečekal jsem, že bude Kodaň až takhle slaboučká. Bohužel kluci hráli "na jistotu" na bod. Opět několikrát předvedli lahůdkové rozehrávání v zadních řadách a jen díky tomu, že jsme hráli proti dřevákům z toho nebyla žádná pohroma. Teda pokud neberu zranění Polidara. Takhle se fotbal fakt hrát nedá. Nejvíc mě štve, že máme pátého trenéra, ale obraz hry je pořád stejný. Hrajeme pomalý, předvídatelný a ustrašený fotbal se spoustou nahrávek dozadu. Když pak slyším v rádiu Pavelku jak říká: "Škoda že jsme nevyužili nějakou tutovku, co jsme měli ve druhé půli" *MIMO* *MIMO* Ten kluk už snad ztratil veškerou soudnost. Obávám se, že s ansáblem co máme, asi nikdy lépe hrát nebudeme. Strašný je to, že už do šedi průměru zapadá i Pešek. A vůbec nejstrašnější je to, že s tím nechce nic dělat ani trenér. Sice se na střídačce hezky rozčiluje, ale žádný čin, žádné střídání, NIC.

+1
otaznik13
karlos +590
16.09.21 v 12:46

reakce na Canuck: ,,Me je to uplne fuk jak slavil. Neni to uz Spartan. Akorat mi mrzi, ze..." zobrazit příspěvekMe je to uplne fuk jak slavil. Neni to uz Spartan. Akorat mi mrzi, ze mel duvod k oslave, jako mi mrzi kazdy puk v nasich siti. Kdyby prisel k nam hrac z Pardubic a hodne slavil pri vystrelene gol proti nimi, tak byste taky byli pohorsene? Nejspis ne. Ted je Ricka polokun a musi tam zapadnout mezi hraci a fanousci... Maximalne kdyby pribruslil k Spartanske kotle nebo stridacka a takhle slavil, pak bych rikal, ze to prehnal, jinak je mi to uplne fuk."

Ok. Tvůj názor. Já mám jiný. Za mě předvedl trapné divadlo. Kdyby u nás slavil stejně nějaký bývalý Pardubičák gól proti Pardubicím, tak by mi to samozřejmě nevadilo. Ale rozuměl bych tomu, že by to naopak vadilo šňupálistům z Pardubic. No nic.....nemusíme mít na všechno stejný názor, ne?? *KSICHT*
Hlavně že budeme oba zítra fandit tomu jedinýmu správnýmu týmu *BRAVO* *SALA*

otaznik14
karlos +590
16.09.21 v 07:09

reakce na MartinMegadeth: ,,Nežádal bych po Říčkovi po vstřelení gólu kamenný ksicht..." zobrazit příspěvekNežádal bych po Říčkovi po vstřelení gólu kamenný ksicht jaký prezentovali borci ze sborné v osmdesátých letech. Ať se klidně raduje, jsou to emoce, ale výlev jak z mexické telenovely, když chudou zabřezlou holčičku požádá o ruku švarný milionář to bylo opravdu moc. Takhle se neradoval ani můj dobrý kamarád trpící syndromem domácího záchodového prkýnka, když se po velkém trápení na rekreaci konečně pátý den dokázal wysrat. *FUCKU* Přesně jak píšeš: zadarmo u nás nebyl a živili jsme ho i tu sezónu co skoro celou promarodil. Tuhle komedii si mohl odpustit. On o něm dal na jednom předsezónním setkání s fanoušky pár historek k lepšímu Kalous a evidentně je Říčka docela velký svéráz. Přiznám se, že mi dost proti srsti bylo i adorování Lubiny. Beru, že umřít ve čtyřiapadesáti je smutné i že v Pardubicích odehrál spoustu zápasů. Ale držet minutu ticha za člověka tak mrzkého a pochybného charakteru, s tím se neztotožňuji. Když si vzpomenu na to co předvedl v semifinále 94 proti Spartě, ten chlap musel mít už tehdy nějaké vážné mozkové onemocnění. Že Dvořák z Plzně nebo Trávníček z Litvínova byli hodně velcí vypatlanci, tak k Lubinovu zářezu měli na světlený rok daleko. Ostatně on za to i v tehdejší době dost uvolněných poměrů vyfasoval půlroční flastr. A po ukončení kariéry předváděl kousky, za které jen shodou okolností a tragickým selháním české justice neskončil na řadu let v kriminále. Že se deset let nebyl schopen omluvit pozůstalým po Lokvencově otci, za jehož úmrtí nesl přímou zodpovědnost, pokud to tedy vůbec někdy udělal, o čemž silně pochybuji, to mluví za všechno. :-!
isport.blesk.cz/clan..."

Ani já nevyžaduji kamennou tvář, přece jen je to sport, emoce pracují. Ale předvést takové divadlo jako Říčka, to už je hodně přehnané. Vypovídá to něco o tom, jaký si vytvořil nebo spíš nevytvořil vztah ke Spartě. Proto už mě teď ani trochu nemrzí jeho odchod.
Ještě mě napadlo, že možná Říčka prošel nějakým tradičním vstupním testem pro hráče Pardubic a dostal jednu koka lajnu *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+1
otaznik15
karlos +590
15.09.21 v 15:22

reakce na karlos: ,,Ty jako nevěříš našim chalpcům ??*OMG* *OMG* Tomuhle způsobu..." zobrazit příspěvekTy jako nevěříš našim chalpcům ?? *OMG* *OMG* Tomuhle způsobu hry se říká kočka - myš *FLAGHC* *FLAGSPA* *THISISSPARTA* "

*MIMO* chlapcům *MIMO* ze mě se snad stává dysgrafik

otaznik16
karlos +590
15.09.21 v 15:20

reakce na frafont: ,,Já jsem se včera u toho přenosu už pomalu smířil s..." zobrazit příspěvekJá jsem se včera u toho přenosu už pomalu smířil s prodloužením, ale potom v závěru hups a bylo to. Za mě docela podstatné bylo to, že jsme perníky ani jednou nepustili do vedení - kdyby jo, tak to mohlo dopadnout všelijak. Příště by to jenom chtělo udržet vedení trochu delší dobu, ne že dáme a potom za půl minuty nebo kolik je vedení pryč *KSICHT* "

Ty jako nevěříš našim chalpcům ?? *OMG* *OMG* Tomuhle způsobu hry se říká kočka - myš *FLAGHC* *FLAGSPA* *THISISSPARTA*

otaznik17
karlos +590
15.09.21 v 08:53

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Pardubice jsou adept na vyšší příčky, moc bodů si týmy od nich..." zobrazit příspěvekPardubice jsou adept na vyšší příčky, moc bodů si týmy od nich neodvezou právě proto se body cení *DRINK* a Říčko jsi magor "

já si myslím, že špatný tým neměli ani loni. Ale podle mne jim tam vůbec nefungovala chemie a já jim přeju, aby jim to vydrželo [:-} [:-}

+1
otaznik18
karlos +590
14.09.21 v 21:21

Koukal jsem na sestřih a musím říct, že mě Říčka dost zklamal. Ukázal se jako pěknej křivák :-! Přece jen ve Spartě něco odehrál a myslím, že zadarmo tu určitě nebyl a klub svoje povinnosti vůči němu plnil. Ani fanoušci se proti němu nevymezovali a on se projeví takhle *MIMO* Jaký rozdíl oproti Panu hráči Tonovi, který když se trefil za Kometu proti Spartě poprvé, tak neprojevil ani náznak radosti.
Tímhle gestem u mě Říčka skončil *KOSA* *KOSA*

+2
otaznik19
karlos +590
14.09.21 v 21:15

Zápas jsem neviděl, protože mám v úterý a ve čtvrtek fotbalové povinnosti. Kluci mě moc potěšili. Výsledek je super *THUMBSUP* *THX* Je to první zápas v EL, ale proti těžkému soupeři, který měl 2 výhry v zádech. Navíc venku, což je o to cennější *POSILOVNA*
V pátek na Třinec budeme s klukama v hale a už se moc těším, až si zařvu *SALA* *SALA* *SALA* Tak snad nás kluci potěší proti dalšímu těžkému soupeři i doma *THISISSPARTA*

otaznik20
karlos +590
14.09.21 v 21:08

reakce na Lampion: ,,https://twitter.com/Pida1111/status/1437365572765982721/photo/1"

Dostal jsi bůra, tak zhasni, táhni na vaši diskusi a nevysí.r.e.j tady. Nikdo na tebe není zvědavej *KSICHT*

+3
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 28. září - 18:30
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (9.kolo)
 • 1. října - 17:30
  37.png
  CEB (venku)
  Extraliga (10.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
18
20
22
24
25
27
29
30