Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
karlos +127
13.06.18 000 11:57

reakce na frafont: ,,Zrovna do obrany se sáhnout muselo, protože těch beků ze soupisky..." zobrazit příspěvekZrovna do obrany se sáhnout muselo, protože těch beků ze soupisky 17/18 v podstatě polovina odešla. Teď máme obránců dvanáct, z toho jsou čtyři kluci věkem do 21 let (Jandus, Jeřábek, Zeleňák plus Kalina), tři jsou ty posily. Nemůžeme mít půl obrany "mateřskou školku"."

Špatně jsi mě pochopil. Už v minulé sezóně nám chyběl tvořivý bek a nevím, zda jsou ti Kanaďané tak dobří, že to zvládnou a budou tvořivými beky. Pokud nebudou hrát v prvních 2 lajnách a nebudou přínosem do obrany i do útočné fáze, pak mi jejich příchod nedává smysl. Jestliže by měli hrát třetí či čtvrtou lajnu, tak pak je podle mne lepší hrát s mateřskou školkou a vychovávat si své hráče.

otaznik2
karlos +127
12.06.18 000 23:06

Já tedy musím říct, že zatím mě příchozí jména moc optimismem nenaplňují. Nevím, cizinci, pokud přijdou, by měli být tahouny. A to si nejsem jistý, že tito budou. Ve 4.lajně můžeme přece obouchávat naše kluky. Ale vše ukáže teprve čas a průběh sezóny. Minulý rok jsem byl spíš optimista a jak to dopadlo *MIMO* Tak se letos třeba budu zase mýlit a bude to dobré *SALA*

otaznik3
karlos +127
01.06.18 000 17:48

reakce na chuli: ,,David Kočí na led !!!!!!!!*BOXER* *BOXER* *BOXER* "

Je fakt, ze ve Sparte se stavaji i z tech nejvetsich rabijaku krotci beranci [:-} A taky je fakt, ze uz si zvykame na to, ze jsme za otloukanky....mimo domaciho zapasu 22.12 s Kometou.

otaznik4
karlos +127
01.06.18 000 16:50

reakce na Mrazík: ,,Vzhledem k jeho chatrnějšímu zdraví jedině dobře, tak to bylo..." zobrazit příspěvekVzhledem k jeho chatrnějšímu zdraví jedině dobře, tak to bylo myšleno.

Jinak si myslím, že bek je to dobrý, ale ztotožňuji se s Martinem, že pro Olomouc, nikoliv pro Spartu.
"

Panove, zase nemuzeme mit 7 kvalitnich tvorivych beku. Nekdo se taky musi umet poprat, zastat se spoluhracu *BOXER* A na to byl Svrcek dobry a kvalitativne dostacujici. Me bude chybet, byl to srdcar. Pravda, byl hodne zraneny, ale i tak mi bude chybet.

otaznik5
karlos +127
31.05.18 000 22:01

reakce na Mandor: ,,Pevně doufám, že tahle "posila" nikoho ve Spartě..." zobrazit příspěvekPevně doufám, že tahle "posila" nikoho ve Spartě nenapadne. Pokud ano byl bych asi dost otrávenej. Ten kluk je sice šikovnej, ale povahově bída s nouzí na druhou.
www.sport.cz/hokej/k...
"

Přesně tak. Už tu jednou byl a ukázal se v celé své kráse. Hokejista vynikající, ale zmetek podrazáckej. Raději 3 průměrné, ale charakterově kvalitní kluci, než tenhle rozmazlenej fracek *METAL*

+1
otaznik6
karlos +127
28.05.18 000 12:56

reakce na frafont: ,,Posily do obrany by to chtělo, ale něco pořádnýho - zatím..." zobrazit příspěvekPosily do obrany by to chtělo, ale něco pořádnýho - zatím padají jména jako Coufal, Jemelka, Ďurica, ti první dva sice nejsou špatní, ale hráči pro Spartu ani omylem, Ďuricovi je 36 nebo kolik, ten by se sem šel akorát vyprdět před důchodem. Ve vlastních zdrojích Sparty (mládež) taky nějak nevidím nikoho, kdo by okamžitě dokázal vytrhnout ten trn z paty."

Ono by to chtělo někoho pořádného do obrany rozhodně také v HC. Vypadá to, že posilovaní kádru jsme už asi ukončili. Pokud ještě s někým jednají, tak už to asi nebudou žádná esa, protože ty nejlepší už podle mne mají podepsáno......

otaznik7
karlos +127
23.05.18 000 12:44

reakce na Gapin: ,,Co se týká Mikuše asi bych na něj nesypal nadávky, protože..." zobrazit příspěvekCo se týká Mikuše asi bych na něj nesypal nadávky, protože úplně stejně jako on se prezentuje na ledě, tak přesně takovej pocit k němu mam já. Bez emocí, leklá ryba apod. Možná je to v něm jako člověku, tak za to bych mu nenadával.
Jen nevim co si Zábranský ráno přisypal do kafe nebo do čaje, že po něm tak zatoužil. Zábranskýho mám za velice schopnýho a teď se dá říct velmi úspěšnýho majitele. Nehledě na to, že se do brněnskýho stylu vůbec nehodí. Občas dá gol, ale to je asi tak všechno. Budou v Rondu ještě koukat :-D"

Tak tak. On je tak leklý, že by mu ty ani nadávky nevadily. Ale musím se přiznat, že pokud bude příležitost, rád si zakřičím, co si o něm myslím *FUCKU* Projevil se přesně tak, jak celou dobu ve Spartě vystupoval. Jen je mi záhadou, že jsem to viděli pouze my. Tenhle člověk mi fakt chybět nebude a Kometě ho přeju *METAL*

otaznik8
karlos +127
01.05.18 000 01:53

Kecal, kecá a kecat bude. *METAL* *METAL*

otaznik9
karlos +127
25.04.18 000 12:34

reakce na Schaschek: ,,Dnešní hodnocení ve..." zobrazit příspěvekDnešní hodnocení ve Sportu:

img.blesk.cz/img/2/f...

Btw: věta "Zásadní problém Sparty je však jinde, v atmosféře, v naladění zaměstnanců na stejnou vlnu s vedením" je tak moc pravdivá, že by se měla tesat do kamene.

A pokud jsou moje informace pravdivé, tak lidi, kteří pro Spartu dýchali v managementu dost možná skončí. Tudíž - ti srdcaři, kteří jediní snesli v sezóně přísnější měřítko si z rozmaru majitele (majitelů) budou balit kufry. Dobrý co?

Pamatuju si poslední dvě titulové sezóny a Sparta se prosadila i díky tomu, že táhla za jeden provaz. Od posledního ledaře, přes recepčního a sekretářku až po hráče a vedení.

Tohle mi tam strašně chybí a je mi z toho smutno. "

Bude mezi nimi i Bříza??? To je asi hloupá otázka..... Kdepak, ten si ještě klidně dovolí vyhazov srdcařů obhajovat jako nutný krok k proměně Sparty. Pravda je, že se Břízovi Spartu podařilo změnit zásadně, ovšem z pohledu opravdového fanouška bohužel k horšímu, možná i k nejhoršímu, protože horší už to ani snad být nemůže.
Pamatuji si stěhování do outůčka, jak Bříza vystoupil s argumenty, že nic jiného nezbývá atd atd........ Žádné vysvětlení, proč jsme se to dozvěděli z novin. Pak ujištění, že budeme v outůčku doma a budeme mít přednost. Proto na podzim hrajeme x zápasů za sebou venku, aby v hale proběhly koncerty a pak naflákáme 7 domácích zápasů do 1 měsíce. To je výhoda jak prase. Vždyť my ani nevíme, komu vlastně ve skutečnosti patříme...... Dávám tomu rok dva a Bříza Spartu totálně zničí.

otaznik10
karlos +127
21.04.18 000 08:26

www.hcsparta.cz/clan...

Predsedo, je to dobry, stoupa to. Takhle tu soutez dojivosti vyhrajeme..... *ANO*

otaznik11
karlos +127
18.04.18 000 21:58

reakce na Gapin: ,,At hledam jak hledam nikde ani zminka o tom, ze by ve Sparte..." zobrazit příspěvekAt hledam jak hledam nikde ani zminka o tom, ze by ve Sparte pokracovat nechtel. Je to stale dokola. Odsud ho vypakujou na hostovani s tim, ze se vrati. Po sezone vyjde najevo, ze mu skoncila smlouva a novou mu nenabidnou.
Jelikoz je tenhle postup a stav trvalejsiho razu, nemuzu to napsat jinak
Briza ven!!!"

*ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *ANO*

otaznik12
karlos +127
16.04.18 000 20:28

reakce na MartinMegadeth: ,,Sparta si včera dle mého názoru vyhrát zasloužila a chybělo ji k..." zobrazit příspěvekSparta si včera dle mého názoru vyhrát zasloužila a chybělo ji k tomu buď ubránit rohy Plzně nebo nastřílet aspoň tři kousky. Je pořád na čem dělat a co zlepšovat. Na druhé straně si myslím, že proti Slávii, proti Dukle nebo v Plzni předvedla Sparta pasáže hry, které snesly dost vysokou laťku náročnosti. Něco co Sparta pod vedením Il Cretina nedokázala nabídnout ani omylem. Hapal není můj oblíbenec, ale nechci mu upírat, že zlepšení na Spartě vidět je. Nicméně diametrální rozdíly mezi prvním a druhým poločasem a bídné bránění standardek soupeře to jsou věci, které si žádají zásadní nápravy. Za mě včera Spartě patří velké poděkování, že když šel mančaft v Plzni na plac, po hodně dlouhé době nebyl připodělaný (jako třeba při posledním výjezdu předloni na podzim za Holoubka) a šel vyhrát. *THUMBSUP*

Bilance Sparty v Plzni je příšerná a doufám, že včerejší remíza je prvním krůčkem k jejímu rapidnímu zlepšování a zlepšení. Za minulých pět sezón celý bod, před včerejškem tři porážky v řadě s celým jedním vstřeleným gólem. Poslední výhra Sparty v Plzni je ze srpna 2011, předposlední ze srpna 2006. Takhle ničemná snad Sparty nebyla ani za mého dětství při výjezdech do Prešova a do Banské Bystrice. *NAPR**** "

Úplně s Tebou nesouhlasím, posledních cca 15minut první půle se Sparta podělala a pustila Plzeň do velkého tlaku. Naštěstí se o přestávce srovnala, ale přesto dostala gól v začátku druhé půle *MIMO*
Co mě hodně zaujalo, byla benevolence rozhodčího směrem k Bakošovi a Krmenčíkovi za jejich neustálé komenty a rozhazování rukama, aby následně Hovorkovi za jedno máchnutí rukou napral žlutou. Navíc Krmenčík rozerve Štetinovi dres a zase nic a ještě ukazuje, že má jít Štetina ze hřiště :-! :-!
Co jsem nepochopil, bylo nasazení Biabianyho *NE* *NE* Ten kluk prostě nechce, nezasprintuje, nezabojuje, hraje alibisticky. Potenciál v něm je, ale nechce ho ukázat, tak bych ho sviňskym krokem poslal ať hledá, kde nechal tesař díru *NAPR**** *NAPR****

otaznik13
karlos +127
16.04.18 000 20:21

reakce na MartinMegadeth: ,,Kamaráde, typický "divný" konec hráče ve Spartě...." zobrazit příspěvekKamaráde, typický "divný" konec hráče ve Spartě. Navíc hráče co měl ke klubu vztah. Nepochopím, že ho Sparta před rokem uvolnila do Plzně a po jejím velice zvláštním jednání do Mladé Boleslavi, protože by neměl místo v prvních dvou útocích, tak aby se jinde ohrál pro budoucnost. Rok se sejde s rokem a my najednou zjistíme, že Martinovi Procházkovi končí za dva týdny smlouva. Nemůžu si pomoct, ale tady je nějaká disharmonie. Něco prostě nefunguje. *MIMO* "

A kdo jediný je celou dobu, kdy zapojování mlaďasů nefunguje a hráči se Sparťanským srdcem prapodivně končí, ve vedení Sparty?? Pokud ty konce nejsou ve velké většině z rozhodnutí Břízy, a já jsem přesvědčen, že ano, tak s tím minimálně celou tu dobu souhlasí. Ať tak nebo tak........už jsem to tu dlouho nepsal *SILENY* Bříza ven *FUCKU* *FUCKU*

+1
otaznik14
karlos +127
13.04.18 000 18:00

reakce na Schaschek: ,,Sorry, ale pokud dostaneš nabídku a chceš podepsat jinde, tak je..." zobrazit příspěvekSorry, ale pokud dostaneš nabídku a chceš podepsat jinde, tak je základní slušnost to tomu klubu aspoň oznámit. A ne mu nezvedat telefony. A když už, tak to má oznámit agent."

Oboustraně slušné a férové jednání by mělo být samozřejmostí. Otázka je jak slušně a férově se Sparta chovala k Samimu a jestli on jen neoplácí stejnou mincí. Myslím, že se pravdu stejně nedozvíme.

otaznik15
karlos +127
13.04.18 000 17:33

reakce na Schaschek: ,,Mě to taky mrzí, ale neházej to hned na ně. Nikdo z nás nemá..." zobrazit příspěvekMě to taky mrzí, ale neházej to hned na ně. Nikdo z nás nemá info jak to bylo a těch scénářů je několik.

1. Nabídli mu smlouvu, která se mu zdála málo lukrativní, tak odešel.
2. Chtěl se vrátit domů za rodinou.
3. Nechtěl dělat dvojku za Machovským.
4. Sparta mu smlouvu vůbec nenabídla.

Podle mých informací se má skutečnost tak, že mu Sparta nabídku dala a vůbec neví o tom, že by Sami podepsal jinde. Dva dny ho a jeho agenta nahání a neberou jim ani jeden telefon...

Takže než tu hned plivat na Spartu, tak by se to chtělo zamyslet nad tím, že to skutečně může být jinak než se to tváří."

Za to jak se k němu celou sezónu chovali a pak sem ještě tahaj někoho jinýho, tak se ani nedivím, že na ně s.e.r.e *FUCKU* *FUCKU*

otaznik16
karlos +127
12.04.18 000 14:15

reakce na kvcr: ,,Mně šlo o to, aby se hráč dověděl, jaké s ním má Sparta..." zobrazit příspěvekMně šlo o to, aby se hráč dověděl, jaké s ním má Sparta dlouhodobé záměry - a za tím si docela stojím, aspoň já bych to rád věděl. Vyhodnocení podmínek je samozřejmě vždycky subjektivní záležitost stejně jako u spousty jiných zaměstnání, kde se výkon nedá objektivně a neomylně změřit. Názor trenéra může ovlivnit spousta faktorů a i pohoda celého týmu. S tím hráč musí počítat, i mladíci to dobře znají ze žákovských mužstev. Ale když se dopředu dozvědí, že by je klub rád viděl v týmu za tři roky jako tahouny, je to signál, že mají šanci se prosadit. Samozřejmě můžeme namítnout, že takhle může klub "motivovat" každého, aniž by to myslel vážně, ale nevěřím, že by si to kterýkoli trenér či manažer lajsnul. Tím se vracím zpátky k tomu hodnocení, trenér musí mít důvěru nejenom managementu, ale i hráčů. A když mu ti hráči začnou hromadně utíkat třeba i pod smlouvou, je to pro management signál, že něco není v pořádku. Jako ostatně i v běžných zaměstnáních. Jsem si samozřejmě vědom toho, že tady maluju logický, emocí prostý svět, kde se každý chová rozumně. I v hokeji jsou kamarádi, pak další lidi, kterým příslušný člověk dluží laskavost, informátoři a intrikáni. Ber to tedy s rezervou jako můj utopický názor.

Jinak s charakterními jedinci naprosto souhlasím, soudržnost je v hokeji často důležitější než kvalita.

Určitě souhlasím i s rolí trenéra coby psychologa, ale po posledních sezónách bych se rozhodně přimlouval za angažování psychologa profesionála. Nevím, co se hráčům dostalo do hlav, ale drží jim to tam už dlouho a žádnému z mnoha členů realizačních týmů se to z nich nepodařilo dostat. S takhle nadupanými soupiskami prohrát devět zápasů play-off v řadě a vyhnout se play-out na poslední chvíli, to už je z mého pohledu hodně vážný problém."

Rozumím Ti, ale to co popisuješ je asi fakt ideál. Poslední odstavec plně podepisuju.

otaznik17
karlos +127
12.04.18 000 12:32

reakce na kvcr: ,,To jsme si nerozuměli, já jsem to myslel takhle: při angažování..." zobrazit příspěvekTo jsme si nerozuměli, já jsem to myslel takhle: při angažování hráče si s ním trenér sedne a řekne mu: "Pro tuhle sezónu s tebou počítám do čtvrté lajny, potřebuju tě tam. Vybral jsem si tě proto, že máš dobré bruslení, neděláš fauly a hraješ hodně zodpovědně. Můžeš pomoci ubránit soupeřovy úderné pětky a odlehčit těm našim. " To je stručně to, co jsem odpoledne myslel jako "startovní zařazení". Za tím by ale mělo následovat: "Jsi mladý a můžeš na sobě hodně pracovat, osobně bych byl rád, aby ses zaměřil na střelbu. Tam vidím tvůj největší potenciál pro Spartu. Pokud budu vidět, že se zlepšuješ - a zejména v téhle oblasti - posunu tě příští sezónu dopředu. Mělo by to být podpořené počtem gólů, ale když uvidím v tréninku, že můžeš za Spartu střílet góly, půjdu do toho taky. Makej, přidávej si po tréninku, zkoušej něco odkoukat od jiných - máme tady Toňáka, od kterého můžeš okoukat fakt hodně a on ti i poradí. Když se tak dohodneme, můžeš chodit na střídavé starty do Litoměřic, aby ses vyhrál a tam budeš mít prostor na ledě, budeš chodit na přesilovky, takže si všechno to natrénované zkusíš v zápase. Nesmí to být ale na úkor toho, co po tobě chci pro tuhle sezónu ve čtvrté lajně. Když se v té střelbě nezlepšíš, počítám s tebou dál pro čtvrtou lajnu. Když se výrazně zlepšíš už během sezóny, může přijít postup výš i dřív, ale moc s tím nepočítej, museli bychom přeskupovat sestavu. Nanejvýš bych tě občas poslal na přesilovky. Jestli budeš tak dobrý střelec, jak si myslím, můžeš hrát už za dva roky v prvním útoku." Tohle jsem myslel těmi "podmínkami kariérního postupu".

Asi to moc vypadá jako řízení firmy, ale já bych to jako hokejista rád slyšel, abych věděl, na čem jsem. Je to samozřejmě taky závislé na tom, jak dlouho bude v klubu příslušný trenér, pokud by byl ve Spartě poslední rok, pak by podobný rozhovor mohl vést třeba Broš. "

Tohle všechno zní velice rozumně. Ale fungovat to podle mne nemůže. Stačí když se hráči nebude dařit, trenér ho nikam neposune, protože zkrátka daný hráč neodvádí to, co trenér čeká. A hráč je přesvědčený, že odvádí přesně to a ještě víc, co trenér čeká. Rázem je tu problém a napětí..... Slibovat něco hráčům je dle mého názoru nesmysl. O všem musí rozhodovat trenér podle svého názoru. Ale trenér musí být především psycholog.....některé hráče můžeš seřvat přede všema a je to ještě nahecuje a vybudí, jiné to naopak srazí dolů a potřebují spíš kamarádský přístup. Ti kluci nejsou stroje a každý potřebuje trochu jiný přístup. Na druhé straně jsou to samozřejmě profíci a měli by si uvědomit svoji funkci v klubu - jsem slušně placený zaměstnanec a musím odvádět maximální nasazení pro klub v jakékoli situaci.
Velmi důležité je taky to, aby do Sparty přicházeli "charakterově" vhodní jedinci. Když o někom vím, že je rozesírač kabiny, tak o něj úplně stát nebudu. Skládání týmu je alchymie a je vyzkoušené, že ti nejlepší hráči nemusí být vždy to nejlepší řešení pro Spartu. Brošákovi přeju šťastnou ruku při výběru trenéra, který by už měl být vybraný, aby mohl do složení týmu mluvit.

otaznik18
karlos +127
10.04.18 000 22:43

Alespoň v něčem vedeme ligu *PRVNI* *PRVNI* Ale asi to není moc důvodů k radosti *NAPR**** *NAPR****

www.sport.cz/fotbal/...

otaznik19
karlos +127
08.04.18 000 06:18

reakce na MartinMegadeth: ,,Máme zcela rozdílný pohled, což se samozřejmě může stát...." zobrazit příspěvekMáme zcela rozdílný pohled, což se samozřejmě může stát. Nevím ovšem kde bereš tu jistotu, že Ščasný kritizoval hráče za zády Hapala a že s ním další postup nekonzultoval. Hapal je Ščasného kůň, on stojí za jeho příchodem na Letnou. Předpokládal bych, že mezi nimi budou nastavené vazby, vztahy a spolupráce. V tomto ohledu jsem zdrženlivější, protože jsem jim u toho nesvítil, ani jsem nebyl moucha co by kolem nich měla možnost bzučet. Pro mě je největší chybou na celé záležitosti nezdravě velká publicita. Na Letné se měli sejít Hapal, Ščasný, Rosický a Křetínský, poradit se, vynést rozhodnutí, seznámit s ním kabinu a teprve potom vydat oficiální prohlášení. *POSILOVNA* Z psychologického hlediska mi přijde prostě v pořádku, že hráče zkritizovala „vyšší šarže“ v hierarchii klubu. Nepochybuji, že Hapal hráče na interních poradách kritizoval po výkonu v Karviné, po výkonu ve druhém poločase zápasu proti Slávii a co jsem slyšel a četl ani výkon v Teplicích nepřinesl žádné markantní zlepšení, ať už herní tak bodové. Bylo na čase dle mého názoru, aby hráčům někdo kdo stojí výš v klubu než trenér ukázal, že nevyhrát pět zápasů po sobě je velký průšvih i na Křetínského Spartu. *FUCKU* Nechci vstupovat do nějaké široké polemiky. Oba máme svůj názor, což je v pořádku. Dle toho mého sportovní klub a běžná firma snesou celkem bez problémů srovnání. Sportovní klub má samozřejmě svá specifika, ale to hlavní je stejné. Firmu i sportovní klub někdo vlastní, někdo do toho projektu cpe peníze a logicky pak po svých podřízených vyžaduje výsledky, kvalitu a splnění stanovených cílů. A je jedno jestli je to počet a jakost vyrobených šroubků nebo počet bodů a koukatelnost herního projevu. Jediné proti čemu bych se z tvého příspěvku zásadně ohradil je vytahování rozhovoru s Muzzim. To byl pláč ukřivděného sr*če, který nepřekousl, že si zlí Češi dovolili pochybovat a nakonec i odvolat skupinu italských ředitelů fotbalové zeměkoule. Jeho žvanění, že už koncem prvního poločasu volal Kováčovi Ščasný a konzultoval s ním vyhazov celého štábu a podobné hov*diny, jak jsem se dočetl v originálních rozhovorech, snad nemůže žádný myslící tvor brát za bernou minci. *NAPR**** "

"Výkon některých hráčů, především záložníka Guélora Kangy, rozčilil sportovního ředitele Zdeňka Ščasného natolik, že inicioval schůzku s majitelem klubu Danielem Křetínským"

To je úryvek z článku. A když se podívám do sestavy, tak Kanga hrál celý zápas. To podle mne svědčí o rozdílném pohledu na věc Ščasného a Hapala. Navíc čtu, že inicioval schůzku s Křetínským, o Hapalovi zase ani slovo. Když k tomu ještě přičtu to, že Ben Chaim, Biabiany a mnozí další předváděli ještě větší h.o.w.n.o celý podzim, tak potom tenhle krok a pokuty už vůbec nechápu. Rozumím, že je Ščasný nad Hapalem, ale nesouhlasím, že může veřejně kritizovat hráče, to by měl pouze trenér. A hlavně v situaci, ve které jsme bychom si to měli vyříkat v klubu a pak možná nějaký závěr pustit ven. To už je ode mne k tomuto asi vše.
Ano, oba máme svůj názor a ne vždy musí být stejný, ale důležité je, že nám jde oběma o Spartu a její dobré výsledky *SALA*

otaznik20
karlos +127
05.04.18 000 19:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Půjdu proti proudu, podle mého názoru není nic špatného na tom,..." zobrazit příspěvekPůjdu proti proudu, podle mého názoru není nic špatného na tom, aby sportovní ředitel kritizoval hráče za opakovaně špatné výkony. Je to nadřízený trenéra, má na to právo. Je to jako bych ve větší firmě bral náměstkovi generálního ředitele právo kritizovat špatné výsledky jedné obchodní skupiny, protože by se její ředitel cítil špatně. *MIMO* Že by bylo vhodnější, aby Sparta tyto záležitosti řešila uvnitř bez mediální asistence, s tím naprosto souhlasím. Ovšem to by se na Letné nejdřív museli zbavit několika krys, které za tepla vynáší veškeré interní záležitosti médiím. *NAPR**** Závěrem musím kvitovat rozhodnutí, že větší část zmíněné pokuty byla udělala podmínečně. Takhle udělovali pokuty až na velmi ojedinělé případy páni trenéři Ježek, Uhrin nebo dr. Wohl a dle mého názoru je to mnohem lepší způsob než nepodmíněné finanční flastry, které většinou nadělají výrazně víc škody než užitku. *KOSA* "

A k čemu je tam tedy trenér?? Podle mne by se nejdřív měl Ščasný sejít s Hapalem, říct mu svůj názor a pak by měli společně hledat řešení. Ščasný může kritizovat herní projev, ale kritiku hráčů by měl nechat na trenérovi. To nemuseli Hapala podepisovat a mohl to vést Ščasný. Srovnání s firmou neberu, to je něco jiného. Za výkony hráčů a týmu odpovídá trenér, od toho tam je. Přece mu nemůže Ščasný třeba určovat sestavu, když je jeho nadřízený?? Nebo něco bude na vyjádření štramákových asistentů o zasahování do chodu týmu od Ščasného ??? Každopádně se shodneme, že tohle se řeší uvnitř bez zbytečné publicity *ANO*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<06 / 2018>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30