Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
frafont +1010
08.07.22 v 19:25

reakce na MartinMegadeth: ,,V chlapech se nedají čekat zázraky. Posledním českým tenistou co..." zobrazit příspěvekV chlapech se nedají čekat zázraky. Posledním českým tenistou co dokázal na GS turnajích pravidelně postupovat mezi osmičku nebo čtyřku byl Berdych. Už za jeho kariéry bohužel bylo jasné, že tady dlouho nikdo další podobný nebude. Veselý má svoje limity: jemu jsem věřil na třetí až čtvrté kolo, což si v podstatě splnil. U ostatních je úspěch každé kolo na GS turnaji a vlastně i postup do hlavní soutěže, kde hodně záleží na štěstí při losu. Snad nám v dohledné době doroste nějaká generace, kde se někdo aspoň Berdovi přiblíží. U kluků jako Lehečka nebo Macháč už by to chtělo nějaký průlom. *METAL* U holek prožíváme dietní rok, na kterém se hodně podepisují zranění. Už jsme to probírali v době RG. Plíšková měla zlomenou ruku a od té doby se jí nepovedlo plnohodnotně vrátit. Muchová s Vondroušovou jsou zraněními pronásledovány už druhou, možná třetí sezónu, což je strašný pech. Letos si smůlu na zranění vybrala i Krejčíková. Kvitová má dlouhodobé problémy se zápěstím a přijde mi, že už jí nějakou dobu chybí šťáva. V pondělí nebude v TOP TEN ani jedna Češka a na to opravdu zvyklí nejsme. Věřím, že se bude jednat přechodný stav. Až se výše zmíněné holky uzdraví, určitě se nějakých pořádných zářezů dočkáme. A navíc dorůstá nová generace. Jednu věc si neodpustím: poslední zhruba dekádu je špička ženského tenisu bídná. Ty tam jsou časy Navrátilové, Graffové, Evertové nebo později Šarapky a "bratří" Williamsových. Holka vyhraje dva, tři velké turnaje a pak o ní není měsíce slyšet. Za této konstelace vnímám dva Wimbledony Kvitové a jeden RG Krejčíkové jako hodně málo. Určitě byl potenciál urvat podstatně víc GS turnajů. V první řadě to vnímám jako ostudu Plíškové, ta holka měla potenciál vládnout světovému tenisu mimo antuku. Ve dvaceti měla nakročeno se stát novou Graffovou a sbírat jeden triumf za druhým, jenže něco se pokaziilo. *KOSA* Podle všeho budou na Wimbledonu držet prapor Krejčíková se Siniakovou v deblu. Holky jsou ve finále a moc jim držím pěsti, aby si připsaly další zářez. A k tomu mládež. Máme slečnu v semifinále singlu (Klimovičová), další v semifinále deblu (Bartůňková) a kluka (Menšík) v semifinále deblu. Po pravdě nechápu kde se u nás pořád bere takové kvantum talentovaných tenistek. Abych nezapomněl: Bouzková skvělá práce. Ta holka je strašně zajímavá nejen po tenisové stránce, ale i jako osobnost. Je mi velice sympatická. Šla úplně jinou cestou než třeba Plíškovic dvojčata, ale třeba to nakonec dotáhne dál. *PRVNI* "

Berdych byl jeden z těch několika našich za dlouhou dobu, co uměl hrát top - a samozřejmě nesmíme zapomenout na jeho "dvojče" Štěpánka, ti dva spolu udělali na repre úrovni parádní výsledky. Jenom holt měl smůlu, že se trefil zrovna do doby, kdy se pohybovalo na okruhu trio Nadal, Federer, Djokovič (plus čtvrtej mušketýr Murray, ale ten tolik neúřadoval) a ti byli skoro k neporažení. Plíšková čertví, co v tom bylo - asi něco v hlavě, že se v rozhodujících momentech "bála výhry", nebo jak to nazvat.

otaznik2
frafont +1010
04.07.22 v 20:49

www.sport.cz/clanek/...
Viděl jsem až od půlky 2. čtvrtiny, ale stálo to za to. Basket ukazuje, že i top tým se dá porazit, jenom se nesmí jít na hřiště předem potento. Od srpna ještě poslední fáze kvalifikace, tak by mohl vyjít ten postup na MS *BRAVO*

+1
otaznik3
frafont +1010
01.07.22 v 14:13

sparta.cz/cs/clanek/...
Trochu jsem se bál, aby nebyl nějakej úlet, ale nakonec ty ceny lístků na předkolo s Vikingem v pohodě.

otaznik4
frafont +1010
28.06.22 v 16:30

reakce na rad55: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl/416118/korenar-o-staci-v-nhl-..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...
A jejda, tak to se rýsuje rivalita..."

Já nemám premium, takže ten článek nevidím celej, ale tipuju to, že Kořenář tam řekne něco ve smyslu "v zámoří jsem se do brány moc nedostal, ve Spartě chci zabojovat o jedničku". Nebylo by to zdaleka poprvý (ani naposled), co mediální mr.dky udělají nadpis tak, aby byl hodně bulvární a klikací, načež článek říká pokud možno něco úplně jinýho *KSICHT*

otaznik5
frafont +1010
26.06.22 v 19:57

Ta Parma jsou opravdu dva různý zápasy - Asprilla zařídil tu její výhru a prakticky i postup snad v sezóně 92/93 (ještě v tehdejším PVP), na Spartě pak remíza. Těch 2:2 byla skupina LM 97/98, tehdá jsem nevydržel a šel spát po první půli, potom následující den byly sestřihy/záznamy a to jsem se nestačil divit, co se to odehrálo. Ono to myslím bylo hodně dlouho 1:0 pro Italy a ty další góly padly až úplně v závěru zápasu.

+1
otaznik6
frafont +1010
25.06.22 v 23:25

reakce na karlos: ,,Mělo by to tak být. Bohužel na příkladu Kangy bylo vidět, jak to..." zobrazit příspěvekMělo by to tak být. Bohužel na příkladu Kangy bylo vidět, jak to nefunguje.
Navíc si myslím, že tyhle přestupy bývalých S na obou stranách by se neměly stávat pravidlem a dělat z toho závody, kdo komu sebral větší rybu, už vůbec ne "

Kanga sice byl/je taková poněkud neřízená střela, ale na hřišti byl rozdílovej a ve chvíli, kdy to drhlo herně, se na rozdíl od ostatních snažil něco s tím dělat a nemít hlavu v dlaních a psychiku na bodu mrazu. Ti nadstandardní až top hráči holt tohle často mají, že povahově jsou složitější, to je takový to "něco za něco". Holt se s nima musí umět pracovat (teda v první řadě musí se chtít s nima pracovat). Snad Rosický a spol. tohle už pochopili a do budoucnosti pojedeme podle toho.

+1
otaznik7
frafont +1010
25.06.22 v 21:33

reakce na karlos: ,,Tak hlavně aby to s tím vypáleným rybníkem nebylo obráceně...." zobrazit příspěvekTak hlavně aby to s tím vypáleným rybníkem nebylo obráceně. Hajzl hráč, kterému to střílí, to je ok. Ale střelec, který bude dělat dusno v kabině už taková výhra není. Až čas ukáže jestli to byl takovej majstrštyk"

Od toho je trenér a realizák, případně nějaká přirozená autorita v řadách hráčů, aby si to srovnali. A já s tím aktuálním složením věřím, že si to nenechají přerůst přes hlavu a zasáhnou hned, jak to bude potřeba *SALA*

+1
otaznik8
frafont +1010
25.06.22 v 10:57

sparta.cz/cs/clanek/...
A je to - i kdyby jenom na tu jednu sezónu, tak beru. Teoreticky se v útoku může sejít duo Kuchta - Čvančara a to teda bych nechtěl bejt v kůži soupeře, co je má bránit - trefovat se dokážou oba a navíc to jsou takoví ti hajzlíci, ne leklý ryby *SALA*
Jo, ještě jedno: vypálit rybník sešívkám - k nezaplacení. Na všechno ostatní je tu Mastercard *KSICHT*

+3
otaznik9
frafont +1010
22.06.22 v 10:55

reakce na Pedro_Oak: ,,Tak léto bude možná ještě celkem zajímavé. Jen tedy nechápu,..." zobrazit příspěvekTak léto bude možná ještě celkem zajímavé. Jen tedy nechápu, co by teda Vary mělo k tomu aby dobrovolně šli o ligu níž. *VYKULENY* *MIMO*

Zlín chce od Varů koupit licenci na extraligu! Stojí za tím nový šéf...
isport.blesk.cz/clan... "

Na sport.cz je to taky a tam se píše, že z ekonomických důvodů.
www.sport.cz/clanek/...

otaznik10
frafont +1010
18.06.22 v 20:23

reakce na SkinNboneZ: ,,Tak novym sefem hokeje je Hadamczik.Co vy na to?Asi nejlepsi volba z..." zobrazit příspěvekTak novym sefem hokeje je Hadamczik.Co vy na to?Asi nejlepsi volba z kandidatu si myslim."

Uvidíme, jestli změna k lepšímu, k horšímu, nebo jak. V rámci výboru zdědil lidi, co si tam před ním nainstaloval Král, na těch bude taky dost záležet, jestli to nebudou programově už z principu kazit.

otaznik11
frafont +1010
17.06.22 v 17:56

reakce na MartinMegadeth: ,,Nějaký řez do hráčského kádru v béčku se dal čekat, i když..." zobrazit příspěvekNějaký řez do hráčského kádru v béčku se dal čekat, i když počet odchodů mě překvapil. Upřímně pokud je hráči v béčku 23 let a nemá aspoň jednou nohou na kapr ligu, byť v jiném klubu než je Sparta, pak ho nemá smysl podchycovat další smlouvou. Občas se stane, že u některého hráče dojde k významnému progresu až v pětadvaceti nebo později, ale to je riziko co je nutné podstoupit. Kulhánkovi s Piškem je 26 let, u těch konkrétně nechápu proč ve Spartě ještě měli smlouvu. U cizinců by ten limit měl být ještě nižší: Dao byl ve Spartě od roku 2016. Červak od roku 2018, Flak totéž, tady asi taky není důvod nabízet smlouvu. Mezi odchody je i několik kluků ve věku 21-22 let, ale asi si jsou v Akademii jistí, že jim nemá smysl novou smlouvu nabízet. Za mě asi největší překvapení mezi odchody je Gelašvili, u kterého se několikrát mluvilo o posunu k áčku. Upozornil bych i na Dudla, kterého Holoubek druhdy v jeho sedmnácti letech vytáhl do základu áčka a na levé straně vypadal velice nadějně. Někde se v jeho případě něco pokazilo. Co mě překvapilo, že masivní vlnu odchodů přežil Turyna, kterého druhdy Jiřík Rosický tak šikovně vyměnil se Slávií za Kuchtu. Tomu klukovi už je 24 let, ke kapr lize má daleko a už delší dobu stagnuje. Apropos, milé kolego, co máte proti Horníčkovi, že se Vám jeho setrvání u béčka nelíbí ?! *OLIZNUTI*
isport.blesk.cz/clan..."

Béčko by mimo jiné mělo herním stylem/systémem a tak jet plus minus stejnou vlnu s áčkem, ne že je to "každý pes jiná ves" a to nevím, jestli zrovna s Horňákem v kombinaci s novým trenérským týmem u áčka půjde. Obecně v tom směru, že by béčko bylo v tomhle kompatibilní s áčkem, moc optimismus nepanuje (aspoň co jsem já zatím zaznamenal).

otaznik12
frafont +1010
16.06.22 v 18:07

sparta.cz/cs/clanek/...
V béčku ACS to taky slušně pročistili, akorát na pozici trenéra mohl místo Horňáka někdo jinej, když už. Samozřejmě někdo z těch hráčů se může chytit a zářit jinde v lize, ale nemá cenu, aby zabírali místo, když na Spartu to prostě není.

otaznik13
frafont +1010
15.06.22 v 13:46

Tak Norsko (Viking Stavanger), první zápas doma. Na ty severský týmy obecně moc neumíme, ale co už - když tak se holt kucí budou moct plně soustředit na ligu hned od začátku.

+2
otaznik14
frafont +1010
14.06.22 v 23:16

Hm, na to, že KL je až třetí soutěž v pořadí pohárů, tam teda ACS má už ve 2. předkole v možném okruhu soupeřů slušnou palbu (Norsko, Švédsko, Rakow jako vítěz polskýho poháru). Aby to zase nebyl styl "zahrajeme si jedno předkolo a toť vše až do další sezóny" *KSICHT*

otaznik15
frafont +1010
14.06.22 v 13:34

sparta.cz/cs/clanek/...
Mlaďoch fajn, ale chtělo by to i hotový hráče rovnou do áčka. Zatím ty posily jsou buď naděje do budoucna, nebo starší na doplnění/rozšíření kádru (Zelený, Mejdr), chtělo by to i nějakou velkou rybu (rozdílovýho hráče).

+1
otaznik16
frafont +1010
13.06.22 v 11:17

Tak u čutálistů do toho pěkně řízli - dost lidí z dosavadního realizačního týmu jde do pryč. Z kondičáků (teda spíš manažerů pro zranění :-D) dva ze tří jdou (Rada, Polák), bohužel zůstává ještě z té "svaté trojice" Malý, ale tak ten snad nedostane moc příležitostí do toho kecat. Plus dovnitř Sivok jako sportovní manažer áčka (v podstatě spojka mezi Rosou a zbytkem). Tak uvidíme, jak to bude fungovat *SALA*

+1
otaznik17
frafont +1010
11.06.22 v 15:18

www.sport.cz/clanek/...
Jo, někdy se v pralesní lize dějou věci... *MIMO* :-D :-D

otaznik18
frafont +1010
07.06.22 v 19:30

isport.blesk.cz/clan...
Dobrá cesta, teď ještě tu druhou část operace, to jest vykopnout tu bandu Malý, Polák a spol., která snad ty zraňovací kalamity přitahuje. A vykopnout myslím opravdu vykopnout co nejdál, ne že budou někde schovaní za bukem a při první příležitosti je do realizáku bokem nainstalujou zase.

otaznik19
frafont +1010
07.06.22 v 18:24

reakce na MichalM: ,,Myslím, že slušnej standart budou mít borci i tak. Nevím, proč..." zobrazit příspěvekMyslím, že slušnej standart budou mít borci i tak. Nevím, proč by měli mít rovnou nadstandart bez toho, že by se nějak snažili. A ona se většina snažit bude, tomu věřím a s menšinou si to vyřídí trenér nebo zbytek kabiny. Podle mě by to takhle mělo být v pořádku. Stejně jako pokuty v případě, že se snažit nebudou vůbec."

Varianta "nižší fix a o to víc na bonusech" by se musela jedině dělat v úplně novejch smlouvách hráčů, co zrovna přišli. Pochybuju, že ti, co už tam jsou, dobrovolně kejvnou na změnu smlouvy, že (plácnu číslo) místo půl miliónu fix měsíčně budou mít fix třeba 200 až 250 litrů *KSICHT* A i u těch novejch hráčů, jak už padlo, kde je jistota, že to podepíšou - takovejch devadesát procent nám spíš dá košem a půjdou do jakýkoliv horní dolní, kde dostanou víc na tom fixním.

otaznik20
frafont +1010
31.05.22 v 15:59

sparta.cz/cs/clanek/...
Tak trenér nakonec z Dánska - jako nevím, moc mi to jméno neříká... Tak snad to bude trefa a nezaskočí ho mimo jiné ten soubojový až okopávací styl naší ligy.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 2. prosince - 18:30
    15.png
    HK (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 4. prosince - 17:00
    13.png?1
    BRN (venku)