Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
frafont +726
02.02.21 v 18:15

Koukám a hra na prd, odběhnu si udělat jídlo, jsem pryč pět (možná šest) minut a dají za tu chvilku dva góly, dezoláti *KSICHT*

+1
otaznik2
frafont +726
31.01.21 v 18:35

Po tom odskočení na 3:1 jsem se už pomalu těšil na to, jak ten zápas dohrajeme na pohodu bez nervování, ale ono leda prd, ještě to (úplně zbytečně) bude drama.

otaznik3
frafont +726
30.01.21 v 20:36

Vačnatec na Letné před dneškem vyhrál naposled v roce 2001 nebo kdy, po dnešku má zapsanou další výhru. A že ti naši klauni mají reálně na to, aby uhráli aspoň 2. místo - jo, houby, třetí až čtvrté místo je maximum (a i to by bylo spíš díky tomu, že ti pod náma jsou ještě větší tragédi) *KOSA*

otaznik4
frafont +726
28.01.21 v 14:53

Němec - tak tři až čtyři roky zpátky bych ho jasně bral, teď z jeho příchodu zrovna dvakrát nadšenej nejsem. K něčemu by byl asi opravdu spíš v playoff, ale už na mě zase vyskakuje odněkud zezadu otázka, jestli se vůbec playoff bude hrát (a že ta otázka je vzhledem k tomu, co zase vyvádí a plánuje babišbanda, správná).

otaznik5
frafont +726
27.01.21 v 15:43

reakce na rad55: ,,Zajímavá spekulace, Michnáč na hostování do Plzně?"

Přidávám odkaz na článek - co říká Prospal, tak chlapec sice umí, ale zase se mu nechce chodit do soubojů a podobně. Uvidíme, jak se chytne v Plzni - jenom teda doufám, že zrovna proti nám trefovat zařízení nebude *KSICHT*
www.sport.cz/hokej/e...

otaznik6
frafont +726
26.01.21 v 13:58

Ono na letošek připadá mimo jiné zase sčítání člověků, baráků a kdovíčeho ještě - no to jsem celej bez sebe radostí. Já osobně bych teda to sčítání klidně zrušil, základní věci si staťák (nebo nějaký jiný úřad) může vytahat ze svých databází a tabulek atd., kde to mají všechno aspoň desetkrát, z toho dalšího co je jim jako do toho, jestli někdo bydlí ve dvou v mega velkým prostoru, kde by se uživilo v klidu dvacet rodin, jestli soused souseda má luxusní nábytek a výbavu a atomovou televizi a internet ultra hyper HD osmé generace *KOSA*

otaznik7
frafont +726
24.01.21 v 18:57

reakce na karlos: ,,No nevím....hodně se mi to sekalo, ale fakt antihokej hrála..." zobrazit příspěvekNo nevím....hodně se mi to sekalo, ale fakt antihokej hrála Boleslav? Mně to tedy spíš připadalo obráceně, minimálně víc než polovinu zápasu. Vedli jsme 2:0 a klasicky jsme vyklidili pole *CERTIK* no a pak už jsme to nechytili. Pravda je, že první gól jde asi za Machovským a druhý jasně za Jandusem. Chyba to byla obrovská, ale stane se....
V prodloužení bylo jasně vidět, že Boleslav chce jít do nájezdů a tak pouze tahali čas. Naštěstí vyrobili stejnou hrubku jako my a tak bereme 2 body.
Co mě teda nas.r.a.l.o nejvíc byla bitka Pecha *PEKLO* *PEKLO* Jak se tohle může stát?? Našeho tahouna si tam podává nějaký hovado a my na to čumíme. Sice tam byl náznak Říčky na ochranu, ale toho hned odtáhli a konec. Pech se musel bránit sám a tak, aby nebyl za sraba se tomu postavil v rámci svých možností *THUMBSUP* Jenže my pak přijdeme na zbytek 3.třetiny o tahouna, který to třeba mohl zvrátit v náš prospěch. Pokud si tyto věci budeme nechávat líbit a nebudeme se stejně mstít na nejlepších hráčích soupeře, bude si to dovolovat čím dál víc šmejdů *PEKLO* Svoji nečinností jim k tomu dáváme svolení :-! :-! :-!
Musíme stát při sobě a každý šmejd to musí vědět *THISISSPARTA* a hlavně každej šmejd musí poznat, že pokud něco takového přijde, bude ho to mrzet *KOSA* *KOSA* "

První gól je spíš vina ostatních hráčů, že tam nechali tolik volnýho místa. Původně jsem taky myslel, že Machy nějak pepisoval, ale z opakovačky bylo vidět, že ta rána byla dost prudká (i to sestřelilo láhev s pitím, pokud jsem dobře viděl). A vyrovnání se dalo čekat, ono už těsně předtím tam byly dvě (nebo tři) situace, kdy jsme měli kliku, že Boleslavák nedokázal doklepnout puk v podstatě do prázdný.

otaznik8
frafont +726
24.01.21 v 18:14

Tak dva body beru, aspoň o ten kousek jsme navýšili náskok. A Třinec taky dneska není extra ve formě směrem dozadu, tak by mohl ztratit *SALA*

+2
otaznik9
frafont +726
22.01.21 v 20:16

Třinec za nula, takže na něj máme šest bodů, na třetí Boleslav sedm (a věřím, že v neděli večer to na Boleslav bude deset) *SALA*

+1
otaznik10
frafont +726
19.01.21 v 18:58

Odbíjí pátá *SALA*

otaznik11
frafont +726
19.01.21 v 17:34

První třetina vypadala, že ti naši dezoláti snad ani nechtějí vyhrát. Tak snad to po přestávce bude něco úplně jiného *SALA*

+1
otaznik12
frafont +726
19.01.21 v 11:37

Dneska teoreticky povinné tři body a šance na větší gólovou nadílku, prakticky to zdaleka tak jisté předem není, mimo jiné už z minulosti dobře známe tyhle zápasy prvního s posledním, že se tam rodí výsledkové úlety :-)

otaznik13
frafont +726
18.01.21 v 11:40

Krejčí starší ze včerejška zlomená očnice, jeho absence tutově v řádu týdnů. Takhle za chvíli budou muset do zápasu naskočit snad i trenéři a uklízečka a maskot *MIMO*

otaznik14
frafont +726
16.01.21 v 16:08

Zase Charvátová a ta její nešťastná střelba. Ale i tak šestá příčka pro štafetu biatlonistek super, potom na MS se to snad sejde a bude medaile :-)

otaznik15
frafont +726
15.01.21 v 20:53

V neděli nejlépe další tři body. Pokud to nepůjde, tak aspoň neprohrát v základní hrací době *SALA*

otaznik16
frafont +726
13.01.21 v 12:25

Tak Berbra a spol. pustili z vazby a že "budou nadále vyšetřováni na svobodě". Takže se nevyšetří nic, maximálně se chvilku bude dělat bububu a napaří se jim symbolická pokuta a dva měsíce zákaz cestování a tím to skončí a jede se dál (teda ne že by mě to překvapilo, to se v naší džungli dalo čekat) :-!

otaznik17
frafont +726
12.01.21 v 16:17

reakce na rad55: ,,to si uvědomuji, jejich motivace proti nám je vždycky..." zobrazit příspěvekto si uvědomuji, jejich motivace proti nám je vždycky ,,něco", takže záleží na nás! *SALA* "

Já bych tohle teda jako připodepsal - oni se třeba zvedají, ale kvalita je pořád na naší straně, takže hrát si pořádně to svoje, nedělat kraviny a přihrávky a kudrlinky navíc a potom je rozebereme na součástky a body budou naše *SALA*

otaznik18
frafont +726
11.01.21 v 23:13

Zahlédl jsem nějaké spekulace, že Kotal skončí na pozici trenéra ACS a místo něj nastoupí Vrba. Jako doufám, že je to jenom nějaká kachna, protože Vrba jednak v podstatě kromě Plzně všude hořel jak papír, dvak ve chvíli, kdy to neklapalo podle představ, tak se choval stylem "ještě jeden dotaz na tohle a odcházím" *KOSA*

otaznik19
frafont +726
11.01.21 v 12:09

isport.blesk.cz/clan...
Reprezentant Chile sice zní pěkně, ale já osobně bych dal přednost vlastním zdrojům (Vitík). Kromě toho já teda nevím, co by ten Sierralta měl za důvod, aby šel hrát zrovna naši okopávanou v kombinaci s divadlem od rozhodčích.

otaznik20
frafont +726
10.01.21 v 18:23

Ve druhé třetině tam byl chvíli výpadek a kiksy vzadu, ale přežili jsme to (a v pauze si to kucí evidentně vyříkali, že tak by to nešlo) a tři body nakonec máme, takže paráda *SALA*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So