Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
frafont +726
21.02.21 v 19:13

reakce na Tomidlo1: ,,Máme jistotu čtvrtfinále PLAY-OFF !!!*THISISSPARTA* *THISISSPARTA*..." zobrazit příspěvekMáme jistotu čtvrtfinále PLAY-OFF !!! *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *SALA* *SALA* "

Jistotu první čtyřky a tím přímého čtvrtfinále jsme měli podle mě už nějakou dobu před dneškem - jako dobře, matematicky to možná úplně jasné nebylo, ale to by se opravdu muselo stát něco typu "my všechno prohrajeme a oni všechno vyhrajou". Teď máme navíc prakticky jistotu, že horší než druzí po základní části nebudeme - Liberec je 4., ztrácí 18 bodů a může uhrát maximálně 21, Boleslav na 3. místě ještě nemá dohráno dnešní utkání s Olomoucí, ale v nejlepším případě bude ztrácet 14 bodů a může uhrát maximálně 18.

otaznik2
frafont +726
21.02.21 v 18:15

Jo, tohle se mi líbí - nechat ty sekačky hrát, potom na chvíli zapnout vyšší stupeň a nazdar *KSICHT* *SALA*

otaznik3
frafont +726
19.02.21 v 18:47

Takže poslední čtyři zápasy, když počítám i dnešek: porazili jsme Třinec, následně trapně odevzdaný dva body Varům, vyhráli jsme v Liberci, následně tragédům z Olomouce necháme pro jistotu všechny tři body. Jako sorry, ale jestli pánové chtějí něco uhrát v playoff, tak by měli přestat s touhle flákárnou a bodovou charitou, protože je hodně vysoká pravděpodobnost, že ve čtvrtfinále na nás vyjde právě nějaká ta Olomouc, Vítkovice nebo podobnej humus.

otaznik4
frafont +726
19.02.21 v 14:54

www.sport.cz/fotbal/...
Rosický se ráčil naštvat. Jako dobrý, ale obávám se, že těm jeho vyjádřením budou věřit už jenom lidi typu "fejsbůk heja heja fans na baterky", v některých ohledech možná ani to ne. To vyjádření z instagramu jsem si letem světem projel a to už na první pohled vypadá, že není až tak úplně z jeho hlavy, ale že mu to sepsal nějakej profesionální kecálista.

-1
otaznik5
frafont +726
17.02.21 v 19:48

Pod čtyři góly se podepsal Tomášek, za pátou díky Pecháčkovi *SALA*

+1
otaznik6
frafont +726
17.02.21 v 19:15

Ten Třinec má takovou kliku, že to už snad není možný - už to vypadalo, že ztratí, ale pak vítězná trefa v čase 59:58 *MIMO*

otaznik7
frafont +726
16.02.21 v 13:27

www.idnes.cz/sport/b...
Letos to trvalo dlouho, ale přece jen medaile *BRAVO* *PRVNI*

otaznik8
frafont +726
14.02.21 v 18:05

ACS čtyři góly dala, super, ale zase tři dostala, to už není tak super - a že nám ty tři góly dá Karviná, která se plácá v bojích o záchranu, to je ještě větší hnus.

+2
otaznik9
frafont +726
11.02.21 v 19:29

reakce na Leo: ,,Zdravím , pánové . Chtěl jsem se zeptat co si myslíte o..." zobrazit příspěvekZdravím , pánové .
Chtěl jsem se zeptat co si myslíte o nominaci , Michala Birnera z Liberce , na tom turnaji ?

Já na to mám určitý názor , ale zajímá mě názor ostatních , když tak se prosím vyjádřete někdo .

Děkuji ;-) "

Co jsem zahlédl na netu, tak sám Birner se vyjádřil ve smyslu, že jinak by asi hodně váhal, ale když je trenér Pešán, tak to přijal. Jako úplně košer mi to nepřijde, ale na druhou stranu jejich věc. Obecně mě poslední dobou ta repre extra netankuje, je to pořád stejné motání se v kruhu a přešlapování na místě.

+1
otaznik10
frafont +726
11.02.21 v 10:48

reakce na Gapin: ,,Neprijde mi ze by v tom clanku vylozene kydal na nas spinu i kdyz je..." zobrazit příspěvekNeprijde mi ze by v tom clanku vylozene kydal na nas spinu i kdyz je to Kuchar, takze byto nebylo nic divnyho. Jen tam nepise celou pravdu a to ze za Trinec hrali taky omluveny hraci.
Podle me se ta vec moc nafukuje. Prijde mi to spis jako ukazovani kdo ma vetsi vocas mezi Varadou a Pesanem po MS20 kdy se do sebe pustili a kazdej vyuzil situace pri prilezitosti tohohle zapasu.
Jestli existuje nejaka dohoda, byt jen ustni, jak psala generalni, tak nevim co se resi.
Hlavne tyhle turnaje a zvlast v dnesni dobe jsou zbytecny a hned z nekolika duvodu predstavuji pro klub riziko. Nechapu proc se nejaka EHT pro letosek nezrusila."

Přiblblou EHT měli podle mě dávno zrušit obecně, případně aspoň změnit formát, protože to jsou fakt pouťáky o ničem, ve kterejch proti sobě po milión šestý nastupuje stejná čtveřice *KOSA*

+1
otaznik11
frafont +726
10.02.21 v 14:18

reakce na Koty: ,,Co je špatného na tom, že jsme suverénní? :-U "

Třeba to, že v playoff nám nějaká suverénní základní část může být ku prdu, to je nová soutěž a jede se od nuly. V minulosti už se stalo i to, že vítěz základní části vyfičel hned ve čtvrtfinále (a to tak, že ne jednou). Podtrženo sečteno je třeba jít postupně, napřed musíme čtyřikrát porazit soupeře ve čtvrtfinále, až potom se může plánovat dál *KSICHT*

+1
otaznik12
frafont +726
09.02.21 v 20:49

reakce na Koty: ,,Doufám, že do Dubna otevřou hospody.. :-[ Nerad bych po takové..." zobrazit příspěvekDoufám, že do Dubna otevřou hospody.. :-[ Nerad bych po takové době slavil titul doma u TV! Dnešek budiž důkazem naši suverénosti! *DRINK* "

Nouzák platí do 14. února a vypadá dost reálně varianta, že s dalším prodloužením už babišbandu pošlou do háje. Část opatření by platila i potom (asi roušky a tak), ale už by to myslím nešlo plošně, ale každopádně to omezení a zavření všeho možnýho by padlo a už by to bylo spíš na konkrétních lidech, co kdy jak otevřou a jestli si to sami budou nějak řídit kapacitou i jinak. Uvidíme, jak to dopadne, ale šance rozhodně je.

otaznik13
frafont +726
09.02.21 v 19:35

A otáčíme. Teď už "jenom" to udržet *SALA*

otaznik14
frafont +726
07.02.21 v 20:26

Čutálisti dlouho vypadali, že jdou pro další ztrátu bodů, ale nakonec z 0:2 na 3:2 *SALA*

+2
otaznik15
frafont +726
07.02.21 v 18:41

Dobrý dva body. A příště prosím hrát od začátku a nechrápat v první třetině *KSICHT*

otaznik16
frafont +726
07.02.21 v 16:35

Tak o přestávce si to vyříkat a do druhé třetiny nastoupit úplně jinak. Ty hrubky v obraně, to je děs.

+1
otaznik17
frafont +726
06.02.21 v 10:57

isport.blesk.cz/clan...
Jako osmnáct trenérů za sedmnáct let, to je děs *MIMO*

otaznik18
frafont +726
05.02.21 v 22:03

Spartě bude kvůli zdravotním problémům chybět Vindheim (odhad tři týdny). To už je fakt na palici. Ne že by Vindheim byl zrovna hvězda, ale když se podívám, co je tam za varianty na pravou stranu obrany, tak to máme Sáčka (záplata, já ho beru spíš jako záložníka), Wiesnera (věčně na hromadě s nějakejm zdravotním problémem, z toho, co stačil odehrát, na něj nešly zrovna super reference), jako třetí je ten nešťastník Zahustel (dokud si ho z milosti nevezme jinej klub). Teda ne že by to potom nalevo bylo o moc lepší. Ale krajní obránce prostě zásadně v rámci přestupů nekupujeme (poslední dobou se používala i výmluva, že chceme hrát to úžasný 3-5-2 a do toho přece krajní beci nejsou potřeba) *MIMO*

otaznik19
frafont +726
04.02.21 v 19:13

www.idnes.cz/fotbal/...
Zase nové tváře, ale staré pořádky. Takovej Bořil už měl napříč sezónami X zápasů, kde udělal nějakou prasárnu, ale v utkání za to ani nedostal kartu, případně se to někdy ani nepísklo, disciplinárka taky nic, Petržela, dokud hrál za paclíky, to taky byla kapitola sama pro sebe, co mu prošlo, další *píííp* podobného typu by se ještě určitě našli *KOSA*

otaznik20
frafont +726
03.02.21 v 17:29

reakce na kvcr: ,,Po třech čtvrtinách jsme na tom hodně dobře. Na pátou Plzeň..." zobrazit příspěvekPo třech čtvrtinách jsme na tom hodně dobře. Na pátou Plzeň máme 13 bodů, za poslední dobu jsme dost zapracovali na defenzívní části, pouštíme soupeře do šancí mnohem méně. Přesilovky jsou pořád naší výkladní skříní, 24% je s velkým náskokem nejlepší v Extralize. Všechny naše formace jsou nebezpečné a každá jinak. Moc se mi líbí, jak využíváme předností jednotlivých hráčů (Rouskova rychlost, Řepíkova střela, Pechova milimetrová nahrávka). Teď se dostáváme blíž k rozhodující části sezóny, kdy se budeme potkávat s týmy, které už hrají play-off hokej, aby dosáhly na vysněnou metu, ať je to předkolo, nebo čtyřka. Pro nás je důležité skončit ve čtyřce a čím výš tím líp, protože doma na úzkém ledě jsme hodně silní. Musí to být ale vybalancované, abychom se před play-off nezatavili - soupisku máme hodně širokou, neměl by to být problém. Možná ještě důležitější je zůstat před play-off zdraví, to se ale dá těžko nějak ošéfovat, tak jsem oběhl barák a oťukal všechno dřevěné, abych to nezakřikl.

Jak tady už psali jiní, včerejší zápas byl z naší strany do půlky hodně rozpačitý a mizerná dvojnásobná přesilovka tomu dala korunu. Naštěstí jsme neklesli na duchu a navýšili tempo, z čehož pak vyplynuly góly. Myslím si, že pak už s námi Vary nedokázaly jezdit. Tentokrát jsme do třetí třetiny šli s tím, že budeme hrát dál aktivně, odehráli jsme to celkem v pohodě, jen to Machyho stálo čisté konto, které by si zasloužil - odchytal velmi dobrý zápas. Potěšil návrat Míry Formana, zahrál dobře, podle mě mu hostovačka a velký prostor v Budějovicích dost pomohly. Dělal tam skoro bod na zápas, bod má i za včerejšek. Uvidíme, kde mu trenéři nakonec najdou místo. Zatím bych z toho zápasu nedělal vědu, nakonec jsme ho (i bych řekl zaslouženě, druhou půlku jsme byli o dost lepší) vyhráli. Už tu bodovou šňůru táhneme dlouho, to se někdy musí vyskytnout zápas blbec. Tak snad to byl tenhle a příště budeme zase spolehliví od začátku.
"

Sice je do konce ještě dost zápasů, v podstatě kompletní jedna runda každého s každým ze čtyř v základní části (my a Plzeň máme odehráno 40 zápasů z 52, zbytek 39), ale řekl bych, že pokud nedojde k totálnímu kolapsu a zatmění, tak první čtyřku a tím jistotu čtvrtfinále bez nutnosti předkola máme v kapse už teď. Na Plzeň máme, jak píšeš, třináct bodů, to je v přepočtu nejmíň pět zápasů a z těch pěti zápasů aspoň čtyři výhry, z toho aspoň tři v normální hrací době. Na Liberec máme taky třináct (plus oni mají o zápas míň), ale ten je ve čtyřce, takže to nás nemusí až tolik zajímat. Šestej je Hradec, na ten máme šestnáct bodů (plus zase oni o zápas míň, čili teoreticky řekněme, že to je o třináct, potom platí totéž, co u Plzně), od sedmýho místa níž to už jsou rozdíly 20+ bodů v náš prospěch, to znamená v přepočtu sedm a víc zápasů, to by už fakt snad oni museli všechno vyhrát a my všechno prohrát. Takže můžou kluci hrát plus minus v klidu a ve zbytku základní části pilovat jednotlivé činnosti a vychytávat případné mouchy (a samozřejmě si přát, aby se to obešlo bez větších zdravotních pohrom a když už někdo bude mimo, tak ať to je lehká záležitost maximálně na dva až tři dny *SALA*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So