Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
frafont +1010
22.08.22 v 18:03

www.sport.cz/clanek/...
Holky jedou. Jako je mi jasný, že tam bude časem nějaká "úmrtnost", že některá z nich to nedá v hlavě nebo tak, ale i tak neuvěřitelný, jakou máme pořád zásobárnu *BRAVO*

+2
otaznik2
frafont +1010
15.08.22 v 08:02

Repre U20 prohrála na závěr skupiny s Lotyšskem *MIMO* Na postup do čtvrtfinále to stačí i tak, protože Slováci byli ještě horší než naši, ale i tak bych je všechny odvolal.

+1
otaznik3
frafont +1010
14.08.22 v 19:58

Prvnich patnact minut od ACS super, zbytek polocasu zase humus.

+1
otaznik4
frafont +1010
11.08.22 v 15:11

reakce na rad55: ,,U Fortuny máme kurz 4,20. Asi něco vědí.*HAHA* "

Těch 4,20 je snad na kombinaci "vyhrajeme první třetinu i zápas celkově", ale to je jedno. O výsledek až tak nejde *KSICHT*

otaznik5
frafont +1010
05.08.22 v 21:32

reakce na karlos: ,,Za mě je tedy rozhodně nejhezčí, když to krásné S na dresu nic..." zobrazit příspěvekZa mě je tedy rozhodně nejhezčí, když to krásné S na dresu nic neku.ví. *SALA* A to ani Fortuna, ani BILLA *KOSA* "

No jo, když to bys musel vyhrát milijardy v eurojackpotu a vyzvednout si dědictví od toho bratrance strejčka nigerijskýho prince a katarskýho císařpána a nevímkohoještě *KSICHT*

otaznik6
frafont +1010
01.08.22 v 12:01

Přestupy taky dobrý - za Rosickým jdou ti Mejdrové, Sadílkové atd., jako mají záblesky, ale není to kdovíco, pak si Priske vyhlídne a prosadí toho Sorensena z druhý německý, ten jde dvakrát do sestavy a v obou případech je okamžitě někde úplně jinde předvedenou hrou než ti ostatní (v pozitivním smyslu).

otaznik7
frafont +1010
31.07.22 v 22:17

reakce na Kubajs: ,,Protože fanoušci Sparty jsou opravdoví fanoušci a ne fanoušci..." zobrazit příspěvekProtože fanoušci Sparty jsou opravdoví fanoušci a ne fanoušci úspěchu jako ti šašci z druhého břehu, kteří když byli v řiti, chodilo jich pár. Zeptej se jich co hokej? A 9 z 10 ti řekne, že je hokej nezajímá. Ale teď se na fotbale plácají po ramenou jak jsou hrdí slá*isti... *FUCKU*
Za tohle sparťany fakt obdivuji, hokej bez titulu x let, fotbal taky, ale pořád fandíme dál, sice smutní, nasraní, ale pořád ta láska ke klubu tam je a je to znát v hledištích."

Plus navíc kdyby ses těch sešívanců zeptal, kde byli, když se ten tým plácal dole, tak podle mě osmdesát až devadesát procent z nich se začne vrtět a ošívat a nakonec z nich mezi řečí vyleze, že "fandili někomu úplně jinýmu" *KSICHT*

otaznik8
frafont +1010
31.07.22 v 22:14

Psal jsem nezmastili, ne zmastili, sakra práce *KOSA* Jinak tu návštěvnost taky nechápu - setrvalá sr.ačka proložená tak jednou za deset až patnáct zápasů jakžtakž výkonem a lidí tam pořád chodí mraky. Asi to marketingový a PR atakdále oddělení má hodně kvalitní přesvědčovače.

otaznik9
frafont +1010
31.07.22 v 18:00

První kolo ligy kopálistů zatím výsledkově pěkně, teď ještě aby to nezmastili ti naši umělci *KSICHT*

otaznik10
frafont +1010
30.07.22 v 11:56

Tak my s tím vymňouknutím v závěru nejsme sami - jinde jsou podobní experti :-D
twitter.com/bielsist...

+1
otaznik11
frafont +1010
28.07.22 v 23:17

Čutálisti jsou prostě banda průměráků až podprůměráků (ještě navíc psychicky labilních), kam náhodou zabloudil jeden hráč nadstandard (možná s přivřenejma očima dva), potom se pokaždý čeká, že ten jeden nám indivindi výkonem zařídí body/postup. Ale pak ten nadstandard kus odejde a nástupce jaksi (zatím) néjni a než se najde, tak zase budeme ztrácet patnáct nebo kolik bodů na čelo a nejlépe budeme venku i z domácího MOL pošta minerálka poháru *KOSA*

otaznik12
frafont +1010
21.07.22 v 22:08

Viking hrál takovou destrukci a beton, že bych skoro ani nevěřil, že to je vůbec možný *KOSA*

+1
otaznik13
frafont +1010
21.07.22 v 05:55

sparta.cz/cs/clanek/...
Tak další posila (a první, co jde vyloženě za Priskem), snad se chytne. Co se mi líbí, že mediální mr.dky zase věděly kulový a nemohly to vyplácnout předčasně *KSICHT*

+3
otaznik14
frafont +1010
19.07.22 v 16:04

sparta.cz/cs/clanek/...
Hanousek taky bude evidentně vymetat hostovačky až do konce smlouvy. Turek má sice opci, ale pochybuju, že ji uplatní *KSICHT*

+1
otaznik15
frafont +1010
18.07.22 v 22:37

Krejčí mladší bude kapitán ACS. Mám z toho poněkud smíšené pocity - povahově i herně na to rozhodně má, jenže problém je to jeho zdraví, aby nedopadl tak, že víc času bude na marodce než na hřišti.

+1
otaznik16
frafont +1010
18.07.22 v 15:53

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, dřevák to určitě nebude. V letošní sezóně se..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, dřevák to určitě nebude. V letošní sezóně se dělí o post nejlepšího střelce paraguayské ligy s F.F. Fernándezem z Guaraní (13 gólů ve 23 utkáních), ale finanční představy Nacionalu Asunción jsou kurwa přemrštěné. A nevím jak moc optimální by bylo přivést cizince z úplně odlišného prostředí pár dní před začátkem nebo spíš až po začátku sezóny. Nemám pocit, že by s tím na Letné byly dobré zkušenosti. *MIMO*
www.sport.cz/clanek/..."

Na spartaforever se to částečně probíralo už včera a prakticky byla shoda na tom, že to je totální nesmysl a kachna spíš než co jiného - toho kluka snad nikdo ze Sparty v životě neviděl hrát. Plus navíc ta jihoamerická stránka, která s tím původně přišla (a ten článek na sport.cz není v podstatě nic než kopie od nich v překladu strejdy googla), je podle ohlasů bulvár typu našich Ruiků, Blesků atd. Obecně kdyby šel do Evropy, tak za mě spíš takový to Portugalsko, Itálie, Španělsko nebo tak - v naší lize jednak jazyková bariéra, dvak ne úplně kompatibilní prostředí a herní styl obecně.

otaznik17
frafont +1010
16.07.22 v 22:14

reakce na Kimi R.: ,,Toho Šustra je docela škoda. Upřímně jsem moc nečekal, že ho..." zobrazit příspěvekToho Šustra je docela škoda. Upřímně jsem moc nečekal, že ho někdo ještě v NHL podepíše. To by byla za mě skvělá posila"

Hráč parádní, ale na druhou stranu podle mě zatím fakt nemá důvod se vracet do český ligy.

+1
otaznik18
frafont +1010
15.07.22 v 22:02

Holky na ME U20 v basketu porazily Francii o dva body a jsou ve finále *BRAVO*

+2
otaznik19
frafont +1010
12.07.22 v 20:00

www.sport.cz/clanek/...
Když to takhle jde, tak by ještě holky mohly tu vítěznou sérii o něco prodloužit - o dva, nejlépe o tři zápasy :-)

+1
otaznik20
frafont +1010
10.07.22 v 20:25

www.sport.cz/clanek/...
Krejčíková a Siniaková mají další titul *BRAVO* *PRVNI*

+3
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy