Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
fandaFanda +65
13.02.22 v 22:03

reakce na Dave624: ,,Pesan tvrdil že se mu nehodí do systému co chce hrát, ale v..." zobrazit příspěvekPesan tvrdil že se mu nehodí do systému co chce hrát, ale v prvních dvou zápasech na olympiáde sem ten jeho systém nejak nechápal :-D "

Neposlouchal jsem, co Pesan tvrdil, ze se mu hodi ci nehodi.... Jen bych rekl, ze otazka je JAKY JE jeho system, nejsem si totiz uprimne jisty, jestli to vubec nejaky system je?!
*HAHA* *HAHA*
..ale treba ho tu nekdo z vas vidi?

otaznik2
fandaFanda +65
13.02.22 v 21:57

reakce na Canuck: ,,Tak Kanada v China (a pak Svedsko), Cesi v Svycarsko (a pak Finsko)"

Jo, to uz jsem tu psal dneska rano/vcera vecer, akorat ze severanu vypadli Finove :-P
..jak to dopadne, to je ve hvezdach, anebo spis bude zalezet na tom, jak se nasim bude darit, sance existuje.. ale medaile je bohuzel sci-fi *NE*

otaznik3
fandaFanda +65
13.02.22 v 09:21

Obavam se, ze pokud se nam extremne nepodari zensky biatlon ci nas znovu mile neprekvapi Ester, dalsi medaile se asi uz nedockame... ovsem nadeje umira posledni, nekteri z vas si urcite vzpomenou na toho Australana, co vyhral rychlobrusleni a vzdycky nejak postoupil dal, az mu popadali vsichni souperi i ve finale, a protoze jel dostatecne pozadu a mohl se jim vyhnout, nakonec to vyhral a ziskal zlato *HAHA*
Nic neni hotove, a urcite budu drzet vsechny palce, ktere mam *BRAVO*

otaznik4
fandaFanda +65
13.02.22 v 09:15

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Přesně tak! Rus vždycky zabral když prohrával. Vedli jsme o dvě..." zobrazit příspěvekPřesně tak! Rus vždycky zabral když prohrával. Vedli jsme o dvě branky všichni si říkali že to máme v kapse a sborna zabrala a za 4 min úplně zápas otočili. Teď nás čeká v úterý těžký soupeř tak uvidíme co předvedeme. Ale moc naději si nedávám, možná ani nevěřím že dotoho čtvrtfinále se dostaneme. No nechám se překvapit. Slovensko aktuálně vede nad Lotyšskem 3:1.Slafkovsky je fakt legenda pro Slovensko "

Slovaci porazili Lotyse 5:2 a skonci na 92% na osme pricce, protoze Nemci s USA 4+ branek nedaji a zaroven nevyprohraji o jediny gol, anebo to nedotahnou do prodlouzeni. Ale vlastne ani tak se nic nezmeni, a porad se potom utkaji vzajemne v predkole ctvrtfinale.
..system rozlosovani my pripada hodne zvlastni, skoro bych rekl, ze se snazi, aby ty stejne tymy spolu hrali aspon 2x *HAHA*
Cina totiz urcite neurve bod s Kanadou, a i kdyby, zaroven nedokaze mit lepsi skore nez Svycari, natoz aby vyhrala v prodlouzeni. Takze to bude vypadat velmi pravd. nasledovne:
Kanada si da repete s Cinou
my si dame repete se Svycary
Slovensko a Nemci
a Lotysi s Dany.
Jedine pozitivni co muze byt, ze USA ma nahrano a jakmile vyhraje ocekavany zapas s Nemci, potom se nam vyhne i v prip.ctvrtfinale. Tady je maly otaznik a velke POKUD dokazeme podat slusny vykon, potom by nas ve ctvrtfinale cekali severane - tam je to hodne podobne, takze tezko odhadovat, ale je to kazdopadne hratelny souper... POKUD,
protoze nas vykon mi zatim pripada houpacku *NE* *ANO* *NE* *ANO* *NE* *ANO*

otaznik5
fandaFanda +65
12.02.22 v 22:34

reakce na Tomidlo1: ,,Porazit Rusa je vždycky super, dát jim 6 fíků je ještě lepší,..." zobrazit příspěvekPorazit Rusa je vždycky super, dát jim 6 fíků je ještě lepší, ale turnaj začíná v úterý do teď to byla jen taková sranda *SILENY* *SILENY* "

to mas sice pravdu, jen jsem dneska celou dobu premyslel, na kolik procent hrajou, jestli na 40 nebo na 60, pac na sto to fakt nevypadalo. Vubec o nic jim neslo, tedy krome toho vyhrat. A spis mi prislo, ze vzdycky hrali lezerneji, pak dostali gol a jakmile zacli prohravat, tak zacli zase hrat.
Opravdu bych to podle dnesniho zapasu moc neposuzoval, ale treba se pletu, a vitezstvi je nakopne a pristi zapas s prehledem vyhrajou - urcite bych se nezlobil, o tom zadna!
Jen si proste myslim, ze ted zkratka mame dobu temna *SORRY*
Jinak co se tyce junioru, to je radost *OK*

otaznik6
fandaFanda +65
11.02.22 v 13:14

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Největší šanci má určitě Davidová, pak už nikdo bud špatná..." zobrazit příspěvekNejvětší šanci má určitě Davidová, pak už nikdo bud špatná střelba nebo pomalej běh a to se opakuje pořád dokola.. *ANO* "

Nejvetsi sanci sice mela Marketa, ale evidentne se Lucka neodstrelila a s behem nakonec skoncila prvni z nasich..
.
.
PS: reakce na rad55 +469
"Upřímně, je to úplně jedno, teď se nehraje o nic... Jiný soupeř, jiný hokej. Góly v naší skupině nedává nikdo. Koukat se na to celkem dalo."
..
bohuzel si myslim, ze my hrajeme o psychiku tymu, i kdyz takovy Hrubec si ji zcela urcite zlepsil uz dneska *OK* a prekvapive to nebylo tak zoufale a bezradne jako proti Danum, jsem zvedavy, co se bude dit dalsi zapasy

otaznik7
fandaFanda +65
11.02.22 v 08:59

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Biatlon tam se asi u kluků nedočkáme, možná u žen.. A to jen..." zobrazit příspěvekBiatlon tam se asi u kluků nedočkáme, možná u žen.. A to jen Davidova zbytek tam nemá vůbec co dělat akorát si jeli na výlet nic víc."

biatlon,
zalezi, kdyz se neodstreli Charvatova, tak bude sance dvojita, ovsem je pravda, ze nejlepsi zavod pro Marketu se uz bohuzel jel..
co je dobre, ze slusne umisteni zajede i Jess, a te se v posledni dobe hodne dari, bohuzel je pomala

otaznik8
fandaFanda +65
11.02.22 v 08:47

reakce na frafont: ,,Ester Ledecká pátá v SuperG, ztráta 0,43 na vítězku, 0,13 na..." zobrazit příspěvekEster Ledecká pátá v SuperG, ztráta 0,43 na vítězku, 0,13 na bronz, to je rozdíl prakticky nula nic. Ještě pojede sjezd, tam nevím, jestli medaile, ale cokoliv v rámci první desítky beru. "

Ester je fakt obojzivelnik [:-}
Bylo mi jasne, ze to bude mit v nabite konkurenci velmi tezke, a pate misto beru vsemi deseti *THUMBSUP*
Kvalifikovat se na olympiadu ve dvou odlisnych sportech je vec jedna, ale vejit se v obou do prvnich peti a jednu vyhrat, to uz je mazec a vyzaduje to byt skutecne dobrej *PRVNI*
A ty rozdily jsou minimalni a nemusime chodit daleko, vzdyt se podivejme na rozestup prvnich tri pred ctyrmi roky:
Ester prvni, jen o jedinou setinku za ni druha rakusanka a desetinu za ni Lichtenstein-ka *ANO*
Je pravda, ze v Super G je asi nejsilnejsi, ovsem zaroven je i pravda, ze kdyz nemusi jet mezi prvnimi, muze udelat skvely vysledek i jinde, a jak rikaji biatlonisti - sirsi podium (nej 6) se vzdycky pocita...
..stejne jako u zenskeho hokeje klidne vstavu brzy rano, protoze to bude stat za to, urcite do toho da vsechno!

otaznik9
fandaFanda +65
11.02.22 v 08:01

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Kdyby jsme ve skupině nepodcenili Dánky a Japonky tak jsme měli ve..." zobrazit příspěvekKdyby jsme ve skupině nepodcenili Dánky a Japonky tak jsme měli ve čtvrtfinále lehčího soupeře, ale to už je jedno.. Holky zaslouží uznání jak na ledě bojovali, drželi při sobě, akorát ty přesilovky, si říkám dáme gol v přesilovce a místo toho nám vždy USA ujeli.. :-D Ale nemáme se za co rozhodně stydět, konečně jsem viděl pořádnej hokej. *DRINK* "

ty presilovky nas trapili od zacatku, to je pravda, ale poprve na olympiade a...
..nejenze neudelali ostudu (coz se bojim, ze u muzu drobet hrozi - uvidime, treba se kousnou a zacnou hrat tymove a pujdou do toho - myslim, ze s polovicnim nasazenim holek, musi zanechat minimalne dobry pocit, kdyz uz ne uspet.. uvidime),
devcata nejenze neudelala ostudu, ale myslim, ze i USA nemelo paru, jak tezky ten dnesni zapas bude, a ze pokud by jen drobne polevili, nemuselo by to na medaile stacit,
a to je bezesporu skvela nalepka pro zeny!
..
..ano, byla tam nektera kdyby,.. ne, mozna by v pripade vyhry a postupu z prvniho mista nebylo videt tolik usili.. a zas je to jen kdyby. Je to jak to je, a uprimne jsem za to vdecny - hrdost na zeny a jejich predvedeny hokej - bezpochybne *ANO*

otaznik10
fandaFanda +65
11.02.22 v 07:34

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Peslarova chytá výborně, výkon na hranici možnosti, pojďme holky..." zobrazit příspěvekPeslarova chytá výborně, výkon na hranici možnosti, pojďme holky do poslední třetiny! *DRINK* "

Peslarova predvadela uzasne zakroky, ale urcite ji hodne pomahala i obrana a nebyt toho vlastniho golu, mozna bychom koukali jeste ted, kdo vi?
Co se tyka tymu, tak narozdil od pana Pesana (ten to alespon dobre umi s juniory) a pana Jandace, pan Pacina zkratka dokazal pripravit a vyladit tym tak, ze koukat se na zapas proti olympijskym vitezkam mel stavu a byl napinavy temer do konce utkani, zadna jasna zalezitost. Kdo umi, ten umi!
Klobouk dolu pred celym tymem a Panem trenerem *BRAVO*
..moc jsme si to uzili, byl to paradni zapas
*THX*

otaznik11
fandaFanda +65
11.02.22 v 06:03

gooooooooooooooooooooool

otaznik12
fandaFanda +65
11.02.22 v 05:59

Skvela prvni tretina, holky!
..poctive hrane srdickem [:-} [:-}

otaznik13
fandaFanda +65
10.02.22 v 19:35

reakce na fandaFanda: ,,ten zapas byl peknej *KICKSLAVIA* ,  a to i kdyz se jim..." zobrazit příspěvekten zapas byl peknej *KICKSLAVIA* ,
a to i kdyz se jim nepodarilo navysit naskok ve druhem polocase. Minchev je nejslabsi soucastny clanek a Karabec asi nemel den - jinak hrali vsichni srdcem *FLAGSPA* a prestoze jsem vic hokejovej, tohle me po dloooooouhe dobe nadchlo.
Ocenil jsem i Vrbu, jak uz jsi zminoval, sel do rizika. Rekl bych, ze mladi se chteli ukazat a byl to spravny tah. Zpocatku jsem mu uplne neveril, venku se mu moc nedarilo, ale na domaci scene to umi a jsem rad, ze k nam dorazil. Po letech temna a blaznivem a neschopnem Italovi, to vypada, ze konecne muze prijit ten vysneny *PRVNI*.
O co lepsi vykon nas, o to zoufalejsi vykon rozhodciho. "de facto" si nechal rikat, co ma piskat. Dostal me, kdyz prosil slavistu, aby se sel omluvit nasemu hraci, to byl mazec. Mno a ta prvni karta pro Suchyho, to byla zase prace toho hrace snede pleti a jen tremi pismenky, toho bych nejradeji vynesl v zubech *KOSA* - ateliery Barandov by se mohli v porovnani s nim stydet! Ovsem mladej se z toho oklepal a potom hral velice slusne. A znovu, dobry tah od Vrby, ze ho stahnul. Mam velmi dobry pocit i z Heci, ktery byt jako trojka podal naprosto profesionalni vykon a pochytal vsechny dulezite balony.
Jinac ovsem panovalo nadseni a zijici nadeje. Mno, a bylo uzasne, jak postupne jeden po druhem nakladali zradcovi, ktery se nestacil asi divit, ktera bije - mimochodem jsem moc rad, ze je pryc, nic uzasneho u nas nepredvedl.
Mlady a nadejny tym nadelil zkusenejsimu souperi zaslouzene, po dlouhe dobe muzu s hrdosti rict:
*THISISSPARTA*

PS: Myslis, ze Cinani maji Kretinskeho na vyplatni listine?"

ten dotaz byl spis na Martina,..
nejak se mi to nechtelo odeslat, poslednich par dni me to zlobilo, tak jsem to restartoval a zapomnel to oddelit..

otaznik14
fandaFanda +65
10.02.22 v 19:31

reakce na MichalM: ,,Doplnil bych ještě, že tam včera Sparta naběhla pořádně..." zobrazit příspěvekDoplnil bych ještě, že tam včera Sparta naběhla pořádně sebevědomá,jako za starých časů. A to s hodně mladou sestavou. Vrba tu mimochodem, ukázal, že když chce, koule má. Byli jsme sebevědomí nejen herně, ale ještě jsme slávistům dokázali naložit od cesty. Akorát Wiesner by to měl dělat malinko opatrněji, naštěstí tam nebyl nikde jediný pořádný záběr, který by ho usvědčil z toho, že tím loktem se ohnal, takhle zůstaneme u toho, že ho jen vystrčil a krysa si do něj naběhla. A po konci si to hráči pořádně užili přímo před sešívanou lavičkou, počítám, že takovej Řehák u toho musí mít překousnutej jazyk *FUCKU* . Teď bych jen rád, aby z toho zápasu bylo poučení, že kdo se bojí, nesmí do lesa a že když na pozici levého beka nastoupí opravdu levý bek, byť z béčka, že to nakonec taky nemusí být průser :-)"

ten zapas byl peknej *KICKSLAVIA* ,
a to i kdyz se jim nepodarilo navysit naskok ve druhem polocase. Minchev je nejslabsi soucastny clanek a Karabec asi nemel den - jinak hrali vsichni srdcem *FLAGSPA* a prestoze jsem vic hokejovej, tohle me po dloooooouhe dobe nadchlo.
Ocenil jsem i Vrbu, jak uz jsi zminoval, sel do rizika. Rekl bych, ze mladi se chteli ukazat a byl to spravny tah. Zpocatku jsem mu uplne neveril, venku se mu moc nedarilo, ale na domaci scene to umi a jsem rad, ze k nam dorazil. Po letech temna a blaznivem a neschopnem Italovi, to vypada, ze konecne muze prijit ten vysneny *PRVNI*.
O co lepsi vykon nas, o to zoufalejsi vykon rozhodciho. "de facto" si nechal rikat, co ma piskat. Dostal me, kdyz prosil slavistu, aby se sel omluvit nasemu hraci, to byl mazec. Mno a ta prvni karta pro Suchyho, to byla zase prace toho hrace snede pleti a jen tremi pismenky, toho bych nejradeji vynesl v zubech *KOSA* - ateliery Barandov by se mohli v porovnani s nim stydet! Ovsem mladej se z toho oklepal a potom hral velice slusne. A znovu, dobry tah od Vrby, ze ho stahnul. Mam velmi dobry pocit i z Heci, ktery byt jako trojka podal naprosto profesionalni vykon a pochytal vsechny dulezite balony.
Jinac ovsem panovalo nadseni a zijici nadeje. Mno, a bylo uzasne, jak postupne jeden po druhem nakladali zradcovi, ktery se nestacil asi divit, ktera bije - mimochodem jsem moc rad, ze je pryc, nic uzasneho u nas nepredvedl.
Mlady a nadejny tym nadelil zkusenejsimu souperi zaslouzene, po dlouhe dobe muzu s hrdosti rict:
*THISISSPARTA*

PS: Myslis, ze Cinani maji Kretinskeho na vyplatni listine?

otaznik15
fandaFanda +65
07.02.22 v 15:56

reakce na slajer: ,,Navíc před gólem na 2:0 jasnej faul, tam by to dávala do..." zobrazit příspěvekNavíc před gólem na 2:0 jasnej faul, tam by to dávala do prázdný, Dánky pak vzápětí vyrovnaly a taky to tam smrdělo faulem na nás... *MIMO* "

jo, presne takovou reakci jsem cekal, pac jsem to videl naprosto stejne.
Dneska nehrali s prehledem, jako proti Svedkam ci proti Cine. A tam pred branou by to nepochybne mela velmi jednoduche skorovat. Rozhodci ale nic nepiskla, skoda mluvit, uz jsem videl za podobnou vec i udelene TS. Neprislo mi v predchozich zapasech vyrazne pochybeni od rozhodcich, a ze by byly bezchybne, o tom jsem pochyboval - stale jsou to jen lidi. Ovsem, tohle se zkratka piskat melo *NE* *NE*
Bohuzel potom se opet projevilo zname nedas, ...... Evidentne namisto dalsiho naporu prisel utlum, jenomze to se asi nelze moc divit. Mno, a pravdepodobne nalomena psychika potom vytvorila naprosto zbytecnou chybu a sanci na 2:3 ke konci zapasu. Prislo mi, ze od urciteho momentu uz to byla z nasi strany drobet krec. Zkratka to neslo. Prostredni cast jsem bohuzel nevidel, proto ji nebudu komentovat. Zaverecna PP bohuzel uz prisla prilis pozde *SORRY*
Co je dobre, ze to stale holky maji ve svych rukach, staci porazit Japonsko. Verim, ze trener jim to vysvetli a kdyz budou hrat zase s pokorou a makat na 100%, nemuze to skoncit spatne.
Myslim, ze na semifinale stale mame, jen se potrebujeme vyhnout Kanade a USA ve ctvrfinale.
Budu drzet palecky!

otaznik16
fandaFanda +65
04.02.22 v 19:56

reakce na Honza: ,,Jenže my nejsme schopni porazit ani Kladno. Takže i zápasy o..." zobrazit příspěvekJenže my nejsme schopni porazit ani Kladno. Takže i zápasy o udržení by byly napínavý. S tím klaunem na střídačce si nevybereš. "

..ten klaun *KOSA* mi napadne pripomina toho "slavneho" Itala na lavicce fotbalove Sparty, jen doufejme, ze se z tohoto klauna, nebudeme vzpamatovavat stejne dlouho, to by me asi opravdu jeblo! *CERTIK*

+2
otaznik17
fandaFanda +65
04.02.22 v 19:50

reakce na MartinMegadeth: ,,Lendl a ještě víc Navrátilová byli naprosto úžasnými..." zobrazit příspěvekLendl a ještě víc Navrátilová byli naprosto úžasnými fenomény, takoví se narodí jednou za padesát nebo sto let. To byla extra třída i na světové úrovni. Vůbec je zajímavé kolik kvalitních tenistů a tenistek vyprodukovala československá/česká škola, ačkoliv za minulého režimu tenis rozhodně nepatřil k oblíbeným a protěžovaným sportům vládnoucí garnitury. Minimálně do doby než si získal mocného ochránce v soudruhu Štrougalovi. Ke jménům co jsi zmínil bych určitě přidal aspoň dvě další: Jana Kodeše, vítěze Wimbledonu, dvojnásobného vítěze Roland Garros a dvojnásobného finalistu US Open (a to na Australian Open snad nestartoval ani jednou), a Hanu Mandlíkovou, která 4 GS turnaje vyhrála a na dalších 4 GS turnajích se probojovala do finále. *PRVNI* Přiznám se, že si nepamatuji Berdycha zamlada, že by na mě působil arogantně: je fakt, že byl vždycky svůj a ne každému seděl. Mně na něm vadila taková ta jeho spokojenost. Že se kolikrát pochválil za čtvrtfinále na GS turnaji, to ho odlišovalo od skutečných šampiónů. Kariéru prožil v éře Federera, Nadala a později Djokoviče, kteří si rozebrali 61 trofejí na GS turnajích a vyhrát některý z těchto turnajů bylo opravdu těžké. Ne nemožné, protože to dokázal Murray, Wawrinka nebo třeba Čilič. Ale Berdovi k tomu vždycky něco chybělo. Wilander o něm tvrdí dlouhodobě, že patří mezi dva nejlepší hráče tenisové historie z těch co žádný GS turnaj nikdy nevyhráli. Je to zajímavý názor, který dokazuje, že „něco“ Berdych umět rozhodně musel. Pro mě zůstanou se Štěpánkem nesmrtelní za dva triumfy v Davis cupu. Ono už v době těchto triumfů bylo zřejmé, že po Berdychovi bude v českém mužském tenise doba temna, což se bohužel potvrdilo. *MIMO* Ale teď se snad po několika velmi bídných letech začíná blýskat na lepší časy. Mimochodem po dlouhé době dojde ke změně české mužské jedničky v singlu. Veselka neobhájí loňský titul v Puné, protože vypadl ve čtvrtfinále. Odečte dost bodů, vypadne z elitní stovky a měl by se před něj dostat Macháč. *VYHLIZI* "

ach jo, tak jsem ti psal odpoved a ono mi to chciplo,
tak jen velmi strucne:
s vetsinou z toho, co pises naprosty souhlas - Stepanek byl neuveritelny bojovnik co nevypustil snad jediny mic, a soucastna Barca je stejny typ, podle me.
Kdyby to nechybelo Berdikovi, jak mu rikas, pravd. by nekde uspel..
Lehecka, Machac, Mensik jsou velke nadeje na novou eru, a i kdyz treba nevyhraji zadny GS, ta NADEJE je dulezita pro budouci generaci sportovcu.
.. a ja jen doufam,
ze stejne jako tenis se po letech pustu dockame nejen nadeje v celem Ceskem hokeji..

+1
otaznik18
fandaFanda +65
02.02.22 v 22:20

reakce na MartinMegadeth: ,,Jak už psal strýček Hloubák, vyhrát juniorku GS turnaje není..." zobrazit příspěvekJak už psal strýček Hloubák, vyhrát juniorku GS turnaje není záruka, že dotyčný kluk nebo holka v seniorském tenise pořádně prorazí. Před časem jsem četl soupis českých/československých juniorských vítězů a vítězek GS turnajů a vycházelo to tak napůl: lehounce větší polovina se v seniorském tenise neztratila, i když ne každý/každá to dotáhl(a) do elitní desítky nebo dvacítky. A ten zbytek skončil v propadlišti dějin. Ona všeobecně taková zmetkovost při přechodu z juniorského do seniorského sportu je poměrně vysoká v řadě sportovních odvětvích. Na druhé straně Černošek je pověstný tím, že na tenisové naděje měl vždycky čuch. A jestli o Menšíkovi tvrdí, že to může být druhý Berdych, pak to něčím podložené asi má. Snad po letech temna nastávají českému mužskému tenisu lepší vyhlídky: Macháč nebo Lehečka jdou nahoru. *OK* Krejčíková se Siniakovou jsou opravdu šikovné a navíc bojovnice. Finále jsem viděl od začátku druhého setu a chvílemi se dost trápily, ale dokázaly ho urvat na sílu a na morálku, což se ohromně cení. Dočetl jsem se, že to byl teprve druhý ryze český dámský pár, který ovládl ženskou čtyřhru na Australian Open: prvním byly před dvaatřiceti lety Jana Novotná s Helenou Sukovou. *FRAJER* "

jo, urcite mas pravdu, zaruka to zcela urcite neni, jen rikam:
kdyz pocet vitezu a TOP 20 junioru presahne 4 z nasi male zeme, vzroste vyrazne sance na uspech i v seniorech *ANO*
Prechod z U18 do dospelych je vzdycky a ve vsech sportech riziko, o tom zadna.
.. ale presne jak rikas Cernosek ma cuch, a pokud nebude Mensik tak arogantni jako Berdych (je mi jedno, co si tu kdo mysli, ale prave z duvodu jeho arogance prevazne zpocatku, ho nemela vetsina tenisoveho sveta rada - ke konci uz se z toho poucil), muze byt mnohem uspesnejsi. A znovu s tebou souhlasim, hlavne Lehecku jsem nekolikrat videl v akci proti mnohem tezsim souperum (i v Davis cup-u), a ten kluk, pokud ho nebudou blokovat zraneni a vlastni psychika, pac tenis je prevazne o hlave, tak je dalsi, kdo muze dokazat vyhravat *PRVNI*
Holky, to je o ligu vys, to jsou obrovske bojovnice predevsim *OK* .. a Jana Novotna taky byvavala skvela. Potom uz jedine Martina z Revnic, to byla ovsem tvrda prace jejiho tatinka - kloubouk dolu!
Kdyz se na to podivas, zeny byly vzdy uspesnejsi, kdyz vynecham Ivana. A je super, ze je to tak stale, a ze mozna i diky tomu maji mlade holky dobre vzory..
..mno a ted je sance, ze by po dlouhatanskych letech mohli byt nahore i uspesni Cesi - muzi, coz si myslim JE skvela zprava *THUMBSUP*

+1
otaznik19
fandaFanda +65
01.02.22 v 20:49

reakce na papi35: ,,Nemůžu si pomoct, ale nekonzistence Machyho výkonů pokračuje...." zobrazit příspěvekNemůžu si pomoct, ale nekonzistence Machyho výkonů pokračuje. Jednou zachytá super, pak tragicky. Neměl jsem z něj nikdy extra dobrý pocit a jsem toho názoru, že s ním daleko dojít nemůžeme. Necítím tam tu jistotu, která by vzadu měla být, málokdy chytí něco navíc. Možná mě za následující názor ukamenujete, ale větší jistotou na mne oplýval i Pepis, který si své chvilky uměl taky vybrat, ale nemyslím, že tak často. Doufám, že Hudáček dostane šanci a bude to ta pravá posila do brankoviště. Machy na mě působí jako super kluk, ale brankář pro Spartu to za mě prostě není. Nebo není alespoň na pozici brankáře č. 1."

kamenovat te nebudeme, aspon ne vsichni... myslim, ze Machy je kvalitni golman a muze fungovat i u nas, jenomze to by musela fungovat obrana. Zkus si vzpomenout, kdyz hral pred lety v extralize, obrana pred nim slapala, a myslim, ze psychika je pro nej urcite taky dulezita. Mozna se mu letos tolik nedari, urcite si myslim, ze mel zustat Neuzil, kteremu se darilo (kdyz vezmu jeho zkusenosti a vek), ano nepochytal vsechno, ale na mladase chytal velmi slusne, navic mel smysl pro tym.
Hudacek se postupne vypracoval, jenom netusim, jestli bude dostatecne dobrej, aby to celkove ustal.. tady totiz bohuzel nejde jenom o chytani *NE*

otaznik20
fandaFanda +65
01.02.22 v 20:39

reakce na Medvěd: ,,Na tom že v Libni nejsme doma trvám.  Obrana je tragická a my..." zobrazit příspěvekNa tom že v Libni nejsme doma trvám.
Obrana je tragická a my se staráme o milion útočníků. Vždyť si před tou bránou dělají Pardubice co chtějí."

V tom se nas shodne vic, doma bylo vzdycky v Holesovicich *FLAGHC*

Pardubice hraji utocny hokej a letos jsou silni v utoku, rozhodne sympatictejsi hokej nez ti co dojedou a betonujou. V tom ale, jak uz pises problem neni. Problem je nas tym, obranou pocinaje, coz samo prenasi i neklid na golmany se zbytkem tymu.
Ovsem musel bych se zase opakovat... muzeme mit skvele a kvalitni hrace, ale nekdo tomu MUSI dat stabni kulturu, a to uz u nas prilis dlouho nefunguje *KOSA*
Mno, a i kdyz se obrana oproti vetsine predchozich sezon zlepsila, porad tomu neco chybi, protoze az prijde play-offs bez ni, ani bez kvalitni golmana nemame vubec sanci *NE*
A kazdou sezonu si rikam, mno tak dobre, tak kdyz uz se nedari, treba prijde zmena na postu treneru a my se konecne prerusime titulovy pust..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. září - 17:00
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (4.kolo)
  • 27. září - 18:30
    12.png
    VIT (doma)