Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
cedak +142
04.06.21 v 20:32

reakce na MartinMegadeth: ,,Musím přiznat, že by se mi ve Spartě Liam Kirk líbil. Na MS mě..." zobrazit příspěvekMusím přiznat, že by se mi ve Spartě Liam Kirk líbil. Na MS mě zaujal v podstatě od prvního utkání co jsem ho v dresu Velké Británie viděl. *OK*
www.hokej.cz/liam-ki..."

tak podle eliteprospects se kolem něj netočí Třinec, ale Mora a Bern... a toje oboje poněkud jiná liga než naše.

otaznik2
cedak +142
27.05.21 v 14:34

reakce na Kimi R.: ,,Tak odsouhlasíme si Jeřábka a někoho z dvojice Sekáč / Simon +..." zobrazit příspěvekTak odsouhlasíme si Jeřábka a někoho z dvojice Sekáč / Simon + nějakej hráč ze zámoří jako byl Hamilton nebo Foster ? 8-) "

Tedy nechci se vměšovat, ale vážně nechápu, proč většina z vás touží po návratu toho charakterního zázraka Simona. I kdybych přijal tu teorii, že je v týmu třeba mít taky "hajzlíka", dal bych přednost tomu, aby ten člověk byl hajzlíkem především na ledě. Navíc on bude v situaci, že jestli podepíše v naší lize, určitě by chtěl mít ve smlouvě doložku a při jeho osvědčeném sparťanství by ji neváhal využít, i když by mu větší peníz nabídli třeba v Bolzanu.

+1
otaznik3
cedak +142
03.05.21 v 01:07

Dobrý večer, dospěl jsem k názoru, že bych se taky vyjádřil k odchodům a potenciálním příchodům do kádru. Musím přiznat, že změny nesleduju až s takovým nadšením, jaké tady cítím, i když v zásadě se s vašimi názory většinou shodnu.
Podpisy, které byly oznámeny v posledních týdnech, jsou výborné. Osobně považuju za nejcennější úlovek Saláka. Minulou sezónu jsme začínali s tandemem Machovský-Neužil, pokud tu příští zahájíme s dvojicí Salák-Neužil, bral bych i to jako krok vpřed. Ale i ostatní podepsaní jistě dávají důvody k optimismu. Určitě bych taky přivítal, kdyby se povedlo realizovat ta jména, o kterých se tu píše – tedy konkrétně Chlapík a Kaše. Moc ale nechápu zdejší nadšení pro Simona. Pokud jsme dostali správné informace, tak jeho odchod ze Sparty tehdy neproběhl z jeho strany hladce. I když je z něj dnes asi na naše poměry kvalitní hokejista, nejsem si jistý, nakolik by byl lidsky přínosem.
Pokud jde o odchody, zastavil bych se napřed u Košťálka. Radost z něj samozřejmě nemám, ale chápu ho. Když dostane hokejista nabídku, které se nedá odolat, tak že jí 95 procent hráčů neodolá, a nebudu ho kvůli tomu považovat za nějakého zrádce. Doby, kdy se hrálo o čest, jsou pryč, a i když se u nás určitě neměl špatně, tak prostě jde za (pro něj) lepším. Fandit jeho novému týmu nebudu ani trochu, ale za působení ve Spartě mu děkuju.
Pokud jde o Pecha, přiznávám, že Spartu úplně nechápu. Myslím, že takový hráč by si zasloužil aspoň dvouletou smlouvu, jestli o ni stál, a jestli to byl ten rozhodující faktor jeho odchodu. Padlo tady, že to od něj nebylo letos v play-off ono, ale to je vzhledem k jeho momentální situaci irelevantní. Když se podíváme na posledních pár sezón, Pech si držel své body přesto, že v řadě zápasů nastupoval s různými mladými kluky a až na výjimky se nedostal do první lajny. Nestal se oblíbencem Kruppa a přece se držel mezi nejlepšími i přes jeho působení. Jestliže Hlinka hovoří o zabudovávání mladých hráčů do týmu, mám pocit, že málokdo ze zkušených by k tomu býval byl povolanější než právě Pech. Jasně, má svůj věk, ale nemyslím, že na takovou roli má Sparta spoustu dalších adeptů. A to nemluvím o tom, že budou chybět jeho geniální přihrávky.
V souvislosti s Pechem mi úplně není jasné ani rozvázání smlouvy s Buchtelem. Měl letos nejlepší základní část za dobu ve Spartě. Play off se mu nepovedlo, je otázka do jaké míry doplatil na Pechovu situaci, protože mu vypadl stroj na přihrávky. Každopádně mi ale nepřijde, že celé jeho letošní působení bylo ze strany Sparty tak tragické, aby se mu předčasně ukončovala smlouva. Samozřejmě, pokud z jeho strany byl zájem odejít třeba kvůli nabídce z Pardubic, nemělo smysl ho držet, jestli to byla ale aktivita ze strany klubu, nedává mi úplně smysl.
Ostatní odchody beru. Piskáčkovi se sluší poděkovat, měl spoustu smůly ale pokud mohl, odvedl hodně, škoda že se mu nepovedl zrovna poslední zápas v našem dresu. Rousek tu vyrostl tak, že do naší ligy momentálně asi nepatří, ať se mu v Americe daří. Kudrna si u nás uhrál své, ale nijak nerostl a je asi pro něj i pro nás dobře, že to zkusí jinde. A Sukeľ? Ten možná doplatil na to, jak rychle vyrostl Rousek. Ve slovenském nároďáku vyrostl vedle velkých hokejistů, ve čtvrté lajně mnoho nepředvedl a uvidíme, jak mu to půjde v Litvínově. Na Kalinu jinde jsem zvědav. V tuto chvíli bych řekl, že Mikliš je schopen ho přinejmenším rovnocenně zastoupit a chybět mi nebude.

+2
otaznik4
cedak +142
24.04.21 v 21:20

reakce na MartinMegadeth: ,,Ve finále první ligy mám jasno: jednoznačně fandím Kladnu. Ne..." zobrazit příspěvekVe finále první ligy mám jasno: jednoznačně fandím Kladnu. Ne že bych Kladno nebo Jágra nějak adoroval, ale pro mě je všechno akceptovatelnější než protekční, křivácká a udavačská pakáž z Jihlavy. Klub co přes třicet let bezostyšně a beztrestně kradl civilním klubům jejich nejlepší hráče v extralize vidět nechci už nikdy. O to víc, že si na jejich webu připadám jako bych se propadl do časů společného cvičení vojsk Varšavské smlouvy nebo premiéry normalizačního seriálového škváru soudruha Evžena Sokolovského Chlapci a chlapi. Ta litanie, že se začátkem devadesátek hráčům dařilo čím dál víc s pomoci jejich klubů vyvázat z prezenční služby, což bylo moc zle, protože Duklička přestala sbírat tituly, to mě vždycky se zárukou dostane do kolen. Proti tomu zlaté Kladno i s Jágrem ronícím krokodýlí slzy. Na Straku stejně nemá, to byl skutečný Pán Pláče. *FUCKU* Mimochodem první liga má vlastní disciplinární komisi vedenou Setikovským. A kdo má zájem, na Hokejce je delší a mnohem kvalitnější záznam hry ze včerejšího utkání Jihlavy proti Kladnu před rozhodujícím gólem, aby si mohl udělat vlastní obrázek. *POSILOVNA*
www.hokej.cz/fauly-p..."

Moc hezky shrnuto. Paměť hokejového národa je možná krátká, takže nikdy neškodí připomenout, že jihlavské tituly režíroval především minulý režim. Pokud jsou tam hrdí na svou historii a hlásí se k ní, tak prostě do ligy nepatří, ať přes ně postoupí kdokoli.

+1
otaznik5
cedak +142
17.04.21 v 17:26

reakce na Schaschek: ,,Záruba zpochybnil kamarádství Ujčíka s Augustou a prakticky..." zobrazit příspěvekZáruba zpochybnil kamarádství Ujčíka s Augustou a prakticky napsal, že je to jen verze Sparty. Tak a teď kde je pravda 8-) Zas si říkám, že Hořava by nepřišel s takhle zásadním obviněním jen tak. "

Já jsem sice ocenil, že ze Záruby při přenosech nijak zvlášť netrčelo, že to nevidí úplně nestranně (na rozdíl od chlapců z O2TV, tam mi i mí známí slávisti potvrdili, že to chlapci komentujou hodně jednostranně), ale ten podcast s ním... já nevim. Největší zážitek ze semifinále pro něj je, že postoupil Liberec. A to, že se Boleslavi nelíbí jak ji zařízli, je poškozování dobrého jména extraligy? Sorry jako...

otaznik6
cedak +142
17.04.21 v 13:19

reakce na paul68: ,,Nehledá alibi a upřímně doznává, že Sparta někde udělala..." zobrazit příspěvekNehledá alibi a upřímně doznává, že Sparta někde udělala chybu a sedmý zápas o všechno nezvládla. (Tahle úvodní je věta je vzhledem ke zbytku článku hodně povedený vtip :party: ) Proto si nezahraje extraligové finále. Hořkou bronzovou odměnu je Miloslav Hořava schopný přijmout, nikoli děj před klíčovým čtvrtečním duelem, před nímž disciplinární komise v čele s Viktorem Ujčíkem vysvlékla z dresu obránce Davida Němečka. „Strašně mě to naštvalo. Byl v tom úmysl. Ujčík je kámoš s Augustou,“ pálí Hořava v rozhovoru pro iSport Premium, kde se neobyčejně otevřeně vyjadřuje ke spolupráci s Josefem Jandačem...

Ve čtvrtek večer po konci sezony řekl dvakrát novinářům NEVÍM a rozloučil se. Až druhý den vyšlo najevo, co Miloslava Hořavu vytočilo natolik, že nebyl ochotný obšírně hodnotit vypjatou sadu s Libercem i celou sezonu.

„Nechtěl jsem v tu chvíli nic říkat, abych nepoškodil Spartu, protože to je výborná organizace. Byl jsem tam hrozně rád,“ říká bývalý skvělý obránce a úspěšný kouč. Ano, Hořava u rudé armády končí.

Už jste vstřebal prohrané semifinále?
„Má to dvě roviny. My jsme ve čtvrtek hráli blbě. Povedla se nám jedna třetina, dvě třetiny byly slabý. Byli jsme mdlí, bojácní. Ale mně na tom strašně, ale strašně štve ten podvod s Němečkem.“

Po podnětu Liberce z šestého duelu mu disciplinárka zastavila činnost. Hodně vás to sebralo?
„Tohle mě naštvalo neskutečně. Chvíli jsem si říkal, že jestli s českým hokejem chceme něco udělat, dostat ho dál, někdo odpovědný musí vystoupit a říct, že Ujčík končí. Zmínil jsem slovo podvod, ale šlo o ovlivnění sedmého zápasu. Takových zákroků bylo padesát dalších. A vybrali si tenhle, protože Němeček hrál výborně. Ujčík je kámoš s Augustou, pro mě je to celé naprosto nepřijatelné. Kdybychom normálně prohráli, uznám, že Liberec byl lepší. Ale tohle jsem neskousnul a hodně dlouho neskousnu.“

Vidíte tedy za postihem Němečka vazbu dvou bývalých trenérských kolegů z Boleslavi?
„Já nevím... Ale je mi divný, že to nikdo neřeší. Proto je ten náš hokej tam, kde je. A je to pořád stejný dvacet let. Do toho vidím, jak ve stejný den zařízli Boleslav v Třinci. Úplně to samý. A co se stane? Nic se nestane, pojedeme dál. Už v minulosti jsem si párkrát usmyslel, že to řeknu naplno a budu kritický. Nestalo se vůbec nic. A mě už to nebaví. Mě baví hokej, ale nebaví tyhle věci. Povězte mi, proč tohle s Němečkem udělali? Kdyby soupeře (Dávida Grígera) sestřelil, budu první, kdo Němečkovi řekne, že se zbláznil a že tohle se nedělá. Kdybyste chtěl, sestříhám vám padesát podobných zákroků, které se nechaly být. A najednou vyndají našeho nejlepšího beka. Obávali jsme se, že proti nám pošlou podnět za zákrok Buchteleho, tam bychom distanc pochopili. Jenže oni potřebovali vyndat našeho nejlepšího obránce. To je prostě úmysl! Zkrátka, šéfa disciplinární komise nemůže dělat člověk, který aktivně bojuje o návrat do extraligy. Je to úplně scestný. A jestli Ujčík neskončí, náš hokej se bude dál potápět níž a níž.“

Český hokej ovšem nezávisí na Ujčíkovi, ne?
„Nezávisí. Není to jenom o něm. Ale čekal jsem, že kompetentní lidé českého hokeje vystoupí a poví: Tak tohle už je moc, Ujčík konec... A nestalo se. Znají se z Jihlavy, byli spolu v Boleslavi... Ne, já tohle neskousnu, to nejde. A kvůli tomu jsem řekl, že tady pokračovat nebudu. Budu se snažit jít ven. I když je ta šance malá, budu hledat.“

Jak velký vliv na vás a na tým měla zpráva o Němečkově trestu v přípravě na klíčový duel?
„Mělo to vliv na nás na všechny. Ujišťovali jsme se, že tomu nepodlehneme, zkusili jsme si s hráči navzájem pomoci. Ale promítlo se to na nás. Všichni jsme cítili, že to je podvod. Dát najednou z ničeho nic trest, to je prostě hrozný. Nesmířím se s tím. Proč do toho tak necitlivě zasahovali? Asi Aušus potřeboval pomoct.“

Jak jste čtvrteční den končili v kabině?
„Popravdě, pořádně ani nevím... Klukům jsem tuším řekl něco ve smyslu, že si za to můžeme sami, nechtěl jsem vinit někoho druhého. První dva zápasy jsme hráli špatně, v sedmém taky. Proto jsem tam nevykřikoval, že za to může Ujčík. Ale tvrdím, že ten tam nemá co dělat.“

Vadí i vám zaběhnutý režim, že disciplinární komise nevstupuje do zápasů sama a čeká na podněty klubů?
„Ať kluby podněty posílají, to mi je jedno, jde mi jen o to, aby se všem měřilo stejně a používal se stejný metr. Vzpomeňte si na případ pardubického Kosticyna. Nejdřív Ujčík vykládal, o jak strašný faul se jednalo, udělil trest na sedm zápasů. Pak se dostal k jiným záběrům, zavolal do Pardubic, ať se odvolají, aby hráči mohl snížit trest. Zarazilo mě, proč si záběry neobjednal hned. Proč asi? Nemá čas, trénuje. Kdyby netrénoval a byl nezaujatý, dobrý. Tohle, co předvedl, je úplně vrchol.“

Když Viktor Ujčík vystřídal Karla Holého, kredit disciplinárky šel nahoru. Ujčík se umí dobře vcítit do pozice hráče, všechny zákroky sám na sobě poznal. Ale tady už se myšlenek na střet zájmů těžko kdo zbaví.
„Viděl jste ten zákrok Němečka?“

Ano.
„A bylo to na dodatečné vyndání ze zápasu?“

Nejsem rozhodčí, ale za mě stačily dvě minuty oslabení.
„To je argument. Proto tam vnímám úmysl. O trestu rozhodl Ujčík sám, žádná komise. Kdyby to šlo přes celou disciplinárku, nevěřím, že by mu neřekli: Distanc na jeden zápas? Ujčo, to je přece blbost... V klubu se nemůžete obhájit, zabránit postihu. To je podle mě špatně.“

Od Jandače jsem se hodně naučil
Říkáte, že se chcete dostat ven. Věříte, že najdete angažmá?
„Zkusím to, byť šance je hrozně malá. Náš hokej samozřejmě nemá takový zvuk a trenérů jako jsem já, jsou venku mraky. Mám poslední šanci ve svém věku se někam dostat. Pokud to vyjde, budu rád, pokud ne, nedá se nic dělat. S Pepíkem Jandačem a se Spartou jsem se domluvil, že pokračovat nebudu. Řekl jsem jim svoje důvody, oni je chápou. Pro Spartu je strašně důležitý, že Pepa zůstává. Nebýt jeho, sezonu jsme ani takhle neodehráli. Většinu práce udělal on, já jsem mu jen pomáhal. Spartu zná, všechny hráče, osobně jsem strašně rád, že zůstává.“

Znalci poměrů si přitom nebyli jisti, zda se vám spolu bude dělat dobře. Jak jste se sehrávali?
„Řekli jsme si, že to prostě zkusíme. Nevytyčovali jsme si mantinely, všechno přišlo samovolně. Postupně jsme si začali výborně rozumět, na ledě i mimo něj. Hrozně mě to překvapilo, nikdy bych to netipoval, ale musím přiznat, že naše spolupráce byla výborná. Hodně jsem se od něj naučil.“

Co například?
„On ten Pepa má u novinářů možná špatnou reputaci kvůli nároďáku. Od té doby už je to nějaký pátek, taky trochu zestárl, má víc zkušeností. Líbí se mi jeho naprostý přehled, ví přesně, jak reagovat v různých situacích, na tréninku, při zápase. Původně jsem stál o spolupráci s Uwe Kruppem, ale teď jsem rád, že jsem mohl mít vedle sebe Pepu Jandače. Je to zkušenost k nezaplacení, která vám ušetří spoustu času do budoucna. Tím, jaké má odevšad zkušenosti. Z repre, z KHL, z extraligy.“

Sám zmiňujete, že byste neřekl, že vám dvěma to bude klapat. Takže jste měl v sobě předsudek vůči Jandačovi?
„Určitě. Určitě jsem ho měl. Znal jsem ho jen z nároďáku, z jeho různých reakcí v médiích. Sám jsem si říkal: No, to asi bude... Ale šel jsem do toho a klapalo nám to hodně i díky němu. Pepa navenek nějak působí, ale v reálu je jiný. Pro realizační tým by se rozkrájel. Jen díky němu to celý fungovalo pohromadě. On je nekonfliktní, na rozdíl ode mě. Já konfliktní jsem. Kolikrát to za mě uhladil, abychom fungovali. To bylo skvělý. Proto věřím, že Sparta půjde dál stejným směrem a příští rok bude ještě silnější.“

To dost záleží i na kádru. Řada hráčů tým opustí, a jestli do play off Sparta někoho potřebovala, tak oddané válečníky.
„Pokud budu úplně upřímný, základní část jsme vyhráli jen díky tomu neštěstí v Třinci. Nebýt toho, vyhrál on a my skončili druzí. I tak to ale nebyla špatná základní část. Ale play off s Libercem jsme nezačali dobře. Jestli chcete vyhrát titul, je to málo, musíte předvést víc. A i kdybychom postoupili a prohráli finále, byl bych zklamaný stejně jako teď. Šel jsem do Sparty, abych si dokázal, jak umím pracovat pod tlakem, protože jediným cílem byl titul. Já hráčům nemůžu vyčíst vůbec nic. Makali, dělali všechno. Ale nepovedlo se to, někde jsme udělali chybu a teď je potřeba ji najít. A poučit se z ní.“
"

To je super rozhovor. A aniž bych chtěl brečet, Hořava konečně označuje jeden aspekt, o kterém se prakticky nemluví nebo nesmí mluvit. Často se říká, že v play off rozhodují maličkosti, které při vyrovnanosti klubů udělají 5 až 10 procent. Někdo tu zmiňoval, jak dobře jsou na tom v posledních letech právě Třinec a Liberec a jak ty organizace báječně fungují. Jak Hořava říká, obě tyto organizace jsou opět ve finále a oběma pomohly zářezy, které se sportem nemají úplně moc společného. Když v posledních letech kdokoli kdykoli jede do Třince, všichni vědí, že se tam hraje na nakloněné ploše a berou to jako fakt, s kterým nejde hnout, ale z pozice vedení českého hokeje je to jistě právě tak, jak to má být. Za Libercem tam nepochybně dnes nikdo necítí Pešána a kamarádství Ujčíka s Augustou je jistě něco, co nic neovlivňuje. A určitě to není tak, že v našem hokeji jsou si někteří rovnější než ti druzí. Nepopírám, že v rozhodujících momentech série byl na ledě Liberec s námi lepší a bohužel postoupil zaslouženě. Tu druhou sérii jsem moc nesledoval, ale ten zářez Boleslavi přiznal i sám svaz.... každopádně jsem ale toho názoru, že i pokud by některé kluby měly na lavičce Jalonena a tým silný jako CSKA Moskva, budou mít cestu do finále trochu složitější než týmy jiné. A že se o tom v českém hokeji čestně mlčí.

+2
otaznik7
cedak +142
15.04.21 v 22:06

Zůstal jsem tu při svojí poslední návštěvě před dlouhou dobou dlužen odpověď. Pak jsem si ale zacovidoval a když se sezóna otočila tak pozitivně tak už jsem tu do ní nechtěl kecat abych nekecal do pozitivního vývoje. Protože je pozitivní vývoj u konce, chtěl bych poděkovat – i přes dnešní frustraci - za celkem vyvedenou sezónu.
Spoustu důvodů toho, proč to nakonec nedopadlo, jste tady na různých místech uváděli, ale přijde mi, že jeden, a podle mě ne zcela bezvýznamný prvek, se tu neobjevil, stejně jako poněkud usnula myšlenka, že Sparta patří do Holešovic. Letos se dal dohromady tým z kvalitních hokejistů, jaký v lize neměl sobě rovného, jenže zároveň s kvalitou týmu byl odsouzený k domácím zápasům na asi nejmíň kvalitním ledu, a na nejužším kluzišti ve střední Evropě. Nepřispělo i ono svou měrou k tomu, že „doma“ jsme Liberec ani jednou v normální hrací době neporazili, zatímco u nich jsme ani jednou neprohráli?
Jinak za mě velké díky Lukáši Pechovi za všechno, co ve Spartě udělal, na rozdíl od předchozích hlasů mně bude opravdu chybět hodně, i když posledních pár zápasů mu – zřejmě z objektivních příčin – tak nevyšlo. Kdyby se jeho odchod nepotvrdil, jsem přesvědčený, že by nás o svých kvalitách ještě bohatě přesvědčil. Jo a ta odpověď co dlužím – 55.
PS. Dnešní výsledek se kouše těžko, ale i přes brekot Liberce nás zdaleka nezařízli rozhodčí tak šíleně jako Boleslav. Kdybych fandil jim, tak netuším jak bych dnešek rozdejchal. Finále s tímhle obsazením pro mě skončilo před prvním buly.

+2
otaznik8
cedak +142
17.10.20 v 18:39

reakce na MartinMegadeth: ,,A mně i přes datum narození v rodném listě se to celkem líbí,..." zobrazit příspěvekA mně i přes datum narození v rodném listě se to celkem líbí, celý klip je rychlý a svižný. Nejvíc se mi líbí, že klip jede na bázi kampaně NEZASTAVÍŠ. To je fakt povedená kampaň včetně triček, mikin a veškerého propagačního materiálu. Tohle se opravdu klubu povedlo jako málo co. Nevybavuji si kampaň Sparty, která by mi tak sedla jako NEZASTAVÍŠ. *BRAVO* Když si vzpomenu, že jsme za éry Břízy několik let pravidelně nasazovali helmice, leštili štíty, špičatili kopí a brousili meče … to jsem zase nedával já pro změnu. V kontextu s tehdejšími výsledky a konci v play-off mi to přišlo jako neskutečná trapnost. *NAPR**** "

V žádném případě nebudu rozporovat, že štíty a meče nebyly to pravé, a i když mně se kampaň "nezastavíš" nelíbí od začátku, nic proti ní nemám protože chápu, že míří na jinou generaci. Zrovna tam chápu, že se nemůže dokola zpívat Sparto, my tě nikdy neopustíme, což ostatně taky nebyl ten nejgeniálnější z textů. Ale dalo se za tím stát, mluvení tady toho pána se mi prostě nelíbí a nevidím nejmenší důvod, proč bych se s ním měl nějak ztotožnit. Tolik můj názor, nikomu ho nevnucuji.

otaznik9
cedak +142
14.10.20 v 23:00

reakce na MartinMegadeth: ,,Mohla to být letos úžasná sezóna s návratem do Ligy Mistrů i na..." zobrazit příspěvekMohla to být letos úžasná sezóna s návratem do Ligy Mistrů i na Spenglerův pohár a je z toho všeho jedno obrovské howno. Budeme rádi, když se nějakým způsobem vůbec znovu rozjede a dohraje extraliga. Vyl bych jako šakal. Tak si aspoň dáme nové intro. *THISISSPARTA*
www.youtube.com/watc..."

Tedy na tohle cool mluvení jsem fakt starej. V tomhle nejedu :-|

otaznik10
cedak +142
08.10.20 v 10:00

reakce na frafont: ,,Tak Prymula údajně plánuje na čtrnáct dní kompletně odstřelit..." zobrazit příspěvekTak Prymula údajně plánuje na čtrnáct dní kompletně odstřelit sport, kina, divadla a další. Uvidíme, jaká bude skutečnost, co zejtra (nebo kdy vlastně) vyplodí, ale já bych se nedivil, kdyby se to potvrdilo. A bohužel se obávám, že by to znamenalo (skoro) konečnou pro sezónu 2020/21 dřív, než pořádně začala, protože ono by to nejspíš nebylo jenom na čtrnáct dní, ale na sakra delší dobu."

To je určitě pravda. Na druhou stranu je to něco, co se dalo dost dobře očekávat. Je fakt, že ani ve Španělsku si zatím nedovolili profesionální sporty vypnout, a že tímhle krokem budeme ojedinělí, na druhou stranu ale když kluby pořád jen zvažovaly, jestli teda chtějí nebo nechtějí hrát s diváckýma omezeníma a různí Zábranští křičeli, že to nemá cenu, tak vlastně mnozí mají to, co chtěli. A určitě nemusíme pochybovat, že to řadu klubů a potažmo i soutěží uvrhne do hodně velkých existenčních problémů. Že by se situace v průběhu dvou týdnů výrazně zlepšila, tomu snad nevěří ani burešův lukovník. Pro extraligu je paradoxní, že stopka přijde v době, kdy už je mezi kluby celkem "promořeno".

otaznik11
cedak +142
29.09.20 v 21:04

reakce na SpartaCorps: ,,Bych do toho kopnul sakra..ty vole... takova chyba.... ale do hajzlu,..." zobrazit příspěvekBych do toho kopnul sakra..ty vole... takova chyba.... ale do hajzlu, na modry byl faul stejnej jako od Kostalka..... ale takhle o to prijit..... a hlavne at to ***i na fb hodej na Machyho...."

Já na FB nejsem, ale je fakt že Machy ani v jednom venkovním zápase nepodržel. Samozřejmě že hrubka dne jde za Košťálkem, ale druhý gól se chytat určitě dal. Jinak ale celkově dneska o hodně lepší dojem než v Boleslavi, Chlapík vypadá hodně dobře.

+1
otaznik12
cedak +142
28.09.20 v 21:50

reakce na karlos: ,,Je to pořád ještě začátek soutěže. Navíc úplně zku.rwené..." zobrazit příspěvekJe to pořád ještě začátek soutěže. Navíc úplně zku.rwené soutěže. Bohužel tyhle prostoje nám moc nepomůžou a bude těžké tak udělat nějakou sérii výher. No a když neumíme makat, i když se nedaří a nedokážeme se soustředit na ta jednotlivá utkání, tak to nemůže být dobré. Navíc, když máme na střídačce teoretika, který je v hajzlu, jakmile mu někdo naruší jeho systémy a předpoklady *FUCKU* "

Teoretik na střídačce je jedna věc, druhá je ta, že když se zatím hrálo, nebyla to žádná sláva a ne všechno tady může jít za Jandačem. Doufejme, že u Machovského jde o výkyv a že se vrátí k lepší výkonnosti, protože s marodem a nadějným mladíkem to jinak v brance nevypadá bůhvíjak neprůstřelně. A navíc pokud budou mít ostatní podobný přístup, jaký předváděli v prvních dvou třetinách v Boleslavi a předtím v tom poháru v obou zápasech v prvních třetinách s Libercem, tak nás nemusí zvlášť mrzet, že ten ročník je takhle k ničemu. *MIMO*

otaznik13
cedak +142
25.09.20 v 15:42

Teď to můžou těžko odpískat když jsou ve hře Hniličkovy kompenzace. Ale jestli se to má odehrát, možná se budou muset promořit všichni, jak už to v podstatě provedli v Plzni, v Motoru a teď v Brně. A je otázkou, jak moc tím prošly týmy, které to dál nekomentovaly - tedy my anebo Vítkovice.

+1
otaznik14
cedak +142
21.09.20 v 09:13

reakce na MartinMegadeth: ,,Včera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do..." zobrazit příspěvekVčera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do bubliny. Nevím přesně jak si to představoval a hlavně kdo by to měl zaplatit, to napsat neráčil. Hráči odsouhlasili vesměs snížení platů a být ještě v izolaci od rodin to si umím představit na pár týdnů v play-off, ale v řádu měsíců na základní část to mi připadá neproveditelné. A nejen kvůli finanční náročnosti. Co mě zaujalo nejvíc byla nenápadná vsuvka o hráčích co chodí na kafíčka do obchodních center. To snad ani není možné taková neprofesionalita. *NAPR**** Tu výzvu klubům měl dle mého názoru spíš směřovat, aby byla snaha maximálně využívat co nejvíc volných termínů. Pro předehrávky mezi kluby co mají kvůli karanténě soupeřů volno. V tabulce tím sice vznikne ještě větší maglajz, ale zároveň vzniknou další volné termíny pro odložená utkání. Na dnešek se domluvil na předehrávce domluvil Litvínov s Hradcem Králové, na úterý Litvínov s Třincem. Tohle mi připadá jako schůdnější cesta. *OK* Z čeho mám velké obavy je Hovnáček. Ledva se zmínil nouzový stav, zase obživl a začal vymýšlet a šířit moudra. Tenhle blb je schopen zavřít stadiony a třeba i přerušit rozehrané ligy. Pro nás je neštěstí, že má velkou rozhodovací pravomoc. *KOSA* "

Bohužel mám obavu, žes uhodil hřebíček na hlavičku. S Hamáčkem u vesla bude div, jestli hokejisty vůbec nechají hrát, na lidi v hledišti můžeme myslím zapomenout :-(

+1
otaznik15
cedak +142
17.09.20 v 16:38

reakce na Sepp: ,,Jo, pravda. Když si vzpomenu, kolikrát šel Petr Ton ještě jako..." zobrazit příspěvekJo, pravda. Když si vzpomenu, kolikrát šel Petr Ton ještě jako hráč s platem dolů, jen aby tu mohl hrát... A to byl nějakej magnet na diváky a klubu toho odved hrozně moc... "

předpokládám, že jsme si nikdo nemyslel, že k nám přišel proto, že v sobě objevil celoživotní dobře skrývanou lásku ke Spartě, přišel kvůli penězům a když mu je nedají, tak zase odchází. Že je to žoldák, to jsme věděli celou dobu, a že nám jeho přehled bude na ledě chybět, o tom žádná, ale loni jsme to taky odehráli bez něj. Je ale zvláštní, že se takové věci řeší den před startem sezóny, a oznámení ve stylu "my to nebudeme komentovat, ale všichni současní hráči na změnu přistoupili" mně osobně připadá celkem nedůstojné. Jinak klobouk dolů před ostatními hráči a tím, že tu změnu akceptují, jestli si dal třeba Horák snížit plat dohodnutý před pár měsíci, ještě než za nás poprvé v lize vyjel na led, tak je to frajer... *KSICHT*

+1
otaznik16
cedak +142
11.08.20 v 23:43

reakce na rad55: ,,dnešní zápas byl už dost divnej, zajímavá taktika. Vůbec to..." zobrazit příspěvekdnešní zápas byl už dost divnej, zajímavá taktika. Vůbec to nechápu. Začne zápas, jsme trochu lepší, tak ubereme, pak nás začnou mlít, my se do toho pustíme posledních 10 minut.
A další věc, neviděl jsem na střídačce Hořavu. *NE* "

Hořava byl v přenosu vidět s tabulkou při tajmu než jsme hráli tři na pět. Jinak vím že to je příprava a výhra v tom zápase je o ničem, nicméně kromě Kvapila a Míry Formana jsme tam měli v podstatě celou sestavu, a to, co jsme předvedli, bylo zarážející. Proti týmu, kde celá sestava bere dohromady asi tolik co náš první útok, bychom se neměli nechat půl zápasu přehrávat ani v takovém srandamači

+2
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 3. srpna - 17:00
  18.png
  KVA (doma)
  Příprava 2021 (přát. utk.)
 • 5. srpna - 17:30
  5.png
  SLA (venku)
  Příprava 2021 (přát. utk.)

Kalendář akcí

<<07 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31