Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
cedak +106
23.08.19 v 18:25

reakce na Sharky: ,,nepsal jsem, že se musí chválit nebo nesmí kritizovat, ale..." zobrazit příspěveknepsal jsem, že se musí chválit nebo nesmí kritizovat, ale schválně se mrkni jak jste k tomu apriori přistoupili už teď. Přednas*aně. Kromě toho ti co chodí, tak chodí, tohle bude volavka na ty co nechodí. Takhle to ber. A klidně si odplivni. Mě jenom zarazilo, že to tu řešíte předem a že to coby dlouholetí fanoušci vůbec řešíte.
A jinak ano, mně by se taky nelíbilo kdyby to vypadalo jak na diskotéce v Liberci, kde tě mermomocí tlačej do "happy face" ale o tom se v tom rozhovoru nic nepíše."

Začal bych reakcí na Tvou analýzu ohledně permanentek. Tam máš naprostou pravdu, na hokeji je permanentka výrazem klubové loajality nebo tradice a ani trochu nemá nic společného s nějakým ekonomickým rozhodnutím. Permanentkářům se nabízí naprosto marginální výhody, a když si připočteme, že i v průběhu sezóny se ještě šachuje s termíny podle toho, co si umanou různé televize (a permanentkář tudíž neví, jak si vlastně naplánovat program, pokud chce skutečně vidět všechno...) tak to opravdu smysl moc nedává. Pro mě osobně je záhadou, že si lidi kupují permanentky na fotbalovou Spartu s ohledem na to, co se na Letné ve většině zápasů produkuje, ale z ekonomického pohledu je fotbalová permice vážně výrazně před hokejovou.
Pokud jde o zábavu v hale, zkušenosti poslední sezóny nám bohužel moc důvodů k optimismu nedávají. Klub před létem definitivně zrušil možnost klást otázky fanoušků, a jediná informace, kterou vydal, se týká toho, že do haly hodlá nalákat víc nových fanoušků. Sám říkáš, že to musí být volavka na ty, co zatím nechodí. Z mého pohledu je to dostatečný důvod k obavám. Ale jak píše schaschek, pokud ty akce budou mít hlavu a patu, není důvod je nakonec nepochválit.

otaznik2
cedak +106
21.08.19 v 16:57

reakce na Schaschek: ,,Na ofiko webu rozhovor se Snopkovou.  Pro mě vyvstává..." zobrazit příspěvekNa ofiko webu rozhovor se Snopkovou.

Pro mě vyvstává pár otázek:

"Na stadion chceme hlavně dostat co nejvíce nových fanoušků. Hokej musí být zábava."

Jak? Bude to stejné jako doposud, kdy hlavně dětská utkání a zápasová produkce úplně rozbíjela atmosféru? Není v konečném důsledku cesta upřednostnit kvalitu před kvantitou? Není lepší snažit se zlepšit to, co bylo předešlé sezóny kritizováno?

" O2 arena a její okolí navíc nabízí super vyžití před zápasem i po něm. Těšíme se i na nedělní zápasy od 16.00, kdy opravdu může přijít fandit celá rodina a o tom to přeci všechno je."

Opět to dělá na mě dojem komerce, kdy za každou cenu chceme do haly nalákat kohokoliv, kdo nám dá do kasy peníze, ale opět se ptám? Nebude to ve finále na úkor atmosféry? Dlouhodobě kritizujeme "Tesco kulturu", poučí se nové vedení z let minulých? Zápasy od 16 vnímám jako kompromis, byť většina s nostalgií vzpomíná na nedělní začátky v 17:30, ale to je na dlouhou debatu a už jsme to tu řešili tisíckrát.

Jinak to na mě ale v zásadě působí vcelku pozitivně, čas ukáže zda byl ten optimismus na místě... *VYHLIZI* "

Já mám bohužel z rozhovoru s tou paní ještě rozporuplnější pocity. Obecné řeči vede dobře a líbivě, ale sdělení, že chtějí plnou O2 arenu a že do ní chtějí přivést nové fanoušky já osobně čtu tak, že cirkus kolem hokeje bude podstatně strašnější než dosud. Rád bych se mýlil, ale boj o "své" diváky Sparta (snad) povede lepšími výsledky na ledě, jinak ale v krocích koného vedení nějakou snahu se jim znovu přiblížit. A o "nové" diváky bude třeba bojovat mimo samotný hokej. Tak aspoň já čtu větu o tom, že hokej je zábava. Ale budu rád, když mě realita přesvědčí o tom, že je všechno jinak.

Je samozřejmě pravda, že se tady volalo po nějakých stanoviscích z vedení. Ta tímto rozhovorem přišla, ale jestli se z něj někdo dověděl cokoli podstatného, o čem dřív neměl tušení, tak bych ho rád viděl...

A že Réway skončil po jednáních se Spartou jinde mi taky nijak nevadilo, ovšem že to obdobně skončilo i u Hrbase, to už mi takovou radost nedělá :-(

+1
otaznik3
cedak +106
29.07.19 v 23:02

reakce na Schaschek: ,,Právě no. Já to bohužel vidím ze všech úhlů. Někdy bych..." zobrazit příspěvekPrávě no. Já to bohužel vidím ze všech úhlů. Někdy bych radši nic nevěděl."

Jen bych k tomu dodal, že já úplně nevidím to, že by někdo aktuálně směrem k fanouškům vyjadřoval nějakou hmatatelnou vstřícnost. Doplnění kádru se vážně povedlo, a pokud se ještě podaří Hrbas nebo jiný bek na jeho úrovni, můžeme si minimálně do začátku ligy (a doufejme že i po něm) jen mlaskat. Zimní utkání v Drážďanech je super novinka, ale za ni můžeme být vděční hlavně Šlégrovi. Ale pokud jde o přístup k fanouškům obecně, já za sebe nově neregistruju nic zvlášť pozitivního: Ze stránek zmizela rubrika otázek a odpovědí, a aktuální materiály na webu sice s novými hráči přišly, ale jsou zásadně sluníčkové a jak přes kopírák, nejlepší předsezónní rozhovor jsem si přečetl s Kumstátem a ten na ofiko webu nebyl... Informačně jsem se tedy na ofiko stránkách moc nedověděl a chybí dokonce i stanovisko k tomu, jak Réway všude trousí poznámky o neseriózním chování Sparty. Doufám, že po startu přípravy se komunikace vylepší.
A pokud jde o změny v kancelářích... věřím Tvému znechucení. Snopková přišla jako manažerka, který bude vykonávat vůli majitele - ať už nového , nebo staronového. A chová se tak, jak se má manažer firmy chovat. Vztah ke klubu a zásluhy z minulosti jsou bohužel v takové firmě mnohdy spíš na obtíž. Neříkám, že se mi to líbí, ale vidím to ve spoustě jiných firem a firmiček a dneska to prostě tak je, s tím konkrétně Sparta nic neudělá. A kdyby ty výpovědi nerozdávala Snopková, rozdával by je někdo další.

+1
otaznik4
cedak +106
23.07.19 v 23:35

reakce na kvcr: ,,Dovolím si doplnění: Michal Broš pravděpodobně nedisponoval..." zobrazit příspěvekDovolím si doplnění: Michal Broš pravděpodobně nedisponoval stejnými fondy jako současné vedení, ale úplně marné to myslím nebylo. Přivedl Machovského (který tuším daleko od Vránovy smlouvy nebude), Dana Přibyla, Gregorce a Sedláčka. U nich bych předpokládal nadstandardní smlouvy. Navíc se Sparta ucházela o Honzu Kováře, Plekance a Birnera - a opakovaně zmiňovala, že finančně nabízela stejné či lepší podmínky než další zájemci. Na takovéhle hráče je už potřeba pořádný balík. Je možné, že se situace během sezóny zhoršovala, ale ještě v jejím průběhu to na prázdné kapsy nevypadalo. Na druhou stranu je pravdou, že poslední přestupní období před play-off bylo pro Sparťany velkým zklamáním - teda kromě nás staromilců, kteří jsme byli nadšení tím, že ještě uvidíme Hlínu rozdávat hokejovou radost. "

Dlouho jsem tu nebyl, ,ale po čase zase musím přispěchat s přitakáním. Opakování toho, jak Sparta loni na hráče neměla, mi nedává smysl, ten největší pes byl zakopaný jinde než v penězích. Nemyslím, že podstandardní smlouvy by měli kromě těch Tebou uvedených ani Košťálek, Sill či Delisle, a takový Beran jako mladý kluk našlápnutý k reprezentaci taky asi nebral bezvýznamnou sumu.

otaznik5
cedak +106
05.06.19 v 18:25

reakce na prcekk: ,,Nelibí, že budeme za atrakci v Německu, jako kdyby to nemohlo být..." zobrazit příspěvekNelibí, že budeme za atrakci v Německu, jako kdyby to nemohlo být na Letné! Tady je furt nutný soutěžit o co největší návštěvnost a jako bonbón dělat předskokany zápasu druhé německé hokejové ligy. Zase za šašky, jako v šaskárně, takže se ani nedivím :-)"

Ten zápas pořádá Litvínov, že by ho Šlégr umístil na Letnou, to snad není myšleno vážně. Já bych řekl, že to je hodně zajímavá akce, a kdo se tam bude chtít jet podívat, je tam autem rychlej než v Litvínově, a určitě tam přijde víc lidí, než by dojelo do těch původně uvažovaných Teplic. A navíc, atmosféra na tom stadionu je na druhou bundesligu ve fotbale neskutečná, jestli to bude na hokeji podobné, tak se máme na co těšit. Jediný problém pro mnohé našince vidím v ceně lístků, jsem zvědav, za kolik ty "své" bude nabízet Sparta...

otaznik6
cedak +106
03.06.19 v 22:52

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, z příchodu Dočekala mám poněkud smíšené..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, z příchodu Dočekala mám poněkud smíšené pocity. Netvrdím, že by Dočekal byl špatný útočník, ale mám pocit, že Sparta potřebuje útok posílit především kvalitou do zakončení a do přesilovek. V tomto ohledu útočník se specializací na oslabení a s pravidelným sezónním gólovým příspěvkem 10-11 vstřelených branek nejpalčivější problém útoku Sparty neřeší. *MIMO* Ton ho zná ze společného působení v Brně a svým způsobem se za něj zaručil, tak snad Dočekalovo angažmá ve Spartě bude mít hlavu a patu. *VYHLIZI* Tak trochu si říkám, že Dočekalův příchod asi znamená odchod Silla (pokud vím byl o něj zájem v Německu), protože typově jde o podobné defenzivní forwardy a pro oba asi místo v kádru nebude. *FRAJER* Z rozhovoru s Dočekalem jsem pochopil, že se jedná o bystrého hocha, který měl z vlastivědy nepochybně výbornou. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT* "

Přesně řečeno. I já mám smíšené pocity. Když to sečteme s minulým týdnem, ve Spartě skončil (i když celkem očekávaně) její nejtvořivější útočník, a přichází důrazný útočník, které - řečeno sportovním ředitelem - ve Spartě potřebujeme. Právě z úst dnešního sportovního ředitele jsme přitom v minulé sezóně několikrát slyšeli, že Spartě styl postavený čistě na důrazu moc nesvědčí. Budu samozřejmě rád, když se Dočekalovi bude ve Spartě dařit, ale taky bych přivítal ještě nějaké útočníky, kteří by měli i jiné přednosti než důraz.

+1
otaznik7
cedak +106
23.05.19 v 16:05

reakce na jongormisa: ,,Jan Kolař (Ma spoustu nabidek z extraligy tak mě zajima jestli ..." zobrazit příspěvekJan Kolař (Ma spoustu nabidek z extraligy tak mě zajima jestli ma i od nas) *SMILESPA* "

Už jsi četl knihu Zbytečné otázky v kriminalistice? :-)

+1
otaznik8
cedak +106
21.05.19 v 16:29

Zdravím. Nevím, mám oficiální stránky špatně nastavené, nebo z nich skutečně zmizela sekce otázek a odpovědí? Ne že by značná část otázek nebyla poněkud diskutabilní, ale i tak bych to nepovažoval za krok správným směrem...

otaznik9
cedak +106
09.05.19 v 21:39

Tak kádr je v podstatě hotový, s tím Petr Ton moc neudělá aniž by odvolával co někdo jiný odvolal a sliboval co někdo jiný slíbil. V průběhu roku se často vyjadřoval k hernímu stylu Sparty pod Kruppem a myslím, že nyní bude mít velmi dobrou šanci v kooperaci s Kruppem prokázat, jestli šlo o mlácení ústy pro komerční televizi nebo myšlenky, které lze promítnout do praxe.
Jinak naprosto souhlasím s názorem, že nové ředitelce je třeba nechat čas ať se ukáže. Je tady na jedné straně strach, že to, co je už teď strašně komerční a nesparťanské, bude ještě komerčnější a nesparťanštější, ale je tu i naděje, že se budeme po letech zase cítit o něco líp. Uvidíme, za sebe opatrně doufám, že se novému tandemu dařit bude... Petru Břízovi rovněž přeji vše dobré a děkuji za práci pro Spartu.

otaznik10
cedak +106
01.05.19 v 14:19

reakce na kvcr: ,,Příchody mě spíše potěšily, možná i proto, že jsem měl..." zobrazit příspěvekPříchody mě spíše potěšily, možná i proto, že jsem měl hodně nízká očekávání. Všichni noví útočníci jsou poměrně kreativní a produktivní, to by opravdu mohlo náš útok okysličit. Potěšilo mě taky, že jsme nehledali v DEL, EBEL či AHL, protože se ukazuje, že tyhle ligy se hrají opravdu dost jinak. Vím, že jsem tady volal po hráčích ze zámoří, ale musím říci, že jsem tenhle svůj názor přehodnotil a považuju ho za omyl. Tímto si sypu popel na hlavu. Fungovat to může v případech jako Mueller nebo Werek, což jsou hodně nadstandardní střelci a tahle sorta hráčů u nás zoufale chybí, ale jinak si myslím, že zámořští hráči úroveň Extraligy nijak nezvedají (ani neshazují, ale to je podle mě pořád málo). Je zajímavé, že hned tři ze čtyř hráčů působili krátce ve Finsku, to beru jako plus, protože návraty ze Skandinávie přinášejí často do Extraligy skutečnou kvalitu. K jednotlivým posilám jen krátce: Růžička je hodně produktivní a určitě je sympatické, že dal Spartě v aktuálním stupni rozkladu přednost před ostatními týmy, jen jsem zvědavý, jak se jeho poměrně vláčný pohyb bude líbit trenérům. Stacha jsem viděl párkrát hrát za Plzeň (jen fragmenty zápasů) a podle mě je v něm velký kreativní potenciál, což Sparta zoufale potřebuje. Za mě nejlepší z posil. O Sukeľovi moc nevíme - byl ale ve Slovanu poměrně vidět. Hrál sice v kvalitní lajně, ale matně si pamatuju, že jsem ho v reportech ze zápasů poměrně často vídal mezi střelci a asistenty. David Dvořáček to bude mít těžké se prosadit (přece jenom teď ve Spartě bude v útoku dost přetlak), přál bych mu to. Zmíním se i o odchodech. Nesdílím úplně averzi k Lukáši Klimkovi, obávám se, že se ukáže, jak nám takový centr bude chybět. On udělal hodně černé práce, vyhrával buly, navíc se u něj střídali spoluhráči jako na kolotoči. A hlavně se jednalo o jednoho ze dvou hráčů nad 30 let, oba odcházejí. Jsem přesvědčený o tom, že do týmu potřebujeme víc zkušenosti. Kumyho samozřejmě udržet nešlo, navíc většinu sezóny se už do sestavy nevešel, takže tady není o čem mluvit, jen mu poděkovat a popřát do dalšího života vše dobré. Odchod Berana je jasná věc - nevidím, jak by se s podobnými výkony dostal do sestavy.

Co ale v příchodech postrádám, je elitní střelec, možná i nahrávač, a zkušený bek (což avizoval Uwe Krupp v posezónním rozhovoru), u beků bych osobně udělal mnohem větší vítr a doplnil zkušenost, protože si myslím, že i oni se svým způsobem podílejí na poměrně tristním zakládání útoků.

Obecně letos Spartu považuju za silnější než loni (zejména pokud se už konečně uzdraví Robert Říčka a Příba). V útoku bude víc kreativity a bude tam přetlak, takže bude z čeho vybírat. Mladíci v týmu budou zase o rok zkušenější. Předpokládám, že se tyhle přestupy neděly bez vědomí Uwe Kruppa, takže už myslím pozbyly veškeré důvody, jakými jsme loni omlouvali tragický herní projev a s ním související konečné umístění. Tenhle tým kvalitou na šestku má, takže by v ní měl skončit. Jsem hodně zvědavý, kde nás před sezónou budou vidět bookmakeři Fortuny.

Samozřejmě se mi hodně nelíbí setrvání obou trenérů a Michala Broše ve funkcích. Už jsem tady vysvětloval proč, v krátkosti rekapitulace: Uwe Krupp tým nijak nezvedl a už tady bude jen rok. I kdyby se s Extraligou více sžil a přizpůsobil herní projev Sparty tomu, co v ní funguje, za rok odejde a pokud pak tým předá svému nástupci, může to znamenat další překopávání herních plánů a možná i soupisky. Pomíjím tady pro mě trochu strašidelnou variantu, že by totiž za rok tým přenechal Jardovi Nedvědovi. Nevidím v Kruppově setrvání žádnou perspektivu pro klub, jedině že by se pak rozhodl své působení ve Spartě prodloužit. Broš s Nedvědem se významným způsobem podíleli na dvou nejtragičtějších sezónách Sparty za poslední desítky let, byli u všech strategických rozhodnutí. Navíc hra týmu vykazuje setrvale sestupnou tendenci, ty dva desáté fleky byly plně zasloužené. Nedokážu si představit, že by to v jiném klubu s velkými ambicemi mohli ustát. Nezmiňuji tady majitele, ten samozřejmě sám sebe nevyhodí, leda by byl schopen sebereflexe. Možná Spartu ani nikdo koupit nechce a pak se vyhodit ani nemůže.

Chybějící zhodnocení loňské sezóny mě už ani nepřekvapilo - pokud tedy ještě nepřijde, ale měsíc považuju za dostatečný čas na avizovaný podrobný rozbor a následné Poučení z krizového vývoje. Klub se stále víc začíná posouvat do postoje, kdy považuje svého průměrného fanouška za polovičního idiota, kterému na hokeji stačí plácnout si s maskotem a udělat si selfie. Obecně jde podle mě informování klubu ohledně sportovní stránky hodně do ztracena, informace se získávají z denního tisku a webu (s pochybnou věrohodností), nebo z chodeb a kumbálů. Tady zámořský model přebíráme s velkým úspěchem, ale osobně to spíš považuju za vítězství Pyrrhy.

Je jasné, že další příchody ještě mohou přijít, takže kvalita týmu by mohla jít ještě víc nahoru, pak bychom mohli k další sezóně vyhlížet s větší nadějí - osobně ale nevidím Uwe Kruppa jako trenéra, který nás k tomu úspěchu dotáhne. První pětka týmů už nám hodně hokejově utekla a obávám se, že dohnat ji bude běh na delší trať. Rád bych se mýlil. "

Abych řekl pravdu, já z posil zklamaný jsem. Tedy ne že bych čekal zásadní jména a zásadní změny po tom všem, co nám mamagement předváděl v poslední době, ale kdyby mě aspoň jedna posila vyrazila dech, tak bych třeba pojal znovu jakousi důvěru ve věci příští.
Připojuji se v tom, že nesdílím nadšení nad odchodem Klimka. Minimálně proto, že v sezóně jsme mimo jiné dojížděli na nedostatek zkušeností a Klimek, i když nehrál nic zázračného, k těm zkušenějším patřil. Nebudu pro něj plakat, ale jestliže odchází zkušení Kumstát a Klimek a přichází zkušený Růžička, vychází mi, že o jednoho zkušeného opět přicházíme, a pokud se nepovede přesvědčit Jardu hlinku aby to ještě zkusil, může nám to zase dost chybět. Slovenských talentů naší sestavou prošlo v poslední době celkem dost a doufám, že Sukeľ nepůjde cestou, kterou vyšlapali Bartánus nebo Lapšanský. A u Stacha to bude celé o tom, jak si sedne se spoluhráči. Že potenciál má, to je bez debat.
Jenže když to podtrhnu, vychází mi, že přišli sice slušní útočníci, ale minimálně dvě velká jména do útoku a jedno do obrany nám chybí a v tom nenastala žádná změna. Jak to, že Boleslav umí přivést Ciencalu a Ševce a my zůstaneme u Dvořáčka? Co mě ale straší nejvíc je to, že jde o hráče, kteří dost dobře můžou zapadnout do Kruppova herního systému. Z mého pohledu dnešní změny nepřináší žádnou naději, že příště bude líp, a na 90% jsou pro mě sdělením, že Sparta i nadále hodlá hrát pro oko hnusný hokej a cílit své úsilí na úplně jiné lidi než jsem já.
PS. Jo a to co tu padlo na téma snahy o rebranding, jiné vizuály, billboardy a celkově jiný program je pro mě už samotným vyjádřením dnešní korporátní mluvou bohužel jen potvrzením jistoty, že HC Sparta dnes je prostě marketingový projekt a ne klub, kterému "fandíme srdcem." Navíc nemyslím, že by se někdo vážně chtěl zbavovat iritujícího rozjásaného maskůtečka nebo občas v neděli nehrát v poledne. Takže si závěrem jen postesknu, já nechci rebranding, já chci Spartu :-/

otaznik11
cedak +106
26.04.19 v 23:33

reakce na MartinMegadeth: ,,Lukáši, kvůli Lvovi bych se zbytečně nerozčiloval. Statistiky..." zobrazit příspěvekLukáši, kvůli Lvovi bych se zbytečně nerozčiloval. Statistiky špatné nemá, ale Sparta potřebuje opravdové aspoň dva borce typu top kvalita pro první útok. A to mi při vší úctě Lev nepřijde, že by byl. Navíc pokud se ukáží zde zmíněné informace jako pravdivé a nemá koule hrát u nás, tak nemá smysl ho sem ani tahat. *FRAJER* Třeba se ve středu oficiálně dozvíme pár jmen, že nás Lev nebude vůbec tížit. A pokud si nechá od majitele jiného klubu nakecat, že to u nás jde do háje a nejsou u nás peníze, tak co k tomu říct. Politovat ho, že je lidskou ovcí co si neumí zjistit pravá fakta sám a dá na našeptavače. *FUCKU* "

Upřímně řečeno moc nechápu, z čeho jste došli k názoru, že to ve Spartě báječně funguje. Celou sezónu se tu více či méně nahlas ozývá Bříza (a jeho různí nohsledi) ven, a teď je tu najednou názor, že jen hlupák nejde do našeho báječně fungujícího klubu s nejasnými majetkovými vztahy, který v posledních letech pravidelně v posledním kole jistí úpčast v předkole play-off a zamíří raděj do Brna tak, jako před ním třeba Krejčík, Langhammer, Plekanec, Michálek a další. Já mám na rozdíl od vás pocit, že jestliže je na stole nabídka Sparty a Brna, musí být ta od Sparty o moc zajímavější, aby pro hráče stála za úvahu. Je to něco, co mě netěší a co bych rád, aby se zlomilo, ale víru v ten zlom už nějak moc nemám.
Samozřejmě souhlasím, že Lev není to jméno, které by bývalo mělo Spartu spasit, a nebylo by jím ani kdyby s ním z Vítkovic přišla celá smečka. A tak nějak stále iracionálně doufám, že se skutečně silná (a to minimálně tři) jména příští týden objeví.

otaznik12
cedak +106
23.04.19 v 11:52

reakce na karlos: ,,Tak už se nám blíží 1. květen...... A protože se neobjevují..." zobrazit příspěvekTak už se nám blíží 1. květen...... A protože se neobjevují žádné zákulisní informace a protože na youtube máme krásné video o tom, jak se na Spartě mimo hokeje dalo koukat i na mnoho dalších akcí(na hokej se tedy podle mne koukat nedalo), tak předpokládám, že na Spartě se pokračuje v nastoleném trendu a budeme slyšet čím dál víc diskotékových hitů a logicky budeme vidět čím dál méně hokeje :-! :-! :-!
Loni za vše mohli hráči. Letos už to Bříza raději na nikoho nehází a hezky to nechává v tichosti vyhnít. Ona se ta nasranost otupí kritikům zavřeme huby někým prohlášením, že letos už to určitě vyjde *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*
Apropo dá se někde uzavřít sázka na to, že Sparta někdy v prosinci-lednu přivede nějakého brankáře - spasitele, který vyřeší neexistující problém v brankovišti *MIMO*
Jak jsem posledních 12 let čekal s nadějí, že teď už se to zlepší, tak nyní, pokud nedojde ke změnám na těch nejvyšších místech, neočekávám už nic. "

Smutný je když se podíváš na finále nejenom to, že ty týmyhrají hokej, který je pro nás z jiné planety, ale i to, co je slyšet, že v Třinci hrají o přestávkách. Našim popkornožroutům by z toho vstávaly vlasy hrůzou na hlavách, svých diskohitů by se tam moc nedočkali.
Pokud jde o posily, tak jen malou poznámku k tandemu z Vítkovic, který se tu probíral. Když se na to podíváme logicky, vidí někdo nějaký reálný důvody, aby šli ti dva do Sparty a ne do Brna? Sparta jim asi nedá výrazně víc peněz než Zábranský, a pokud budou nabídky o zhruba stejných penězích, jak můžou ti dva uvažovat? V Brně za ty prachy budou hrát třetí lajnu v týmu, kde to klape a kde se bude zase myslet na nejvyšší cíle. Ve Spartě by se na ně hledělo jako na spasitele ( pokud se nepovede navíc přivést jeden útok složený ze špičkových borců, což je úvaha značně v oblasti sci-fi), mnohem větší tíha odpovědnosti a tým, do kterého se aktuálně nikomu moc nechce, ať jsou důvody jakékoli. V současné konstelaci by ti dva byli blázni, kdyby lezli právě k nám, pokud je teda nemotivují prázdniny už v březnu…

otaznik13
cedak +106
15.04.19 v 17:16

reakce na Schaschek: ,,Bod je bod, ale Sparta se svým rozpočtem prostě nemůže hrát..." zobrazit příspěvekBod je bod, ale Sparta se svým rozpočtem prostě nemůže hrát takhle! Vždyť jsme se báli o výsledek a zdržovali co to šlo. My jsme Sparta a ne nějaká ***á Příbram!"

Hezky řečeno. To, co Sparta v posledních 20 minutách předváděla, bylo trapné. Nic na tom nemění fakt, že to fungovalo a uplácal se bod. Tak, jako se mi nelíbí to, co produkují hokejky pod Kruppem za holomajznu, tak nemusím ani tohle, i když to vede k dílčímu úspěchu. Vím, že to je hodně náročné přání, ale na Spartu se musí dát dívat.

otaznik14
cedak +106
12.04.19 v 16:19

reakce na frafont: ,,Sparta má zájem skoro o celou ligu, druhá věc je, kdo z těch..." zobrazit příspěvekSparta má zájem skoro o celou ligu, druhá věc je, kdo z těch hráčů má zájem o Spartu *KSICHT*
Jinak management je sice schopnej všeho, ale Černoch do Brna - co by tam jako dělal? Náhradního maskota? Ti mají sestavu nadupanou."

Bude to nějaká tajná dohoda, tady podle toho náhradního maskota nehledaj :-)
www.hc-kometa.cz/zob...

-1
otaznik15
cedak +106
10.04.19 v 15:47

reakce na Gapin: ,,Ja te asi nastvu, ale ona je to v podstate pravda. U Liberce urcite a..." zobrazit příspěvekJa te asi nastvu, ale ona je to v podstate pravda. U Liberce urcite a u nas takova polovicni. Rozdil je ze v Liberci jsou s tim "delanim" atmosfery spokojeny a jeste si to vychvalujou. U nas se s tim alespon snazi nekdo nebo resp. ty neco delat. Jenze stejne to u nas nikdy nebude vypadat alespon z poloviny tak jak by sis pral treba ty sam, protoze to "nekdo" az tak moc nechce a stejne vam budou neustale hazet klacky pod nohy."

No právě. To je ale přesně to, o čem tu taky píšem pořád dokola. U nás se z toho udělal cirkus, a lákají se diváci, pro který je zábava o kostce a děsivé hudbě, ne o hokeji nebo dokonce o kotli. V tomhle bohužel plísňáci trefili hřebíček na hlavičku. Kotel se u nás neuvěřitelně snaží a maká, jenže to, kam vedení Spartu dostalo, už má opravdu hodně blízko tomu Liberci :-(

otaznik16
cedak +106
09.04.19 v 12:34

reakce na karlos: ,,V Plzni to ale pouštěli proto, aby ušetřili klubovou kasu, když..." zobrazit příspěvekV Plzni to ale pouštěli proto, aby ušetřili klubovou kasu, když domácí kotel řval sprostě na rozhodčí a hráče. To je na hony vzdálené nám..... To co se děje v Plzni by tady Bříza už dávno netrpěl *FUCKU* Takže se uklidňovat, že v tom nejsme sami nemá cenu *NE* Jsme v tom sami a jak to tak vypadá, tak i budeme. Žádné zásadní změny se nehlásí(konec Břízy, Broše). Krupp asi taky bude pokračovat, s čímž nesouhlasím, ale nevadí mi to tolik jako případné pokračování Břízy či Broše.
S podepsanými hráči nemám v zásadě žádný problém mimo Sedláčka. Nevím, ale nemám pocit, že by nás pálila pozice golmana. A Sedláček nebude jistě patřit k nejlevnějším. Já bych raději viděl peníze investované do nějakého kvalitního střelce a obránce. Nevěřím tomu, že to mezi golmany bude fungovat. Oba mají a logicky musí mít ambice být jedničkou.
Všechny kroky, které Sparta zatím udělala, ve mně vyvolávají obavy, že se téměř nic nezmění. Dál budeme razit disco, popcornožrouty, hnusný hokej a hnusné pivo :-! Ona se nám návštěva určitě zase o něco navýší a (skoro)všichni budou spokojení *METAL* Do poslední chvíle jsem doufal, že bychom se mohli dočkat SPARTY, ale už to vzdávám. Je mi z toho smutno *SALA* *SALA* *SALA* "

Ohledně Sedláčka já si dovolím nesouhlasit. Machovský začal skvěle, ale postupně uvadal a s výkony, které předváděl v roce 2019, mi jako zvlášť exkluzivní jednička a jistota do kasy nepřišel. Samozřejmě je dost možné, že se na něm taky podepsala blbá nálada v klubu, ale pokud ne, připadal by mi Sedláček momentálně do kasy jako větší jistota než on. Ale ať se nám to líbí nebo ne, řekl bych, že právě tohle je jeden z důkazů, že do obsazení týmu má nyní hodně co mluvit Krupp. A to ve mně budí podstatně míň nadšení než smlouva pro Sedláčka.

otaznik17
cedak +106
08.04.19 v 23:47

Začnu trochu odjinud. Pardubice jsou celý rok ještě trapnější než Sparta, ten tým, vedený z lavičky trenérem s profilem který netřeba popisovat, v podstatě kromě Sparty dlouhé týdny nikoho neporážel, a stabilně se potácí v průšvihu. Teď zřejmě projede baráží jako nůž máslem, hoši kolem Salfy si poklepou po ramenou jak to tu baráž mistrovsky zvládli, dojdou na město pro měšec na novou sezónu a pojede se dál v podstatě podle stejných not. A nikdo nebude nic řešit, hlavně ne nějaké hlubší důvody mizérie týmu, který je někde, kam nepatří. Proč by je řešili, mají druhé nejvyšší návštěvy v lize, a sezóna skončila úspěchem.
Nepřipomíná vám to něco? Sparta úspěšně pronikla do play off v kterém přestřílela Vítkovice, návštěvy dotáhla na rekordní hodnoty a navíc půl sezóny doma odehrála v podivných slavnostních dresech. Není to důvod poklepat si po ramenou, uvolnit čtyři hráče, kterým se nedalo moc šancí, a možná jednoho manažera, a vzít síťovku a vyrazit do Billy, Lidlu nebo Pramenu pro další obolus?
Požadavek na stanovení priority klubu od Mila1 se mi moc líbí, ale reálně bych řekl, že nejlíp ty priority popsal gapin, *NEMOCNY*

otaznik18
cedak +106
05.04.19 v 17:05

Já nevím, školy nemám, ale jste si jistí, že ta slíbená dnešní informace nespočívá v tom, že si ctitelé moderní hudby, moderních maskotů a prima soutěží mohou už dneska koupit permice na které tak úpěnlivě čekali?

otaznik19
cedak +106
04.04.19 v 16:14

reakce na Gapin: ,,Tak to, že u nás přestavba bude trvat roky, má Krupp naprostou..." zobrazit příspěvekTak to, že u nás přestavba bude trvat roky, má Krupp naprostou pravdu a je to věc se kterou s ním souhlasim. U nás je všechno tak v hajzlu, že tady se to nedá dohromady během dvou tří let Krupp neKrupp, tady by s tím nehnul ani Scotty Bowman, Wohl nebo Bukač...
Otázkou je, jestli pan majitel, ať už je to kdokoliv, má o nějakou přestavbu vůbec zájem, protože mu současný stav naprosto vyhovuje."

Jo tak to je pravda, pokud se to bere jako přestavba všeho, co je ve Spartě v.... , tak to bude trvat dlouho a je otázka jestli se to vůbec přestavit dá. Ale taková přestavba není v rukou Kruppa ani jeho případného nástupce. A druhá otázka je, jestli se někomu něco přestavovat chce. Já se bojím, že zůstane u vyhození Broše a Kumstáta, nový maskot dostane novou čepičku, kvůli zlodějským divákům se na hajzlíkách úplně zruší zásobníky na mýdlo a toaleťák a pojede se dál.

otaznik20
cedak +106
04.04.19 v 00:23

reakce na MartinMegadeth: ,,Pátá stránka (z pohledu Deníku Sport jedenáctka, protože..." zobrazit příspěvekPátá stránka (z pohledu Deníku Sport jedenáctka, protože stránkuje od patnáctky k jedničce) a komentář Uwe Kruppa včetně dodatku Miroslava Horáka doporučuji. A nemám co dodat. *KSICHT*
isport.blesk.cz/clan...

"

nevím. Budu se opakovat, nicméně jsem měl za to, že se mi po sezóně ten názor rozleží a třeba pochopím místní většinu kruppofilů, ale řeknu to i s chladnou hlavou a s odstupem. Pod Uwem Kruppem hraje Sparta nejhnusnější a nejnekoukatelnější hokej, jaký od ní pamatuju, a navíc hokej, který - prozatím - nevedl k výsledkům. A prostě nevěřím, že za to jako trenér, který s týmem rok pracoval, nenese část odpovědnosti. Já za sebe tady Uweho Kruppa příští sezónu nechci, jakkoli je frajer a jsou za ním jinde vidět výsledky.
A sdělení o nutné několikaleté přestavbě mi přijde v hokejové extralize jako z Marsu. Hrajeme soutěž, kde každý nadějný mladík do roka a do dne zmizí ven za lepšími podmínkami a kde má zřejmě náš klub nebo jeho manažer pověst strašidla, ke kterému příčetný solidní hráč prostě nejde, soutěž, kde si z KHL stáhnou každého, kdo trochu povyroste (viz třeba Hrbas...), a to i uprostřed sezóny. Nemáme tu hráče napevno chráněné smlouvami, jako je mají v NHL, a nemáme až na výjimky mezi hráči srdcaře, kteří kousnou horší podmínky a horší zacházení, jen když hájí ty své barvy. Jak tady chce několik let budovat jakýkoli klub, aniž by se mu dílo celou dobu drolilo pod rukama?

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 25. srpna - 13:30
  42.png
  MAN (venku)
  Příprav 2019 (příp.)
 • 29. srpna - 17:00
  10.png?1
  BOL (doma)
  Příprav 2019 (příp.)

Kalendář akcí

<<08 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
7
9
10
11
12
13
15
16
18
19
20
22
24
26
27
28
30
31