Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
cedak +134
17.10.20 v 18:39

reakce na MartinMegadeth: ,,A mně i přes datum narození v rodném listě se to celkem líbí,..." zobrazit příspěvekA mně i přes datum narození v rodném listě se to celkem líbí, celý klip je rychlý a svižný. Nejvíc se mi líbí, že klip jede na bázi kampaně NEZASTAVÍŠ. To je fakt povedená kampaň včetně triček, mikin a veškerého propagačního materiálu. Tohle se opravdu klubu povedlo jako málo co. Nevybavuji si kampaň Sparty, která by mi tak sedla jako NEZASTAVÍŠ. *BRAVO* Když si vzpomenu, že jsme za éry Břízy několik let pravidelně nasazovali helmice, leštili štíty, špičatili kopí a brousili meče … to jsem zase nedával já pro změnu. V kontextu s tehdejšími výsledky a konci v play-off mi to přišlo jako neskutečná trapnost. *NAPR**** "

V žádném případě nebudu rozporovat, že štíty a meče nebyly to pravé, a i když mně se kampaň "nezastavíš" nelíbí od začátku, nic proti ní nemám protože chápu, že míří na jinou generaci. Zrovna tam chápu, že se nemůže dokola zpívat Sparto, my tě nikdy neopustíme, což ostatně taky nebyl ten nejgeniálnější z textů. Ale dalo se za tím stát, mluvení tady toho pána se mi prostě nelíbí a nevidím nejmenší důvod, proč bych se s ním měl nějak ztotožnit. Tolik můj názor, nikomu ho nevnucuji.

otaznik2
cedak +134
14.10.20 v 23:00

reakce na MartinMegadeth: ,,Mohla to být letos úžasná sezóna s návratem do Ligy Mistrů i na..." zobrazit příspěvekMohla to být letos úžasná sezóna s návratem do Ligy Mistrů i na Spenglerův pohár a je z toho všeho jedno obrovské howno. Budeme rádi, když se nějakým způsobem vůbec znovu rozjede a dohraje extraliga. Vyl bych jako šakal. Tak si aspoň dáme nové intro. *THISISSPARTA*
www.youtube.com/watc..."

Tedy na tohle cool mluvení jsem fakt starej. V tomhle nejedu :-|

otaznik3
cedak +134
08.10.20 v 10:00

reakce na frafont: ,,Tak Prymula údajně plánuje na čtrnáct dní kompletně odstřelit..." zobrazit příspěvekTak Prymula údajně plánuje na čtrnáct dní kompletně odstřelit sport, kina, divadla a další. Uvidíme, jaká bude skutečnost, co zejtra (nebo kdy vlastně) vyplodí, ale já bych se nedivil, kdyby se to potvrdilo. A bohužel se obávám, že by to znamenalo (skoro) konečnou pro sezónu 2020/21 dřív, než pořádně začala, protože ono by to nejspíš nebylo jenom na čtrnáct dní, ale na sakra delší dobu."

To je určitě pravda. Na druhou stranu je to něco, co se dalo dost dobře očekávat. Je fakt, že ani ve Španělsku si zatím nedovolili profesionální sporty vypnout, a že tímhle krokem budeme ojedinělí, na druhou stranu ale když kluby pořád jen zvažovaly, jestli teda chtějí nebo nechtějí hrát s diváckýma omezeníma a různí Zábranští křičeli, že to nemá cenu, tak vlastně mnozí mají to, co chtěli. A určitě nemusíme pochybovat, že to řadu klubů a potažmo i soutěží uvrhne do hodně velkých existenčních problémů. Že by se situace v průběhu dvou týdnů výrazně zlepšila, tomu snad nevěří ani burešův lukovník. Pro extraligu je paradoxní, že stopka přijde v době, kdy už je mezi kluby celkem "promořeno".

otaznik4
cedak +134
29.09.20 v 21:04

reakce na SpartaCorps: ,,Bych do toho kopnul sakra..ty vole... takova chyba.... ale do hajzlu,..." zobrazit příspěvekBych do toho kopnul sakra..ty vole... takova chyba.... ale do hajzlu, na modry byl faul stejnej jako od Kostalka..... ale takhle o to prijit..... a hlavne at to ***i na fb hodej na Machyho...."

Já na FB nejsem, ale je fakt že Machy ani v jednom venkovním zápase nepodržel. Samozřejmě že hrubka dne jde za Košťálkem, ale druhý gól se chytat určitě dal. Jinak ale celkově dneska o hodně lepší dojem než v Boleslavi, Chlapík vypadá hodně dobře.

+1
otaznik5
cedak +134
28.09.20 v 21:50

reakce na karlos: ,,Je to pořád ještě začátek soutěže. Navíc úplně zku.rwené..." zobrazit příspěvekJe to pořád ještě začátek soutěže. Navíc úplně zku.rwené soutěže. Bohužel tyhle prostoje nám moc nepomůžou a bude těžké tak udělat nějakou sérii výher. No a když neumíme makat, i když se nedaří a nedokážeme se soustředit na ta jednotlivá utkání, tak to nemůže být dobré. Navíc, když máme na střídačce teoretika, který je v hajzlu, jakmile mu někdo naruší jeho systémy a předpoklady *FUCKU* "

Teoretik na střídačce je jedna věc, druhá je ta, že když se zatím hrálo, nebyla to žádná sláva a ne všechno tady může jít za Jandačem. Doufejme, že u Machovského jde o výkyv a že se vrátí k lepší výkonnosti, protože s marodem a nadějným mladíkem to jinak v brance nevypadá bůhvíjak neprůstřelně. A navíc pokud budou mít ostatní podobný přístup, jaký předváděli v prvních dvou třetinách v Boleslavi a předtím v tom poháru v obou zápasech v prvních třetinách s Libercem, tak nás nemusí zvlášť mrzet, že ten ročník je takhle k ničemu. *MIMO*

otaznik6
cedak +134
25.09.20 v 15:42

Teď to můžou těžko odpískat když jsou ve hře Hniličkovy kompenzace. Ale jestli se to má odehrát, možná se budou muset promořit všichni, jak už to v podstatě provedli v Plzni, v Motoru a teď v Brně. A je otázkou, jak moc tím prošly týmy, které to dál nekomentovaly - tedy my anebo Vítkovice.

+1
otaznik7
cedak +134
21.09.20 v 09:13

reakce na MartinMegadeth: ,,Včera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do..." zobrazit příspěvekVčera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do bubliny. Nevím přesně jak si to představoval a hlavně kdo by to měl zaplatit, to napsat neráčil. Hráči odsouhlasili vesměs snížení platů a být ještě v izolaci od rodin to si umím představit na pár týdnů v play-off, ale v řádu měsíců na základní část to mi připadá neproveditelné. A nejen kvůli finanční náročnosti. Co mě zaujalo nejvíc byla nenápadná vsuvka o hráčích co chodí na kafíčka do obchodních center. To snad ani není možné taková neprofesionalita. *NAPR**** Tu výzvu klubům měl dle mého názoru spíš směřovat, aby byla snaha maximálně využívat co nejvíc volných termínů. Pro předehrávky mezi kluby co mají kvůli karanténě soupeřů volno. V tabulce tím sice vznikne ještě větší maglajz, ale zároveň vzniknou další volné termíny pro odložená utkání. Na dnešek se domluvil na předehrávce domluvil Litvínov s Hradcem Králové, na úterý Litvínov s Třincem. Tohle mi připadá jako schůdnější cesta. *OK* Z čeho mám velké obavy je Hovnáček. Ledva se zmínil nouzový stav, zase obživl a začal vymýšlet a šířit moudra. Tenhle blb je schopen zavřít stadiony a třeba i přerušit rozehrané ligy. Pro nás je neštěstí, že má velkou rozhodovací pravomoc. *KOSA* "

Bohužel mám obavu, žes uhodil hřebíček na hlavičku. S Hamáčkem u vesla bude div, jestli hokejisty vůbec nechají hrát, na lidi v hledišti můžeme myslím zapomenout :-(

+1
otaznik8
cedak +134
17.09.20 v 16:38

reakce na Sepp: ,,Jo, pravda. Když si vzpomenu, kolikrát šel Petr Ton ještě jako..." zobrazit příspěvekJo, pravda. Když si vzpomenu, kolikrát šel Petr Ton ještě jako hráč s platem dolů, jen aby tu mohl hrát... A to byl nějakej magnet na diváky a klubu toho odved hrozně moc... "

předpokládám, že jsme si nikdo nemyslel, že k nám přišel proto, že v sobě objevil celoživotní dobře skrývanou lásku ke Spartě, přišel kvůli penězům a když mu je nedají, tak zase odchází. Že je to žoldák, to jsme věděli celou dobu, a že nám jeho přehled bude na ledě chybět, o tom žádná, ale loni jsme to taky odehráli bez něj. Je ale zvláštní, že se takové věci řeší den před startem sezóny, a oznámení ve stylu "my to nebudeme komentovat, ale všichni současní hráči na změnu přistoupili" mně osobně připadá celkem nedůstojné. Jinak klobouk dolů před ostatními hráči a tím, že tu změnu akceptují, jestli si dal třeba Horák snížit plat dohodnutý před pár měsíci, ještě než za nás poprvé v lize vyjel na led, tak je to frajer... *KSICHT*

+1
otaznik9
cedak +134
11.08.20 v 23:43

reakce na rad55: ,,dnešní zápas byl už dost divnej, zajímavá taktika. Vůbec to..." zobrazit příspěvekdnešní zápas byl už dost divnej, zajímavá taktika. Vůbec to nechápu. Začne zápas, jsme trochu lepší, tak ubereme, pak nás začnou mlít, my se do toho pustíme posledních 10 minut.
A další věc, neviděl jsem na střídačce Hořavu. *NE* "

Hořava byl v přenosu vidět s tabulkou při tajmu než jsme hráli tři na pět. Jinak vím že to je příprava a výhra v tom zápase je o ničem, nicméně kromě Kvapila a Míry Formana jsme tam měli v podstatě celou sestavu, a to, co jsme předvedli, bylo zarážející. Proti týmu, kde celá sestava bere dohromady asi tolik co náš první útok, bychom se neměli nechat půl zápasu přehrávat ani v takovém srandamači

+2
otaznik10
cedak +134
30.04.20 v 22:47

reakce na paul68: ,,Za chvíli to bude u nás jak v KHL, extraligu bude hrát každej:-!..." zobrazit příspěvekZa chvíli to bude u nás jak v KHL, extraligu bude hrát každej :-! No nic, zítra se dozvíme, kdo kam přestoupil *METAL* Osobně zatím čekám níže jmenované, Zilmunda a Šmerhu..Uvidíme *SALA* "

A ten ze Švédska teda jo nebo jak?

otaznik11
cedak +134
05.02.20 v 16:53

reakce na Medvěd: ,,Ježkovy voči, co to máte potřebu řešit? Byli jste u toho?..." zobrazit příspěvekJežkovy voči, co to máte potřebu řešit? Byli jste u toho? Nebyli, tak co. Prospělo to? Zatím se zdá, že ano. A jen tak mimochodem,pokud v tom rozhovoru Buchtele vypíchl, že hra stylem "nahoď a možná dojedeš" byla nehezká a o ničem (a bez efektu), tak si vzpomeňte, že to bylo to, co se tady na Kruppovi a naší hře nejvíce kritizovalo. Krupp je imo férovej, dobrej, slušnej chlap a profík a zkrátka si s českým hokejem příliš nesedl. Tak to nechte už plavat."

Přesně tak, je pryč a pomohlo to. Vážím si ho, ale jsem rád, že už tu není. Není to první velká osobnost, která si se Spartou nesedla, a nebude ani poslední. Mimochodem on taky nic nevyhrál, jako trenér byl nejlíp ve finále, a dostal tu sezónu a tři čtvrtě, aniž by se něco herně zvedlo.
Jandač tu neudělal jen špatný věci, i když ty vyřazení od Brna a Třince nám budou dlouho ležet v žaludku a i já jsem díky němi trpěl při skřehotání pokřiku Ton Brna šampion. Já chci věřit, že to bude ku prospěchu, a že ho Hořava ukočíruje. I když tu je Jandač, já se dnes dívám k závěru sezóny s mnohem větším optimismem než před týdnem. Nemyslím na titul, ale jestli budou makat jako ty poslední dva zápasy, třeba bychom se mohli ukázat v semifinále....

otaznik12
cedak +134
02.02.20 v 22:29

Kdyby gólmani dneska stáli v opačnejch brankách, tak jsme vyhráli s přehledem 8:1, ale co, já jsem hlavně rád za ten projev. To byla Sparta, jakou jsem letos ještě neviděl, a takovou jí vidět chci. Je fakt, že Brno hrálo tak, jako kdyby si Zábranský přečet Kruppovu učebnici moderního hokeje, ale to je jejich problém :-)

+4
otaznik13
cedak +134
31.01.20 v 22:00

reakce na Sparťan777: ,,Ano,přesně jak píšeš. Odešel Ďaloga a Polášek, to byli..." zobrazit příspěvekAno,přesně jak píšeš. Odešel Ďaloga a Polášek, to byli zásadní chyby. Obrana nám perfektně šlapala, pi jejich odchodu se to zbortilo celý. Ani Krupp s tím nic neudělal. Tohle jde za managementem. Už jsem předtím o hom tady psal. Teď budeme rádi, když sd podaří tým nastartovat. Chybí nám stále nějaký bourák, bijec. Přivedli toho Fina,ale nehraje nic. Máme malou obranu bez pořádných pořízků, pouze Jurčina, jinak jsme málo důrazní. Ale snad nový trenér něco vymyslí. *PEKLO* "

To je pořád totéž dokola. Ani jednoho by k nám bez výstupní doložky nedostali. A navíc Polášek dělal neskutečné chyby v těch posledních týdnech, nemyslím, že by něco vypadalo jinak, kdyby u nás zůstal. Ten Fin nehraje dopředu nic zázračného, ale proti Kalinovi nebo Dvořákovi zdaleka tolik nekazí, takže je to v té bídě přece jenom posila. Jardova slova o tom, že už jsme zavřeli krám, mě ale netěší...
Jinak že se zvedneme po prvním dni bez Kruppa v Třinci snad nečekal nikdo, zvlášť když Machovský najel na standardní úspěšnost 85 procent. Já ale čekám, že v neděli už mírný pokrok v mezích zákona uvidíme.

otaznik14
cedak +134
30.01.20 v 20:09

Včera jsem to tady vyvolával a splnilo se mi to, ale že by to bylo splnění mého vlhkého snu, to určitě není. Mrzí mě to, ale Uwe Krupp prostě u nás nezafungoval, a my jsme to trápení museli sledovat víc než jeden a půl sezóny. V době, kdy o nic nejde, sice dovedl Spartu na čelo, ale v rozhodujících fázích sezóny nám opakovaně nateklo do bot, takže to rozhodnutí muselo přijít, i když přicházíme o trenérskou osobnost velkého kalibru. Nesouhlasil bych s tím, že situace byla oba roky stejná, loni byl propad větší, ale po novém roce se zase loni Sparta herně trochu zvedla, když k ní z Vrchlabí přišel Hlinka. Letos se zatím žádné herní zvednutí nekoná, takže věřme, že když teď přijde Jarda ne z Krkonoš ale z kanceláře, povede se něco podobného.
A k novému trenérovi - z většiny jmen, která tu padla, taky nejsem zvlášť nadšený, a Jalonen by si musel hodně zamilovat Prahu, aby se sem vrátil. Ale objektivně řečeno, s naší hrou už snad hůř být nemůže. Doufám :-)

otaznik15
cedak +134
30.01.20 v 00:52

reakce na RazoR: ,,Ten gol samozrejme platil naprosto regulerne. Aby neplatil, musi byt..." zobrazit příspěvekTen gol samozrejme platil naprosto regulerne. Aby neplatil, musi byt videt kopnuti, tohle proste kopnuti nebylo, at si kazdy rika co chce. Ze to udelal cilene, je jen jeho sikovnost a rozhodne to neni proti pravidlum. Tohle mi vazne vadi. Zaciname byt ubreceny jak ty Slavisti. To, za co jsem se jim vzdycky vysmival, zacinam vidat ted cim dal tim vic u nas. Jak fans, tak hraci. Jednoznacny icing, minimalne o metr - rozhodci piska a Kalina krci ramenama a gestikuluje jak o zivot. Proc? Vzdyt neni o cem diskutovat. Stejna situace u prihravky rukou. Prvni jasne odpali puk rukou, druhej to chytne, rozhodci zapiska a opet prijde vztekani a gestikulace a blby kecy. Trapny. Stejne tak vsechny tvrdsi zakroky u mantinelu a celej kotel okamzite piska a breci. Pak se ozve "hovado, hovado, hovado" a jde se dal... :-! Jo, ale dnes jsem konecne pochopil, co jste to tady minule rikali o vyrovnane a stabilni dvojici brankaru. Furt jsem tomu nemohl verit, ale dnes jsem prozrel. Konecne mame opravdu dvojici, ktera zarucene pusti 6 a vice golu za zapas bez ohledu na to, s kym hrajem, nebo kdo chyta. Konecne stabilni a vyrovnana dvojka. A napis na kostce #NEZASTAVIS a pod nim 2 : 6, to je opravdu usmevne. Tohle neni ta Sparta na kterou jsem chodival driv. :-U "

Hezky řečeno, moc nechápu ty, co tě mínusujou, já s většinou tvých postřehů souhlasím. Všichni jsme viděli, že jsme prohráli zápas proto, že jsme byli o třídu horší prakticky ve všem. Poté, co nás minule Liberec o parník přejel, nás teď dal o parník a půl. A rozhodčí v tom nehráli žádnou roli, i když s nimi taky někdy nesouhlasím. Chápu ale kotel, že občas i neoprávněně vyvolává hovado hovado. Při produkci na ledě, na kterou se nedá dívat dlouhodobě a který teď už nese i plody v podobě výsledků, se nedivím frustraci, protože na "domácích" zápasech je kotel často to jediné, co ve Spartě šlape. Fňukáním a házením viny na všechny strany se to, co se děje na ledě, nezlepší. Zvlášť když nechce vedení ani slyšet o kroku, který už jsme tu barvitě rozebírali před rokem. Krupp ven!

+2
otaznik16
cedak +134
29.01.20 v 19:38

reakce na Mandor: ,,Teď poslouchám rozhovor s Petrem Tonem. Ďaloga - nebude,..." zobrazit příspěvekTeď poslouchám rozhovor s Petrem Tonem.
Ďaloga - nebude, nechce ukončit angažmá v Rize
Neuwirth - pár dnů až doléčí virózu
Kvapil - po repre pauze tréning, konec února návrat
Jurčina - návrat po repre pauze
Pavelka - návrat od 1. 2. (ukončené hostování)

Uwe Krupp - není v řešení

Bylo vidět, že z Ďalogy je Petr smutný. A žádné nové jméno se neobjevilo.
"

Jestli Uwe Krupp není v řešení tak podekujme Tonovi za upřímnost s jakou nám říká, že se do konce sezony má Sparta splněno a že další sportovní cíle nemá.

+1
otaznik17
cedak +134
28.01.20 v 22:36

reakce na Anguilla: ,,Podle mě nikdo už nepřijde všichni hráči už sou rozebrání... "

Když Riga prohraje ve čtvrtek v Moskvě, ztratí i teoretickou šanci na play off. Tak uvidíme...

otaznik18
cedak +134
24.01.20 v 18:58

reakce na karlos: ,,To jako myslíš, že už druhým rokem čeká, aby ho..." zobrazit příspěvekTo jako myslíš, že už druhým rokem čeká, aby ho vyhodili *SILENY* *SILENY* To moc nechápu."

Máš pravdu, tak jak jsem to napsal je to kravina. Ale přijde mi, že v posledních zápasech je to ještě tragičtější než kdy dřív. Mimochodem Neuvirth to může cítit jako deja vu, když tu začal hrát posledně, byli jsme herně v podobných... situaci.

+1
otaznik19
cedak +134
24.01.20 v 18:44

reakce na Jacob.: ,,Podle mě jim Krupp diktuje styl hry který oni hrát prostě..." zobrazit příspěvekPodle mě jim Krupp diktuje styl hry který oni hrát prostě nechtějí a proto hrají toto .... *CERTIK* "

nevěřím, že je to až tak špatnej trenér aby dva roky nebyl schopnej reagovat. Spíš jestli nemá nějakou neodolatelnou nabídku z Německa a tak trochu se nepokouší dostat co nejdřív vyhazov :-(

-1
otaznik20
cedak +134
24.01.20 v 18:40

Začíná to vypadat, že se chceme stejně jako v minulých sezónách poprat o předkolo. :-/

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 30. října - 18:30
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (14.kolo)
 • 1. listopadu - 15:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (15.kolo)

Kalendář akcí

<<10 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
7
8
10
12
13
14
15
17
18
20
22
24
26
27
28
29
31