Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
cedak +104
Dnes v 17:57:33

Zajímavé to tady číst, i když musím přiznat, že z velké části nesouhlasím. Dělá to na mě dojem, že Broš je klubovým PR určen za viníka letošního stavu, v tom duchu jsou i vedeny poslední rozhovory a reakce a když se ho klub s velkým haló zbaví, nají se fanouškovský vlk a koza zůstane celá. Nevidím do toho, jak to v organizaci Sparty konkrétně funguje a kdo rozdává karty, ale úplně se mi nezdá, že mi skladbu kádru měl zcela na hrbu Michal Broš. Jak to, že v prvním roce svého působení uměl přivést Ďalogy, Jarůšky, Řepíky.... a v druhém roce velké nic? Ztratil svou přesvědčovací schopnost? Já bych řekl, že nepřitažlivost Sparty jako destinace k působení není jen vina sportovního manažera, smrdí mi to trochu někde jinde. Nemíním se ho nijak extra zastávat, ve své pozici selhal, jen mi jeho potenciální - asi nevyhnutelné - obětování přijde jako řešení k ničemu, pokud bude jeho hlava jediná. Za herní projev týmu přece může trenér. Ten samý trenér, který před měsícem tvrdil, že jsou hráči na jeho vkus v útoku moc tvořiví.
Samozřejmě, je xenofobní tvrdit, že Spartu nemá co učit Němec, ale tenhle konkrétní Němec si s ní nesedl a vážně nevím, kde berete naději, že to příští sezónu bude jinak. A úplně nechápu lajnu uvažování, že hodný Krupp udělal maximum s týmem, který mu zlý Broš postavil, a tudíž si zaslouží další důvěru, stejně jako většina hráčů. Na větší rozbory je dost času, ale takováto úvaha je celkem v lajně s "oficiálním" hodnocením - jsme na dobré cestě, vymeteme v koutech pár pavučin a příští rok to bude o něčem jiném.
A ještě jednu poznámku k penězům. Když odhlédneme od záhadného majitele, Sparta je jediný hokej v Praze, ve městě, které marketingově utáhne čtyři kluby fotbalové ligy. Nemá pozici jako Kometa, která je v Brně a okolí fenomén, ale má v extralize druhou nejlepší marketingovou pozici. Pokud tedy nemá na hráče, kteří by v rámci naší ligy patřili k dobře placeným, pak je něco špatně i v tom oslavovaném marketingu...

+1
otaznik2
cedak +104
Dnes v 12:39:38

Je fakt, že Uwe Krupp toho dokázal hodně. Ale je taky fakt, že jako hráč toho hodně dokázal i Petr Bříza. Nicméně za to, co je výsledkem práce těchto dvou ve Spartě v posledním roce, bych já osobně byl velmi rád, kdyby svou další činnost nespojovali tito dva pánové s týmem HC Sparta.
A názor pana Holečka jednoznačně podepisuju. Ve dvou větách jasně a správně říká, kde Sparta dnes je. Řeči o správné cestě to nespraví. Kdyby Krupp trénoval kohokoli jiného, jako nestranný divák bych jeho odhodlání dodělat svou práci a neutíkat uprostřed průšvihu obdivoval a nestranně bych zatleskal jeho charakteru. Takhle se ale bojím, že jeho charakter bude Spartu stát další, možná ještě horší mizérii.

otaznik3
cedak +104
Včera v 18:25:58

Tak nevím, já v té zprávě z tiskovky čtu věci, které ve mně budí hrůzu. Spokojenost s nastoupenou cestou, odhodlání jít po ní dál, tým, který má vůli a je ho třeba jen vhodně doplnit. Pane Kruppe, Sparta pod Vaším trenérským vedením mi připravila ty nejhorší zážitky, jaké s ní pamatuji, několikrát jsem opouštěl halu ve stavu čiré beznaděje a styděl jsem se za to, že tomuhle souboru fandím, a vy tady mluvíte o správnosti své cesty? To mi připadá téměř tak mimo jako výroky jiného zahraničního trenéra, který se podobně úspěšně prezentoval na Letné. Byly doby, kdy Sparta hrávala hokej a počítalo se s ní jako s aspirantem titulu, jestli chcete jít po nastoupené cestě, tak bude Sparta nadále symbolem holomajzny a budou s ní muset počítat soupeři jako Zlín nebo Olomouc. Dnešní situace mi čím dál víc připomíná Pardubice, všichni si plácají po zádech jak to ten Salfa dělá dobře, a tým několik let vytrvale a sebevědomě míří do Chance ligy, až se to letos snad povede. Mám čím dál větší obavu, že Sparta poputuje do pár let za nimi. A že na Chance ligu bude chodit průměrně 11 tisíc diváků, takže vlastně bude vše v pořádku.

+1
otaznik4
cedak +104
17.03.19 v 02:38

reakce na Kovarek: ,,Kdyby byli fanoušci a hráči jeden tým, jako to v normálních..." zobrazit příspěvekKdyby byli fanoušci a hráči jeden tým, jako to v normálních klubech funguje (Kotleta, Plzeň, Mora,...) tak z té sezóny třeba něco bylo. Ale jak mají hráči cítit že za nimi stojíme když nadáváme, děláme bojkoty a podobně? Dostáváme je tím akorát pod tlak a kazíme jim tím chuť do hokeje... než byl slavný bojkot, tak jsem to tu psal a nikdo mi nevěřil. Jinde se můžou o fanoušky opřít, u nás ne... my svým přístupem týmu podrážíme nohy."

Hele na tom něco bude, máš pravdu. Hráči určitě od začátku sezóny tušili, že zlí fanoušci už na 48. kolo chystají bojkot a podrážejí jim tím nohy. Kdyby místo toho táhli za jeden provaz a prokazovali sounáležitost s klubem zasílám fotek na instagram, mohli jsme se teď chystat na první kolo play off a hymnu by před ním asi přišel zazpívat Mistr Karel...

+1
otaznik5
cedak +104
16.03.19 v 23:07

reakce na Mila1: ,,Medvěde, kápnul jsi na to. Povýším to: Kovarku, ty nejsi Bůh, to..." zobrazit příspěvekMedvěde, kápnul jsi na to. Povýším to: Kovarku, ty nejsi Bůh, to je málo, jsi Bříza! Připojuji se do fanclubu :-)"

Já se taky připojuju. Kovarek je přesně to, co Spartě chybělo, my tady rozebíráme hokej a trenéra, ale že nám k úspěchu chybí třetí maskot, to jsme celou sezónu neodhalili a proto to takhle dopadlo.

+2
otaznik6
cedak +104
16.03.19 v 11:49

reakce na Kovarek: ,,Jinak - není vám to blbé plivat tady na Břízu s tím, co všechno..." zobrazit příspěvekJinak - není vám to blbé plivat tady na Břízu s tím, co všechno pro Spartu udělal?"

Dejme tomu, že pochopím stanovisko někoho, kdo na Spartu párkrát dorazil třeba proto, že si zrovna hnul zádama a hledal program za původně domluvenou bobovou dráhu nebo diskotéku. Dejme tomu, že akceptuju, že někdo takovej se i v nedětském věku baví při té strašlivé zábavní produkci, kterou nám v té cizí hale servírujou. Ale pochop, že tady se schází většinou lidi, kteří Spartě fandí a to třeba pár nebo i mnoho let. Jak můžeš tvrdit, že sezóna byla slušná a že hráli dobrej hokej? Ta sezóna byla to suverénně nejstrašnější, co Sparta minimálně v novém tisíciletí předvedla, a sledovat ji ve většině "domácích" zápasů bylo za trest. Jednoznačně souhlasím s kvcr - nebyl to druhej velmi špatnej rok, byl to horší rok než loni. A místo jakýchkoli činů jsme sledovali jen juchání a oslavy rostoucího počtu návštěvníků - zřejmě Tvého ražení. Takže vidíme, že se ze Sparty stal kšeft. A nelíbí se nám to. To je ale to jediné, co s tím můžeme dělat. Protože Petr Bříza podle všech signálů chce vést Spartu právě takhle.

+6
otaznik7
cedak +104
16.03.19 v 01:39

Že to takhle dopadne, to se po téhle sezóně dalo čekat. Za tuhle sezónu díky kotelníkům, Jardovi Hlinkovi,... a dál moc není komu.
Nejděsivější zpráva večera pro mě je Kruppův výrok. Hráli jsme skvěle, jaksi to kupodivu neklaplo, protože oni měli dobrého brankáře, ale nevadí, za pár dní se zase sejdeme a budeme makat na nové sezóně. Jen to ne prosím. Vím, že má smlouvu na dva roky, ale za celý ten letošní zmar nese odpovědnost, já už vážně nechci, aby u nás dál cokoli budoval, jakkoli je to silná osobnost.
Už na setkání s fanoušky se řeklo, že letošní sezónu zkazili zase hráči. Možná to spláchne ještě Broše, ale mám obavu, že za hlavního viníka neúspěchu bude označen někdo jako Kumstát a pojede se dál. Tak to ne. Pokud se má něco změnit, pak Krupp ven a hlavně Bříza ven.

+1
otaznik8
cedak +104
15.03.19 v 01:57

Určitě se připojuju k tomu, že rozhodčí vymýšleli neskutečné věci, ale to, že to nakonec tak tak klaplo, nebyla zas tak moc jejich vina. Promarněná přesilovka 5 na 3, a pak prakticky celá poslední třetina z naší strany nebyly žádná sláva, a že jejich fauly netrestali je fakt, ale ani tak bychom neměli hrát v sedmi lidech. Navíc od okamžiku, kdy jim Machovský daroval třetí gól, jsme vážně mohli být rádi, že máme za soupeře dopředu pořád ještě dost sterilní Vítkovice, lepší soupeř by nás asi porazil. Snad to dneska nebude vypadat jako v té poslední třetině, to bychom měli po sezóně.

otaznik9
cedak +104
13.03.19 v 15:27

Já bych řekl že včera jsme narozdíl od pondělka hráli o něco líp, a připadalo mi, že se stalo něco, co jsem od trenéra Kruppa ještě moc neviděl - byl v naší hře určitý posun směrem, kterým být měl. Za to bych pochválil. Vcelku ale ta změna byla natolik malá, že to zase dopadlo tak, jak to dopadlo. Řekl bych, že pokud už to v hlavách nezabalíme zítra po deseti minutách, měli bychom se v Praze toho prvního vítězství v play off po třech letech dočkat. Ale taky bych řekl, že to bude tak maximum, když se na to reálně podívám, nevěřím, že se ještě v neděli pojede do Vítkovic. A zopakuju, že při zhodnocení práce Sparty v celé sezóně by to bylo naprosto zasloužené... :-(

otaznik10
cedak +104
11.03.19 v 23:26

Nevím, první třetinu jsem neviděl, ale z toho co jsem viděl tak od půlky zápasu jsme lepší nebyli, spíš bych dojem hodnotil tak fifty fifty. Za stavu 2:1 z naší strany žádný extra tlak, dopředu většinou invence asi jako za Kruppa. Střílelo se, ale Bartošáka v podstatě nikdo nevyvedl z klidu a jenom jsme ho nechali zase vyniknout. Vítkovice nehrály skoro nic, bylo vidět, že jim to taky moc nejde, ale stačilo to na to, co potřebovaly. Na našich hráčích je dost vidět, že si nevěří, jenže pokud s tím honem rychle nezačnou, natáhnou sérii bez výhry v play off na tři roky. Určitě tam je vůle a snaha, neodklouzali to jako některé zápasy v základní části, ale tutových šancí jsme měli minimum a v závěru vůbec žádné. Nemyslím, že by se dalo uspět s tím, co jsme hráli dneska, musí se tam něco změnit. A nic proti výměně Klimka, ale já bych tam hlavně zítra neposílal Dvořáka. Že v průběhu pár minut jako obránce ještě kromě podílu na rozhodujícím gólu stihne stupidní útočný faul, to mluví minimálně o přemotivovanosti...

+1
otaznik11
cedak +104
11.03.19 v 11:00

reakce na kvcr: ,,Před sérií s Vítkovicemi bych řekl, že šance tam je, ale..." zobrazit příspěvekPřed sérií s Vítkovicemi bych řekl, že šance tam je, ale favority rozhodně nejsme. Vítky hrají neskutečně disciplinovaně a mají Bartošáka, který je dlouhodobě nejlepším gólmanem Extraligy (mohlo by se zdát, že od té doby, co je na cestě do Třince, šly jeho výkony trochu dolů, ale rozhodně bych na to nespoléhal). Ztotožnil bych se s vyjádřením Hlíny, že když budeme hrát jako tým, máme šanci, ale uvidíme, jestli to bude na Vítkovice stačit.

Na co jsem zvědavý je to, jak se k zápasu postavíme. Byl bych tentokrát s ofenzívním hokejem opatrný, aby to nedopadlo jako v Brně - Vítky brání dobře a hra na brejky je jejich oblíbený herní plán. Důležitá bude také disciplína, protože soupeř má dost dobré přesilovky. Ono to není jednoduché, protože těžko odhadnout, jaký nastaví (v základní části tolik úzkostliví) rozhodčí metr. Ale uvidíme, co vymyslí trenéři. Takže zbývá Spartě popřát, ať se dneska daří. "

Já taky popřeju ať se daří. Jsem rád, že nikde, aspoň co jsem zaznamenal, nikdo nepředvádí nějaká velkohubá prohlášení. Fakta hovoří jasně proti nám - jsme nejhorší z postupujících týmů, který navíc má pravidelně problémy s disciplínou, na Vítkovice se nám tradičně nedaří, navíc si nás v pátek pro předkolo tak trochu vybraly, a je to jeden z mála soupeřů, u kterých jsme si letos na jejich ledě v podstatě nečuchli. Je fakt, že těch negativ je tolik, že by bylo dobré s tím něco udělat. Nejlíp dnes nebo zítra.

otaznik12
cedak +104
09.03.19 v 01:11

reakce na toci87: ,,Tak to vypadá že jsme všichni zdraví, i pech s formanem tak hrr na..." zobrazit příspěvekTak to vypadá že jsme všichni zdraví, i pech s formanem tak hrr na ně, jinak liberec šetří tak akorat sevce podle sestavy,
A za vitky chyta bartošak tak snad to nepustí"

Je fakt že za Liberec hráli skoro všichni, ale že by vítěz základní části proti naší obraně za tři minuty pět na tři vyslal na branku dvě šmudly, kdyby potřeboval vyhrát? Tomu úplně nevěřím. Jsem velmi rád za Jardovy góly, a teď budu zvědav, jestli se po třech letech Sparta dočká aspoň jednoho vítězství v play-off. Ale souhlasím s Mrazíkem, tahle sezóna je tak jako tak hrůza, a ten postup bohužel může cestu z té hrůzy řádně zkomplikovat.... :-(

otaznik13
cedak +104
06.03.19 v 16:42

reakce na kvcr: ,,Nečekal jsem, že v Brně budeme bodovat, ale výkon předčil..." zobrazit příspěvekNečekal jsem, že v Brně budeme bodovat, ale výkon předčil veškerá má černá očekávání. Tohle byl rozdíl ligy. Naprosto neexistující obrana v první třetině, čtyři góly z přečíslení nebo do prázdné brány a spousta dalších šancí. Trenéři si ještě nedávno pochvalovali, jak nám funguje obrana, teď jsme za poslední tři zápasy dostali třináct gólů - a drtivá většina z nich nebyly žádné náhoďáky. Zvedl se útočný projev, vypracováváme si víc šancí, ale zase je potřeba zmínit, že Vary a Litvínov nejsou zrovna obranné hráze a Brno už od druhé třetiny (kdy jsme se do těch šancí začali dostávat) hrálo na půl plynu. Kdyby chtěli, tak nám tu desítku dají. Obrana neskutečně hoří, naše neprostupná checking line včera Smejkal -3, Sill -3. Tenhle zápas nám nastavil zrcadlo a promptně odpověděl na Smejkalovy silné řeči po minulém zápase. Hrajeme špatně a hrajeme špatně už celou sezónu. Ty zápasy, kdy jsme soupeře opravdu přehrávali, by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Za posledních 11 zápasů jsme udělali 11 bodů - a to jsme hráli spíš se spodkem tabulky. A zase mi přišlo, že ve šňůře po sobě jdoucích zápasů nám ke konci začíná docházet dech a začínáme tahat nohy v medu. To všechno jsou věci, které jdou především za trenéry.

A ještě na cestu dostaneme dva likvidační zákroky od odborníků na zranění Čermáka s Malletem, takže náš nejlepší hráč nedohrál. Nechápu, jak je možné, že něco jako Čermák může ještě hrát hokej. Staré přísloví říká, že na každou svini se někde vaří voda, ale na něj se na můj vkus vaří už moc dlouho. A celý ten dav hráčů, které vážně zranil a ještě zraní, by se mnou pravděpodobně souhlasil. Když se má někomu postavit čelem jako nedávno proti Kovářovi, tak to se mu nechce - jeho bojová pozice je totiž zezadu nebo když se soupeř nedívá. Mimochodem, oba dostali dvě minuty, což považuju za výsměch hokeji.

Jak jsem už psal, bodové zisky z obou posledních zápasů jsem nečekal a nečekám. Možná to Liberec vychladí na příkazy z vyšších míst, ale přijde mi to jako velká konspirační teorie (i když laskomina Vary - Litvínov 0:0 z předposledního kola loňské baráže není tak stará). Naopak si myslím, že po zbytečných výpadech Jardy Nedvěda jsou namotivovaní až až a zrovna u Pešána bych tipoval, že nám to dá sežrat a po zápase neopomene zmínit, že se tentokrát vyspali dobře. Naděje k postupu jsem upíral spíš ke ztrátám Litvínova, ale tohle kolo dopadlo skoro nejhůř jak mohlo (přiznám se, že jsem od Plzně čekal víc). Liberec musí bojovat o Prezidentský pohár a Vítky už se do šestky nedostanou a můžou si v předkole vybírat soupeře. Tak musíme doufat, že si vyberou nás - asi to je aktuálně nejrozumnější volba. Na jednu stranu souhlasím, že se musíme soustředit na svůj výkon, na druhou stranu se obávám, že náš osud je teď v rukou Vítkovic. Ale pořád tajně v skrytu duše doufám, že se pletu a že mě v pátek Sparta příjemně překvapí. "

Upřímně řečeno si nejsem jistý, čím nás letos může Sparta mile překvapit. Nějak si něco takového marně představuji. Na rozdíl od Smejkala si myslím, že horní třetina tabulky - možná s výjimkou sekaček - už velmi dobře ví, že Sparta ji nemá čím překvapit, a jsou to týmy, které jsou dnes prostě lepší. Takže - pokud by v pátek hráli všichni na maximum svých schopností, musíme s Libercem zákonitě prohrát. Pokud ten zápas bílí ručníci nevypustí, tak jim dnešní Sparta nemá jak vzít bod, ať bude dělat cokoli. Naše prolezení do play off mají tak v rukou především Vítkovice, pro které bychom na 99 procent byli příjemnější soupeř než Litvínov a Zlín. Samozřejmě ale nikde není řečeno, že Liberec bude hrát naplno, když všichni vědí, že mu k pohárku stačí bod z ledu nejslabšího týmu v zápasech "doma" (Pardubice už od února hrají jinou soutěž, z které si jen pravidelně odskakují vypráskat Spartu, ty nepočítám).

otaznik14
cedak +104
05.03.19 v 22:55

Před dalším kolem a dosud neupřesněným termínem dalšího setkání sparťanských fanoušků s trenérem Kruppem a dalšími pilíři sparťanského hokeje bych měl pro účastníky návrh na několik otázek:
1) Proč nebyla sportovní veřejnost předem informována o konání dnešní vydařené charitativní akce SPARTA VZDÁVÁ SE?
2) Půjde výtěžek z této charitativní akce na nějaké charitativní účely typu mimořádné odměny principála pražského cirkusu?
3) Proběhne následně dražba fackovacích panáků z dnešního vydařeného utkání?
4) Neuvažujete pro poslední zápas sezóny ve spolupráci s matějskou poutí o možnosti balíčku vstupenek "dva domy hrůzy za cenu jednoho"?
*MIMO*

+6
otaznik15
cedak +104
05.03.19 v 18:11

Plzeň to třeba Litvínovou pouští ale s tímhle nám to patří a fakt patříme do sračkoligy, nikam jinam. Všichni ven. Hned teď :-(

+3
otaznik16
cedak +104
04.03.19 v 00:13

reakce na frafont: ,,A titul číslo 20 je tam*BRAVO* *PRVNI* "

Před Sáblíkovou smekám všechny klobouky, to je fenomén jaký v českém sportu dlouho nebude. A k hokeji, k výsledku i předvedené hře gratulace, i když to byl i zápas, kdy jsme pro změnu měli štěstí my. A z mé strany omluva Smejkalovi, jehož jsem tu jmenoval mezi útočnými netáhly, na což odpověděl svým nejlepším výkonem téhle sezóny. Jen mě mrzí ty pozápasové kecy o tom, jak si na nás teď každý musí dát pozor. Ještě v tom play- off ani nejsme, a už jsme nebezpeční Třinci nebo Plzni? Tyhle týmy jsou pořád ještě jinde, trošku pokory by zvlášť v téhle sezóně neškodilo

+1
otaznik17
cedak +104
02.03.19 v 21:53

reakce na MartinMegadeth: ,,Stejné myšlenky už mám nějakou dobu. Na obrození v play-off jsem..." zobrazit příspěvekStejné myšlenky už mám nějakou dobu. Na obrození v play-off jsem věřil před rokem, letos jsem mnohem skeptičtější i na základě loňské sezóny. Ono se to stejně teď narýsovalo, že by Sparta z desátého místa šla na Vítkovice a tam bych o úspěchu silně pochyboval. Že vedení ve Spartě potřebuje otevřít oči a slézt z hrušky s tím naprosto souhlasím, sám jsem to tady párkrát i psal. A k tomu asi bude potřeba co největší průšvih jak se zdá. *KOSA* "

Určitě souhlasím. Ale nemyslím si, že letošní průšvih bude brán jako průšvih. Jak jsme se dočetli na ofiwebu, návštěvy jdou přece vzhůru. V té souvislosti ale musím zmínit ještě jednu věc - páteční zápas byl bez těch největších příšerností, kterými nás obvykle zásobuje produkce programu na kostce. V rámci objektivity za večer bez emocí a kissme děkuji

otaznik18
cedak +104
02.03.19 v 11:53

reakce na Medvěd: ,,2 kvcr, cedak: kluci, vy jste ztělesněním optimismu! :-) Já..." zobrazit příspěvek2 kvcr, cedak:
kluci, vy jste ztělesněním optimismu! :-) Já nevím, ale někoho "mlít" si představuju jinak, než jak jsme včera "mleli" Vary. Vrchol "mletí" byla ta přesilovka v prodloužení :-) Umleli jsme s Karlovými Vary remízu a štastné dva body v loterii nájezdů."

Napsal jsem pouze že to byl nejlepší výkon v téhle sezóně co jsem já viděl. Ale pořád to je v sezóně, v které opakovaně konstatuju, že za naší produkci do playoff nepatříme... Včerejší výkon byl samozřejmě hodně blízko té pěkné čtyřce z dusíku a trapné Nedvědovy narážky na Liberec to jenom smutně korunovaly. Jediná pozitivní věc v jeho kecech je ta, že už se vytratily poznámky o tom, že bojujeme o šestku.

otaznik19
cedak +104
02.03.19 v 02:21

Tedy upřímně, za mě asi nejlepší hokej od Sparty, co jsem letos viděl. Ne že bych z toho řval nadšením, k někdejší Spartě to má daleko, ale prostě jsem ještě pod Kruppem neviděl, že by Sparta někoho mlela, až teď s Vary. Narozdíl od vás si cením aspoň to, že se přihrává, protože ani to jsem letos od Sparty takřka neviděl. A navíc tam teď máme hráče, který má při tom přihrávání i přehled. Věřím, že kdyby Vary v zápase nedrželi oba brankáři, za ty tři body to bylo.
Čímž se dostávám k chráněnci většiny z vás. Machovský už delší dobu nemá tu formu ze začátku soutěže a "doma" obvykle není lepší než venku, a tentokrát jde karlovarský bod především za ním. Samozřejmě, z těch šancí se měly dát góly, ale zrovna tak se góly neměly dostat. Jo, chytil nájezd, když se Karlovarák sotva doploužil k brance, a krátce před koncem ho v šanci trefil Rachůnek, ale první dva góly měl mít a já jsem hodně zvědav, jestli v neděli zase nastoupí. Třeba si v nájezdech zvedl sebevědomí, ale ten karlovarský kluk byl tentokrát o třídu lepší - strašně rychlé přesuny, puky z něj nepadaly, vypadá na talent jako kráva...
Kruppa vážně nepochopím. Jestli hráči tentokrát hráli to, co podle něj měli, proč nehrají Jarůšek, v letošním kalendářním roce náš nejlepší střelec, a Kumstát, kterému se na Vary tradičně daří, a nasadí se tradiční siloví Berani a Smejkalové, o kterých za celý rok víme, že dopředu vážně umí vytvořit jen šťastný odraz. Netvrdím, že by Jarůšek nastřílel nějaké góly, rozhodně není v oslnivé formě, ale viděl bych u něj nějaký útočný potenciál. Jak jsem viděl sestřih z Litvínova, v neděli nás ale čeká jiné kafe a siloví hráči budou potřeba. Tak čekám, že se v sestavě objeví Jarůšek s Kumstátem. Ale ani při zopakování výkonu s Vary v neděli moc šancí nemáme...
:-(

otaznik20
cedak +104
25.02.19 v 23:04

Chtěl bych poděkovat za zprostředkování besedy na onlajnech. Že se z ní nic převratného nedovíme, to bylo předem dané, a tak jsem v tomto směru spíš překvapen, že něco přece jenom padlo. Už před koncem sezóny sami sebe za viníky současného stavu označili hráči a ušetřili tak vedení posezónní rozbor. O prostředí v hale nikdo z přítomných mluvit z titulu své funkce nemohl a o širších souvislostech taky ne. Zvlášť když jedno jméno, kolem kterého se tu většina diskuzí točí, se zřejmě nesmělo ani vyslovit. Bříza se stává takovým sparťanským Voldemortem :-(

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<03 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
  2
  4
  6
  7
  9
  10
  13
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31