Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
alien52 +1
26.05.23 v 20:10

reakce na MartinMegadeth: ,,To je nějaká legrace nebo pravda ?! *VYKULENY* Vloni v..." zobrazit příspěvekTo je nějaká legrace nebo pravda ?! *VYKULENY* Vloni v létě jsem byl na úžasné rekreaci v Uzbekistánu a Turkmenistánu. Žvýkal jsem si tam betel a kouřil hašiš, byl jsem neskutečně v pohodě a podle slov mého okolí jsem hýřil nekonformními nápady i myšlenkami. Ovšem zajímalo by mě kolik bych toho musel sežvýkat a vykouřit, aby mě napadla taková série hokejových zlepšováků. *FUCKU* "

Když jsem to četl tak jsem na tom byl stejně jak Schaschek, taky jsem koukal do kalendáře jestli není apríl. Ale evidentně to myslí vážně www.hokej.cz/nejen-n... a mělo by to platit už od této sezóny *MIMO*

+1
otaznik2
alien52 +1
26.05.23 v 11:25

Četli jste plánované změny pravidel pro CHL? *VYKULENY* Tam někomu slušně jebe *MIMO*
"První novinka? Inkasovaný gól neukončí oslabení, podobně jako u vyšších trestů si hráči i u těch menších odsedí na trestné lavici celé dvě minuty.

Druhá? Pokud mužstvo vstřelí branku v signalizované výhodě, soupeřův trest se nezruší a k dispozici bude mít přesilovku.

A třetí? Když se vám při dvouminutovém vyloučení podaří skórovat v oslabení, zbývající část trestu bude předčasně ukončena."

otaznik3
alien52 +1
11.05.23 v 13:20

reakce na Dolikus: ,,Hubu aspon na celooblicejovej kryt během par dni nějak upravíš,..." zobrazit příspěvekHubu aspon na celooblicejovej kryt během par dni nějak upravíš, zlomenej kotník, zápěstí nebo natrzenej sval ne.
Klid, je to hokej, tyhle vyřažený zuby nebo zašity obličeje nejsou nic neobvyklého.."

jo jasný, bral jsem to spíš s ohledem na to, že se neodehrál ještě ani jeden zápas a schytá takovouhle rychtu na tréninku :-U

otaznik4
alien52 +1
11.05.23 v 12:57

to nám to MS pěkně začíná :/

"Smejkal se zranil při nácviku přesilovky, Černoch ho při zakončení nešťastně švihl hokejkou do tváře. Smejkal se skácel na zem a na ledě zůstala kaluž krve. Bohužel v ní i tři zuby."

otaznik5
alien52 +1
02.05.23 v 09:25

V Hradci končí Nedomlel a co jsem koukal tak ho zatím nikdo neohlásil, Liberec ho na soupisce taky nemá.. je to samozřejmě moje čirá spekulace, tak jí když tak omluvte ale z toho ticha z naší strany mi už začíná lehce jebat.. A ani bych se nedivil kdyby někoho napadlo přitáhnout ho zpátky

„Richard neměl zájem vrátit se do Hradce Králové, a tak jsme jeho hráčská práva trvale postoupili do jiného extraligového týmu,“

Tenhle rok klubu vypouštění zásadních informací k fanouškům teda moc nejde *MIMO*

otaznik6
alien52 +1
29.11.22 v 14:33

reakce na ReiN: ,,Info žádný nemám, ale komentátor řekl "možná nová..." zobrazit příspěvekInfo žádný nemám, ale komentátor řekl "možná nová sparťanská posila?" .. Já to teda pochopil tak, že si z toho dělá pr.del, když ho buchta hodil na střídačku :-D "

jo tak to mi nedošlo :D Tohle je pravděpodobnější vysvětlení. Stydím se a omlouvám :)

otaznik7
alien52 +1
29.11.22 v 13:10

reakce na chuli: ,,Uvis Janis Balinskis  nemáte o tom někdo info? "

Zrovna v zápase s Libercem jsem to taky zaslechl, když zrovna jeho zahodil Bucha na naší střídačku, tak komentátor říkal něco ve smyslu, že je to pikantní i v tom, že zrovna Balinskis by mohl být budoucí posilou Sparty ale nijak dál to nerozebíral.

otaznik8
alien52 +1
09.11.22 v 08:22

reakce na krvolak: ,,Jen to ne, žádné překvapení, prosím. To mě pak napadají..." zobrazit příspěvekJen to ne, žádné překvapení, prosím. To mě pak napadají nejhorší a ještě horší varianta.

Růžička nebo Pešán. :D "

Pešán trénuje, naštěstí pro nás, ve Švýcarsku.

otaznik9
alien52 +1
31.08.22 v 13:43

reakce na MrToby: ,,Okej dobře, ale vstupenky na litvnínov atd. jestli si to registroval..." zobrazit příspěvekOkej dobře, ale vstupenky na litvnínov atd. jestli si to registroval az v listopadu mám získat jak?"

Vstupenkou na Litvínov myslíš tu pro sebe? Protože v rámci permice žádnou vstupenku mít fyzicky nemusíš, prostě projdeš vstupem pro permanentkáře, načtou ti permici a jsi v hale. Zápas na který jdeš potvrzovat nikde nemusíš, jediný co na ticketportalu v rámci sezóny jde, je že uvolníš svoje místo na zápas o kterém víš, že určitě nepůjdeš :-)

Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30