Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Vena +68
Včera v 16:23:24

Ale musíme pochválit choreotym, účel tohle pichnuti do mrZaku splnilo a zase se píše jen o Spartě, což jim nedá spát, ale co Sparta je přece nezajímá . *FUCKU*

otaznik2
Vena +68
Včera v 16:21:29

reakce na chuli: ,,Měn a tom nejvíc baví to jak spousta de.entů nepochopila na co se..." zobrazit příspěvekMěn a tom nejvíc baví to jak spousta de.entů nepochopila na co se naráží a myslí si že odpovídá na jejich trapnej transparet o trenérech ,kterýmu se člověk akorát zasmál ... a mrzí mě že to stránky jako zajímavosti na tribunách sdílí aniž by si ověřili o co jde .... "

Na druhou stranu podle těch komentu je vidět kolik je v Třinci dezolatu s VŠŽ. Což mě celkem překvapuje, protože Poláci by Rusa nejradši vypraskali sami, viz. Jejich závody ve zbrojení poslední rok.

+1
otaznik3
Vena +68
28.11.22 v 19:44

reakce na SpartaCorps: ,,Rudá srdce buší v nás Jen vítězství bereme Na ledě i..." zobrazit příspěvekRudá srdce buší v nás
Jen vítězství bereme
Na ledě i tribunách
Bojovat vždy budeme

*SALA* *SALA* *SALA* "

Jestli se to chytlo, dovolil jsem si pridat druhou sloku.
Sparta navždy proti všem
tvrdě za svým cílem jdem
soupeře dnes srolujem
budou brečet celej den nebo (o body je oberem). *SMILESPA*

+1
otaznik4
Vena +68
24.11.22 v 16:44

reakce na SkinNboneZ: ,,Tady se,ale nezpochybnovalo,ze Ton a Hlinka odvadi ve Sparte skvelou..." zobrazit příspěvekTady se,ale nezpochybnovalo,ze Ton a Hlinka odvadi ve Sparte skvelou praci a i kdyz se jim sem tam neco nepovedlo,tak je na tom Sparta mnohem lepe nez byla pred par lety.A ze je to predevsim jejich zasluha.
Tady se spekulovalo proc Ton s Hlinkou davaji prednost Horavovi a Prazak Varadovi.Aspon tak to bylo prezentovano v mediich,ze ve Sparte jsou dve frakce a kazda ma sveho adepta.
Ale to uz je zaplatpanbuh za nami,Sparta si vybrala tu schudnejsi cestu a ve finale tahle volba muze byt lepsi nez volba Varadi,protoze Horava s Wallsonem se zdaji byt skvele trenerske duo.Snad se Milos kousne a vydrzi do konce pristi sezony anebo jeste lepe,prodlouzi za rok smlouvu i s Wallsonem a povedou Spartu dlouhodobe.I kdyz to uz je asi sci-fi."

S Pražákem nebyl jedinej rozhovor, tohle je naprosto tutová bulvál Isport kachna na honění kliků....

+1
otaznik5
Vena +68
19.11.22 v 16:43

Ty vole to je gól, baníkovci zapalují prskavky...
pořadatel: Žádáme diváky, aby nepoužívali žádnou pyrotechniku..." *SILENY* *MIMO* *SMILESPA*

+1
otaznik6
Vena +68
19.11.22 v 01:33

reakce na Bumbi: ,,Video v článku, čas cca..." zobrazit příspěvekVideo v článku, čas cca 4:40
www.hcsparta.cz/zapa..."

jj to je ono koukám, že ani pisálkové Sparty neřešili "gól" co šel mimo zařízení.

otaznik7
Vena +68
18.11.22 v 22:36

reakce na Bumbi: ,,Třeba gól zpoza brány, která je posunutá? Jo počkat…"

Jestli mluvíš o tom jak udělali Vary obrat za 1:4, tak tam dokonce prošel puk pod nadzvednutou branou a nikdo si toho nevšim, ani v buly.

otaznik8
Vena +68
17.11.22 v 00:41

reakce na Schaschek: ,,Jako jo popíchnutí dobrý. Jen ty polský košťata jsou ty..." zobrazit příspěvekJako jo popíchnutí dobrý. Jen ty polský košťata jsou ty poslední, kdo by se měl teď ozývat, když tleskají zzmr.dovi Bučkovi.

twitter.com/horak_mi..."

Copak nakej "Z" mrd Bůček, ale jejich trenér na tom neni o moc líp než byl u nás Paterák. Vlastně ten propad je docela slušnej, na to že tolik hráčů jim zas neodešlo, pokud vím teda. *FUCKU*

otaznik9
Vena +68
16.11.22 v 01:41

reakce na Schaschek: ,,Ty krávo ruský rakety v Polsku. Tohle už je solidní průser. "

Zase klid, je dost možný, že to bylo PVO Ukrajiny. Myslím, že článek 4 zatím určitě aktivovat nebudou. Ale jak Russ začne kvičet, že to je provokace tak je jasné odkud vítr vane.

otaznik10
Vena +68
15.11.22 v 21:11

reakce na Schaschek: ,,Ono to bohužel je takhle naprosto všude. Vem si třeba Hradec, ten..." zobrazit příspěvekOno to bohužel je takhle naprosto všude. Vem si třeba Hradec, ten vykradl Slávii atd. Pardubice si vzali chorál, kterej tu dávno má fotbalová Plzeň (předtím Dynamo Drážďany). Dneska udělat něco originálního prakticky nejde. My se dlouhodobě bráníme používat něco co mají ostatní, ale pak přijedeš do Vítkovic a slyšíš něco co má Slavie s Hradcem. Prostě je to realita dneška a my se budeme muset taky přizpůsobit asi."

Tak jasny neni reálný neokopčit něco co někdo už nemá. Ale napsat hele tohle maj Pardubice to beru....Spíš se prostě koukat do zahraničí.

+1
otaznik11
Vena +68
15.11.22 v 20:28

reakce na pavel2: ,,Ahoj,supporter. navrhuji zařadit ,,chorál,, spíše..." zobrazit příspěvekAhoj,supporter.
navrhuji zařadit ,,chorál,, spíše ,,fandění:
SPAR-TA-PRA-HA
jak jsme to slyšeli : PAR-DU-BI-CE , také to používáme : BU-ZE-RAN-TI

a domnívám se ,že po letech jsme SPAR-TA I I I a SPAR-TA II III IIII zrychlili v tempu a následně celá O2 nestíhá, hlavně proto přicházím s tímto návrhem.
Zdravím speakry a bubny.
Pavel"

Kopírovat pokřiky jiných ELH týmů fakt NE a tuplem ještě z koněpůlek co maj snad 3 pokřiky. Vím, že klucí u bubnů se snažej držet tempo, ale to je problém u vyhrocených utkáních, když seš napumpovanej tak spomalovat fakt nejde. To by si museli ohídat spíkři.

+1
otaznik12
Vena +68
14.11.22 v 19:01

No v Trzynci to bude horké, že bych si vzal dovču... *SMILESPA*

+1
otaznik13
Vena +68
13.11.22 v 17:08

reakce na Mandor: ,,https://www.youtube.com/watch?v=V9RsSDssFkk&ab_channel=MegaHokej&n..." zobrazit příspěvekwww.youtube.com/watc...
*MIMO* "

Teda nechci být nepřející, ale teď jsem málem spadnul ze židle. :D :D Já mám snad deja vu, tu samou zadovku naslepo udělal u nás. *FUCKU*

+1
otaznik14
Vena +68
13.11.22 v 16:27

reakce na Leo: ,,Nejsem nepřejícný, ale tohle bylo dobrý *FUCKU* to mu přeji...." zobrazit příspěvekNejsem nepřejícný, ale tohle bylo dobrý *FUCKU* to mu přeji. Když to dávali ze spomaleného záběru s opakovačky, tak jsem se od srdce zasmál *HAHA* . Takový námaz
*OLIZNUTI* "

Já jsem to teda neviděl , ale když to tak slyším, tak se mi vybaví semi v Liberci o kovidu. *FUCKU*

otaznik15
Vena +68
09.11.22 v 18:02

Koukám Sparta bude kvalitně ladit formu o repre pauzu. Asi nakonec vedení dalo na rady MM, že než Jandačová, zvládne trénování lépe i vratnej. *SMILESPA*

otaznik16
Vena +68
07.11.22 v 19:11

reakce na Schaschek: ,,Já ani nemlžím, žádný info nemám :-D "

To ti tak věříme, ti tvý smajlíci s brejličkama. Uplně to čtu mezi řádky. *FUCKU* *SMILESPA*

otaznik17
Vena +68
06.11.22 v 22:54

reakce na Schaschek: ,,Souhlas. Rozhodně bych ho tu nevítal s otevřenou náručí. A podle..." zobrazit příspěvekSouhlas. Rozhodně bych ho tu nevítal s otevřenou náručí. A podle toho co se ke mě doneslo, tak tu Varaďa nebude. Sám jsem ale zvědavej jak to celý dopadne."

Já neříkám, že by mi vadil. Jak tu padlo je to trenér kterýho budeš nesnášet jako soupeře, ale nakonec by ho chtěl každej. Ale z toho co o něm víme je prostě nesmysl, ze by sem šel hasit něčí průsery. To už mi přijde pravděpodobnější ten Hořava nebo Pepek, kterej by se cítil jako velkej zachránce. :-U

+1
otaznik18
Vena +68
06.11.22 v 22:39

Vy ste s tím Varaďou jak blázni, vždyť ten vůbec nezapadá do systému vedení jaký Sparta má. Jak psal Gapin nenechá si do toho kecat. V Ostravě má byt, kvůli Spartě tam fakt nebyl.

+2
otaznik19
Vena +68
05.11.22 v 19:10

reakce na Gapin: ,,Hele Štich je magor, hokej moc neumí. Vlach má taky asi problém z..." zobrazit příspěvekHele Štich je magor, hokej moc neumí. Vlach má taky asi problém z dětství.
Ale klidně bych je k nám vzal oba. Ta naše mateřská školka, co se bojí protihráče opřít o prkna je k hovnu. Vždycky platilo že jsme hráče aspoň seřezali, až když přišla nějaká *** s technickým hokejem, tak to šlo do ***e.
Koho takovýho máme? Forman? Němeček? Ten soubor písní a tanců z mateřídoušky je schopnej uhrát akorát základní část s Jandačem.
Ale aby se to řezalo, na to už nás nikdo koule nemá."

Jenže u nás se nervou ani ti co tím pověstní byly, Kdyby teď přišel třeba ten Nedomlel nebo ty co si zmínil, tak budou hrát stejnou bezkontaktní srágoru co ten zbytek. Snad novej trenér něco změní, ale jestli přijde Prospal co se spekuluje, tak tomu moc nevěřím.

otaznik20
Vena +68
04.11.22 v 22:26

reakce na ReiN: ,,Michal Kempný "I když to zní blbě, zápas ve Vítkovicích..." zobrazit příspěvekMichal Kempný "I když to zní blbě, zápas ve Vítkovicích může být potřebný krok, abychom se zlepšovali zápas od zápasu."

Takže správně čteme mezi řádky? :-D "

Tyhle žvásty typu "zápas od zápasu..." fakt miluju, Takže další zápas můžeme očekávat tradiční srágoru. :-! Viděl někdo dneska Vlacha se Štichem, aspoň na zlepšení nálady. :D

hokej.cz/stich-vybou...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 2. prosince - 18:30
  15.png
  HK (doma)
  Extraliga (25.kolo)
 • 4. prosince - 17:00
  13.png?1
  BRN (venku)
  Extraliga (26.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
7
8
10
12
13
14
15
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31