Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
ToM +19
13.05.20 v 14:59

reakce na Amphicyoni: ,,Vidím to stejně. A to je překvapení, že zrovna Sparta, Liberec a..." zobrazit příspěvekVidím to stejně. A to je překvapení, že zrovna Sparta, Liberec a Plzeň. *THUMBSUP*
www.idnes.cz/hokej/e..."

Také to tak vidím a co se bavím kolem se známýma tak skoro všichni... Osobně jsem hrozně rád, že můžu být zase hrdý na vedení Sparty, když čtu názory Jardy Hlinky, Petra Tona a vlastně i Haberové-Snopkové, má to hlavu patu a vesměs se nedá nic, než souhlasit... Škoda, že takových lidí není, hlavně v nejvyšším vedení hokeje, více! A fotbalovou Spartu raději nezmiňovat...

+3
otaznik2
ToM +19
28.02.20 v 12:10

reakce na SkinNboneZ: ,,Chlapi i kdyz jsme dneska vsichni nasrany,tak stejne v nedeli obliknem..." zobrazit příspěvekChlapi i kdyz jsme dneska vsichni nasrany,tak stejne v nedeli obliknem dresy,vezmem saly a pujdem fandit nasemu klubu.Sparta Praha je srdce nase. *FLAGSPA* "

Já osobně tedy ne, dříve jsem jako zapálený fanda, permanentkář nechyběl nikdy, byla to součást života... Teď poslední roky už chodím spíš výjimečně a předváděný hokej Sparty mi většinou ukáže, že není o co stát, a že dost zápasů je nuda. On toho tu k tomu trefně napsal v době nedávno minulé hodně Martin... Teďka jsem tomu dal novou šanci, něco nebylo v minulých zápasech úplně špatné, bylo tam dost líbivých věcí. Po včerejšku už na to letos asi kašlu nadobro, přesně jak tu píše prcekk, normálně se na nás vy..ali... Celkově je to nehorázný hazard se jménem Sparty a to by lidi měli dát najevo a třebas prostě na nějaký ten zápas nepřijít ať si hoši trhnou nohou...

+1
otaznik3
ToM +19
12.02.20 v 21:46

reakce na carlos3: ,,Já bych třeba spokojenej nebyl. Ano, dokáže se pěkně vyhecovat,..." zobrazit příspěvekJá bych třeba spokojenej nebyl. Ano, dokáže se pěkně vyhecovat, ale Machymu se mohl vyhnout, za tohle bych hráči nemohl zatleskat, i kdyby takhle vyhrál zápas Spartě."

Tak jasný, najetí do gólmana asi zbytečný, úplně pořádně jsem to neviděl, konkrétně tohle nechci zrovna komentovat a chválit... Faktem je, že prostě do něj někdo musí jít, jenže my máme jen leklý ryby, to mě štve. Jen třebas právě Klíma lekle nepůsobil, celkově se v duchu asi musí chechtat, že jeho pošlou pryč a tady zůstanou "zasloužilí" sparťané, sice asi dobří hokejisté, ale jinak kluci, kteří jsou snad 75% zápasů úplně bez náboje... Jen mi tu prostě nějaký ten trošku blázen chybí.

otaznik4
ToM +19
12.02.20 v 21:29

reakce na Amadeus: ,,Ten pocit, kdy je zápas takovej nemastnej, neslanej... V první..." zobrazit příspěvekTen pocit, kdy je zápas takovej nemastnej, neslanej... V první třetině máš šancí na 4 góly, ve druhý nedáš 2 tutovky, abys pak koukal na simulanta Koukala, hostovačku Klímu, jak Ti dá gól a zrasí beztrestně golmana. Pak ještě je na ledě při rozdílovém gólu.

Co mě ale neskutečně štve, že mu tu hubu nikdo nechce rozbít! Vypadl mi pán z oka, a to jsem se ho zastával. Ať si ho tam nechaj, klauna! *KOSA* *LEBKA* "

Nemastnej, neslanej zápas to byl... Ale právě takovej kritizovanej Klíma to dokáže rozlousknout na svoji stranu... Myslím, že tohle předvést v našem dresu, tak jsme všichni spokojeni. Já se přiznám, že mám rád tyhle hráče, kteří se dokážou vybláznit a ještě jsou třebas i trošku vyč...ný. Tohle mi ve Spartě chybí, je sice super, že tu máme fajn kluky, sparťany, já je mám rád, ale pak je to právě takovej nemastnej, neslanej hokej... Zrovna Klíma do toho jde po držce, naopak my prohráváme a místo nějakýho tlaku, že by někdo vzal něco na sebe, tak jen nějak náhodně posunujeme puky do pásma, hlavně snad pozor, aby to moc nebolelo! Takže ještě chtít po někom, aby někomu rozbil hubu... No, hlavně, že se někteří hráči tetelej, že se teď začal hrát jinej hokej a všechno je super. Já dneska po dost dlouhou dobu zápasu moc změn nezaznamenal, spíš to byla celkově zase pěkná nuda a zklamání, s dnešním Hradcem to měly být jasně tři body a hlavně větší zábava na place.

+3
otaznik5
ToM +19
15.08.19 v 22:04

reakce na SpartaCorps: ,,To je fakt v ***i.... taková škoda... Byly doby, co ACS hrávala a..." zobrazit příspěvekTo je fakt v ***i.... taková škoda... Byly doby, co ACS hrávala a vůbec né špatně s Realem, Bayernem, Liverpoolem atd atd a teď ani nepřejde do skupiny EL přes neznámý Turky.... velká, velká škoda...."

Nevím, no. On tam někde nahoře fotbalový Bůh asi je a prostě jen posílá Křetínskému co zasel... Mám obavy, že po něm, pokud to někdy prodá, na Letné ještě 100 let tráva neporoste... Sparta se už může spolehnout, že když je někdy potřeba i troška toho štěstíčka, tak ho prostě mít nebude... Jinak se obávám, že to bude ta klasika, že nechybělo moc, že je všechno na dobré cestě, že teď bude potřeba makat a soustředit se na ligu a pohár... V listopadu budeme zase koukat, kolik že bodů to schází na špičku tabulky a v poháru budeme rádi za výhru někde ve II.lize na penalty... Přes zimu se to ještě podrží a v březnu se budou dělat změny s výhledem na další sezónu... Co se týká nasazení, asi toho není moc dneska co vytknout, hráči co nastoupili chtěli, strašně chtěli. Bohužel fotbalová kvalita chybí, záloha je jen Kanga, kterého doplňuje mladej Standa, útok klasicky mizernej... Plavšič, Hanousek neefektivní. Obrana bez komentáře, v tomto jsem stále zklamán z přístupu Sparty a Rosického (ač mu fakt strašně přeji), každý normální tým se staví od obrany a my máme změny oproti minulým (špatným) sezónám opět minimální, pořádní stopeři nepřišli, pořád se čeká na nějaký zázrak s tím co máme. Prostě si myslím, že ve Spartě chybí opravdu ostřílený šíbr, který by tohle dal dohromady, ale je vidět, že takového si tam JUDr. Křetínský nepustí, protože ten by asi na fotbalové dýchánky a rozprávky s ním kašlal... Ono to naznačilo už i oťukávání Rosy a Haška, které u vedení údajně hodně narazilo, ač čert ví, kde je pravda a zda zrovna Ivan Hašek by byl nějaké terno... Ale prostě se zdá, že ruce tam svázané vedením pořád jsou. Jílka bych zatím moc nehodnotil, je vidět, že s tím co má se snaží, hráči chtějí, ale třebas první pohárový zápas doma prostě prokaučoval i on... Každopádně další rok bez pohárů je průšvih, jsem zvědav jak tohle JUDr. Křetínský rozdýchá, tomu se musí smát snad už i doma květináče, natož kolegové z byznysu... Z jeho pozice to musí být děs, snad už je mi ho i trošku líto... :) Ale je to v jeho rukách, no... Ještě tedy Nita, to byl výkon, takhle zachytat, to klobouk dolů!

+1
otaznik6
ToM +19
12.08.19 v 09:16

reakce na MartinMegadeth: ,,To zase byla estráda! Zjevně se zapracovalo na koncích utkání,..." zobrazit příspěvekTo zase byla estráda! Zjevně se zapracovalo na koncích utkání, když dneska taneční a recitační kroužek z Letné inkasoval jen jednou. Škoda, že se nepracovalo i na dalších problémech. *FUCKU* Vstřelit venku 3 kousky a nemít ani bod to je opravdu umění! 2 ligové výjezdy ven a 6 inkasovaných branek to je před odvetou v Turecku znamenitý příslib! To by na remízu nemusely stačit ani 4 vstřelené kousky. Ta obrana je snad ještě horší než na jaře! *NAPR**** Po pěti kolech 6 bodů ztráta na první Slávii to je taky věc, a to dnešní zápas v Mladé Boleslavi byl teprve první z kategorie těch papírově složitějších. A to určitě není všem dnům a parádám konec. *VYHLIZI* "

Martine, svatá slova... Ale musíme být pozitivní, ač jsem z fotbalu větší část neviděl, nemohl jsem si nevšimnout, že Kozák dal GÓL a Martin Hašek trefil branku! :) A to jsou ty první vlaštovky! :) Ne, máš pravdu, je to estráda, jak mě s..e, že se již ve fotbalových kruzích klasické "Cirkus Eden" změnilo na "Cirkus Křetínský"... :)

otaznik7
ToM +19
31.07.19 v 17:38

reakce na frafont: ,,Jílek si třeba může přestavět tým podle svých představ, ale..." zobrazit příspěvekJílek si třeba může přestavět tým podle svých představ, ale ne s tím současným vedením - snad i slepej vidí, že ACS má hlavní problémy v obraně, tak ti naši dezoláti jdou jakože prozkoumat trh a přivedou... asi stopadesátéhoosmého záložníka *KSICHT* "

Nedá mi to, abych vyjádřil souhlas se současným vedením ACS. Ač o fotbalové Spartě nechci už raději nic psát, musím si dneska přisadit. Je tomu již více než předlouhých 15 let, kdy se 3.4.2004 objevila tragická zpráva, že Spartu kupuje skupina J&T a na Letné začal vládnout JUDr. Křetínský. Vážně někdo ještě věříte, že najednou se stane zázrak a vedení dá Jílkovi možnost provádět takové změny, že Sparta vyleze z průměru zase na trůn? Jistou nadějí můžou být kuloární zprávy o změnách v neprůhledném vlastnictví Sparty, ale čert ví, jak to je... Naopak nevím, zda je úplně dobrá cesta v Tomáši Rosickém, hrozně mu držím palce, aby Spartu z toho marastu vytáhnul, ale možná ještě raději bych tam viděl ostříleného "šíbra" typu Vlasty Košťála. Celé mi to zatím moc do sebe bohužel nezapadá a tak mi přijdou úvahy kolik dostane Jílek času a kolik možností proměnit kádr přijdou o ničem. Letní posilování proběhlo tak nějak podivně, stávající kádr je na mnoha postech průměr, tak zázraky čekat nelze a vize na jasné zlepšení, aby Sparta zase vládla vidí, myslím, jen velcí optimisté. Přijde mi, že je to pořád dokolečka, nadechnutí, že bude lépe a pak pád na hubu... Obrovsky obdivuji návštěvnost, o které si mohla leckdy jen zdát, i před mnoha lety lepší Sparta. To ukazuje, že divácký potenciál by byl, ale... Snad bude někdy lépe, ale souhlasím, že se toho musí ve Spartě změnit mnohem více... Zatím mi přijde, že Křetínského peníze (nebo čí to jsou peníze) Spartu spíše zkazily, a že i některé skromnější období vedly k větší snaze vedení než teď v královských podmínkách...

Přejděte na další stránku, kde budou načteny příspěvky z archivu
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 3. prosince - 17:30
  37.png
  CEB (venku)
  Extraliga (24.kolo)
 • 6. prosince - 16:00
  13.png?1
  BRN (doma)
  Extraliga (25.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
2
4
5
7
8
9
10
12
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
29
31