Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
83.jpg
SpartaCorps +619
04.05.21 v 20:34

tak Letci Letňany koupili licenci na druhou ligu od Trutnova, bude za něj hrát i Bubák *SALA* a dresy i logo v našich barvách *BRAVO*

+3
83.jpg
SpartaCorps +619
02.05.21 v 22:08

www.youtube.com/watc...

Jo Jirka Luňák kdyby na ty frajery z ACS vletěl.....to jen tak trochu na odlehčení.....

83.jpg
SpartaCorps +619
02.05.21 v 19:39

www.facebook.com/spa...

tohle tak nějak mluví za vše.... :-! *MIMO*

83.jpg
SpartaCorps +619
02.05.21 v 18:16

reakce na paul68: ,,.. i když vlastně asi nepotřebovaly vyhrát o deset, jen..." zobrazit příspěvek.. i když vlastně asi nepotřebovaly vyhrát o deset, jen vyhrát. *FUCKU* "

aspoň že holky vyhrály....to pánové jaksi v tom pojebanym liberci.....no škoda slov....

83.jpg
SpartaCorps +619
30.04.21 v 21:47

reakce na frafont: ,,Sobotka má možná sešívaný kořeny, ale v první řadě je to..." zobrazit příspěvekSobotka má možná sešívaný kořeny, ale v první řadě je to profík a opravdu maká a pokud vím, tak neměl nikdy na adresu Sparty nějaký urážecí a shazovací kydy, takže v tomhle směru pohoda. To mě tu spíš s*ali (a to tak, že dost) v minulosti Kůrka a Vondrka *KOSA* "

přesně....si pořád pamatuju, jak Podlejda toho vola kůrku seřezal v derby a pak když měl přijít, tak jsem i tady psal, jak se asi snesou s Martinem....hm, to jsem nevěděl, že 47 bude odejit do Motoru....

a vondrku....toho snad už ani nepřipomínat, když tu hrál nic a pak td dokonal tim nájezdem v třinci.....

*KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *PEKLO*

83.jpg
SpartaCorps +619
30.04.21 v 21:42

vole, jebat seshity....nás porazili 4:5 v rozhodujícím zápase PO futsalu....škoda no....

83.jpg
SpartaCorps +619
30.04.21 v 21:07

reakce na Smogis: ,,A co takovy Daloga? V pardubicich pry po nedohode konci. Furt je to..." zobrazit příspěvekA co takovy Daloga? V pardubicich pry po nedohode konci. Furt je to kvalitni bek a do zahranici se uplne nehrne"

ten by měl jít do zatáčky.....

83.jpg
SpartaCorps +619
30.04.21 v 20:48

Parádní podpis Sobotky, mrzí mě, že končí Pech, kdo jinej si ten titul zasloužil, dál Buchta a Říčka a Kudrna a Piskáček...vím, že jim to nešlo atd....jen jsem si na ně zvyknul.... bude to divný je vidět v jinym dresu...

že Kalina dostane nabídku dvouletý smlouvy a kašle na to, že Košťálek jde za prachama k tomu ***ovi....k tomu nějak nemám co říct....

je to celkem masakr....tak jsem zvědavej, kdo všechno přijde....jak tady je vzýván pan Gross, tak tak to nějak co jsem pochopil, zatím nevypadá, což je dost špatně......

no jsem zvědavej....

+1
83.jpg
SpartaCorps +619
30.04.21 v 18:24

sport.ceskatelevize....

Tvl, tohle vypada hodně špatně... se nemůžou dohodnout a Viktorka na to může doplatit....

+1
83.jpg
SpartaCorps +619
29.04.21 v 19:24

reakce na Amphicyoni: ,,Dobrá věc se, zdá se, podařila a Jihlava si zůstane v pralese...." zobrazit příspěvekDobrá věc se, zdá se, podařila a Jihlava si zůstane v pralese. *KSICHT* "

tak nějak je to lepší než kdyby postoupila, ať se ujčík třeba posere...

jen doufám, že působení kladna v lize bude jen na těch 52 zápasů.....a pokud nás tam pustěj, budem hrát s jágrem a někdo mu bude v dresu Sparty tleskat při gólů nebo asistentci proti SPARTĚ, tak se asi přestanu ovládat.....

jo jágre, a just budem fanatici a hnát naše kluky proti kladnu.....
*PEKLO* *FUCKU*

83.jpg
SpartaCorps +619
28.04.21 v 18:31

reakce na Canuck: ,,https://hokej.cz/rozhodujici-zapas-bude-s-divaky-kladno-dostalo-vyjimk..." zobrazit příspěvekhokej.cz/rozhodujici...

Nefandim Jihlava, ale tohle mi prijde krajne nefer. Kdyby to delali od prvni zapas, tak budiz, ale tohle mi zase pripada jako pomoc pro Jagrparta kdyz pousteji jeji divaci na posledni, rozhodujici zapas sezony."

přesně tak.....se to někomu hodí.....a ten komentář od jágra na fb....to fakt už nechápu nic...a máme to stejný, ať si postoupěj ti nebo ti, doufám, že se v lize moc neohřejou....

+1
83.jpg
SpartaCorps +619
27.04.21 v 20:47

jak mi ten hokej v kotli chybí....na včerejšek se mi zdálo, jak jdu ke vchodu do kotle, kolem mě jde nebožtík pan Černý a pak tam byla nějaká divná plošina, asi jak tam máme to lešení.....
*CAS* *VYHLIZI* *MIMO*

83.jpg
SpartaCorps +619
27.04.21 v 19:01

tak se Had vyblil a může zase na dlouhý roky někam zalízt.... *FUCKU* *FUCKU*

+2
83.jpg
SpartaCorps +619
27.04.21 v 17:12

www.sport.cz/hokej/n...

Odešel pan Fryčer...

83.jpg
SpartaCorps +619
25.04.21 v 19:21

ACS povinná výhra nad Opavou, Adam Hložek nejmladší střelec hattricku v historii ligy
*THUMBSUP* *THUMBSUP* *BRAVO* *SALA*

83.jpg
SpartaCorps +619
24.04.21 v 13:16

www.hokej.cz/mel-jse...

88! *PEKLO*

+1
83.jpg
SpartaCorps +619
23.04.21 v 23:06

reakce na Švejdys: ,,Neví někdo jak se příští sezónu bude hrát CHL? Jestli jako se..." zobrazit příspěvekNeví někdo jak se příští sezónu bude hrát CHL? Jestli jako se mělo hrát letos nebo zase na začátku ve skupinách?"

ty vole, za situace, co tady panuje, je tahle otázka fakt mimo.... *MIMO*

+1
83.jpg
SpartaCorps +619
23.04.21 v 21:48

Futsalisti dneska vyhráli 5:4 a srovnali stav série se seshitama na 1:1
*PEKLO* *KICKSLAVIA*

+2
83.jpg
SpartaCorps +619
19.04.21 v 23:11

reakce na Švejdys: ,,Nechápu proč už nevyhodí Formana ze Sparty. Už asi 4 sezóny..." zobrazit příspěvekNechápu proč už nevyhodí Formana ze Sparty. Už asi 4 sezóny potvrzuje, že do Sparty nepatří. Hostování v ČB toho bylo důkazem. Radši bych jsi nechal Sukela, Černocha a Pecha????????"

Sis tady dobre nabehl chytraku.... kolik zapasu si navstivil pred covidem vole??? 88!!! *PEKLO*

83.jpg
SpartaCorps +619
19.04.21 v 18:21

reakce na MartinMegadeth: ,,Takhle jak prezentují odchody ze Sparty dnes média to vypadá mnohem..." zobrazit příspěvekTakhle jak prezentují odchody ze Sparty dnes média to vypadá mnohem lépe než jsem čekal. V první řadě smekám před Tonem a Hlinkou za nový tříletý kontrakt pro Horáka. I když v něm pravděpodobně bude nějaká výstupní klauzule, podepsat takového borce na tři roky je majstštyk! *BRAVO* Horák s Řepíkem se ukázal jako lídr nejen papírový, ale i na ledě. Tihle kluci nás táhli, když jsme v semifinále byli ve srabu a těžké nepohodě, za zázrakem. Plejery co za to umí vzít a táhnout mančaft, když se nedaří, ti by se měli vyvažovat zlatem. Výborná zpráva je, že pořád existuje možnost setrvání Saláka a Sobotky. To jsem po pravdě nečekal, stejně jako u Horáka. Říkal jsem si, že zázrak bude, když udržíme jednoho. Sobotka určitě spěchat s podpisem smlouvy nebude, ale u Saláka by bylo záhodno vědět co nejdřív na čem jsme. Přeci jen obsazení kasy to je základ a mělo by o něm být jasno co nejdřív. *VYHLIZI* Nejvíc mi logicky bude scházet Košťálek. I v play-off ukázal, že je třída a rozdílový borec co se nesloží, ani když se nedaří. Ovšem jestli je jeho životním snem hrát v Pardubicích a ve svém věku řeší prioritně peníze, pak těžko cokoliv dodat. Kdyby mu bylo třiatřicet, měl mizivou šanci na pořádnou zahraniční štaci, tak pochopím, že jde za finančním zabezpečením. Na druhé straně částka co tady několikrát padla – 450 litrů měsíčně mi nepřijde, že by pro Spartu byla pro hráče první pětky a tahouna mančaftu neakceptovatelná. Takový obránce typově i kvalitou se bude těžko hledat. Na trhu jich je poslední roky hrubý nedostatek a některá léta prakticky nejsou vůbec. Pechovi rozumím, že ve svém věku upřednostnil nabídku tříletého kontraktu Motoru před roční smlouvou ve Spartě. Pro něj letos mohla být poslední šance podepsat pořádnou smlouvu. Budu na něj moc rád vzpomínat a přeji mu, aby se mu v novém působišti dařilo (kromě zápasu proti nám). Musím podotknout, že letošní play-off od Pecha nebylo prvním co se mu zrovna nepovedlo, ale to nic nemění na mém názoru na něj. Zařadil se mezi Legendy klubu: výborný hokejista a skvělý chlap. *THUMBSUP* Rousek byl fajnový útočník, ale zámoří je velká výzva, jen ať to jde zkusit. Chybět bude, ale jako nenahraditelný borec mi úplně nepřijde. Říčku jsem měl rád, ale takového hráče bychom měli zvládnout nahradit minimálně srovnatelným kusem. Kudrna poslední dobou evidentně stagnoval a Sukel mě po pravdě spíš zklamal. Hodně se mi líbil na MS na Slovensku, asi jsem pod dojmem jeho vystoupení tam od něj čekal víc než na co měl. A upřímně mi tahle slovenská dvojička letos v play-off připadala, že už je duchem na příští štaci. Jestli nám Liberec dal v něčem lekci, tak v tom jaké hráče máme mít ve třetí nebo čtvrté lajně. K Dvořáčkovi jednoznačně prodloužit Zikmunda a přivést dva rabiáty a šmejdy co jsme letos v kádru postrádali na úkor právě Kudrnů nebo Sukelů. U Machovského chápu, že by rád chytal někde v zahraničí. Po pravdě, dost mi na něm vadilo, že mu dvakrát během tří sezón odešla znatelně forma po Novém roce, ale nesmírně příjemně mě překvapil jakým způsobem dokázal s minimální zápasovou praxí vlétnout do rozehraného semifinále a kádr držet při životě v tažení za zázrakem. *OK* "

souhlas Martine....takovej typ k rabiátům, Martina Nováka Motor nepodepsal na novou sezonu....to je tak....právě, přidat tam tyhle "dělníky ledu" co se klidně i poperou, co se budou srát do brány, který by chcípli jen aby pomohli týmu....

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. října - 17:00
    19.png
    TRI (venku)
    Extraliga (19.kolo)
  • 31. října - 16:30
    16.png