Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Sparťan777 +44
20.09.20 v 20:58

Dneska super den pro Spartu!! Všechny body zůstávají v Praze *FLAGSPA* *SALA*
Dneska hrála Sparta, ta naše hvězda *THX* *THISISSPARTA*

+1
otaznik2
Sparťan777 +44
18.09.20 v 20:57

K dnešnímu utkání s Plísní.....co dodat? Naše hra byla bez důrazu, bojovnosti, přesilové hry bez koncovky. Nemám vůbec v oblibě Plíseň z jejich fandy,tak mě to fakt se.. ta prohra. Dneska Kantner měl za to jeho dorážení v brankovišti dostat na držku, my jsme se nechali věšet po mantinelech a odplata skoro žádná. Přece jenom je to první match, tak uvidíme, jak to půjde dále. Jedině Sparta Praha *SALA*

+1
otaznik3
Sparťan777 +44
13.09.20 v 23:39

Zdravím vás Sparťani!!
Dnešní pohled na tabulku mě docela potěšil, po dlouhé době opět na prvním místě, to je super *SALA* Jinak se těším na první zápas v O2 Aréně proti Zlínu a doufám, že se nás tam hodně sejde a poženeme naši Spartu za vítězstvím. *THISISSPARTA*

+1
otaznik4
Sparťan777 +44
04.08.20 v 18:24

Stoperská dvojici Hancko a Čelůstka to je velká kvalita, tak chválím Rosu, že je přivedl. *THISISSPARTA* *FLAGHC*

+1
otaznik5
Sparťan777 +44
04.08.20 v 18:20

Čau Spartans fans,po delší době vás všechny zdravím a zároveň se moc těším na začátek hokejové extraligy a fotbalové ligy. Naše týmy celkem kvalitně posílili,tak snad nás čeká úspěšná sezóna na obou frontách *SALA*
Mějte se všichni fajn a užívejte léta. *FLAGSPA*

otaznik6
Sparťan777 +44
12.05.20 v 20:02

Zdravím všechny Sparťany,
Tak za mě by jsme mohli podepsat tyto obránce, Austin anebo Roth, velmi kvalitní hráči. Mějte se všichni fajn a ať žije Sparta Praha *SALA*

+1
otaznik7
Sparťan777 +44
12.03.20 v 23:08

Zdravím všechny Sparťany,
Škoda,že nám play off skončilo předčasně, ale zdraví máme jen jedno a je důležitější než všechno ostatní. Tak se všichni mějte pěkně a doufám, že se tady zase v září sejdeme. Ať žije SPARTA *FLAGSPA*

+1
otaznik8
Sparťan777 +44
10.03.20 v 13:55

Takže Bureš nám zrušil nejlepší část sezony, ti mě fakt se.. Moc jsem se těši a teď to budeme všichni sledovat v komorní atmosféře u tv. Ny druhý straně, vůbec nikomu nevadí, že převážně turisté a dalších statisíce lidí cestuje po Praze v MHD...... to je prostě paradox. Nic s tím neuděláme a komunista Bureš zase rozhodnul. Zbývá než dodat ať žije SPARTA *SALA*

+2
otaznik9
Sparťan777 +44
06.03.20 v 22:08

Naše Sparta vs Brno....ci víc si přát? (Třeba titul)? No,uvidíme, ale každopádně to budou zápasy jako řemen. Věřím, že v plné síle je rozneseme a kluci do toho dají srdíčko. Hlavně, aby byl celej tým zdravej. Už se moc těším, ať žije SPARTA!!! *SALA* *FLAGSPA*

otaznik10
Sparťan777 +44
18.02.20 v 22:05

Zdravím Sparťanskou rodinu, tak dneska pěknej zápas, kluci se nenechali mlátit a stáli při sobě. Pech hrál velmi dobře, Jurčina a Formič super, vždy byli ny správném místě. Samozřejmě celej tým hrál dobře. Švec je vygumovanej idiot.... Jedině Sparta *SALA* *BOXER*

otaznik11
Sparťan777 +44
16.02.20 v 20:41

Dneska dobrý, potřeba hrát jednotlivé třetiny až do konce. Kluci se už asi viděli v šatně s šunkovým chlebíčkem:) Jedině SPARTA *SALA* *THISISSPARTA* *FLAGSPA*

+1
otaznik12
Sparťan777 +44
12.02.20 v 21:47

Za to jak dneska zajel Klíma do gólmana, tak každý jiný tým by to hned pomstil, ale my prostě ne....,jako by se nic nestalo. Tohle fakt nechápu, proč se naši hráči za sebe nepostaví. Klimu měl někdo velmi tvrdě ztrestat ve hře anebo v bitce. Tohle mě opravdu začíná sr.. Co si o tom myslíte? Asi nebudu jedinej..... *PEKLO* *BOXER*

+5
otaznik13
Sparťan777 +44
07.02.20 v 21:30

Tak Milan podepsal na dalsi sezonu, to je super!!!
*THX* *SALA* *FLAGSPA*

+1
otaznik14
Sparťan777 +44
04.02.20 v 21:00

Dneska super výkon kluci, jen tak dále. Na tohle se už opravdu dá koukat *THISISSPARTA* , už by se nám také mohli postupně začít vracet marodi, aby se tým naladil na play off *FLAGSPA* *FLAGHC*

otaznik15
Sparťan777 +44
31.01.20 v 19:51

reakce na Medvěd: ,,2 Rje, Schschek: zodpovědnost hráčů... To je co? Vidíte tam..." zobrazit příspěvek2 Rje, Schschek: zodpovědnost hráčů... To je co? Vidíte tam někoho kdo na to kašle? Jestli tam takoví jsou, tak první to má vidět a řešit trenér. Nevím kdo jinej. Vidíte tam někoho kdo nemá fyzičku a nestíhá? Zase první to musí vidět trenéři a reagovat na něj. Teď tohle téma přišlo na přetřes a pokud to tak je tak potěšpánbůh kam až to zašlo. A vůbec, jestli tam nezodpovědní jsou, tak na ně ukažte, to mě zajímá.
Jo vedení. V tom souhlasím, ale zase možná jinak než se vám to bude líbit. Nemyslím si, že by se ještě někdy v budoucnu měla nechat stavět obrana na hráčích, kteří sice jsou špičkoví, ale u kterých je veliká šance, že zmizí. Ano, po část podzimu náplní ochozy. Pak ale zmizí a naše obrana a rozehrávka je tam kde teď je."

Ano,přesně jak píšeš. Odešel Ďaloga a Polášek, to byli zásadní chyby. Obrana nám perfektně šlapala, pi jejich odchodu se to zbortilo celý. Ani Krupp s tím nic neudělal. Tohle jde za managementem. Už jsem předtím o hom tady psal. Teď budeme rádi, když sd podaří tým nastartovat. Chybí nám stále nějaký bourák, bijec. Přivedli toho Fina,ale nehraje nic. Máme malou obranu bez pořádných pořízků, pouze Jurčina, jinak jsme málo důrazní. Ale snad nový trenér něco vymyslí. *PEKLO*

otaznik16
Sparťan777 +44
27.01.20 v 16:43

reakce na Schaschek: ,,Já to vidím jinak. Včera jsem tam viděl pasáže, kdy jsme..." zobrazit příspěvekJá to vidím jinak. Včera jsem tam viděl pasáže, kdy jsme domácí k ničemu nepustili. Motali jsme je tam několik střídání za sebou v pásmu. Oproti zápasu v Olomouci obrovský rozdíl. V čem rozdíl úplně není jsou přesilovky, které nám nejdou dlouhodobě. "

Jo,v tom máš pravdu. Už se nemůžu dočkat až se vrátí Kvapil. Naše první lajna Kvapil,Růžička, Řepík to bude úderná síla!! *THISISSPARTA*

otaznik17
Sparťan777 +44
27.01.20 v 16:40

Ještě se vrátím ke včerejšímu zápasu. Je velká škoda, že se naši kluci nechají tak mlátit od Plísně, která se mi stylem hokeje úplně hnusí!! Hrají zákeřně a měli by jsme jim oplácet stejnou mincí, ten Frodl je taky bezmozek, gól měl platit, ale to by mazánci moc plakali. Je to zkurve.. tým a doufám, že jim někdo také pořádně dohraje jejich hráče a Pulpána seknou mezi nohy, za to co provedl Růžičkovi. Zbabělec zákeřný, přeji Spartě, aby jsme se herně dostali opět do pohody a pokud v play off dostaneme hnusnou Plíseň, tak je musíme roznést po mantinelech. Především Guláše,Mertla, Pulpána a blba Houdka s Jánošíkem. Jak už jsem tady mnohokrát napsal, prosím vedení, aby přivedli pořádného bijce. Ta zákeřná hra Plísně mě úplně vytáčí, k tomu ještě simulují. Podepište Jardu Vlacha!!! *BOXER*

+1
otaznik18
Sparťan777 +44
27.01.20 v 16:27

Zdravím všechny Sparťany! Tak Forman prodloužil smlouvu na další 2 sezony. To je super. Well done Míro *OK*

+1
otaznik19
Sparťan777 +44
26.01.20 v 20:04

Jinak kluci by si měli vzít příklad z Vlacha!! Ten by se nám moc hodil, vůbec se s tím nepáře a dokáže naložit většině hráčů v extraliga!! Pane Tom a oan Hlinka to je můj tip na bijce. *POSILOVNA*

+2
otaznik20
Sparťan777 +44
26.01.20 v 19:59

Jinak Koště měl sejmout Gulaše i když Pour jd také kok..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 24. září - 17:30
    18.png
    KVA (venku)
    Extraliga (3.kolo)
  • 27. září - 16:00
    12.png
    VIT (doma)