Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Sparťan777 +68
19.04.21 v 11:09

Potom by jsme měli nejlepší a nejtvrdší obranu v lize, soupeři by už před Prahou měli naděláno v kalhotách.
Jurčina, Dvořák, Polášek, Němeček, Austin Čajkovský, Jandus ,Nedomlel
*PEKLO* *BOXER*

otaznik2
Sparťan777 +68
19.04.21 v 11:05

A ještě přivést jako zlého muže Richarda Nedomlela *BOXER*

otaznik3
Sparťan777 +68
19.04.21 v 11:04

Co takhle podepsat tyhle hokejisty?
Obrana Čajkovský a Austin
Útok Műller, Musil, Kaše, Gulaš
*METAL* *FLAGSPA* *SALA*

+1
otaznik4
Sparťan777 +68
17.04.21 v 12:52

Je mi moc líto, že Hořava u nás končí.
Ale na druhou stranu se vůbec nedivím. Augusta je mrd.ka a Ujčík největší kurwa, měli by ho odvolat. A to jak zařízli Bolku, bez komentáře........
Ať žije Sparta Praha *FLAGHC*

otaznik5
Sparťan777 +68
16.04.21 v 08:40

Ještě se vrátím k těm našim slavným heslům "Nezastavíš" "Do bitvy" atd. Tohle se k nám fakt nehodí....., teda fo doby než budeme zase vyhrávat tituly.
Kurwa jsem tak naštvanej...., doufám, že přes víkend všechno přejde.

+2
otaznik6
Sparťan777 +68
16.04.21 v 07:53

Sparta Praha forever
*FLAGHC* *FLAGSPA* *SALA*

otaznik7
Sparťan777 +68
16.04.21 v 07:47

reakce na Gapin: ,,Nechal jsem si trochu odstup od včerejška než něco napíšu...." zobrazit příspěvekNechal jsem si trochu odstup od včerejška než něco napíšu.
Problém nastal podle mě už v těch prvních dvou zápasech. Proti někomu jako je Liberec nemůžeš ztratit takhle hned zkraje dva nebo dokonce tři zápasy. Vyhrát v playoff čtyři zápasy za sebou v situaci kdy musíš, je strašně těžký z několika důvodů.
Některý hráči byli prostě mimo a jejich přísun do hry prostě chyběl. Je mi líto Pecha, protože ten by si zasloužil za ty roky, to tady dohrát s trochu jiným výsledkem. Jemu přeju hlavně ať se mu ten problém podaří vyřešit ke zdárnému konci. Že to neni asi nějaká prkotina, je jasný když se k tomu nechtěl ani Kumstát vyjadřovat a hlavně není možný aby se ten člověk takhle ze dne na den změnil.
Po létech nás netrápili brankáři a ani naše klasická lednová šachovaná s nimi jim nikterak neublížila. To je celkem změna :-D
A poslední věc, která je, je samozřejmě Jandač.
Když jsem tu před playoff napsal, že ho mají zavřít do kumbálu že jinak budem pykat, tak mi tu někdo nadával do bláznů a že mám jít do Bohnic.
Včerejšek byl zase jak přes kopírák z jeho hlavy. Pořád samý nahazování do rohu a šmrdlaná.
Ten člověk má neuvěřitelnou schopnost nebo snad vyzařuje na dálku nějaký fluidum.
Jemu paradoxně celkem jdou zápasy, kdy mají nůž na krku. Pamatuju v nějaký serii s Brnem kdy jsme jeli do Brna a museli vyhrát a tam jsme jim snad dali bůra.
Jenže jak přijde zápas, ve kterým je možnost se někam dostat, tak ten chlap se posere snad už doma v síni. On umí nadstandartně základní část, o tom netřeba diskutovat. Ale mít ho na lavičce, tak je to záruka toho, že poslední zápas sezony nevyhraješ. Je to jenom Hořavova chyba, že si nasadil takovouhle veš do kožichu.
Ta jeho tiskovka včera byla taky dobrá. By mě zajímalo, co se stalo, že to v něm, starým flegmatikovy takhle bouchlo.
A poslední věc. sice to není letošní záležitost, ale napsat to musím.
Jako heslo NEZASTAVÍŠ je hezká věc. Dá se s tim celkem slušně marketingově pracovat. Jenže takový heslo si může dát někdo, kdo udělá dejme tomu dva tituly nebo alespon titul a dvě finále. A ne my, který jsme 14 let v playoff k smíchu.
Stejně jako ty hesla dobitvy a sparťanská armáda, působí trochu komicky když máš Jandače na lavičce."

Přesně tak *THUMBSUP*

otaznik8
Sparťan777 +68
16.04.21 v 07:46

reakce na paul68: ,,Kde to mám podepsat?*THUMBSUP* Naprostej souhlas se vším!*OK* "

Perfektní hodnocení, souhlasím taky *THUMBSUP*

otaznik9
Sparťan777 +68
16.04.21 v 07:44

Přeji všem Sparťanům klidný odpočinek od hokeje, další neúspěch mě velmi mrzí a těžce to nesu, tak jako všichni tady. Tenhle tým byl velmi kvalitní a měl ten titul pro nás vyhrát. Je to velká škoda, ale zase to nedopadlo. Už je to fakt dlouhá doba od posledního titulu. Za mě teda doufám, že nastane výměna jednoho trenéra......, nemusím snad jmenovat. To co Sparta předvedla v prvních třech zápasech opravdu hlava nebere, tam jsme si celou sérii prohráli a potom pod tlakem a také se štěstím vyrovnali na 3:3. Rozhodující sedmý zápas, jsme nezačali opět dobře, jako by kluci nechtěli vyhrát a potom jsme už tlačili do kopce, jelikož uplakanci zavřeli střední pásmo. Co se týká Němečka, tak chyběl opravdu hodně, ale na druhou stranu jeden hráč tým nedělá. Takže se všichni mějte a zase v září naschledanou na fóru. *FLAGHC*

+1
otaznik10
Sparťan777 +68
15.04.21 v 19:49

Velká škoda......, Liberec je uplakaný klub. A přeji jim,aby ve finále prohráli. Jinak k naší sérii, trošku nám utekla už na začátku, kdy celý tým vůbec nenašel reakci na taktiku soupeře. Závěrem jen dodám, že s Jandačem prostě ten titul nevyhrajeme..., krasobruslař Kudrna a Sukeľ snad odejdou a vedení poskládá kvalitní tým na příští sezónu. Co se týká trenérů, tak k Hořavovi přivést někoho, kdo má koule. Jsem velmi zklamaný z naší prohry,je těžký to skousnout.....
Sparta Praha forever

*FLAGSPA*

otaznik11
Sparťan777 +68
15.04.21 v 18:30

Jasně, že chtěli, aby nehrál. Piskáček tam stále hoří a je teď vidět, jak nám Němeček moc chybí. To je od Liberce opravdu nechutné, uplakaný klub, který fakt nemusím.

+1
otaznik12
Sparťan777 +68
15.04.21 v 16:59

Pojďme kluci, bojujte za Spartu, jsme všichni s Vámi a fandíme *BOXER* *SALA*

otaznik13
Sparťan777 +68
15.04.21 v 16:58

Uplakánci z Koberce dnes vás zašlapeme do ledu a ty Ujčíku jsi velkej ***!!

otaznik14
Sparťan777 +68
13.04.21 v 21:52

Klucííí dneska super!!!!

otaznik15
Sparťan777 +68
13.04.21 v 21:51

Tohle je naše Sparta Praha *METAL* *THISISSPARTA* *FLAGSPA* *FLAGHC* *BOXER* *SALA*

+1
otaznik16
Sparťan777 +68
11.04.21 v 20:53

Nad čím se tam ten jejich Kvak rozčiloval, úplně čistej a krásnej gól. Uplakánci ze severu..... *BOXER*

otaznik17
Sparťan777 +68
11.04.21 v 20:51

My jsme Sparta Praha, kluci dneska paráda v hokeji *THISISSPARTA* *SALA*

+1
otaznik18
Sparťan777 +68
11.04.21 v 12:56

Pojďme klucííí, všichni vám dneska fandíme. Dneska hraje Sparta ta naše hvězda *FLAGSPA* *KICKSLAVIA* *SALA*

otaznik19
Sparťan777 +68
08.04.21 v 21:49

Kluci výborně, super zápas. *THISISSPARTA* *FLAGHC*

otaznik20
Sparťan777 +68
08.04.21 v 18:33

Jedeme klucííí *KICKSLAVIA* *SALA* *SALA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond