Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Sepp +103
31.07.20 v 11:53

Tak Kanga definitivně skončil v ACS. Vůbec nechci hodnotit, jestli se vedení zachovalo správně nebo ne, na to panují dost odlišné názory a já se přiznám, že to mám tak 50/50, není to prostě černobílý. ALE!!! - co by mě dokázalo opravdu neskutečně vytočit, kdyby se Kanga, po nějaké epizodce v zahraničí, obloukem vrátil zase do Prahy, ale tentokrát k sousedům na druhej břeh (ne, že bychom už neznali takový případ z nedávné doby, že), a tam pod vedením pana trenéra Trpišovského se stal jasným lídrem tý jejich teď tak úspěšný bandy. To by mě asi jeblo a musel bych si už opravdu začít myslet, že JuDr. ***ský byl na Letnou shozen v noci z letadla, za účelem promyšlené diverzní akce s cílem totálně zničit a rozvrátit nejlepší a nejslavnější klub české historie. :-! A že by si Luftjarda nechal ujít takovou příležitost k dalšímu potupení a zesměšnění úhlavního rivala? Pche!

otaznik2
Sepp +103
02.07.20 v 16:00

reakce na karlos: ,,A už se zase bude pořádat hon na čarodějnice, když už jsme..." zobrazit příspěvekA už se zase bude pořádat hon na čarodějnice, když už jsme udělali úspěch.... Frýdka neomlouvám, je to pi.č.u.s a být trenérem, dám mu pokutu jako kráva. Tohle si prostě nesmí dovolit, vocas. Proč Malinskýho raději nepřejede v souboji?? Když někdo natře Frýdka, tak sám fňuká jak holka.
Výsledek je super. Hra v první půli špatná, ve druhé zlepšení a nakonec máme alespoň nějaký pohár *PRVNI* Můžeme se z toho nyní radovat, ale nesmíme zapomenout na to, že je to úspěch po hodně dlouhé době a my, fanoušci, nechceme zobat drobky, chceme se přejídat, až nám budou pupky praskat. Chceme prostě úspěchy v mnohem vyšších dávkách. A to nejen ve fotbale *SALA* *SALA* *SALA* "

S*át na všechny, nenechme si kazit radost! Dost už bylo zápasů, ve kterých o něco šlo, kdy jsme se právem mohli cítit poškozeni my, ale z vítězství nebo trofeje se radoval soupeř a my mohli jen pičovat, že nás řízli. Máme po 6 letech klubovou trofej a tu už nám nikdo nevezme! V Plísni taky nikdo určitě neřešil, že nás poráželi góly z Horváthových přímáků, které nikdo neviděl za brankovou čárou nebo penaltami, kdy Hovado filmovalo pád přes Hušbauerovu nohu. Je mi jedno, jestli měl jít Frýdek ven nebo ne. Nešel a je to věc rozhodčích, ne jeho. Je skvělý vidět a číst, jak už zase všelijaký pisálky a komentátory s*reme!!!!! 8-) *SALA*

+2
otaznik3
Sepp +103
01.07.20 v 22:20

První trofej po 6 letech, UFFF! Krásu hry vem v tuhle chvíli čert, Sparta vyhrála Pohár a na ničem jiným momentálně nesejde. Po podzimu a částečně i jaru hrůzy je to příjemná tečka za sezonou. Hosana, radujme se!
*SALA*

+1
otaznik4
Sepp +103
25.06.20 v 13:36

reakce na PLHA: ,,https://www.facebook.com/watch/?v=307446873976523  Je vidět..." zobrazit příspěvekwww.facebook.com/wat...

Je vidět jaký má ta rumunská krysa charakter - doufám že si ho Krejčí při derby najde. *NAPR**** "

Už proto bych se chtěl ještě znova dožít časů, kdy ACS bude zase vládnout lize, sem-tam nás někdo porazí, ale na konci budeme vždy první... Nebo aspoň ob-rok, ať to nezní tak neskromně... 8-) Stanciu se jen vybarvil, po tomhle už snad nemůže vůbec nikdo litovat, že je pryč... Tak hlavně teď se ctí dohrát sezonu, navázat na zlepšení z posledních týdnů a vyhrát Pohár, ať je něco novýho do vitríny a můžem si říct, že jsme aspoň v něčem dokázali skončit první... *SALA*

+2
otaznik5
Sepp +103
24.06.20 v 15:54

www.bezfrazi.cz/repl...

Tohle bych dal jako povinnou četbu do kabiny ACS, aby každej, kdo do Sparty jako novej přijde, si to přečet, zapamatoval si to a šel s tím pokaždý na hřiště k zápasu. Aby byli všichni na soupeře nastartovaný jako on na ně, aby každej pochopil, jakej dres má na sobě a co to pro soupeře znamená. A hlavně, co to má znamenat pro jeho nositele. Že někdo se nepotřebuje dostat třeba do velkýho zahraničního klubu nebo do reprezentace, že někomu stačí ke štěstí vidět Spartu na kolenou. Zas a znova. A v hokeji to není jiný.

+1
otaznik6
Sepp +103
18.06.20 v 09:07

Včerejší postup přes Plíseň parádička! Jediný, co tomu chybělo, byly plný ochozy na Letný. Vidět ty namistrovaný kokůtky, jak jim tečou nervy, to bylo k nezaplacení.

Bylo by hezký, po tý sezoně hrůzy, dotáhnout pohár až do úplnýho konce a zase jednou zvednout nějakou trofej nad hlavu. *SALA* Tak snad to tým cítí stejně a do toho finále dají vše. Jen škoda, že se to musí hrát v Liberci.

+1
otaznik7
Sepp +103
25.05.20 v 08:26

reakce na Hanzi88: ,,Já bych Jágra na pár zápasů bral už jen proto, že v Třinci se..." zobrazit příspěvekJá bych Jágra na pár zápasů bral už jen proto, že v Třinci se na něj klepou *FUCKU* ale nebral bych to vážně, ruik je mediální dno jako efotbal a pokud by to mělo nějaký pravdivý základy, tak by o tom psalo nějaký "solidnější" médium "

Jak už bylo řečeno, tohle by byla klasická Břízovina (dtto. Ručinský nebo P. Nedvěd) a já doufám, že nové vedení o tom ani na chvilku neuvažovalo. Pro přitáhnutí dalších popcorn&selfie diváků do hlediště asi výbornej tah, pro pohodu v kabině už méně. Jágr bezpochyby zaslouží respekt za vše, co pro český a světový hokej dokázal, ale tahat ho sem je za mě nesmysl. Takže doufám, že se fakt jenom někdo nudil a tuhle senzaci si vycucal z prstu.

+1
otaznik8
Sepp +103
27.03.20 v 13:44

reakce na Gapin: ,,Ja nevim ze vas tyhle kecy o uzavreni postupu Kladnu porad..." zobrazit příspěvekJa nevim ze vas tyhle kecy o uzavreni postupu Kladnu porad bavi.
Bylo jasne receno pokud na to dojde ze se liga uzavre ale z prvni ligy postoupi casem az tri tymy. Je to uplne jedno jestli spadli ted, do ligy se tak jako tak dostanou."

Tak to je boží - tady se roky volá po tom, že kvalitě soutěže by velmi pomohlo zeštíhlení účastníků tak na 10, možná 12 (dtto fotbal) a tak kohorta mongoloidů ze svazu přijde naopak s rozšířením ligy o další 2-3 týmy?! *MIMO* A nejvíc nejlepší je ten systém s lichým počtem klubů v soutěži - 1 bude každý kolo stát a v tabulce bude ještě větší bordel, než byl dosud... Zlatý časy, kdy se prostě odehrálo 52 kol systémem doma-venku ob-kolo a předehrávky a dohrávky byly vzácný jak lanýže...

+1
otaznik9
Sepp +103
22.03.20 v 17:49

Hokej super, ale z těch "vuvuzel" už mi jebe... *SILENY*

+4
otaznik10
Sepp +103
22.03.20 v 12:52

Těšim se, jak dneska vyrejpeme všechny pampelišky z trávy! Zelí se Žemlou povozej HC LTO Vsetín na kolotoči... 8-) Vítězný finále ve Sportovce, kua, to bude nostalgie... Konečně někdo přeruší tu jejich hegemonii... *SALA*

otaznik11
Sepp +103
19.03.20 v 21:03

To je mazec, sledovat, kam se ten hokej za těch skoro 30 let posunul... 9 sekund do konce posledního finále, Ivo čaruje a Kastner na prášky...????

otaznik12
Sepp +103
18.03.20 v 14:26

reakce na rad55: ,,22.3. v 16:50 Sparta - Vsetín 25.3. 16:40 Sparta - Vítkovice"

Super, díky moc! Tyjo, letos 20 let od prvního titulu, kterej jsem s HCS zažil jako aktivní fanda... No, letí to... Během 7 let 4 tituly a nic nenasvědčovalo tomu, že by ty žně měly skončit... Ještě v roce 2009 jsem byl naštvanej za nepostup přes Vary do finále a celkový 3. místo. Kdybych tenkrát věděl, že se Spartička bude dalších 10 let plácat ligou s jediným (prohraným) finále na kontě, byl bych trochu pokornější... Rád bych ještě někdy zažil takovou úspěšnou éru, jako mezi lety 2000 - 2007...

+2
otaznik13
Sepp +103
18.03.20 v 12:51

reakce na MichalM: ,,No Robertek vytáhl aspoň archiválie, když už je po hokeji..." zobrazit příspěvekNo Robertek vytáhl aspoň archiválie, když už je po hokeji ????.
Dnes dopoledne jsem chvíli koukal na finále z roku 1986 VSŽ Košice - Dukla Jihlava. V brance Dukly Bříza mj.
V dalších dnech by měly vysílat finálové série Sparty z let 1993, 2000 a 2002, zkusím sem hodit kdy přesně........."

Díky! Hlavně sem pak, prosím, někdo VČAS dejte termín vysílání série Sparta - Vsetín 2000, tuhle lahůdku si nechci nechat ujít!!! Na YT je pouze rozhodující třetí zápas (0:1 - David Výborný), jinak vůbec nic. Přitom hned ten první zápas byl takovej fičák!!!

+1
otaznik14
Sepp +103
12.03.20 v 13:28

reakce na Maximus: ,,Play off Chance ligy zrušeno, Motor jde do extraligy"

Tak to jsem moc rád, že to takhle vyšlo zrovna na Budějky. Mohli na to s*át jako Brno a začít pořádně hrát až v PO, ale takhle se jim ta úžasná ZČ, kdy si hráli svoji vlastní soutěž, nakonec vyplatila. Jak tu včera několikrát padlo, nikde není psáno, že by to PO nakonec vyhráli oni, ale já věřím, že by to dali. A když už má někdo postoupit touhle administrativní cestou, tak ať jsou to právě oni. Za to, jak s nima tenkrát Mountfield vy*ebal a poslal je do pralesa, si to dle mě, právě oni zaslouží. *BRAVO*

+2
otaznik15
Sepp +103
10.03.20 v 15:00

52 kol. 4x každý s každým. Doma-venku. Boj o každý bod. Snaha o co nejlepší výchozí pozici před vrcholem sezony. Natěšení fanoušci. A pak... NIC... :-!

otaznik16
Sepp +103
10.03.20 v 10:01

Nechci předbíhat události, ale možná je škoda, že to naše kluky pod Uwem už nebavilo - mohli jsem mít 2 nový poháry ve vitríně... 8-)

+1
otaznik17
Sepp +103
08.03.20 v 19:35

reakce na frafont: ,,Před zápasem bych ten bod z derby bral, ale teď jsem zase..." zobrazit příspěvekPřed zápasem bych ten bod z derby bral, ale teď jsem zase naštvanej, mohly bejt tři *KOSA* "

Je to škoda, po dlouhý době jsme je měli na lopatě, chyběl kousek... Každopádně jsem rád, že hra se pomalinku zvedá a že jsme sešitům připomněli, že je Sparta je stále tady. A líbí se aktivní Kotalův koučink, po "vysochaným mudrcovi" Jílkovi s podepřenou bradou příjemná změna. Nechci si ani představovat, s jakou ostudou bychom dnes, být tam Jílek ještě, z Edenu odjížděli... ALE, v týhle strašidelný sezoně bychom si snad už nějakou tu náplast my fanoušci zasloužili, takže znova opakuju, škoda toho konce, no...

+1
otaznik18
Sepp +103
06.03.20 v 21:09

reakce na Mysak: ,,Podle mě furt lepší Kometa než Plzeň. Kometa letos vypadá, že..." zobrazit příspěvekPodle mě furt lepší Kometa než Plzeň. Kometa letos vypadá, že je ráda za přímý postup do čtvrtfinále. Snad se nemýlím.

Btw. dnes ubojovany zápas. Potěšil mě Kvapil v nájezdech. Pěkně to vymíchal. Začíná se nám rozehrávat. :-P "

"Trochu" problém vidím v tom, že jsme do série s nimi vždycky šli jako (aspoň mírný) favorit, už jen z pozice domácího prostředí. A vždycky si s náma vytřeli p*del, ať byl tabulkovej rozdíl jakejkoliv. Prostě na nás umí a vždycky se hecnou, notabene když s nima přijede ta kohorta mongoloidů. Ale třeba to jenom, jako přesvědčenej pesimista, vidím zbytečně černě a nakonec budu příjemně překvapen...

+2
otaznik19
Sepp +103
06.03.20 v 20:42

Přeju všem, kdo si přáli Kometu, aby toho po sérii nelitovali... Já z toho nemám ani tu nejmenší radost. Budu ale rád, když budu moct po sérii napsat, že jsem byl zbytečně před***ej. Škoda, jeden blbej bod a všechno bylo jinak.

otaznik20
Sepp +103
06.03.20 v 09:10

Škoda, že dneska nejde na ČT přímej přenos z posledního kola ZČ. Sednul bych si k tomu s kýblem popcornu a koly a užíval si všechna ta "překvapení", spolu se vzrušenými Zárubovými komenty o přestávkách... 8-) Ještě, že v tom dění kolem sestupu nefiguruje Sparta a můžeme se v klidu soustředit na boj o druhou pozici... PRO DNEŠEK jsem velkým fandou trzynieckého hokeje... 8-) A kdyby to dneska Olmik pojal jako výlet, taky bych se nezlobil... Nemáte někdo nějaké další info, co je teda s Mírou Formanem?

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31