Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Sepp +112
23.10.20 v 08:37

Jo, jasně, musíme se v týhle těžký době všichni semknout a obětovat něco ze standardů svejch životů (třeba zdroj obživy), abychom zachránili henty lidské životy...

www.blesk.cz/clanek/...

Doufám, že tohle média tak rozmáznou, že tomu gumovýmu zm*dovi už to nebudou žrát ani ty nejnaivnější z nás. Za tohle by měl ještě dneska skončit a zmizet někam hodně daleko. :-!

+1
otaznik2
Sepp +112
16.10.20 v 12:36

Dobrá zpráva, ale samo o sobě to ještě vůbec nic neznamená. Zatčen není to samé co obviněn, obžalován a už vůbec ne (pravomocně) odsouzen. Ale tak třeba se zadaří a boží mlýny zase jednou otočí lopatkama. Bylo by to dost potřeba. Tahle ku*va by navždy měla zmizet z dosahu našeho fotbalu.

+1
otaznik3
Sepp +112
14.10.20 v 21:29

Tohle snad neni možný už, do psí p* dele!!! Co repre sraz, to zkriplenej stoper ACS. Kvůli pojebanejm přátelákům! Začínám si přát, aby Pryguma trval na svým a ligu pustit nedovolil. Jet do Plísně bez Hancka, Štetiny a Čelůstky, to by bylo vraždění neviňátek... Ku*va fix!

+1
otaznik4
Sepp +112
02.10.20 v 15:01

reakce na frafont: ,,Tak ACS má ve skupině Celtic, AC Milán, Lille. To připomíná..." zobrazit příspěvekTak ACS má ve skupině Celtic, AC Milán, Lille. To připomíná spíš LM než EL."

Jen ať se kluci otrkaj, tyhle zápasy potřebujou jako sůl. Jen je škoda, že když po letech hrajem Evropu a přijedou takovýhle soupeři, tak to bude bez publika... A výjezd do Skotska, to mohla bejt pecka... :-(

+1
otaznik5
Sepp +112
17.09.20 v 14:24

reakce na Schaschek: ,,Pokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a..." zobrazit příspěvekPokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a on v sezóně, kdy se vzhledem k okolnostem šetří, kde může a celý tým jde s platem dolů a on jediný řekne ne, tak kde to jako jsme? Je to krysa, který jde jen o prachy. Tímto proti sobě poštval celý tým včetně trenérů. "

Jo, pravda. Když si vzpomenu, kolikrát šel Petr Ton ještě jako hráč s platem dolů, jen aby tu mohl hrát... A to byl nějakej magnet na diváky a klubu toho odved hrozně moc...

+2
otaznik6
Sepp +112
17.09.20 v 14:15

A nebo si prostě řek, že než hrát zase první zápas sezony proti Houdkovi a zase pak zbytek sezony čumět z hlediště, že se na to rovnou může všakvíteco... 8-) Ne, vážně, těšil jsem se, co konečně v duu s Řepou letos předvede, ale asi nám to halt není souzený. Škoda. A nejpodivnější je to načasování.

otaznik7
Sepp +112
24.08.20 v 20:47

Tak pořád se dá celkem pohodlně postoupit, ale udržet těch 2:3, věřil bych víc... Jako dostat přesilovku a tím slušnou šanci na dorovnání z 0:3 na 3:3 a místo toho si nechat dát gól na 2:4 ve vlastní přesilovce, to je zlej sen... *MIMO*

+2
otaznik8
Sepp +112
24.08.20 v 19:10

Hm, aktuálně 0:3 a kromě jediný tyčky z naší strany jedno velký nic, alespoň teda dle onlajnu... Jako dobrý, je to příprava na sezonu a tak podobně, ale já chci vidět snahu v každým mači, nerad vidím Spartu prohrávat v jakýmkoliv zápase... *SALA*

+1
otaznik9
Sepp +112
31.07.20 v 11:53

Tak Kanga definitivně skončil v ACS. Vůbec nechci hodnotit, jestli se vedení zachovalo správně nebo ne, na to panují dost odlišné názory a já se přiznám, že to mám tak 50/50, není to prostě černobílý. ALE!!! - co by mě dokázalo opravdu neskutečně vytočit, kdyby se Kanga, po nějaké epizodce v zahraničí, obloukem vrátil zase do Prahy, ale tentokrát k sousedům na druhej břeh (ne, že bychom už neznali takový případ z nedávné doby, že), a tam pod vedením pana trenéra Trpišovského se stal jasným lídrem tý jejich teď tak úspěšný bandy. To by mě asi jeblo a musel bych si už opravdu začít myslet, že JuDr. ***ský byl na Letnou shozen v noci z letadla, za účelem promyšlené diverzní akce s cílem totálně zničit a rozvrátit nejlepší a nejslavnější klub české historie. :-! A že by si Luftjarda nechal ujít takovou příležitost k dalšímu potupení a zesměšnění úhlavního rivala? Pche!

otaznik10
Sepp +112
02.07.20 v 16:00

reakce na karlos: ,,A už se zase bude pořádat hon na čarodějnice, když už jsme..." zobrazit příspěvekA už se zase bude pořádat hon na čarodějnice, když už jsme udělali úspěch.... Frýdka neomlouvám, je to pi.č.u.s a být trenérem, dám mu pokutu jako kráva. Tohle si prostě nesmí dovolit, vocas. Proč Malinskýho raději nepřejede v souboji?? Když někdo natře Frýdka, tak sám fňuká jak holka.
Výsledek je super. Hra v první půli špatná, ve druhé zlepšení a nakonec máme alespoň nějaký pohár *PRVNI* Můžeme se z toho nyní radovat, ale nesmíme zapomenout na to, že je to úspěch po hodně dlouhé době a my, fanoušci, nechceme zobat drobky, chceme se přejídat, až nám budou pupky praskat. Chceme prostě úspěchy v mnohem vyšších dávkách. A to nejen ve fotbale *SALA* *SALA* *SALA* "

S*át na všechny, nenechme si kazit radost! Dost už bylo zápasů, ve kterých o něco šlo, kdy jsme se právem mohli cítit poškozeni my, ale z vítězství nebo trofeje se radoval soupeř a my mohli jen pičovat, že nás řízli. Máme po 6 letech klubovou trofej a tu už nám nikdo nevezme! V Plísni taky nikdo určitě neřešil, že nás poráželi góly z Horváthových přímáků, které nikdo neviděl za brankovou čárou nebo penaltami, kdy Hovado filmovalo pád přes Hušbauerovu nohu. Je mi jedno, jestli měl jít Frýdek ven nebo ne. Nešel a je to věc rozhodčích, ne jeho. Je skvělý vidět a číst, jak už zase všelijaký pisálky a komentátory s*reme!!!!! 8-) *SALA*

+2
otaznik11
Sepp +112
01.07.20 v 22:20

První trofej po 6 letech, UFFF! Krásu hry vem v tuhle chvíli čert, Sparta vyhrála Pohár a na ničem jiným momentálně nesejde. Po podzimu a částečně i jaru hrůzy je to příjemná tečka za sezonou. Hosana, radujme se!
*SALA*

+1
otaznik12
Sepp +112
25.06.20 v 13:36

reakce na PLHA: ,,https://www.facebook.com/watch/?v=307446873976523  Je vidět..." zobrazit příspěvekwww.facebook.com/wat...

Je vidět jaký má ta rumunská krysa charakter - doufám že si ho Krejčí při derby najde. *NAPR**** "

Už proto bych se chtěl ještě znova dožít časů, kdy ACS bude zase vládnout lize, sem-tam nás někdo porazí, ale na konci budeme vždy první... Nebo aspoň ob-rok, ať to nezní tak neskromně... 8-) Stanciu se jen vybarvil, po tomhle už snad nemůže vůbec nikdo litovat, že je pryč... Tak hlavně teď se ctí dohrát sezonu, navázat na zlepšení z posledních týdnů a vyhrát Pohár, ať je něco novýho do vitríny a můžem si říct, že jsme aspoň v něčem dokázali skončit první... *SALA*

+2
otaznik13
Sepp +112
24.06.20 v 15:54

www.bezfrazi.cz/repl...

Tohle bych dal jako povinnou četbu do kabiny ACS, aby každej, kdo do Sparty jako novej přijde, si to přečet, zapamatoval si to a šel s tím pokaždý na hřiště k zápasu. Aby byli všichni na soupeře nastartovaný jako on na ně, aby každej pochopil, jakej dres má na sobě a co to pro soupeře znamená. A hlavně, co to má znamenat pro jeho nositele. Že někdo se nepotřebuje dostat třeba do velkýho zahraničního klubu nebo do reprezentace, že někomu stačí ke štěstí vidět Spartu na kolenou. Zas a znova. A v hokeji to není jiný.

+1
otaznik14
Sepp +112
18.06.20 v 09:07

Včerejší postup přes Plíseň parádička! Jediný, co tomu chybělo, byly plný ochozy na Letný. Vidět ty namistrovaný kokůtky, jak jim tečou nervy, to bylo k nezaplacení.

Bylo by hezký, po tý sezoně hrůzy, dotáhnout pohár až do úplnýho konce a zase jednou zvednout nějakou trofej nad hlavu. *SALA* Tak snad to tým cítí stejně a do toho finále dají vše. Jen škoda, že se to musí hrát v Liberci.

+1
otaznik15
Sepp +112
25.05.20 v 08:26

reakce na Hanzi88: ,,Já bych Jágra na pár zápasů bral už jen proto, že v Třinci se..." zobrazit příspěvekJá bych Jágra na pár zápasů bral už jen proto, že v Třinci se na něj klepou *FUCKU* ale nebral bych to vážně, ruik je mediální dno jako efotbal a pokud by to mělo nějaký pravdivý základy, tak by o tom psalo nějaký "solidnější" médium "

Jak už bylo řečeno, tohle by byla klasická Břízovina (dtto. Ručinský nebo P. Nedvěd) a já doufám, že nové vedení o tom ani na chvilku neuvažovalo. Pro přitáhnutí dalších popcorn&selfie diváků do hlediště asi výbornej tah, pro pohodu v kabině už méně. Jágr bezpochyby zaslouží respekt za vše, co pro český a světový hokej dokázal, ale tahat ho sem je za mě nesmysl. Takže doufám, že se fakt jenom někdo nudil a tuhle senzaci si vycucal z prstu.

+1
otaznik16
Sepp +112
27.03.20 v 13:44

reakce na Gapin: ,,Ja nevim ze vas tyhle kecy o uzavreni postupu Kladnu porad..." zobrazit příspěvekJa nevim ze vas tyhle kecy o uzavreni postupu Kladnu porad bavi.
Bylo jasne receno pokud na to dojde ze se liga uzavre ale z prvni ligy postoupi casem az tri tymy. Je to uplne jedno jestli spadli ted, do ligy se tak jako tak dostanou."

Tak to je boží - tady se roky volá po tom, že kvalitě soutěže by velmi pomohlo zeštíhlení účastníků tak na 10, možná 12 (dtto fotbal) a tak kohorta mongoloidů ze svazu přijde naopak s rozšířením ligy o další 2-3 týmy?! *MIMO* A nejvíc nejlepší je ten systém s lichým počtem klubů v soutěži - 1 bude každý kolo stát a v tabulce bude ještě větší bordel, než byl dosud... Zlatý časy, kdy se prostě odehrálo 52 kol systémem doma-venku ob-kolo a předehrávky a dohrávky byly vzácný jak lanýže...

+1
otaznik17
Sepp +112
22.03.20 v 17:49

Hokej super, ale z těch "vuvuzel" už mi jebe... *SILENY*

+4
otaznik18
Sepp +112
22.03.20 v 12:52

Těšim se, jak dneska vyrejpeme všechny pampelišky z trávy! Zelí se Žemlou povozej HC LTO Vsetín na kolotoči... 8-) Vítězný finále ve Sportovce, kua, to bude nostalgie... Konečně někdo přeruší tu jejich hegemonii... *SALA*

otaznik19
Sepp +112
19.03.20 v 21:03

To je mazec, sledovat, kam se ten hokej za těch skoro 30 let posunul... 9 sekund do konce posledního finále, Ivo čaruje a Kastner na prášky...????

otaznik20
Sepp +112
18.03.20 v 14:26

reakce na rad55: ,,22.3. v 16:50 Sparta - Vsetín 25.3. 16:40 Sparta - Vítkovice"

Super, díky moc! Tyjo, letos 20 let od prvního titulu, kterej jsem s HCS zažil jako aktivní fanda... No, letí to... Během 7 let 4 tituly a nic nenasvědčovalo tomu, že by ty žně měly skončit... Ještě v roce 2009 jsem byl naštvanej za nepostup přes Vary do finále a celkový 3. místo. Kdybych tenkrát věděl, že se Spartička bude dalších 10 let plácat ligou s jediným (prohraným) finále na kontě, byl bych trochu pokornější... Rád bych ještě někdy zažil takovou úspěšnou éru, jako mezi lety 2000 - 2007...

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 30. října - 18:30
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (14.kolo)
 • 1. listopadu - 15:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (15.kolo)

Kalendář akcí

<<10 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
7
8
10
12
13
14
15
17
18
20
22
24
26
27
28
29
31