Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Sepp +130
05.03.21 v 08:25

reakce na loupák: ,,Nepřijde mi, že bych to nějak hrotil, že jde život dál o tom..." zobrazit příspěvekNepřijde mi, že bych to nějak hrotil, že jde život dál o tom žádná, na druhou stranu takhle křepčit mi přijde zbytečné v téhle situaci. Je to, ale asi i tím, že mi je první flek po ZČ více méně u zádele, já chci titul. "

Nebudu svůj včerejší post nějak korigovat nebo omlouvat, nejsem politik. Byl jsem to já, kdo po výhře nad Třincem psal, že je mi jedno, jestli skončíme 1. nebo 2., hlavně, že jsme hráli fakt dobře. Byl jsem smířenej s druhým místem a druhou nejlepčí výchozí pozicí pro P-O. A nečekal jsem zkrátka, že by si to tak dobrej tým, jakým Třinec je, už nepohlídal, i přes to, co později zasáhlo jejich kabinu. Chápu, že to může vypadat, že (obrazně) křepčím nad něčím hrobem, ale tak to není - prostě jsem na teletextu zahlíd, že náš soupeř v boji o první flek po ZČ zaváhal a to že nám vylepšilo situaci. Kdybych ten zápas sledoval třeba v TV, kde by, předpokládám, o tragédii Petra vrány určitě mluvili, asi bych to neudělal. Toť vše. Víc se v tom nechci patlat, jinak to bude smrdět ještě víc.

otaznik2
Sepp +130
04.03.21 v 20:22

Jupííí, tak jsme zase první a máme to ve svých rukou!!! Trzyniec selhal u Ropáků. *THX* Tak snad už to nepustíme, když nám to takhle naservírovali! *SALA*

otaznik3
Sepp +130
28.02.21 v 19:57

Mně je po dnešku tak nějak fuk, jestli skončíme první nebo druhý po ZČ. Viděl jsem bojovnej výkon a snahu celýho týmu - balzám po těch posledních trapasech. Už to dost připomínalo play-off, jsem rád, že chlapci chytli slinu v pravej čas, takhle si představuju konec ZČ. Tak ať to vydrží a ať jdeme do vyřazovacích bojů správně nažhaveni! Začínám věřit, že letos chce tým dojít hodně daleko. Jsem po dnešku mírným optimistou... *SALA* Dneska prostě 1*!

+1
otaznik4
Sepp +130
21.02.21 v 19:11

Tak nakonec, až na tu páteční Olomouc, docela pěknej sparťanův víkend 8-) P-O se blíží, tak snad do toho ti vládní tragédi zase nehoděj vidle... *SALA*

+1
otaznik5
Sepp +130
17.02.21 v 14:49

Já jsem teda ještě pořád nas*anej za to úterý - reálně první v tabulce jsem totiž byli až po zápase s Trzyniecem a chlapci to hned v tom následujícím museli zase takhle shodit. Tak jsem dost zvědavej, jak k tomu přistoupí dnes.

otaznik6
Sepp +130
10.02.21 v 15:06

reakce na Koty: ,,Co je špatného na tom, že jsme suverénní? :-U "

Jsme především klub, kterej si už snad ani nepamatuje vítěznou sérii v P-O, ty suveréne. 8-) A jak je psáno níže, případné vítězství v ZČ samo o sobě neznamená vůbec nic, příkladů, kdy vítěz ZČ se poroučel s ostudou hned ve čtvrtfinále, je dost (svýho času byl na tohle expert Liberec). Až přelezem první kolo, můžeme se dívat dál.

+1
otaznik7
Sepp +130
04.02.21 v 09:26

Vzhledem k tomu, že dlooouhodobej problém ACS není v trenérech, je prakticky jedno, jestli pan Kotal skončil a kdo ho nahradil, i když, v případě Krkovičky to teda koušu těžce. Skoro se mi až chce říct, že, než skončí jako všichni jeho předchůdci, budu to pro sebe brát tak, že je Sparta bez trenéra, protože já ho prostě nemůžu vystát. To, že Plíseň naučil hrát hezkej fotbal, je sice pěkný, ale já mám trochu paměť a dobře si vzpomínám, co všechno stojí za jejich vzestupem a tuzemskýma úspěchama a čeho byl Vrba nedílnou součástí - minimálně tím, že mlčel a díval se jinam (za nitky tahal Dolfi). Od jeho působení si vůbec nic neslibuju, protože všude jinde, kde jeho tým nehrál z kopce a s větrem v zádech, nedokázal vůbec nic. A stejně dopadne tady.

otaznik8
Sepp +130
26.01.21 v 16:56

Mimochodem, tý teplický pařby se zúčastnil i krajský POLICEJNÍ ředitel. To je naprosto exemplární ukázka arogance moci. Tady se ACABi vbourávaj bernidlama do hospod a šermuje se tu likvidačníma pokutama pro hostinský a panáček se pak zadním vchodem zajde takhle povyrazit (a to si nedělám iluze, kolik se toho ještě veřejnost nedozví, kolik řadovejch flojdů se takhle chodí odreagovávat do těch garáží k sousedovi, jak se píše níže) a kdyby se mu na to nepřišlo, pošle klidně pozejtří ty svý robocopy, aby se vbourali do další hospody a zaklekli na dalšího neposlušnýho zoufalce a ani se při tom nezačervená. :-!

+1
otaznik9
Sepp +130
26.01.21 v 16:37

reakce na karlos: ,,Asi máš pravdu. Je to veřejně činná osoba.   Já..." zobrazit příspěvekAsi máš pravdu. Je to veřejně činná osoba.

Já musím přiznat, že mně osobně by nevadilo, pokud by zůstal. Mně totiž vůbec nevadí, že někdo někam jde na pivo, setká se přáteli, nedodrží zákaz nočního vycházení. A když mi to nevadí u "obyčejných lidí" nevadí mi to ani u politiků. On nikde nekázal jako Prymula, aby lidi dodržovali opatření. A mně to nevadilo ani u toho Prymuly. Mně vadilo, že Prymula tam evidentně řešil s efkem nějaký šméčko. A bohužel Hnilička teď taky bude těžko vysvětlovat, jestli tam už nepřipravovali rozdělování dotací alá Pelta.


Je to prostě zkurw.e.n.á doba. Lidi na sebe bonzují jak diví, předbíháme se ve frontě na vakcínu, perou se o respirátory. Zkrátka se vrací komoušství v celé své kráse.
Všude se píše, že Hlilička a spol se také chovají jako komunisti, ale to přece není pravda. Oni udělali to, co dělají tisíce lidí každý víkend.....sejdou se někde v garáži, nakoupí pivko a prostě sedí a klabosí s kamarády. Jenže tady ten kamarád měl hotel a ty blbci, co tam dorazili nevědí, že existujou závěsy. *METAL* "

Mně to nevadí u těch politiků, kteří v parlamentu každý měsíc nezvedají ruce pro prodlužování týhle pakárny - a to Hnilička není. Za mě ať se sbalí a zmizí. Kdo ostatním vnucuje restrikce, měl by sám jít příkladem a beze zbytku je dodržovat.

otaznik10
Sepp +130
18.01.21 v 17:46

reakce na MartinMegadeth: ,,Moravec byl mindrák první třídy už jako hráč a ani s věkem se..." zobrazit příspěvekMoravec byl mindrák první třídy už jako hráč a ani s věkem se u něj nic zásadního nezměnilo. Jeho spolukomentování je mimo kdykoliv hraje klub z Moravy proti českému klubu, ale když jde o Spartu tak to se pravidelně překonává. Vzpomínám si, že v roce 2012 spolukomentoval finále Pardubic s Brnem, které mi bylo upřímně na párku, ale jeho styl spolukomentování mě donutil fandit Pardubicím. Po té sérii jsem napsal pár řádek na Kavčí hory jestli si takhle představují nestranný objektivní komentář. Odepsal mi tenkrát Záruba velice diplomaticky v podstatě toto: Davídek má své mouchy, ale na Moravě je hledání spolukomentátorů velký problém, protože všichni další oslovení jsou ještě horší. *FUCKU* Nechápu jak si tohle individuum může ČT držet jako spolukomentátora už dobrou dekádu. Kromě jeho zjevné objektivity má tragické vyjadřování a slovní zásobu evokující jeskynní typ předchůdce dnešního člověka žijícího v době mamutů. Na Moravě asi bude problém najít objektivního a kultivovaně se vyjádřujícího spolukomentátora, ale určitě by se při snaze a vůli nějaký našel. Viz Hubáček, který je hodně příjemným překvapením. *OK* "

K D. Moravcovi chovám stále respekt jako k naganskému olympijskému vítězi a dokonavateli zlatého hattricku z MS 2001a jeho komentátorský projev nechci hodnotit - hokej mu šel líp, diplomaticky řečeno. Ale že zrovna Bobík Záruba bude shazovat svého TV kolegu ve věci neobjektivity a nestrannosti, to je teda dobrej vtip. 8-)

otaznik11
Sepp +130
18.01.21 v 08:56

reakce na Poky: ,,První Kousalův test nebyl z moči. Byl to orientační test u..." zobrazit příspěvekPrvní Kousalův test nebyl z moči. Byl to orientační test u silnice, kde ho zastavili, takže ze slin."

A ačkoliv se tím PČR nechlubí, tak kdo se trošku orientuje v problematice, potvrdí vám, že při kontrolní kontrole není problém nalízat i to, co jste si nejen, že nikdy nevpravili do těla, ale ani jste kolem toho neprošli či se na to nikdy ani nepodívali. Sice to sem nepatří, ale i tak si dovolím dodat, že pokud by se vám něco takovýho stalo, VŽDY trvejte na odborném lékařském vyšetření - přijít o papíry kvůli rozmaru lakmusovýho papírku je drahej špás... :-!

+1
otaznik12
Sepp +130
17.01.21 v 20:47

No mně se začíná nelíbit ta neschopnost urvat zápas na svou stranu v prodloužení/ nájezdech. Asi jsem zmlsanej tou loňskou skvostnou bilancí, ale tohle je opačnej extrém. Dneska mi v prodl. přišlo, že taháme nohy z medu, nebylo tam nic překvapivýho, snad jen jednou 2 na 1. Sice v PO se nehraje 3 na 3 a herní systém tak bude úplně jinej, ale jde taky o sebevědomí a víru, že ten zápas lze vůbec ještě získat pro sebe. No a nájezdy, to je bolest. Žádná kreativita, překvapení, nic. Přijde mi,že Sparta dlouhodobě jezdí nájezdy tak nějak "na jistotu", hlavně, aby se trenér nezlobil, že hráč udělal nějakou "blbinu", ze který, když ten gól nedá, tak ho trenér ještě zjebe. Ale takhle se jezdilo před 10 lety naposled, dneska už si prostě hráči dovolí daleko víc a nese to i svoje ovoce. Růžička si v pravej moment přibrzdil a nechal Matěje zacouvat až do kasy a pak vymet mu víko. A ten Kanaďan to taky udělal dobře. To u našich hráčů dlouhodobě postrádám, tuhle kreativitu. A u nároďáku, taky, btw...

+2
otaznik13
Sepp +130
13.01.21 v 08:12

reakce na karlos: ,,Na Klepiše se vysr.a.t*FUCKU* Pokud bychom využili tu 5ti minutovou..." zobrazit příspěvekNa Klepiše se vysr.a.t *FUCKU* Pokud bychom využili tu 5ti minutovou přesilovku, mohlo být vše jinak.
Zápas jsme neodehráli úplně špatně. Čím dál tragičtější jsou teda naše přesilovky, s tím už bychom měli něco dělat.
Nepochopil jsem nasazení Saláka *MIMO* Machovskému se vcelku dařilo a Salák se měl rozchytat někde v Chance lize ne na Kometě *METAL*
Rozhodčí z toho včera dělali bramboračku na obě strany, ale některé naše vyloučení jsou fakt úplně zbytečný a nic neřešící fauly. Pech ukázal, že je to správný a férový bojovník *THUMBSUP*
Největší pozitivum včerejšího zápasu z naší strany vidím v tom, že se k němu vyjadřoval Hořava a ne Jandač. *FUCKU* "

Prohra v Mordoru vždy zamrzí, ale zase, na rozdíl od předchozích mačů z posledních let, jsem aspoň dokázali 2x dotáhnout dvoubrankové manko a nevracet se bez bodu. A to s nasazením Saláka zrovna proti vždy na nás nabuzený Kometě taky nechápu, ale já halt nejsem trenér... Sašovi přeju, ať se mu v dalších zápasech daří lépe. *THUMBSUP*

otaznik14
Sepp +130
03.01.21 v 12:01

reakce na numira: ,,A já se synem zkouknul a zavzpomínal: ..." zobrazit příspěvekA já se synem zkouknul a zavzpomínal:
youtu.be/drfA4gUVgWw
youtu.be/drfA4gUVgWw

*SALA* "

Kouknul jsem na to a rovnou i na sezonu 92/93. A uvědomil jsem si, že tehdejší Sparta rozhodně, tak jako ta současná, nebyla neporazitelná a že Letná rozhodně nebyla nedobytná. Jenže ztráty v dvoubodovém systému nebyly tak zásadní a v lize nebyl nikdo, kdo by dlouhodoběji vyčníval a dokázal dělat bodové šňůry, takže nakonec to stejně na titul stačilo. V tom linkovaným videu mě nejvíc dostalo derby ve starým Edenu - kok*t Řehák 2 góly a když to Sparta v závěru otočila, tak ještě ten deviant vykoledoval poslední přímák, ze kterýho sešívky stihly vyrovnat na konečných 3:3. Tenkrát mi bylo 12 a ligovej fotbal mě netankoval, ale stát se to dnes, tak druhej den musím objednat novou TV...

+1
otaznik15
Sepp +130
30.12.20 v 20:00

Žádnej zápas se sám nevyhraje. A nejsem si jistej, jestli tým, kterej si (minimálně) 3x za sezonu dovolí nechat si sebrat vyhranej zápas svou ležérností a p*čovinkama gómana, dokáže včas přepnout hlavy na P-O hokej. No, zase mě nakrkli, už toho je docela dost...

+2
otaznik16
Sepp +130
23.12.20 v 21:58

Já to za stavu 4:1 přepnul, nasranej z toho uznanýho nególu, ale s pocitem, že zápas je rozhodnutej, tak vo co go. A pak jsem ve zprávách slyšel, že KV porazily Spartu... ( to jsem si říkal, "co to meleš, ty troubo") ... 5:4 v prodloužení a to jsem myslel, že mi jebne, okamžitě mi bleskly hlavou ty Vítkovice. Jako nevim, co je horší - jestli vypuštění konce zápasu a podcenění síly soupeře a nebo dáreček od Fortuny... Obojí je strašný a s tím ať se jdou hoši vy*rat za bagr! Včera demolice marnýho Zlína a dneska takovej trapas...>-(

+1
otaznik17
Sepp +130
22.12.20 v 19:06

reakce na frafont: ,,Dle rozkazu, pane šéf*KSICHT* "

Aspoň nějaká náplast na tu dnešní letenskou hrůzu... *FLAGHC*

+1
otaznik18
Sepp +130
22.12.20 v 19:03

Pojďme je pokořit, kdybychom tam takhle tekli my, nešetřili by nás! Chci DESET!!! A než to dopíšu, je to tam!!! *THX*

+1
otaznik19
Sepp +130
22.12.20 v 18:56

Kua pome deset, kdy jindy, než dneska? *SALA*

otaznik20
Sepp +130
22.11.20 v 20:31

Tak teda všechno nejlepší a díky, kluci! :-! Pamatuju Ondrušku, Grigara a Koubek mě teda taky nikdy nepřirost k srdci. Ale jak může před Nitou dostávat přednost Heča, to mi hlava nebere... *MIMO*

+2
Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31