Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1500
21.03.10 v 22:19

reakce na Robis: ,,Schaschek napsal: ono když prý byl i viděn náš GM s Hadamczikem..." zobrazit příspěvekSchaschek napsal:

ono když prý byl i viděn náš GM s Hadamczikem v družném rozhovoru..kdoví jak to je..ale je to k zblití tohle..!

no Sivek+Charouz+Hadamzik se vesele bavili před zápasem jako by věděli jak to bude...zajímavý"

Robis napsal:

Schaschek napsal:
ono když prý byl i viděn náš GM s Hadamczikem v družném rozhovoru..kdoví jak to je..ale je to k zblití tohle..!

no Sivek+Charouz+Hadamzik se vesele bavili před zápasem jako by věděli jak to bude...zajímavý

tak víš jak..ono vyprodají areny, napakujou se a v sedmym zápase postoupíme..hlavně, že my blbci tam budeme stále chodit a stále věřit, že je tahle série čistá... nerad bych z toho ale dělal nějaký závěry, protože o tom nic nevím..třeba se bavili o počasí..

5.png
Schaschek +1500
21.03.10 v 22:14

5.png
Schaschek +1500
21.03.10 v 22:07

nechápu jak ten samý tým může přes noc hrát naprosto odlišně.bylo to jako noc a den..hodně velký otazník visí nad domluvou téhle série..hrozný..pořád nemůžu uvěřit, že tým co si včera dělal s Vítkovicemi co chtěl, druhý den naprosto vyhoří..

5.png
Schaschek +1500
21.03.10 v 10:47

rozhodně se včera povedlo, na co jsme sáhli..ve fotbale jsme první a v hokeji taky famózní..každopádně se jede dál..!!!! Dneska musíme potvrdit..!

5.png
Schaschek +1500
20.03.10 v 23:53

za sebe můžu říct, že opravdu hodně dlouho jsem neodcházel z hokeje takhle spokojen...Choreo vyšlo luxusně, atmosféra byla vynikající, hra Sparty výborná..rozhodčí? Na ty se podívám zítra v TV, subjektivně to teď vidím tak, že nás pěkně řezali..pokud budeme hrát zítra stejně, tak máme šanci uspět..

5.png
Schaschek +1500
19.03.10 v 23:33

reakce na : ,,"

jo jenže to automatický ohlašování je kvůli tomu, aby se tu nespamovalo a taky, aby se předešlo tomu, že se může stát, že bude někdo psát z někoho počítače pod cizim nickem..automatický odhlašování je všude..možná by šlo ale tu dobu prodloužit..

5.png
Schaschek +1500
19.03.10 v 23:27

reakce na Z@J!C: ,,Dobrý den, chci se zeptat , jestli se dají rezervované vstupenky..." zobrazit příspěvekDobrý den, chci se zeptat , jestli se dají rezervované vstupenky vyzvednout až zítra ... děkuji za odpověd"

Z [zavinac] J!C napsal:

Dobrý den, chci se zeptat , jestli se dají rezervované vstupenky vyzvednout až zítra ... děkuji za odpověd

nemusíš to sem vkládat tříkrát... napiš na tenhle e-mail..tam jsou zasvěcenější než my.. predprodej [zavinac] hcsparta.cz

5.png
Schaschek +1500
18.03.10 v 12:09

report z Vítkovic již na webu !

5.png
Schaschek +1500
18.03.10 v 10:35

reakce na sin34: ,,Nechal jsem se zlomit.. v sobotu jdu na svuj druhy zapas v sezone, tak..." zobrazit příspěvekNechal jsem se zlomit.. v sobotu jdu na svuj druhy zapas v sezone, tak jsem zvedavej:))"

sin34 napsal:

Nechal jsem se zlomit.. v sobotu jdu na svuj druhy zapas v sezone, tak jsem zvedavej:))

tak to doufám, že budou hrát dobře.. :-)

5.png
Schaschek +1500
18.03.10 v 09:50

ještě v průběhu dneška přibude report od účastníka dvoudenního maratonu v Ostravě..:)

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 23:01

reakce na SpartaCorps: ,,chtělo by to hru Barcelony :))"

spartacorps napsal:

chtělo by to hru Barcelony :))

s tou jdi do řiti..kdyžtak Realu.. :-)

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 23:00

splnili jsme dle mě to, co jsme chtěli..jednu výhru tam urvat..teď musíme vyhrát dvakrát doma..snad se to podaří..

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 22:43

tak hlavně on je ten poslední nakoho tak kritika je..:)

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 22:23

reakce na Mrakomor: ,,jinak az na dve minely v obrane dnes opravdu zaslouzi hraci pochvalu...." zobrazit příspěvekjinak az na dve minely v obrane dnes opravdu zaslouzi hraci pochvalu. a s destroyem se ptam recnickou otazku: proc takovy hokej nepredvadi od zacatku sezony?"

Mrakomor napsal:

jinak az na dve minely v obrane dnes opravdu zaslouzi hraci pochvalu. a s destroyem se ptam recnickou otazku: proc takovy hokej nepredvadi od zacatku sezony?

to je druhá věc..kdyby takhle hráli furt, tak bych odcházel z každýho hokeje spokojenej..

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 21:59

konečně bylo vidět, že bojovali !!! Takhle to má vypadat furt !

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 21:46

dnešní zápas se mi velice líbíl..snad to potvrděj a doma dvakrát vyhrajeme..!

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 14:38

nemluvím o litování..mluvím o tom, že i když si tam stěžujete, tak on je tam nastrčenej, aby vám odpověděl..ale rozhodně není tím viníkem..

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 14:28

bohužel on je ten poslední, kdo za tu kritiku může..

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 14:19

reakce na sin34: ,,Tak jsem polozil dotaz na vedeni.. jsem zvedavy, co mi pan Lapacek..." zobrazit příspěvekTak jsem polozil dotaz na vedeni.. jsem zvedavy, co mi pan Lapacek odpovi:))"

sin34 napsal:

Tak jsem polozil dotaz na vedeni.. jsem zvedavy, co mi pan Lapacek odpovi:))

ty si hotovej nezmar :D :-)

5.png
Schaschek +1500
17.03.10 v 09:42

Každopádně pokud tam rupneme dneska, tak je hotovo dle mě..ze všeho nejvíc mě sere, že musím souhlasit s kritiky..je to hrůza.. :-( Kam Sparto, kam kráčíš.. :-/

Další stránky:

Vladimír Zábrodský

zabrodsky.jpg

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<04 / 2020>>
Po
Út
St
Čt