Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +825
24.10.10 v 10:03

reakce na Petis: ,,Jenže tady nejsme na fotbale. To je dost zásadní rozdíl. Nejsme..." zobrazit příspěvek

Jenže tady nejsme na fotbale. To je dost zásadní rozdíl. Nejsme Hooligans ani Ultras. Zaplať nám to Pán Bůh. Nesrovnávej fotbal s hokejem. To je někde absolutně jinde.

"

Petis napsal:

Jenže tady nejsme na fotbale. To je dost zásadní rozdíl. Nejsme Hooligans ani Ultras. Zaplať nám to Pán Bůh. Nesrovnávej fotbal s hokejem. To je někde absolutně jinde.

Ultras = forma fanoušků proslulých svou fanatickou podporou milovaného klubu. Jejich činnost zahrnuje především choreografie a hlasitý support...

čili ultras vlastně jsme..

HCS Martin: pokud chceš zkoušet nový věci, musíš mít podporu v kotli a hlavně na ledě..protože v týhle situace nemůžeš zkoušet nový chorály, když polovina kotle je líná otevřít hubu..kdyby se nepovedl jeden zápas, tak ok, ale nám se nedaří a hrajeme holomajznu dlouho a lidem došla trpělivost..zpruzený jsme my - megafonisti, zpruzený jsou bubeníci, zpruzení jsou všichni. Pokud bubny nespolupracují s megafonem, tak se na to vykašlou i ostatní. V týhle situaci prostě není možné zkoušet nové pokřiky nebo chorály. Tyhle věci se zkouší v obodbích, kdy se daří..

5.png
Schaschek +825
24.10.10 v 00:47

reakce na Petis: ,,HCS Martin: Mám dojem, že si musíme ujasnit co vlastně chceme...." zobrazit příspěvek

HCS Martin: Mám dojem, že si musíme ujasnit co vlastně chceme. Buď je chceme srazit až na dno nebo je chceme zvednout. Dnes už nevěřím tomu, že na to serou. Dělají co se dá a ono to prostě nejde. Na co sáhneš to zkurvíš, i když nechceš. To snad zažil každý z nás, Já to tedy zažil. Velká většina z nás je z toho chce vytáhnout a vidět normální hokej. Potom ale není na místě půl zápasu řvát bojujte za Spartu a sparťane rosviť. Vždy jsme byli hodně tolerantní a teď jsme frustrovaní jako oni. Pokřik bojujte za Spartu je dobrý, ale ne 100x za zápas. To už nemá žádný efekt.Jinak se na ně píská, pokud jsi to nepostřehl. Ne celých 60 minut, ale píská. Určitě jim to pomáhá.

Schaschek: Je mi líto, že jsi tak vztahovačný. Minela tam prostě byla a já to nevrátím. Mimochodem ty lidi na to skutečně čekali. Těžko bude západ spolupracovat s kotlem, když to dopadne takhle.Konečně jsme udělali 2x za sebou dva body a i když se na to dívat nedalo, tak se počítají a to minimum, co můžeme udělat je, že dáme děkovačku, kterou kupodivu ještě nikdo nezkopíroval a je jedinečná. Napsal jsem jenom svůj názor, nic víc, tak nemusíš být hned načepýřený. Jestli jedeš do Kladna, tak o tom dáme řeč osobně. Dobrou noc.Wink

"

Petis napsal:

HCS Martin: Mám dojem, že si musíme ujasnit co vlastně chceme. Buď je chceme srazit až na dno nebo je chceme zvednout. Dnes už nevěřím tomu, že na to serou. Dělají co se dá a ono to prostě nejde. Na co sáhneš to zkurvíš, i když nechceš. To snad zažil každý z nás, Já to tedy zažil. Velká většina z nás je z toho chce vytáhnout a vidět normální hokej. Potom ale není na místě půl zápasu řvát bojujte za Spartu a sparťane rosviť. Vždy jsme byli hodně tolerantní a teď jsme frustrovaní jako oni. Pokřik bojujte za Spartu je dobrý, ale ne 100x za zápas. To už nemá žádný efekt.Jinak se na ně píská, pokud jsi to nepostřehl. Ne celých 60 minut, ale píská. Určitě jim to pomáhá.

Schaschek: Je mi líto, že jsi tak vztahovačný. Minela tam prostě byla a já to nevrátím. Mimochodem ty lidi na to skutečně čekali. Těžko bude západ spolupracovat s kotlem, když to dopadne takhle.Konečně jsme udělali 2x za sebou dva body a i když se na to dívat nedalo, tak se počítají a to minimum, co můžeme udělat je, že dáme děkovačku, kterou kupodivu ještě nikdo nezkopíroval a je jedinečná. Napsal jsem jenom svůj názor, nic víc, tak nemusíš být hned načepýřený. Jestli jedeš do Kladna, tak o tom dáme řeč osobně. Dobrou noc.Wink

nejde o nějakou načepýřenost..nedělá mi problém uznat, že to bylo fiasko, ale prostě, když mi řeknou bubny, že teda děkovačka bude (nechal jsem se přemluvit, protože jsem jí za tenhle výkon nechtěl) a že kotel chce řvát na tribunu a já jim řvu první větu a oni mi místo aby řvali se mnou odpovídají, tak s tím už nic dělat nejde..nejde o nějakou vztahovačnost. Prostě a jednoduše jsme to ***i..už to nikdo z nás nevrátí..

btw: kotel je naprosto rebelující k tomu, co se teď děje na ledě..což těžko můžeš vidět z tribuny..snaha rozhejbat je byla..

5.png
Schaschek +825
24.10.10 v 00:12

reakce na Šéďa: ,,Pozor!!! Toto nebyla kritika ale návrh ale jak koukam hned..." zobrazit příspěvek

Pozor!!! Toto nebyla kritika ale návrh ale jak koukam hned začínáš kopat okolo sebe, nebylo by lepší se nad tim zamyslet??

"

Šéďa napsal:

Pozor!!! Toto nebyla kritika ale návrh ale jak koukam hned začínáš kopat okolo sebe, nebylo by lepší se nad tim zamyslet??

nad čím se zamyslet? Kritika je hezká věc, ale když už kritizuješ, tak zkus přijít s nějakým návrhem co teda zlepšit.. 

Každej je tu děsně chytrej, ale zkus stát před kotlem, kde jsou všichni nasraní tím co se děje několik zápasů (spíš sezón) po sobě a neotevřou hubu už jen z principu -  "na ledě hrajou tužku, serou na to, tak já na to taky budu srát..." Můžeš se tam třeba rozkrájet, ale neuděláš vůbec nic. Řvát Anti-Slávie v zápase kdy s ní nehrajeme je píčovina nejvyššího kalibru - ani jsem si nevšiml ale, že by tohle někdo řval..

Jinak Hanz řve první sezónu a každej z nás se musel otrkat..i jemu to půjde..a jak už tu psal Martin..tohle jde ruku v ruce s výkonama..malá návštěvnost, kotel plnej tak ze čtvrtky, nasraný lidi, kteří jako výraz protestu držej hubu..mohl bych takhle pokračovat do nekonečna..je strašně jednoduchý svést to na megafonistu..

5.png
Schaschek +825
23.10.10 v 23:59

reakce na Smogino: ,,Suhlasim s PETISEM..... co to melo bejt za dekovacku ? to uz bych byl..." zobrazit příspěvek

Suhlasim s PETISEM..... co to melo bejt za dekovacku ? to uz bych byl i ja lepsi u megafonu.....

"

smogino napsal:

Suhlasim s PETISEM..... co to melo bejt za dekovacku ? to uz bych byl i ja lepsi u megafonu.....

přijď před zápasem dolů do kotle si to vyzkoušet..rádi budeme mít o jednoho víc...

5.png
Schaschek +825
23.10.10 v 19:50

Děkovačku si nezasloužili.Bubeníci si jí vymohli.Že prej na to lidi čekaj.Tak jsem jim zařval první tón jako že půjdou se mnou a oni namísto toho odpovídali..jinak.Nejsem placenej od toho abych tam dělal zábavu.Děláme to jako hobby.A dovolím si tvrdit,že poznám,když to lidi v kotli úmyslně bojkotují.Ostatně jako včera..pokud má někdo problém s tím co se řve,tak ať přijde s nějakým návrhem jak to zlepšit.A pokud si někdo myslí,že je *** hokej co hokej stát zády k ledu před lidmi,tak mu to klidně půjčíme..potom by si třeba rozmysleli psát sem to co píšou..

5.png
Schaschek +825
23.10.10 v 00:22

jinak transparent "Sparta patří na dno" zrovna od taktéž nemohoucných Pardubic docela pobaví..:) a i tak prohráli s námi v naší "formě".... :-)

5.png
Schaschek +825
23.10.10 v 00:14

on ten Brošák hrál? :D

5.png
Schaschek +825
23.10.10 v 00:04

jj Pepis chytal opět spolehlivě..jinak se nedá nikdo vyzdvihnout..Salcido hraje sice hrozně, ale celou přípravu promarodil, takže třeba půjde ještě nahoru..Hanzlík už asi nikdy nahoru nepůjde..

5.png
Schaschek +825
22.10.10 v 23:55

jinak dnešek - jako přes kopírák se zápasy předtím..hnus, ostuda, bída, hrůza,...

a už vůbec nechápu co dělá *** Hanzlík na každý přesilovce !!! 

5.png
Schaschek +825
22.10.10 v 23:42

reakce na mara17: ,,To je asi tim, že se redakce rozhodla v době kdy se nedaří..." zobrazit příspěvek

To je asi tim, že se redakce rozhodla v době kdy se nedaří všemožně komplikovat situace a psát články který nepatří fanouškovi Sparty do huby.

"

mara17 napsal:

To je asi tim, že se redakce rozhodla v době kdy se nedaří všemožně komplikovat situace a psát články který nepatří fanouškovi Sparty do huby.

koukám další odborník..totéž co jsem psal Smoginovi. Tyhle stránky si tvoří sami fanoušci. Nikdo Tě nenutí je číst. A hlavně - každý má možnost napsat svůj pohled na danou věc. Ale ne - ty místo toho budeš kritizovat..když s námi a našimi články tak nesouhlasíš, tak nám pošli svůj pohled. A jasně..my vlastně ani nejsme sparťani..my si na ně po 4 letech bídy dovolíme pískat..to jsme ale fanoušci...to se přece nedělá..nechat si srát na hlavu a drž krok to by si chtěl? Já jen nechápu jak je možný, že je ještě někdo s takhle růžovejma brejlema..

5.png
Schaschek +825
22.10.10 v 23:39

reakce na Smogino: ,,REDAKCE HS-Sparta.cz VZBUD TE SE !!!   Je nebo není pochod na..." zobrazit příspěvek

REDAKCE HS-Sparta.cz VZBUD TE SE !!!

Je nebo není pochod na derby !? nechápu uz by jste tu měli mít dávno napsany...

"

smogino napsal:

REDAKCE HS-Sparta.cz VZBUD TE SE !!!

Je nebo není pochod na derby !? nechápu uz by jste tu měli mít dávno napsany...

tak panáčku, hezky se prober..tenhle web děláme v našem volném čase. Jsme zaměstnaní lidé, někteří k tomu ještě chodí do školy a není rozhodně naší povinností být 24 hodin denně..ostatně z toho bychom asi nevyžili..derby je za 9 dní. Takže není vůbec důvod plašit..Info se objeví v příštím týdnu..

5.png
Schaschek +825
22.10.10 v 12:12

Já si dávám takovou řečnickou otázku..kde je chyba,když hráč,kterej tady hraje tužku,hraje jinde dobře?Je chyba v tom hráči?V jeho motivaci?Nebo v tom,že realizační tým pracuje špatně?Protože tohle není jen Ručinský..

5.png
Schaschek +825
22.10.10 v 00:15

nechápu to..to je Nedvěd, to je Leška, to byl Vaic, to je Ručinský...nevím co k tomu říct..prostě je to k posrání...

a vůbec nevím co chtěl říct tímhle...  "V Litvínově jsem doma a je tady úplně jiné prostředí než ve Spartě,“

5.png
Schaschek +825
18.10.10 v 23:35

41 bodů za sezónu to je dle mě na hráče, který hrál téměř každou PP docela tužka..to ani nemluvě o jeho krasobruslařských etýdách a arogantnímu chování..

5.png
Schaschek +825
18.10.10 v 22:50

reakce na GreenGoblin: ,,Neříkám že nemáš pravdu,letos se Pepis do toho dostává..." zobrazit příspěvek

Neříkám že nemáš pravdu,letos se Pepis do toho dostává poslední zápasy dobrý.Ale určitě je zde problém v trenérech a to už 3 sezonu.Hynek omyl a duo V+H a pak H+V taky už asi.času měli dost a ani loni to nebylo ono a letos je to už jasně vidět.Co ta naše sestava?Co zápas to každý jinak a jinde.Kdo nese odpovědnost za sestavení?Bříza,Charouz,Sivek?To si nemyslím a jak píše někdo ukázali si a hráči se letos opravdu přivedli a né špatní z toho co bylo.A vzpomeňte si na kauzu Petr Nedvěd všichni jste ho tady vyhazovali ale on dal 21 + 20 bodů myslím.Na to jak cestoval sestavou 2.nejlepší.A podívejte dnes jak hraje.Do teď nechápu proč byl odejit.

"

GreenGoblin napsal:

Neříkám že nemáš pravdu,letos se Pepis do toho dostává poslední zápasy dobrý.Ale určitě je zde problém v trenérech a to už 3 sezonu.Hynek omyl a duo V+H a pak H+V taky už asi.času měli dost a ani loni to nebylo ono a letos je to už jasně vidět.Co ta naše sestava?Co zápas to každý jinak a jinde.Kdo nese odpovědnost za sestavení?Bříza,Charouz,Sivek?To si nemyslím a jak píše někdo ukázali si a hráči se letos opravdu přivedli a né špatní z toho co bylo.A vzpomeňte si na kauzu Petr Nedvěd všichni jste ho tady vyhazovali ale on dal 21 + 20 bodů myslím.Na to jak cestoval sestavou 2.nejlepší.A podívejte dnes jak hraje.Do teď nechápu proč byl odejit.

u nás hrál nehoráznou tužku..navíc to byla neskutečná primadona..(ikdyž to je Výborný taky..a tu tužku hraje taky no..)

5.png
Schaschek +825
18.10.10 v 22:49

reakce na Jeník89: ,,no Sparta ma spoustu problémů... od vedení az po hrace... sportuju..." zobrazit příspěvek

no Sparta ma spoustu problémů... od vedení az po hrace... sportuju od peti let, ted se zacinam venovat i trenerine... i kdyz si hrac mysli ze vi neco lip nez trener, tak to proste musi udelat podle trenera... protoze kdyz si dvacet hracu mysli, ze je nejlepsi jak to delaj oni tak je to vzdycky horsi nez kdyz se hraje podle jednoho trenera kterej ma pravdu ze 70%... tohle pravidlo se podle me na Sparte necti... a dalsi strasne dulezita vec v kazdym tymu je kapitan... nemusi posbirat 100bodu za sezonu,ale musi jit vsem prikladem bojovnosti,oddanosti musi ten tym nejvic hecovat strhnout kolektiv, proste kapitan musi umet poblaznit ten tym... kapitan musi jit na led a flusat tam krev..     nas kapitan proste na lede nikoho svym vykonem nestrhava nebo strhava, ale k laksnosti a pomalosti.. nemluve o tom, ze nemit na zadech výborny, tak uz hraje treti ligu.. protoze kazdej objektivni clovek musi videt tu tragedii kterou predvadi... pomalu brusli,strela leti jak kdyz se zaci ucej strilet... prihravky uz stojej taky za prd protoze vse je tak pomaly ze obrana ty prihravky zbira a ujizdi do brejku... proste mozna jsem uz na Výbornýho zasedlej,ale od ty doby co se vratil do Sparty me sere cim dal vic... letos uz kvuli nemu nechodim na Spartu podle me takovej hrac neni hoden Spartanskyho cecka... 

myslim ze Sparta je ted v nejvetsi krizi, a tak by potrebovala pomoc... premejslim ze bych sel fandit. jediny co mi brani je nas kapitan porad se to ve me bije....me pripada ze uz nam tri roky sere na hlavu a vedeni to vsechno toleruje a kryje.. me to tak nesmirne sere.. doufam ze FtF bude v nakym rozumnym terminu a ja vyrazim i tech 50km na Spartu a zapojim se do debaty...

"

Jeník89 napsal:

no Sparta ma spoustu problémů... od vedení az po hrace... sportuju od peti let, ted se zacinam venovat i trenerine... i kdyz si hrac mysli ze vi neco lip nez trener, tak to proste musi udelat podle trenera... protoze kdyz si dvacet hracu mysli, ze je nejlepsi jak to delaj oni tak je to vzdycky horsi nez kdyz se hraje podle jednoho trenera kterej ma pravdu ze 70%... tohle pravidlo se podle me na Sparte necti... a dalsi strasne dulezita vec v kazdym tymu je kapitan... nemusi posbirat 100bodu za sezonu,ale musi jit vsem prikladem bojovnosti,oddanosti musi ten tym nejvic hecovat strhnout kolektiv, proste kapitan musi umet poblaznit ten tym... kapitan musi jit na led a flusat tam krev..     nas kapitan proste na lede nikoho svym vykonem nestrhava nebo strhava, ale k laksnosti a pomalosti.. nemluve o tom, ze nemit na zadech výborny, tak uz hraje treti ligu.. protoze kazdej objektivni clovek musi videt tu tragedii kterou predvadi... pomalu brusli,strela leti jak kdyz se zaci ucej strilet... prihravky uz stojej taky za prd protoze vse je tak pomaly ze obrana ty prihravky zbira a ujizdi do brejku... proste mozna jsem uz na Výbornýho zasedlej,ale od ty doby co se vratil do Sparty me sere cim dal vic... letos uz kvuli nemu nechodim na Spartu podle me takovej hrac neni hoden Spartanskyho cecka... 

myslim ze Sparta je ted v nejvetsi krizi, a tak by potrebovala pomoc... premejslim ze bych sel fandit. jediny co mi brani je nas kapitan porad se to ve me bije....me pripada ze uz nam tri roky sere na hlavu a vedeni to vsechno toleruje a kryje.. me to tak nesmirne sere.. doufam ze FtF bude v nakym rozumnym terminu a ja vyrazim i tech 50km na Spartu a zapojim se do debaty...

FtF by měla být někdy mezi 8-16.11...viz krátké zprávy zde na webu..

jinak s příspěvkem souhlasím..přesně jak píšeš..mě letos nesere tolik co loni, ale pořád platí to, že nebejt to Výborný a nebej to Sparta, tak už ho dávno vedení vyhodí..

5.png
Schaschek +825
18.10.10 v 22:29

přesně tak..kdo to vlastně řídí? Jo, junci se zvedají jenže jakou mají šanci se dostat do kádru? Když tam mají místo předplacené Výborný a spol...?! Tyhle hráče si nikdo do Berouna prostě poslat nedovolí..

5.png
Schaschek +825
18.10.10 v 22:04

myšlenka je to sice hezká, ale dle infa se zúžit led nedá...

co se týče tý restrukualizace klubu, tak je to utopie..Nikdo stejnak neví jestli za ty nitky tahá Sivek, Bříza, nebo Charouz..

jak píšeš..chtělo by to začít u managementu, hráči by nemohli mít jisté místo v sestavě (ani Vejba) a ono by to šlo..ale to je prostě utopie..

5.png
Schaschek +825
18.10.10 v 16:14

reakce na GreenGoblin: ,,Nemyslím si že by hráči zapoměli hrát hokej.Ten článek je..." zobrazit příspěvek

Nemyslím si že by hráči zapoměli hrát hokej.Ten článek je dobrá věc,ale problém Sparty spočívá již 3 sezonu v golmanovi a trenérech a od toho se pak vše odráží popřípadě nabalí.

"

GreenGoblin napsal:

Nemyslím si že by hráči zapoměli hrát hokej.Ten článek je dobrá věc,ale problém Sparty spočívá již 3 sezonu v golmanovi a trenérech a od toho se pak vše odráží popřípadě nabalí.

podle mě to tak není..chyba je ve všech řadách..útok impotentní, obrana děravá, gólman nespolehlivý, trenéři (stále víc vyplouvá na povrch, že jsou jen loutky hráčů a vedení), vedení...rozhodně to není pouze v gólmanovi a trenérech..

5.png
Schaschek +825
17.10.10 v 23:01

reakce na kohoutman: ,,Schaschek napsal: fik27 napsal: 303 lidí 80% a ty si bereš do..." zobrazit příspěvek

Schaschek napsal:

fik27 napsal:

303 lidí 80% a ty si bereš do huby Hanziho si děláš *** vid.................

ne, to si nedělám ***..píšu zde svůj názor na Hanzlíka za kterým si stojím..

A nejsi sám kdo má podobný názor, v hloučku permanentkářů co sedím je nás víc takových! Cry

"

kohoutman napsal:

Schaschek napsal:

fik27 napsal:

303 lidí 80% a ty si bereš do huby Hanziho si děláš *** vid.................

ne, to si nedělám ***..píšu zde svůj názor na Hanzlíka za kterým si stojím..

A nejsi sám kdo má podobný názor, v hloučku permanentkářů co sedím je nás víc takových! Cry

Ze všeho nejvíc mě iritujou tyhle "hejahejkáři", kteří vidí růžovými brýlemi a kritikům říkají, že nejsou praví sparťani, když napíšou kritický příspěvek...co ale s tím dělat? Všichni jsme nespokojení..chystá se prý Tváří v tvář, ale kdo z nás, co tu anonymně kritizujeme přijde i na osobní setkání s vedením?

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<05 / 2019>>
    Po
    Út
    St
    Čt
    So