Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.jpg
Schaschek +669
25.03.10 v 19:48

reakce na Vena: ,,Stejně ten náš hejahejaJsmeSpartaJedenTým celou sezonu hraje..." zobrazit příspěvekStejně ten náš hejahejaJsmeSpartaJedenTým celou sezonu hraje nekoukatelnou sr**čku. Jen ať to Vítky v sobotu ukončej. A třeba mě poveste, že nejsem ten správnej Spartan. Dokud vedení nepůjde do háje tak na permici prdim. To bylo snad fakt líp, když tam byl Koželuh. "

Vena napsal:

Stejně ten náš hejahejaJsmeSpartaJedenTým celou sezonu hraje nekoukatelnou sr**čku. Jen ať to Vítky v sobotu ukončej. A třeba mě poveste, že nejsem ten správnej Spartan. Dokud vedení nepůjde do háje tak na permici prdim. To bylo snad fakt líp, když tam byl Koželuh.

No Koželuh - tomu se nedá rovnat nic..to byla hrůza..toho bych nezmiňoval..

5.jpg
Schaschek +669
25.03.10 v 19:43

reakce na Amatehuka: ,,Prikryl vyborne chytal.!!!! Problem je, ze krome treti tretiny..." zobrazit příspěvekPrikryl vyborne chytal.!!!! Problem je, ze krome treti tretiny jsme jejich golmana neohrozili. Ale presto, vim, ze tady budu vysman, verim, ze v Praze to udelame a pak u nich to uz bude loterie. A opet bleju, jak je zde vsechno zatracovano, jak se nase muzstvo odsuzuje atd..... Ti samy lide, kdyz pujdem dal budou psat , jak to vedeli atd..... Fakt bleju, protoze jsem si myslel, ze toto je forum spartanskych fanousku ....... Ti, co sem pisi jsou ale pata kolona , Malomyslni, radoby fandove s lahvacem na gauci. Je mi spatne z mnoha prispevku, cimz nechci vychvalovat hru Sparticky do nebes..... Ale pukla o gol!!! To boly snad jeste vic, ale nedostala na ***. A to mistni zatracovani na vlastnim foru si urcite nezaslouzi!!!"

Amatehuka napsal:

Prikryl vyborne chytal.!!!! Problem je, ze krome treti tretiny jsme jejich golmana neohrozili. Ale presto, vim, ze tady budu vysman, verim, ze v Praze to udelame a pak u nich to uz bude loterie. A opet bleju, jak je zde vsechno zatracovano, jak se nase muzstvo odsuzuje atd..... Ti samy lide, kdyz pujdem dal budou psat , jak to vedeli atd..... Fakt bleju, protoze jsem si myslel, ze toto je forum spartanskych fanousku ....... Ti, co sem pisi jsou ale pata kolona , Malomyslni, radoby fandove s lahvacem na gauci. Je mi spatne z mnoha prispevku, cimz nechci vychvalovat hru Sparticky do nebes..... Ale pukla o gol!!! To boly snad jeste vic, ale nedostala na ***. A to mistni zatracovani na vlastnim foru si urcite nezaslouzi!!!

sundej růžový brejle..vždyť se na to nedalo absolutně koukat..Vítkovice hráli taky naprostý nic, ale my ještě hůř..tahle série mě vůbec nebaví....vzhledem k tomu, že nejdu v sobotu, tak jsem tam byl asi v pátek naposledy.. :-/

5.jpg
Schaschek +669
25.03.10 v 19:31

Vítkovice hráli hovno, my ještě větší..je to rok od roku horší..chjo ! :-/

5.jpg
Schaschek +669
25.03.10 v 19:30

tak pánové, tohle bylo k zblití ! Naprosto nudnej hokej..za tohle se nemusí stydět Vsetín, ale ne Sparta !!! Takhle se bojuje o postup?! Jděte se vycpat !

5.jpg
Schaschek +669
25.03.10 v 15:34

reakce na Strawby: ,,Nevíte, jestli v těch Vítkovicích někdo od nás zůstal, nebo to..." zobrazit příspěvekNevíte, jestli v těch Vítkovicích někdo od nás zůstal, nebo to bude dnes úplně bez účasti Sparťanů?"

Strawby napsal:

Nevíte, jestli v těch Vítkovicích někdo od nás zůstal, nebo to bude dnes úplně bez účasti Sparťanů?

někdo by tam měl být, ale asi hodně málo lidí..lepší avatar sis dát opravdu nemohl...

5.jpg
Schaschek +669
25.03.10 v 12:42

reakce na pett: ,,frafont to je fakt že klikači to rozhodnou jinak, ale i takmyslím..." zobrazit příspěvekfrafont to je fakt že klikači to rozhodnou jinak, ale i takmyslím že tam pár hlasů přihodit můžeme. Když jsi u tuctovejch akcí tak ten nájezd toho slávisty tedy marně dumám v čem ´je tak pozoruhodnej že ho tam vůbec nasadili. Šašci dali letos bohužel desítky hezčích gólů... "

pett napsal:

frafont to je fakt že klikači to rozhodnou jinak, ale i takmyslím že tam pár hlasů přihodit můžeme. Když jsi u tuctovejch akcí tak ten nájezd toho slávisty tedy marně dumám v čem ´je tak pozoruhodnej že ho tam vůbec nasadili. Šašci dali letos bohužel desítky hezčích gólů...

já na nějakou zlatou helmu z vysoka kašlu..důležitý je jak hrajem my..nějaká tahle neregulérní soutěž mě nechává naprosto klidným..

5.jpg
Schaschek +669
25.03.10 v 12:40

reakce na superspartan.cz: ,,Jak se HC Sparta postaví ke včerejšímu zrušení zápasu ve..." zobrazit příspěvekJak se HC Sparta postaví ke včerejšímu zrušení zápasu ve Vítkovicích?Myslel někdo na ty diváky,kteří většinou jeli na zápas víc jak 300km at autem,nebo vlakem,dali několik set korun za cestu a vstupenku,pochopitelně v žádném případě nepočítali s tím,že by do Vítkovic jeli i dnes-nemají tudíž volno v práci apod,takže už určitě dnes nepřijdou a zvažují i návštěvu případného sedmého zápasu?!!!Proč se nerozhodlo hned a nejprv se divákum řeklo,že se bude po úpravě ledu hrát od 19:25 a zbytek první a druhá třetina budou bez přestávky(pouze s výměnou branek a když to má po celkem cca 3/4 hod začít,tak oznámí,že se hrát nebude!Nikdo neřekl,proč tak náhle po tak dlouhé době najednou změnili,když se nejprv mužstva dohodle,že chtějí hrát?!!!Doufám,že to Sparta jen tak nenechá a bude po Vítkovicích požadovat omluvu a proplacení cesty všem fanouškum včerejší zbytečnou cestu do Vítkovic a případně i vrácení vstupného,pokud se tak Vítkovický klub rozhodne!!!(včera nám nebyl pochopitelně nikdo schopný na rychlo říci) .V play-off by se toto stávat vůbec nemělo-to se opravdu Vítkovicům nepovedlo a zřejmě to bohužel negativně ovlivní celou tuto serii nejen co se týká návštěvnosti!Jakubovi Koreisovi přeji brzké uzdravení!"

superspartan.cz napsal:

Jak se HC Sparta postaví ke včerejšímu zrušení zápasu ve Vítkovicích?Myslel někdo na ty diváky,kteří většinou jeli na zápas víc jak 300km at autem,nebo vlakem,dali několik set korun za cestu a vstupenku,pochopitelně v žádném případě nepočítali s tím,že by do Vítkovic jeli i dnes-nemají tudíž volno v práci apod,takže už určitě dnes nepřijdou a zvažují i návštěvu případného sedmého zápasu?!!!Proč se nerozhodlo hned a nejprv se divákum řeklo,že se bude po úpravě ledu hrát od 19:25 a zbytek první a druhá třetina budou bez přestávky(pouze s výměnou branek a když to má po celkem cca 3/4 hod začít,tak oznámí,že se hrát nebude!Nikdo neřekl,proč tak náhle po tak dlouhé době najednou změnili,když se nejprv mužstva dohodle,že chtějí hrát?!!!Doufám,že to Sparta jen tak nenechá a bude po Vítkovicích požadovat omluvu a proplacení cesty všem fanouškum včerejší zbytečnou cestu do Vítkovic a případně i vrácení vstupného,pokud se tak Vítkovický klub rozhodne!!!(včera nám nebyl pochopitelně nikdo schopný na rychlo říci) .V play-off by se toto stávat vůbec nemělo-to se opravdu Vítkovicům nepovedlo a zřejmě to bohužel negativně ovlivní celou tuto serii nejen co se týká návštěvnosti!Jakubovi Koreisovi přeji brzké uzdravení!

myslím, že tady jde všechno stranou..zemřel člověk..bohužel se i tohle může stát. Osobně je mi líto i těch, kteří tam jeli a museli toto vidět a po 5. minutách jet domů..ale prostě za tohohle stavu nebyla jiná možnost, než utkání odložit..nevím proč by se měli Vítkovice omlouvat..

5.jpg
Schaschek +669
25.03.10 v 10:02

Je to špatný..ale bude zdravej a snad bez následků.. Dnes 10:01 Hokejový útočník Jakub Koreis ze Sparty si ve středečním zápase play-off naštípl obratel. Čeká ho několikaměsíční pauza a sezóna pro něj skončila.

5.jpg
Schaschek +669
24.03.10 v 20:59

jinak domácí zápas je přeloženej na sobotu..takže já nedorazím..bohužel.. :-(

5.jpg
Schaschek +669
24.03.10 v 19:46

no to co se stalo je hustý..střet Koreise jsem neviděl...někdo ho smáznul, nebo si dal sám? Každopádně lituju fanouška a i těch, kteří tam jeli z Prahy na výjezd..

5.jpg
Schaschek +669
24.03.10 v 08:50

reakce na sin34: ,,Ted jen otazka co chceme. Videli jsme dva super zapasy - 2. a 3. a dva..." zobrazit příspěvekTed jen otazka co chceme. Videli jsme dva super zapasy - 2. a 3. a dva naprosto priserne 1. a 4., ktere byly totalne bez nasazeni. Samozrejme fandim a chci jit dal. Na druhou stranu, jestlize postoupime do semifinale, vedeni i hracum to ocividne bude stacit a potvrdi si, ze staci trosku maknout az v play off, coz nas nikam neposune a zakladni cast bude stale stejna ***. A kdo tvrdi, ze hrajeme v ZC dobre, s tim se nemam co bavit.."

sin34 napsal:

Ted jen otazka co chceme. Videli jsme dva super zapasy - 2. a 3. a dva naprosto priserne 1. a 4., ktere byly totalne bez nasazeni. Samozrejme fandim a chci jit dal. Na druhou stranu, jestlize postoupime do semifinale, vedeni i hracum to ocividne bude stacit a potvrdi si, ze staci trosku maknout az v play off, coz nas nikam neposune a zakladni cast bude stale stejna ***. A kdo tvrdi, ze hrajeme v ZC dobre, s tim se nemam co bavit..

to je druhá věc no..základní část byla naprosto bídná..95% zápasů bylo bez nasazení, hrůza..už dávno nejsme tým, kterého by se ostatní báli..spíš s z nás začínají mít srandu..pokud se postoupí, tak jak říkáš - sezóna se bude hodnotit jako úspěšná a my se nedočkáme žádných změn..otázkou je, jestli se jich dočkáme, i když nepostoupíme...

5.jpg
Schaschek +669
24.03.10 v 08:48

hokej.sport.cz/disku... od toho imbecila to fakt sedí..to je jako kázat vodu a pít víno..:)

5.jpg
Schaschek +669
24.03.10 v 08:42

tak jako tak si myslím, že dnešek rozhodne..pokud to urveme, tak myslím, že to dáme..pokud ne, tak je asi konec..

5.jpg
Schaschek +669
23.03.10 v 21:19

reakce na Strawby: ,,Já nechápu, proč máte na ty Ostraváky potřebu reagovat, jak..." zobrazit příspěvekJá nechápu, proč máte na ty Ostraváky potřebu reagovat, jak malý parchanti :) Šašku, ty seš větší spammer než Zelenáč s Hawaiiem dohromady, timhle stylem tu za chvíli nenapíše nikdo nic, protože se tu utopí v shitu."

Strawby napsal:

Já nechápu, proč máte na ty Ostraváky potřebu reagovat, jak malý parchanti :) Šašku, ty seš větší spammer než Zelenáč s Hawaiiem dohromady, timhle stylem tu za chvíli nenapíše nikdo nic, protože se tu utopí v shitu.

neboj, už to mám pod kontrolou.. :-)

5.jpg
Schaschek +669
23.03.10 v 21:08

reakce na Kreps: ,,Schaschek:Debatu už si končiš několik tvejch příspěvků a..." zobrazit příspěvekSchaschek:Debatu už si končiš několik tvejch příspěvků a stále nic jakto? : )) ležím ti v žaludku? :D Nikdo z vás nechodi na naše forum jo? co třeba pan Drogistav co vam tam propaguje spartičku? to je asi převlečenej Boleslavák že? už nebav :D. PS: To víš když to neni moc vyhrocene na ledě ta serie musíme něco udělat na foru to tak bejvá tkaže v klidu a hodne zdaru v posledních 2zápasech co vás ted s náma čekaji :D"

Kreps napsal:

Schaschek:Debatu už si končiš několik tvejch příspěvků a stále nic jakto? : )) ležím ti v žaludku? :D Nikdo z vás nechodi na naše forum jo? co třeba pan Drogistav co vam tam propaguje spartičku? to je asi převlečenej Boleslavák že? už nebav :D. PS: To víš když to neni moc vyhrocene na ledě ta serie musíme něco udělat na foru to tak bejvá tkaže v klidu a hodne zdaru v posledních 2zápasech co vás ted s náma čekaji :D

debatu končím, protože nikam nevede..od debila nemůžu přece čekat nic jinýho než zase jen debility..nebaví mě vynakládat svůj čas na nějakýho rejpala co v životě nebyl nikde jinde než u internetu podle kterého ví, jak se všude fadní, kolik kdo má pokřiků a navíc ještě hodnotí druhé...

5.jpg
Schaschek +669
23.03.10 v 21:06

reakce na SpartaCorps: ,,Schashek:pěkně, je to pravda...když mají svoje forum, tak at si..." zobrazit příspěvekSchashek:pěkně, je to pravda...když mají svoje forum, tak at si tam píšou co chtěj....a nějakyho tupce, co se vydává za fandu Sparty, at si tam vyřídej sami... "

SpartaCorps napsal:

Schashek:pěkně, je to pravda...když mají svoje forum, tak at si tam píšou co chtěj....a nějakyho tupce, co se vydává za fandu Sparty, at si tam vyřídej sami...

tak nějak..čistě hypoteticky, i kdyby to byl fanda Sparty, tak nevím co bychom my ho měli krotit..na to tam snad mají mít svoje adminy, ne?

5.jpg
Schaschek +669
23.03.10 v 20:59

reakce na Kreps: ,,Schaschek:Já nepoučuju ja konstatují,šašku pražskej :D"

Kreps napsal:

Schaschek:Já nepoučuju ja konstatují,šašku pražskej :D

:D s Tebou fakt končím debatu..tohle nemá cenu..to je jak s dítětem..ty, kterej si na výjezdu v Praze ani o víkendu, kdy je volno nebyl budeš kritizovat někoho..:D Konec debaty..zajímavé, že nikdo z nás k Vám na fórum onanovat nechodí..asi jste nám fakt u zadku..:) Tak proč máš ty potřebu chodit furt k nám? :) Musíš mít asi nudný život..konec debaty..měj se, borečku z netu :)

5.jpg
Schaschek +669
23.03.10 v 20:52

reakce na Kreps: ,,znovu jste mě vy ˇfandovéˇ pobavili :D Nás tam bylo mnohem víc..." zobrazit příspěvekznovu jste mě vy ˇfandovéˇ pobavili :D Nás tam bylo mnohem víc než vás za prvé a za druhé vy jste byli slyšet jen u jednoho pokřiku ostatní obstarali naši fanoušci bylo to jasne slyšet na netu a taky v televizi kde je ten zvuk určitě opět jinde tka se nevymlouvejte.Jakmile jste porhravali 0:3 bylo tam hrobove ticho :D Jsem zvědav kolik se vás ukaže zítra..je to jen jeden den a možna taky váš poslední výjezd k nám :D"

Kreps napsal:

znovu jste mě vy ˇfandovéˇ pobavili :D Nás tam bylo mnohem víc než vás za prvé a za druhé vy jste byli slyšet jen u jednoho pokřiku ostatní obstarali naši fanoušci bylo to jasne slyšet na netu a taky v televizi kde je ten zvuk určitě opět jinde tka se nevymlouvejte.Jakmile jste porhravali 0:3 bylo tam hrobove ticho :D Jsem zvědav kolik se vás ukaže zítra..je to jen jeden den a možna taky váš poslední výjezd k nám :D

ty bys měl udělat jednu věc..někdy na ten výjezd jet..od internetu se to krásně hodnotí :D:D:D Fanoušek Vítkovic bude někoho poučovat..ROFL

5.jpg
Schaschek +669
23.03.10 v 20:49

reakce na Zouzel: ,,jasně, v Tesla areně byli z těch 11ti tisíc nejméně dvě..." zobrazit příspěvekjasně, v Tesla areně byli z těch 11ti tisíc nejméně dvě třetiny Ostraváků:D"

Zouzel napsal:

jasně, v Tesla areně byli z těch 11ti tisíc nejméně dvě třetiny Ostraváků:D

ten člověk je buď retard, nebo naprostej zaslepenec :D

5.jpg
Schaschek +669
23.03.10 v 20:26

reakce na SpartaCorps: ,,Schashek: kašli na moravaky, je to na nic...prostě vitkovice nejsou..." zobrazit příspěvekSchashek: kašli na moravaky, je to na nic...prostě vitkovice nejsou atraktivní soupěř, v sobotu byla naprosto famozní atmosféra, a jednoznačně ze strany nás, Sparťanů, těch pár fandů z ostravy nema cenu komentovat...a vůbec, proč sem lezou a pisou sem svoje hovadiny, když tohle neni jejich forum, a ještě mají jako ikonku logo našich stránek at sem chodí, ale píšou sem slušné...."

SpartaCorps napsal:

Schashek: kašli na moravaky, je to na nic...prostě vitkovice nejsou atraktivní soupěř, v sobotu byla naprosto famozní atmosféra, a jednoznačně ze strany nás, Sparťanů, těch pár fandů z ostravy nema cenu komentovat...a vůbec, proč sem lezou a pisou sem svoje hovadiny, když tohle neni jejich forum, a ještě mají jako ikonku logo našich stránek at sem chodí, ale píšou sem slušné....

ale musí mít krvavý oči, když mají vedle jména naší ikonku :D:D asi nepřišli na to, jak si to změnit :)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. února - 17:30
    17.png
    ZLN (venku)
    Extraliga (47.kolo)
  • 27. února - 18:30
    19.png
    TRI (doma)