Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1897
05.03.21 v 21:56

reakce na Hanzi88: ,,Hlavně netušim proč by jako zmiňovaní tam už teď s předstihem..." zobrazit příspěvekHlavně netušim proč by jako zmiňovaní tam už teď s předstihem měli podepisovat. Vůbec, všechny udržet. Udělat zpět Chlapíka, do obrany Pýchu a jedeme, doufejme za obhajobou."

Nebuď naivní. Smlouvy jsou domluvené dávno předtím než vyprší ty stávající.

5.png
Schaschek +1897
05.03.21 v 20:40

reakce na Medvěd: ,,Strašný šmejdi tyhle xichti z brna...  Ale obecně:..." zobrazit příspěvekStrašný šmejdi tyhle xichti z brna...

Ale obecně: nevidím žádný důvod proč se zbavovat Kudrny."

Tak tam je otázka jestli on nechce víc prostoru na ledě. Řekl bych, že jo 8-)

5.png
Schaschek +1897
05.03.21 v 20:40

reakce na frafont: ,,Nám půjde o šanci na vylepšení týmového rekordu v bodech v..." zobrazit příspěvekNám půjde o šanci na vylepšení týmového rekordu v bodech v základní části - zatím máme nejvíc 110, teď můžeme mít 111 *SALA* "

Na to sere pes. Hlavně se nezranit. Kdy jindy dát prostor mladým než teď.

5.png
Schaschek +1897
05.03.21 v 20:35

reakce na Koty: ,,Říkám že Kometa pro nás není letos soupeř! Titul bude náš!..." zobrazit příspěvekŘíkám že Kometa pro nás není letos soupeř! Titul bude náš! [:-} "

Tvl drž už hubu *KOSA* *NAPR****

5.png
Schaschek +1897
05.03.21 v 20:33

reakce na SpartaCorps: ,,*** bondra tvl...vteřinu pred koncem.... "

Tam to měl někdo shodit, věřím tomu, že být to play off nebo být na ledě Míra, tak to jde dolů.

+2
5.png
Schaschek +1897
05.03.21 v 18:42

Pískej konec! *KOSA* je strašně vidět jak velký rozdíl je mezi jednotlivými lajnami Brna. Ta Muellerova je excelentní. Ostatní mi přijdou naštěstí nevýrazné.

Myslím, že alfou a omegou bude pohlídat právě první lajnu, klidně na hraně faulu a musíme být hodně agresivní.

Rozhodně bych ale neusínal na vavřínech. Do konce je ještě hodně daleko.

5.png
Schaschek +1897
04.03.21 v 23:11

reakce na loupák: ,,Jestli tě tahle jejich prohra tolik těší, to máš laťku hodně..." zobrazit příspěvekJestli tě tahle jejich prohra tolik těší, to máš laťku hodně nízko. "

Já bych to zas tak moc nehrotil. Určitě to nemyslel nijak špatně.

Já osobně taky nejsem nadšenej jako bych byl třeba v momentě, kdyby se nic v Třinci nestalo. Je to strašnej průser a lidsky je mi to hrozně líto. Taková sympatická mladá ženská s malým dítětem. Taková debilní shoda náhod. Přitom se tomu pravděpodobně dalo zabránit, kdyby to štěně bylo na vodítku. Vteřina života, jedno špatný rozhodnutí a vše je nenávratně v hajzlu.

Na druhou stranu život jde dál. Je to smutný ale je to tak. Vůbec nechci vypadat jak nějakej necitlivej ***, ale denně umřou stovky lidí a jen proto, že je nikdo nezná, pak netruchlí celá republika.

Musíme to brát prostě jak to je. A hlavně první místo v základní části je stejně úplně jedno. Důležité je play off.

+3
5.png
Schaschek +1897
04.03.21 v 14:23

reakce na Kubajs: ,,A Pecha, mrzelo by mě, vidět ho jinde."

S jeho podepsáním už moc nepočítám.

5.png
Schaschek +1897
03.03.21 v 23:22

reakce na Kubajs: ,,Nevíš jací hráči mají i na příští sezónu smlouvu? Nebo dá..." zobrazit příspěvekNevíš jací hráči mají i na příští sezónu smlouvu? Nebo dá se to někde najít, abych se podíval sám? Díky moc :) "

Myslím, že nemá Pech, Horák, Sobotka, Salák, Machovský a další. Klíčový bude udržet Horáka.

+1
5.png
Schaschek +1897
03.03.21 v 20:48

reakce na Kimi R.: ,,Němeček prodloužil o další dva roky *BRAVO* + Jandus , Jurčina..." zobrazit příspěvekNěmeček prodloužil o další dva roky *BRAVO* + Jandus , Jurčina a Dvořáček"

Super! V útoku to bude asi větší oříšek bohužel.

5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 19:22

reakce na SpartaCorps: ,,fakt šílený....to si člověk ani nedokáže představit co musí..." zobrazit příspěvekfakt šílený....to si člověk ani nedokáže představit co musí teď prožívat...."

A to si vezmi, že to dítě tam prej bylo s ní a dívalo se na to jak mu máma zmizela pod ledem. To je prostě šílený úplně.

5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 19:16

Machovský dneska několik dobrých zákroků. Za mě dobře, že ho tam dali, protože i kdyby začínal Salák jako jednička, tak Machovský si aspoň dneska zvednul sebevědomí. Jinak daleko větší zkouška přijde v pátek. Dneska to jsou povinné tři body.

5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 19:13

polar.cz/zpravy/mora...

5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 18:43

reakce na Pedro_Oak: ,,No tvl... *SORRY* *VYHLIZI* *VYHLIZI*   Podle informací..." zobrazit příspěvekNo tvl... *SORRY* *VYHLIZI* *VYHLIZI*

Podle informací Nova Sport zemřela manželka Petra Vrány. “Můžeme potvrdit, že jsme asi půl hodiny po poledni obdržely oznámení o ženě, která se topila ve vodní nádrži Slezská Harta. Byly tam veškeré složky IZS, které velmi intezivně dělaly vše proto, aby ženu pod hladinou našly. Bohužel se ji nepodařilo nalézt živou. Ženu se podařilo nalézt po hodině až hodině a půl,“ řekla tisková mluvčí policie.

sport.tn.nova.cz/cla... "

Šílený.

5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 18:24

Dle komentářů na fb Třince se mu utopila manželka při záchraně psa. Šílený.

5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 17:31

Pojďme od toho. Zase hrajeme neskutečně naivně v obraně. To fakt není už normální. Jakmile je tam Machovský, tak ho nechávají na holičkách, jakmile Salák, tak hrajou úplně jinak.

+1
5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 17:27

reakce na Pedro_Oak: ,,Jj taky jsem četl, že by se mělo jednat o Vránu... "

Nikde zatím nic není. Ale snad se to nepotvrdí.

5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 17:22

Údajně nějaká tragická událost na straně Třince. Proslýchá se, že se jedná o Vránu. Tvl tady jde všechno stranou...

5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 16:59

Třinec x Litvínov odloženo.

5.png
Schaschek +1897
02.03.21 v 13:56

reakce na Kimi R.: ,,Přesně tak . Vždycky nás utloukli těma Čermákama , Malcema a..." zobrazit příspěvekPřesně tak . Vždycky nás utloukli těma Čermákama , Malcema a Kováčikama a kdo ví čím ještě . Ale ted jim vyoutovat H+M a jsou v čudu . Já bych si je snad i přál a prostě je udělat . *BOXER* "

Já si myslím, že velká šance byla i vloni, bohužel skončila sezóna dřív.

Ale furt nemá smysl spekulovat. Uvidíme koho vůbec dostaneme.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<07 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne