Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1814
18.12.20 v 10:12

ceskobudejovicky.den...

+1
5.png
Schaschek +1814
16.12.20 v 10:09

Ale zpátky k Formanovi, kterého ani nenapadlo, že by proti svým nemohl nastoupit. „Když jsem odcházel, mluvil jsem s Jardou Hlinkou a ptal se ho na to. Říkal, že mě pouštějí proto, abych hrál, a ne aby mě nechávali sedět. Každý zápas je pro mě dobrý.“

"Věřím, že mi angažmá v Českých Budějovicích může pomoct. V létě jsem měl nějaké zranění, pak jsem nedostával tolik času na ledě a nemohl se do toho pořádně dostat. Výkonnost určitě nebyla taková, jakou by si představovali trenéři i já sám,“ hlásí na závěr.

snad to vidí skutečně takhle a není zahořklej :) Bylo super vidět kolik ice-timu v Budějkách má. Pak až se vrátí, tak bych ho viděl k Buchtelemu a Pechovi.

+1
5.png
Schaschek +1814
15.12.20 v 17:30

reakce na rad55: ,,v kabině si má udělat pořádek kapitán, v tréninku pak..." zobrazit příspěvekv kabině si má udělat pořádek kapitán, v tréninku pak trenér...
no hlavně aby se nějaká zahořklost neprojevila hned za ,,živa", tedy dneska... *PEKLO* "

Zatím dobrý, ale jestli dá gól a bude ho nějak vehementně slavit, tak mě pěkně nasere.

+1
5.png
Schaschek +1814
15.12.20 v 09:40

reakce na Medvěd: ,,Takže JE nějaká druhá strana o které nevíme? :-) Když..." zobrazit příspěvekTakže JE nějaká druhá strana o které nevíme? :-)
Když víš, tak o ní napiš, ale když o ní nevíš, tak nepiš a když víš, ale napsat o ní nechceš/nemůžeš, tak nepiš, ale ani nenaznačuj. Takhle potom vznikaj šílený fámy :-)
V poho, měj se!
"

Každá mince má dvě strany :-D 8-) ;-)

Míra se doufám vrátí v dobré formě a byl bych moc rád kdyby nebyl hořkej 8-)

+1
5.png
Schaschek +1814
14.12.20 v 21:59

reakce na Gapin: ,,Tsss :-D   Jandac VEN!!!  A bude tady ticho! Rumem..." zobrazit příspěvekTsss :-D

Jandac VEN!!!

A bude tady ticho! Rumem se dneska zrovna nesetrili :-D :-D "

To je mi jasný, že zrovna ty si rumem a pivem nešetřil 8-) *VYCEP*

+1
5.png
Schaschek +1814
14.12.20 v 21:59

reakce na Medvěd: ,,Přijde mi, že mezi řádky píšeš o něčem, co neví novinář,..." zobrazit příspěvekPřijde mi, že mezi řádky píšeš o něčem, co neví novinář, co nevím já (nebo my tady), ale co víš ty. Pokud to tak je, tak rozumím tomu, že na to koukáš jinak než třeba já."

Jen říkám, že to ze statistik vypadá jednoznačně, ale není tam ta druhá strana a sice to co se děje mimo zápas. Vůbec na něj nechci házet špínu, jen se to snažím vidět trošku s nadhledem.

+1
5.png
Schaschek +1814
14.12.20 v 19:01

V úterý Míra proti nám :-D doufám, že nám nedá gól.

Každopádně na jednu stranu se divím, že tam není dohoda, že nenastoupí. Na druhou je super, že Sparta chce, aby co nejvíc hrál.

5.png
Schaschek +1814
14.12.20 v 16:34

reakce na Medvěd: ,,Teda nevím, četl jsem ten odkaz od rad55 a myslím, že nepotřebuje..." zobrazit příspěvekTeda nevím, četl jsem ten odkaz od rad55 a myslím, že nepotřebuje probudit Míra, ale někdo úplně jinej, sakra!"

Jo jenže to je přesně tak, když se napíše článek, kde je půlka pravdy. Ten novinář těžko sedí v hledišti při tréninku. Bere v potaz pouze statistická fakta ze zápasů. Musí se to brát trošku s rezervou. Po přečtení se člověk diví, že ho poslali pryč, ale už nevidíme jak to vypadá mimo zápas. Já jsem asi ten poslední, kdo by se Jandače zastával (přede mnou je v tomto pouze Gapin :D), ale zase se na to chci dívat objektivně.

Hlavně doufám, že se vrátí, protože pokud by tam měl zůstat, tak bych to hodně těžko kousal.

+2
5.png
Schaschek +1814
14.12.20 v 11:54

reakce na karlos: ,,Aha, tak to vše vysvětluje*METAL* Ve 30ti vymetat s jedním z..." zobrazit příspěvekAha, tak to vše vysvětluje *METAL* Ve 30ti vymetat s jedním z posledních srdcařů hostování je trapné. Navíc s ohledem na to, že má čísla velmi solidní. Já čuju Jandačovinu *KOSA* *CERTIK* a proto Jandač ven *FUCKU* "

No vysvětlil to tady rad55 proč ne Sukel a je to přesně tak ;-)

Mě to lidsky taky sere, že pustili zrovna symbol Sparty. Ale Míra se potřebuje probudit. Má na to hrát první dvě lajny, ale nejde žít jen z toho, že jsem největší sparťan. Nebo ty tam fakt vidíš toho Míru jako pár let zpět? Já ne a mrzí mě to. Mám ho rád a přeju si aby tu byl a dařilo se mu. Doufám, že ho to na jihu probere a vrátí se ve staré dobré formě. Hlavně ať se vrátí tvl.

+1
5.png
Schaschek +1814
14.12.20 v 10:18

reakce na karlos: ,,Tady s Tebou musím nesouhlasit*NE* Padlo tady třeba jméno..." zobrazit příspěvekTady s Tebou musím nesouhlasit *NE* Padlo tady třeba jméno Sukeľ....ten by pro mne byl mnohem vhodnější adept. Možná Míra neměl úpně oslnivou formu, ale průser to také nebyl. Navíc s tím časem na ledě se těžko budeš dostávat do nějaké top formy. Tak hlavně, že jsme s ním podepsali dlouhodobou smlouvu *METAL* Trochu tady vidím paralelu s Růžičkou.....s minimem času na ledě po něm chtěli zázraky a o dost víc bodů. Pro mne je Míra jeden z hráčů, u kterého se tohle stát prostě nesmí. Dost mě to mrzí a obávám se jeho úplného konce ve Spartě. Snad se mýlím *SALA* *SALA* *SALA* "

Sukel je ale centr ne křídlo...

5.png
Schaschek +1814
13.12.20 v 12:43

Zajímalo by mě zda konečně někdo hned v prvním střídání sestřelí Gulaše. Všichni to ví, že je bez něj Plzeň poloviční. Jen tady v ČR se hraje v rukavičkách a nikdo mu nedá ani pořádný tělo. *KOSA*

+2
5.png
Schaschek +1814
13.12.20 v 12:40

reakce na Gapin: ,,Moc :-D Mi to tak ***o že sem to musel zalejt *OCHLASTOVE* :-D..." zobrazit příspěvekMoc :-D Mi to tak ***o že sem to musel zalejt *OCHLASTOVE* :-D :-D "

A tak je to správně! :D

5.png
Schaschek +1814
13.12.20 v 12:40

reakce na paul68: ,,Nevíte někdo borci, jestli dostal Němeček nějakej dodatečnej..." zobrazit příspěvekNevíte někdo borci, jestli dostal Němeček nějakej dodatečnej trest, za tu "hlavičku"? 8-) "

Nevím, ale včera jsem ho potkal na Staromáku a vypadal docela vysmátě 8-)

5.png
Schaschek +1814
12.12.20 v 14:32

reakce na Gapin: ,,Na vsechno sere 88 bilej Tesák.... SPARTA!!! "

Kolik bylo rumu Homolko? *VYCEP* 8-)

5.png
Schaschek +1814
11.12.20 v 17:33

A za další. Je to mnohem lepší než kdyby seděl na tribuně mimo sestavu. Tam ten ice-time dostane a něco mi říká, že bude platný.

+1
5.png
Schaschek +1814
11.12.20 v 17:26

Já trošku nechápu, že z toho někdo viní Sobotku. Ok, taky neskáču metr vysoko, že tu je. Na rozdíl od Vondrky ale taky něco hraje. Ale kdyby to bylo jen Sobotkou, tak proč by to nebyl Dvořáček nebo Zikmund? Jedna věc je brát to srdcem a v tom případě mě to taky sere, že jde na hostování zrovna on. Pak je tu ale mozek a ten říká, že mu to může jen pomoct zdravě se naštvat, ukázat, že na to má a vrátit se ještě silnější 8-)

Asi stárnu, ale v tomto případě si myslím, že mu to fakt může pomoct a moc mu přeju aby se dal dohromady a byl ten starej dobrej Míra.

5.png
Schaschek +1814
11.12.20 v 15:31

Já tu nechci dělat chytrýho, tak snad jen řeknu, že nikdo z nás na tom tréninku není a neví jaký hráč má dobrý nebo špatný přístup... 8-)

Snad ho ta měsíční anabáze v Motoru probere a bude na sobě makat. Rád bych viděl starého dobrého Míru Formana - power forwarda, který šel do brány, hitoval nebo to každou chvíli shodil, když bylo potřeba. Už ani nevěřím tomu, že Jandač někomu něco zakazuje. Není doba, kdy byl neomezený vládce střídačky.

Taky bych asi měl jiné adepty na hostování (třeba již zmiňovaný Sukel), ale co už. Mírovi to může jenom pomoct probrat se a vrátit se do někdejší formy.

+2
5.png
Schaschek +1814
06.12.20 v 23:51

Takovej hezkej hokej a tak se to zkurví fotbalem. Řepka mohl bejt jakékoliv, ale za jeho generace by si s námi tahle židi *** nevytřeli.

+2
5.png
Schaschek +1814
06.12.20 v 20:57

Ať odevzdají dresy ***! Tohle není hodno Sparty! :-!

+1
5.png
Schaschek +1814
06.12.20 v 18:57

Hlavně mě mrdá, že si to nemůžeme vychutnat na stadionu.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>