Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 20:17

reakce na Koty: ,,Příspěvek byl smazán správcem fóra"

Poslední varování...

-2
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 20:01

reakce na Koty: ,,Říkám že jsi jako děcko.. tímto jsi to jen potvrdil a opravdu si..." zobrazit příspěvekŘíkám že jsi jako děcko.. tímto jsi to jen potvrdil a opravdu si dej oraz od alkoholu. *FUCKU* "

Kocmane, ty Lojzo, sám tu píšeš o děcku a podobný hovna a pak přidáš argument o chlastu aniž bys mě jakkoliv znal. Lepší je někdy držet hubu a ne tu machrovat na celý kolo jak se nám nemůže nic stát a pak dostaneme bůra tvl!

+1
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:51

Liberec si za tím daleko víc šel. My do toho šli jakoby se nemohlo nic stát. Bez důrazu a nasazení se prostě hrát nedá. Ale i přes to ty ku.ndy simulují jak malá děcka.

-1
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:46

reakce na Medvěd: ,,Tak na to, kluci už prďte. Přehnaného optimismus nebyl asi na..." zobrazit příspěvekTak na to, kluci už prďte. Přehnaného optimismus nebyl asi na místě, ale dneska nám to neprohrál. Ještě se budeme jednat mezi sebou...
Zakončím klasicky: Buďme svorni! :-) "

Rudá je barva naše!

5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:45

reakce na Koty: ,,Za ty tvoje košťata... přijde ti to normální? Nebo seš chlatem..." zobrazit příspěvekZa ty tvoje košťata... přijde ti to normální? Nebo seš chlatem úplně vymytej? :-! "

Tak hlavně jsem nikoho nejmenoval, je vidět, že potrefená husa zakejhala.. 8-)

5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:40

reakce na Koty: ,,Měl by ses omluvit ty Magore... nikdy jsem o tobě nenapsal něco..." zobrazit příspěvekMěl by ses omluvit ty Magore... nikdy jsem o tobě nenapsal něco takového jako koště. Vyjadřuj se slušně a nechovej se jako děcko!"

Cože? Mám se ti omluvit? Za co? Za to, že si tu mlel namachrovaný hovna o tom jak to budeme mít v suchém triku?

5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:28

reakce na Koty: ,,Že si vždycky nějaká Liberecká troska udělá registraci, aby..." zobrazit příspěvekŽe si vždycky nějaká Liberecká troska udělá registraci, aby vysíral!! :-! "

Je to brňák...

+1
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:28

reakce na Medvěd: ,,No, natrhli nám řiť a priznejme si, že zaslouženě. Vymazali nám..." zobrazit příspěvekNo, natrhli nám řiť a priznejme si, že zaslouženě. Vymazali nám mimo prvního útoku vše ostatní, z obránců udělali kuželky, to už ani Salák nemůže vše zachránit. Vnutili nám hru, kdy jsme nestíhali. Zítra musí být vše jinak, jinak budeme tam, kde po PO býváme. To se nedá nic dělat. Nic není ztraceno, ale zítra fakt jinak!
Btw: překvapilo mě, co všechno a jakou formou si může dovolit trenér říct rozhodčímu. Slušný."

Myslíš, že na sebe bude taky Liberec žalovat jako to má ve zvyku na ostatní?

5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:26

reakce na Koty: ,,Někdo kdo napíše o někom ze Sparty koště by se měl jít..." zobrazit příspěvekNěkdo kdo napíše o někom ze Sparty koště by se měl jít léčit! JANDAČ VEN!!"

Ty drž hubu ty ***e jeden. Sebevědomí až na půdu a pak tohle. Ty seš ten první kdo tu hubu po dnešku má držet za ty kecy cos tu měl!

+1
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:22

reakce na Michal.R: ,,Pátá právě ted odbyla nám :D *OCHLASTOVE*  Pech dobrej..." zobrazit příspěvekPátá právě ted odbyla nám :D *OCHLASTOVE*
Pech dobrej šmejd ,snad přístě spadne uklouzne ksichtem v plné rychlosti u mantinelu."

Co to meleš ty ko.kote vyje.banej?

+1
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:07

Tak hlavně ať tu zas nějaký koště píše o tom jak je vše jasný *NAPR****

+4
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 19:01

Ještě takový mr. dky udavačský! Nenávist Liberci! *NAPR**** *NAPR****

+1
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 18:44

Takovejhle neumětel nám dá gól *** :-!

5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 18:26

reakce na Leo: ,,vím že můžu být trochu zaujatý z fandovství k nám , ale zdá..." zobrazit příspěvekvím že můžu být trochu zaujatý z fandovství k nám , ale zdá se mi že Záruba pokaždé když může tak uchcává při akcích Liberce když se jim něco povede."

Seru na Zárubu, chci vidět ty ***y v krvi! Jebat Liberec!

+2
5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 13:10

reakce na Koty: ,,Jak říkám stačí si přečíst rozhovory. *OCHLASTOVE* "

Tak sem nějaký dej, já o žádném nevím *KAMOSI*

5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 10:57

reakce na Koty: ,,Však si na mě vzpomeň... To že dostanu minusy za předchozí..." zobrazit příspěvekVšak si na mě vzpomeň... To že dostanu minusy za předchozí příspěvek skrze atmosféru a naše totální selhání je jen ukázala toho, že někdo nečte vyjádření hráčů při odchodu ze Sparty. Nic si z toho nedělám. Jen neznalost. [:-} "

Jo a co tam ti hráči říkají? Řekl tam někdo, že se někde *** z atmosféry? To asi těžko *FUCKU* *NE*

5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 10:53

Myslím, že bychom postoupit měli. Absence Šmída s Fillipim je pro ně hodně oslabující a kvalita je na naší straně. Bude to série plná provokací z jejich strany. Prostě klasickej zkur.enej Liberec se vším všudy. *NAPR****

5.png
Schaschek +1897
03.04.21 v 10:51

reakce na Koty: ,,Ještě rekni že se naši ne***i v Brně.... Zrovna tyto dvě..." zobrazit příspěvekJeště rekni že se naši ne***i v Brně.... Zrovna tyto dvě sezóny."

Rozhodně se ne***i z nějaký atmosféry někde. Jsou to profesionálové. Soupeř byl prostě lepší, bojovnější. Nějaká atmosféra je každýmu hráči úplně u řiti, řeknou ti jen, že je dobře, že je hluk a rámus. Ale že by se z toho někdo někde ***? To sotva.

+2
5.png
Schaschek +1897
02.04.21 v 02:25

reakce na PeterHCS: ,,David Kaše do Sparty podle Koreise"

Ale jen pokud mu nevyjde NHL.

5.png
Schaschek +1897
31.03.21 v 19:58

reakce na paul68: ,,Takže jsme cca minus šest až sedm hráčů, plus tam není..." zobrazit příspěvekTakže jsme cca minus šest až sedm hráčů, plus tam není Pecháček, Rousek, Sobotka, Horák, Machy?? To už by bylo půl sestavy... :-O

K nám Doležal??

Už ať to je ofiko, tyhle špekulace jsou k lejnu. *FUCKU*
A hlavně, ať už začne hokej. *DRINK* *SALA* "

Doležala jsem taky zaslechl.

Blbý je, že si budeme prostě muset počkat do 1.5 :-D

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>