Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +887
23.04.19 v 14:49

reakce na MartinMegadeth: ,,To jsem netušil, že píši v takových hádankách. *SILENY* ..." zobrazit příspěvekTo jsem netušil, že píši v takových hádankách. *SILENY* Četl jsem to v sobotu ve Sportu ve vlaku. O zájmu Sparty i Brna o Romana psal Sport teda už několikrát. I když ono je třeba sledovat kdo konkrétně je pod jakým článkem podepsaný. Bárta toho ví o Spartě jasně nejvíc, Janda s Horákem toho ví taky dost, ale zdaleka ne všechno mají ověřené. A pak jsou ti regionální co si dost často vymýšlí. Jako Koštuřík, který před rokem do Sparty cpal hned čtyři hráče Zlína. Přitom to byl absolutní nesmysl, v té době Sparta nejednala ani s jedním. *MIMO* "

O Lva zájem je, o Romanovi nic nevím 8-)

+1
5.png
Schaschek +887
17.04.19 v 15:15

reakce na Kimi R.: ,,Aha , tak po vložení adresy do fora to nejde 8-) "

www.hcsparta.cz/offl... Lepší? 8-)

5.png
Schaschek +887
17.04.19 v 12:58

reakce na Beretto1: ,,Tak klimek do Olomouce viz Facebook jejich fanoušků "

Když už se to tu propálilo - odejít by měl.

5.png
Schaschek +887
17.04.19 v 12:57

reakce na Kimi R.: ,,Tak nám z oficiálních stránek zmizela sekce Ptejte se vedení ......" zobrazit příspěvekTak nám z oficiálních stránek zmizela sekce Ptejte se vedení ... *FRAJER* "

Nevím kde si hledal, já to tam vidím 8-)

www.hcsparta.cz/otaz...

5.png
Schaschek +887
15.04.19 v 19:55

reakce na MartinMegadeth: ,,Tohle číslo by možná nezvládli ani zdatní eskamotéři Hribik s..." zobrazit příspěvekTohle číslo by možná nezvládli ani zdatní eskamotéři Hribik s Hradilem a nějakým obzvláště schopným videorozhodčím. Nicméně podle IIHF bylo rozhodnutí správné a vše proběhlo v souladu s literou pravidel. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan..."

IIHF je banda ***ých alibistů! Celá ta jejich argumentace je založená na takzvaném "incidental contact", kdy by gól platil v případě, že by se jednalo o náhodný kontakt. Oni argumentují tím, že se Finka měla snažit víc vyhnout gólmance USA. Já tam ale viděl, že se jí vyhýbala jak mohla (mimo jiné úrokem doleva). Posouzení míry snahy vyhnout se mi přijde čistě subjektivní a za mě prostě rozhodčí ukradla Finsku zlaté medaile a IIHF ji kryje :-! Každopádně nasrání lidí napříč celým světem je značné a drtivá většina je na straně Finek.

Hrát se to jinde než ve Skandinávii, tak věřím, že by to ta rozhodčí dostala sežrat daleko víc.

+1
5.png
Schaschek +887
15.04.19 v 07:25

Jinak nevím zda tu padla zmínka o prodloužení Bukartse a okolnosti okolo ní. Co se ke mě dostalo, tak hráč souhlasil s výrazným snížením smlouvy s tím, že tu chce hrát. A fakt tu radši budu mít někoho kdo tu chce hrát než někoho kdo při první příležitosti uteče za lepším... (viz Vrána).

+3
5.png
Schaschek +887
15.04.19 v 07:17

Bod je bod, ale Sparta se svým rozpočtem prostě nemůže hrát takhle! Vždyť jsme se báli o výsledek a zdržovali co to šlo. My jsme Sparta a ne nějaká ***á Příbram!

+2
5.png
Schaschek +887
12.04.19 v 12:15

reakce na prcekk: ,,A běda tomu, kdo bude cintat o pindy na Berana, naprosto..." zobrazit příspěvekA běda tomu, kdo bude cintat o pindy na Berana, naprosto nepostradalného plejera *CERTIK* *SILENY* *SMILESPA* "

Jo ty vole ten je tak nepostradatelnej, že si nechá rozbít hubu od Polanskýho 8-)

5.png
Schaschek +887
12.04.19 v 12:15

reakce na MichalM: ,,Když už se tu řešili fanoušci - dnes jsem kouknul na rozhovor z..." zobrazit příspěvekKdyž už se tu řešili fanoušci - dnes jsem kouknul na rozhovor z dílny DVTV se slávistou Strašákem. Dodal bych k tomu jen: Jaký klub, takoví fanoušci! Jací fanoušci, takový klub! *FUCKU* "

Já bych si to snad i pustil, ale v momentě, kdy dělá interview Emma Smetana, tak si to radši odpustím :-!

5.png
Schaschek +887
11.04.19 v 17:04

reakce na jongormisa: ,,Dnes jsem zaslechl ze sparta ma zajem o marka zachara z liberce a..." zobrazit příspěvekDnes jsem zaslechl ze sparta ma zajem o marka zachara z liberce a pry bros ma pokracovat do brna ma jit černoch "

Ty vole tyhle spekulace co sem dáváš... *NE*

5.png
Schaschek +887
11.04.19 v 16:46

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, necítím žádné zvláštní sympatie k Plzni ani..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, necítím žádné zvláštní sympatie k Plzni ani k Liberci, ale jim přeji postup do finále proti Brnu a proti Třinci. Mám to nastavené tak, že pokud na sebe narazí klub z evropské části naší vlasti proti klubu z asijské části ČR tak vždy přeci tomu českému. Košile bližší kabátu. Musím uznat, že především v sérii Liberce proti Brnu se hraje velice dobrý hokej. Akorát škoda, že zatím poslední zápas se změnil v přehlídku simulací a leteckých výkonů, především pak ze strany Kotlety. Ovšem jak jsem čekal, disciplinárka s tresty za filmování mlčí. Asi se udílejí jen v základní části. *FUCKU* Baráž, kterou tedy sleduji hodně detailně, je ve své polovině a vše nasvědčuje tomu, že Pardubice, i přes zakolísání v posledním utkání, si extraligu spolehlivě pohlídají, zatímco Motor čeká další rok v první lize. O druhé místo v extralize se pobijí Kladno s Chomutovem. Pardubice mě hodně překvapily jak byly připraveny, hlavně mentálně, na baráž. Od začátku si šly tvrdě a přímo za svým cílem. Nechci podceňovat realizační tým, ale cítím u Pardubic zjevnou práci starších hráčů Rolinka nebo Sýkory v kabině. Těmhle klukům se vztahem ke klubu se určitě spadnout nechtělo. Zajímavé bude sledovat jestli se vedení klubu poučí nebo za rok či dva bude opět balancovat nad sestupem. Pokud se osazenstvo vedení nezmění, tak svůj tip mám. *SILENY* Motor, jemuž bych extraligu strašně moc přál, na postup bohužel nemá kvalitu. Chybí mu víc odolných hráčů a baráž v plné nahotě ukázala potřebu chybějící prvního útoku z hráčů, kteří na sebe umí vzít v pravou chvíli zodpovědnost, mají zkušenosti, jsou efektivní a zvládají tlak. Motor má hodně nadprůměrných útočníků, ale podobně jako Spartě mu chybí elitní první lajna. Závěr základní části a následné play-off, především semifinále, zvládl ve velké pohodě a dostavil se značný optimismus. Nicméně baráž nastavila nemilosrdné zrcadlo a ukázala, že hladký postup v semifinále byl z velké části o totální nemohoucnosti Vsetína. Ostatně ono hned ve čtyřech zápasech série nevstřelit ani gól to je unikum, které jistě vejde do historie českého hokeje. *MIMO* Závěrem přikládám odkaz, který mě nesmírně pobavil. Dohrávka oné svačinky, která způsobila většině borců Chomutova salmonelózu. Totálně mě rozstřelil masér Šašek komentářem „„Šlo o normální svačinu, jaké se dělaly každou středu. Ti lidé nám vozili maso dlouhodobě. Jsou to zemědělci a fandové chomutovského hokeje. Maso bylo v pořádku, akorát udělali chybu, že jej s vajíčkem smíchali den předem.“ Nedivím se Dudovi, že byl rozčílený jako čert a maséra seřval na tři doby. Syrové vajíčko rozklepnout do tataráku den předem. Ať mi nevykládá Šašek, že to udělali fanoušci Chomutova. To musel udělat Chomutovu někdo kdo přeje postup Kladnu nebo Motoru. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*
isport.blesk.cz/clan..."

Já to mám jinak. Plíseň byla vždycky druhým z rivalů po Slávii. Slávii vystřídalo v extralize Brno. Brno a Plíseň - těm to nebudu přát nikdy. Z tý TOP4 je to jedno horší než druhý, ale právě kvůli výše zmíněnému to přeju Liberci s Třincem.

+1
5.png
Schaschek +887
11.04.19 v 16:34

reakce na Gapin: ,,Ja te asi nastvu, ale ona je to v podstate pravda. U Liberce urcite a..." zobrazit příspěvekJa te asi nastvu, ale ona je to v podstate pravda. U Liberce urcite a u nas takova polovicni. Rozdil je ze v Liberci jsou s tim "delanim" atmosfery spokojeny a jeste si to vychvalujou. U nas se s tim alespon snazi nekdo nebo resp. ty neco delat. Jenze stejne to u nas nikdy nebude vypadat alespon z poloviny tak jak by sis pral treba ty sam, protoze to "nekdo" az tak moc nechce a stejne vam budou neustale hazet klacky pod nohy."

Jo v tom máš recht. Disko kulturu nesnáším a čím víc se tomu přibližujeme byť se proti tomu snažím (nejen já) bojovat. A právě, když mi tohle někdo vpálí, tak vždycky vylítnu, protože vím kolik úsilí mě stojí proti tomu bojovat.

Na druhou stranu Plíseň je prostě známá tím, že je to tam jeden primitiv vedle druhýho. Oni tomu sice říkají atmosféra, ale je to povětšinou snůška vulgarismů mířící na kohokoliv, kdo není z Plzně. A teď jim tuhle vulgární atmosféru někdo bere, tak se můžou ***. Je to jediný stadion na světě, kde víc nadávají všemu okolo než fandí svým. A co jsem zaslechl, tak měli jasnou dohodu s klubem před play off, že nebudou vulgární, protože jsou v podmínce (za tu vhozenou láhev).

No a Kováře někdo narempluje na branku a oni (i když ví, že jsou v podmínce), tak začnou vulgárně nadávat. Na to jim pustí nějakej imbecil hlasitý disko, aby je přehlušil a oni odejdou.

Naprosto chápu tu zabejčenost, že ti někdo bere něco co máš rád a co jsi celý generace budoval. V boji proti disku mají mou plnou podporu.

Ale do ***e - když vím, že jsem v podmínce a že jsem na něčem domluvený s klubem, tak se podle toho chovám, ne? Chápu i Straku, kterýmu svaz hrozí zavřením stadionu (=několik mega ztráta za vstupné), že musí konat.

Každopádně ať si dělají co chtějí, je mi to vcelku u ***e, my máme starosti sami se sebou. Ještě řešit Plíseň do toho...

:-!

5.png
Schaschek +887
09.04.19 v 21:33

Jestli jsem s nimi aspoň trošku sympatizoval tak teď ať jdou regulérně do ***e mrdky negramotský!

+3
5.png
Schaschek +887
09.04.19 v 21:30

Hlavně že si ty mrdky plísňácký zase nezapomněli kopnout do Sparty...

"Oprávněně se obáváme, že se plzeňský klub chce vydat cestou Liberce, Sparty a podobných klubů, kde se o atmosféru při utkání stará obsluha kostky, DJ nebo moderátor. "

Fakt neuvěřitelný. Normální mrdky :-!

5.png
Schaschek +887
09.04.19 v 18:08

Ono k tomu, aby člověk pochopil, co tam je za myslitele, si stačí přečíst jedinou stránku jejich fóra. To je jedno větší moudro než druhé a nejhorší je, že to myslí smrtelně vážně 8-)

5.png
Schaschek +887
09.04.19 v 18:03

Plzeňáci jsou asi ti poslední, kterých bych se zastával. Nicméně...prostě vyjádřili nesouhlas tím, že odešli. Stejně jako když jsme ten nesouhlas vyjádřili my, tak i tam zůstal plný stadion ostatních, kteří měli příležitost to vzít na sebe. A stejně jako u nás se to nestalo.

Plzeň je specifická. Nikde jinde se víc nenadává soupeři a všem okolo než fandí domácím. Je to tam takhle od nepaměti a to jsem tam byl poprvé snad před dvaceti lety. Můžeme si říkat, že jsou to IQ tykve, ale mají právo vyjádřit nesouhlas stejně jako kdokoliv jiný kdo si koupí lístek. Navíc co se ke mě doneslo, tak měli jasnou dohodu s vedením a tím, že jim tohle pustili, tak zřejmě měli pocit, že jim člověk bere to co mají rádi a co roky formují (to, že je to nejvulgárnější obecenstvo v lize jim nevadí - mají to takto prostě postavené).

Takže je do jisté míry i chápu.

Upřímně je mi to u ***e, jen má každá mince dvě strany.

Z tý TOP4 co tam zůstala je to jeden větší mamrd než druhej, takže by bylo nejlepší aby se vymlátili navzájem *NAPR****

5.png
Schaschek +887
08.04.19 v 10:09

reakce na Mila1: ,,Takže zase průser a nevíme nic, vedou to všichni a nikdo. A když..." zobrazit příspěvekTakže zase průser a nevíme nic, vedou to všichni a nikdo. A když se třeba Gapin ozve, tak někdo dává mínusy. Trolla už bych tu neviděl, tak že by klub? Prosím, tak tohle už vážně ne.

Rád bych:
1. Jednoho šéfa s odpovědností. Kdo to vlastně je? Jedno jediné jméno stačí prosím.
2. Jasnou koncepci. Kdo, co, kdy, jak. za kolik (ok, ty peníze nemusí komentovat)
3. Priorita klubu. Co to je? Disko? Návštěvnost? Play-off? 10. místo? Udržet se? Medaile?
4. Jak toho dosáhneme a s kým?
5. Je Sparta business projekt nebo je to ještě klub? To souvisí s bodem 1.

Odpovědi se asi nedočkám, ale sere mě to a na tohle bych rád odpověď.
"

Hele já jsem taky nasranej jak to dopadlo a jak to celkově v klubu vypadá. Ale vy fakt vidíte senzaci ve všem 8-)

Ty citace se tam střídají z jednoho prostýho důvodu -> nechtěli tam psát všude "uvádí Michal Broš". Kompetence jsou takový, že sportovní manažer je Broš a Vrábel je jeho úzký spolupracovník.

Nehledejme senzace tam, kde nejsou. 8-)

5.png
Schaschek +887
05.04.19 v 18:36

Novinky na webu a já jsem poměrně spokojen. Sice si nejsem jistej jak to bude dál s výkony Bukartse s Kudrnou nicméně podepsání Blaina hodně kvituju jako u to, že tu chce pokračovat Sedláček. To totiž ukazuje, že je s Machym v pohodě a dává jasnou odpověď na to, že Sparta ro***ala brankoviště jeho příchodem.

+2
5.png
Schaschek +887
05.04.19 v 15:28

reakce na jongormisa: ,,Třeba reknou ze konci bros briza "

Tuto informaci nečekám, byť by mě potěšila 8-)

5.png
Schaschek +887
05.04.19 v 14:57

reakce na jongormisa: ,,A dneska??"

Jo, měl by být dneska. Ale nečekám nějaké extra info. O posilách můžou mluvit až od 1.5.

Maximálně řeknou kdo prodloužil popř. kdo končí...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 6. srpna - 18:00
    5.png
    SLA (doma)
    Příprav 2019 (příp.)
  • 8. srpna - 18:00
    18.png
    KVA (doma)