Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 17:21

Zatím jsme horší , hůř bruslíme, snad se zlepšíme.

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 23:25

Musím říct, že normálně jsem nervózní až v den zápasu, ale už jsem nervózní teď.

+1
5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 22:54

reakce na Leo: ,,Taky by mě zajímalo jestli Říčka zasáhne do bojů , nebo už..." zobrazit příspěvekTaky by mě zajímalo jestli Říčka zasáhne do bojů , nebo už ne.
Něco se psalo , že má už také někde podepsanou smlouvu a že jednal za zády vedení .
A pak další varianta byla že je zraněný .Tak nevím."

Zraněnej ještě do nedávna byl. Víc nevím.

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 22:53

reakce na PLHA: ,,Tak k postupu je pořád blíž Liberec, ale vletět na ně jako v..." zobrazit příspěvekTak k postupu je pořád blíž Liberec, ale vletět na ně jako v zápase č. 4 by nebylo vůbec špatné. Chápu že máš asi víc informací ohledně # 23 a asi to bude něco vážného a nechci to vědět , ale to je právě útok který by to mohl zítra rozhodnout.
*THUMBSUP* "

No řekněme, že není v ideálním rozpoložení a ruku na srdce, hraje fakt špatně. Teď by se nám ale jeho body hodně hodily 8-)

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 20:30

reakce na PLHA: ,,Rád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl..." zobrazit příspěvekRád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl Liberec ve všem lepší, od třetího zápasu se Sparta hodně zlepšila v nasazení a je hrozná škoda, že ten třetí zápas nevyhráli. Čtvrtý byl v podání Sparty naprosto dominantní a včera to bylo hodně vyrovnané. Pro zítřek je naprosto nezbytné vletět na kocouři hned v začátku zápasu, vsítit brzy gól a hlavně se motat kolem brankoviště, znervóznit Kváču . A nefaulovat. Mocně věřím že se probere Pecháček a Buchta. HCS Forever"

Důležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná upínat k brečení, vyvíjejí tlaku na rozhodčí atd. Podle mě máme širší kádr a v tom je naše výhoda. Věřím, že když předvedeme poctivý výkon, tak na ně máme. Ale rozhodně bych krotil nějakou euforii, furt jsou k postupu blíž.

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 20:23

reakce na Anguilla: ,,Já taky zítra věřím doufám že je zničíme...už kvůli..." zobrazit příspěvekJá taky zítra věřím doufám že je zničíme...už kvůli kamarádům kteří mu fandej...Jo tady se vůbec neobjevuje Boody co a ním je neví někdo?A taky Loupák minimálně dřív tady dost přispívali..."

Boody, Loupák, Gapin, Chuli...

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 19:02

reakce na Koty: ,,Já jsem nefňukal, jen jsem napsal že si nějaké individuum..." zobrazit příspěvekJá jsem nefňukal, jen jsem napsal že si nějaké individuum potřebovalo léčit mindrák. Já neměl sebemenší důvod k nějakému BAnu. *FUCKU* "

Opět nulová sebereflexe...je to marný.

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 17:49

reakce na PLHA: ,,Ahoj zdravím , výměna v roce 2013 kdy místo Schwarze přišel..." zobrazit příspěvekAhoj zdravím , výměna v roce 2013 kdy místo Schwarze přišel " Pincak" kterému sádlo lezlo ven z brankářské masky byla snad největší taškařicí z pověstných brankářských rošád Sparty. Doteď nevím zda se mám smát či brečet."

Myslím, že na téma Sparta a gólmani bychom mohli napsat knihu ????

Po dlouhé době jsem objevil starou zálibu (sběr hokejových karet Sparty) a úplně jsem se divil kolik gólmanů tam mám. Mimochodem i tu plačku Kváču *FUCKU*

+1
5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 17:47

reakce na paul68: ,,Ty máš teda pamatováka, klobouk dolů.*THUMBSUP* Já si teď už..." zobrazit příspěvekTy máš teda pamatováka, klobouk dolů. *THUMBSUP* Já si teď už taky pamatuju rázem všechno, jak jsi to popsal.. :-D

Snad to s tím Libercem otočíme a budeme první v playoff, kterým se to povede. Být druhej už nikoho nezajímá. *FUCKU* Ale ta cesta bude ještě sakra dlouhá... ;-) *DRINK* "

Psychická výhoda je na naší straně. Pokud zahrajeme jak první třetinu, budeme mít trošku štěstí a hlavně budeme produktivní, tak by to mohlo klapnout. Ale furt je to daleko a musíme do toho jít s pokorou.

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 17:45

reakce na Koty: ,,Sprostě začal provokovat ten nervózní nesoudný člověk. Já jsem..." zobrazit příspěvekSprostě začal provokovat ten nervózní nesoudný člověk. Já jsem slušný a nikoho neprovokuji. "

Ne, jen pak fňukáš a píšeš maily ať ti zrušíme ban. Přitom na tebe nikdo neútočí, opět si to byl ty, kdo rozjel nesmyslnou debatu svým příspěvkem v 11:37..

+2
5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 17:40

reakce na Rje: ,,Ahoj, já nemám moc zkušeností z cizích stadiónů, tak se chci..." zobrazit příspěvekAhoj, já nemám moc zkušeností z cizích stadiónů, tak se chci zeptat, jak to vypadá v Plzni a v Bolce z tohoto hlediska? Díky za info..."

V Plzni na stadionu měšťáci u sektoru hostů, v Boleslavi normální sekurity docela. V Plzni bezproblémový nákup lístků do sektoru hostů, Boleslav na hosty úplně sere a minule jsme se tam málem nedostali někteří.

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 17:38

reakce na Koty: ,,Tak to už aby jsi na tom začal pracovat. Po tom co tady někdy..." zobrazit příspěvekTak to už aby jsi na tom začal pracovat. Po tom co tady někdy dokážeš zvěčnit. "

:-D

Tak můžeš přijít pomoct přiložit ruku k dílu a ne jen kecat kraviny na internetu.

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 13:15

reakce na Koty: ,,Já bych blil, tady se ti ***i budou ještě vynášet do nebe!"

Ne to nebudou, ale možná by ses mohl naučit bejt aspoň trošku soudnej.

5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 10:31

reakce na toci87: ,,No na ledě bych řekl nejhorší, kometě to dost kazí ty..." zobrazit příspěvekNo na ledě bych řekl nejhorší, kometě to dost kazí ty "fanoušci", ale hráči takovy nejsou jak liberecaci *FUCKU* "

Tak kazí... To má několik úhlů pohledu. Zrovna ode mě to bude znít asi zvláštně, ale ať se nám to líbí nebo ne, tak po fans stránce se jim v extralize nikdo nevyrovná. To zase buďme soudní. I v ČR napříč sporty (hlavně teda fotbal) nebude moc lepších táborů.
A daleko radši budu soupeřit na tribunách s někým takhle silným než třeba s fanklubáky z Liberce nebo nedejbože se s někým bratříčkovat.

+1
5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 10:23

reakce na paul68: ,,Bulící klub Bílí tygři Koberec!*FUCKU* To je snad..." zobrazit příspěvekBulící klub Bílí tygři Koberec! *FUCKU* To je snad nejnesympatičtější klub v lize. To je ještě možná před Šlichtou. *FUCKU* No, i když.. *CERTIK* "

Pro mě je Liberec víc nesympatický než Brno. V Liberci jsem byl snad dvacetkrát a z celý tý organizace je mi na blití. Od sekuritky, přes fans až po uplakané vedení. S Brnem je tam rivalita (asi o malinko větší z jejich strany - my to máme ještě větší se Slávií), ale má to emoce, náboj. A hlavně Zábranský prostě není ***, kterej bude někde plakat a posílat na svaz udání. Sekuritka v Brně v posledních letech taky ok. Liberec prostě jasně vede.

+2
5.png
Schaschek +1894
12.04.21 v 10:18

reakce na Leo: ,,A Augusta už zase předhazuje svoji taktiku , že favoriti jsme..." zobrazit příspěvekA Augusta už zase předhazuje svoji taktiku , že favoriti jsme pořád my a že jsme pořád pod tlakem protože pořád prohrávame 3:2 na zápasy.
Já si ale myslím opak,že najednou jsou pod tlakem oni,protože se všude omílá jak nikdo zatím nedokázal otočit stav 0:3 . A najednou už je jediná výhra od toho,aby byl stav rovnoměrný. *METAL* "

Tak to je účelový prostě chce ten tlak přehodit na nás. Ono asi úplně v cajku nebudou, když už se viděli ve finále a najednou vidí, že to tak jednoduchý nebude.

Myslím, že to výborně shrnul kvcr a vidím to úplně stejně. Doufám, že se nepleteme, že jim dochází síly a že bude štěstí na naší straně.

5.png
Schaschek +1894
11.04.21 v 23:23

reakce na Tomidlo1: ,,https://hokej.cz/liberec-citi-krivdu-nebylo-to-fer-sopti-utiskovany-ml..." zobrazit příspěvekhokej.cz/liberec-cit...

*FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

To je koště :-D :-D :-D

5.png
Schaschek +1894
11.04.21 v 22:36

reakce na rad55: ,,Podle důvěrných informací od něho, kojí....sebe.*OCHLASTA* "

Nakojil jsem se až až 8-) 8-)

5.png
Schaschek +1894
11.04.21 v 21:50

reakce na Anguilla: ,,Co ten Pech je teď nevýrazný bez zápalu?Já ho nepoznávám to už..." zobrazit příspěvekCo ten Pech je teď nevýrazný bez zápalu?Já ho nepoznávám to už se vidi v Budejkach?"

Rodinné problémy...

5.png
Schaschek +1894
11.04.21 v 21:32

Jinak ať se třeba celá republika posere! O to víc nám to dělá radost. Jejich bída, naše radost!

+4
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So