Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1894
15.04.21 v 10:04

Tak dle mého infa Němeček stopka. Augusta si pobrečel u svého kamaráda a souseda Ujčíka a ten mu vyhověl... :-! Rozhodovat se má na ledě, ale co můžeme chtít od bonzáků z Liberce.

+1
5.png
Schaschek +1894
14.04.21 v 00:23

reakce na Leo: ,,utekl nám jednoznačně začátek té série.Než jsme se stačili..." zobrazit příspěvekutekl nám jednoznačně začátek té série.Než jsme se stačili rozkoukat tak jsme doma prohráli obě utkání.Těžko říci čím to bylo.Důvodů je asi více.Ta pauza po Olomouci nám uškodila více jak Liberci , Liberec se na nás připravil lépe jak my na ně , trochu snad i podcenění....těžko říci .Teď už je to jedno .
Hokej jsme začali hrát až za stavu 3:0 pro severočechy a to už jsem byl myšlenkama v Pelhřimově v krematoriu.
Buď jak buď ve čtvrtek máme před sebou neskutečnou vízvu a já věřím , že si s tím poradíme."

První dva zápasy byl Liberec ve všem lepší.

Třetí zápas u nich byl hodně podobný tomu dnešnímu s tím rozdílem, že dneska jsme to naštěstí zvládli.

Čtvrtý zápas jasně v naší režii.

Pátý jsme měli snad deset vyložených šancí, oni prakticky nic, stejně prodloužení a výhra.

No a dneska. Dneska vyrovnaný zápas, který jsme měli po dvou gólech pod kontrolou. Přišla třetí třetina a Liberec nás zcela jasně přehrával a byl fakt blízko ukončení série. Nevím jestli si v kabině řekli, že to ukončí, ale úplně jsme vypadli z role. V prodloužení mi přišlo, že jsme měli víc síly s každou další minutou. Ale po tý třetí třetině jsem teda optimista nebyl ani trošku.

Vítězný gól jsem ani neviděl, protože malej nějak nechtěl jíst, tak jsem ho pomáhal manželce odříhnout a najednou pípnul livesport a tam naše výhra. Euforie obrovská.

Teď nás zase každý už vidí automaticky na postup, ale musíme být pokorní. Podle mě na ně máme, jen musíme hrát 60 minut koncentrovaně. Není možný nechat se uchlácholit náskokem a přestat hrát. Bude to na krev a bude rozhodovat každá kravina.

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 23:06

A Liberec měl v celé sérii víc přesilovek, takže by možná měli řešit jiný věci než fňukání.

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 23:05

reakce na Hanzi88: ,,Plusy hovoří jasně. Jako promiň, já sem taky zaujatej, ale třeba..." zobrazit příspěvekPlusy hovoří jasně. Jako promiň, já sem taky zaujatej, ale třeba se na to i někdy podívat trochu objektivně. Celej zápas tak nějak kurvili na obě strany podobně, nazývejme to, že nechávali plynout tvrdou hru. Což tam i kvitoval třeba Koreis ve studiu a bylo to tak dobře.

Na druhou stranu, stát se nám to jak tam Němeček sestřelil Grígera a klidně jsme mohli jít do tří. Jandusovo přikrytí kotouče nebo jak tam byl ten nepískaný "faul" v prodloužení a následná tutovka tuším Sobotky, tak to sem řikal hned, že kdyby to dal tak to by bylo pláče. Ale jak řikám, je mi to jedno a u bulícího Liberce dvojnásob. Když nás někde říznou, klasicky v Třinci (v případným finále se máme na co těšit) nebo věčně ACS někde, tak se nám taky akorát celá republika směje. Teď všichni fňukaj jak nám pomohli rozhodčí, klasika."

Faul Německa určitě. K tomu Jandusovi v prodloužení tohle:

“Přestože hráč v poli smí srazit puk rukou nebo jej chytit a okamžitě položit na led, nesmí jej v ruce skrýt (tj. podržet jej v ruce), držet jej déle, než trvá položení na led, nebo jet s pukem v ruce”
Tzn. jestli ho rukou postrkoval, tak to bylo cajk.

Btw: na nás taky dneska několik neodpískaných zákroků, každou chvíli držení, hákování.

Myslím, že to bylo kurvený na obě strany.

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 21:59

Ale objektivně říct. Měli jsme z ***e kliku. Hráli jsme pasivně a málem nás to stálo celou sezónu. Náš výkon se mi teda moc nelíbil. Výhra je výhra a naštěstí to klaplo. Ale sedmý zápas musíme hrát daleko aktivněji.

+4
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 21:55

reakce na Koty: ,,Pěkně brečí celá republik, jak svině před porážkou a to..." zobrazit příspěvekPěkně brečí celá republik, jak svině před porážkou a to nejlepší je ještě čeká! [:-} "

To je na tom všem to nejlepší. Hlavně to dotáhnout *OK*

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 21:55

Je super, když se někdo na play off připraví *FUCKU* jako prodávat brečící gauč, to mě hodně pobavilo *FUCKU*
fanshop.hcbilitygri....

+2
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 20:35

reakce na Koty: ,,Doma už jim musíme dát větší čočku, nebo přijdu o srdíčko!..." zobrazit příspěvekDoma už jim musíme dát větší čočku, nebo přijdu o srdíčko! O-) "

Tvl já taky! :-D Dneska to bylo teda hodně infarktový a po tý třetí třetině jsem měl hodně staženej zadek :-D

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 20:05

jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo *DRINK* *OCHLASTOVE* *DRINK* *OCHLASTOVE* *DRINK* *SALA* *SALA*

5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 19:33

reakce na Vena: ,,Vzdyt rikam, ze dela to samy co treti zapas, stacil gol jako v tom 4 a..." zobrazit příspěvekVzdyt rikam, ze dela to samy co treti zapas, stacil gol jako v tom 4 a myslim, ze Liberec by se uz nezved, ted zbytecny drama s velkym otaznikem na konci. Uplne zbytecne, fyzicky na to mame, prodlouzeni v O2 vypadalo dobre.
"

Přesně tak. Úplně zbytečný, úplně... *NE*

5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 19:28

Kámo seš na fóru, který má nějaký pravidla. Ty rozhodně nejsi v pozici, že bys měl někomu psát co má nebo nemá dělat, tak si to laskavě uvědom.

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 19:25

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Žeby dostal další ban a pak by prosil o odpuštění :-D :-D "

Málokdy tu banujeme, ale on si prostě nedá říct. Nenapíše nic kloudnýho k zápasu a píše tu jen úplně zbytečný osobní útoky na ostatní uživatele.

-2
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 19:23

reakce na Vena: ,,Tvl proc si ten podelanej Jandac nevzal time pri 2:1, uz druha tretina..." zobrazit příspěvekTvl proc si ten podelanej Jandac nevzal time pri 2:1, uz druha tretina napovedela a on udela pres kopirak to samy co 3 zapas. Ja z toho cloveka jednou vykvetu. Jestli dostanem v prodluzko banana tak jde prohra za nim. Kde je ten tym z 5. zapasu.... *CERTIK* *CERTIK* *PEKLO* "

Nevím, ale za stavu 2:0 prostě nemůžeš zalézt a myslet si, že se to udělá samo. Brutálně nás přehráli a je naší velkou chybou, že jim tohle dovolíme.

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 19:22

reakce na Koty: ,,Potrefená husa? Vzpomeň si, že já si nezačal."

Ty si začínáš neustále ty vole, řeš tu věci k zápasu a ne osobní invektiva. Jinak se tvý příspěvky stávají spamem a budeme je mazat.

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 19:19

Úplně zbytečný, stejný jako ten třetí zápas. Místo abychom hráli aktivně, tak přestaneme hrát a posadíme je na koně.

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 19:07

reakce na Koty: ,,Pravda bolí..."

Ty si koukám nedáš pokoj.

5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 19:00

Bohužel naše pasivita neuvěřitelná, to je fakt neuvěřitelný jak přestali hrát.

+2
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 18:57

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Schaschek proč sis smazal svůj příspěvek? *ZACHRANKA* "

Pak jsem viděl, že mu dal loket, úplně zbytečný *KOSA*

5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 18:27

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Kdoví co mu Augusta dal :-D "

Tak nás tam mohl (a asi měl) vyndat za toho Grigera. Na druhou stranu, jasné podrážení, hákování, držení, nepískne nic prostě :-D

+1
5.png
Schaschek +1894
13.04.21 v 18:22

Ten *** nepískne vůbec nic *KOSA*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>