Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
5.png
Schaschek +1947
Včera v 21:06:39

Nadstandardní výkon kotle, důležité body, ale ruku na srdce, umíme zahrát výrazně líp než jsme předvedli dneska. Bohužel na výkon proti Boleslavi jsme nenavázali.

5.png
Schaschek +1947
Včera v 12:03:22

Počet prodaných lístků vypadá na solidní blamáž ze strany fans Sparty. Nechápu kdy jindy ty lidi mají přijít když ne na zápas s Brnem. Takový propad v návštěvnosti jsem nečekal ani náhodou. Přitom Sparta solí hodně peněz na propagaci, ale lidi jako by zmizeli...

5.png
Schaschek +1947
25.09.21 v 12:14

www.sport.cz/hokej/o...

škoda, přál jsem mu to.

+2
5.png
Schaschek +1947
24.09.21 v 16:46

Ještě k Salákovi. Napsal jsem to trošku jinak než jsem to myslel. Spíš jde o to, že je to introvert a svéráz co nemá rád, když je středem pozornosti. Není to o tom, že by na nás kašlal, prostě je takovej.

+1
5.png
Schaschek +1947
24.09.21 v 10:43

reakce na Gapin: ,,Tak mě je to úplně jedno jakej má vztah k fans, já sem psal jenom..." zobrazit příspěvekTak mě je to úplně jedno jakej má vztah k fans, já sem psal jenom o helmě, že mi ta z KHL sem nějak nesedí.
Jestli skáče rybičky nebo dělá mávátko je mi někde :-D oblíbencem sem myslel jen kvůli výkonu, on je trochu psycho když je zažranej do hry :-D třeba se dočkáme někdy i bitky gólmanů 8-) "

To jsem si říkal s tím Třincem, když tam byl trošku vyjetej, že se zapojí. Škoda 8-)

5.png
Schaschek +1947
24.09.21 v 10:16

reakce na Gapin: ,,Děkovačku neabsolvuju už pár let, chci si vychutnat tu poslední z..." zobrazit příspěvekDěkovačku neabsolvuju už pár let, chci si vychutnat tu poslední z nejposlednějších... Takže nevím co se tam dělo a uniká mi i nějaký důvod.
Letos sem byl poprvý, byť se za to stydím, víc sem udělat nemoh. Bohužel nebo spíš bohudík práce spousta, ale lidí málo, protože nikdo nechce tahat.
Asi bych to shrnul do několika plusů a mínusů.
+ po roce a půl zpátky na svém místě
+ jsem rád že jsem viděl kolem sebe zase lidi který znám jak na tribuně tak i na základně
- návštěva i když tady je spíš takový plus mínus, důvody se zde probírali několikrát. Nemyslím si že by za to mohla nějaká nutnost testu, očkování atd. Člověk má šest testu zdarma na měsíc a když si to spočítá, tak mu to na hokej vyjde akorát.
- výkon na ledě. Přišlo mi to jak povánoční zápas někde na rybníku. Asi bych to bral jelikož je začátek sezóny.
A poslední mínus, který bych nazval "velký kur.va mínus" je občerstvení v hale. Nejsem z těch, kterej by se do haly chodil nažrat a nalézat, zpravidla se vždycky upravím někde jinde už před zápasem a rum se v hale stejně neprodává.
Ale když jsem viděl dneska cenovou politiku občerstvení, tak mi spadla brada. Chápu že je doba snad už po covidová, mám proto pochopení i jako podnikatel, ale mělo by to mít nějakou mez. Nedovedu si představit jít tam se dvěma dětma a ještě v tomhle sledu zápasů, kdy se hraje obden. Řek bych že to funguje jako spolehlivý odrazovadlo.
Jo a Saša by moh konečně změnit design helmy. Dobrej výkon, začínám ho řadit mezi oblíbence. I když na 88! to samozřejmě asi nikdy nebude ????"

Saša je naprostej mimoň co se týče vztahu k fans, ale co už. Důležitější je, aby chytal než aby dělal po zápase rybičky nebo mával. Nemá ani smysl ho vyvolávat.

5.png
Schaschek +1947
24.09.21 v 10:14

Včera jsem nebyl, jednak jsem byl na koncertě a jednak jsem chytil nějakej moribundus asi z toho vyřvání. Nicméně příště již k žádnému pískání nedojde, to si pohlídám. Je to absolutně nedůstojný, navíc to evidentně dělali nějací puberťáci. Včera hodně aktivních chybělo, bohužel nebo bohudík máme již rodiny a když se nahustí takhle program a hrajeme obden doma, tak to prostě pokaždý nevyjde. Věřím tomu, že nebýt toho, tak se to líp uhlídá a nikdo tam nevymýšlí nějaké ***viny.

+1
5.png
Schaschek +1947
23.09.21 v 11:01

Jinak je to přesně jak píše Martin. Kolik let je Král v českém hokeji? 15, 20? Není to spíš špatná vizitka novinářů, že to vyšlo najevo až po tak dlouhé době? Možná kdyby Kuchař řešil skutečně důležité věci a ne jeden pokřik proti jeho Třinci, tak by to mohlo spatřit světlo světa daleko dříve.

Další dno je Jágrovo prohlášení, že ho to nezajímá. Frajer co má ze zištných důvodů 68 na dresu teď alibisticky mlčí a dělá, že se ho to netýká. Úplně to koresponduje s tím, co říkají lidi, kteří s ním měli co do činění.

+2
5.png
Schaschek +1947
23.09.21 v 10:54

Další onanie nad Varaďou. Zajímavé, že nikdo z pisálku už nenapíše jak neférově posílal hráče do bitky v přesile nebo že se do tý strkanice sám zamotal ze střídačky...

isport.blesk.cz/clan...

5.png
Schaschek +1947
22.09.21 v 10:47

reakce na Mortimer22: ,,Ahoj, v rijnu, kdyz Sparta hraje v Bremerhavenu, budu zrovna na severu..." zobrazit příspěvekAhoj, v rijnu, kdyz Sparta hraje v Bremerhavenu, budu zrovna na severu Nemecka, tak budu moct dorazit a podporit. Vi se uz, jak a kdy se budou distribuovat vstupenky do sektoru hosti? Diky za info."

Výjezd do Bremerhavenu je již vypsán, klidně se můžeš přihlásit s tím, že dáš jako dopravu "po vlastní ose" a vyplníš jen počet vstupenek.

www.spartans.cz/vyje...

5.png
Schaschek +1947
22.09.21 v 10:46

reakce na Mortimer22: ,,Kdyby ten pokrik nebyl nenavistny, tak ho v takove situaci nebude..." zobrazit příspěvekKdyby ten pokrik nebyl nenavistny, tak ho v takove situaci nebude nikdo kricet. Vychazi z toho, ze Polaky a Zidy berou ti, kdo to krici, za neco menecenneho - proto to pouzivaji jako urazku. Ze to bylo jen jednou a trosku, ze ten clanek to nafouknul aby z toho byl clickbait, ze Smrt Sparte je horsi, je jina vec. Snad se nemusime snizovat na uroven ruske propagandy (vygoogli si "whataboutism"). Ale rikat, ze to neni rasismus je, slovy klasika, typicky alibismus."

A ty seš co za moralistu? 8-)

+1
5.png
Schaschek +1947
21.09.21 v 21:42

Návštěva ne super, ale na vyliž ***, ale myslím, že to byl dobrý zápas jak po stránce hokeje, tak fandění.

5.png
Schaschek +1947
21.09.21 v 14:43

reakce na Hcspikr255tgh: ,,To už jsme řešili včera, testy, roušky atd.... "

Roušky? Respirátory? Nemyslím, že to bylo nějak hodně dodržováno. Podle mě je největší problém v tom, že jsou zápasy obden. Sparta nemá tolik prodaných permanentek, takže pro lidi, co si kupují lístek, tak se jim to prodraží a už si budou zápasy vybírat. A ruku na srdce Boleslav nebude nikdy lákadlo ať je první nebo poslední. Ten klub jako soupeř nikoho nezajímá, i když reálně je to klub co podle mě bude v TOP6 a s naší marodkou v obraně je reálná možnost, že budeme tahat za kratší konec.

+1
5.png
Schaschek +1947
21.09.21 v 13:46

Dneska to smrdí nejhorší návštěvou za poslední roky *SORRY*

5.png
Schaschek +1947
21.09.21 v 13:44

reakce na Lampion: ,,Ano Kuchař je Třinečák."

Tak to se pak dalo čekat, že to objektivitu neuvidí ani z vlaku. To už se člověk nediví ničemu.

5.png
Schaschek +1947
20.09.21 v 19:28

Přesně je vidět, že tedy nejde o nějakou morálku ale jde pouze o to, aby lidi klikali na článek.

+3
5.png
Schaschek +1947
20.09.21 v 19:18

Přesně jsem čekal jestli to budou ty mediální krysy dále přiživovat a je to tu:

isport.blesk.cz/clan...

Zajímalo by mě jestli se Třinec omluvil Spartě za zranění Pavelky nebo za ty unfair souboje dva na jednoho v bitce. To bych od pšonků čekal asi moc ale.

Btw: Kuchař je prej náplava z Třince, to by mnohé vysvětlovalo.

5.png
Schaschek +1947
20.09.21 v 10:50

Zítra nás čeká Boleslav, dá se čekat ještě horší návštěva. Ono taky když hrajeme teď obden doma, tak se asi nic moc čekat nedá. Navíc neatraktivní Boleslav, která je sice za mě tým na TOP 4, ale hodně hodně neatraktivní soupeř vyznávací defenzivní styl pod taktovkou Rulíka s Paterou. Zápasů s nimi jsem viděl hodně a z větší části to vždy bylo o úporném bránění a defenzivě a moc hokejové krásy to nepřineslo. Bojím se, že zítřejší návštěvnost bude jedna velká blamáž.

Osobně jsem to čekal lepší i na Třinec a Plzeň. Zajímalo by mě do jaké míry se na tom podepsala nutnost prokazovat testování (očkování). V září sice nikdy na Spartě tolik lidí nechodilo a čím dále v sezóně se to zlepšovalo, ale čekal jsem v obou zápasech tak o 2 tisíce lidí víc. A v obou případech bylo i míň hostů než v minulosti.

5.png
Schaschek +1947
20.09.21 v 10:44

reakce na Medvěd: ,,Zdar, no já nevím, ale zvukový doprovod oslavující Plzeň pod..." zobrazit příspěvekZdar, no já nevím, ale zvukový doprovod oslavující Plzeň pod záběrem na fanoušky Sparty, dominantní skandování "koukej padat" při záběrech sparťanského hráče na trestnou, atd, atd. To vše na domácím zápase v domovské aréně. Asi mám přes svůj věk pořád dobře uši.
A to už vůbec netuším, proč teda ty rucháče jsou blíž hostům. Podle jakých televizních, novinářských nebo jakých jiných pravidel tomu tak je.
Zajímavé je, že recipročně při streamu z Plzně sparťanské fanoušky neslyším. Asi tam vědí, kam patří ruchové mikrofony. "

Nevím jak to má O2 udělané.

5.png
Schaschek +1947
19.09.21 v 23:29

reakce na Medvěd: ,,Tak já nevím: buď v O2 aréně nejsou žádní sparťanští..." zobrazit příspěvekTak já nevím: buď v O2 aréně nejsou žádní sparťanští fanoušci, nebo z nepochopitelných důvodů tým, který dělá stream že Sparty umístil všechny ruchové mikrofony pod kotel hostů. U nás doma. Nechápu. "

Ruchový mikrofony jsou blíž k sektoru hostů. Dneska bylo hostů míň než obvykle a až na výjimky jsem je neslyšel.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 28. září - 18:30
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (9.kolo)
 • 1. října - 17:30
  37.png
  CEB (venku)
  Extraliga (10.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
18
20
22
24
25
27
29
30