Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
5.png
Schaschek +1448
Včera v 23:51:30

reakce na SpartaCorps: ,,https://www.facebook.com/photo?fbid=1288768271333856&set=a.3386816..." zobrazit příspěvekwww.facebook.com/pho...

tvl, tak fandové Varů měli problém s tím, že prej neměli sektor kvůli Holdu...no nevim, že by jich tam bylo tolik, že by se nevešli do vedlejšího..."

Fandové Varů by si měli před vytahování transparentů zamést před vlastním prahem a zeptat se vlastního vedení jak to je a bylo... Víc to rozebírat nebudu.

A za druhé i v případě, že by pochybila Sparta (což se na 99% nestalo), tak sektor 116 je i tak v porovnání s hodně sektory pro hosty napříč extraligu ještě luxusní.

+1
5.png
Schaschek +1448
21.02.20 v 20:54

Teda nechat chytat zraněnýho gólmana, to je dobrá debilita. Ale dobře jim tak. S námi to bude jinej zápas, na nás se zase nahecují. Škoda, že to kvůli tomu ***ýmu O2 je ve čtvrtek.

+1
5.png
Schaschek +1448
21.02.20 v 14:39

reakce na Boliholi: ,,Může mi někdo říct o co nám vlastně jde tím nepodáváním..." zobrazit příspěvekMůže mi někdo říct o co nám vlastně jde tím nepodáváním stížností? Kdy jindy to podat než při takovém zákroku? Všichni nám akorát prasí hráče, ale nám je to úplně ukradený. Pak jednou za uherák ujedou nervy někomu od nás, ostatní na nás stížnost rádi podají a rozmazává se to na internetu ještě týden stejně jako u Smejkala nebo Košťálka... V obou případech to odneseme my, buď máme zraněného hráče, nebo má trest na x zápasů... :-! "

Hlinkovi s Tonem jde o to, že nechtějí brečet, to je celý. Nechápe to asi nikdo jen oni dva. :-!

5.png
Schaschek +1448
21.02.20 v 14:38

hokej.cz/jagr-pred-z...

Jarda je čím dál víc nesoudnej 8-)

+1
5.png
Schaschek +1448
20.02.20 v 13:50

reakce na Gapin: ,,Jako neupiram kazdymu moznost jit demonstrovat, pokud teda zijem jeste..." zobrazit příspěvekJako neupiram kazdymu moznost jit demonstrovat, pokud teda zijem jeste v demokracii, ale tohle snad neni ani mozny :-D :-D :-D se pak ani nedivim, ze ve Varech zahazej led hajzlakem, protoze u nekterejch jedincu mam vazny pochybnosti, jestli vubec vi na co se to pouziva...

mobile.twitter.com/F..."

Jak říkáš. Je super, že může vyjádřit nesouhlas, ale tímto dělá ostudu svému táboru. Je to podobné tomu, když si někdo vezme na repre utkání klubové symboly. No, tohle je možná o něco horší 8-)

5.png
Schaschek +1448
20.02.20 v 11:53

Bohužel můžu jen litovat, že mi je (teprv) 34 a na ledě jsem ho nezažil. Každopádně jako nejlepší uctění památky si představuju to, že budou hráči Sparty pokračovat v jeho odkazu.

+2
5.png
Schaschek +1448
20.02.20 v 11:09

Čekal jsem jestli se třeba pán s vařečkou nechytne a nenapíše o tom článek (jak má ve zvyku), ale o tomhle novináři mlčí. Radši budeme rozebírat hovna typu co si kdo dal k večeři nebo kdo komu půjčil auto.

V NHL v roce 2020 ihned vidí ten zákrok celý svět, protože to média ihned prezentují, u nás čeká ten kripl Ujčík než mu někdo pošle podnět *NE* *KOSA*

5.png
Schaschek +1448
20.02.20 v 11:05

reakce na Maximus: ,,Mě na tom vadí, že v tý jejich slavný komisi sedí pět lidí a..." zobrazit příspěvekMě na tom vadí, že v tý jejich slavný komisi sedí pět lidí a stejně se musí sepisovat udavačské elaboráty, aby něco řešili. Když si každý ze záznamu pustí jeden zápas a na ty další dva si vypíšou služby, tak budou mít vše pokryté a nemusí se udávat. Nastavení toho systému je v 21. století ostudný."

Přesně tak. Když jsem se rozčiloval na twitteru, tak mi někdo napsal, že by musela ta komise sledovat celý zápas (a co jako?!) a že ne všechno je vidět na kamerách. Mě osobně trvalo ani ne pět minut než jsem tu Ševcovu prasárnu našel. Aby v roce 2020 bylo "stíhání od disciplinárky" podmíněno udáváním, to tam ta disciplinárka vůbec nemusí bejt! :-! *KOSA*

+1
5.png
Schaschek +1448
19.02.20 v 23:51

Ještě k Ševcovi a jeho zákroku. Normálnímu člověku hlava nebere, že aby ty lemplové z disciplinárky vůbec konali, musí přijít podnět z naší strany. Co je to vůbec do hajzlu za systém založený na udávání? K čemu tam ta disciplinárka je? V NHL když se něco takovýho stane, tak to za pět minut ví celá Kanada s USA, řeší se to všude, všude se o tom píše. Tady? Novináři řeší jakým autem kdo jezdí nebo kolik si kdo vydělal a tohle nechávají být :-!

Všichni známe Hlinku s Tonem, jací jsou to Mirci Dušínové, takže Ševcův zákrok skončí pravděpodobně opět bez povšimnutí :-!

+2
5.png
Schaschek +1448
19.02.20 v 11:30

reakce na rad55: ,,Jestli se nepletu, nebyl trest ve hře. Musel by se dát podnět. Což..." zobrazit příspěvekJestli se nepletu, nebyl trest ve hře. Musel by se dát podnět. Což děláme zřídka.
Ševcovi nemá cenu dávat na budku, tam není co trefit, jedině nakopat (!) *NAPR**** "

Uvidíme, snad ho podají. Ale obecně se mi strašně příčí, že se ten podnět musí podávat. Disciplinárka by měla zkoumat ty momenty kdykoliv, kdy se objeví a ne, že se bude čekat na podnět od klubů. Ale to by Ujčík nesměl sedět na dvou židlích... *KOSA*

+2
5.png
Schaschek +1448
19.02.20 v 10:50

reakce na Medvěd: ,,Jo, ten byl dobrej... Pár minut do konce, rozdíl o tři góly a jeho..." zobrazit příspěvekJo, ten byl dobrej... Pár minut do konce, rozdíl o tři góly a jeho mantra byla "Boleslav srovná a vynutí si prodloužení". Tak dostali šestýho a z toho se už nevzpamatoval.
A slyšet skandování kotle "musí je to bolet" je lék na moji dlouho mrzačenou sparťanskou duši. Díky!"

Včera jsme to trošku v ochozech vyhrotili 8-) *KOSA* *METAL*

+4
5.png
Schaschek +1448
19.02.20 v 10:15

Ševc je čůrááááákkkkk la láááá lalalala lááááá *FUCKU* *KOSA*

Btw: fakt jsem hodně zvědavej, zda mu Ujčík dá taky dvojku jako Smejkalovi. Podobná situace s tím rozdílem, že v případě Ševce tam byl úmysl.

+2
5.png
Schaschek +1448
17.02.20 v 22:39

reakce na rad55: ,,V HDP řekl Ton, že Sparta nebude zakazovat hrát hostujícím..." zobrazit příspěvekV HDP řekl Ton, že Sparta nebude zakazovat hrát hostujícím hráčům. Zákaz měl jen Voráček protože ho ještě platila Sparta. Klímovi popřál hodně štěstí (,,víme, že dal v sezoně pět branek, z toho tři Spartě") o Černochovi prý bude ještě řeč po sezóně kvůli opci, ale s ohledem na konkurenci si není jistý, že by se vešel do druhý, max třetí lajny, i proto ho pouštěli."

Na jednu stranu ok, že se nebojíme hráčů co se nám nevejdou do kádru, na druhou stranu prostě Mirci Dušínové no *FUCKU*

+1
5.png
Schaschek +1448
17.02.20 v 19:15

reakce na Ex1tus: ,,Měl bych jeden dotaz k chorálu. Mohl bych se prosím zeptat, proč u..." zobrazit příspěvekMěl bych jeden dotaz k chorálu. Mohl bych se prosím zeptat, proč u chorálu "Dej Sparta gól" dělá kotel na konci ty dva takty navíc? Je to záměr (aby se to rozlišilo od fotbalového chorálu)? Ten chorál podle mě funguje perfektně, navíc, když se použije ve správný moment (to pak běhá mráz po zádech), ale tím, jak se to nakonec rozbije těmi dvěma takty navíc (jakoby před navazujícím "dej Sparta gól"), tak se do toho nedá tleskat kontinuálně a hrozně to ztratí momentum. Neberte to prosím špatně, jen jako pohled člověka, co se snaží urvat sektory kolem kotle a lidi po prvním opakování právě kvůli tomuhle hrozně přestávají. "

Nepřijde mi, že by tam bylo něco navíc.

5.png
Schaschek +1448
17.02.20 v 14:08

Zítra očekávám strašlivou nudu s ohledem na to, že přijede Betonářský Klub Mladá Boleslav. To co s nimi Rulík hraje za to by se nestyděl ani Prešov se Zlínem dohromady. Každý zápas proti nim vypadal zatím stejně. Pokaždé buzerantský hokej a bránění modré čáry v pěti frajerech + brejky. Uznávám, že to může být účelné, ale tohle se přece nemůže líbit ani jejich fanouškům :-!

5.png
Schaschek +1448
17.02.20 v 14:03

reakce na kvcr: ,,Včera se hrálo prakticky na jednu bránu a být jen průměrně..." zobrazit příspěvekVčera se hrálo prakticky na jednu bránu a být jen průměrně efektivní, desítka by padla. Jak jsem už psal, Vary z nás mají vítr, přijely ustrašené a vydrželo jim to až do konce. Je taky zajímavé, že na nás pravidelně nasazují mladého Bednáře, Filip Novotný proti nám nechytal ani nepamatuju. Pro nás to samozřejmě byla podívaná luxusní - hrálo se pořád před kasou soupeře, krásné góly, poměr střel 49:17. Z tohohle pohledu u mě panuje velká spokojenost. Neměli bychom ale úplně zavírat oči před nedostatky, a jedním z nejpalčivějších je v poslední době produktivita. Nelepí nám to už dlouho a na gól se dost nadřeme. Na druhou stranu góly, které dostáváme, jsou z kategorie lacinějších, soupeřům jsme při nich šli často dost naproti. Na těchhle dvou aspektech je určitě před play-off potřeba ještě zapracovat. Máme teď na práci docela klid, po zápase s Bolkou bude 9 dní pauza.

Jinak včera zahrály výborně všechny útoky, Kudrna konečně prolomil svoji dlouhou sérii tyček. Byli jsme naprosto dominantní a tak to má doma vypadat. Teď nás ale čeká mnohem nepříjemnější soupeř s propracovanou defenzívou. Jsem na tenhle zápas hodně zvědavý: posledních X zápasů se hrálo na dva góly, bylo tam hodně remíz. Tenhle zápas by se z dosavadní tradice mohl vymknout - hrajeme teď doma na góly s větší mírou rizika a tak se hra zřejmě bude víc podobat dobývání tvrze s možností brejků pro soupeře. Dost to naznačí, jestli jsme s naším hokejem už připraveni překonávat i urputné obrany, na které v play-off určitě narazíme.

Ještě si dovolím malou poznámku k boji o udržení. Vítkovice včera získaly druhé venkovní vítězství s týmy první šestky za sebou. Byl to ale už jejich poslední zápas proti moravskému týmu. Bude zajímavé sledovat, jak budou body sbírat teď. "

Těch zajímavých výsledků je víc. Teď když jde o všechno najednou začali bodovat všichni zespodu (s výjimkou Kladna) a to i proti soupeřům z TOP 6. Asi se tomu štěstíčku jde trošku naproti no 8-)

5.png
Schaschek +1448
17.02.20 v 14:00

Upřímně řečeno, neviděl jsem výrazný rozdíl mezi naším výkonem proti Hradci a Varům. Co rozhodlo byl fakt, že jsme své šance včera proměnili. Už s Hradcem jsme byli jasně lepší a včera se hrálo prakticky na jednu bránu. Myslím, že k dokonalosti chybělo jen důslednější dohrávání třetin. Dostat dva góly do šatny je prostě špatně a mohlo by nás to ve vyrovnanějších zápasech mrzet.

+1
5.png
Schaschek +1448
14.02.20 v 23:05

Jinak po dnešní exhibici Varů mám trošku strach z neděle :-D

5.png
Schaschek +1448
14.02.20 v 23:03

reakce na Amadeus: ,,Hlavně, že Koukal kdysi dostal za “MS v sekání“ do ležícího..." zobrazit příspěvekHlavně, že Koukal kdysi dostal za “MS v sekání“ do ležícího Dvořáka taky dva zápasy. Ujčík ať už jde laskavě do ***e! To jsou metry, že by jeden blil."

Je to normální čůr.k! Ok, trest dejme tomu, ale jak může dát na jedný straně dva za nezaviněnou sekeru a na druhé dva za tu srač.u co udělal Houdek?! Prostě ***.

+1
5.png
Schaschek +1448
14.02.20 v 14:25

reakce na Gapin: ,,nebo ne nepřijde, on tam je zbytečnej 8-) "

Přesně - mohl tam bejt Hlína sám.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 27. února - 18:00
  14.png
  KLA (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 1. března - 16:00
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29