Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
5.png
Schaschek +1065
Dnes v 08:15:43

Jinak aby to nezapadlo. Včera krásný hit Jurčiny *KOSA*

hokej.cz/120-kilo-zi...

5.png
Schaschek +1065
Dnes v 08:12:59

reakce na Kubajs: ,,Nejhorší je, že na štěstí se do nekonečna vyhrávat nedá,..." zobrazit příspěvekNejhorší je, že na štěstí se do nekonečna vyhrávat nedá, takže jestli se předvedená hra nezlepší, půjde to s námi dřív nebo později rychle z kopce. Pořád si říkám čím to může být, máme kvalitní tým a hrajeme tohle. *MIMO* "

Už jsem toho na Spartě zažil tolik, že nebudu vynášet soudy. Jandač tu hrál krásnej hokej v základní části a pak vypadl s Kometou ve čtvrtfinále a to měl k dispozici suverénně nejlepší kádr. Krupp má nadstandardní kádr a zatím hrajeme fakt nekoukatelnou tužku. Ale nikde není řečeno, že právě s tímto stylem bude mít v play off úspěch. Nicméně fakt je ten, že se mi to taky nelíbí. Kór když na mě zbyde černej Petr a jsem tam u megafonu celý zápas sám. Strhnout lidi v momentě kdy hrajeme tohle je takřka nadlidský úkol. Sparta doma musí s tímto kádrem prostě dominovat a ne bránit 1:0 se zoufalými Pardubicemi.

5.png
Schaschek +1065
Dnes v 08:06:35

Změna trenéra není reálná, ale dávám si otázku, zda to trenérský štáb nevidí nebo je s touto hrou spokojen. Tak jako tak nemůžeme doma bránit stav 1:0 ještě s tragickými Pardubicemi. S loňským kádrem dejme tomu. Ne ale s letošním. Včera jako bychom byli na tréninku a ne na zápase. Jediné pozitivum na tom je, že i s touhle sračkou bereme body.

5.png
Schaschek +1065
Včera v 21:49:56

Jedna věc jsou body. Druhá věc je pocit z předvedené hry. A z dnešní předvedené hry mám pocit jako bych koukal na Babovřesky kombinované s Duelem Jaromíra Soukupa :-!

Přijde přes deset tisíc lidí a vidí odklouzaný zápas bez zájmu. Úplně ztracený čas.

5.png
Schaschek +1065
18.10.19 v 20:27

Tak Pardubice dnes porazily Třinec. Tak uvidíme v neděli :-D

5.png
Schaschek +1065
18.10.19 v 19:12

reakce na frafont: ,,https://www.hcsparta.cz/clanek.asp?id=Krupp-Porad-je-spousta-prostoru-..." zobrazit příspěvekwww.hcsparta.cz/clan...
Hodnocení od Kruppa na ofiku - líbí se mi, jak tam říká i konkrétní věci, co kdo má za úkol, co chceme, ne jenom obecné omáčky..."

Jj mluví tam dobře *OK*

5.png
Schaschek +1065
18.10.19 v 13:59

Ten Zlín je taky dobrá komedie :-D Druhý hráč v krátkém sledu, který k nim měl přijít, nepřijde :-D www.hokej.cz/dalsi-r...

5.png
Schaschek +1065
17.10.19 v 23:23

reakce na MartinMegadeth: ,,Tak to máš móóóc pěkné známosti. *KSICHT* Na soud..." zobrazit příspěvekTak to máš móóóc pěkné známosti. *KSICHT* Na soud jsem fakt moc zvědav. Jestli Tvůj známý Čeněk zatluče dvoumiliónovou půjčku, kterou dle protistrany dostal kdesi v OC v obálce v hotovosti bez podepsání kvitance a svědkové na předání peněz budou těžko existovat, tak jsem zvědav na důkazní řízení. Limberského přítelkyni soud jako hodnověrného svědka připustit nemůže (nebo spíš by neměl) a pak soudci nezávidím rozhodování. *SILENY* Co se brankářů týká, Machovského se musím zastat. Před druhým gólem tam předevčírem byla teč, s tím těžko mohl něco dělat. A hlásím se do řady jako tuším třetí kdo viděl před začátkem prodloužení Sedláčka otráveného jak malajský šíp. Z jednoho prostřihu ovšem nechci vyvolávat skandál, byť zaskočen jsem, pravda, poněkud byl. Navíc si myslím, že kdyby chtěl v kabině kdokoliv prudit, tak si s ním jádro kolem Formana, Piskáčka, Pecha nebo Řepíka poradí. *METAL* *METAL* *METAL* "

Známosti to moc nejsou. Je to 15 let... Nicméně už tehdy v juniorech jsme si mysleli, že sype a asi u toho nelegálu zůstal dál. Nicméně napálit Limberskýho asi není nic těžkýho *FUCKU*

5.png
Schaschek +1065
17.10.19 v 19:58

Super zhodnocení 8-)

www.sport.cz/hokej/e...

5.png
Schaschek +1065
17.10.19 v 12:21

reakce na loupák: ,,No právě. Já tedy samozřejmě nevím, zda ji kolega MichalM nezná..." zobrazit příspěvekNo právě. Já tedy samozřejmě nevím, zda ji kolega MichalM nezná osobně, ale já měl příležitost se s ní několikrát setkat pracovně a nepřišla mi jako nějaká ***, naopak. Řekl bych, že v tomto páru byl *** a bezmozek spíše v té mužské části."

No někdo z mýho blízkýho okolí zase zná Bahenskýho a říkal, že je to úplně v pohodě kluk.

Už má za sebou těch rozchodů tolik, že nevěřím, že by to byla vždy chyba toho chlapa.

5.png
Schaschek +1065
17.10.19 v 11:46

reakce na toci87: ,,To teda jo, paráda, jen nevim jestli kdo z beku to odnese, uz ted..." zobrazit příspěvekTo teda jo, paráda, jen nevim jestli kdo z beku to odnese, uz ted jsme hrali na 7 a to jeste mame piskacka a janduse"

Je tu na zkoušku, od léta pokud vím nehrál. Je klidně možný, že se do toho nedostane. Ale důrazný bek co má 114 kilo je potřeba jako sůl. Snad se mu tu bude dařit, zkušeností má na rozdávání a důraz potřebujeme.

+1
5.png
Schaschek +1065
17.10.19 v 11:42

Do repre pauzy v listopadu jsme podepsali Jurčinu a prodloužil Ďaloga. Za mě super zprávy!

+3
5.png
Schaschek +1065
17.10.19 v 11:01

reakce na loupák: ,,Myslíš předpokládám Kristelovou?"

Myslím, že psal o Erbový 8-)

5.png
Schaschek +1065
16.10.19 v 19:06

reakce na MartinMegadeth: ,,Tohle je fakt maso! Že je Limberský hodně jednoduchý hoch o tom..." zobrazit příspěvekTohle je fakt maso! Že je Limberský hodně jednoduchý hoch o tom asi žádný majitel fungujícího mozku nepochybuje, ale při čtení lupy překonal všechna má očekávání. Půjčit někomu kdesi v OC dva miliony korun bez jakékoliv stvrzenky, to jsou metody totálního vola nebo organizovaného zločinu, ale někdy z devadesátek nebo z přelomu tisíciletí. A ten dovětek, že to bylo "na kamarádské bázi", to je jak z životopisu Mrázka nebo Jonáka. *SILENY* Mít auto v servisu a místo přímo servisu platit opravu prostředníkovi, to mi evokuje domněnku jestli jmenovaný netrpí nějakou mozkovou dysfunkcí nebo lehčí formou retardace. *FUCKU* Pokud má myslící člověk peníze, tak je investuje do realit, nemovitostí, na burze, do zlata, do uměleckých předmětů, do vína nebo do čeho ještě, ale byznys s nákupem a následným pronájmem limuzín: upřímně nenapadá mě větší píč*vina. A ještě s týpkem, kterému kriminál kouká z očí. Oni mazánci mají asi slabost pro kola co se točí, když si vybavím Horvátův úžasný kšeft s nákupem a pronájmem několika autobusů. *KSICHT* Klient jako Limberský musí být snem a černou můrou zároveň každého advokáta, protože určitě bude cálovat těžké peníze, ale duševní zdraví má každý jen jedno. Strašně rád bych byl přítomen soudnímu přelíčení a poslechl si důkazní řízení. Cítím, že tam budou padat skutečné perly. *CERTIK*
www.idnes.cz/plzen/z..."

Čeňka Pazderku znám. Je to stejný ročník. Dřív jsem s ním závodil 8-)

5.png
Schaschek +1065
16.10.19 v 17:54

reakce na loupák: ,,Ještě k tomu druhému gólu Litvínova, ten rozhodně za Machovským..." zobrazit příspěvekJeště k tomu druhému gólu Litvínova, ten rozhodně za Machovským nejde. Mikúš to nahození tečoval metr před ním, to je spíš štěstí, když tě to trefí, než abys to stačil chytat. Ten gól jde za Dvořákem, kterej nechal to nahození Mikúše tečovat a hlavně tedy za Tomáškem, kterej Myšáka nestíhal dobruslit a nechal ho dorážet. "

Tam byla teč? Aha, tak to pak jo, to jsem neviděl 8-)

5.png
Schaschek +1065
16.10.19 v 15:38

Musím říct, že Pešána vůbec nemusím, ale líbí se mi jakým směrem chce táhnout repre:

www.sport.cz/hokej/r...

+1
5.png
Schaschek +1065
16.10.19 v 13:45

Kuchař po dlouhé době napsal něco co má hlavu a patu a nemusel u toho čerpat z našeho fóra 8-)

isport.blesk.cz/clan...

+1
5.png
Schaschek +1065
16.10.19 v 12:10

reakce na Sepp: ,,Když jsem včera v TV zahlídl, jak Machovský přijel před..." zobrazit příspěvekKdyž jsem včera v TV zahlídl, jak Machovský přijel před prodloužením ke střídačce a Sedláček se, aniž by se na něj jen koutkem oka podíval nebo mu dokonce něco povzbudivého řekl, odtáhl dál na lavici a s otráveným ksichtem koukal jinam, trochu ve mně hrklo - na nějakou symbiózu a vzájemnou podporu mezi brankáři to u nás opravdu nevypadá. A to rozhodně není dobré. Z osobní zkušenosti vím, že jakmile každej článek mančaftu netáhne za jeden provaz, dříve nebo později vznikne konflikt, který může celý tým rozložit. Nechci sýčkovat a rozhodně si nic takového nepřeju, ale dobrej pocit z toho fakt nemám. A mimochodem, včerejší zápas mi připomněl většinu těch domácích z loňska, kdy vinou chyb nebo lajdáctví v obranné činnosti jsme dostali laciné góly a pak to horko-těžko zachraňovali, tedy aspoň v první polovině sezony. Pak už jsme nic ani dotahovat nedokázali a domácí zápasy se změnily v úplný horor. Dostat doma od LIT 4 góly je prostě hodně a to nás ještě 2x zachránila tyč. A Kudrnův gól na 4:4 nám daroval Janus, tohle by lepší brankář chytil, že by to ani nestálo za zmínku. Nechci být za škarohlída, sezona se teprve pořádně rozjíždí a lepší se pomalu ale jistě pořád jen zlepšovat, než zase v nejdůležitější části sezony spadnout z hrušky dolů, ale byla by chyba koukat na to přes růžové brýle a nevidět, že ta naše hra zdaleka není ideální, i když se (zatím) boduje a stoupá tabulkou. Jak říkám, vzpomeňte na loňskou sezonu, toho bych se nerad dožil znova... "

Už si druhej, kdo mi to říká nebo píše. Neviděl jsem to v TV (byl jsem pochopitelně na stadionu). Myslím, že jsou spolu v pohodě. Já mám informace takový, že jsou spolu naprosto v pohodě. Ono Sedlo se na střídačce takhle tváří furt :D

Btw: když už jsme u těch gólmanů. Druhý gól Litvínova jasná chyba Machyho, který vyrazil nahození před sebe *ANO*

5.png
Schaschek +1065
16.10.19 v 11:50

reakce na Pedro_Oak: ,,Nemáte někdo informace jak by to mělo být s Ďalogou? Jestli si..." zobrazit příspěvekNemáte někdo informace jak by to mělo být s Ďalogou? Jestli si dobře pamatuju, tak měl trade na 10 zápasů ... A zrovna on by celkem chyběl *VYHLIZI* "

Sparta ho chce, ale jasno ještě není.

+2
5.png
Schaschek +1065
15.10.19 v 22:55

reakce na Markus: ,,tvrdý, ale učebnicově čistý. To musí uznat každej...." zobrazit příspěvektvrdý, ale učebnicově čistý. To musí uznat každej.

Následek vypadal hrozivě, ale takové zákroky bych chtěl vídat i od našich.. "

To nerozporuju. Ale měli mu za to rozbít držku *NAPR**** 8-)

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 23. října - 18:30
  18.png
  KVA (doma)
  Extraliga (20.kolo)
 • 25. října - 18:00
  43.png
  OLM (venku)
  Extraliga (13.kolo)

Kalendář akcí

<<10 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
1
2
3
5
7
9
10
12
13
14
16
17
18
19
21
22
24
26
28
30
31