Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
5.png
Schaschek +909
Včera v 15:18:04

Jestli bych to někomu přál, tak je to Přibyl. Ten kluk je takový hokejový Rosický. Kéž by zůstal zdravej a vrátil se.

+3
5.png
Schaschek +909
Včera v 14:50:54

reakce na jongormisa: ,,Tak Lovime i hrbase na reway na try out za me kvalitní hrbas..." zobrazit příspěvekTak Lovime i hrbase na reway na try out za me kvalitní hrbas ve vitkoivc hral dobre a na reway jsem na try outu zvedavy *NAPR**** "

Reway (pokud tu bude) se musí hlavně omluvit a nasypat si popel na hlavu za to jak tu končil. Pak s ním nebudu mít problém. Teda - ono ten útok už je strašně širokej, takže si nějak neumím představit jak to Uwe složí a kdo půjde z kola ven.

Beka jako Hrbas potřebujeme, ale nemyslím si, že budeme jediní, kdo ho bude chtít. Takže až bude podepsáno, tak tomu uvěřím, dřív ne 8-)

5.png
Schaschek +909
12.07.19 v 15:58

isport.blesk.cz/clan...

Nemá to někdo celý?

5.png
Schaschek +909
10.07.19 v 11:56

reakce na Gapin: ,,Polášek chce dál působit v zahraničí, jak řekl Ton v tom..." zobrazit příspěvekPolášek chce dál působit v zahraničí, jak řekl Ton v tom rozhovoru ve Sportu. Takže se čeká jestli dostane nějakou nabídku z ciziny a když ne, tak je asi domluvenej s náma."

Je to přesně jak píšeš. Byli by idioti, kdyby ho teď oznámili a za týden by po něm sáhl nějaký klub KHL.

+1
5.png
Schaschek +909
09.07.19 v 11:42

K Rewayovi - jak jsem psal už jinde - má ruce jak málokdo. To co umí zaslouží obdiv,ale... pokud by měl fakt přijít, tak MUSÍ zcela jasně zaznít hned v úvodu z jeho úst omluva a nasypání si popela na hlavu za to jak tu končil a jaký zlo okolo toho dělal. Pokud řekne, že ho to mrzí jak tu končil a že to přehodnotil, že má jednu z posledních šancí oživit kariéru a že chce, aby to bylo ve Spartě, tak jsem schopnej mu to odpustit. Ale pokud sem přijde a bude dělat jakoby se nic nestalo, tak tu zažije peklo *CERTIK* Žádnej hráč není víc než tým, ani supertalent Reway (který ten talent totálně prohýřil - prochlastal a profetoval)! Myslím, že minule (co tu byl) dostal dost ráznou odpověď na jeho počínání a bude stát hodně úsilí, aby si nás opět naklonil na svou stranu. Tohle je jeho dost možná poslední šance se ještě v hokeji prosadit a je jen na něm jak dopadne.

Myslím ale že hlavní otázka je zda potřebujeme dalšího útočníka, když nám hoří spíš obrana... 8-)

+2
5.png
Schaschek +909
04.07.19 v 08:36

reakce na SpartaCorps: ,,https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/michal-repik-rozhovor-prestup-do-..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/hokej/e...

rozhovor s Řepíkem..."

"Kruppovi se občas vyčítá defenzivní styl. Toho se jako forvard nebojíte?"

Tím stylem si právě nejsem tolik jistý. Možná byl problém prostě v tom, že kluci nedávali góly, a svádělo se to na příliš obranářský styl. Ale co jsem naopak slyšel, útočníky vůbec nijak nesvazuje. Je to moderní typ trenéra, který myslí i na obranu, což je ale v dnešním hokeji normální. Pro kluky, kteří nehráli nikdy v zahraničí, to možná může být trošku šok, ale je to běžné. Jak jsem už ale řekl, nebyl jsem u týmu a věci vím jen z doslechu. Většinou to však byla chvála a já jen doufám, že se mi to potvrdí.

+1
5.png
Schaschek +909
03.07.19 v 12:38

reakce na numira: ,,Tak ten Stanciu je pěkně prodejná Kur**čka. Pokud podepíše a..." zobrazit příspěvekTak ten Stanciu je pěkně prodejná Kur**čka. Pokud podepíše a ještě v září nastoupí na Letné v derby tak to vidím na uzavření celého stadionu. Chlapec si něco vyslechne. *NAPR**** "

Je to ***ec! :-! A kdo tomu nevěří ať strčí ptáka do dveří!

+1
5.png
Schaschek +909
02.07.19 v 12:00

Tak Čermák ukončil kariéru. O jednoho ultra***a míň *KOSA*

+3
5.png
Schaschek +909
01.07.19 v 17:24

reakce na karlos: ,,Já jsem rád, že je Bříza pryč. Tečka. Vzpomínat na něj jako..." zobrazit příspěvekJá jsem rád, že je Bříza pryč. Tečka. Vzpomínat na něj jako úspěšného golmana budu a jako neúspěšného funkcionáře taky. Tak jsem podle Tebe duševně zaostalý. Mě to nesere. Každý jsme holt nějaký *METAL*.
Neupírám Břízovi zásluhy za vychytané tituly, ani za to, že asi zachránil Spartu. Píšeš o tom, jak jsme na tom byli strašně bídně po finanční stránce. Kde tedy sebral peníze tým, který byl 2016 ve finále? Kde vzal peníze na Laca? V neúspěšné éře Sparty vyhrály tituly minimálně 2 týmy, které měly určitě nižší rozpočty než my. Finance nejsou a nikdy nebudou zárukou úspěchu. A myslím, že snad v žádné sezóně jsme neměli úplně marný tým, abychom končili v předkolech nebo se do play off nedostali úplně.
Já už se ale nechci babrat v minulosti. Změny v kádru mě naplňují optimismem, což jsem několikrát zažil i v minulosti. Na novou sezónu se těším *SALA* "

Já to mám jinak. Myslím, že bychom mu měli líbat ruce, že nějaká Sparta vůbec ještě existuje. Bez něj bychom teď hráli někde s Kobrou v lepším případě se Slávií nebo Prostějovem. Samozřejmě to, že jsme hráli hovno je věc druhá. Ty ho kritizuješ konzistentně. Jsou ale tací, kterým teče mlíko po bradě a jen proto, že je to in, tak všude píší Bříza ven, nadávají mu do ***ů atp. K těm jsem se vyjadřoval. Ať chceme nebo ne - je to sparťanská legenda.

A bídně finančně jsme na tom asi zřejmě opravdu byli, když se vloni nesehnala žádná nadstandardní posila a letos máme minimálně dvě. Navíc když to byl nucen prodat (čti přepustit) věřiteli...

Mě výčet posil taky naplňuje optimismem jako už dlouho ne. Ale to už tu bylo tolikrát...

+2
5.png
Schaschek +909
30.06.19 v 13:29

www.hokej.cz/sezona-...

+1
5.png
Schaschek +909
28.06.19 v 13:03

Bukarts Vítkovice roční hostování *VYHLIZI*

5.png
Schaschek +909
28.06.19 v 11:15

isport.blesk.cz/clan...

To už není normální tohle. To je jeden za druhým *KOSA*

+1
5.png
Schaschek +909
28.06.19 v 10:54

reakce na Kimi R.: ,,Tak dneska očekávám oznámení Poláška *POSILOVNA* *FLAGHCS* "

Očekávat můžeš :-D

5.png
Schaschek +909
27.06.19 v 16:30

reakce na Kimi R.: ,,No jako taky bych byl radši kdyby ukončili spolupráci třeba s..." zobrazit příspěvekNo jako taky bych byl radši kdyby ukončili spolupráci třeba s Voráčkem :-( "

Změnila se vedení, Sill měl nabídky z Německa, Delisleho chtěl ještě Broš. Pak nevím jak to bylo. U Voráčka vůbec nevím, nevadilo by mi kdyby skončil.

+1
5.png
Schaschek +909
27.06.19 v 15:58

Sill, Delisle konec. U prvního jsem to čekal, u druhého tolik ne.

+1
5.png
Schaschek +909
27.06.19 v 09:34

reakce na Gapin: ,,Tak urcite :-D :-D :-D "

Ale fakt ty vole :-D Odpoledne a večer jsem byl doma *METAL* Kdeže jsem to měl bejt? *OCHLASTOVE* 8-)

5.png
Schaschek +909
26.06.19 v 20:17

reakce na Gapin: ,,Nepleteš si to s nedělí? Politiku sem neměl na mysli ani náhodou,..." zobrazit příspěvekNepleteš si to s nedělí? Politiku sem neměl na mysli ani náhodou, ale dam krk na to, že sem tě v sobotu kolem půl sedmý večer viděl s manželkou u vedlejšího stánku s pivem 8-) "

Ty vole tak to mám asi dvojníka
8-) v sobotu jsme byl maximálně tak na zmrzlině 8-)

5.png
Schaschek +909
26.06.19 v 19:36

reakce na Gapin: ,,Hele tobě nestačí, že po sobotě by ses měl každej den louhovat..." zobrazit příspěvekHele tobě nestačí, že po sobotě by ses měl každej den louhovat aspoň hodinu v Savu, ty si dáváš ještě nášup v podobě brněnskýho fora jo? *SILENY* :-D :-D :-D "

Politiku sem tahat nehodlám. Snad jen Bureše do koše! *CERTIK*

5.png
Schaschek +909
26.06.19 v 17:29

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, příchodem Kvapila jsem příjemně překvapen. O..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, příchodem Kvapila jsem příjemně překvapen. O jeho herních kvalitách pochybnosti nemám. Na extraligu je to vysoce nadstandardní rozdílový útočník, který jednak své dovednosti několik let úspěšně dokazoval v KHL a jednak mi připadá, že zraje jak dobré víno a je čím dál tím lepší. Snad to bude potvrzovat i ve Spartě. Trochu otazník mám jaký to vlastně povahově bude kluk do kabiny. Přeci jen od tříletého angažmá v moskevském Dynamu nikde dlouho nevydržel a za pět let vystřídal pět různých klubů, nicméně nikdy jsem neslyšel z kuloárů, že by patřil k rozesíračům mančaftu. Pokud si je vědom svých kvalit a rád si je nechá zaplatit, s tím problém absolutně nemám, tak by měl fungovat vztah zaměstnavatele a zaměstnance v každé branži. Za kvalitu se prostě platí. Kvapil nebude ve Spartě za drobné, tudíž za hodně peněz musí předvést hodně muziky. Čeká se od něj vůdcovství, vedení první rozdílové lajny, góly, kanadské body a využité přesilovky. To je jasná věc. *METAL* Krupp včera oslavil čtyřiapadesáté narozeniny a v podobě Kvapila dostal velmi hezký dárek od klubu. Snad ho i další borce nechá hrát víc hokej a nebudou se muset hlavně srážet. U Kvapila mě překvapilo, že podepsal víceletý kontrakt (na Eliteprospecs dokonce uvádí, že do konce sezóny 2022/2023 pokud jsem to dobře pobral) a že podle všeho do Sparty opravdu chtěl. Zaujalo mě, že podobně jako Řepík mluvil Kvapil, že se mu líbí směr kterým se začal klub ubírat. Zdá se, že po Břízově a Brošově odchodu se asi vyčistil vzduch (nechci se navážet ani do jednoho, protože oba rád mám a obou si hodně vážím), jsou znatelně silnější fondy na áčko (zjevně předpoklady, že nový majitel navýší částku na rozpočet áčka byly správné) a Tonovi s Hlinkou se daří vylepšovat obraz Sparty mezi přespolními hokejisty i jejich agenty. To jsou všechno velice dobré signály. *THUMBSUP* Rozhodně bych doporučovat se držet při zemi. Nějaké favorizování Sparty na příští titul mi přijde velmi předčasné. Spíš jako rouhání. Kádr vypadá rozhodně silnější než uplynulé roky, nicméně už nejednou v historii na papíře Sparta vypadala jako kolos, jenže sezóna nakonec skončila velkým rozčarováním. A nejen pod umělci majícími patent na takové konce jako Pepek Jandač z Loděnice nebo Slávek Lener z Dobříše. Všechno si musí sednout na ledě. A Krupp také musí pochopit, že má k dispozici jiný hráčský materiál než v uplynulém ročníku a tudíž by tomuto faktu měl uzpůsobit styl hokeje, který pod ním Sparta bude praktikovat. Případné další posilování by už teď měla Sparta směrovat do zadních řad. Kdyby vyšel zde probíraný Polášek, byl bych velmi rád. To je typ obránce, který by Spartě mohl hodně pomoci. Závěrem musím uznat, že maestro s vařečkou v Deníku Sport o Kvapilovi s Řepíkem v souvislosti se Spartou psal už prvního června. Moc vážně jsem ho nebral, ale informace dobré měl. To bych v něm nehledal, ale stejně ho podezřívám, že v nepřítomnosti projel Bártovi všechny šuplíky v jeho nezamčeném stole. *KSICHT* "

Jedna z největších mých obav je paradoxně Krupp. Má konečně k dispozici nadstandardní hráče a uplynulá sezóna mi moc optimismu (co se týče herní stránky) nepřinesla. S tímto kádrem nemůžeme hrát beton a upřímně jsem zvědav zda změní taktiku. Přivítal bych do realizačního týmu ještě nějakého bývalého útočníka - popř. by se mohl trošku angažovat Hlinka a i Ton v roli jakéhosi rádce.

Uvidíme jakým herním projevem se bude Sparta prezentovat.

+1
5.png
Schaschek +909
26.06.19 v 17:26

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, příchodem Kvapila jsem příjemně překvapen. O..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, příchodem Kvapila jsem příjemně překvapen. O jeho herních kvalitách pochybnosti nemám. Na extraligu je to vysoce nadstandardní rozdílový útočník, který jednak své dovednosti několik let úspěšně dokazoval v KHL a jednak mi připadá, že zraje jak dobré víno a je čím dál tím lepší. Snad to bude potvrzovat i ve Spartě. Trochu otazník mám jaký to vlastně povahově bude kluk do kabiny. Přeci jen od tříletého angažmá v moskevském Dynamu nikde dlouho nevydržel a za pět let vystřídal pět různých klubů, nicméně nikdy jsem neslyšel z kuloárů, že by patřil k rozesíračům mančaftu. Pokud si je vědom svých kvalit a rád si je nechá zaplatit, s tím problém absolutně nemám, tak by měl fungovat vztah zaměstnavatele a zaměstnance v každé branži. Za kvalitu se prostě platí. Kvapil nebude ve Spartě za drobné, tudíž za hodně peněz musí předvést hodně muziky. Čeká se od něj vůdcovství, vedení první rozdílové lajny, góly, kanadské body a využité přesilovky. To je jasná věc. *METAL* Krupp včera oslavil čtyřiapadesáté narozeniny a v podobě Kvapila dostal velmi hezký dárek od klubu. Snad ho i další borce nechá hrát víc hokej a nebudou se muset hlavně srážet. U Kvapila mě překvapilo, že podepsal víceletý kontrakt (na Eliteprospecs dokonce uvádí, že do konce sezóny 2022/2023 pokud jsem to dobře pobral) a že podle všeho do Sparty opravdu chtěl. Zaujalo mě, že podobně jako Řepík mluvil Kvapil, že se mu líbí směr kterým se začal klub ubírat. Zdá se, že po Břízově a Brošově odchodu se asi vyčistil vzduch (nechci se navážet ani do jednoho, protože oba rád mám a obou si hodně vážím), jsou znatelně silnější fondy na áčko (zjevně předpoklady, že nový majitel navýší částku na rozpočet áčka byly správné) a Tonovi s Hlinkou se daří vylepšovat obraz Sparty mezi přespolními hokejisty i jejich agenty. To jsou všechno velice dobré signály. *THUMBSUP* Rozhodně bych doporučovat se držet při zemi. Nějaké favorizování Sparty na příští titul mi přijde velmi předčasné. Spíš jako rouhání. Kádr vypadá rozhodně silnější než uplynulé roky, nicméně už nejednou v historii na papíře Sparta vypadala jako kolos, jenže sezóna nakonec skončila velkým rozčarováním. A nejen pod umělci majícími patent na takové konce jako Pepek Jandač z Loděnice nebo Slávek Lener z Dobříše. Všechno si musí sednout na ledě. A Krupp také musí pochopit, že má k dispozici jiný hráčský materiál než v uplynulém ročníku a tudíž by tomuto faktu měl uzpůsobit styl hokeje, který pod ním Sparta bude praktikovat. Případné další posilování by už teď měla Sparta směrovat do zadních řad. Kdyby vyšel zde probíraný Polášek, byl bych velmi rád. To je typ obránce, který by Spartě mohl hodně pomoci. Závěrem musím uznat, že maestro s vařečkou v Deníku Sport o Kvapilovi s Řepíkem v souvislosti se Spartou psal už prvního června. Moc vážně jsem ho nebral, ale informace dobré měl. To bych v něm nehledal, ale stejně ho podezřívám, že v nepřítomnosti projel Bártovi všechny šuplíky v jeho nezamčeném stole. *KSICHT* "

Martine, v kontextu událostí a informací ze všech možných i nemožných stran už můžeme směle tvrdit, že Bříza byl svým způsobem chudák a mě je ho i po tom všem líto. Odkoupil (a tím zachránil) Spartu od Speychala v době, kdy jsme byli hluboce v červených číslech. Bohužel i přes vstup Billy se mu nepovedlo ten klub stabilizovat a dluhy ho dostihly. Tak byl nucen "prodat" Spartu věřiteli. Pro něj to bohužel znamená, že se na něj bude (u těch duševně zaostalejších) vzpomínat jako na špatného funkcionáře víc než na fenomenálního gólmana. Jeho výkon ve finále proti Slávii bych přirovnal k výkonům Haška v Naganu.

Ale otočme list. Zdá se, že nyní máme majitele, který se nebojí pustit peníz. Navíc z toho co řekl Řepík je patrné, že se Tonovi s Hlinkou povedlo zvednout naší image a hráči už sem jdou. Ten rozdíl je strašně vidět. Sám Broš říkal jak moc těžké je ty hráče sem dostat - že je tu tlak a že za stejný peníz bude radši hrát v týmu, kde není takový tlak. No jo jenže v kontextu posledních týdnů to vypadá, že Sparta prostě nemohla finančně konkukrovat Třinci, Liberci, Brnu, Hradci...nyní to vypadá, že jsme na stejné úrovni i po finanční stránce a to je pro nás jen dobře.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 6. srpna - 18:00
  5.png
  SLA (doma)
  Příprav 2019 (příp.)
 • 8. srpna - 18:00
  18.png
  KVA (doma)
  Příprav 2019 (příp.)

Kalendář akcí

<<07 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31