Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
5.jpg
Schaschek +760
Dnes v 20:20:13

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Občas jsou na netu streamy, ale podíval jsem se ale žádný jsem..." zobrazit příspěvekObčas jsou na netu streamy, ale podíval jsem se ale žádný jsem bohužel nenašel... Zápas určitě dobrý, a hlavně jak už jsem psal Rousek je prostě výjimečné:) Těším se na něj další sezonu "

Bojím se, že frnkne do Ameriky.

+1
5.jpg
Schaschek +760
Dnes v 17:59:01

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Přesně tak , Olomouc hrála špatně i včera a dostala osmičku,..." zobrazit příspěvekPřesně tak , Olomouc hrála špatně i včera a dostala osmičku, dneska po první třetině dostala dva góly, a dopředu nic nepředvedla. Není možný že i Olomouc je před námi."

Já sleduju online z juniorky a aktuálně 4:4, přelejvá se to ze strany na stranu, škoda, že to nejde sledovat přímo 8-)

5.jpg
Schaschek +760
Dnes v 17:17:22

Liberec x Sparta průběžně 2:3 a Rousek má 2+1 *SALA*

+1
5.jpg
Schaschek +760
Dnes v 15:02:25

Chvíli mimo A-team - dneska ČF série juniorů, kdy hrajeme s Libercem. Třetí (a případný čtvrtý) zápas se hraje o víkendu v Holeškách v pravé poledne.

Tak kdyby chtěl někdo mládežníky podpořit, tak tady je k tomu kdyžtak i událost na FB:

www.facebook.com/eve...

5.jpg
Schaschek +760
Dnes v 14:11:33

reakce na Africanus: ,,Z rozhovoru s Kruppem jako bych cítil poraženectví a bezradnost...." zobrazit příspěvekZ rozhovoru s Kruppem jako bych cítil poraženectví a bezradnost. Nemáme na špičku ligy, se soupeři typu Brno si v PO neškrtneme, změna k lepšímu bude trvat léta apod. Ale aspoň náznak řešení? Jenom bezobsažné kecy, že se tým přestavuje a že klub potřebuje dlouhodobou vizi. Tak dík. Tyhle rozhovoru jsou fakt k ničemu, dokud nebude na stole pořádnej rozbor, tak je to spíš k nasrání. Rád si počkám na nějakou konkrétní analýzu.. jestli vůbec někdy vznikne."

Přesně stejný poraženecký pocit z toho mám i já.

5.jpg
Schaschek +760
Dnes v 12:04:49

reakce na Gapin: ,,Koukám že to Holeček okoukal ode mě :-D Jenže já už s tím..." zobrazit příspěvekKoukám že to Holeček okoukal ode mě :-D Jenže já už s tím začal loňskou sezonu :-D

"Na některé zápasy jsem koukal dvě třetiny, ale tu poslední už jsem to nemohl vydržet. "

sport.aktualne.cz/ho..."

ou dobou jste chytal za pražskou Spartu. Co říkáte na její současné výkony? Podruhé za sebou vypadla v předkole play off.

Hra, kterou je naučil německý trenér, byla strašná. Oni sice rychle bruslí, ale puky jenom nastřelují do útočného pásma, kde se o ně perou. Chybí mi tam přihrávky, kombinace, trochu chytrosti. Hrají spíš na náhodu. Vystřelí a doufají, že se to od někoho odrazí do brány. Na některé zápasy jsem koukal dvě třetiny, ale tu poslední už jsem to nemohl vydržet. Nedivím se, že Sparta nešla dál. Nemá hráče, kteří umějí hrát hokej na nějaké úrovni. Nemyslí jim to. Přijde tam starý Hlinka a hraje nejhezčí hokej.

Jako dá se s tím souhlasit..

5.jpg
Schaschek +760
Dnes v 11:42:04

reakce na Gapin: ,,Takže je to v podstatě německej Stramaccioni :-D Jako chodit v..." zobrazit příspěvekTakže je to v podstatě německej Stramaccioni :-D Jako chodit v hezkym saku a dávat kultivovaný rozhovory, je trochu málo. Obávám se, že to dopadne stejně jako ve fotbale, dá se mu čas do listopadu a pak poletí."

V tomto srovnání bych byl hodně opatrný. Stramaccioni nikdy nic nedokázal, za Uwem je těch úspěchů hodně.

Já z něj byl nadšenej hodně, ale ten herní projev - z toho mi bylo dlouhodobě na blití a upřímně po konci sezóny si jeho angažováním už tak jistej nejsem. Evidentně to nefunguje. Ale když to nefunguje, tak musí přijít přece sebereflexe a ne, že si bude tvrdojíšně trvat na svém. Kdyby řekl - náš herní projev byl špatný, musíme změnit útočnou fázi a zavážení puků do pásma, musíme zapracovat na produktivitě, chceme být ofenzivnější... Jenže on řekne, že si nemyslí, že jsme byli defenzivní tým. Přitom jsme fakt hráli strašný beton a to, že najednou v play off hrajeme ofenzivně (ale nedáváme góly) na tom nic nemění.

5.jpg
Schaschek +760
Dnes v 09:54:37

reakce na karlos: ,,Tak jsem se kousnul a přečetl si i rozhovor s Kruppem. To jsem..." zobrazit příspěvekTak jsem se kousnul a přečetl si i rozhovor s Kruppem. To jsem neměl dělat. Zklamal mě víc, než jsem čekal. Psát o tom, že nám chybí lídři jako Bříza, Broš a Jarda Nedvěd a zapomenout na Tona, Hlinku, Vykoukala..... to hodně smrdí :-! :-! Tipnul bych si po tomhle rozhovoru, že ani ten Broš neodejde.
Přiznat veřejně a předem, že bychom Brno neporazili v případné sérii play off, to ani Jandač nedokázal :-! "

Tak to poslední co bych Uwemu zazlíval je zmiňování Tona nebo Vykoukala, když je vůbec nemusí znát.

Co vím já, tak tohle bylo vyloženě přání novinářů, Sparta nechce řešit nic s horkou hlavou, takže to může trvat i několik týdnů než se něco dozvíme. Nicméně já mám taky dost smíšené pocity. Působí to na mě tak, že je vlastně všechno v pořádku, že se nic neděje, že na to nemáme, že to bude trvat dýl, že Dvořák s Pavelkou budou zase o rok starší a zkušenější atd. Pokud bych měl mít jen jedinou otázku, tak bych se zeptal Kruppa na to, zda je spokojený s herním projevem a zda chystá svou taktiku změnit, protože se na to nedalo koukat.

+1
5.jpg
Schaschek +760
Včera v 20:55:49

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jestli to neporazi ani tohle tak můžou přijít další přezdívky..." zobrazit příspěvekJestli to neporazi ani tohle tak můžou přijít další přezdívky *FUCKU* "

Jo, to poslední co se mi chce je procházet odkud se kdo přihlásil, ale když se sem prohlašují takoví ***i, tak se nedá nic dělat :-!

+2
5.jpg
Schaschek +760
Včera v 20:46:17

reakce na Kovarek: ,,Ale já to teď myslím vážně a bez trolení, zajímá mě názor a..." zobrazit příspěvekAle já to teď myslím vážně a bez trolení, zajímá mě názor a důvod."

Vyrazí ho dveřmi, přijde oknem ***. Takže zatím ban na týden. *FUCKU*

+2
5.jpg
Schaschek +760
Včera v 18:43:31

reakce na jongormisa: ,,Schaseku myslis ze se pocita s hlinkou pro pristi sezonu dik"

To vůbec netuším.

5.jpg
Schaschek +760
Včera v 18:33:02

S SHS vyšel rozhovor na hokej fans, tak kdyby se někdo nudil...

www.hokejfans.cz/cla...

+6
5.jpg
Schaschek +760
Včera v 18:29:28

Já jsem z toho dost rozpačitej, nicméně klidně ať si dají na čas s informacemi. Hlavně když se bude něco dít v zákulisí.

5.jpg
Schaschek +760
Včera v 14:29:57

reakce na Gapin: ,,Kdyz se rika leccos tak Brizu taky teda seberou, kdyz uz zacli..." zobrazit příspěvekKdyz se rika leccos tak Brizu taky teda seberou, kdyz uz zacli Charouzem? :-D "

I to jsem slyšel, ale nepřijde mi to jako moc pravděpodobný :-D

5.jpg
Schaschek +760
Včera v 13:21:47

reakce na marek17: ,,Krupp* (auto mobil. Oprava) :-U "

Myslím, že ano, ale za mě se může stát fakt cokoliv, tak uvidíme.

5.jpg
Schaschek +760
Včera v 13:20:37

reakce na kvcr: ,,Rád bych se pustil do hodnocení letošní sezóny a aktuální..." zobrazit příspěvekRád bych se pustil do hodnocení letošní sezóny a aktuální situace. Začnu tím, že zkusím definovat úspěch a neúspěch hokejového klubu - a Sparty jako takové. Klub může fungovat pouze za podmínky silných sponzorů, kteří očekávají za své peníze kvalitní reklamu. Určitě zajímavým ukazatelem je pro ně návštěvnost, kterou máme nejlepší v lize - a za to patří dík oddělení PR a potažmo i uznání managementu klubu. Podle mého názoru ale hlavním kritériem pro sponzory je úspěch sportovní. A v téhle oblasti vykazuje Sparta dlouhodobě opravdu velkou neschopnost. Připomenu několik smutných faktů. Před touto sezónou bookmakeři (které považuju za velké odborníky s nejlepšími informacemi) viděli Spartu na třetím až čtvrtém místě Extraligy, skončili jsme desátí. Máme negativní bilanci s Chomutovem i Pardubicemi, což jsou o parník nejzoufalejší týmy Extraligy. V domácím prostředí jsme čtvrtým nejhorším týmem hned po Pardubicích, Chomutovu a Varech, kdy Chomutov a Vary mají jen o bod méně, Litvínov nad námi už má o pět víc. V předkole play-off jsme opět vypadli jasným způsobem, tentokrát s mnohem slabším týmem, než v předchozích sezónách. Dokážu si představit, že tohle se sponzorům tak úplně nelíbí. Myslím si, že nikdo z nich nechce být spojovaný s neúspěchem a pravděpodobně se i omrzí poslouchat skoro celou sezónu na golfu poznámky kolegů typu jestli by nebylo lepší sponzorovat jinou dětskou baletní školu. Negativní reklama je taky reklama - a o Spartě se hodně píše, jen bych nechtěl mít své logo opakovaně vystavené vedle titulků, kde se to hemží slovy jako zoufalý, bezradný, selhal. Po loňské sezóně nás v tichosti opustil Hankook, jehož jsme s velkou pompou v průběhu sezóny vítali. Mám dost velké obavy, co bude následovat po té letošní. Předpokládám, že to tady nikdo ze sponzorů nečte, pokud ano, chtěl bych jim ze srdce poděkovat za obrovskou trpělivost, kterou se Spartou mají a poprosit je, aby ještě vydrželi. Předpokládám, že ani jiné top kluby jako Liberec, Třinec, Plzeň a Brno si nemohou dovolit dvě takhle neúspěšné sezóny, aniž by to poznaly na reakci sponzorů. Sparta - i když se to teď třeba nezdá - je dalším z velkých klubů. Tohle je prostě pro nás nepřípustné a musí to vyústit v nějakou výraznější reakci. Ta přišla nejdřív od fanoušků a očekávám i hodně těžké rozhovory s aktuálními sponzory. Tam se pravděpodobně bude rozhodovat o budoucnosti Sparty. "

Sám jsem zvědavej, jak to dopadne. Říká se leccos. Třeba, že Billa chce dávat o dost méně (jestli rovnou neukončit spolupráci), ale prý má být na obzoru nový investor. Tak uvidíme.

5.jpg
Schaschek +760
Včera v 13:17:32

reakce na maxistr: ,,HC Sparta a Bříza mají jedinou kliku. Hokejový fanklub a kotel je..." zobrazit příspěvekHC Sparta a Bříza mají jedinou kliku. Hokejový fanklub a kotel je hodně slušný. Fotbalový kotel je mnohem drsnější, tam by Břízovi tohle jen tak neprošlo. "

Jen jsme to nechtěli vyhrotit vzhledem k blížícímu play off víc než je zdrávo.

5.jpg
Schaschek +760
Včera v 13:12:01

reakce na Kovarek: ,,A kdo jiný? V žádném jiném klubu fandové takhle na klub neplivou..." zobrazit příspěvekA kdo jiný? V žádném jiném klubu fandové takhle na klub neplivou jako tady kotel. V žádném!!! Navíc když hrajeme pěkně. Byli jsme lepší než Vítek, holt to neklaplo. Ale hokej hezký a za rok bude lépe, však play-off se udělalo, tak co se vám komu furt nelíbí?
Ad Výborný - to je PAN trenér, ale Jandač je s ním myslím srovnatelný :) pod ním ten hokej fakt vypadal a byl bych rád kdyby byl zpátky. Výborný se už nevrátí tak aspoň Pepa.
Jinak o Břízovi tu vidím dnes ráno první rozumný názor. Až teda na to že ta show na hokeji je určitě pro lidi lákadlo. I díky tomu roste návštěvnost. Tak proč se jí nevěnovat ještě víc? Vždyť je to super!"

Ty už si každopádně doplival *FUCKU*

+1
5.jpg
Schaschek +760
Včera v 12:55:02

Zajímavý, že uživatelé Myskan, Crman, Berkovcova i Kovarek píší z jedné IP adresy, která je ještě vedená jako Ostravská *FUCKU* a dnes se přihlašovali z IP adresy někde na Masarykově univerzitě v Brně. Takže stop panice 8-)

+4
5.jpg
Schaschek +760
Včera v 12:36:55

reakce na Trubka: ,,Měli byste bejt za ty doprovodný programy rádi. Já takhle při..." zobrazit příspěvekMěli byste bejt za ty doprovodný programy rádi. Já takhle při KISS ME poznal Kovárka. Ty nohy na mym avataru jsou jeho."

Trubka ven! 8-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<03 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
  2
  4
  6
  7
  9
  10
  13
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31