Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
5.png
Schaschek +2231
Včera v 23:25:24

reakce na paul68: ,,Kuchař z Bleskosportu na Twitteru...  Podle švédských..." zobrazit příspěvekKuchař z Bleskosportu na Twitteru...

Podle švédských médií Salákův přestup do Djurgaardenu padnul. Dle deníku Aftonbladet obchod na poslední chvíli ztroskotal. „Ukázalo, že Salák ve smlouvě nemá výstupní klauzuli a Sparta nebude s jeho uvolněním souhlasit bez vyplacení,“ stojí v textu."

Lol 8-)

5.png
Schaschek +2231
Včera v 22:43:16

reakce na marek17: ,,Já slyšel, že jednal za zády Sparty se švédským týmem a tím..." zobrazit příspěvekJá slyšel, že jednal za zády Sparty se švédským týmem a tím porušil smlouvu, neřekl bych že padali přímo pěsti zrovna "

I to je klidně možný.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 22:41:46

reakce na Tomidlo1: ,,pry si dali na čuňu s Jandačem ale nic bližšího nevím "

Nedali. Nechtěl jsem to psát, ale už jsem to četl jinde, takže klidně můžu. A je to spekulace, tak to neberte úplně vážně. Prej se někde vylil v nějakém strip baru, nechal si zaplou sdílenou polohu a stará mu na to přišla. Slyšel jsem i něco o tom, že jí snad měl fyzicky napadnout. Co se týče Sparty, tak snad jen, že mu to tady bylo úplně u ***e. Každopádně to jsou všechno spekulace a pravdu se stejně asi nikdy nedozvíme.

On od začátku je prostě složitá povaha, tak mu asi ruplo v bedně a jestli někomu něco řekl...

5.png
Schaschek +2231
Včera v 22:33:19

reakce na Medvěd: ,,No tak jestli je ta fáma pravdivá, tak Jandač dostal na budku a..." zobrazit příspěvekNo tak jestli je ta fáma pravdivá, tak Jandač dostal na budku a Salák jde do haj*lu. Win-win.
8-)
(btw Véno, jestli víš, že Kalousek je zloděj a jseš si tím jistý do té míry, že to píšeš do fóra, tak šup s tím na policii jako správný občan co ví...)"

Tohle je podle mě úplná blbost to s tím konfliktem.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 22:29:40

reakce na Tomidlo1: ,,Taky jsem to chtěl jsem sdílet nevím jak vy, ale Lukeš ne,..." zobrazit příspěvekTaky jsem to chtěl jsem sdílet nevím jak vy, ale Lukeš ne, Bartošák to si snad šlehli koksu ne ty vole *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* jeden na drogách odešel dneska *HAHA* *HAHA*, Kovář možná, Langhamer klidně, Hudáček asi ne slovenští golmani jsou cedníci. Za mě jednoznačně Lucky 7 (cizinec) někdo jako byl Aittokalio ten chytal skvěle na to, že obrana stála za hovno a hlavně žil s tím týmem. Takže kvalitního Fina, Švéda, Rusa, Kanaďana co je velkej a chytne všechno [:-} [:-} [:-}
Jinak krátká reakce na Saláka, zklamal mě jak sviňa jestli je pravda, že si s Jandačem dali do držky tak se mu moc nedivím, ale ideální by bylo kdyby jsme si od nové sezony našli nového trenéra a ideální by bylo nějakého sparťanského srdcaře třeba Gross nebo třeba někoho jako byl v Motoru Prospal za mě teda "

Langhammera jsme už chtěli a dal tehdy přednost Kometě. Ale fakt nezávidím Tonovi.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 14:51:28

reakce na Honza: ,,Není to třeba tím, kdo ty gólmany u nás trénuje?  Koho..." zobrazit příspěvekNení to třeba tím, kdo ty gólmany u nás trénuje?
Koho Bingo za ty roky vychoval, že to byla fakt opora?"

Nemyslím si, že by to bylo trenérem gólmanů.

+1
5.png
Schaschek +2231
Včera v 14:18:37

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak prvně je rád že mohl být tady, a nakonec řekne že chce sám..." zobrazit příspěvekTak prvně je rád že mohl být tady, a nakonec řekne že chce sám odejít :-D To je fakt smíchu, docela sem rád že už u nás působit nebude... Když neví co chce to je pak těžký..."

Srát na něj *KOSA* Spíš co teď? Jsme na desátém místě, v průměru extraligy a čeká se opora v brankovišti, který tým vytáhne vzhůru. Nikdo se sem moc nepohrne z českých gólmanů si myslím.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 14:15:01

Tohle zní strašně komicky v tom kontextu... 8-) 8-)

„Jak asi víte, naše rodina se nedávno rozrostla na sedm členů a s manželkou se nám v Praze moc líbí. To samé mohu říct o sparťanské kabině, kde je opravdu skvělá parta. Vím, že se tu buduje opět vynikající tým, se kterým budeme pomýšlet na nejvyšší příčky. Už když jsem do Sparty přicházel, říkal jsem si, že by bylo skvělé v tomto klubu zakotvit na delší dobu,“

Podle zpráv iSport.cz by dnes měl být Salákovi kontrakt ukončen. Spekuluje se, co je důvodem předčasného rozchodu. Obě strany teď hledají cestu, jak svazek ukončit. „Řešíme to. Může to skončit jakkoli,“ přiznal iSportu v úterý ráno sportovní ředitel Pert Ton. Sám Salák měl navíc údajně sdělit, že už v klubu působit nechce.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 14:08:34

No ale co teď? Je tu Machovský v aktuální (ne)formě a Cichoň.

- Neužila máme na hostování do konce sezóny v Litvínově.

- mě vychází, že musí přijít někdo, kdo se odprostí od tlaku = cizinec.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 13:56:06

reakce na Kubajs: ,,Jsem zvědavý, jak se k tomu vyjádří sparta a co řekne..." zobrazit příspěvekJsem zvědavý, jak se k tomu vyjádří sparta a co řekne zajímavého."

Sparta si vždy zachovává dekorum, takže pochybuju, že by někoho napadlo zacházet do podrobností.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 13:55:38

reakce na Koty: ,,Už zbývá jen, aby Saláková nablila na Instagram..:-! "

Ta je v Dubaji. "Dubaj jsem neplánovala, já neplánovala dovolenou vůbec. Tohle bylo rozhodnutí z hodiny na hodinu. Takhle dovolená je tak trochu útěk před realitou. Vypnout, nemyslet a načerpat sílu"

5.png
Schaschek +2231
Včera v 13:40:02

reakce na Hcspikr255tgh: ,,To musí bavit:-)"

Radši bych, aby to nebyl labilní debil, kterýmu je Sparta u zadku, ale co už no 8-)

5.png
Schaschek +2231
Včera v 13:34:38

reakce na karlos: ,, Víš co, Sašo, jdi do p.r.d.e.l.e *FUCKU* "

Jsem si trochu hrál :-D

twitter.com/LukasVal...

+1
5.png
Schaschek +2231
Včera v 13:29:05

reakce na karlos: ,,Na druhou starnu, pokud to populací(i tou hokejovou) proběhne..." zobrazit příspěvekNa druhou starnu, pokud to populací(i tou hokejovou) proběhne opravdu rychle, je šance, že na konci února už bychom mohli do haly ve větším počtu. Možná i maximálním *SALA* *SALA* Tak hlavně abychom se dostali do play off a mohli si jako fanoušci ještě prár zápasů užít."

Vypadá to tak. Když už to říká i ředitel Pfizeru, že nebude potřeba další vakcinace, tak je to takový světlo na konci tunelu :-D 8-)

5.png
Schaschek +2231
Včera v 13:25:12

reakce na Hanzi88: ,,Btw Podlešák psal na twitter, že není reálný, že bychom si..." zobrazit příspěvekBtw Podlešák psal na twitter, že není reálný, že bychom si stáhli Neužila"

To mě teda pěkně sere. A asi i dost chyba našeho managementu.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 13:24:15

Hradec taky v karanténě.

5.png
Schaschek +2231
Včera v 13:23:48

reakce na loupák: ,,No věrnej, Kvapil si tu nechal proplatit půl roku zranění,..." zobrazit příspěvekNo věrnej, Kvapil si tu nechal proplatit půl roku zranění, odehrál cca 10 zápasů a když se po něm chtělo, aby udělal něco pro klub a šel trošku dolů ze svýho půl míče, tak poslal celou Spartu do ***e. "

Já vím, jen jsem parafrázoval hlášku z Nevinných lží :D www.youtube.com/watc...

+1
5.png
Schaschek +2231
Včera v 12:05:14

Kdyby to nebylo tak komický, tak bych se vztekal, že je těch *** okolo nás tolik, že to snad není možný... 8-)

+1
5.png
Schaschek +2231
Včera v 11:56:15

reakce na ReiN: ,,"Už když jsem do Sparty přicházel, říkal jsem si, že by..." zobrazit příspěvek"Už když jsem do Sparty přicházel, říkal jsem si, že by bylo skvělé v tomto klubu zakotvit na delší dobu." *NE* *NE* "

Kvapil věrnej proti němu *FUCKU* :-$ :-D

5.png
Schaschek +2231
Včera v 11:33:52

reakce na paul68: ,,Neumím jaksi švédsky.*FUCKU* "

Prozradím ti tajemství. Existuje překladač 8-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 21. ledna - 17:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (44.kolo)
 • 23. ledna - 16:00
  14.png
  KLA (doma)
  Extraliga (45.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
8
10
11
12
13
15
17
19
20
22
24
26
27
28
29
31