Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
5.jpg
Schaschek +602
07.12.18 v 13:16

reakce na Gapin: ,,Koukal jsem se znova na ten zakrok na Vranu. A i kdyz obecne normalnim..." zobrazit příspěvekKoukal jsem se znova na ten zakrok na Vranu. A i kdyz obecne normalnim lidem (ono z brna toho moc normalniho teda neni) nic zlyho nepreju, tak panu Cermakovy preju jen to nejhorsi a doufam ze mu na lede nekdo ukonci predcasne karieru a pokud ne, tak snad ho karma dobehne v osobnim zivote. Tohle je zm.rd ze vetsiho vym.rdance momentalne po lede aby clovek pohledal. Tam byl jasnej umysl, ten moc dobre vedel ze tam Vrana tu nohu ma a nemel sebemensi snahu s ni uhnout aby ten stret zmirnil. Jasna 5+dk+vymlatit zuby, ohodnoceno pouze 2min trestem. Hribik byl pripodelanej aby nahodou nedostal venku par facek az pojede domu.
Ujcik samozrejme nic dal resit nebude o to strach nemam.
Jestli bude Vrana out, tak uz to budem dohravat asi s dorostencema, marodka neubejva, spis se porad nekdo pridava. Na druhou stranu je potesujici takhle oslabeny to hvezdny brno porazit *FUCKU* nutno dodat, ze takovejch tri zapasu bysme vyhrali asi jen ten jeden vcerejsi."

Jak jsem psal. Jedna věc je držet hubu a nebrečet a druhá nechat si kurvit hráče likvidačníma faulama. Věřím, že ten podnět od Sparty by přijít měl. Toho vykurvence by měl někdo přímo na ledě trefit. V NHL by neodešel po svých. Dvouminutový trest nechápu. Tohle bylo zcela určitě na 5+DKU.

+1
5.jpg
Schaschek +602
07.12.18 v 12:58

reakce na frafont: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/352248/jen-spa..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...
Kruppův přístup se mi líbí čím dál víc - když to hráčům nejde, tak v maximální možné míře to vyřídit jenom uvnitř týmu a nedávat hulákáním náboje bulváru... *SALA* "

Mě se líbí tahle pasáž, to by si měli uvědomit všichni ti vidláci, co furt píší o tom, jak jsme bohatý klub.

Takže navenek hráči vystupují jinak, než pak v kabině?
„Ano, velkohubé hráče nemáme, i když to od nás asi každý očekává. Všichni čekají, že budeme arogantní, že budeme říkat, jak skvělí jsme. Nejlepší! Tohle ale není povaha současné kabiny, ani já sám to nechci. Přijde mi, že Sparta je v Česku pořád vnímána jako nejbohatší klub, který má, na koho si ukáže. Kdyby to tak bylo, dáme Tomáši Plekancovi dvakrát víc než Kometa a třeba bychom ho měli. Tak to ale není. Nevím, kde se to bere, asi z minulosti. Dnes je situace ale úplně jiná.“

5.jpg
Schaschek +602
06.12.18 v 17:22

reakce na Rudin: ,,Já jsem si spíše myslel, že on zájem měl a nepustil ho..." zobrazit příspěvekJá jsem si spíše myslel, že on zájem měl a nepustil ho Klagenfurt. Nevím, jestli je Petersen typ českého uprděnce, který se bojí jít do velkého klubu, nějak mi to nehraje, v Německu měl fakt super statistiky. Kdo ví, co jej zlákalo do EBELky. Pokud se nechtěl jít kvůli Břízovi, moc se tomu asi nelze divit, ale v takovém případě by měl nastoupit Uwe, i když si myslím, že v tom zaangažovaný byl."

Tohle nebylo na něj, ale na jiné hráče. Petersena nepustil klub, ale tak třeba se to ještě změní.

5.jpg
Schaschek +602
06.12.18 v 17:05

reakce na Rudin: ,,To je škoda, statistiky má vážně parádní. Akorát mne..." zobrazit příspěvekTo je škoda, statistiky má vážně parádní. Akorát mne překvapuje, že z takové soutěže, jaká současná DEL je a ještě k tomu, z jakého klubu, tedy Eisbarenu Berlín jde hrát EBELku do Klagenfurtu. Se vší úctou k této soutěži."

Bohužel škoda no. Co vím, tak je problém v tom, že český hráč dostane nabídku totožnou nebo mu Sparta nabídne víc a on se stejně rozhodne pro něco, kde mu dají míň, ale má tam víc klidu. Prostě se bojí toho tlaku, který tu je a radši zvolí klidnou variantu. Druhé info je, že je to kvůli Břízovi no 8-) Každopádně mě překvapuje, že ty hráči nemají koule jít do klubu jako Sparta. Pak to vypadá jak vypadá -> Všichni posilují a my sušíme hubu :-!

5.jpg
Schaschek +602
06.12.18 v 16:27

"in dieser woche trudelte beim KAC ein kaufangebot (sparta prag) für stürmer nick petersen ein. die kurze antwort lautete: "unverkäuflich"

Tak nic...>-(

5.jpg
Schaschek +602
06.12.18 v 16:18

Tak dneska dvě posily z první ligy (Motor, Slávie). Liberec získal Fillipiho s Birnerem, Brno Plekance s Eratem, Hradci se vrátil Smoleňák, Třinec má Kundrátka, Plzeň Kováře a Sparta angažuje hráče z první ligy..

Nicméně jde o střídavé starty, tak uvidíme. Možná bych dal radši ale šanci juniorům nebo mladým klukům, kteří jsou po hostováních a na něž má práva Sparta.

Každopádně prosakuje informace, že se Sparta zajímá o Petersena z EBEL: www.eliteprospects.c...

Mě by vůbec nevadil - produktivní je, pod Uwem už hrál, takže ví co čekat - parametry 190/88.

Tenhle dvojblok Brno, Liberec bude extrémně těžký. Zvlášť ta neděle. Liberec je rozjetej jako prase. Dnešní zápas může dopadnout jakkoliv, s tímhle lazaretem co máme, budeme rádi, když vytěžíme víc než dva body za tyhle dva zápasy.

5.jpg
Schaschek +602
30.11.18 v 12:08

reakce na chuli: ,,Kašpar prý skončil v kometě,kvůli platu na Plekance,o to víc..." zobrazit příspěvekKašpar prý skončil v kometě,kvůli platu na Plekance,o to víc mrzí,že jsme nebyli schopni se sním dohodnout už před sezonou,zrovna Kašpar nám pomohl,i když chápu,že drželi peníze na Plekance... ale bohužel ku*da je mocnější .. "

Tak dát nabídku jsme mu mohli taky. Uvidíme. Nevěřím tomu, že Broš s Břízou a Kruppem sedí v kanclu se založenýma rukama.

5.jpg
Schaschek +602
29.11.18 v 17:46

Btw: na facebooku jsem jim napsal něco ve smyslu, že jsou to špíny ubrečený a dostal jsem blok :-D

5.jpg
Schaschek +602
29.11.18 v 17:45

reakce na MartinMegadeth: ,,Trošku mě překvapilo, že se to zde ještě neobjevilo. Nemůžu si..." zobrazit příspěvekTrošku mě překvapilo, že se to zde ještě neobjevilo. Nemůžu si pomoct, ale že bych v Beranově počínání viděl nějaké závažné simulování nebo přehrávání říct nemůžu. Maličko přidal faulu, aby si ho rozhodčí všiml. Ale v rámci jakési meze, která je uvnitř tolerance. Určitě bych si vybavil dva až tři zákroky hráčů Sparty na hráče Třince, které byly minimálně úplně stejné. A po jednom takovém šla Sparta do tří. *MIMO* O Ujčíkovi mám své mínění a mám dost problém, že takový charakter je předsedou disciplinárky, ale nemůžu se nezastavit nad počínáním Třince. Po vítězném zápase podat podnět disciplinárce kvůli takové volovině to je hodně velká ubohost. :-!
www.hokej.cz/tv/hoke...

Oblíbenec valné části Sparťanské veřejnosti Mikuš v Brně nevydržel ani tři měsíce a putoval do Pardubic, kde skončil Trončinský. Tak trochu mě zamrzelo, že Gregorc už je pryč. Ne že by De la Rose hrál zatím špatně, ale moc lepších beků do přesilovky než je Trončinský extraliga nenabízí. I když Trončinský bude nepochybně svérázný chlapík, který si dle zákulisních zpráv s životosprávou úplně hlavu nelámu. *KSICHT* "

Úplně mi mluvíš duše. Nechápu jediný relevantní důvod stěžovat si na soupeře po vyhraném zápase a v situaci, kdy mému týmu nevzniklo např. zranění kvůli soupeřově ataku.

Jsou to prostě ubrečený buzny. Jen těch příkoří v zápasech s Třincem je už nějak moc.

5.jpg
Schaschek +602
29.11.18 v 17:44

Chápete někdo pohnutky Třince, který má zapotřebí udávat a brečet po vyhraném zápase? Nota bene po zápase, kdy jejich gólman předvede zcela očividnou simulaci? Pokrytci ***í! Beran tomu možná trošku přidal, ale v porovnání s Hrubcem to bylo někde úplně jinde. Nechápu jak je možný, že v zápasech s Třincem se vždy stane nějaká kontroverze a vždy jsme znevýhodněni my.

Ujčík jako bývalý slátanec (a třinečák) je zcela nekompetentní figurka. Někde jsem zaslechl názor, že Sparta nechce brečet a vetovat rozhodčí v základní části a schovává si to na play off případně. Za mě je to sice super, že nebudeme zaškatulkování jako ubrečení nýmandi, ale Sparta měla zcela jasně podat podnět kvůli teatrálnímu pádu Hrubce.

Nemůžu se zbavit dojmu, že Ujčík naše hráče řeže daleko víc než hráče jiných klubů. A opět se pozastavím nad faktem, co za duševní mrzáky, musí sedět v kanclech Werk Areny, když po zcela evidentní simulaci vlastního gólmana a třech bodech, ještě podávají protest jak ubulený malý ku..y :-!

+1
5.jpg
Schaschek +602
27.11.18 v 17:08

reakce na Maximus: ,,Dovolím si nesouhlasit, stačí se trochu podívat na statistiky a ne..." zobrazit příspěvekDovolím si nesouhlasit, stačí se trochu podívat na statistiky a ne sledovat jen body. Např. Říčka je +11 (nejlepší v týmu) a má nejlepší poměr vytvořených šancí a druhý nejlepší poměr (po Pecháčkovi) střel mezi útočníky. Pavelka získal za 16 zápasů na beka solidních 8 bodů, do toho má jen jeden dvouminutový trest a je nejlepší v poměru střeleckých pokusů mezi beky. A Černoch má sice jen 2 body, ale taky absolvoval více jak polovinu vhazování v obranym pásmu. K tomu už zvládl za 13 zápasů 14 hitů a 15 zblokovanejch střel. Myslím, že minimálně tihle tři, kteří jsou pro tebe "jen do počtu", musí prostě chybět."

Souhlasím. Hodnotit pouze body je blbost.

5.jpg
Schaschek +602
26.11.18 v 16:44

"Je to nejlepší tým v lize. Je to vítězný tým. Jsem rád, že o mě měli v Brně takhle velký zájem."

Další z řady mamrdů. Tam bude dobře pasovat. Nicméně o moc jsme nepřišli, má domrdaný záda, navíc to není žádnej sniper.

Takže za mě mě to zas tolik nesere. Co mě sere je fakt, že jsme jediní, kdo zatím neposílil...

+5
5.jpg
Schaschek +602
26.11.18 v 11:08

reakce na spida0816: ,,Dobrý večer Všem,   musím říci, že další..." zobrazit příspěvekDobrý večer Všem,

musím říci, že další sparťanské odpoledne mi moc důvodů k úsměvu nepřineslo. Na obou barikádách šance byly a měly se proměnit, ale to selhávání v koncovce není pro psychiku nic dobrého. Retro dresy fotbalistů se mi líbily, ale to je tak z oslav 125. výročí založení klubu k zapamatování asi vše. Když už to nejde ze hry, tak se musí aspoň ta pentle proměnit a Stanciu to kopnul lajdácky. Bohužel, v takových zápasech, kdy se to musí rvát tzv. na sílu aspoň na 1:0, tak se taková šance prostě musí proměnit. Kor, když to bylo dneska hratelné a Plzeň svůj zápas jen zremizovala, tak je to dvojnásob škoda, moc takových zakolísání těch nad námi už nemusí přijít a to buďme ještě rádi, že Baník doma rupnul se Slováckem, ale nepříjemně se to za námi štosuje (Zlín, Jablonec, Ostrava), Dopadne to zase tak, že si budem hlídat hlavně spodek, abychom se vůbec dostali do EL, ale po Subotici, aby se člověk neměl zase spíš obávat. :-( Dneska se mi líbil na pravým beku ten mladej Wiesner, do budoucna by to mohl být zajímavý a platný hráč. *OK* Bohužel bylo znát, že nehrál Kanga, má svoje excesy, ale když se mu jen trochu chce, tak jsou se Stanciuem rozdíloví hráči. Frýdek je dříč, odehrál to poctivě, ale dopředu to není tolik ono. Přes zimu to bude chtít na určitých místech posílit a být na trhu aktivnější, aby nám zase konkurenti někoho nevyfoukli. Do obrany Sparta koketuje s Panákem, je mladý, talentovaný a třeba po boku Costy proč ne. Radakovič nevím, přijde mi pořád takový vyjukaný, Kaya zraněný, Štetina prý také. Líbil by se mi i např. Lischka na stopera. V záloze bude záležet na tom zda zůstane či nezůstane Stanciu, ale pokud půjde pryč, tak by měl být Dočkal první volbou, to je kvalitní, typologicky velmi podobný hráč s výbornou přihrávkou dopředu a i koncovkou. A když už jsem mluvil o Jablonci v souvislosti se stoperem, tak takový Jovovič nebo Trávník by taky asi nebyli k zahození. No a do útoku. Přemýšlel jsem dlouho a pořád mi na mysl přichází jména útočníků, kterým se daří v Polsku: Zdeněk Ondrášek (Wisla Krakow), Michal Papadopoulos (Zaglebie Lubin) či Jakub Mareš (Piast Gliwice). Hlouška jako slávistu z Legie asi nemá cenu jmenovat, ale nevidím důvod, proč by aspoň jeden z nich nemohl přijít. A nesmím zapomenout na Komličenka, tomu to fakt pálí, ten by byl super, ale ten bude mít asi ambici jít ven a agent se soustředí na cizinu nebo ten Yusouf Hilál z Bohemky se jeví zajímavě, no uvidíme, ale něco s tím budou muset udělat.

Co se hokeje týká, tak prohrát doma pětkrát za sebou, to snad ani nepamatuju. Měl jsem před tímhle zápasem obavy, jelikož na Třinec tak jako na Vítkovice moc neumíme zahrát. Těch zraněných je fakt moc, to je pravda, ale na druhou by to mělo ten tým ještě víc stmelit a za ty kluky se vyždímat a prokázat, že do týmu patří. Dneska se to dalo urvat, jen to proměňování je třeba zlepšit. s De la Rosem nemám problém, rozhodně zahrál lépe než Gregorc, za kterého jsem se před sezonou přimlouval, loni hrál výborně, ve Spartě už bohužel ne. Není prvním ani posledním, třeba Leškova anabáze, ten uměl zahrát fakt jenom ve Zlíně atd. *OPEKA* Můžeme jen doufat, že kluci potvrdí i nadále, že letos jsou venku první v lize, ale střízlivě říkám, že ze zápasů ve Varech a Brně bych 3 body bral, tam se nebude hrát snadno. Aktuální stav asi nastavuje Spartě zrcadlo, na co asi tak v sezoně budou kluci reálně mít. Páté, šesté místo a vyhnout se předkolu by mohlo být reálné a v play off je to nová soutěž, ale pokud tu krizi překonají a zvednou se doma, tak by při té fazoně venku by třeba čtvrtfinále nemusela být poslední stanice. Ale to jak třeba posílil Liberec (Filippi dnes dva goly) nebo Birner, to jsou taky rozdíloví hráči a jejich šance pochopitelně na úspěch narostly. Určitě Liberec, Třinec, Kometa, Vítkovice budou asi nejvíc zatápět a bude to silná konkurence. Mluví se tady o Plekancovi, zatím by měl hrát za Kladno, aby se rozehrál, což si myslím je pochopitelné, navíc jako kladeňák. Pokud by měl ambici na extraligu, tak si asi vybere Spartu nebo Kometu. Praha kvůli dětem a kousek za Jágrem, Brno kvůli Lucce Šafářový. Pokud by měl jít do Sparty, tak bezpochyby kvalitní hráč, poctivý, užitečný do přesilovky a oslabení, ale asi ne už do první pětky. Negativum bych viděl v om, že by lidi v něm viděli spásu, že dá třicet golů za sezonu a výrazně bude v týmu vyčnívat, ale upřímně, nebude, může pomoct, ale velká megastar už to není. Ale netvrdím, že by nemohl mít velký slovo v kabině a s céčkem ty kluky vybičovat k něčemu velkýmu, jako motivátor by mohl být dobrej ale jako player no.1 už těžko. *SALA* "

Přece nedáš sparťanský céčko kladenskýmu srdcaři!

5.jpg
Schaschek +602
26.11.18 v 11:03

Za včerejší zápas jim nadávat nelze. Na rozdíl od zápasů před tím jsme se rvali a bojovali až do konce. Třinec je největší favorit ligy, navíc nás sužuje velká marodka. Jediné s čím jsem fakt nespokojen jsou přesilovky. To je šílený co tam předvádíme. Obecně přechod přes střední do útočného pásma je dlouhodobě špatný. Nahazují to po prknech a snaží se to dojet. Jsou zápasy, kdy prohraješ se vztyčenou hlavou a to byl ten včera.

+1
5.jpg
Schaschek +602
22.11.18 v 11:14

Musím říct, že dnešní rozhovor s Kruppem mě trošku překvapil. Dle něj chybí snad 10 hráčů (z toho první 4 beci). To znamená, že třetina kádru je out - to už se projevit musí.

Na druhou stranu by mě zajímal původ zranění. Říčka je jasnej - sundali ho v zápase s Bolkou, Černocha s Libercem, ostatní si nevybavuju.

Každopádně zítra to bude podle mě víc řežba než hokej v tom Zlíně *FUCKU* *BOXER*

5.jpg
Schaschek +602
21.11.18 v 14:23

reakce na Laďa74: ,,Skvělá analýza, souhlasím a podepisuji v plném rozsahu:). Vypadá..." zobrazit příspěvekSkvělá analýza, souhlasím a podepisuji v plném rozsahu:). Vypadá to, že Sparta je tým, který je svým herním projevem "nastaven" na venkovní zápasy. Tam jsou hráči nuceni dobře bránit, houževnatě napadat a hlavně je nic a nikdo nenutí hrnout se kupředu a něco vymýšlet. V domácích zápasech se tato strategie mění v prokletí. Tam Sparta působí jako tank, který je sice stále nebezpečný a bojeschopný, když se tu a tam rozjede, ale díky rychlosti a pohyblivosti soupeře také velmi zranitelný...Nejlépe situaci vystihl jeden z příspěvků zde, který po zápase s Chomutovem (4-1) "s hrůzou" konstatoval, že i přes naše vítězství, Spartu dokonce i ten mátožný Chomutov přestřílel...Takže body z venku to jistě přinese, ale v O2 Aréně holt budeme trpět a modlit se, aby naši borci dali jeden, dva góly v první třetině a po zbytek zápasu se vrátili ke svému "osvědčenému systému"... :-(. Na víc to letos bohužel už nevypadá... *CAS* "

Ono doma jsme poslední, venku první - to o něčem svědčí.

5.jpg
Schaschek +602
21.11.18 v 13:40

reakce na SpartaCorps: ,,Do Liberce se vrací ze Švýcar vrací Michal Birner... Tak uvidíme,..." zobrazit příspěvekDo Liberce se vrací ze Švýcar vrací Michal Birner... Tak uvidíme, jestli přijde někdo k nám..."

Liberec staví dream team. Ta jejich síla v útoku bude i bez Bulíře obrovská.

5.jpg
Schaschek +602
21.11.18 v 11:43

reakce na chuli: ,,Marek na dotazech vedení musí mít už po měsíci..." zobrazit příspěvekMarek na dotazech vedení musí mít už po měsíci svatozář,protože to jsou perly!!! *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** "

To je těžký. Dle těch dotazů jsou to ***i nebo polo***i. Klasická česká mentalita - vynášet do nebe, když se daří a nadávat, když se nedaří. Nic mezi tím. Taky jsem nasranej na výsledky posledních zápasů, ale má smysl psát přímo na Spartu - kór na PR oddělení? 8-) I cvičenýmu gibonovi musí být jasný, že to i realizační tým sere, že ty prohry nedělají naschvál. Ale debilovi nevysvětlíš, že je debil, takže jim to asi ani nemůžeme mít za zlé :D

+1
5.jpg
Schaschek +602
21.11.18 v 11:33

reakce na MartinMegadeth: ,,Výměna Gregorc - De la Rose mi připadá jako kus za kus. Gregorc..." zobrazit příspěvekVýměna Gregorc - De la Rose mi připadá jako kus za kus. Gregorc hrál mizerně ve Spartě, o De la Rosovi nebylo pro změnu slyšet ve Vítkovicích. Že bych radši Hrbase nebo praváka do útoku, protože v obraně už Sparta tři plus mladého Janduse má, o tom žádná. Jenže za Gregorce se zase nedal čekat žádný zázrak. Když si vzpomenu na De la Rose z loňského působení v Jihlavě, vybaví se mi solidní rozehrávka a střela, čímž by mohl oživit a zlepšit přesilovku Sparty. Pro začátek budu spokojen pokud střevní virózu, kvůli které nehrál ve Vítkovicích, nepřivezl s sebou do kabiny Sparty jako dárek. *KSICHT* "

Tak ono platit měsíčně dvě stě táců a neplatit je rozdíl 8-)

5.jpg
Schaschek +602
19.11.18 v 17:13

reakce na Anguilla: ,,A kristalova koule ma jeste nejakou výmenu?:-D "

Zatím ne 8-) 8-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 21. prosince - 17:30
  12.png
  VIT (venku)
  Extraliga (28.kolo)
 • 26. prosince - 16:30
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (29.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2018>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
2
3
4
5
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
27
29
31