Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Rje +57
05.02.23 v 17:09

reakce na shs007: ,,Hele a ty máš z takové výhry radost? Vždyt to je absolutně..." zobrazit příspěvekHele a ty máš z takové výhry radost? Vždyt to je absolutně tendenčně vedenej zápas. mě teda takové výhry nebaví.."

Teď vyhodili Řepíka bez důvodu. Vidím tam chyby rozhodčích na obou stranách a Zohorna nám po odpískani najizdi pravidelně do brankáře. Tak si ty řeči nech. Zase nejakej provokatér.

+1
otaznik2
Rje +57
20.01.23 v 20:05

Za tento tlak jsme si to zasloužili. Moc hezky zahrané. Safin, klobouk dolů..

otaznik3
Rje +57
30.12.22 v 19:02

Super, už se zase nemohu dočkat a těším se na náš hokej.

otaznik4
Rje +57
27.11.22 v 17:42

No fajn, asi se muselo těm dvěma klukům říct, že mají dávat góly švédsky.
A hned to jde... 8-)

+3
otaznik5
Rje +57
25.11.22 v 14:36

reakce na ReiN: ,,Jak to vidíte dneska? Mám vsazeno na Gustafa, kurz je zajímavej..." zobrazit příspěvekJak to vidíte dneska? Mám vsazeno na Gustafa, kurz je zajímavej *HAHA* "

Jó optimismus je dobrá věc... :-D

otaznik6
Rje +57
24.11.22 v 22:51

reakce na kvcr: ,,Podpis Hanse Wallsona nakonec klapnul a jsem za to moc rád. Podle..." zobrazit příspěvekPodpis Hanse Wallsona nakonec klapnul a jsem za to moc rád. Podle vyjádření obou si Hořavou hodně sedli, vyhovuje jim rozdělení kompetencí a oblastí obrana-útok, mají podobný pohled na hokej. V rozhovoru působil Wallson hodně otevřeně a rozumně - nechce dělat vyhlášení, dokud se lépe neseznámí s týmem, za hlavní cíl si klade konzistentní výkony (se kterými máme dlouhodobé problémy) a hodně mi zaimponovala jeho zmínka o komunikaci ve více jazycích, aby hráči do detailů pochopili záměry trenérů. Ono sice každý nějak umíme anglicky, ale když jde o detaily, rodnou řeč nic nenahradí. Aktuálně máme v týmu Čechy, Slováka a Švédy, oba z trenérů můžou použít rodnou řeč. Samozřejmě až čas ukáže, jak se Hans Wallson dokáže vyrovnat s českým hokejovým rybníčkem, kde plavou takové kousky jako Viktor Ujčík. Určitě mu budu držet palce, aby se mu povedlo do hokeje Sparty přenést ty věci, které dělají ze švédských týmů téměř pravidelné vítěze hokejové Ligy Mistrů. Na jednu stranu jsem se divil, že to Wallson u nás vzal, na druhou stranu ale jde do poměrně komfortního prostředí - přebírá hráčsky patrně nejlépe vybavený tým soutěže v situaci, kdy se potácí hodně dole v tabulce, navíc po mizerných výkonech. Ty se v poslední době začaly trochu zvedat a tak je potřeba na tu vlnu nadšení naskočit a využít jí. Navíc s kolegou, kterého zná a věří mu a s klubem, který je oba plně podporuje a dal jim přednost před jinou velice lákavou alternativou. Dokážu si představit, že do takových podmínek se jde poměrně dobře. Tímto jemu i panu Hořavovi přeju na téhle štaci hodně úspěchů.

Nemůžu tady nezmínit managament Sparty. Nedávno se tady docela rozjela diskuse o jejich přebujelém egu. Já si docela dost pamatuju a není tak dávno doba, kdy jsme v managementu měli cholerika s člověkem, který natíral hráče v médiích (byť jako hráče jsem je obdivoval). Hvězdou týmu byl kapitán, který zdrhnul z téhle potápějící se lodi jako první, navíc k jednomu z týmů, které jako Sparťani fakt nemusíme. Do toho se dostal Uwe Krupp a přestože je to člověk, který svým chováním imponoval (a klobouk dolů před tím, že si na podivný konec ve Spartě nikdy v médiích nepostěžoval), na hokej pod ním se prakticky nedalo koukat, protože většinu času se hrálo u nás. Hráči ani trenéři k nám v té době nechtěli, klub byl pomalu na odpis. Za nedlouhého působení našeho aktuálního managementu máme většinu hráčů s mezinárodními zkušenostmi a úspěchy, mnohé z nich na víceleté smlouvy. Máme skvělé trenéry s mezinárodními zkušenostmi a úspěchy podepsané na skoro dvě sezóny, což v případě Miloše Hořavy považuju za mistrovský kousek. Nechci, aby se zapomnělo na pana Pražáka, který ten náš večírek platí, byl to právě on, který se obklopil těmi správnými lidmi. Na angažmá ve Spartě se stojí fronta a odcházející hráči proklamují, že se ještě vrátí. Tohle je hlavně práce Hlíny a Toňáka, všichni beze zbytku mluví o férovém a rychlém jednání, na druhou stranu management drží zásady pro všechny stejně (a tak jsme bohužel přišli o Pecháčka, ale rozumím tomu, že se z nastolených zásad nemá ustupovat). Abych jen neadoroval, nepovedlo se všechno, například angažmá Pavla Patery, na kterého byla Sparta zatím moc velké sousto. Když ale porovnám stavy tehdy a teď, jsme o pár parníků jinde. Management nám mezi hráči vybudoval výbornou pověst, jako třešnička na dortu sedí příběh Dana Přibyla.

To všechno ale není to nejdůležitéjší, tím je jasná koncepce. Znalost skandinávských soutěží logicky vede Tona s Hlinkou k angažování hráčů, kteří skandinávské ligy hráli, teď k nim přibyli i trenéři. Víme, že na severu Evropy se hraje nejmodernější hokej, hráči odsud se v NHL prosazují mnohem víc než hráči z Ruska či Švýcarska. Na turnajích se snažíme místo s týmy Německa a Rakouska porovnávat s týmy ze Skandinávie. Tím se hráčům Sparty otevírá mnohem větší možnost "kariérního postupu". Snažíme se i o zapracování mladých odchovanců, i když většina jich na áčko zatím nemá, obehrávají se v Sokolově, Litoměřicích či na hostováních. Své šance dostávají, ale v áčku se logicky uchytili jen ti nejlepší.

Takže já osobně před prací managementu smekám a za sebe jim posílám velké díky. "

Moc hezky sepsáno. Hlavně ať teď mají klid na práci a dělají ji všichni co nejlépe. *THX*

otaznik7
Rje +57
16.11.22 v 19:21

Jasně prohráli, ano nedávali góly, ale toto nebyl výkon zlomeneho klubu v obrovské krizi.
Já věřím, že pokud udrží tento tah, výhry přijdou velmi brzy.
Po dlouhé době jsem se u hokeje moc dobře bavil.

otaznik8
Rje +57
16.11.22 v 19:12

To prodloužení by si kluci za ten výkon na konci zasloužili..

otaznik9
Rje +57
15.11.22 v 16:46

reakce na SkinNboneZ: ,,S tim,ze Varada sel jen za penezma nekoresponduje co psali vcera v..." zobrazit příspěvekS tim,ze Varada sel jen za penezma nekoresponduje co psali vcera v blesku,ze jeho agent prohlasil,ze Varada si ve Sparte rekl o polovinu min nez mel v Trinci a dvakrat tolik nez mu nabizel Bern,ale treba kecal.Ale co uz,trener je na svete,myslim ze dobra volba pro Spartu,pokud dodrzi co rikal v rozhovoru a co podepsal Sparte a netreba uz to rozebirat.Horka komedie uz zaplatpanbuh skoncila a aspon jsme se v repre pauze nenudili."

Ono docela dost nesedí i ten zbytek, co psali v Blesku, ale teď je to hlavně asi jedno

otaznik10
Rje +57
14.11.22 v 21:22

reakce na Schaschek: ,,Tak to už bych se regulérně poblil :-! "

A ještě k tomu rovnou za kapitána *MIMO*

otaznik11
Rje +57
10.11.22 v 15:38

reakce na toci87: ,,To je pravda a říkal to záruba v podcastu, prostě mentalita Prahy..." zobrazit příspěvekTo je pravda a říkal to záruba v podcastu, prostě mentalita Prahy a Moravy je odlišná, a může se stát, že tady prostě úspěšný nebude, jo vyhrál 3x titul z Třincem, ale vlastně nikde jinde nic nevyhrál nebo tam nebyl, u "20" si nepamatuju že bychom byli nějak úspěšní, takže to zas není 100% jistota, že tady něco vyhraje, ikdyž samozřejmě předpoklady má"

Já si Varaďu moc nepřeji, ale na jeho obranu k "20". Je těžké být úspěšný s týmem, který je o třídu jinde než konkurence. Když se podíváš na 20 USA nebo Finska, jsme opravdu trochu jinde. Zatímco v TEHL prostě někdo z ČR vyhrát musí.

otaznik12
Rje +57
30.10.22 v 18:38

reakce na Honza: ,,Sorry, ale čekal někdo jiný průběh? Kdo ano, tak musí být..." zobrazit příspěvekSorry, ale čekal někdo jiný průběh?
Kdo ano, tak musí být teď nekstučně nasrán. "

Tak čekal jsem jiný průběh a s výsledkem 2:0 jsem byl spokojený. To jsme si tu psali. Následně ale opět přestali hrát a výsledek je strašlivý.
Kdybych já pracoval jako oni, tak už jsem na dlažbě.
Jsem pro bojkot, dokud management něco výrazného neudělá a nepřiznají, že toto je špatně.
V poslední době pracuji docela dost i přes víkendy, najdu si obtížně čas na hokej a oni mě takto odmění... Fakt děkuji

otaznik13
Rje +57
30.10.22 v 16:55

reakce na Honza: ,,Tak šikovný ruce mu nikdo neupírá. Problém má s pohybem."

Tak uvidíme, pohyb třeba to dožene, jeho góly by se hodily..

otaznik14
Rje +57
30.10.22 v 16:34

I když je Simon zatím pod očekáváním, tak tento gól trefil skvěle. O moc lépe to už nešlo. Snad mu to začne chutnat a přidá jich víc...

+1
otaznik15
Rje +57
26.10.22 v 21:07

reakce na karlos: ,,Pozitivně dnes hodnotím Erika. Zdá se, že se dostává do své..." zobrazit příspěvekPozitivně dnes hodnotím Erika. Zdá se, že se dostává do své formy. I když to asi nebude nic platné, protože v tom našem nesystému se asi stejně moc prosazovat nebude. To jde jenom Simonovi *SILENY* I když u něj jsem dnes viděl dvakrát, že ukázal šikovný ruce, ale pořád tam bruslí jak týpek z odborářský ligy.
Co je šílený, jsou naše vyloučení......my jdeme 3x ven za fauly v našem útočném pásmu *PEKLO* *PEKLO* *PEKLO* "

A Kořenář byl dobrej. Naši brankáři si nezaslouží takové statistiky..

+2
otaznik16
Rje +57
26.10.22 v 20:53

Na to se nedá koukat. My dáme gól a přestaneme hrát. Pokaždé..

+1
otaznik17
Rje +57
23.10.22 v 20:16

reakce na toci87: ,,Co se stalo Mírovi? Zranil se při vlastní střele jestli jsem..." zobrazit příspěvekCo se stalo Mírovi? Zranil se při vlastní střele jestli jsem dobře viděl *OCHLASTOVE* "

To vypadalo na nějaké vazy.. Jako bychom toho neměli dost.

otaznik18
Rje +57
23.10.22 v 19:57

Já tu Varaďu nechci. Nemáme být kopie Třince, ale Sparta *FLAGSPA*

+1
otaznik19
Rje +57
23.10.22 v 18:37

reakce na Tomidlo1: ,,Váš názor?  Berete ty 2 body za tu sračku ve 2 třetinách..." zobrazit příspěvekVáš názor?
Berete ty 2 body za tu sračku ve 2 třetinách nebo je to málo když vedli 2:0"

Dva body bych bral, kdyby to i s pátkem bylo 5. Ale na hokej nechodím kvůli bodům, ale kvůli hokeji, a toho bylo vidět málo.

otaznik20
Rje +57
23.10.22 v 18:22

To si přesně zasloužíme.. Třeba se někdo zamysli a zjistí že takto to nepůjde. To je jen ruleta

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30