Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Rje +13
12.04.21 v 14:31

reakce na Schaschek: ,,Pro mě je Liberec víc nesympatický než Brno. V Liberci jsem byl..." zobrazit příspěvekPro mě je Liberec víc nesympatický než Brno. V Liberci jsem byl snad dvacetkrát a z celý tý organizace je mi na blití. Od sekuritky, přes fans až po uplakané vedení. S Brnem je tam rivalita (asi o malinko větší z jejich strany - my to máme ještě větší se Slávií), ale má to emoce, náboj. A hlavně Zábranský prostě není ***, kterej bude někde plakat a posílat na svaz udání. Sekuritka v Brně v posledních letech taky ok. Liberec prostě jasně vede. "

Ahoj, já nemám moc zkušeností z cizích stadiónů, tak se chci zeptat, jak to vypadá v Plzni a v Bolce z tohoto hlediska? Díky za info...

otaznik2
Rje +13
25.02.21 v 23:42

reakce na rad55: ,,Já to nevidím jako chybu v psychice. Tohle je špatná..." zobrazit příspěvekJá to nevidím jako chybu v psychice. Tohle je špatná předzápasová příprava a podceňování soupeře!"

Úplně souhlasím. Stejně jako v Olmiku. Pohoda na začátku, potom rychlé góly soupeře a najednou nám to nejde.

+1
otaznik3
Rje +13
13.12.20 v 19:18

reakce na Pedro_Oak: ,,Tak dneska to byla Sparťanská neděle *PEKLO* *SALA*  Nejdřív..." zobrazit příspěvekTak dneska to byla Sparťanská neděle *PEKLO* *SALA*
Nejdřív ubojovaná výhra v Uheráku a pak tahle parádní demolice *BOXER* mazánků a konečně taky plná výhra za 3.

Teď nám los do Vánoc celkem přeje (Budějky, Zlín a Vary) a tak by to chtělo si hezky pod stromeček nadělit *SMILESPA* *SMILESPA* "

Souhlas, jen přidám že Sparta má nejlepší formu za posledních 5 zápasů dle Livesportu a myslím, že v současné době nejlepší první útok. Doufám, že jim to vydrží, nicméně se na to kouká moooc dobře. *PEKLO*

otaznik4
Rje +13
29.09.20 v 08:45

Pokud bych měl na tom trápení v MB najít něco pozitivního, tak se mi líbil výkon Neužila. Je fajn vidět mladý talentovaný hráče.. *OK*

otaznik5
Rje +13
18.09.20 v 13:37

reakce na SpartaCorps: ,,nestačí kolik maj v klubu starostí se startem ligy, s virem a..." zobrazit příspěveknestačí kolik maj v klubu starostí se startem ligy, s virem a přijde tohle....hlavně že se fotil v novym dresu....když si Sparty neváží, ať táhne vole....to je jak vrána, hašek, reway...tak ať si místo něj zahraje junior, kterej si místo v A týmu bude považovat..."

Já bych Vránu nedával úplně do stejné skupiny s těmi ostatními. Myslím, že se tady snažil, ale že se mu opravdu nedařilo a vyřešil to změnou týmu, která mu nakonec prospěla. Z hlediska Sparty je to škoda, ale dá se to pochopit. Rozhodně to není fracek typu Reway..

otaznik6
Rje +13
18.09.20 v 13:09

reakce na karlos: ,,Nemyslel jsem to tak, že by ve Spartě měli každému hráči šít..." zobrazit příspěvekNemyslel jsem to tak, že by ve Spartě měli každému hráči šít kopačky na míru. Pokud by ale nutili hráče obouvat kopačky určité značky, které jim úplně nesedí, mohlo by to mít nějaký vliv na vysoký počet zraněných hráčů. I když je to vlastně asi blbost. Já vyzkoušel snad všechny značky kopaček od botasu, přes nike, pumu a další až po adidas a nikdy jsem zraněný nebyl *NE* *NE* Až ve 36 mi rupla achilovka a teď jsem dalších deset let bez zranění, Posledních 5let hraju jen v adidaskách. Zranění se mi sice vyhýbá, ale nějak jsem zpomalil *ZACHRANKA* "

To bude určitě těma kopačkama. Já mám něco podobného s kolem. Pořád hledám kolo, které bude, tak rychlé jako cca před 15 lety. Ta technika jde prostě do háje *VYCEP*

+2
otaznik7
Rje +13
13.08.20 v 19:02

reakce na rad55: ,,četl jsem sestavu, ale co to je za bramboračku, to nechápu. Prý..." zobrazit příspěvekčetl jsem sestavu, ale co to je za bramboračku, to nechápu. Prý chceme v přípravném turnaji uspět, v tom případě by měl být Machy v útoku, když už skóroval. Sázet proti svýmu týmu fakt nebudu. Poprvé po dlouhé době zvažuju, že se snad ani koukat nebudu. :-( "

Tak zatim to vypada na spatne rozhodnuti :-) *FLAGSPA*

+2
otaznik8
Rje +13
06.08.20 v 23:58

reakce na PLHA: ,,Já si myslím, že si Ládík to svoje na levé straně s přehledem..." zobrazit příspěvekJá si myslím, že si Ládík to svoje na levé straně s přehledem ukope. Zatím mám dost dobrý pocit ze složení jak fotbalové tak hokejové Sparty. Jen mám dost obavu jestli vůbec fotbal i hokej začne a jestli se podíváme i do ochozů. Je to hrozný naši předci bojovali ve válkách, my bojujeme s bacily."

Ti naši předci měli k válkám i několikanásobně více smrtelných bacilů, virů, bakterií a zároveň méně léčiv. Jen pro upřesnění. Ale sdělení samozřejmě chápu.

Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31