Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Poky +45
15.11.22 v 14:17

reakce na chuli: ,,Ať už toho Tortorellu podepíšou ..chápu, že to tají když je to..." zobrazit příspěvekAť už toho Tortorellu podepíšou ..chápu, že to tají když je to taková hvězda .. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Toho však musí vyhodit Philadelphia. Takže proto se to tak natahuje. Kápl jsi na to. :-D

+2
otaznik2
Poky +45
14.11.22 v 17:50

reakce na Schaschek: ,,Místo aby se za svýho hráče postavil, tak ho veřejně lynčoval..." zobrazit příspěvekMísto aby se za svýho hráče postavil, tak ho veřejně lynčoval na Twitteru. Teď najednou úplně obrátí. Já se mu fakt divím, že po tom všem co na něj Dědek naházel, se vrací zpátky a nejde právě třeba do těch Vítkovic."

Mandát to bere viditelně jinak. A řekl bych, že jako aktér asi o celém příběhu ví víc. Od začátku až k dnešku.

-3
otaznik3
Poky +45
14.11.22 v 17:12

reakce na krvolak: ,,Kdyby se za něj jen nepostavil, to by bylo celkem ok. :-D Ale on do..." zobrazit příspěvekKdyby se za něj jen nepostavil, to by bylo celkem ok. :-D Ale on do něj veřejně na TW/v novinách jebal, jak zklamal jeho i klub, a že nikdy nedostane druhou šanci, a že je to exemplární případ. :-D"

Kdyby to Mandát takto bral, podepsal by jinde. Nabídek měl hned několik. Holaň ve Vítkovicích by ho bral hned a nejen on. Nemám nejmenší potřebu dělat obhájce vrchlabsķého barona. Ale jeho tenkrát naštvalo především to, že je Mandát tahal za nos do poslední chvíle a přímo jim lhal do očí.

otaznik4
Poky +45
14.11.22 v 16:11

Jsem hodně zvědavý, jak rychle se Varaďovi podaří mužstvo herně přetvořit podle jeho představ. Legrace to nebude. Z dlouhodobého pohledu to může být hodně kvalitní volba.

+1
otaznik5
Poky +45
08.11.22 v 09:57

Hořava je evoluce, byť už trochu okoukaná. Avšak dosud vždy docela úspěšná.
Varaďa je revoluce. A změna vazeb a kompetencí v sportovním vedení.
Určité plusy se dají najít u obou, stejně tak minusy, ale tak je to vždy.
Jsem zvědav...

otaznik6
Poky +45
06.11.22 v 12:43

reakce na Patriot: ,,Úplně bude stačit výhra a Košťálek s Říčkou počítající..." zobrazit příspěvekÚplně bude stačit výhra a Košťálek s Říčkou počítající zuby 8-) Mistři světa v sebevědomí musí malinko spadnout na zem *FUCKU* "

S těmi zuby máš nějakou obcesi, ne? Stejně jako s čtením a trvalým reportováním cizích fór, i když to nikoho nezajímá a každý se tam může podívat sám.

Jinak Pce přijedou bez půlky obrany. Výhra je povinná.

-2
otaznik7
Poky +45
01.11.22 v 11:07

reakce na ReiN: ,,RI za tuhle sezonu 67, RI za CELOU minulou sezónu 98.. Tak fakt..." zobrazit příspěvekRI za tuhle sezonu 67, RI za CELOU minulou sezónu 98.. Tak fakt nevím co se stalo *VYKULENY* "

Nedávno někde říkal, že už vnitřně potřeboval změnu. Zároveň tam dostal pozici v první čtveřici a zatím mu to sedlo až nečekaně hodně.

otaznik8
Poky +45
31.10.22 v 11:27

reakce na Kubajs: ,,Do extraligy se bude vracet Klok, myslíte, že mu hodíme laso? Za..." zobrazit příspěvekDo extraligy se bude vracet Klok, myslíte, že mu hodíme laso? Za mě bych bral každého kvalitního obránce, i když pořád bych rád viděl nového Dvořáka. "

"Pokud se před nabídkami ze Švédska, Finska a Švýcarska rozhodne zůstat v extralize, jsou nejžhavějšími kandidáty Třinec, Pardubice a Sparta. Rozhodne se v nejbližších dnech."

To píše Blesk, ale do jaké míry je to pravda, to ví možná jen autor.

otaznik9
Poky +45
28.10.22 v 22:34

reakce na Honza: ,,Ohledně angažování Varadi (případného) si myslím, že..." zobrazit příspěvekOhledně angažování Varadi (případného) si myslím, že pravděpodobnější je jeho příchod do Liberce, kde dostane všechno, co chce, než do Sparty.
Já se začínám bát, aby si Hlinka s Tonem nevzpomněli na Filípka *MIMO*.
"

Pešán je ve Švýcarsku. Předposlední, ale zatím ho nevyhodili.

otaznik10
Poky +45
28.10.22 v 20:50

reakce na Anguilla: ,,Varaďa okamžitě na střídačku a hned!!!"

Úplně si neumím představit fungování sportovního vedení. Varaďa vyžadoval v Třinci čím dál větší kompetence na úkor sportovního manažera, ty si nevybojoval a i proto v Třinci skončil.

otaznik11
Poky +45
21.10.22 v 13:08

reakce na Schaschek: ,,Jo, obranu mají silnou, ale zase je to nadstandardní bek na ligu,..." zobrazit příspěvekJo, obranu mají silnou, ale zase je to nadstandardní bek na ligu, pro kterýho by se to místo našlo všude si myslím. Já se spíš bojím nějakého zranění, protože on byl na nějaký operaci co jsem tak zběžně zaznamenal, tak aby tu nebyl půl roku na marodce. My ty beky potřebujeme na ledě. Ale to si snad umí vedení ošéfovat tohle."

Je pravda, že v posledních dvou sezonách toho Kempný moc nenahrál a jeho účast na mistrovství světa byla docela překvapivá. Je to top obránce, ale železný muž to není.

Dvořák mě se*re také. Už proto, jak hraje a že obránce jeho střihu Spartě chybí. Jenže on sám v aktuálním rozhovoru řekl, že po pěti letech se klonil ke změně. Spíše je škoda, že se ho nepodařilo nahradit podobným typem beka, jenže jsme zase u toho, že ono jich volných moc není.

otaznik12
Poky +45
19.10.22 v 22:58

reakce na Mira1903: ,,Podle mě má ten kluk nějaký psychicky problémy.. Není v..." zobrazit příspěvekPodle mě má ten kluk nějaký psychicky problémy.. Není v pohodě..takhle ztratit kondici v létě to se na to prostě musel úplně vysrat, ale je to taky jenom člověk. Ztrácí všechny puky, souboj neustoji a bohužel jak říkáš v obličeji je mu vidět že ho to moc nebere.Něco s ním pěkně zametlo. "

Nějak se mu zlomila kariéra horším směrem. Když si ho pamatuju z Bratislavy 2019, to byla paráda. Pak přišla operace ramene a to, co si roky budoval, víceméně ztratil. To může zamávat s každým. Hodně nemilá zpráva je, že zatím to nevypadá, že by se z té díry hrabal nahoru, spíš naopak. Hokejista jeho kvalit by měl působit na ledě jako hokejista i s horší fyzičkou. Ta se dožene. Ale jestli není dobře nastavená hlava, tak to bude hodně těžké.

otaznik13
Poky +45
18.10.22 v 22:19

reakce na R.o.m.a.n.86: ,,Nechci vyhazovat trenéry, ale myslím si, že doba hájení už..." zobrazit příspěvekNechci vyhazovat trenéry, ale myslím si, že doba hájení už pomalu končí. Dnešní první třetina byla totální tragédie a nebyla první, i když se to od druhé třetiny zvedlo, stále je to málo. Potřebujeme minimálně dva kvalitní beky. Pro mě je bohužel jeden z nejslabších beků momentálně Polášek, i když je to můj oblíbenec. Pokud vím, Sparta měla dlouhodobě zájem o Pavla Grosse, možná by nebylo na škodu ho znovu oslovit. Pokud vím, momentálně by angažmá mít neměl, ale třeba se pletu. "

Pokud neměl Gross zájem o extraligovou lavičku někdy v dubnu, kdy si mohl udělat kompletní přípravu, těžko bude mít zájem naskakovat do rozjeté soutěže, kterou navíc moc nezná. A žádné jiné velké jméno není.
Stejné je to s hráči do pole. Momentálně nejsou. Nebo jen ti, kteří hráli naposledy v únoru. Na Simonovi vidíme krásně, jak vypadá takový hráč. Ton se upíná ke Kempnému, ale ten se jednocestné smlouvy jen tak nevzdá. Do Evropy se může vrátit kdykoli.

+1
otaznik14
Poky +45
05.10.22 v 18:42

reakce na rad55: ,,Tak jo, podle infa má první útok po 900. "

To je asi trochu neaktualizovaná insider informace. Lítá jich překvapivě mnoho. Na jaře si štěbetali vrabci, že po 900 mají mít trio z Čeljabinsku, které chtělo přestupovat spolu. I proto z toho nakonec vycouvali další zájemci, kteří neměli zájem o celou trojici. Dědkova ochota je zaplatit všechny to celé rozsekla. Zohorna s maximální pravděpodobností zdědil Sedlákovo místo, ale ne jeho smlouvu. Už proto, že byl nakonec druhou volbou a sám na Pardubice čekal. Ale jistě i on je zaplacen krásně, o tom netřeba pochybovat.

otaznik15
Poky +45
04.09.22 v 16:52

reakce na MichalM: ,,Já si nemyslím, že je to bojkot kopaček. Dokonce ani nemám pocit,..." zobrazit příspěvekJá si nemyslím, že je to bojkot kopaček. Dokonce ani nemám pocit, že by nějak nebojovali. Ten tým není nikdy vyváženej. Když máme výbornýho středovýho hráče, nemáme pořádnou obranu. Pak ho vyženeme, máme po něm lepší obranu, ale nemáme zase někoho místo něj. Tohle jde za sportovním vedením. Chtěl takový Vrba posily, nebo nechtěl? Ví to někdo? Já bohužel TR nevěřím ani slovo. Opravdu udělal Nita něco hrozného, že s ním takhle zametli? Byl Kanga takový debil, že je radši lepší hrát bez klasické desítky? Ano, M. Hašek se zachoval jako debil, ale co když k tomu měl třeba taky nějaký důvod? A je nutné se po něm vozit a chtít po něm nějakých 50 milionů? Má tohle Sparta zapotřebí? Kdo to tam takhle rozhoduje, místo aby se soustředil na to, jak hrát opravdu o titul?"

Osobně pohádce o tom, že trenér nechce opravdu kvalitní posilu, nevěřím vůbec. Navíc v situaci, kdy ji opravdu potřebuje. Vrba je samozřejmě vyčpělost sama, jeho trenérská kariéra rychle spěje k závěru a se Spartou se ani vnitřně nedokázal identifikovat. Ale i v tomto stavu ze začátku určitý impuls mužstvu dal, dokázal konečně vyhrát derby a v zimě si to přímo křičelo o posílení. Kromě Čvančary nedostal nic. V jaké složení se poté liga dohrávala, netřeba dál psát.

+1
otaznik16
Poky +45
03.09.22 v 21:59

V tomhle bludišti se utopí kdokoli. Jedno jak kvalitní. Všichni pak odchází vyždímaní. A tím nedělám alibi Priskemu, Vrbovi a dalším, jejichž jména už si ani nevybavím.

Když vidím Bílka v Plzni. Myslí si někdo, že by takto úspěšný byl v současné Spartě? Ani omylem.

+1
otaznik17
Poky +45
22.08.22 v 16:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Z ekonomického hlediska je odchod Hancka ukázkový. Koupit za..." zobrazit příspěvekZ ekonomického hlediska je odchod Hancka ukázkový. Koupit za přiměřenou cenu, nechat ho vyhrát, získat z něj maximální sportovní přínos a následně prodat za násobek nákupní částky! *BRAVO* Ze sportovního hlediska jeho odchod tak jednoznačně nevidím. Rosický kdáká na počkání o titulu, v létě pustí 3 ofenzivní hráče mající bilanci 16+20/22 (u asistencí se statistiky liší), jejichž náhrada je velmi pofidérní, a teď navrch pustí klíčového obránce a stavební pilíř týmu. Vypadá to divně, ale uznávám, že s příchody Zeleného a Sorensena je Sparta schopna díru po Hanckovi zacelit. Jemu osobně děkuji co pro klub odvedl a přeji mu vše nejlepší v Feyenoordu. Taky je fakt, že hráč jako Hancko si zaslouží lepší angažmá než u žabařů co se počtvrté za posledních šest let nedokázali prokousat do skupiny evropských pohárů. *KOSA* "

Odchod opory vždy sportovně bolí. Přehnanými sympatiemi k vedení Sparty vskutku netrpím ale konkrétně Hancko se Rosickému povedl od A do Z. Kéž by to tak měl i u jiných akvizic. Pamatuju-li se dobře, Hancko dorazil na hostování z Fiorentiny s nereálnou opcí na přestup. Postupně si našel místo v sestavě, i přestože ho občas trápily a trápí zdravotní obtíže. Další léto se nechala propadnou opce, ale využilo se dobrých vztahů s hráčem, který jinam nechtěl, k domluvení dalšího hostování už s přívětivější výší opce. Nyní Dávid odchází za krásné peníze. Odchází i proto, že odejít chtěl. Zároveň se dá říci, že se na jeho odchod nakonec i nenápadně připravil nákupem Sörensena.
Kdyby Sparta dělala takové transakce (nákup, zhodnocení, prodej, zajištěná náhrada), snad bych i začal věřit v lepší časy.

+1
otaznik18
Poky +45
10.08.22 v 22:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Vzpomínám si na přelom října a listopadu 2006, kdy k Salfickému..." zobrazit příspěvekVzpomínám si na přelom října a listopadu 2006, kdy k Salfickému přivedl Bříza do kasy Dubu a Přikryl kvůli tomu odešel do Ústí nad Labem. To byla velká a pro Spartu naprosto netypická událost, aby se do brankářů sahalo v průběhu rozběhnuté sezóny. To neplatilo jen v devadesátkách, ale i ještě pěkných pár let po roce 2000. Po pravdě za celé devadesátky si vybavuji jen jeden jediný zásah do gólmanů a tím si ještě nejsem úplně stoprocentně jistý, ale domnívám se, že v průběhu ročníku 1990/91 odešel Bříza do zahraničí a sezónu dochytal Čapek. Poněkud mě mate, že jsem k tomuto ročníku nenašel napříč statistikami k Břízovi nic dalšího než dvaatřicet odchytaných zápasů za Spartu, ale statistiky z té doby nejsou nejspolehlivější. Čapek dle statistik odchytal čtyřiadvacet utkání, což je skoro polovina (celkem 52 utkání a zjevně se v některých zápasech dostali na led oba). Napadlo mě jestli se Bříza tehdy nezranil, ale to by těžko potom chytal na nepovedeném MS ve Finsku. Tady se musím spolehnout na svou paměť, která si vybavuje Břízu v kase na podzim a Čapka potom po Novém roce. A navíc si, ovšem velice matně, vzpomínám, že jsem tehdy byl na jednom domácím zápase v Holešovicích, kdy se skoro jistě vědělo, že po něm Bříza odejde. Úplně za stopro informaci to nedávám, ale jsem si tím hodně jistý, že to takhle bylo. *FRAJER* A potom se mi za celou dekádu už žádná zásadní změna v brankovišti nevybavuje. Následných několik sezón chytali Čapek s Tóthem. Pak přišel velice nepovedený ročník 94/95, kdy chytali Čapek se Šindelem. Další sezónu Čapek, kterému kryl záda Cinnibulk. Pak přišel velký řez a další ročník odchytal Schistaad, kterému kryl záda Adam Svoboda. O rok později dorazil Hnilička, jemuž kryl záda zase Cinnibulk. V další sezóně chytal Hnilička a Přikryl. A v létě devětadevadesátého se vrátil Bříza, jemuž následně další čtyři roky kryl záda Přikryl. Když odešel, poslední tři sezóny působení Břízy ve Spartě mu záda kryl buď Schwarz nebo Popperle. Občas se dostal do kasy epizodně třetí brankář nebo došlo na nějakou výpomoc, ale přes patnáct let v kuse platilo, že dvojice brankářů co sezónu ve Spartě v kasa začala, tak ji taky končila. *POSILOVNA* "

K letnímu už přímo historickému okénku o pohybech ve sparťanském brankovišti, kdy se dá konstatovat, že se Bříza ve volbě svých nástupců až příliš mýlil, mě napadla jedna už zaprášená vzpomínka. V průběhu sezony 04/05 se až na titulní stranu Sportu dostala spekulace, že Sparta uvažuje o angažování Haška a tím vytvoření superdvojice tehdy čerstvých čtyřicátníků. Hašek byl jedním z hráčů, kteří během výluky v Evropě nehráli, "jeho" Pardubice navíc zrovna v tom ročníku angažovaly nákladného Lašáka a Hašek opakovaně tvrdil, že by stejně neměl zájem. Spekulace o Spartě byla založená na faktu, že byl Bříza zrovna zraněný a pomáhal mu s návratem trenér Bruk, jenž byl osobním trenérem právě Haška. V době Břízova zranění zaskakoval dvacetiletý Pöpperle, v základní části nadmíru skvěle, ale panovala obava (oprávněná), jak zvládne boj o titul. V každém případě tato spekulace měla jepičí život, ale i dnes mi ta představa přijde docela zábavná. Hůře by to v tehdejším Play-off dopadnout stejně nemohlo.

+1
otaznik19
Poky +45
01.08.22 v 23:08

reakce na Kubajs: ,,Kluci, mám takový dotaz. Nevíte proč rozhovory co jsou na našich..." zobrazit příspěvekKluci, mám takový dotaz. Nevíte proč rozhovory co jsou na našich stránkách jsou vždy tak krátké a osekané? Koukám, že Patera má rozhovor i na isportu a samozřejmě je delší. Nějak tomu nerozumím, naše stránky by přece měly nejlépe informovat fanoušky o svých lidech. Tuhle otázku si kladu už dlouho, třeba mi to někdo vysvětlí :-D"

Klub má mediální partnery a těm poskytuje exkluzivitu. Mediální partner má na rozdíl od klubu část obsahu placenou a pokud má klub hodně fanoušků, někteří si onen placený obsah koupí.
Je to obchod. A také příspěvek k dobrým vztahům.

+2
otaznik20
Poky +45
23.07.22 v 08:45

reakce na MartinMegadeth: ,,Koukám, že se Šulák vrací do Chabarovsku, kde má platnou..." zobrazit příspěvekKoukám, že se Šulák vrací do Chabarovsku, kde má platnou smlouvu. To by mě zajímalo jakým způsobem (vy)řešila nebo hodlá (vy)řešit IIHF situace hráčů majících platný kontrakt v KHL, kteří tam hrát nechtějí. Podle řádů IIHF jim hrozí při nedodržení smlouvy vysoká pokuta a zákaz hraní činnosti až na 18 měsíců, což není žádná sranda. FIFA k problému u fotbalistů postavila překvapivě brzy i čelem, ale od IIHF - pokud mi něco neuteklo - je v této věci zatím velice pasivní. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan..."

Nevyřešili to bafuňáři z IIHF dosud, nevyřeší to ani v budoucnu, to už je snad jasné každému. Rusové do bafuňářů nalili v minulosti dost peněz a zatímco jejich účast na MS to nezachránilo, tak v této veřejností ne tolik vnímané problematice dál drží silné karty Hráči bojují jen za sebe a jsou často ve velmi nevýhodném postavení.
Stačí se podívat na rozhovory se Sedlákem nebo Willem. Čeljabinsk jim řekl, že pokud dohrají sezonu, pak jim ukončí smlouvy. Nakonec jsou rádi za to, že je mají na rok přerušené. Rusové hrají hru, že se jednalo o chybu v překladu a podobně. V každém případě na ně čeká další nepříjemné jednání s vědomím, že Rusové si situaci budou vychutnávat a budou využívat, právě díky postoji IIHF, pozici silnějšího.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 23. března - 17:00
  19.png
  TRI (venku)
  Extraliga (ČF3)
 • 24. března - 19:00
  19.png
  TRI (venku)
  Extraliga (ČF4)

Kalendář akcí

<<03 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
25
26
27
28
29
30
31