Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Poky +43
10.08.22 v 22:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Vzpomínám si na přelom října a listopadu 2006, kdy k Salfickému..." zobrazit příspěvekVzpomínám si na přelom října a listopadu 2006, kdy k Salfickému přivedl Bříza do kasy Dubu a Přikryl kvůli tomu odešel do Ústí nad Labem. To byla velká a pro Spartu naprosto netypická událost, aby se do brankářů sahalo v průběhu rozběhnuté sezóny. To neplatilo jen v devadesátkách, ale i ještě pěkných pár let po roce 2000. Po pravdě za celé devadesátky si vybavuji jen jeden jediný zásah do gólmanů a tím si ještě nejsem úplně stoprocentně jistý, ale domnívám se, že v průběhu ročníku 1990/91 odešel Bříza do zahraničí a sezónu dochytal Čapek. Poněkud mě mate, že jsem k tomuto ročníku nenašel napříč statistikami k Břízovi nic dalšího než dvaatřicet odchytaných zápasů za Spartu, ale statistiky z té doby nejsou nejspolehlivější. Čapek dle statistik odchytal čtyřiadvacet utkání, což je skoro polovina (celkem 52 utkání a zjevně se v některých zápasech dostali na led oba). Napadlo mě jestli se Bříza tehdy nezranil, ale to by těžko potom chytal na nepovedeném MS ve Finsku. Tady se musím spolehnout na svou paměť, která si vybavuje Břízu v kase na podzim a Čapka potom po Novém roce. A navíc si, ovšem velice matně, vzpomínám, že jsem tehdy byl na jednom domácím zápase v Holešovicích, kdy se skoro jistě vědělo, že po něm Bříza odejde. Úplně za stopro informaci to nedávám, ale jsem si tím hodně jistý, že to takhle bylo. *FRAJER* A potom se mi za celou dekádu už žádná zásadní změna v brankovišti nevybavuje. Následných několik sezón chytali Čapek s Tóthem. Pak přišel velice nepovedený ročník 94/95, kdy chytali Čapek se Šindelem. Další sezónu Čapek, kterému kryl záda Cinnibulk. Pak přišel velký řez a další ročník odchytal Schistaad, kterému kryl záda Adam Svoboda. O rok později dorazil Hnilička, jemuž kryl záda zase Cinnibulk. V další sezóně chytal Hnilička a Přikryl. A v létě devětadevadesátého se vrátil Bříza, jemuž následně další čtyři roky kryl záda Přikryl. Když odešel, poslední tři sezóny působení Břízy ve Spartě mu záda kryl buď Schwarz nebo Popperle. Občas se dostal do kasy epizodně třetí brankář nebo došlo na nějakou výpomoc, ale přes patnáct let v kuse platilo, že dvojice brankářů co sezónu ve Spartě v kasa začala, tak ji taky končila. *POSILOVNA* "

K letnímu už přímo historickému okénku o pohybech ve sparťanském brankovišti, kdy se dá konstatovat, že se Bříza ve volbě svých nástupců až příliš mýlil, mě napadla jedna už zaprášená vzpomínka. V průběhu sezony 04/05 se až na titulní stranu Sportu dostala spekulace, že Sparta uvažuje o angažování Haška a tím vytvoření superdvojice tehdy čerstvých čtyřicátníků. Hašek byl jedním z hráčů, kteří během výluky v Evropě nehráli, "jeho" Pardubice navíc zrovna v tom ročníku angažovaly nákladného Lašáka a Hašek opakovaně tvrdil, že by stejně neměl zájem. Spekulace o Spartě byla založená na faktu, že byl Bříza zrovna zraněný a pomáhal mu s návratem trenér Bruk, jenž byl osobním trenérem právě Haška. V době Břízova zranění zaskakoval dvacetiletý Pöpperle, v základní části nadmíru skvěle, ale panovala obava (oprávněná), jak zvládne boj o titul. V každém případě tato spekulace měla jepičí život, ale i dnes mi ta představa přijde docela zábavná. Hůře by to v tehdejším Play-off dopadnout stejně nemohlo.

+1
otaznik2
Poky +43
01.08.22 v 23:08

reakce na Kubajs: ,,Kluci, mám takový dotaz. Nevíte proč rozhovory co jsou na našich..." zobrazit příspěvekKluci, mám takový dotaz. Nevíte proč rozhovory co jsou na našich stránkách jsou vždy tak krátké a osekané? Koukám, že Patera má rozhovor i na isportu a samozřejmě je delší. Nějak tomu nerozumím, naše stránky by přece měly nejlépe informovat fanoušky o svých lidech. Tuhle otázku si kladu už dlouho, třeba mi to někdo vysvětlí :-D"

Klub má mediální partnery a těm poskytuje exkluzivitu. Mediální partner má na rozdíl od klubu část obsahu placenou a pokud má klub hodně fanoušků, někteří si onen placený obsah koupí.
Je to obchod. A také příspěvek k dobrým vztahům.

+2
otaznik3
Poky +43
23.07.22 v 08:45

reakce na MartinMegadeth: ,,Koukám, že se Šulák vrací do Chabarovsku, kde má platnou..." zobrazit příspěvekKoukám, že se Šulák vrací do Chabarovsku, kde má platnou smlouvu. To by mě zajímalo jakým způsobem (vy)řešila nebo hodlá (vy)řešit IIHF situace hráčů majících platný kontrakt v KHL, kteří tam hrát nechtějí. Podle řádů IIHF jim hrozí při nedodržení smlouvy vysoká pokuta a zákaz hraní činnosti až na 18 měsíců, což není žádná sranda. FIFA k problému u fotbalistů postavila překvapivě brzy i čelem, ale od IIHF - pokud mi něco neuteklo - je v této věci zatím velice pasivní. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan..."

Nevyřešili to bafuňáři z IIHF dosud, nevyřeší to ani v budoucnu, to už je snad jasné každému. Rusové do bafuňářů nalili v minulosti dost peněz a zatímco jejich účast na MS to nezachránilo, tak v této veřejností ne tolik vnímané problematice dál drží silné karty Hráči bojují jen za sebe a jsou často ve velmi nevýhodném postavení.
Stačí se podívat na rozhovory se Sedlákem nebo Willem. Čeljabinsk jim řekl, že pokud dohrají sezonu, pak jim ukončí smlouvy. Nakonec jsou rádi za to, že je mají na rok přerušené. Rusové hrají hru, že se jednalo o chybu v překladu a podobně. V každém případě na ně čeká další nepříjemné jednání s vědomím, že Rusové si situaci budou vychutnávat a budou využívat, právě díky postoji IIHF, pozici silnějšího.

+1
otaznik4
Poky +43
22.06.22 v 12:24

reakce na paul68: ,,Když byl Hradec --> Kradec, tak Zlín bude jak? Kradlín?*FUCKU*..." zobrazit příspěvekKdyž byl Hradec --> Kradec, tak Zlín bude jak? Kradlín? *FUCKU* *FUCKU* "

Podle vzoru Znojmeta by to ještě mohl být Varlín. Ale nevěřím, že se to nakonec uskuteční. Holoubek tuto hru hraje pravidelně. Leda že by i on sám měl potíže v podnikání.

+1
otaznik5
Poky +43
10.06.22 v 09:41

reakce na papi35: ,,Naprostý souhlas! Hudáček - Neužil měla být dvojice na..." zobrazit příspěvekNaprostý souhlas! Hudáček - Neužil měla být dvojice na příští sezónu. Chápu, že už byl Kovář, v době příchodu Hudáčka, podepsanej, ale myslím si, že by to nějak určitě udělat šlo.
Neužila je mi líto. Nejdřív ho odstavili kvůli Salákovi, podruhé kvůli Machovskému. Vůbec se nebojím říct, že Neužil není horší než oba dva zmiňovaní. "

Udělat by to šlo, ale stálo by to několik milionů. Nemyslím si, že by Kuba Kovář se svým agentem řekli, že když nás nechcete, tak my po vás nebudeme nic chtít a s úsměvem půjdeme.

+1
otaznik6
Poky +43
08.06.22 v 20:58

Ráno mi připadal přestup Muellera šokující, ale pokud si to zasadím do souvislostí, už to takové překvapení není. V únoru byl možná nejžádanějším jménem na českém trhu, v březnu už bylo vše jinak. Nejbohatší české kluby změnily plány. Jeden svou nabídku dokonce stáhl oficiálně. Švýcarsko přestalo být aktuální. A s jeho specifickými požadavky na osobní život mu na stole nakonec mohlo zbýt jen Brno, které pokukovalo jinam a Vítkovice, kde se majiteli nakonec zbláznila šrajtofle.

+1
otaznik7
Poky +43
27.05.22 v 12:34

Držet na soupisce dva brankáře, kterým je 34, logiku moc nedávalo. Věkově, typologicky ani ekonomicky. Kdyby nebyl podepsán Kovář, Hudáček by asi ve Spartě zůstal.

+1
otaznik8
Poky +43
23.05.22 v 19:37

reakce na Mandor: ,,Na hokejové části Sparťanského srdce je to zatím dobrý. Dnes..." zobrazit příspěvekNa hokejové části Sparťanského srdce je to zatím dobrý. Dnes veliká radost, Kuba Krejčák je opravdu TOP bek. Takže super.
Ale z toho co se děje na Letné mi jde hlava kolem. Jestli opravdu chtějí přivést Guľu, tak opravdu nevím o co jde... Vždyť ten člověk vyhořel ve třech klubech za sebou. Jediné pozitivum na něm je, že umí hezky mluvit. Ale to už tady bylo v podání jednoho Italského odborníka... "

Nedivil bych se ani trochu, kdyby se doktor a jeho poskoci shlédli v čerstvém italském mistrovi, vždyť proti němu na podzim roku 2020 hráli. A tam uspěl trenér, jenž neměl v předchozích angažmá příliš úspěchů. A protože mám neodbytný pocit, že analýzy doktora a jeho poskoků jsou velmi povrchní, takže si třeba myslí, že když vezmou v případě Guľy vyloženě neúspěšného kouče, tak jim to vyjde jako milánskému AC. Ne, člověk už se tomu musí jen hořce smát.

+1
otaznik9
Poky +43
19.05.22 v 22:45

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc..." zobrazit příspěvekHomolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc finančně vydělal než prodělal nemusíme řešit. Mě zaráží jiná věc. Že člověku s jeho egem a s jeho úspěchy, protože on objektivně (mimo Letnou) úspěšný člověk je, nevadí být spojen s něčím dlouhodobě tak zoufale neúspěšným jako je ACS. Že do klubu ročně rve desítky nebo i stovky milionů, to bych pochopil, že mu nevadí, když jinde vydělává miliardy. Pořídil si nákladnou hračku, má ji a udržuje si ji. Ale že ho ne**re tak zoufale dlouhodobě neúspěšná organizace, se kterou je jeho jméno spojeno, to nedokážu pochopit. To je věc ega i prestiže. Ať mi netvrdí, že se mu obchodní partneři nepošklebují nebo ho aspoň neptají proč je Sparta tak strašně v pr**li. A že ho to ne**re a nemotivuje k vyndání hlavy z pr**le, když i taková guma jako je Luft Jára během pár let vytáhla Slávii, která byla před šesti, sedmi lety desetkrát víc k smíchu než Sparta, k titulům, k Lize Mistrů a k dalším úspěchům v pohárové Evropě. *MIMO* "

Pro mě je to jedna z největších záhad českého sportovního rybníčku. Skoro 20 let dělat s takovou osobní obchodní a manažerskou úspěšností fotbal a nenajít cestu, jak v něm být úspěšný. Vlastní blahosklonností si vyrobit z provinčního soupeře těžkou váhu, která se Spartě s gustem směje a titul je schopná vyhrát i s bankovními účty v minusu. Být pro smích s různými nerealistickými cíli, korunovanými projektem internacionalizace v čele s komikem, který o fotbale hezky plká, a úspěchy v něm nemá.
A to, o čem se spekuluje do budoucna, asi také slibuje zábavu. Jenže pro soupeře Sparty. *MIMO*

+1
otaznik10
Poky +43
09.05.22 v 16:40

Křetínský nastupoval do ACS, tuším, v roce 2004. 18 let Sparta v lepším případě přešlapuje na místě s občasnými záblesky čehosi. V horším případě přímo bloudí. Katastrofální rozhodnutí se lepí jiným. A tak to jde dál a dál. Někdo vypočítal, že Vrba už byl 20. trenérem za panování DK ve Spartě. To samo o sobě mluví za všechno.
Ano, Vrba už má zenit za sebou, chvílemi působil dost vyčpěle. Ale v tomhle rybníčku se utopí kdokoli. Majitel se svým managementem si pořád lže do kapsy. Honí se za imaginárními tituly a furt si rozbíjí hubu.

+1
otaznik11
Poky +43
02.05.22 v 13:21

reakce na Kimi R.: ,,Tohle je prostě úděl . Liberec pryč Šmíd,Zachar,Klepiš a..." zobrazit příspěvekTohle je prostě úděl . Liberec pryč Šmíd,Zachar,Klepiš a nahradí to 2.5 Balinskisem,Bulířem a Flynnem a kvalitou jdou nahoru a nemusí nic řešit. My máme bohužel do konce srpna co dělat. Ono jestli není lepší se zaměřit na hráče věkově 30+, kteří už nikam do zahraničí neutečou. "

Šmída Balinskisem určitě nenahradí. Určitě ne v kabině. Bylo to vidět i letos. Bez Šmída byli tygříci dost bídní. Nahoru se začali drápat až se Šmídem.

+1
otaznik12
Poky +43
02.05.22 v 09:17

reakce na Schaschek: ,,Nejhorší je, že ten Šmerha tu chtěl zůstat, ale ko.kot agent ho..." zobrazit příspěvekNejhorší je, že ten Šmerha tu chtěl zůstat, ale ko.kot agent ho už v listopadu navezl do podepsání nové smlouvy v Boleslavi."

Tohle je taktika Boleslavi. Musí se nechat, že Vrbata s Nedorostem mají čuch a jdou po hráčích, jako je Šmerha a lámou je už někdy na podzim, kdy je nemá jejich aktuální klub jako prioritu. Není to zdaleka poprvé. Takhle přetáhli letos Budějovicím i Beránka.

otaznik13
Poky +43
30.04.22 v 17:45

reakce na paul68: ,,A mezi odchody není ani Hudáček zatím.*THUMBSUP* "

Kuchař v Sportu píše, že pravděpodobně nezůstane. Ve hře může být Brízgala, který Spartě patří.
Nabídku měli od HCS dostat Jeřábek a Krejčík. O ně má zájem i Kometa s Třincem. Pak Sedlák. Toho lanaří Dědek. Zájem je i o Fleka a možná Flynna.
Tomáškovi zlomeným kotníkem zatím padlo Švýcarsko.

otaznik14
Poky +43
29.04.22 v 16:46

reakce na Schaschek: ,,Mikuš končí v Pardubicích. Tak doufám, že někoho nenápadně ho..." zobrazit příspěvekMikuš končí v Pardubicích. Tak doufám, že někoho nenápadně ho sem tahat 8-) "

Ten to v extralize dohraje ve Vítkovicích.

otaznik15
Poky +43
28.04.22 v 21:56

reakce na Koty: ,,Vyhrál horší tým za pomoci rozhodčích! Hnus hnus hnus "

Sérii na 4 vítězné zápasy nevyhrává horší mužstvo. Opravdu ne. Varaďa sestrojil efektivní mašinu, která umí zvládat důležité momenty.
Rozhodčí jsou průměrní. Ale oni příčinou prohry nejsou. Na jeden gól se nevyhrává. Tečka.

+4
otaznik16
Poky +43
11.04.22 v 14:59

reakce na Hrdy22: ,,Tak to už jsme taky zažili a úspěch z toho nebyl. Myslím, že..." zobrazit příspěvekTak to už jsme taky zažili a úspěch z toho nebyl. Myslím, že dopadnou stejně. Ono moc hvězd v jednom týmu se asi opravdu nesnese. "

Zrovna Dvořák není hvězda. Ten je dělník. A bude dělník i tam.
Přetahování o první přesilovku mezi Čerešňákem a tamním starousedlíkem *HAHA* Košťálkem by mohlo vtipné, to ano.
Mám však pocit, že tamní zbohatlík pochopil, že s klátivým měkkým Mikušem úspěch neudělá ani omylem. Škoda, že už na to přišel.

otaznik17
Poky +43
08.04.22 v 12:15

Gulaš byl fňukna vždy. Pech také. V Motoru to ještě nabralo na obrátkách. Oni už ve čtvrtfinále předváděli tyátr, ale tam byli nahoře.

Ale že to dovedou až do této absurdity, kdy rozporují hrazdu směrem do ksichtu a chtějí se hádat o milimetry.

otaznik18
Poky +43
07.04.22 v 23:24

reakce na Agbonlahor: ,,Byl to Štencel a zápasy dostal dva. Ale tam myslím byla..." zobrazit příspěvekByl to Štencel a zápasy dostal dva. Ale tam myslím byla přitěžující okolnost, že to bylo v přerušené hře. Stejně jako Camara na Sobotku pár týdnů zpět."

Aha, tak to beru zpět. Už se v těch disciplinárních trestech napříč jinými sériemi ztrácím. :-)

otaznik19
Poky +43
07.04.22 v 23:16

reakce na slajer: ,,Tohle nechápu, že Sparta není schopná udržet hráče v rámci..." zobrazit příspěvekTohle nechápu, že Sparta není schopná udržet hráče v rámci extraligy a posiluje konkurenci.... *MIMO* "

Pokud chce Dvořák změnit lokál, tak s tím nikdo nic neudělá.
Našel jsem tu odpověď Salfického. Od letošního roku jde oznámit přestup v extralize před 1.5., ale bude se to dělat jen u hráčů, kteří s oznámením souhlasí. Někteří nechtějí nic prozradit, aby nebyli v podezření, že už to jen odkloužou. Dvořák ale svůj přestup vedení Sparty oznámil a tak to Salfický řekl, i když to neměl původně v plánu. O jiných už mlžil.

otaznik20
Poky +43
07.04.22 v 23:08

reakce na paul68: ,,Otázka je, jestli to (Ch)Ujčík bude řešit, zejtra mu zase hraje..." zobrazit příspěvekOtázka je, jestli to (Ch)Ujčík bude řešit, zejtra mu zase hraje Jihlava, tak má svých starostí dost. *FUCKU* :-! *KOSA* Já bych mu dal dva zápasy, ať nežeru. *FUCKU* No, uvidíme... *SILENY* *METAL* 8-) "

Ve čtvrtfinále dostal za prakticky totožnou věc někdo z Budějovic stopku na jeden zápas. Takže Viktorek udrží metr, tak by to mělo být stejně.

Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 18. srpna - 19:00
  50.png
  SLB (venku)
  Příprava 2022 (Danube Cup)
 • 19. srpna - 15:00
  70.png
  RAU (venku)
  Příprava 2022 (Danube Cup)

Kalendář akcí

<<08 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
10
12
13
14
15
16
17
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31