Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Poky +22
17.07.21 v 21:30

Když si to shrneme, tak ukončená smlouva nebyla zase tak úplně ukončená. Vlasák asi chtěl Buchtu levně a tak si Ton s Hlinkou nakonec rozmysleli. Moc nevím, co si o tom myslet a Honzy je mi i líto. Jeho pozice v Spartě nebude žádná hitparáda. A zájemce o jeho služby má prázdnou kasu.

+1
otaznik2
Poky +22
24.06.21 v 19:38

Já ten rozhovor s Koštětem docela beru. Celkem na rovinu tam říká, že šel za lepší nabídkou. Že je to zároveň do klubu s ambicemi, je logický, Zlín by mu takový peníze dal stěží.

Spíš mě napadá jedna taková klasika nejen českých hokejových klubů. Mají často plná ústa práce s odchovanci, ale pak lépe zaplatí přespolního. A svýho zaplatí, až když se odněkud vrací. Neříkám, že se aktuálně týkalo Koštěte, ale po fórech, fejsbůkových hokejových účtech běhají různý numera. Jako že si Mozík v květnu nahodil požadavek 600+. Co pak dostal od Zábranskýho, kdo ví. A to se ještě prodraží na tabulkách.

+1
otaznik3
Poky +22
23.06.21 v 23:29

reakce na Kubajs: ,,No podle komentu Kotyho jsem pochopil, že je hotovo, ale je divný,..." zobrazit příspěvekNo podle komentu Kotyho jsem pochopil, že je hotovo, ale je divný, že by oznámení trvalo tak dlouho. "

U Mozíka to trochu podivný je. Ale třeba se řeší papírování s právy. Ti ostatní na českej rybníček hodně nadstandardní hráči můžou mít pro změnu nějakou lhůtu, co kdyby ještě ještě přišla nějaká lákavá nabídka. Konec června se nabízí. Zároveň si o hráče, kteří jsou ochotní jít domů, soupeří ti samí hráči na trhu. Sparta, Pardubice, Třinec, možná i Liberec nebo Brno. Miliardář z Vrchlabí asi cílí především na odchovance. Ale asi nebude daleko od pravdy, že třeba takovej Jirka Sekáč nebo Radil mají nabídky jak z Prahy, tak z Pardubic. Respektive Sparta má (měla) záložní plán s Radilem, kdyby nevyšel Sekáč. A Dědkovice to budou mít přesně naopak. A stejně tak můžou Sekáč s Radilem zvyšovat svou cenu. Brzy se výsledek nejspíš dozvíme.

+1
otaznik4
Poky +22
20.05.21 v 18:34

Šuškanda, která se táhla už někdy od základní části, že Tomášek po sezoně odejde, se naplnila. Citelná ztráta.

+1
otaznik5
Poky +22
08.05.21 v 19:24

reakce na Smogis: ,,Kometa dle isportu otukava Furcha a Juliuse Hudacka. Jsem zvedav, zda..." zobrazit příspěvekKometa dle isportu otukava Furcha a Juliuse Hudacka. Jsem zvedav, zda se vrati do extraligy. Ale do Brna? "

Furch zůstává v KHL. Hudáček je asi dost reálná možnost. V 33 letech pro něj může být víceletá smlouva atraktivní.

+1
otaznik6
Poky +22
06.05.21 v 13:24

Když si člověk vybaví ty různý miliardáře nebo korporátní skupiny, kteří/který se pustí do dobrodružství s hračkou jménem sportovní klub, tak jsem vždy měl za to, že ego těchto lidí je nenasytný. Chtějí další úspěchy. Chtějí na tomhle poli i potlesk plebsu. Berlusconi, klan Agnelliů, Abramovič, Peréz atd atd.. Ti všichni chtějí/chtěli lesk úspěchů. Občas se spálí, občas vyhodí prachy do luftu. Občas jsou konkurenci pro smích. Ale ta ambicióznost těhle lidí je do očí bijící. Vždyť na tom českým písečku Dědek z Vrchlabí, co se teď vřítil do extraligy, je toho ukázkou. Ego si ukojil v golfu, tak se teď vrhnul do hokeje. Po hlavě. Dost možná si rozbije kokos, zjistí, že to není tak snadný, ale ctižádost má. Ten na ty lidi pod sebou tlačí, chce z nich něco vymačkat. Zkazky z Koněpůli hovoří o tom, že umí občas rozjet čardáš.

A Křetínský na cestě vzhůru ve všelijakých žebříčcích boháčů s přesahem do Evropy, do světa, má 15 let klub, kterej je neúspěšnej. A posledních šest let je vyloženě tristních. Což jen umocňuje vzestup Milijardových čínských Slavíků. Asi je to Křetínskýmu jedno, účel mu Sparta splňuje a po potlesku plebsu netouží.

+1
otaznik7
Poky +22
05.05.21 v 21:04

Už nejsem úplnej mladík a něco už pamatuju. Ale že se dočkám takový dominance Slavie (nejen) v derby, to kdyby mi někdo před pár lety, nevěřím. Ten klub byl v troskách. Rozdíl je úplně šílenej. Šílenej. A jak řekl Němeček po zápase ve studiu, s tím, jak teď Sparta vypadá, funguje, s tím trenér těžko něco vymyslí. Efekt změny vyprchal a už je tu zase sparťanská každodenní realita. Širokej a kvalitní kádr je Rosického iluze do promo článků. Na trávníku vidíme něco úplně jinýho.

+1
otaznik8
Poky +22
02.05.21 v 16:18

reakce na karlos: ,,Dopadne jako Štich:-! :-! Tyhle povahy, co nevědí nic o férovém..." zobrazit příspěvekDopadne jako Štich :-! :-! Tyhle povahy, co nevědí nic o férovém jednání, ať si táhnou kam je srdce(měšec) táhne *FUCKU* *FUCKU* To jsou hlavní potenciální rozjebávači kabiny *METAL* Mrzí mě, že se k těmhle s.r.á.č.ů.m přidal i Ďaloga *KOSA* Košťálka zatím hodnotit nechci, ale bohužel má mezi ně asi nakročeno také. *NAPR**** *NAPR**** "

Charaktery hráčů a férovost jejich jednání hodnotit nechci a nebudu. Prostě to nejsou fanoušci.

Ale ten Ďaloga. Vždyť od té doby, co vylétl ze zvolenskýho hnízda střídá kluby skoro každou sezonu. Venku začínal v Pardubicích. Do Sparty se dostal shodou okolností, když podepisoval do už dávno neexistujícího Lva a nevešel se mu do kádru. Pak už to vyloženě střídal. V žádným klubu nestrávil od roku 2014 dvě sezony. A českou ligu, respektive Spartu, pak bral jako mezikrok k návratu do KHL nebo Švédska. Covid, věk a založení rodiny ho dovedlo k tomu, že by bylo dobrý se usadit hokejově v Česku, kde má nejlepší čísla. Proč si na podzim nevybral Spartu, těžko říct. Já ho za to, jak měnil kluby, kritizovat nebudu, vlastně ho i chápu, že chtěl hrát co nejvíc v KHL, ale jeho chování je sedm osm let pořád stejný.

otaznik9
Poky +22
30.04.21 v 13:51

reakce na rad55: ,,Podle Hokej jsme v jednání. A perník, ježidědek."

hokej.cz je legrační zdroj. Autor tam snad sjíždí jen fóra a články v Blesku. A občas se snaží asi o nějakou interakci. Viz jeden z posledních špeků. Zůstane Vondrka v Pardubicích? Ten online je spíš k pobavení.

+2
otaznik10
Poky +22
30.04.21 v 13:06

reakce na rad55: ,,Tak co? Petr Chlán, Adam Musil, David Kaše? Co beci? Žádné..." zobrazit příspěvekTak co? Petr Chlán, Adam Musil, David Kaše?
Co beci? Žádné zvěsti...
A trenér?"

Se zase Ton s Hlinkou u Musila vrátili do hry a otevřeli peněženku?

otaznik11
Poky +22
27.04.21 v 23:43

reakce na frafont: ,,Podle mě je skoro jedno, kdo z těch dvou vyhraje první ligu a..." zobrazit příspěvekPodle mě je skoro jedno, kdo z těch dvou vyhraje první ligu a půjde do extraligy, na 99,9% to v obou případech vidím na jednu sezónu a šup zpátky dolů, protože (jak se mimochodem ty různé kluby mohly už samy opakovaně přesvědčit) materiál, co stačí na hraní na špici první ligy, nestačí většinou na extraligu ani náhodou. Jinak ta finálová série je zvlášť vypečená, šest zápasů a ani jednou nevyhrál domácí tým. Pokud se to dodrží i v posledním utkání a zase Jihlava vyloupí Kladno, tak to by potom snad stálo za to se prohrabat historií a podívat se, jestli už se někdy v minulosti stalo v jakékoliv soutěži, aby v rámci série playoff ani jednou nevyhrál domácí tým."

Jedna taková série se objevila před dlouhým časem mezi extraligovými kuriozitami.

V posledním federálním ročníku v semifinále se střetly Litvínov a Vítkovice. Skončilo to 2-3 na zápasy. Litvínov prohrál všechny tři domácí zápasy.

+1
otaznik12
Poky +22
22.04.21 v 14:27

Machovský chtěl do KHL, tak vzal tohle. V uplynulý sezoně má za Rigu aspoň jeden start 8 (!) gólmanů. Všichni pod 90%, všichni průměr přes 3 góly. Popravdě čím dál méně se divím Frodlovi, že nakonec zůstává v extralize. Jestli jeho agent dostával podobný lasa zvenku, jako že asi dostával.

otaznik13
Poky +22
22.04.21 v 11:16

Co my víme, třeba si Ton s Pepkem vyříkali. Sportovní ředitel určitě nerozhoduje o všem, ale že by nejvyšší management šel ve volbě trenéra proti sportovnímu řediteli, jenž nese za úsek odpovědnost, se mi nepozdává.

Hroší kůže Jandače? Udělal si v roce 2011, když přišel po roční epizodě z Koněpůlí, ze Sparty domovskej klub. Je nejspíš přesvědčen, že tu vždy odvedl 100%.

A další věc. Ono těch renomovaných trenérů moc není. Velká jména jsou často v důchodu nebo v případě Říhy st. po smrti. Řada kubů dává i z personální nouze šanci lidem z vlastních zdrojů. Což je nakonec dobře. Ale že by na trenérským trhu bylo hodně kandidátů pro Spartu, o kterých si to člověk na první dobrou řekne, to vůbec. On na tom trhu není snad ani jeden takovej člověk. I ten Kalous už tu jednou byl.

+1
otaznik14
Poky +22
17.04.21 v 21:22

Za mě je přeplácení a přeplácení. Za nechutný pro trh beru to, když někdo přetahuje hráče z pomezí druhý a třetí lajny nebo tak nějak. S tím se českej trh potýkal v minulosti, až loni s covidem snad klesly platy průměrným hráčům. Pamatuju, jak si na to otevřeně stěžoval Látal, kterej se celou kariéru motá v třetí lajně, gólů dává pramálo a stejně vždy někde dostal slušnou sumičku. Ale v podstatě první bek Sparty, vítěze základní části, má svou cenu a poptávku po jeho službách. Košťálek se každou sezonu zlepšoval, takže se dalo čekat, že se asi nespokojí s původní výší kontraktu. Pokud byl ochotenej přestoupit v rámci ligy, tak věřím, že třeba i Třinec mohl zkusit štěstí. Pak jsou Dědkovice kousek od Prahy. Divil bych se však, kdyby neměl něco ze zahraničí na stole. Možná nechce cestovat, netuším. Možná mu Dědek slíbil kromě peněz zásadní roli v projektu, jak se dnes s oblibou píše. Nejspíš se to asi nedozvíme, ale zajímalo by mě, jakej mohl být rozdíl mezi nabídkou Sparty a Dědka. Umím si představit, že první bek špičkovýho týmu si na sumu začínající na 4 asi sáhne...

+1
otaznik15
Poky +22
15.04.21 v 19:28

Bohužel první dva zápasy. Tam je důvod prohraný série. Před sedmým zápasem se ty role zase trochu proměnily. Ze Sparty byl zpátky papírovej favorit a z Koček silnej ousider. První gól to nalomil špatným směrem a už pak nebyla síla a klika to nějak zvládnout.

otaznik16
Poky +22
13.04.21 v 11:27

reakce na Leo: ,,Taky by mě zajímalo jestli Říčka zasáhne do bojů , nebo už..." zobrazit příspěvekTaky by mě zajímalo jestli Říčka zasáhne do bojů , nebo už ne.
Něco se psalo , že má už také někde podepsanou smlouvu a že jednal za zády vedení .
A pak další varianta byla že je zraněný .Tak nevím."

To je v hokeji běžný, že agent jedná s jinými kluby. V sestavě Sparty je s velkou pravděpodobností hned několik hráčů, kteří k 1. 5. budou mít novýho zaměstnavatele a dál hrají. Říčka se před playoff zranil. Jak to má teď, těžko říct.

+1
otaznik17
Poky +22
12.04.21 v 16:30

reakce na karlos: ,,V Plzni tam snad ani nefandí, tam jenom uráží a sprostě..." zobrazit příspěvekV Plzni tam snad ani nefandí, tam jenom uráží a sprostě nadávájí všem :-! :-! :-! "

Už to ale taky není tak, jak to bývalo. Já mám na plzeňský publikum trochu bizarní dávnou vzpomínku. A to dnes už dávno zrušený zápasy hvězd. V Plzni se to konalo v roce 1999. Hrál Západ proti Východu. Jádro Východu tvořili hráči Vsetína, jehož dominance právě kulminovala. V dresu Západu navíc nastoupili i tehdejší miláčci tamního publika Řezníček, Salfický nebo Kořínek. Zápas, kterej měl být určenej k přátelský zábavě, dostal trochu zvláštní náboj tím, že domácí publikum nejen že otevřeně fandilo "domácímu" Západu, to se očekávalo, ale ono především celej zápas uráželo především vsetínský hráče. Jako náctiletýmu smradovi mi to přišlo tenkrát strašně zábavný u televize. Otrávení hráči Východu ten srandamač odklouzali za posměchu publika. Aneb zápas hvězd po Česku. :-D

+1
otaznik18
Poky +22
07.04.21 v 22:49

První kritická chvíle sezony přišla v semifinále. Že v prosinci ztratili 2 nebo 3 vyhraný zápasy za nic krizovýho nelze považovat. Druhou věcí je, že Liberec je jednoduše výborně připraven. A loni jim z 90% tenhle tým vyhrál základní část. Nečekal jsem ale takhle výsledkově jednoznačnej průběh ani na jednu stranu. Konec ještě není. Ale porazit Liberec 4x po sobě? Hodně strmá hora.

otaznik19
Poky +22
07.04.21 v 11:49

reakce na Schaschek: ,,Tohle je bohužel otázka, zda ta motivace bude buhvíjaká. Na druhou..." zobrazit příspěvekTohle je bohužel otázka, zda ta motivace bude buhvíjaká. Na druhou stranu jsou to profesionálové a chtějí vyhrát předpokládám. "

Je to přece běžná záležitost. Každou sezonu v týmech v rozhodujících fázích playoff hrajou hráči, kteří vědí, že od 1.5. budou mít novýho zaměstnavatele. Nevybavuju si nikoho, kdo by odklouzal semifinále nebo dokonce finále. Snad všechny hokejky chtějí vyhrávat. Když už pro nic jinýho, tak pro krásný prémie. A pak odcházet středem jako vítěz.

Pamatuju i takovou situaci, jak Vašíček hrál finále v dresu Poslední zatáčky před Vídní a přitom už měl smlouvu s finálovým soupeřem. Byl tenkrát skoro nejlepší na place. Dřel, zuby si nechal vysypat.

+1
otaznik20
Poky +22
06.04.21 v 14:03

reakce na Hanzi88: ,,Blb. Kdyby místo něho přišel třeba Rutta a víc prostoru pro..." zobrazit příspěvekBlb. Kdyby místo něho přišel třeba Rutta a víc prostoru pro Janduse, tak to zkousnu, ale stejně to u odchovance nechápu. Co ho k tomu vede jít mezi ty feťáky, který ještě nedávno byli pomalu jednou nohou v chance lize. To musel Dědek asi hodně přeplatit."

Fór je v tom, že hokejka neřeší, co bylo, ale co je a hlavně co bude. Co vede Košťálka k tomu, že asi přestupuje v rámci ligy, to je na něm. A také na Spartě. Nevíme, jak vyjednávání vypadalo. Flastr pro Mandáta je spíš výstražným znamením pro hráče napříč extraligou, kteří se tomuto koníčku příležitostně věnují.

+1
Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<07 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31